ویزای مجارستان

1 نظر

ویزای مجارستان، شرایط اخذ ویزای کشور مجارستان، تعیین وقت مصاحبه سفارت مجارستان و سایر موارد دیگر در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهند گرفت. انواع ویزای مجارستان کدام اند؟ شرایط اخذ ویزای مجارستان چگونه است؟ چگونه می توان از سفارت مجارستان وقت گرفت؟ مدارک لازم جهت اخذ ویزای مجارستان کدام اند؟ اگر به دنبال پاسخ سوالات خود در مورد ویزای مجارستان هستید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. ما تلاش کرده ایم تا تمامی نکات و اطلاعات مربوط به ویزای مجارستان را به صورت جامع و کامل و بر اساس به روز ترین قوانین اداره مهاجرت این کشور مورد بررسی قرار دهیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای مجارستان و سایر کشورها به وبسایت موسسه ملک پور مراجعه فرمایید. همچنین از طریق برقراری تماس تلفنی با موسسه MIE و یا تکمیل فرم تماس می توانید از مشاوره کارشناسان و مشاوران آموزش دیده و با تجربه ما به صورت مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. ما در این مقاله به بررسی موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

 

ویدیو موسسه MIE در مورد به مجارستان مهاجرت کنیم یا نه؟


 

مباحثی که در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد:

 • شرایط عمومی دریافت ویزای مجارستان
 • انواع ویزا A، B، C و D مجارستان
 • ویزای تحصیلی مجارستان
 • ویزای کاری مجارستان
 • ویزای درمانی مجارستان
 • ویزاهای بلند مدت مجارستان
 • ویزاهای دیگر مجارستان
 • مدارک مورد نیاز ویزای مجارستان
 • نقش وکیل متخصص در گرفتن ویزای مجارستان
 • چگونه ویزای مجارستان بگیریم
 • سوالات متداول

تماس با ما

ویزای مجارستان

شرایط عمومی دریافت ویزای مجارستان

کشور مجارستان در اروپای شرقی- مرکزی واقع شده است و دارای مساحت ۹۳,۰۳۰ کیلومتر مربع می باشد. جمعیت این کشور که از اقلیت های مختلفی تشکیل شده است بالغ بر ۹,۶۵۲,۱۷۹ نفر می باشد. در حدود ۲ میلیون نفر از این جمعیت در پایتخت مجارستان، شهر بوداپست سکونت دارند. مجارستان با کشورهای اتریش، اسلوواکی، اوکراین، رومانی، صربستان، کروواسی و اسلوونی همسایه است. کشور مجارستان عضو ناتو، اتحادیه اروپا و منطقه شینگن و OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی که دارای ۳۵ عضو می باشد و اعضای آن متعهد به اصول دموکراسی و اقتصاد آزاد هستند) می باشد. زبان رسمی مردم مجارستان، مجارستانی و واحد پول این کشور فورینت است که برابر است با ۰,۰۰۳۲ دلار آمریکا.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت به مجارستان


مجارستان یکی از مقاصد محبوب گردشگران در جهان و یازدهمین کشور محبوب در قاره اروپاست و با برخورداری از تاریخ و فرهنگی غنی، در زمینه های هنر، موسیقی، ادبیات، علوم، تکنولوژی و ورزش درخشان می باشد. این کشور با ایجاد بستر مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و... و همچنین گشودن درهای خود به روی گردشگران، شرایط ورود مهاجران و مسافران را به مجارستان فراهم نموده است. ایرانیان متقاضی ورود به مجارستان، ملزم به دریافت ویزای مجارستان می باشند. در ادامه به بررسی انواع ویزای مجارستان و مدارک مورد نیاز آن خواهیم پرداخت.

انواع ویزا A، B، C و D مجارستان

کشور مجارستان از سال ۲۰۰۷ به عضویت کشورهای منطقه شینگن درآمده است و بسته به این که هدف شما از سفر به مجارستان چه می باشد انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که باید برای این منظور دریافت نمایید. شما می توانید پس از دریافت ویزای مجارستان با هدف گردشکری، تحصیل، کار و یا اقامت دائم به این کشور سفر کنید. اما در ابتدا لازم است که ویزای شینگن این کشور را بسته به هدفتان از سفر به مجارستان دریافت نمایید.

