مشاوره مستقیم با دکتر ملک پور

4 نظر

بسیاری از شما عزیزان علاقه من هستید که مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور داشته باشند برای این منظور دو روش وجود دارد:

مشاوره کوتاه برای تصمیم گیری نهایی: در این روش شما با روش‌های مهاجرت آشنا هستید و مسیر و کشور مقصد را را برای مهاجرت خود انتخاب کرده‌ اید. برای این منظور شما می‌ توانید از مشاوره ۴۹۹ یورویی استفاده کنید. این روش به این حالت است که ۵ دقیقه به صورت کوتاه توضیح می‌ دهید که چه مسیری را برای مهاجرت خود انتخاب کردید و دلایل و شرایط خود را بیان می کنید و در جواب شما ویدیو ۵ دقیقه‌ ای آقای دکتر ملک پور ارسال می‌گردد. و این روند نهایتاً دو بار تکرار خواهد شد و اگر مایل به ادامه مشاوره باشید، در یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ ای با جناب آقای دکتر به صورت آنلاین خواهید داشت، تا شرایط را برای شما توضیح دهند، اما اگر مایل به ادامه روند مهاجرت نباشید عمده پول شما برگشت داده خواهد شد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خلاصه ی انواع راه های مهاجرت


 

 مسیر دوم مشاوره تخصصی: این مشاوره 3900 یورویی می باشد به صورت آموزش کامل است. در این مسیر با انواع روش‌های مهاجرتی و کشورهای مختلف برای مهاجرت به صورت کامل آشنا می‌شوید که برای این منظور محصول مسیر سبز مهاجرت را مشاهده می‌فرمایید و بعد از دیدن این ویدیوها اطلاعات مهاجرتی شما در حد یک مشاور مهاجرتی و وکیل مهاجرتی بالا می‌رود. از این جهت می‌توانید مسیر درست برای مهاجرت خود را انتخاب نمایید. و در مدتی که ویدیوهای مسیر سبز مهاجرت را مشاهده می‌کنید می‌توانید تا ۱۰ ویدیو برای آقای دکتر ارسال کرده و جواب آن را دریافت نمایید بعد از پایان این دوره:

  • اگر مایل به ادامه مسیر و مشاوره نهایی نباشید عمده پول به حساب شما برگشت داده می‌شود و فقط هزینه محصول از شما کسر خواهد شد.
  • اگر مایل به ادامه مسیر مهاجرت باشید، یک جلسه مشاوره به صورت آنلاین هم با جناب آقای دکتر ملک پور خواهید داشت. بعد از این جلسه پول پرداختی شما برگشت داده نمی‌شود.

هزینه این نوع مشاوره ۳۹۰۰ یورو می‌ باشد که بعد از مشاوره نهایی در صورتی که تمایل به بستن قرارداد با موسسه را داشته باشید کل هزینه مشاوره از قرارداد نهایی شما کسر خواهد شد به عبارتی در نهایت مشاوره موسسه رایگان خواهد بود. فقط از این روش افرادی که واقعاً تصمیم جدی برای مهاجرت دارند در مسیر قرار خواهند گرفت.

مسیر سوم شرکت در وبینار: با شرکت در وبینار های تخصصی مهاجرتی اطلاعات شما در حد مشاور تخصص مهاجرتی افزایش خواهد یافت، خوبی شرکت در این وبینار ها این است که با شرکت در این وبینار ها می توانید از آقای دکتر سوال های خود را داشته باشید.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره با موسسه mie


تیزر آشنایی با روش های مشاوره

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور

از جمله خدمات موسسه، مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور می باشد که همواره مورد استقبال بسیاری واقع شده و سوالات بسیاری پیرامون چگونگی دریافت مشاوره با شخص ایشان مطرح می شود. در این نوشته در ابتدا مرور کوتاهی بر معرفی بیشتر جناب دکتر ملک پور و سوابق ایشان خواهیم داشت و سپس نکات بیشتر پیرامون دریافت مشاوره مستقیم با ایشان بیان می شود. 

