برای معرفی زیباترین کشور جهان، باید زیبایی کشورها به اساس معیارهای مختلف صورت پذیرد.  در بین کشور های دنیا سوئیس را میتوان عنوان قشنگترین کشور جهان شناخت؛ که طبیعت کوهستانی و دریاچه‌های آبی صاف، چشم‌اندازهای خیره‌ کننده ارائه می‌دهد. ایتالیا با شهرهای تاریخی مانند رم و ونیز، هنر و معماری فراوان دارد. در زمینه گردشگری، مالدیو با جزایر کریستالی و آبهای آبی شفاف به عنوان یک مقصد آرامش‌ بخشترین ترین و خوشگل ترین کشور جهان شناخته می‌شود. ژاپن با ترکیب فناوری مدرن و تاریخ باستانی، جلب توجه کرده و تایلند با معابدهای بزرگ و شواهد فرهنگی جذاب است. همه این کشورها با فرهنگ، طبیعت، و جاذبه‌های تاریخی و هنری، به عنوان جواهرات زیبایی جهان شناخته می‌شوند.ما در این مقاله سعی داریم تا زیباترین کشورهای جهان و زیباترین کشورهای توریستی دنیا را به صورت دقیق و علمی تحلیل و بررسی نماییم. موسسه  MIE با اطلاعات جامع و کامل در خصوص تمامی کشورها و شرایط مهاجرت به آنها آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان به متقاضیان عزیز می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین روش اقامت در دنیا


زیباترین کشور های جهان

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

رویایی ترین کشور جهان

توضیحات عمومی راجع به زیباترین کشور جهان

 زمانی که درخصوص زیباترین کشورهای جهان و زیباترین کشورهای توریستی دنیا صحبت می شود، به صورت معمول معیارهایی مورد توجه قرار می گیرند که تا حدودی در میان انسان های مختلف مشترک می باشند. بی شک هر یک از زیباترین کشور توریستی دنیا برای بسیاری از انسان ها دارای جذابیت های ویژه ای نظیر تاریخ، فرهنگ، آداب و رسوم، آثار مختلف باستانی، مکان های تفریحی و گردشگری، سازه های مدرن، طبیعت بکر و غیره بوده اند. معرفی زیباترین کشورهای جهان از نظر ساختار شهری و طبیعت زیبا است. کشورهایی چون سوئیس با شهرهای تاریخی و کوهستان‌های آلپ، ژاپن با معماری مدرن و باغ‌های چای، و کانادا با شهرهای پویا و مناظرهای طبیعی دست نخورده، جذابیت‌های بی‌پایانی دارند. در مورد زیباترین کشور جهان از نظر مردم و رفتارشان با مهاجرین، کشورهایی چون کانادا و استرالیا با سیاست‌های مهاجرتی متنوع و دوستانه، به مهاجران احساس ترحیم و پذیرش می‌کنند. اسوه‌هایی از همدلی و احترام به تنوع فرهنگی در این کشورها وجود دارد. همچنین، سوئد با سیاست‌های مهاجرت پویا و اجتماع آمیز نشان داده است که به مهاجران با احترام واگذار می‌شود. این کشورها نه تنها با طبیعت خیره‌کننده و ساختارهای شهری زیبا بلکه با فرهنگ مهمان‌نوازی نیز شناخته می‌شوند، که این ویژگی‌ها باعث می‌شود زندگی در آن‌ها تجربه‌ای فراگیر و لذت‌بخش باشد. در اکثر مواقع هرچه تعداد افراد گردشگر و توریستی که سالیانه از یک کشور دیدن می نمایند یکی از معیارهای بسیار مهم در انتخاب زیباترین کشور توریستی دنیا است. پوشش گیاهی نیز دارای نقش بسیار مهمی در انتخاب زیباترین کشور و کشور جذاب گردشگری می باشد.

ویدئو موسسه MIE در مورد خلاصه راه های مهاجرت


معرفی 20 کشور زیبای جهان در سال جدید

در این بخش از مقاله به بررسی و معرفی بیست کشور در میان سایر کشورهای جهان که بر اساس آمار و ارقام و نظرات افراد مختلف در سایت های گوناگون در لیست زیباترین کشورهای جهان قرار دارند، می پردازیم.

 • کشور سوئیس

سوئیس، به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان، با طبیعت فراوان و مناظره‌های خیره‌کننده‌ای شهرت دارد. کوهستان‌های الپس با قله‌های پوشیده از برف، از جمله جاذبه‌های برجسته هستند. دره‌های سبز و درختان هندوانه اطراف دریاچه‌های آبی صاف مانند ژنوا و زوریخ، چشم‌اندازهایی شگفت‌انگیز را ایجاد می‌کنند. شهرهای تاریخی مانند لوزان و برن نیز با معماری زیبا و خیابان‌های سنگ‌فرش، جذابیت خاص خود را دارند. سوئیس به عنوان مرکز توریسم زمستانی هم مشهور است، با امکانات اسکی عالی و مناظره‌های زمستانی آرامش‌بخش. این کشور با ادغام کمالات طبیعت، فرهنگ و فناوری، به عنوان یک پارچه زیبایی برجسته در دنیا محسوب می‌شود.و یکی از ده کشور برتر جهان برای زندگی می باشد.

