موسسات کاریابی در استرالیا

9 اسفند 1401 1 نظر

موسسات کاریابی در استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین کشورهایی است که همه ساله عده ی زیادی از متقاضیان کار و تحصیل در خارج از کشور به آن مهاجرت می کنند. کشوری چندفرهنگی که موقعیت های شغلی بسیاری را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. نکته مهم در خصوص دریافت ویزای کاری استرالیا این است که این روش یکی از بهترین روش های دریافت اقامت دائم و پاسپورت استرالیا می باشد. همچنین اکثر مشاغل در این کشور از درآمد بسیار مناسبی برخوردار هستند و نکاتی از این دست موجب محبوبیت بسیار استرالیا در بین کشورها به عنوان مقصدی برای مهاجرت کاری شده اند. از این رو مطالبی در خصوص موسسات کاریابی در استرالیا، ویزای کاری استرالیا، نحوه کاریابی در استرالیا، موسسات کاریابی استرالیا، سایت کاریابی استرالیا، اعزام نیروی کار به استرالیا، کار در استرالیا برای ایرانیان را در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم.شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص انواع ویزای کاری و مهاجرت به استرالیا از طریق کار با تلفن های موسسه ملک پور (MIE) تماس حاصل فرمایید.

عناوین و موضوعاتی که در ابن نوشتار مورد بررسی قرار گرفته اند:

 • شرایط عمومی کار در استرالیا
 • نرخ بیکاری و بازار کار استرالیا
 • مراحل جستجوی کار و نحوه کاریابی در استرالیا
 • فهرست موسسات کاریابی در استرالیا
 • سوالات متداول راجع به موسسات کاریابی در استرالیا
 • موسسات کاریابی در استرالیا و سخن پایانی

شرایط عمومی کار در استرالیا

استرالیا، کوچکترین قاره و یکی از بزرگترین کشورهای کره زمین، بین اقیانوس های آرام و هند در نیمکره جنوبی قرار دارد. پایتخت استرالیا کانبرا است که در جنوب شرقی بین مراکز اقتصادی و فرهنگی بزرگ و مهم سیدنی و ملبورن واقع شده است.استرالیا کشوری است که پس از 25 سال رشد بدون وقفه، استرالیا خود را به عنوان یکی از قوی ترین اقتصادهای کره زمین تثبیت کرده است.نرخ بیکاری پایین (حدود 6٪) و تراکم کم جمعیت (به طور متوسط ​​3 نفر در هر کیلومتر مربع) به این معنی است که تقاضای زیادی برای نیروی کار خارجی، به ویژه در بخش هایی مانند مهندسی و ساخت و ساز وجود دارد.این امر استرالیا را به یک کشور مناسب برای یافتن فرصت های شغلی مناسب و همچنین بهبود بخشیدن به سطح زبان انگلیسی تبدیل می کند.همواره جاذبه های بسیاری برای ساکنان غیر استرالیایی که به دنبال کار در آنجا هستند در این کشور وجود داشته است. فاکتورهایی مانند سبک زندگی، حقوق و دستمزد و البته آب و هوای عالی و خیره کننده از جمله دلایل محبوبیت این کشور در میان متقاضیان هستند. به طور کلی میانگین درآمد سالانه در استرالیا در حدود ۷۵۰۰۰ دلار می باشد. همچنین مشاغلی همچون مهندسی نرم افزار،مدیریت پروژه،مدیریت بازاریابی از مشاغل مورد نیاز این کشور هستند.

کشور استرالیا همواره یک سیاست روشن و منصفانه در مورد مهاجرین دنبال کرده و از ورود کارگران مهاجر استقبال می کند، بنابراین در ادامه توضیحاتی را در خصوص ویزای کاری استرالیا، موسسات کاریابی در استرالیا و... را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

در این عکس اطلاعاتی کلی از کشور استرالیا مشاهده می کنید

نرخ بیکاری و بازار کار استرالیا

نرخ بیکاری و وضعیت بازار کار در استرالیا یکی از مهمترین و اساسی ترین فاکتورهایی است که می بایست توسط متقاضیان مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار گیرد.نرخ بیکاری یک کشور نشان دهنده وضعیت اقتصادی آن کشور است. همچنین متقاضیان با بررسی نرخ بیکاری کشور مورد نظر خود از میزان شانس کاریابی خود در آن کشور تا حد زیادی آگاه می شوند.نمودار زیر نرخ بیکاری در استرالیا را از سال 2009 تا 2019 نشان می دهد. بیکاری زمانی رخ می دهد که افراد بدون کار باشند. برای اینکه شیوع بیکاری قابل اندازه گیری باشد، محاسبه ای با تقسیم تعداد افراد بیکار بر اساس همه افراد مشغول به کار انجام می شود، که خروجی آن یک عدد به صورت درصد است. این نرخ نشان دهنده آن است که در سال 2019، حدود 5.18 درصد از جمعیت استرالیا بیکار بوده اند. در نمودار زیر نرخ بیکاری استرالیا را در سال های اخیر مشاهده می فرمایید:

کار پس از تحصیل در استرالیا

مراحل جستجوی کار و نحوه کاریابی در استرالیا

به طور کلی دریافت یک ویزای کار است که به متقاضیان امکان کار کردن در یک حرفه ی خاص را در استرالیا می دهد. همچنین اخذ ویزای کاری استرالیا راه خوبی برای اخذ اقامت دائم این کشور است. به طور کلی می توان گفت چهار نوع ویزای کاری برای استرالیا وجود دارد:

