زیباترین کشور جهان

19 دی 1401 بدون نظر

هر یک از انسان ها از دیدگاه خود و بر اساس سلیقه ای که دارد ممکن است یکی از کشورهای جهان  را به عنوان زیباترین کشور جهان مشخص نمایند. هر سال افراد زیادی به کشورهای مختلفی سفر می نمایند و به مقایسه کشورهای مختلف با یکدیگر می پردازند که تمامی این نظریات در برخی از سایت ها و نشریات جمع آوری می شوند. هر یک از قاره های مهم جهان نظیر قاره آسیا، اروپا و آمریکا دارای کشورهای مختلفی می باشند که برخی از آنها ممکن است در این قاره ها از نظر زیبایی بیش از دیگر کشورها به چشم بخورند. ما در این مقاله سعی داریم تا زیباترین کشورهای جهان و زیباترین کشورهای توریستی دنیا را به صورت دقیق و علمی تحلیل و بررسی نماییم. موسسه  MIE با اطلاعات جامع و کامل در خصوص تمامی کشورها و شرایط مهاجرت به آنها آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان به متقاضیان عزیز می باشد.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 • توضیحات عمومی راجع به زیباترین کشور جهان
 • معرفی 20 کشور زیبای جهان در سال جدید
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای زیباترین کشورهای جهان
 • پرسش و پاسخ درباره زیباترین کشور جهان
 • سخن پایانی درباره زیباترین کشور توریستی دنیا

 

زمانی که درخصوص زیباترین کشور جهان و زیباترین کشورهای توریستی دنیا صحبت می شود، به صورت معمول معیارهایی مورد توجه قرار می گیرند که تا حدودی در میان انسان های مختلف مشترک می باشند

توضیحات عمومی راجع به زیباترین کشور جهان

زیبایی یک مفهوم نسبی می باشد که برای هر یک از انسان ها دارای معنای خاص و متفاوتی است. زمانی که درخصوص زیباترین کشورهای جهان و زیباترین کشورهای توریستی دنیا صحبت می شود، به صورت معمول معیارهایی مورد توجه قرار می گیرند که تا حدودی در میان انسان های مختلف مشترک می باشند. بی شک هر یک از زیباترین کشور توریستی دنیا برای بسیاری از انسان ها دارای جذابیت های ویژه ای نظیر تاریخ، فرهنگ، آداب و رسوم، آثار مختلف باستانی، مکان های تفریحی و گردشگری، سازه های مدرن، طبیعت بکر و غیره بوده اند. این متن توسط تیم حرفه ای و مجرب موسسه MIE نوشته شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام می باشد. در اکثر مواقع هرچه تعداد افراد گسدشگر و توریستی که سالیانه از یک کشور دیدن می نمایند یکی از معیارهای بسیار مهم در انتخاب زیباترین کشور توریستی دنیا است. پوشش گیاهی نیز دارای نقش بسیار مهمی در انتخاب زیباترین کشور و کشور جذاب گردشگری می باشد.

تحصیل در خارج از کشور

ده شهر برتر جهان برای زندگی

معرفی 20 کشور زیبای جهان در سال جدید

در این بخش از مقاله به بررسی و معرفی بیست کشور در میان سایر کشورهای جهان که بر اساس آمار و ارقام و نظرات افراد مختلف در سایت های گوناگون در لیست زیباترین کشورهای جهان قرار دارند، می پردازیم.

 • کشور فرانسه :

کشور فرانسه در زمینه جذب توریست و گردشگر در رتبه نخست دیگر کشورها قرار دارد. تاریخ و فرهنگ کهن این کشور در کنار زیبایی برج ایفل در شهر پاریس این کشور را به زیباترین کشور توریستی دنیا تبدیل نموده است.

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور اسپانیا :

کشوراسپانیا یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا و یکی از مهمترین کشورهای اروپا می باشد که در زمینه های مختلف صنعتی، تاریخی، فرهنگی و وجود مناظر دیدنی یکی از کشورهای پیشتاز می باشد. هر سال افراد بسیاری از سرتاسر جهان بالاخص از کشورهای اروپایی و آمریکایی به منظور گردشگری وارد این کشور زیبا می شوند.