ویزای نوع A: این ویزا یک ویزای ترانزیت فرودگاهی است. افرادی که شهروند حوزه شینگن نیستند و برای سفر به یک کشور ثالث نیاز دارند که از یک فرودگاه در کشور حوزه شینگن عبور کنند نیازمند به اخذ ویزای نوع A هستند.

ویزای نوع B: این ویزا برای سفرهای کم تر از ۵ روز است و جایگزین ویزای نوع C است؛ البته به این شرط که هدف از سفر حمل و نقل نباشد.

ویزای نوع C: این ویزا یک ویزای کوتاه مدت و معمول ترین نوع ویزا می باشد که به فرد این اجازه را می دهد تا زمانی که اعتبار ویزایش به پایان نرسیده، برای مدت زمان کم تر از ۹۰ روز در یک دوره ۱۸۰ روزه در حوزه شینگن رفت و آمد داشته باشد. این ویزا بسته به هدف سفر می تواند ویزای ورود یک باره، دو باره و یا چند باره باشد.

 • ویزای یک بار ورود (Single-entry visa): ویزای یک بار ورود به این معنا است که شما فقط ۱ بار حق ورود به مجارستان را دارید و اگر از مرزهای این کشور خارج شوید به شما اجازه ورود دوباره داده نمی شود حتی اگر مدت زمان اعتبار ویزای شما تمام نشده باشد.
 • ویزای دو بار ورود (Double-entry visa): به طور کلی، ویزای دوبار ورود مانند ویزایی است که در بالا توضیح داده شد. تنها تفاوت ویزای یک بار ورود و دو بار ورود در این است که ویزای دوم این امکان را به شما می دهد که پس از ترک مجارستان، یک بار دیگر به این کشور و یا سایر کشورهای قلمرو شینگن برگردید. باید بسیار مراقب باشید که از تعداد روزهایی که مجاز به اقامت در منطقه شینگن هستید و همچنین مدت زمانی که می توانید این روزها را در اتحادیه اروپا بگذرانید، فراتر نروید.
 • ویزای چند بار ورود (Multiple-entry visa): ویزای چند بار ورود به دارنده آن اجازه می دهد هر زمان که بخواهد وارد منطقه شینگن شود و از آن خارج شود. براساس تعداد دفعاتی که به منطقه شینگن سفر می کنید، می توانید یکی از انواع ویزای ورود چندگانه زیر را درخواست کرده و دریافت نمایید:
 1. ویزای ۱ ساله چند بار ورود
 2. ویزای ۳ ساله چند بار ورود
 3. ویزای ۵ ساله چند بار ورود

ویزای نوع D: ویزای بلند مدت یا ویزای ملی است که افرادی که قصد تحصیل، کار و یا زندگی در یک کشور حوزه شینگن برای بیش از ۹۰ روز (حداکثر یک سال) را داشته باشند باید این ویزا را اخذ کنند. این ویزا به فرد این اجازه را می دهد که علاوه بر کشوری که ویزای آن را اخذ کرده به سایر کشورهای حوزه شینگن به مدت ۹۰ روز و حداکثر ۱۸۰ روز تا پایان اعتبار ویزا آزادانه سفر کند. تحت شرایط خاص می توان ویزای نوع D با ورود ۱ باره و یا چند باره دریافت کرد.

ویزای تحصیلی مجارستان

سیستم آموزشی کشور مجارستان از سطح مطلوبی برخوردار است و امکان تحصیل در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های این کشور فراهم است. به علاوه شما می توانید برای گذراندن دوره زبان در این کشور، ویزای مجارستان از طریق تحصیل را دریافت نمایید. از آن جایی که مجارستان جزو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن می باشد در صورت دریافت ویزای تحصیلی این کشور شما قادر خواهید بود که بدون نیاز به اخذ ویزا به سایر کشورهای منطقه شینگن سفر کرده و همچنین بعد از اتمام دوره تحصیل شانس خود را برای یافتن شغل مناسب علاوه بر کشور مجارستان در سایر کشورهای مدرن و پیشرفته اروپایی نظیر آلمان، اتریش و هلند نیز امتحان کنید.

در صورتی که شما موفق شوید پس از اتمام دوره تحصیل شغل مناسبی پیدا کنید می توانید اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل کنید. به طور معمول پس از ۴ یا ۵ سال اقامت قانونی در کشورهای اروپایی می توان برای دریافت اقامت دائم این کشورها درخواست داد و پس از اخذ اقامت دائم امکان درخواست برای دریافت تابعیت و پاسپورت اروپا برای شما فراهم می شود. دانشجویان بین المللی که می خواهند بیش از ۹۰ روز متوالی در کشور مجارستان اقامت داشته باشند و شهروند و تبعه کشورهای اتحادیه اروپا نیستند به منظور اقامت در مجارستان باید درخواست ویزای دانشجویی بلند مدت را بدهند. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دانشجویی عبارت اند از:

 • نامه پذیرش دانشگاه و یا موسسه آموزشی معتبر در مجارستان
 • ارائه فرم درخواست ویزا
 • ارائه پاسپورت معتبر با اعتبار بیش از ۶ ماه
 • ارائه عکس جدید که حداکثر طی ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد
 • ارائه بیمه درمانی
 • ارائه مدارک لازم برای نشان دادن محل اقامت و یا خوابگاه در طول مدت اقامت تحصیلی در مجارستان
 • اثبات تمکن مالی برای ویزای تحصیلی مجارستان و پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در مجارستان
 • اثبات پرداخت شهریه دانشگاه یا موسسه مورد نظر در کشور مجارستان

در جدول زیر برخی از دانشگاه های برتر کشور مجارستان و رتبه کشوری و جهانی آن ها ارائه شده است.

 

رتبه کشوری

رتبه جهانی

نام دانشگاه

1

453

Eötvös Loránd Tudományegyetem

2

622

Közép-Európai Egyetem

3

632

Budapesti Muszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

4

799

Szegedi Tudományegyetem

5

903

Debreceni Egyetem

 

ویزای کاری مجارستان

کشور مجارستان به افرادی که اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند و مایل هستند در این کشور کار قانونی داشته باشند ویزای کاری مجارستان را ارائه می دهد. برای دریافت ویزای مجارستان از طریق کار شما نیازمند ارائه یک قرارداد کاری از جانب یک کارفرما و یا شرکت معتبر در کشور مجارستان می باشید. ویزای کار مجارستان بر اساس اهداف شغلی و قرارداد کاری شما می تواند متفاوت باشد. برای این منظور کارفرما و یا شرکت مورد نظر در صورتی که نتواند نیروی کار مناسب و مورد نظر خود را پس از آگهی در کشور مجارستان و یا دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیدا کند می تواند شما را استخدام نماید.

در صورتی که شما موفق به دریافت ویزا و اقامت کاری در کشور مجارستان شوید لازم است که قرارداد کاری و ویزای کار شما در طی چند سال اول پس از اتمام مجدداً تمدید شود. پس از ۴ یا ۵ سال اقامت کاری در مجارستان و پرداخت مالیات شما می توانید برای دریافت اقامت دائم مجارستان درخواست دهید. همچنین پس از ۸ سال اقامت قانونی در مجارستان می توان برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور درخواست داد. میانگین نرخ بیکاری در جهان در سال ۲۰۲۰ بر اساس داده های ۱۸۲ کشور برابر با ۷,۰۶ درصد و در کشور مجارستان تقریبا ۳,۴۶ درصد بوده است. نمودار زیر نرخ بیکاری در مجارستان از سال 2010 تا 2019 را نشان می دهد.

ویزای مجارستان

شما می توانید با مطالعه مقالات ما از شرایط اخذ اقامت کاری در سایر کشورهای مدرن و پیشرفته نیز آگاهی پیدا کنید. به عنوان مثال مقالات ویزای کار آلمان و ویزای کار کانادا اطلاعات بسیاری را در زمینه مهاجرت کاری به این دو کشور به شما ارائه می دهند.

ویزای درمانی مجارستان

در صورتی که نیاز داشته باشید برای معالجه پزشکی به مجارستان سفر کنید باید ویزای پزشکی شینگن مجارستان را دریافت کنید. به منظور معالجه پزشکی در یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن باید ابتدا مدارک پزشکی خود را برای دریافت ویزا ارائه دهید. ویزای پزشکی به شما این اجازه را می دهد که بتوانید برای مدت ۱۸۰ روز مراقبت های پزشکی مورد نیاز خود را از کلینیک و یا بیمارستان های مورد نظر در این کشور دریافت نمایید. این مقاله توسط موسسه مشاوره ای MIE تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

برای دریافت ویزای درمانی مجارستان موارد زیر نیاز است:

 • ارائه مدارک لازم برای این که نشان دهید از تمکن مالی کافی برای سفر و انجام امور درمانی در این کشور برخوردار هستید.
 • اثبات کنید که درمان شما در کشور خودتان امکان پذیر نمی باشد.
 • ارائه گواهی پزشکی از جانب بیمارستان و یا یک پزشک در کشور مجارستان که وضعیت شما را از نظر پزشکی تائید کند.
 • ارائه رسید پرداخت هزینه های درمانی و پزشکی در کشور مجارستان.

ویزاهای بلند مدت مجارستان

ویزای بلند مدت مجارستان یا همان ویزای نوع D انواع مختلفی دارد. ویزای مجارستان متناسب با هدف شما از سفر به کشور مجارستان ارائه می شود. این ویزا می تواند به هدف تحصیل، کار، سرمایه گذاری، دیدار با خانواده و یا داشتن یک ملک در مجارستان باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای بلند مدت در زیر ارائه شده است:

 • پاسپورت معتبر که حداقل تا ۳ ماه بعد از خارج شدن از حوزه شینگن اعتبار داشته باشد و حداقل دارای ۲ صفحه خالی باشد و باید در طی ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد.
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • دو قطعه عکس با زمینه روشن که حداکثر در طی ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد.
 • بیمه درمانی
 • مشخص نمودن محل اقامت در طول مدت ویزا
 • اثبات تمکن مالی
 • ارائه بلیت رفت و برگشت هواپیما

با توجه به اهداف سفر ممکن است ارائه مدارک دیگری نیز لازم باشد. در هنگام سفر با همسر به گواهی ازدواج ترجمه شده به انگلیسی نیاز است.

ویزاهای دیگر مجارستان

برای سفر کوتاه مدت به کشور مجارستان شما باید یکی از انواع ویزاهای زیر را تهیه کنید:

ویزای ترانزیت فرودگاهی (Airport transit visa): اگر برای رفتن به کشور مقصد خود در منطقه شینگن نیاز به عبور از فرودگاه مجارستان را داشته باشید باید ویزای ترانزیت فرودگاه مجارستان را تهیه نمایید.

ویزای توریستی (Tourist visa): اگر قصد دارید تعطیلات خود را در مجارستان سپری کنید و یا این که از این کشور زیبا بازدید کنید به ویزای توریستی مجارستان نیاز دارید.

ویزای بازدید کننده (Visitor’s visa): اگر می خواهید با اعضای خانواده یا دوستان خود که مدت زمان کوتاهی است در کشور مجارسان اقامت قانونی دارند دیدار کنید باید ویزای بازدید کننده مجارستان را دریافت نمایید. این ویزا حداکثر به مدت ۱ سال اعتبار دارد و شما برای دریافت آن نیازمند ارائه دعوتنامه از جانب خانواده و یا دوستان خود هستید. همچنین مسئولیت حضور شما در کشور مجارستان در طی این مدت بر عهده فرد دعوت کننده خواهد بود و او باید اثبات کند که قادر است هزینه های شما را در این مدت تقبل نماید.