قشنگ ترین کشور جهان

 • کشور مالدیو

مالدیو، به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان، با جزایر استوایی، کریستالی و آب‌های آبی شفاف به چشم می‌خورد. این کشور متشکل از ۲۶ اتول است که هرکدام دارای صفحات سفید چوبی و جنگل‌های نخل پلکانی هستند. مناظره‌های بی‌نظیر زیرآبی با زندگی دریایی غنی، از جمله دلایل زیبایی مالدیو است. استخرهای آب‌شیرین و ریف‌های کرال با رنگارنگی فراوان، پارادایس زیرآبی را فراهم می‌کنند. هتل‌ها و ویلای لوکس روی آب در مالدیو، تجربه‌ی بی‌نظیری از زندگی در میان آبها را ارائه می‌دهند. جمعیت مهمان‌نواز و فرهنگ محلی مهربانی مالدیوی‌ها نیز به جاذبه‌های این کشور افزوده می‌شود. مالدیو با ترکیب بکری از طبیعت، آب و هنر معماری، به عنوان جواهر زیبایی جهان شناخته می‌شود.

مالدیو زیباترین کشور جهان

 • کشور فرانسه :

کشور فرانسه در زمینه جذب توریست و گردشگر در رتبه نخست دیگر کشورها قرار دارد. تاریخ و فرهنگ کهن این کشور در کنار زیبایی برج ایفل در شهر پاریس این کشور را به زیباترین کشور توریستی دنیا تبدیل نموده است.

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور اسپانیا :

کشوراسپانیا یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا و یکی از مهمترین کشورهای اروپا می باشد که در زمینه های مختلف صنعتی، تاریخی، فرهنگی و وجود مناظر دیدنی یکی از کشورهای پیشتاز می باشد. هر سال افراد بسیاری از سرتاسر جهان بالاخص از کشورهای اروپایی و آمریکایی به منظور گردشگری وارد این کشور زیبا می شوند.

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ایالات متحده آمریکا :

ایالات مختلف موجود در این کشور پهناور و وسیع هر یک دارای جاذبه و زیبایی های بسیاری می باشند که آمریکا را در رده سوم زیباترین کشور توریستی دنیا قرار می دهند. شهرهایی مانند لاس وگاس، لس آنجلس، نیویورک و شیکاگو همیشه مملو از گردشگران می باشند.

آمریکا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور چین :

کشور چین از دید بسیاری از افراد زیباترین کشور آسیا تلقی می گردد. اقتصاد این کشور در رده دوم اقتصاد جهان قرار دارد و دارای تعداد بیشماری از کارخانجات و مراکز تولیدی است که هر سال باعث جذب افراد بسیاری به این کشور می شوند. همچنین وجود مناظر طبیعی و بکر و آثار دیدنی بسیار این کشور را در لیست زیباترین کشور توریستی دنیا قرار داده است.

چین یکی از یباترین کشورهای جهان است

 • کشور ایتالیا :

کشور ایتالیا دارای آثار تاریخی بسیار زیبا نظیر برج پیزا، کلیسای رم و ویرانه های سیسیلی، موزه های بسیار عالی و خوراکی های بسیار خوشمزه ای است که باعث جذب گردشگران به این کشور و همچنین انتخاب این کشور به عنوان زیباترین کشور توریستی دنیا جهت زندگی می شود.

ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ترکیه:

کشور ترکیه در لیست زیباترین کشور توریستی دنیا در سال 2020 قرار دارد. بخش بسیار زیادی از درآمد این کشور مربوط به بخش توریست و گردشگری است. هر سال افراد زیادی جهت تفریح و یا زندگی از سراسر جهان وارد خاک این کشور می شوند.

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور مکزیک :

کشور مکزیک دارای سواحل بسیار زیبا و خوراکی های بسیار لذیذی است و هر سال تعداد بسیاری از گردشگران آمریکایی، کانادایی و بریتانیایی جهت تفریح و خوش گذرانی به مکزیک سفر نموده و یا در این کشور اقامت پیدا می نمایند. کشور مکزیک دارای پایگاه های باستانی از زمان مردم مایا و همچنین مناطق طبیعی بسیار زیبا است.