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ایالات متحده آمریکا :

ایالات مختلف موجود در این کشور پهناور و وسیع هر یک دارای جاذبه و زیبایی های بسیاری می باشند که آمریکا را در رده سوم زیباترین کشور توریستی دنیا قرار می دهند. شهرهایی مانند لاس وگاس، لس آنجلس، نیویورک و شیکاگو همیشه مملو از گردشگران می باشند.

آمریکا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور چین :

کشور چین از دید بسیاری از افراد زیباترین کشور آسیا تلقی می گردد. اقتصاد این کشور در رده دوم اقتصاد جهان قرار دارد و دارای تعداد بیشماری از کارخانجات و مراکز تولیدی است که هر سال باعث جذب افراد بسیاری به این کشور می شوند. همچنین وجود مناظر طبیعی و بکر و آثار دیدنی بسیار این کشور را در لیست زیباترین کشور توریستی دنیا قرار داده است.

چین یکی از یباترین کشورهای جهان است

 • کشور ایتالیا :

کشور ایتالیا دارای آثار تاریخی بسیار زیبا نظیر برج پیزا، کلیسای رم و ویرانه های سیسیلی، موزه های بسیار عالی و خوراکی های بسیار خوشمزه ای است که باعث جذب گردشگران به این کشور و همچنین انتخاب این کشور به عنوان زیباترین کشور توریستی دنیا جهت زندگی می شود.

ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ترکیه:

کشور ترکیه در لیست زیباترین کشور توریستی دنیا در سال 2020 قرار دارد. بخش بسیار زیادی از درآمد این کشور مربوط به بخش توریست و گردشگری است. هر سال افراد زیادی جهت تفریح و یا زندگی از سراسر جهان وارد خاک این کشور می شوند.

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور مکزیک :

کشور مکزیک دارای سواحل بسیار زیبا و خوراکی های بسیار لذیذی است و هر سال تعداد بسیاری از گردشگران آمریکایی، کانادایی و بریتانیایی جهت تفریح و خوش گذرانی به مکزیک سفر نموده و یا در این کشور اقامت پیدا می نمایند. کشور مکزیک دارای پایگاه های باستانی از زمان مردم مایا و همچنین مناطق طبیعی بسیار زیبا است.

مکزیک یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور آلمان :

کشور آلمان به نظر بسیاری از افراد زیباترین کشورر جهان می باشد. این کشور هر سال مقصد بسیاری از توریست ها است. این کشور به عنوان صنعتی ترین کشور در قاره اروپا شناخته می شود و کالاهای آن دارای کیفیت بسیار سطح بالایی هستند. تفریحات موجود در آلمان و همچنین انواع نوشیدنی ها، این کشور را به مکانی جذاب تبدیل نموده اند.

آلمان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور تایلند:

کشور تایلند یکی از کشورهای موجود در لیست زیباترین کشور آسیا است. آزادی های اجتماعی بدون محدودیت و وجود مراکز تفریحی و طبیعت بسیار زیبا باعث توجه بسیاری از افراد و گردشگران به این کشور شده است. تایلند یک کشور بسیار محبوب جهت خوشگذرانی بوده و یکی از ارزانترین کشورها برای مسافرت است.

تایلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • بریتانیا :

بریتانیا با چهار کشور خودمختار شامل کشور اسکاتلند، کشور انگلستان، کشور ایرلند و کشور ولز یکی از مهمترین کشورهای اروپا است. بنادر موجود در این کشور مقصد بسیاری از تجار و بازرگانان علاقه مند به مهاجرت به انگلستان جهت انجام فعالیت های تجاری می باشد. وجود موزه های بسیار، گالری های هنری فراوان و همچنین نمایشگاه های مد و لباس از جذابیت های بریتانیا جهت تبدیل به زیباترین کشور توریستی دنیا می باشند.

بریتانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ژاپن :

کشور ژاپن یکی از کشورهای بسیار پیشرفته در زمینه های مختلف اقتصادی، رفاهی و اجتماعی است. فرهنگ بسیار غنی و وجود طبیعت خارق العاده در این کشور آن را به زیباترین کشور جهان برای برخی از گردشگران و علاقه مندان به زندگی در ژاپن تبدیل نموده است. این کشور هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می نماید.

ژاپن یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور اتریش :

اتریش یک کشور جذاب گردشگری در اروپا است و در طی سال های گذشته به عنوان یکی از بهترین کشورها در زمینه توریست و گردشگری شناخته شده است. اتریش دارای طبیعتی بسیار بکر و مسحور کننده بوده و یکی از امن ترین کشورهای موجود در جهان است.

اتریش یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور یونان :

کشور یونان از گذشته تاکنون به عنوان یکی از پربازدیدترین و زیباترین کشور جهان شناخته شده است. تاریخ کهن و فرهنگ باستانی این کشور در کنار سواحل زیبا، یونان را به کشور جذاب گردشگری و همچنین کشوری جذاب جهت زندگی تبدیل نموده است.

یونان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور هنگ کنگ :

کشور هنگ کنگ یکی از مهمترین مراکز تجارت در سطح جهان است. این کشوردر زمینه تولید کالاهای مختلف و همچنین ایجاد شعبات و نمایندگی های ارزان دارای شهرت جهانی است و هر سال باعث جذب بسیاری از افراد به خود می شو. آثار مدرن بسیار دیدنی در تمامی نقاط این کشور به چشم می خورند.

هنک کنگ یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور مالزی :

منابع بکر و دیدنی، جنگل های بارانی، آب و هوای بسیار عالی و معتدل و وجود معابد متعدد در کنار امکان تجارت آزاد در این کشور، مالزی را به یکی از ارزانترین کشورهای برای مسافرت تبدیل نموده است و آن را در لیست زیباترین کشور جهان قرار داده است.

مالزی یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور روسیه :

کشور روسیه یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا بوده و هر سال دارای برنامه های متعددی جهت جذب گردشگران بیشتر می باشد. وجود مکان های تاریخی و کاخ های بسیار زیبای سلطنتی این کشور را در لیست زیباترین کشور جهان در سال 2020 قرار داده است.

روسیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور پرتغال :

این کشور بسیار زیبا با یونان، ترکیه و قسمت غربی کشور اسپانیا هم مرز است. تاریخ و فرهنگ کشور پرتغال بسیار غنی بوده و دارای آب و هوای مختلف و سواحل بسیار زیبایی است که آن را به مکانی مناسب جهت تفریح و زندگی تبدیل می نماید.

پرتغال یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور کانادا :

این کشور بسیار مهاجر پذیر در طی سال های متمادی همیشه پذیرای مهاجرین و گردشگران بسیاری است. کیفیت زندگی در کانادا و رفاه اجتماعی در این کشور باعث تبدیل کانادا به زیباترین کشور جهان جهت زندگی و تفریح شده است. برای بسیاری از آمریکایی ها و بریتانیایی ها این کشور به عنوان خانه دوم تلقی می شود.

کانادا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور لهستان :

کشور لهستان دارای طبیعتی بکر، کاخ های مربوط به دوران قرون وسطا، خوراکی های بسیار لذیذ، پرستشگاه های متعدد و فرهنگی بسیار غنی جهت قرارگیری در لیست زیباترین کشور جهان می باشد.

لهستان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور هلند:

از مهمترین زیبایی های موجود در کشور هلند گل و گیاه و وجود گلخانه های بسیار در این کشور است که به عنوان کشور گل و گیاه نیز در سطح جهان معروف می باشد. بسیاری از آمریکایی ها و آسیایی ها جهت گردش و تفریح کشور هلند را انتخاب می نمایند و آن را یکی از مهمترین کشورهای اروپا می دانند.

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است

مدارک لازم برای اخذ ویزای زیباترین کشورهای جهان

علاقه مندان به سفر به زیباترین کشور جهان با توجه به روش انتخابی جهت مهاجرت و یا سفر تفریحی به کشور مورد نظر، باید ویزای مربوطه را از سفارت کشور مقصد دریافت نمایند. با توجه به هر یک از روش ها، سفارت ممکن است لیستی از مدارک را در اختیار متقاضیان قرار دهد که برخی از مدارک در میان سایر ویزاها مشترک می باشند و برخی دیگر با توجه به نوع ویزا مشخص می گردند. به عنوان مثال علاقه مندان به دریافت ویزای توریستیی جهت سفر به زیباترین کشورهای توریستی دنیا در هنگام اقدام به اخذ ویزا باید مدارکی را دال بر برگشت خود به کشور محل زندگی به سفارت ارائه نمایند که این مدارک شامل نامه اشتغال به کار، داشتن وابستگی در مبداء و غیره می باشد یا جهت دریافت ویزای کاری متقاضی باید نامه کارفرما دال بر دریافت پیشنهاد کاری را ارئه نماید. برخی از مدارک مشترک در میان سایر ویزاها عبارتند از:

پاسپورت دارای اعتبار که حداقل میزان اعتبار با توجه به نوع کشور ممکن است سه الی شش ماه مشخص گردد.تحصیل دکترا در اتریش

 • بیمه نامه
 • گواهی سوء سابقه کیفری
 • تمکن و توانایی مالی
 • اجاره نامه یا نامه خوابگاه برای دانشجویان
 • عکس
 • فرم درخواست صدور ویزا
 • گواهی سلامت پزشکی

تمامی مدارک باید به زبان مشخص شده توسط کشور مقصد به صورت رسمی ترجمه گردند.

 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

?گالری ویزاها ?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره زیباترین کشور جهان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


پرسش و پاسخ درباره زیباترین کشور توریستی دنیا

آیا کشور مالزی از کشورهای ارزان جهت مسافرت ایرانیان است؟

بله کشور مالزی یکی از کشورهای ارزان جهت مسافرت ایرانیان می باشد.

کدام کشور در زمینه جذب توریست دارای رتبه نخست است؟

کشور فرانسه در زمینه جذب توریست در رتبه نخست دیگر کشورها قرار دارد.

زیباترین کشور جهان در آسیا کدام است؟

زیباترین کشور جهان در قاره پهناور آسیا کشور ژاپن است.

آیا برای دریافت انواع ویزاها ارائه تمکن مالی مورد نیاز است؟

بله یکی از مدارک ضروری جهت دریافت انواع ویزا برای سفر به کشورهای مختلف اثبات تمکن مالی است.


_____________سخن پایانی درباره زیباترین کشور جهان__________

در این مقاله به موضوع زیباترین کشور جهان پرداخته شد. همانگونه که بیان نمودیم زیبایی از دیدگاه افراد مختلف متفاوت است و هر یک از افراد در مشخص نمودن زیباترین کشورها در جهان نظرات مختلفی را ارئه می نماییند اما بیست کشور مطرح شده در فوق بر اساس آمار و ارقام ارائه شده بیست کشور زیبای جهان جهت سفر و زندگی می باشند. زیباترین کشور آسیا کشور ژاپن شناخته شد و فرانسه یک کشور جذاب گردشگری برای بسیاری از افراد است. آب و هوا، طبیعت و پوشش گیاهی، ساختمان های مدرن، مکان های باستانی و کهن، آثار قدیمی و دیدنی، میزان امنیت موجود در یک کشور و غیره از جمله عوامل موثر در انتخاب یک کشور به عنوان زیباترین کشور جهان می باشند. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به زیباترین کشور جهان و مهاجرت به تمام کشورهای جهان با موسسه MIE ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات خود را در قسمت انتهایی متن مطرح نموده و منتظر دریافت پاسخ سریع آنها از جانب کارشناسان و مشاورین حرفه ای ما باشید.

امتیاز 3.93 از 5 ( 62 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان