پردرآمدترین شغل های استرالیا

15 دی 1401 بدون نظر

کشور استرالیا یکی از پهناورترین کشورهای موجود در جهان واقع در نیم کره جنوبی با مساحتی بیش از 7 میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 24 میلیون نفر می باشد. این کشور که پایتخت آن شهر کانبرا است بزرگترین کشور اقیانوسیه است و یک کشور بسیار مهاجر پذیر است. این کشور هر سال دارای برنامه های کاری بسیار متعددی برای جذب نیروی کاری ماهر و متخصص دارد و مهاجرت کاری به این کشور بسیار مورد استقبال می باشد. نرخ بیکاری که از شاخص های بسیار مهم موثر بر کاریابی و اشتغال به کار در کشور استرالیا است بر اساس آخرین آمار و ارقام زیر 5 درصد است و تولید شغل در این کشور بسیار زیبا دارای رشد چشمگیری بوده است. برای افرادی که جهت اشتغال به کار در استرالیا قصد مهاجرت به این کشور را دارند، میزان حقوق و دستمزد مشاغل مختلف دارای اهمیت بسیار است، لذا ما در این مقاله تلاش می نماییم تا پر درآمدترین شغل های استرالیا را بصورت علمی مورد بحث و بررسی قرار دهیم. بر اساس شواهد موجود کشور استرالیا کشوری بسیار مناسب جهت مهاجرت کاری برای افراد واجد شرایط است. موسسه MIE با تجربه بسیار در امور مختلف مهاجرتی آماده ارائه خدمات و هرگونه مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان در ارتباط با پردرآمدترین شغل های استرالیا می باشد. 

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماپردرآمدترین شغل های استرالیا

 

تفاوت شغلهای پردرآمد ایران با استرالیا

بسیاری از متقاضیان علاقه مند به اشتغال به کار در استرالیا ممکن است به مقایسه پردرامدترین شغل های استرالیا با شغل های پردرآمد در ایران بپردازند در حالی که لازم است بدانند تا مشاغل پردرآمد در کشور استرالیا هیچ ارتباطی با مشاغل موجود در ایران ندارند. برخی از مشاغل در کشور ایران وجود دارند که به عنوان مشاغل کم درامد تلقی می گردند در حالی که همین مشاغل ممکن است در کشور استرالیا در لیست مشاغل دارای درآمد سطح بالا قرار گیرند، به عنوان مثال مشاغلی نظیر قفل سازی و لوله کشی که در ایران در میان مشاغل کم درآمد قرار دارند، در استرالیا با توجه به کمبود نیروی کار برای انجام این کارها، این دو شغل در لیست پردرامدترین شغل های استرالیا قرار دارند. این مقاله توسط تیم متخصص و کارشناسان حرفه ای موسسه MIE به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن از نظر شرع و قانون حرام است. میزان دستمزد اینگونه مشاغل در کشور استرالیا ممکن است به 500 دلار در ساعت نیز برسد. در کل می توان گفت که مشاغل پردرامد در کشور ایران و استرالیا کاملاً متفاوت از یکدیگر می باشند و قابل قیاس نیستند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

 

موفق ترین مشاغل در استرالیا و پردرخواست ترین شغل ها

در انتخاب شغل در کشور استرالیا، متقاضیان عزیز نباید پول را به عنوان انگیزه اصلی خود مورد توجه قرار دهند اما بهتر است که از میزان درامد مشاغل مختلف در کشور استرالیا اطلاع و آگاهی داشته باشند. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشند که پردرآمدترین شغل های استرالیا صرفاً مشاغل پردرخواست نمی باشند و ممکن است متفاوت از یکدیگر باشند. بر اساس پیشبینی های انجام شده تا سال 2022 کشور استرالیا به حدود 12 میلیون نفر نیروی کار نیاز دارد. در کشور استرالیا مشاغل مختلفی نظیر پزشکی، مهندسی، مالی و مدیریت در میان برترین مشاغل این کشور قرار دارند. در کشور استرالیا بیشتر مشاغل تخصصی دارای درامد سطح بالا بوده و به عنوان پردرآمدترین شغل ها در استرالیا تلقی می گردند. پیشنهاد می نماییم تا محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه و بررسی نموده و با شرایط مختلف کاریابی و چگونگی اشتغال به کار در کشورهای مختلف آشنا شوید. در جداول زیر ما لیستی از پردرخواست ترین مشاغل و پردرآمدترین شغل ها در استرالیا و میزان حقوق و شرایط هر یک را جهت بررسی توسط علاقه مندان به مهاجرین ارائه نموده ایم:

مشاغل پردرآمد در استرالیا

مشاغل

میزان درآمد

شرایط

جراحان

172 الی 520 هزار دلار

اثبات داشتن دانش گسترده و مسیر یادگیری طولانی جهت پذیرش ریسک های موجود

پزشکان

172 الی 520 هزار دلار

گذراندن یک سال دوره کاراموزی در بیمارستان پس از فارغ التحصیلی جهت ثبت نام در هیئت پزشکی استرالیا به عنوان پزشک

وکلا

117 الی 354 هزار دلار

گذراندن رشته حقوق در دانشگاه با داشتن گواهی ارشد به زبان انگلیسی

قضات

145 الی 437 هزار دلار

اجرای عدالت مطابق با قواعد و شواهد به عنوان رییس دادگاه های مدنی و کیفری

مهندسان معدن

77 الی 240 هزار دلار

داشتن مدرک مهندسی با گرایش معدن یا مهندسی ژئوتکنیک

متخصصین بیهوشی

123 الی 310 هزار دلار

داشتن مدرک پزشکی و گذراندن دوره های آموزشی در بیمارستان

مدیران بازاریابی

62 الی 187 هزار دلار

داشتن مدرک لیسانس بازاریابی و با دوره بازاریابی نظیر دیپلم بازاریابی و ارتباطات و یا بازاریابی رسانه های اجتماعی

مدیران فروش

260 الی 275 هزار دلار

عدم نیاز به مدرک تحصیلی خاص

توسعه دهندگان وب

50 الی 150 هزار دلار

داشتن مهارت در زبان برنامه نویسی و داشتن تخصص در زمینه های مربوطه

حمل و نقل هوایی حرفه ای

126 الی 290 هزار دلار

 

داشتن تخصص در زمینه پرواز، پیمایش، کنترل و هدایت

 

مشاغل

تعداد افراد مورد نیاز تا سال 2022

مراقبت از افراد مسن

77400

رشته پرستاری

65300

مراقبت از کودکان

25800

دستیار فروش

24900

دستیار آموزشی

21000

رانندگان کامیون

16000

برنامه نویس کامپیوتر

15000

فروش و تبلیغات

15000

مشاغل عمومی پزشکی و رزیدنت ها

14000

دفتر دار و منشی

22000

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب پردرآمدترین شغل های استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول پردرآمدترین شغل های استرالیا

✅نرخ بیکاری کشور استرالیا به چه صورت است؟

میزان نرخ بیکاری در کشور استرالیا در سطح پایین بوده و زیر 5 درصد است.

✅میزان درآمد پزشکان در کشور استرالیا چقدر است؟

میزان درآمد پزشکان در کشور استرالیا 172 الی 520 هزار دلار در سال است.

✅آیا برای اشتغال تحت عنوان مدیر فروش در کشور استرالیا به مدرک تحصیلی خاصی مورد نیاز است؟

برای اشتغال به عنوان مدیر فروش در کشور استرالیا به مدرک تحصیلی خاصی نیاز نیست.

✅آیا وکالت از رشته های پردرامد در کشور استرالیا است؟

بله وکالت از رشته های پردرآمد در کشور استرالیا بوده و میانگین درآمد آن 117 الی 354 هزار دلار است.

 

_____________سخن پایانی درباره پردرآمدترین شغل های استرالیا__________

ما در این مقاله به صورت کلی به بحث و بررسی در خصوص پردرآمدترین شغل های استرالیا پرداختیم. همانگونه که بیان نمودیم برخی از مشاغل موجود در کشور استرالیا که نیاز به تخصص و مهارت دارند در لیست مشاغل پردرآمد قرار دارند و میزان دستمزد حاصل از این مشاغل در سطح بالایی قرار دارد. مشاغل پردرآمد در دو کشور ایران و استرالیا کاملاً متفاوت از یکدیگر می باشند و امکان مقایسه بین آنها وجود ندارد. همچنین بیان نمودیم که بر اساس پیشبینی های انجام شده این کشور تا سال 2022 به بیش از 12 میلیون نفر نیروی کار نیاز دارد و با توجه به پایین بودن نرخ بیکاری در این کشور که به زیر 5 درصد می رسد، شانس یافت کار در کشور استرالیا برای متقاضیان کار بالاخص افراد ماهر و متخصص در سطح بالایی قرار دارد. جهت دریافت هرگونه اطلاعات در ارتباط با پردرآمدترین شغل های استرالیا و بررسی شرایط خود برای اشتغال به کار در استرالیا می توانید از مشاوره با کارشناسان حرفه ای موسسه  MIE بهره مند گردید و یا سوالات خود را در باکس زیر همین مقاله مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان