نحوه مهاجرت با موسسه MIE

19 دی 1401 11 نظر

در این مقاله نحوه مهاجرت با موسسه MIE و روش های مهاجرتی و هزینه مشاوره موسسه ملک پور مورد بررسی قرار گرفته است. در طول نگارش این مقاله به سوالاتی از قبیل نحوه مهاجرت با موسسه MIE برای دانشجویان چگونه است؟ نحوه مهاجرت با موسسه MIE برای ویزای کاری چگونه است؟ نحوه مهاجرت با موسسه MIE با استفاده از روش های مهاجرتی چگونه امکان پذیر می شود پاسخ مطمئن داده شده است. موسسه ملک پور این افتخار را دارد که با تجربه ای چندین ساله در زمینه مهاجرت خدماتی بی نظیر را ارائه کند. مادامی که متقاضی مهاجرت هستید می توانید با تماس تلفنی مستقیم با موسسه مشاوره MIE از مشاوره رایگان موسسه MIE استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را هم جویا شوید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

  • نحوه مهاجرت با موسسه MIE و ویزاهای مناسب برای مهاجرت با سرمایه کم
  • نحوه مهاجرت با موسسه MIE و هزینه مشاوره
  • نحوه مهاجرت با موسسه MIE و قوانین اقامت و تابعیت
  • نحوه مهاجرت با موسسه MIE و روش های مهاجرت
  • پاسخ به سوالات متداول در زمینه نحوه مهاجرت با موسسه MIE
  • سخن نهایی در زمینه نحوه مهاجرت با موسسه MIE

نحوه مهاجرت با موسسه MIE در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

MIE نحوه مهاجرت با موسسه

نحوه مهاجرت با موسسه MIE و ویزاهای مناسب برای مهاجرت با سرمایه کم

در بحث مهاجرت و درپس پیگیری های متعدد مراجعین محترمی که به مهاجرت علاقه مند هستند، موسسه ملک پور برآن شد که در بحث مهم سرمایه اولیه که افراد برای مهاجرت نیاز دارند تقسیمات ودسته بندی هایی را ایجاد کند، طبق این دسته بندی به افرادی که می خواهند با مبالغی زیر 20 تا 30 هزار یورو مهاجرت کنند، می توان این نکته را تذکر داد که مهاجرت آنها با این مقدارسرمایه تقریباً غیر ممکن است، مگر از روش های مهاجرت بدون پول مانند: ویزای کاری و یا تحصیلی بتوانند استفاده کنند. موسسه با همکاری دوستان و همکاران خود بخشی را راه اندازی کرده اند برای این افراد که از نظر اقتصادی تحت فشار هستند مشاوره رایگان موسسه MIE را ارائه می دهد. اما لازم به ذکر است که این افراد آپشن های زیادی برای انتخاب راه مهاجرت ندارند. این افراد که سرمایه کمی دارند، می توانند برای تحصیل رایگان در نروژ و یا اتریش و یا  کار در آلمان متقاضی شوند ولی امکان سرمایه گذاری برای این افراد وجود ندارد. هردو هفته در موسسه وبینار هایی مختص افرادی که امکان هزینه کردن ندارند و می خواهند از راه های بدون هزینه استفاده کنند، با حضور و مشاوره خود مدیر موسسه ملک پور برگزار می شود؛ این جلسات برای رضای خدا و کاملاً رایگان است و افراد می توانند سوالات خود را در این زمینه ها بپرسند. پیشنهاداتی که به این افراد می شود و خدماتی که در اختیارآنها قرار داده می شود در کمترین حالت ممکن و بعضاً مجانی است. پس از تولد جناب ملک پور قرار دادها ارزان شده که این افراد بتوانند با هزینه ای در حدود 400 تا 500 یورو مثلاً ویزای کار در آلمان دریافت کنند و بتواند زندگی خود را به نحوی تغییر دهند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نحوه مهاجرت با موسسه MIE

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نحوه مهاجرت با موسسه MIE

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نحوه مهاجرت با موسسه MIE

 

تحصیل در خارج از کشور

?ویزای تحصیلی نروژ?