ویزای تجاری (Business visa): اگر قصد سفر به مجارستان برای اهداف تجاری را دارید باید ویزای تجاری شینگن مجارستان را دریافت کنید. این ویزا حداکثر ۳ ماه اعتبار خواهد داشت و شما برای دریافت آن نیازمند ارائه دعوتنامه رسمی و معتبر از جانب یک شرکت، کارمند و یا نهاد قانونی معتبر در کشور مجارستان می باشید.

ویزای بازدید رسمی (Official visit visa): اگر بخواهید از مجارستان به منظور اهداف رسمی و اداری یا دولتی بازدید کنید باید این ویزا را تهیه کنید.

ویزای فرهنگی، ورزشی یا فیلم سازی (Cultural, sports and film crew visa): اگر قصد شما از سفر به مجارستان حضور در یک رویداد فرهنگی، ورزشی یا سینمایی باشد به این ویزا نیاز دارید. فرد متقاضی این ویزا می تواند بخشی از این رویداد باشد نه صرفاً مخاطب آن. مانند یک نویسنده که قصد دارد کتاب خود را در یک نمایشگاه ارائه کند.

مدارک مورد نیاز ویزای مجارستان

برای سفر به کشور مجارستان با هر هدفی، شما نیازمند دریافت ویزای این کشور می باشید. در ادامه مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان به صورت کلی ارائه شده است:

 • ارائه فرم پر شده درخواست ویزای مجارستان
 • ارائه پاسپورت معتبر. پاسپورت شما باید حداقل ۲ صفه خالی داشته باشد و اعتبار آن تا ۳ ماه پس از تاریخ بازگشت شما از مجارستان باشد.
 • ارائه کپی ویزاهای قبلی (در صورت وجود)
 • ارائه دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن
 • ارائه کپی بلیت رفت و برگشت
 • ارائه تائید بیمه ویزای سفر با حداقل پوشش ۳۰,۰۰۰ یورو در مجارستان و کل منطقه شینگن
 • ارائه نامه ای که هدف شما را از رفتن به مجارستان مشخص کند.
 • ارائه مدارک رزرو هتل برای کل مدت اقامت شما در مجارستان.
 • اثبات تمکن مالی
 • ارائه مدارک هویتی (سند ازدواج، شناسنامه، گواهی فوت همسر، شناسنامه فرزندان و...)

کلیه این مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده و دارای مهر تائید باشند و در صورت نیاز کپی برابر اصل بودن آن ها توسط یک نهاد رسمی تائید شده باشد.

نقش وکیل متخصص در گرفتن ویزای مجارستان

اگر هدف شما از سفر به مجارستان تحصیل، کار یا سرمایه گذاری در این کشور است لازم است که در ابتدا ویزای متناسب با هدف خود را دریافت کنید تا بتوانید به این کشور وارد شده و در آن اقامت داشته باشید. روند تشکیل پرونده و دریافت ویزاهای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری نیازمند داشتن اطلاعات کافی در زمینه قوانین مهاجرتی بین المللی و همچنین قوانین حاکم بر کشور مقصد است و همچنین معمولاً پروسه ای زمان بر می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از هرگونه اقدام، ابتدا با یک مشاور حقوقی یا وکیل با تجربه در زمینه مهاجرت مشورت داشته باشید تا پس از بررسی شرایط و مدارک شما و امکانات موجود، شما را در انتخاب بهترین مسیر یاری نماید. در اینجا لازم است به موضوع ویزای مجارستان تضمینی نیز اشاره شود. به طور کلی پروسه اخذ ویزا ریسک پذیر است و به همین دلیل نمی توان از دریافت ویزای مجارستان تضمینی سخن گفت. اما اقدام از طریق موسسه.مهاجرتی معتبر و همکاری کارشناسان مجرب در پروسه مهاجرت می تواند تأثیر چشمگیری در کاهش ریسک ویزا داشته باشد. موسسه مشاوره ای MIE با کارشناسان در کشورهای مختلف دنیا روند پیگیری پرونده های متقاضیان را با همکاری مشاوران مجرب و معتبر در ایران و سایر کشورها انجام می دهد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی رایگان با مشاورین ما در زمینه اخذ ویزای مجارستان و سایر کشورها اطلاعاتی کسب نمایید.

چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟

در پروسه گرفتن ویزای مجارستان، این پرسش مطرح می شود که چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که از طریق تماس تلفنی یا درخواست آنلاین می توان وقت مصاحبه سفارت مجارستان دریافت کرد. خوشبختانه کشور مجارستان از جمله کشورهاییست که در ایران دارای سفارت بوده و برای انجام امور مربوط به ویزا و مصاحبه نیازی به سفر به کشورهای همسایه نمی باشد. به هنگام مصاحبه سفارت مجارستان لازم است که تمامی مدارک و اسناد لازم را به همراه داشته باشید. همچنین از آن جایی که مصاحبه به زبان انگلیسی انجام خواهد شد نیاز است که آشنایی کافی با زبان انگلیسی را داشته باشید و در غیر این صورت از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. شما می توانید از طریق مراجعه به سایت سفارت مجارستان اطلاعات مربوط به مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای مجارستان را بدست آورید. توصیه می شود قبل از مراجعه به سفارت مجارستان حتماً سایت اینترنتی سفارت را بررسی کرده و نکات مهم ارائه شده در آن را مطالعه نمایید. پس از بررسی موضوع چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم، به بررسی موضوع زمان لازم جهت دریافت ویزای مجارستان می پردازیم.

دریافت وقت مصاحبه برای اخذ ویزای مجارستان معمولاً بین ۲ تا ۶ هفته زمان می برد که در مقایسه با سفارت برخی دیگر کشورها مانند آلمان زمان بسیار کمتری است. همچنین پروسه بررسی مدارک و پرونده شما معمولاً نیازمند سپری شدن ۲۱ روز کاری می باشد. در جدول زیر اطلاعات مربوط به سفارت مجارستان در شهر تهران ارائه شده است.

 

تهران، دروس، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، پلاک ۱۱

آدرس

۲۲۵۹۶۰۲۰ ۲۱ ۰۹۸

تلفن

۲۲۵۹۶۰۲۲ ۲۱ ۰۹۸

فکس

[email protected]

Email

https://teheran.mfa.gov.hu

آدرس سایت

 


____________  سخن پایانی_____________

ویزای مجارستان، مدارک لازم برای اخذ ویزای مجارستان و سایر نکات و اطلاعات مربوط به ویزای مجارستان در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار گرفت. در صورت تمایل به اخذ ویزای توریستی، تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری مجارستان یا سایر کشورها می توانید از طریق تماس تلفنی رایگان با مشاورین ما در موسسه مشاوره ای MIE اطلاعات کاملی را کسب نمایید. همچنین پیشنهاد می شود اگر به دنبال دریافت ویزای مجارستان، مهاجرت به مجارستان و اقامت در این کشور هستید ابتدا در مورد شرایط اخذ ویزا و اقامت در سایر کشورها نیز اطلاعات جامع و کاملی را بدست آورید تا بتوانید با توجه به شرایط خود و امکانات موجود بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. مشاورین حاذق و با تجربه ما در موسسه مشاوره ای MIE همواره در این مسیر همراه شما خواهند بود و با آگاهی از اطلاعات و قوانین روز مهاجرتی دنیا شما را در انتخاب بهترین مسیر راهنمایی خواهند کرد. در صورت رضایت از محتوای این مقاله لطفاً ۵ ستاره برای آن لحاظ بفرمایید. شما می توانید با ثبت نظرات و سوالات خود در پایان این مقاله پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

امتیاز 3.88 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
غلامي فرد
سلام براي اقدام جهت ويزاي تحصيلي دانشگاه چه زماني بايد اقدام كرد؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، آیا شما پذیرش دانشگاهی را دارید؟ زمان اقدام بسته به کشور و دانشگاهی که پذیرش دریافت نموده اید متفاوت است.
مشاوره رایگان