مکزیک یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور آلمان :

کشور آلمان به نظر بسیاری از افراد زیباترین کشورر جهان می باشد. این کشور هر سال مقصد بسیاری از توریست ها است. این کشور به عنوان صنعتی ترین کشور در قاره اروپا شناخته می شود و کالاهای آن دارای کیفیت بسیار سطح بالایی هستند. تفریحات موجود در آلمان و همچنین انواع نوشیدنی ها، این کشور را به مکانی جذاب تبدیل نموده اند.

آلمان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور تایلند:

کشور تایلند یکی از کشورهای موجود در لیست زیباترین کشور آسیا است. آزادی های اجتماعی بدون محدودیت و وجود مراکز تفریحی و طبیعت بسیار زیبا باعث توجه بسیاری از افراد و گردشگران به این کشور شده است. تایلند یک کشور بسیار محبوب جهت خوشگذرانی بوده و یکی از ارزانترین کشورها برای مسافرت است.

تایلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • بریتانیا :

بریتانیا با چهار کشور خودمختار شامل کشور اسکاتلند، کشور انگلستان، کشور ایرلند و کشور ولز یکی از مهمترین کشورهای اروپا است. بنادر موجود در این کشور مقصد بسیاری از تجار و بازرگانان علاقه مند به مهاجرت به انگلستان جهت انجام فعالیت های تجاری می باشد. وجود موزه های بسیار، گالری های هنری فراوان و همچنین نمایشگاه های مد و لباس از جذابیت های بریتانیا جهت تبدیل به زیباترین کشور توریستی دنیا می باشند.

بریتانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور ژاپن :

کشور ژاپن یکی از کشورهای بسیار پیشرفته در زمینه های مختلف اقتصادی، رفاهی و اجتماعی است. فرهنگ بسیار غنی و وجود طبیعت خارق العاده در این کشور آن را به زیباترین کشور جهان برای برخی از گردشگران و علاقه مندان به زندگی در ژاپن تبدیل نموده است. این کشور هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می نماید.

ژاپن یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور اتریش :

اتریش یک کشور جذاب گردشگری در اروپا است و در طی سال های گذشته به عنوان یکی از بهترین کشورها در زمینه توریست و گردشگری شناخته شده است. اتریش دارای طبیعتی بسیار بکر و مسحور کننده بوده و یکی از امن ترین کشورهای موجود در جهان است.

اتریش یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور یونان :

کشور یونان از گذشته تاکنون به عنوان یکی از پربازدیدترین و زیباترین کشور جهان شناخته شده است. تاریخ کهن و فرهنگ باستانی این کشور در کنار سواحل زیبا، یونان را به کشور جذاب گردشگری و همچنین کشوری جذاب جهت زندگی تبدیل نموده است.

یونان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور هنگ کنگ :

کشور هنگ کنگ یکی از مهمترین مراکز تجارت در سطح جهان است. این کشوردر زمینه تولید کالاهای مختلف و همچنین ایجاد شعبات و نمایندگی های ارزان دارای شهرت جهانی است و هر سال باعث جذب بسیاری از افراد به خود می شو. آثار مدرن بسیار دیدنی در تمامی نقاط این کشور به چشم می خورند.

هنک کنگ یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور مالزی :

منابع بکر و دیدنی، جنگل های بارانی، آب و هوای بسیار عالی و معتدل و وجود معابد متعدد در کنار امکان تجارت آزاد در این کشور، مالزی را به یکی از ارزانترین کشورهای برای مسافرت تبدیل نموده است و آن را در لیست زیباترین کشور جهان قرار داده است.

مالزی یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور روسیه :

کشور روسیه یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا بوده و هر سال دارای برنامه های متعددی جهت جذب گردشگران بیشتر می باشد. وجود مکان های تاریخی و کاخ های بسیار زیبای سلطنتی این کشور را در لیست زیباترین کشور جهان در سال 2020 قرار داده است.

روسیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور پرتغال :

این کشور بسیار زیبا با اسپانیا هم مرز است. تاریخ و فرهنگ کشور پرتغال بسیار غنی بوده و دارای آب و هوای مختلف و سواحل بسیار زیبایی است که آن را به مکانی مناسب جهت تفریح و زندگی تبدیل می نماید.

پرتغال یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور کانادا :

این کشور بسیار مهاجر پذیر در طی سال های متمادی همیشه پذیرای مهاجرین و گردشگران بسیاری است. کیفیت زندگی در کانادا و رفاه اجتماعی در این کشور باعث تبدیل کانادا به زیباترین کشور جهان جهت زندگی و تفریح شده است. برای بسیاری از آمریکایی ها و بریتانیایی ها این کشور به عنوان خانه دوم تلقی می شود.

کانادا یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور لهستان :

کشور لهستان دارای طبیعتی بکر، کاخ های مربوط به دوران قرون وسطا، خوراکی های بسیار لذیذ، پرستشگاه های متعدد و فرهنگی بسیار غنی جهت قرارگیری در لیست زیباترین کشور جهان می باشد.