نحوه مهاجرت با موسسه MIE و هزینه مشاوره

دسته بعدی شامل افرادی می شود که قصد مهاجرت دارند و تمکن مالی هم برای انجام این پروسه را دارا هستند و قصد هزینه کردن را هم در این راه دارند اما از نظر آنها هزینه مشاوره موسسه ملک پور زیاد است. باید گفت که این عزیزان خدمات کم نظیر این موسسه را با چه چیزی مقایسه کرده اند که گران به نظر می رسد. موسسه ملک پور و شخص آقای  ملک پورحتی  برای ارائه هر ویدئو از مشاوره های جدید به بهترین نقاط دنیا سفر می کند و از بهترین و تاپ ترین مشاوران برای مهاجرت مشاوره مستقیم می گیرند با اینکه ایشان از تحصیل کرده های این زمینه است. تسلط بر اطلاعات پذیرش ارتباط مستقیم و غیرمستقیم  با بیش از 4000 دانشگاه، موسسه آکادمیک و کالج درتمام نقاط دنیا یکی از جنبه های حرفه ای نحوه مهاجرت با موسسه MIE به حساب می آید.

در جلسه مشاوره افرادی که به ما برای مشاوره در مورد روش های مهاجرتی و اقامت گرفتن مراجعه می کنند،  ضمن مشاوره و ارائه اطلاعات فرد متوجه می شود که می تواند هزینه مشاوره موسسه ملک پور و شرایط را متحمل شود یا خیر. افراد نیز می توانند از جلسه ویدئویی که حاوی اطلاعات 40 تا 50 کشور مختلف است و هزینه این ویدئو به تنهایی 15 میلیون تومان است استفاده کنند، زیرا پس از تماشای این ویدئو متقاضی مانند یک مشاور حرفه ای به تمام اطلاعات مشرف می شود و در هیچ جایی اینچنین خدماتی را دریافت نخواهد کرد بدین ترتیب انتخاب راه درست پس از 1 ساعت مشاوره امکان پذیر است؛ لازم به ذکر است که در صورت انتخاب راه مهاجرت و ورود به پروسه مهاجرت این مبلغ از هزینه مشاوره فرد کسر خواهد شد. در این مورد موسسه مشاوره مجانی ارائه نمی کند زیرا این مشاوره ها بسیار با ارزش بوده و حاصل تحصیل 22 ساله شخص آقای ملک پور و شرکت چند ملیتی و تاپ MIE است.

  • نظر متقاضی عزیزمان بعد از مشاوره با MIE

فایل تصویری نظر متقاضی عزیزمان بعد از مشاوره با MIE

تحصیل در خارج از کشور

?مشاوره مهاجرتی?

 هر هفته افرادی با نزدیکان آقای ملک پور تماس می گیرند و درخواست مشاوره رایگان دارند و می خواهند با ایشان به صورت مجانی صحبت کنند؛ در این گونه موارد باید ذکر کرد که برای جمع آوری این اطلاعات با ارزش مهاجرتی هزینه و وقت زیادی صرف شده است چگونه شما انتظار دارید اطلاعات به این مهمی و با ارزشی به رایگان در اختیار شما قرار گیرد. شما که می خواهید با با مهاجرت تمام زندگی خود را عوض کنید و از بهترین نقاط دنیا بازدید کنید، چگونه حاضر نیستید برای این تغییر هزینه صرف کنید.اگر دوست ندارید می توانید مشاوره نگیرید. مشاوره رایگان موسسه MIE به افرادی که می خواهند در خارج از کشور سرمایه گذاری کنند مثلا ملک بخرند، سهام بخرند، پمپ بنزین بخرند و به واسطه آن اقامت بگیرند و به راحتی از بهترین کشورهای تاپ دنیا برای خود و خانواده اقامت بگیرند و یا در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند، تعلق نمی گیرد و باید برای ارائه مشاوره هزینه پرداخت شود و این هزینه از قرار داد کسر خواهد شد. اگر قرار داد هم بسته نشد این مشاوره که نمی تواند به صورت مجانی ارائه شده باشد زیرا با صرف وقت و هزینه جمع آوری همراه بود.

نحوه مهاجرت با موسسه MIE و قوانین اقامت و تابعیت

افرادی به قصد مهاجرت با موسسه MIE به دفاتر این موسسه مراجعه می کنند، اکثراً به توصیه ها و ریسک های روش های مورد درخواست خود گوش می کنند، اما گروه قلیلی هستند که متقاعد کردن آنها قدری مشکل است. این افراد بر اطلاعات بی اساس خود پافشاری می کنند با اینکه اطلاعات درستی در مورد اقامت و تابعیت ندارند باز هم تاًکید بر دانستن دارند. در جواب رفتار این افراد اغلب با این پرسش ها آنها را متقاعد می کنیم که اطلاعات مهاجرت و اقامت و تابعیت بسیار گستره است و نیاز به علم و سرچ اطلاعات از ابعاد مختلف دارد. اغلب از این افراد پرسیده می شود که شما به عنوان یک ایرانی به تمام اطلاعات در مورد اخذ تابعیت کشور خود اشراف داری؟ اگر فردی بخواهد پاسپورت ایرانی بگیرد باید چه مراحلی را طی کند؟ آیا ازدواج با یک فرد ایرانی سبب اعطای تابعیت می شود؟ این افراد جواب می دهند بله با ازدواج می توان تابعیت گرفت؛ این درحالی است که اینچنین تابعیتی در ایران امکان ندارد و یا سوالاتی از قبیل سیستم اختیاری و سیستم تحمیلی در اعطای تابعیت را می شناسید؟ این طبیعی است که متقاضی اطلاعات درستی نداشته باشد اما نباید بر اطلاعات ناقص و اشتباه خود پافشاری کند. یک ایرانی به طبع در مورد تابعیت کشور های خارجی هم اطلاعاتی ندارد.

مدیر موسسه ملک پور با تحصیل 22 ساله در این زمینه ها از بهترین و تاپ ترین مشاوران برای مهاجرت مشاوره می گیرد. فردی که برای مهاجرت مراجعه می کند، اطلاعات اقامت و تابعیت  50 تا 60 کشور دنیا تحت یک ویدئو در اختیار او قرارمی گیرد و فرد با تماشای این ویدئو که هزینه آن 15 میلیون است به اشراف اطلاعاتی کاملی در این باره میرسد به نحوی که انتخاب راه درست و مناسب مهاجرت برایش میسر می شود. پس از آن فرد با جلسه ای یک ساعته و بعضاً افراد با هوش تر در 20 دقیقه تصمیم نهایی خود را می گیرند و راه مهاجرت خود را انتخاب می کنند. در مرحله بعد در صورت بستن قرار داد برای ادامه پروسه این هزینه از مبلغ اصلی قرار داد کسر می شود و اگر هم قرار داد بسته نشد هزینه این اطلاعات کامل دریافت خواهد شد.

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

نحوه مهاجرت با موسسه MIE و روش های مهاجرت

روش های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد که همه آنها مناسب همه افراد نیستند. از این رو فرد با استفاده ازمشاوره و نحوه مهاجرت با موسسه MIE، این اشراف اطلاعاتی را می یابد که از کدام روش می تواند استفاده کند. همانطور که گفته شد، افرادی که قصد مهاجرت دارند به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول افرادی هستند که از نظر اقتصادی توانایی چندانی ندارند و نمی توانند هزینه زیادی را در این راه صرف کنند. از این پس استفاده از مشاوره رایگان که هر دوهفته یکبار و مختص این دسته از افراد است برگزار می شود و مهاجرت بدون پول در قالب ویزای تحصیلی رایگان و یا ویزای کاری برای این افراد در نظر گرفته می شود و  برخی از خدمات موسسه  به  این عزیزان بعضاً رایگان ارائه می شود. دسته دوم افرادی هستند که برای مهاجرت هایی که اغلب با صرف سرمایه های هنگفت همراه است مراجعه می کنند؛ مثلا ً فردی برای راه اندازی یک رستوران و یا پمپ بنزین در یکی از کشورهای تراز اول دنیا مراجعه می کند؛ این دسته از افراد باید برای استفاده از اطلاعات اقامت و تابعیت از این روش های سرمایه گذاری، هزینه پرداخت کند و مشاوره رایگان به این افراد ارائه نمی شود. فرد با استفاده از این روش ها تغییرات چشم گیری را در زندگی خود و خانواده ایجاد می کند و با سود های کلان مواجه می شود. هزینه مشاوره برای این افراد رایگان نیست و به طبع هزینه دریافت خواهد شد.

تحصیل در خارج از کشور

?روش های مهاجرت?

  • نظر متقاضی عزیزمان بعد از مشاوره با MIE

فایل تصویری نظر متقاضی عزیزمان بعد از مشاوره با MIE

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک


پاسخ به سوالات متداول در زمینه نحوه مهاجرت با موسسه MIE 

آیا در نحوه مهاجرت با موسسه MIE برای افراد با تمکن مالی پایین خدمات ارائه می شود؟

بله، مشاوره رایگان موسسه MIE مختص افرادی است که دارای تمکن مالی نیستند و قصد دارند از راه های بدون هزینه مانند ویزای کاری یا ویزای تحصیلی از مهاجرت بدون پول استفاده کنند.

آیا نحوه مهاجرت با موسسه MIE برای روش های سرمایه گذاری هم مشاوره رایگان ارائه می کند؟

خیر، در روش های که فرد تمکن مالی کافی برای مهاجرت دارد و قصد مهاجرت راحت همراه با سرمایه گذاری های بالا را دارد موسسه ملک پور مشاوره رایگان ارائه نمی کند.

نحوه مهاجرت با موسسه MIE و هزینه مشاوره اولیه و ویدئوهای آموزشی حاوی اطلاعات تابعیت و اقامت چقدر است؟

در جلسه اول مشاوره که فرد قصد مهاجرت دارد ویدئویی حاوی اطلاعات 50 تا 60 کشور در دنیا در اختیار او قرار می گیرد فرد با استفاده از این ویدئو به اشراف اطلاعاتی می رسد و مانند یک مشاور حرفه ای به راحتی در این زمینه برای خود تجزیه و تحلیل کرده و طی مشاوره مجدد به تصمیم نهایی می رسد هزینه این سرویس 15 میلیون است که در صورت بستن قرار داد از مبلف قرار داد کسر خواهد شد و اگر قرار دادی بسته نشد هزینه این سرویس جداگانه گرفته می شود.

آیا در نحوه مهاجرت با موسسه MIE با هزینه  زیر 20 تا 30 هزار یورو می توان مهاجرت کرد؟

خیر، امکان مهاجرت با این مبلغ وجود ندارد مگر از روش های بدون هزینه مانند روش های ویزای کاری و تحصیلی امکان پذیر است.