 • Skilled Independent Visa (189)
 • Skilled Regional Provisional Visa (489)
 • Graduate Temporaly Visa (485)
 • Skilled Nominated Visa (190)

به عنوان مثال اگر حرفه متقاضی در لیست مهارت های استراتژیک میان مدت و بلند مدت است، می توان به ویزای ۱۸۹ یا ویزای مقطع تحصیلات تکمیلی مراجعه نمود، در حالی که اگر حرفه فرد در مهارت های استراتژیک کوتاه مدت است، می بایست به ویزای ۱۹۰ مراجعه کرد.لازم به ذکر است به منظور دریافت ویزای کاری در استرالیا به جز ویزای ۱۸۹، به داشتن یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور نیاز است. برای دریافت کاب آفر می توان از طریق موسسات کاریابی استرالیا اقدام نمود.این مقاله توسط کارشناسان متخصص موسسه ملک پور به رشته تحریر در آمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. شما عزیزان می توانید برای دریافت راهنمایی کامل در خصوص نحوه کاریابی در کشورهای گوناگون و موسسات کاریابی در استرالیا از محصول بی نظیر گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملک پور بهره مند گردید.

کار در جمهوری چک

فهرست موسسات کاریابی در استرالیا

همانگونه که گفته شد داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای استرالیایی یکی از اصلی ترین گام های اخذ ویزای کاری این کشور است.به این منظور متقاضیان می توانند رزومه خود را که شامل اطلاعات کامل تحصیلی، تجارب و سوابق کاری، سطح زبان و... است را در اختیار موسسات کاریابی قرار داده تا این موسسات موقعیت کاری مناسب را برای متقاضی معرفی نمایند. به عبارت دیگر می توان گفت که این موسسات به نوعی رابط و واسطه ای میان متقاضی و کارفرمایان هستند. در ادامه نام برخی از موسسات کاریابی در استرالیا معرفی شده است:

 • https://www.flexcareers.com.au/
 • https://au.indeed.com/
 • https://www.careerone.com.au/
 • https://www.careerjet.com.au/
 • https://jobsearch.gov.au/
 • https://www.joralocal.com.au/how/
 • https://www.artshub.com.au/
 • https://www.joralocal.com.au/how/

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کار در استرالیا و موسسات کاریابی در استرالیا می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید:

کار در استرالیا


سوالات متداول راجع به موسسات کاریابی در استرالیا

✅ آیا داشتن جاب آفر برای دریافت ویزای کاری استرالیا مورد نیاز است؟

به منظور دریافت ویزای کاری در استرالیا به جز ویزای ۱۸۹، به داشتن یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور نیاز است.

✅ کدام مشاغل از جمله مشاغل پر تقاضا در استرالیا محسوب می شوند؟

مشاغلی همچون: مهندسی IT، مهندسی نرم افزار، مدیریت پروژه و مدیریت بازاریابی

✅ میانگین درآمد سالانه در استرالیا چقدر است؟

به طور کلی میانگین درآمد سالانه در استرالیا در حدود ۷۵۰۰۰ دلار می باشد.

✅ آیا از طریق دریافت ویزای کاری استرالیا می توان اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟

بله، با دریافت ویزای کاری استرالیا پس از ۳ تا ۵ سال می توان برای دریافت اقامت دائم و سپس پاسپورت استرالیا اقدام نمود.


_____________موسسات کاریابی در استرالیا و سخن پایانی____________

در این نوشتار مطالبی را در خصوص ویزای کاری استرالیا،موسسات کاریابی در استرالیا، سایت کاریابی استرالیا، اعزام نیروی کار به استرالیا، کار در استرالیا برای ایرانیان، نحوه دریافت ویزای کاری و کاریابی از طریق موسسات کاریابی استرالیا مورد بررسی کامل قرار دادیم.به طور کلی یاری گرفتن از موسسات و سایت های کاریابی استرالیا یکی از بهترین روش ها برای دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور است.امید است توانسته باشیم مطالب مورد نیاز در خصوص موسسات کاریابی استرالیا را به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و سؤالات شما عزیزان را در این خصوص پاسخ گوییم. شما همراهان گرامی موسسه ملک پور می توانید سؤالات خود را در خصوص کاریابی در استرالیا در پایان این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان متخصص ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و بهره گیری از یاری وکلای متخصص و مجرب در امر مهاجرت با شماره تماس های موسسه تماس حاصل فرمایید.


ثبت پرسش
عادله حزنی
سلام ،وقت به خیر،من مهندسی برق الکترونیک در دانشگاه گیلان خوندم ،سال ۸۶ فارغ التحصیل شدم حدود ۱۱ سال هم در زمینه الکترونیک فعالیت دارم برای گرفتن جاب آفر از یک کارفرمای استرالیایی میخواستم راهنمایی بفرمایید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که مدرک زبان خوبی داشته باشید شانس کار خواهید داشت ولی برای کاریابی یا می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور استفاده نمایید یا رزومه خود را روی سایت miemohajerat تکمیل نمایید و تیم کاریابی ما شرایط شما را برای کار بررسی نمایند.
مشاوره رایگان