 

ویدئو موسسه MIE در مورد آشنایی با روش های مشاوره


ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره تخصصی


 

جناب آقای دکتر ملک پور، بنیانگذار موسسه ملک پور و از موفق ترین جوانان ایرانی است. ایشان تحصیلات عالیه خود را در دانشگاه علامه تهران در رشته حقوق با دریافت رتبه ممتازی به پایان رسانده، وکیل دادگستری ایران بوده اند و اکنون مدرک دکترای خود را از برترین دانشگاه های اروپا گرفته اند. ایشان از پیشگامان امر مهاجرت در ایران به صورت گسترده در تمامی شاخه های قانونی و عموم کشورها می باشند. ایشان با بررسی مسیرهای مهاجرتی در حداقل 50 کشور تاپ، اولین بار طرق مختلف مهاجرت را به صورت مدون دسته بندی نموده و همچون مرجعی در مسائل مهاجرتی محسوب شده که اطلاعات منتشر شده توسط ایشان، محک سنجش دیگر مؤسسات قرار می گیرد. بدیهی است مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور به عنوان منبع موثق و جامع اطلاعات مهاجرتی، خواست اکثر کسانی است که با ایشان و موسسه ملک پور آشنایی دارند. مشاوره مستقیم با دکتر ملک پور تحت پکیجی خاص همراه با دسترسی به محصول مسیر سبز مهاجرت، در طی مسیر دیدن ویدیو شامل پیام های ویدیویی و به چالش کشیدن دانسته ها و در نهایت تصمیم برای قرارداد است. یکی از اصول مهم از دیدگاه ایشان صداقت در مشاوره با مردم می باشد و تمامی ریسک های مسیر را به طور شفاف بیان می کنند تا فرد خودش بتواند بهترین راه را انتخاب نماید. مشاوره مستقیم تعریف شده که ایشان به ارائه مشاوره مهاجرتی و انتقال تجربه خود از زندگی در خارج از کشور می پردازند برای شما مسیر را روشن نموده و شما با آگاهی بالاتر نسبت به مسیر مهاجرت خود گام برمی دارید. 

راهنمای گام به گام کار در خارج از کشور

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور


ویدئوی مسیر سبز مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید تا با اطلاعات کامل مهاجرتی و انتخاب مسیر مهاجرت قبل از شروع مشاوره، مشاوره مهاجرتی کامل و جامعی با آقای دکتر ملک پور داشته باشید و بتوانید راه مهاجرت انتخاب شده توسط خودتان را با استاد ملک پور چک و بررسی نمایید و در نتیجه وقت و پول خود را نیز هدر نداده باشید.

ویدئو موسسه MIE در مورد نحوه اقدام با ما

ویدئو موسسه MIE در مورد چطور با ما مشاوره بگیرید


مراحل و هزینه مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور

قبل از تاسیس موسسه و در ابتدای امر و با توجه به تجربه آقای دکتر ملک پور، ایشان پرونده های مهاجرتی را به صورت رایگان پیش می بردند اما با گذشت زمان و بالا رفتن متقاضیان به دلیل کمبود وقت، تصمیم بر آن شد که مشاوره های مهاجرتی همراه با هزینه باشد. هزینه مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور 4000 هزار یورو می باشد که 3900 یورو به عنوان بیعانه دریافت می گردد. سپس دسترسی به محصول مسیر سبز مهاجرت باز می شود و افراد مشغول به اموزش می شوند. در این محصول شما می توانید با پیام های ویدیویی با آقای دکتر ملک پور تعامل داشته باشید و خود را در راستای آموزش علم مهاجرت به چالش بکشید. در نهایت با سوار شدن بر موضوعات راه مناسب خود را انتخاب می کنید. در نهایت یا انتخاب شما عقد قرارداد است یا عدم قرارداد. در صورت عقد قرارداد هزینه ویدئو و مشاوره از مبلغ نهایی شما کسر می شود. در صورت عدم توافق هزینه محصول از کل هزینه دریافتی کسر شده (حدودا 15 الی 20 درصد) و مابقی عودت داده خواهد شد.

ویدئو موسسه MIE در مورد نحوه مشاوره با ما


همچنین توصیه می کنیم افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا هنوز درباره کشور و مسیر مهاجرت خود اطلاعات کافی ندارند و به تصمیم قطعی نرسیده اند، برای آمادگی بیشتر سوالات خود را از سایر روش ها مانند پرسیدن سوال در بخش کامنت های زیر مقالات سایت، لایوهای ایسنتاگرام و ارسال سوال در قالب ویدئو در قسمت تعبیه شده در وبسایت برای ارسال سوالات مهاجرت مطرح نمایند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

معرفی موسسه ملک پور

موسسه ملک پور، از مؤسسات پیشرو پیرامون مسائل مهاجرتی است کهسالها در این زمینه فعالیت داشته و خدمات ارزنده ای به هموطنان ارائه داده است. ما مفتخریم که خدمات وسیع مهاجرتی به اغلب کشورها و از طرق مختلف ارائه داده و همواره منفعت متقاضیان خود و ارائه بهترین مشاوره و خدمات را در رأس کار خود قرار داده ایم. رضایت متقاضیان ما گویای صداقت ما و عمل به تعهدات ماست.

ویدئو موسسه MIE در مورد شرایط مشاوره با موسسه MIE


ویدئو موسسه MIE در مورد قیمت مشاوره


ویدئو موسسه MIE در مورد چطور با ما مهاجرت کنید


موسسه ملک پور با کادر مشاورین رسمی مجرب و وکلای همکار محلی در سرتاسر دنیا ارائه دهنده خدمات مشاوره مهاجرت با کیفیت عالی و انجام امور مهاجرتی شما به بهترین شکل ممکن می باشد. سوابق موسسه گویای عملکرد و اعتبار ماست. بخشی از پرونده های موفق و ویزاهای حاصل شده توسط تیم موفق MIE در لینک زیر قابل مشاهده است.

ویزا

گالری ویزاها

ارائه مشاوره جهت انتخاب بهترین مسیر مهاجرت

چنانچه گفته شد طبق دسته بندی که اولین بار توسط استاد ملک پور ارائه شد، شیوه های مهاجرت به کشورها به 7 روش کلی تقسیم بندی شده که هر روش نیز خود دارای دسته بندی های کثیری است و بالغ بر 90 درصد روش ها در این دسته بندی جای می گیرند. این روش ها عبارتند از کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، اشخاص خاص و پناهندگی که در ادامه به صورت کلی و مختصر به هریک می پردازیم:

ئفتر حقوقی ملک پور

  • مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار که مناسب طیف عظیمی از افراد با مهارت ها و تحصیلات مختلف می باشد و اقامت افراد در کشورهای مدنظرشان را ممکن می سازد.
  • تحصیل در دیگر کشورها که در صورت واجد شرایط بودن، اقامت در دیگر کشورها را فراهم نموده و سکویی جهت اخذ اقامت دائم کشور مورد نظر شما می باشد.
  • سرمایه گذاری در دیگر کشورها یکی از گزینه های محبوب و متنوع جهت اخذ اقامت کشورهاست که در صورت داشتن تمکن لازم، جزو بهترین شیوه های مهاجرتی است که گاها نیازی به انتقال سرمایه به دیگر کشورها نیز نخواهید داشت.
  • ازدواج با تبعه دیگر کشورها و اخذ اقامت از این طریق، نیازمند تسلط بر قوانین مربوطه در کشور مبدأ و مقصد می باشد.
  • تولد در کشورها بر اساس قنون خاک و خون، اقامت و تابعیت را به فرزند متولد شده تحمیل می کند. عموم کشورها سیستم خون می باشند. گاهاً تولد فرزند در برخی کشورها با سیستم خاک، ممکن است آثار اقامتی برای والدین داشته باشد.
  • پناهندگی از جمله روش های نکوهیده مهاجرتی است که عموماً افراد به صورت غیرقانونی و با کیس های دروغین اقدام به اخذ اقامت دیگر کشورها می نمایند که این روش مورد نهی موسسه ملک پور می باشد و خدماتی در این زمینه ندارد.

مهاجرت با موسسه ملک پور

شما می توانید راجع به هر شیوه و کشور مورد نظر خود اطلاعات دست اول و به روز از سایت های موسسه مهاجرتی ملک پور دریافت کنید و از قواعد سایر کشورها مطلع شوید. سایت های موسسه ملک پور همواره توسط متخصصین این امر و با تحقیقات علمی انجام شده روی مراجع اصلی، به روز شده و منبع اطلاعات دقیق مهاجرتی است. کافی است کلیدواژه ملک پور را در کنار عبارت مدنظر خود سرچ نموده و به اطلاعات مورد نظر خود دست یابید.

مشاوره اسکایپ

موسسه ملک پور اقدام به ارائه نکات مهاجرتی در قالب فایل های صوتی و تصویری نموده که در شبکه های اجتماعی ما قابل رؤیت می باشد. شما می توانید با دنبال کردن ما در این شبکه ها از اطلاعات به روز و رایگان بهره مند گردید. البته لازم به ذکر است ویدئوهای رایگان جوابگوی شما جهت انتخاب مسیر مهاجرتی نیست، چرا که هریک به طور جداگانه به مسئله ای خاص می پردازد، اما ویدئوی گام به گام اخذ اقامت به صورت جامع به کلیه طرق پرداخته و به شما دید وسیعی جهت انتخاب و تصمیم گیری نسبت به بهترین مسیر ویژه شما می دهد

مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ

 

لزوم تسلط بر قوانین مهاجرتی قبل از مشاوره مهاجرتی

مشاوره مستقیم با دکتر ملک پور چنانکه گفته شد مورد استقبال عده بسیاری است. نکته ای که پیرامون این مشاوره وجود دارد، محدودیت تایم مشاوره است که امکان ارائه اطلاعات در این بازه زمانی محدود ممکن نیست و نیاز است شما پیش از آن با روش های مهاجرتی آشنایی داشته باشید تا از مشاوره مستقیم بیشترین استفاده را برده و موفق به انتخاب بهترین مسیر مهاجرت خود شوید. زیرا آقای دکتر ملک پور با تجربه فراوان در جلسه نهایی مشاوره بیشتر به بررسی در حالت مقایسه ای می پردازند و بهتر است از تمام جزئیات آگاه باشید. لذا افرادی که قصد اخذ وقت مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور دارند، محصول مسیر سبز مهاجرت را به طور کامل بررسی نموده. این مورد به عنوان پیش نیازی است که وقت مشاوره بیشترین منفعت را برای شما عزیزان داشته باشد.

معرفی محصولات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت

موسسه علاوه بر خدمات خود نظیر مشاوره مهاجرت با استاد ملک پور و ویدئوی بی نظیرمسیر سبز مهاجرت، راهنمای گام به گام اخذ اقامت، اقدام به تهیه ویدئوهای دیگری نموده که در ادامه جهت آشنایی شما عزیزان معرفی شده است. ویدئوی آموزش اقامت کاری دولت فدرال کانادا نیز ویدئویی است که جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر تهیه شده و شما را از مراجعه به وکیل بی نیاز می کند. ویدئوی آموزش زبان با توجه به درخواست دانشجویان دپارتمان زبان موسسه، تهیه شده و برای همیشه دغدغه ذهنی شما را جهت یادگیری زبان خاتمه می دهد.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

 
انتخاب دفتر مهاجرتی
 

 


پاسخ به سوالات متداول در زمینه نحوه مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور

✔️ مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور چگونه ممکن است؟

شما برای مشاوره مهاجرتی با ایشان می بایست ابتدا از طریق مشاورین موسسه تایم مشاوره با ایشان رزرو نموده، هزینه آن را پرداخت نمایید و تا قبل از رسیدن زمان مشاوره، ویدئوی مسیر سبز مهاجرت را مشاهده نمایید تا با اطلاعات کامل در جلسه مشاوره حضور داشته باشید و بیشترین بهره لازم را ببرید.

✔️ هزینه مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور چقدر است؟

مشاوره با آقای دکتر ملک پور با توجه به مدت زمان انتظار برای مشاوره، هزینه های متفاوتی دارد که در صورت درخواست شما توسط مشاورین موسسه به شما متقاضیان محترم اعلام خواهد شد. شما میتوانید مبلغ 3900 یورو را در نظر بگیرید.


سخن نهایی در زمینه مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور

مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور و دریافت راهنمایی از شخص استاد ملک پور به عنوان بنیان گذار موسسه و پیشرو در امور مهاجرت که مورد استقبال عده کثیری از شما عزیزان است، دارای قواعد و پیش نیازهایی است که در این نوشته بررسی شد. لزوم آشنایی با شیوه های مختلف مهاجرت و قوانین کشورهای برتر مهاجرپذیر، پیش از مشاوره با ایشان از جمله مواردی است که جهت حصول نتیجه بهتر توصیه شده است و اخذ وقت مشاوره مهاجرت با استاد ملک پور، منوط به تهیه ویدئوی مسیر سبز مهاجرت و تسلط بر قوانین مهاجرتی است. شما می توانید جهت تهیه این ویدئو یا در صورت بروز هر گونه سوال و پیشنهادی با مشاورین موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در انتهای این نوشتار، قسمت "ثبت پرسش" نیز جایگاه ارائه سوالات و نظرات شما همراهان همیشگی است تا با درج نظرد خود، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را از کارشناسان موسسه دریابید.

امتیاز 4.5 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضا غلامی
سلام با عرض خسته نباشید ،ببخشید ، شما داخل کانال تلگرامی mieویدیوای از جناب ملک پور گذاشته بودید که در رابطه با یادگیری زبان در ۷یا۸ ماه بود و ایشون اشاره ای به کلاس های زبان و یادگیری آن به طور حرفه ای داشتن من الان میخوام بدونم که چگونه میتونم در کلاس های زبان mieشرکت کم و حضور داشته باشم؟ . . . بعد یه سئوال دیگه هم داشتم، میخوام بدونم من الان ۱۵ سالم هست و برنامه دارم که در خارج از کشور تحصیل من ولی علاقه ندارم که به سربازی بر بخورم ، چون اگه سربازی رو بگذرونم ۲سال از برنامَم عقب میمونم و تو تحصیلم دچار مشکل میشم . لطفا یه راهنمایی بدین . باتشکر🤚🏻.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای یادگیری زبان هم می توانید از پکیج های زبان استفاده نمایید و یا در کلاس های آنلاین موسسه شرکت کنید که در وبسایت ملک پور اطلاعات موجود می باشد و نحوه خرید و یا ثبت نام. با توجه به سن شما برای شرکت در مدارس تا قبل 18 سالگی مشکل سربازی نخواهید داشت و می توانید اقدام نمایید .
آذر گودرزی
سلام وقت بخیر من میخواستم مشاوره حضوری با یکی از کارشناسان شما داشته باشم اگر مقدوره لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام لطفا با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
mohammadamin
سلام و عرض ادب وقت شما بخیر میخواستم بپرسم هزینه رفتن به دانشگاه فرانسه چقدره؟ من الان 17 سالمه میخوام برای دانشگاه برم فرانسه و سوال دیگه ای که داشتم این بود که ایا موسسه جناب اقای استاد ملک پور هم هزینه میگیره و اگر میگیره چقدر میگیره؟ ممنون میشم بگید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. هزینه های تحصیل در دانشگاه های فرانسه به زبان فرانسوی رایگان است و شما می توانید با داشتن مدرک دیپلم و داشتن سطح زبان خوب به صورت رایگان در دانشگاه های این کشور در رشته های مختلف تحصیل نمایید. هزینه های اقدام شما نیز بعد از صحبت شما با کارشناسان موسسه خدمت شما اعلام خواهد شد.
عماد
سلام روز بخیر. برای اقدام با مشاورین موسسه هم میشه پیش رفت یا باید فقط با جناب دکتر مشاوره کرد؟ چون کمی هزینش برام زیاده. و میخوام تحصیلی اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان موسسه وقت مشاوره رزرو نمایید.
مشاوره رایگان