_____________سخن نهایی در زمینه مهاجرت با موسسه MIE__________

در این مقاله نحوه مهاجرت با موسسه MIE به نحو احسن شفاف سازی شد؛ راه های کم هزینه مانند مهاجرت های بی پول از طریق ویزای کار و ویزای تحصیلی بررسی شد و همچنین مهاجرت هایی که با هزینه هستند مانند: مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به طور واضح آورده شده است. همانگونه که در متن خواندید خدمات صادقانه و منصفانه مشاوره رایگان موسسه MIE برای افرادی که از نظر اقتصادی تحت فشار هستند ارائه می شود. هزینه مشاوره موسسه ملک پور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. خدمات مشاوره ارزان در این موسسه ارائه نمی شود بدین معنی که اطلاعات اقامت و تابعیت بیش از 40 تا 50 کشور مختلف در اختیار افراد متقاضی قرار می گیرد که در موسسات دیگر این اطلاعات به 4 تا 5 کشور محدود شده است. این اطلاعات پر ارزش حاصل سالها تلاش و هزینه است و منصفانه نیست که کسانی که با هزینه های سرمایه گذاری هنگفت به بهترین کشورهای دنیا مهاجرت می کنند تمایل به پرداخت این هزینه در ازای اطلاعاتی به این تکمیل نداشته باشد. چنانچه متقاضی مهاجرت هستید می توانید با تماس تلفنی به موسسه MIE از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را هم بپرسید. حتی می توانید سوالات خود را در کادر پایین صفحه تایپ کرده و جواب آن را دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
zahra jalilian
سلام خسته نباشین ببخشید۱) مدارک لازم برای اخذ پزیرش تخصص پزشکی در المان چی هست ؟۲) پروانه مطب اجباری هست؟ ۳) بعد از ۲ سال سابقه کار(طرح) لازم هست ۳ سال دیگه برای جمع کردنامتیاز مطب کار کنیم؟ چون این جوری گپ تحصیلی داریم و امکان ریجکتی بالا میره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز می بایست مدرک پزشکی عمومی معادلسازی شود سپس شما اجازه کار و تحصیل خواهید داشت در این روش بابت گپ تحصیلی مشکلی وجود ندارد با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را مامل بررسی کنند
سیما موسوی
۱-آیا ایرانی که اقامت انگلیس ندارد ولی ویزا ده ساله داردو دخترش اقامت و پاسپورت و شوهر انگلیسی دارد ورشغل و خانه وتمکن مالی دارد،می تواند اقامت انگلیس را بگیرد ؟سن من و همسرم ۶۷و۷۲سال هست. ۲-آیا ما می توانیم ملک در انگلیس بخریم؟بدون داشتن اقامت؟و آیا فرستادن پول برای خرید اپارتمان امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز متاسفانه با توجه به شرایط سنی شما اخذ اقامت این کشور سخت می باشد. با توجه به اینکه در انگلستان اخذ اقامت از طریق خرید ملک و تمکن مالی ارائه نمی گردد شما می توانید برای کشورهایی همچون اسپانیا پرتغال فرانسه اتریش و ... اقدام نمایید.
سمانه
سلام. من 29 سال دارم. با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی. شوهرم 34 سال داره. با مدرک کارشناسی ارشد عمران. دارای 10 سال سابقه کار در همین رشته. هردوتامون از بابت زبان انگلیسی در حد متوسط هستیم. یعنی اگه یکم تلاش کنیم میتونیم نمره 7 آیلتس رو بگیریم. کشورهای مد نظرمون. آلمان. اتریش. ایتالیا. کانادا و استرالیا هست. میخواستم بدونم بنظرتون کدوم کشور و با چه ویزایی راحت تر میتونیم اقامت بگیریم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه سطح زبان خوبی دارید و آقای مهندس هم سابقه کار مرتبط گزینه های کاری چون ایکیل ورکرها را مخصوصاً کشور کانادا را به شما پیشنهاد می کنم. و برای شما که زیر 30 سال هستید می توانید از طریق تحصیلی هم اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
نسترن حبیبی
با سلام و خسته نباشید بابت مقاله مفیدتون. من دخترم ۱۷ ساله اشه و دیپلم تجربی با معدل ۱۹/۱۲ داره از مدارس فرزانگان تهران، آیلتس ۷، دارنده دو مدال بین المللی، میخواستم ببینم برای رشته دندانپزشکی برای چه کشوری بهتره که اقدام کنه البته میخوا م توی دانشگاههای دولتی درس بخونه. ممنون از لطفتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه های دولتی می توانید برای کشور هایی از قبیل اسپانیا، فرانسه و آلمان اقدام نمایید برای بررسی شرایط فرزندتان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .
مجید خواجه پور
با سلام....فرزند من خدمت وظیفه هستند که یکسال دیگه تمام میشه..پروسه اخذ ویزای کار برای کشورهای استرالیا و کانادا جه مدت است و ایا داشتن پاسپورت درشروع کار الزامی است...ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه تحصیلی و کاری ایشان باید بررسی گردد. اغلب برنامه های اقامتی این دو کشور امتیاز بندی می باشد.
بهمن صابری
سلام 34 سالمه.متاهل ودارای یک فرزند ۱۲ساله.فوق دیپلم صنایع غذایی .دارای دومدرک فنی(اتومکانیک و تاسیسات حرارتی).۱۴ سال سابقه کار. مقدار سرمایه یک میلیاردوپانصد .ممنون میشم اول از هرچیز بدونم شرایط مهاجرت دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما برای کشورهای حوزه خلیج فارس ممکن است اما برای کشورهای اروپایی پشتوانه مالی شما پایین است.
کیمیا سلماسی
من فارغ‌التحصیل رشته دامپزشکی جهت ادامه تحصیل درهلند برای اقامت. دارای آیلتس ۶/۵ هستم بخصوصی از دانشگاه واخنینگن راکارو هزینه چه طور تا 50 هزار یورو توان دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما از جمله شرایط سنی بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
Shahrzad falahyan
میخواهم در وبینار شما شرکت کنم ببینم میتونم مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان