پاسپورت سنت لوشیا

1 نظر

پاسپورت سنت لوشیا

پاسپورت سنت لوشیا، راه های دریافت اقامت و تابعیت کشور سنت لوشیا و انواع راه های مهاجرت به سنت لوشیا در این مقاله به صورت اختصاصی مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. اما سنت لوشیا کجاست؟ آیا سنت لوشیا کشوری مناسب برای مهاجرت است؟ آیا پاسپورت سنت لوشیا دارای همان اعتباری است که کشور های برتر دنیا دارند؟ چگونه می توان پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟ سنت لوشیا کشوری در جزایر کارائیب و در همسایگی کشورهای گرانادا، سنت کیتس و دومینیکا می باشد. کشوری کوچک و کم جمعیت که طبیعت های بکر و دست نخورده ای دارد. ما در این مقاله به مسائلی همچون نحوه مهاجرت به این کشور خواهیم پرداخت. موسسه ملک پور بر آن است که بهترین راه های مهاجرت و دریافت پاسپورت سنت لوشیا را برای شما مطرح کند تا بتوانید در این خصوص برای آینده خود تصمیم بگیرید. در ادامه، به مباحثی که در این مقاله مطرح می کنیم، خواهیم پرداخت.

ویدیو موسسه MIE در مورد رمز و رازهای پاسپورت دومنیکا و سنت لوسیا 


 • پاسپورت سنت لوشیا و شرایط عمومی آن
 • پاسپورت سنت لوشیا و اعتبار آن
 • پاسپورت سنت لوشیا و روش های اخذ پاسپورت
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق کار
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق تحصیل
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق سرمایه گذاری
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق تولد فرزند
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق ازدواج
  • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق پناهندگی
 • پاسپورت سنت لوشیا و نکات مهم در باب سنت لوشیا
 • پاسپورت سنت لوشیا و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت سنت لوشیا و سخن پایانی

پاسپورت سنت لوشیا

پاسپورت سنت لوشیا و شرایط عمومی آن

سنت لوشیا، کشوری در جزایر کارائیب و در آستانه اقیانوس اطلس است و وسعت کمی نسبت به کشور های برتر جهان دارد. این کشور در سال 1979 از بریتانیای کبیر استقلال یافت و در چهارچوب جامعه کشورهای مشترک المنافع انگلیس درآمد و اکنون توسط ملکه الیزابت دوم، ملکه بریتانیا اداره می شود. زبان رسمی این کشور کرئول می باشد که ترکیبی از زبان فرانسه و زبان های دیگر است. کل جمعیت این کشور به 180000 نفر می رسد و پایتخت و بزرگترین شهر آن، کاستریس است. اما پاسپورت سنت لوشیا از اعتبار بالایی برخوردار است. چرا که این پاسپورت در رتبه بندی مقیاس جهانی، رتبه 29 را کسب کرده است و افراد صاحب این پاسپورت می توانند آزادانه به 130 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند. تنها دو کشور چین و روسیه نیازمند ویزا هستند. هدف صادر کردن پاسپورت سنت لوشیا برای افراد کشور خود، بیشتر به جهت احراز هویت و سفر های بین المللی می باشد. اعتبار صدور پاسپورت سنت لوشیا مثل اکثر کشورهای دنیا 5 ساله است و بعد از این مدت می تواند تمدید شود. در ادامه به اعتبار پاسپورت سنت لوشیا خواهیم پرداخت.

ویدیو موسسه MIE در مورد رازهای خرید پاسپورت کارائیب


پاسپورت سنت لوشیا و اعتبار آن

همانطور که پیش تر گفته شد پاسپورت سنت لوشیا از درجه اعتبار بالایی برخوردار است. بدین ترتیب که با داشتن پاسپورت سنت لوشیا، می توانید به بیش از 130 کشور دنیا آزادانه سفر کنید و نیازی به ویزا نداشته باشید. این کشور در درجات اعتبار پاسپورت بین کشورها از کشورهای دومینیکا، گرانادا هندوراس، کلمبیا، روسیه و ترکیه و دیگر کشورها بالاتر است. کشور سنت لوشیا از آن جهت که کشوری کوچک و بسیار زیباست، مقصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا تحصیل می باشد. چرا که این کشور می تواند در دستیابی به آرزوها و آینده شما بسیار تاثیر گذار و مهم باشد. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم گردیده و هر گونه رو نوشت و کپی برداری از این مقاله غیر قانونی است و پیگیرد قانونی خواهد داشت. در نمودار زیر به بررسی رتبه برخی پاسپورت های معتبر جهان خواهیم پرداخت.

پاسپورت

رتبه جهانی

امارات متحده عربی

1

فنلاند

2

دانمارک، ایالات متحده امریکا

3

کانادا

4

سنت لوشیا

29

گرانادا

30

ترکیه

41

عمان

53

ایران

87

پاسپورت سنت لوشیا و انواع روش های اقدام

برای دریافت پاسپورت سنت لوشیا، راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که توسط موسسه ملک پور به شما عزیزان ارائه می گردد. این مقاله در خصوص پاسپورت سنت لوشیا توسط موسسه ملک پور نوشته شده است و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و حرام می باشد.در ادامه به بررسی انواع راه های دریافت پاسپورت سنت لوشیا خواهیم پرداخت.

 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق کار

یکی از راه های دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق کار و پرداخت مالیات است. طبق تصریح متن قانون کشور سنت لوشیا، هر شخصی که تابعیت این کشور و یا شهروندی سنت لوشیا را ندارد، برای کار در این جزیره، باید اجازه کار قانونی از مقامات این کشور دریافت کند. این موضوع شامل خارجیان با شرایط زیر هم می شود.

 • اقامت قانونی در سنت لوشیا داشته باشد
 • صاحب شرکتی در سنت لوشیا باشد
 • صاحب ملک در سنت لوشیا باشد
 • حتی برای کار نیمه وقت نیز درخواست داشته باشند

اجازه کاری که شما دریافت خواهید کرد، به مدت 1 سال معتبر است و هر ساله باید آن را تمدید کنید. نکته مهم این است که در حین مراحل دریافت اجازه کار در سنت لوشیا، شخص متقاضی نمی تواند مشغول به کار باشد. پس از پایان مراحل و دریافت ویزای کاری از این کشور، شخص می تواند مشغول به کار شود.

نرخ بیکاری در کشور سنت لوشیا بسیار بالاست. البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که به علت کمی جمعیت این کشور، متناسب با مشاغلی که در این کشور کوچک وجود دارد، شاید منطقی به نظر برسد. اما به صورت کلی این کشور برای مهاجرت از طریق کار خیلی مناسب نیست و پیشنهاد نمی شود. افرادی که برای مهاجرت از طریق کار در کشورهای برتر می خواهند اقدام نمایند، کشورهای اروپایی گزینه خیلی بهتری برای مهاجرت کاری می باشد. به عنوان مثال با اقدام برای ویزای جست و جوی کار در اتریش می توانید از بهترین شرایط این نوع ویزا و کشور اتریش استفاده کنید. با مراجعه به لینک زیر می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را در این خصوص کسب کنید. در نمودار زیر، نرخ بیکاری کشور سنت لوشیا ضمیمه شده است.

پاسپورت سنت لوشیا

 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق تحصیل

برای دریافت پاسپورت سنت لوشیا، به صورت مستقیم نمی توان از طریق تحصیل اقدام کرد. چرا که تحصیل در هر کشوری نمی تواند راه دریافت تابعیت آن کشور باشد. پس از تحصیل، فرد اجازه ماندن در کشور می گیرد تا به دنبال کار بگردد و از آن طریق نسبت به دریافت پاسپورت آن کشور اقدام کند. سنت لوشیا از این قاعده مستثنی نیست. تحصیل در سنت لوشیا در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می پذیرد. هزینه تحصیل در این کشور بین 10000 تا 17000 دلار کارائیب شرقی است.

تحصیل در مقطع لیسانس: تحصیل در مقطع لیسانس در کشور سنت لوشیا به مدت 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در این مقاطع به زبان انگلیسی انجام شده و سطح زبان کافی حداقل آیلتس 6 را نیاز دارد. طبق استاندارد جهانی، دانشجویان این مقطع در کشور سنت لوشیا اجازه کار نیمه وقت را دارند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس: این مقطع در کشور سنت لوشیا به مدت 2 سال به طول می انجامد. اجازه کار تعیین شده است و دانستن سطح مناسب زبان انگلیسی ضروری است. رشته هایی که در این مقطع در دانشگاه های کشور سنت لوشیا ارائه می شود اعم از اقتصاد، مدیریت کسب و کار، حسابداری مالی و... هستند.

تحصیل در مقطع دکتری: در کشور سنت لوشیا تحصیل در مقطع دکتری 3 ساله می باشد و داشتن یک استاد راهنما و مقالات بین المللی منتشر شده از موارد مورد نیاز پذیرش در این مقطع است.

لیست دانشگاه های کشور سنت لوشیا به شرح زیر می باشد:

American International Medical University

Atlantic University School of Medicine

Destiny University

International American University College of Medicine

Monroe College

Sir Arthur Lewis Community College

Spartan Health Sciences University

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی:

 • نامه پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های سنت لوشیا
 • ترجمه مدارک تحصیلی و هویتی
 • گواهی سلامت
 • ارائه عدم سوء پیشینه کیفری
 • ارائه مدارک اسکان دانشجو
 • ارائه تمکن مالی و تاییدیه بانک
 • پاسپورت معتبر
 • بیمه درمانی دانشجویی

اما به صورت کلی به علت کمبود دانشگاه و شرایط و امکانات تحصیلی و دانشجویی در سنت لوشیا، بهتر است در درمورد تحصیل در این کشور کمی تامل کنیم. چرا که با هزینه های مشابه می توان در بهترین دانشگاه ها و کشورهای جهان مشغول به تحصیل شد و پس از آن نسبت به دریافت اجازه کار پس از تحصیل اقدام کرد. به عنوان مثال کانادا این ویژگی را دارد که می توانید با مراجعه به لینک زیر از اطلاعات کافی در این خصوص بهرمند شوید.

کاریابی در آلمان

تحصیل در کانادا

 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های دریافت پاسپورت سنت لوشیا، اقدام از طریق سرمایه گذاری است. در ابتدای این بحث باید به دو نکته میزان تولید ناخالص ملی و نرخ تصرف اموال برای اتباع خارجی اشاره کرد. در ابتدا به میزان تولید ناخالص ملی کشور سنت لوشیا خواهیم پرداخت.

میزان تولید ناخالص ملی هر کشور، بیانگر توسعه و رشد اقتصادی آن می باشد. از آنجایی که کشور سنت لوشیا کشوری کوچک و مستعمره است، دارای نرخ تولید ناخالص ملی کمتری نسبت به کشورهای بزرگ همچون اتریش، آلمان، هلند یا کانادا می باشد. اما این نرخ به نوبه خود، میزان قابل توجهی است. در نمودار زیر موسسه ملک پور به بررسی این مبحث پرداخته است.

پاسپورت سنت لوشیا

همانطور که از نمودار بالا پیداست، در طول سال های اخیر رشد اقتصادی این کشور در حال صعود بوده و می توان گفت که سرمایه گذاری در این کشور می تواند مثمر ثمر واقع شود. از سویی دیگر، میزان تصرف اموال اتباع خارجی مطرح است. این آمار نشانگر آن است که در مواقع لزوم، سنت لوشیا تا چه حدی حاضر است تا اموال و سرمایه خارجی ها را تصرف کند. به نمودار زیر توجه کنید.

در این نمودار که فقط در سال 2014 بررسی شده، میزان ریسک پذیری سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گرفته است که به نوبه خود می تواند نرخ مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. اما سرمایه گذاری در سنت لوشیا در انواع مختلفی می تواند شکل بگیرد که موسسه ملک پور به طور مختصر به آن می پردازد.

 • دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق وقت مالی به دولت

در این روش شما نیازی ندارید که ملکی را بخرید یا نگه داری کنید. اما مبلغی را باید به دولت پرداخت کنید تا تابعیت و پاسپورت شما صادر شود.

فرد اصلی 100000 دلار امریکا

فرد اصلی به همراه همسر 130000 دلار امریکا

فرد اصلی و همسر و تا دو فرزند 139000 دلار امریکا

 • دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق خرید ملک در سنت لوشیا

در این روش فرد باید 300000 دلار امریکا برای خرید ملک پرداخت کند و به مدت 5 سال ملک را داشته باشد تا بتواند پاسپورت سنت لوشیا را نگه دارد.

 • دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق خرید اوراق قرضه

برای یک نفر با 500000 دلار امریکا می تواند اوراق قرضه خریداری کند.

برای دو نفر یعنی همسر و شخص اصلی با 535000 دلار امریکا می توان اوراق قرضه خریداری کرد.

برای چهار نفر یعنی شخص اصلی، همسر و دو فرزند با 550000 دلار امریکا می توان اوراق قرضه این کشور را دریافت کرد.

نکته مهم این است که هزینه های جانبی این برنامه تا 50000 دلار امریکا ممکن است تخمین زده شود.

 • دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق پروژه های ویژه

افراد خارجی همچنین می توانند در شرکت های تایید شده در کشور سنت لوسیا سرمایه گذاری کنند که حداقل 3 شغل در این کشور ایجاد می کنند.

حداقل 3.5 میلیون دلار امریکا نیاز است تا این سرمایه گذاری راه اندازی شود و این نیز ممکن است که دو سرمایه گذار با هم وارد عمل شوند و با 6 میلیون دلار امریکا 6 شغل را ایجاد کنند.

این سرمایه گذاری ها باید در زمینه ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار موارد زیر شکل بگیرد:

 • واردات و ساخت کشتی های تفریحی
 • گیاهان دارویی
 • داروسازی
 • تاسیسات بنادر
 • تاسیس پل ها
 • تعمیر و ساخت جاده ها و بزرگراه ها
 • دانشگاه های خارج از کشور
 • رستوران های خاص
 • مراکز تحقیقاتی
 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق تولد فرزند

تولد فرزند یکی از راه های دریافت پاسپورت سنت لوشیا برای طفل متولد شده است. بر اساس شرایط مطرح شده در متن صریح قانون اساسی این کشور، قانون اعطای تابعیت بر اساس خاک می باشد. اما شرط هایی که قانون گذار بر مبنای تولد اطفال در این کشور تعیین کرده، به دو حالت قبل و بعد از سال 1979 تعمیم شده است.

قبل از سال 1979:

 • هر فردی که در سنت لوشیا متولد شده و قبل از تصویب این قانون، شهروند انگلستان و یا مستعمره های آن بوده باشد، به شهروند سنت لوسیا تبدیل خواهد شد.
 • هر فردی که قبل از شروع این قانون، شهروند انگلستان و مستعمره های آن بوده است.

بعد از سال 1979:

 • هر فردی که پس از تصویب این قانون در کشور سنت لوشیا متولد شود، در زمان تولدش شهروند این کشور محسوب می شود به شرطی که در زمان تولدش:
  • هیچ یک از والدین او شهروند سنت لوسیا نباشند و پدر او فاقد سوء سابقه حقوقی بر اساس قانون سنت لوسیا باشد؛ یا
  • پدر او شهروند کشوری باشد که سنت لوسیا با آن در حال جنگ است و در محلی که تحت اشغال آن کشور بوده، به دنیا آمده باشد.
 • فردی که پس از تصویب این قانون در خارج از سنت لوسیا متولد شده باشد، در تاریخ تولدش شهروند این کشور خواهد بود. در صورتی که در آن تاریخ پدر یا مادر او شهروند کشور دیگری باشند نیز به موجب بند ۹۹ (۳) این قانون شهروند سنت لوسیا خواهد شد.
 •  

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به قواعد تولد

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به قواعد تولد

 

 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق ازدواج

یکی از راه های دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق ازدواج با یک تبعه کشور سنت لوشیا می باشد. به این صورت به عنوان مثال که اگر یک فرد ایرانی با شخصی که پاسپورت سنت لوشیا را دارد، ازدواج کند می تواند برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کند و از شهروندان کشور سنت لوشیا به حساب آید. برای ثبت ازدواج بین المللی به طور کلی سه حالت مفروض است. اول اینکه اشخاص در کشور مبدا (در مثال بالا کشور ایران مفروض است) این ازدواج را ثبت کنند. در این حالت ممکن است تبعاتی برای قوانین بین المللی دستخوش روند کاری آن ها شود. حالت دوم این است که این ازدواج در کشور ثالث صورت گیرد. کشور های اطراف گزینه بسیار مناسبی هستند. در حالت سوم ممکن است ازدواج اشخاص در کشور مقصد یعنی سنت لوشیا صورت گیرد. از آنجایی که برای سفر کوتاه مدت به کشور سنت لوشیا از کشور ایران نیازی به ویزا نیست، این حالت می تواند کمک زیادی به افراد متقاضی ازدواج در سنت لوشیا بکند.یک نکته مهم در مورد اخذ ویزا سنت لوسیا وجود دارد این است که متقاضی می تواند برای همراه و وابستگان خود هم ویزا بگیرد. این ویزا برای فرزندان تا 30 سال، پدر و مادر تا از 55 سال به بالا، و حتی برای خواهر و بردار زیر 17 سال هم امکان گرفتن ویزا وجود دارد. 

 

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

 

 • اخذ پاسپورت سنت لوشیا از طریق پناهندگی

دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق پناهندگی بسیار سخت و پیچیده است. در این راه، افراد از سختی ها و ریسک ها و خطرات بسیار زیادی باید عبور کنند تا به هدفی که انتهای آن مشخص نیست، برسند. به صورت کلی بسیاری از افرادی هستند که به شرایط و خصوصیات پرونده مهاجرتی خود آگاه نیستند. چرا که با دانستن شرایط خود برای مهاجرت، می توانند بهترین روش را انتخاب کنند؛ این بدین معنی است که بسیاری از افراد به علت عدم آگاهی، پناهندگی را به عنوان روشی برای مهاجرت به کشورهای دیگر انتخاب می کنند. موسسه ملک پور هیچگونه پیشنهاد و راهکاری برای شما عزیزان در این خصوص ندارد و به شما هم توصیه نمی کند که در این راه پر خطر و نا امن پا بگذارید. همچنین با مراجعه به لینک زیر، می توانید در خصوص مزایا و معایب پناهندگی به کشورهای مختلف اطلاعات جامع و کاملی دریافت کنید.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی - بخش 1

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی - بخش 2

موسسه ملک پور در این بخش نمودار نرخ پناهندگی در سال های مختلف را قرار داده است.

پاسپورت سنت لوشیا

پاسپورت سنت لوشیا و نکات مهم در خصوص سنت لوشیا

از نکات مهم کشور سنت لوشیا این است که 50 درصد مردمان آن را افراد سیاه پوست، 44 درصد آن ها را افراد دو رگه و 3 درصد آن ها را هندی ها تشکیل می دهند. اداره این کشور توسط نظارت مستقیم ملکه بریتانیا انجام می شود و در حالت کلی، در خاک کشور سنت لوشیا، نخست وزیر همه کاره کشور است. نکته مهم دیگر این است که واحد پول این کشور، دلار کارائیب شرقی است. برای ورود به کشور سنت لوشیا از ایران، نیازی به دریافت ویزا نیست و تا 30 روز می توان بدون نیاز داشتن ویزا در این کشور حضور داشت. در این راه موسسه ملک پور ویدئویی تهیه و تولید کرده است تا افرادی که از شرایط مهاجرت آگاهی ندارند، بتوانند با دیدن آن تمامی روش های مهاجرتی را شناخته و از روش های خطرناکی همچون پناهندگی فاصله بگیرند. این ویدئو تحت عنوان ویدئوی مسیر سبز مهاجرت در سایت ها قابل دسترس است.

پاسپورت سنت لوشیا و تغییرات قانونی

در طول زمان پاسپورت سنت لوشیا تغییرات ظاهری نداشته است و اتباع این کشور با مسائل تغییر پاسپورت خود مواجه نبوده اند. اما در سال 1979 قوانین تولد و اعطای تابعیت این کشور دست خوش تغییر شد. به گونه ای که اگر طفلی قبل از سال 1979 به دنیا می آمد به طور مطلق باید از تبعه همان کشور و یا کشورهای انگلیس و یا مستعمره های آن می بود تا تابعیت کشور سنت لوشیا را به طفل متولد شده اعطا می کردند. اما پس از سال 1979 این قانون دست خوش تغییر شد. به گونه ای که اگر طفل متولد شده در خاک کشور سنت لوشیا، شرایط خاصی را که پیشتر گفته شد، داشته باشد، می تواند به گونه ای راحت تر از قبل، پاسپورت سنت لوشیا را دریافت کند و از شهروندان این کشور محسوب شود. پس از آن دیگر قوانین کشور سنت لوشیا دچار تغییر نشد و روند یکسانی را با نظارت مستقیم ملکه انگلستان طی کرده است.

پاسپورت سنت لوشیا و وکیل معتبر برای امور مهم

برای دریافت پاسپورت سنت لوشیا، هر متقاضی طبیعتاً به یک وکیل مهاجرتی برای انجام امور خود نیاز دارد. چرا که داشتن یک شخص که به تمامی قوانین بین المللی مسلط باشد، از بهترین راه کارها برای کاهش ریسک ها و خطرات موجود در این راه است. چرا که ارائه یک مدرک ناقص یا ارائه ندادن یک مدرک که شاید برای شما جایگاه چشمگیری نداشته باشد، در روند کاری بسیار مهم باشد و از نقاط اصلی و حساس پرونده شما به حساب آید. موسسه ملک پور می تواند برای شما همواره یک وکیل معتبر در امور مهاجرت در نظر گیرد. از این رو می توانید با تماس با کارشناسان ارشد و مشاورین مجموعه ملک پور، اطلاعات خود را در این راستا و نحوه استخدام وکیل معتبر برای دریافت پاسپورت سنت لوشیا افزایش دهید. در خصوص اعتبار موسسه ملک پور، بخش هایی از سایت موسسه برای این موضوع در نظر گرفته شده است که می توانید در خصوص پرونده های انجام شده و نظرات موکلین آگاهی کسب کنید. با مراجعه به لینک زیر می توانید به این بخش ها دسترسی پیدا کنید.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین

_____________________ پاسپورت سنت لوشیا و سخن پایانی _____________________

پاسپورت سنت لوشیا، راه های مهاجرت و دریافت تابعیت و پاسپورت سنت لوشیا و نکات مهم این کشور در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی بررسی و تحلیل شد. از نظر جغرافیایی، کشور سنت لوسیا بسیار زیبا و دارای مناظر طبیعی دیدنی است که مورد علاقه بسیاری از افراد دنیا می باشد. از نظر سرمایه گذاری، روسای این کشور نیاز دارند تا از جنبه اقتصادی، این کشور به حد عالی برسد و بتواند در مقایسه با دیگر کشورهای اطراف، اعتبار خاصی کسب کند. پس دریافت پاسپورت سنت لوشیا از طریق سرمایه گذاری می تواند گزینه بهتری برای مهاجرت افراد باشد. پاسپورت سنت لوشیا از نظر اعتبار و قدرت بین المللی، رتبه بالایی دارد و روش های دریافت پاسپورت این کشور به ترتیب از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و کار راحت تر است. اما اگر هر کدام از شما متقاضیان عزیز، در خصوص نحوه مهاجرت و دریافت پاسپورت سنت لوشیا نیاز به اطلاعات و راه کارهای بیشتری دارید، می توانید با تماس با کارشناسان ارشد و مشاورین مجموعه ملک پور، از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید و یا با مراجعه به انتهای مقاله، در بخش ثبت پرسش، سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بتوانند به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سارا صالحي
سلام وقتتون بخير براي اخذ پاسپورت حداقل ميزان سرمايه گذاري چه ميزان هست؟ ايا فرزندان بالا ١٨ سال هم پاسپورت اخذ ميكنند؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در کشورهای حوزه کارائیب شما حداقل با مبلغ سرمایه گذاری بین 200 تا 400 هزار دلار آمریکا می توانید موفق به اخذ پاسپورت برای خود و فرزاندان زیر 21 سال شوید. البته مد نظر داشته باشید در حال حاضر خیلی از این کشورها به راحتی به ایرانی ها پاسپورت نمی دهند. موفق باشید.
مشاوره رایگان