لهستان یکی از زیباترین کشورهای جهان است

 • کشور هلند:

از مهمترین زیبایی های موجود در کشور هلند گل و گیاه و وجود گلخانه های بسیار در این کشور است که به عنوان کشور گل و گیاه نیز در سطح جهان معروف می باشد. بسیاری از آمریکایی ها و آسیایی ها جهت گردش و تفریح کشور هلند را انتخاب می نمایند و آن را یکی از مهمترین کشورهای اروپا می دانند.

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است

عروس جهان کدام کشور است

در پاسخ به این سوال که عروس جهان کدام کشور است می توان بیان داشت که، اصطلاح "عروس جهان" به طور کلی که به دلیل زیبایی‌های طبیعی، فرهنگ، تاریخ، یا سایر ویژگی‌ها به عنوان یک مقصد گردشگری زیبا و جذاب شناخته شده باشد به کار می رود. برخی از کشورهایی که به عنوان "عروس جهان" شناخته شده‌اند، ممکن است شامل مقاصد گردشگری معروف مانند سوئیس، یونان، ایتالیا، مالدیو، تایلند و غیره باشند. با این حال، این اصطلاح نه تنها توسط یک کشور و یا منطقه معین استفاده نمی‌شود و ممکن است مرتبط با مناطق گردشگری زیبا در سراسر جهان باشد.

زیباترین کشور جهان برای مهاجرت

موضوع زیباترین کشور برای مهاجرت بستگی به ترکیب متغیرهای مختلف دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اقتصاد، سیاست‌های مهاجرتی، زندگی روزمره، فرهنگ، زبان، و شرایط اجتماعی اشاره کرد. برخی افراد ممکن است ترجیح دهند به کشورهای با مناظرهای طبیعی زیبا مهاجرت کنند، در حالی که دیگران اهمیت بیشتری به امکانات اقتصادی یا فرهنگ محلی بدهند. کشورهایی مانند کانادا با سیستم مهاجرت مطمئن و اقتصاد پایدار، یا نیوزیلند با طبیعت خلاب و کیفیت زندگی بالا، به عنوان مقصدهای محبوب برای مهاجرت شناخته می‌شوند. همچنین، استرالیا، سوئیس، و سوئد نیز به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی خوب، جذابیت زیادی برای مهاجران دارند. اما این انتخاب بسیار وابسته به نیازها و ترجیحات فردی هر مهاجر است.

زیباترین کشور جهان برای زندگی

برخی از کشورهایی که به عنوان محل زندگی زیبا و جذاب شناخته می‌شوند، شامل کانادا، نیوزیلند، استرالیا، سوئیس، سوئد، و دانمارک می‌شوند. کانادا با طبیعت خیره‌کننده، تنوع فرهنگی، سیستم بهداشتی ودرمانی مطمئن، و اقتصاد پایدار، برخی از عواملی هستند که این کشور را به یک مقصد زندگی جذاب تبدیل کرده‌اند. نیوزیلند با مناظرهای طبیعی زیبا، هوای پاک، و کیفیت زندگی بالا جلب توجه می‌کند. همچنین، استرالیا با شرایط اقتصادی خوب و زیرساخت‌های مدرن، جزو محبوب‌ترین مقاصد زندگی محسوب می‌شود.

زیباترین کشور توریستی جهان

تعیین زیباترین کشور توریستی جهان به میزان زیادی از نظرات شخصی و تجربیات مسافران بستگی دارد. با این حال، برخی کشورها به عنوان مقاصد گردشگری بسیار زیبا و جذاب شناخته می‌شوند. ایتالیا با تاریخ غنی، معماری خیره‌کننده، غذاهای لذیذ، و مناظرهای طبیعی شگفت‌انگیز از جمله جذابیت‌های این کشور است. ژاپن با ترکیب فناوری مدرن و فرهنگ باستانی، جلب توجه بسیاری از گردشگران را دارد. نیوزیلند با طبیعت خلاب و فعالیت‌های خارق‌العاده مانند ماجراجویی‌های اکوتوریستی نیز به شهرت برخورده است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای زیباترین کشورهای جهان

علاقه مندان به سفر به زیباترین کشور جهان با توجه به روش انتخابی جهت مهاجرت و یا سفر تفریحی به کشور مورد نظر، باید ویزای مربوطه را از سفارت کشور مقصد دریافت نمایند. با توجه به هر یک از روش ها، سفارت ممکن است لیستی از مدارک را در اختیار متقاضیان قرار دهد که برخی از مدارک در میان سایر ویزاها مشترک می باشند و برخی دیگر با توجه به نوع ویزا مشخص می گردند. به عنوان مثال علاقه مندان به دریافت ویزای توریستیی جهت سفر به زیباترین کشورهای توریستی دنیا در هنگام اقدام به اخذ ویزا باید مدارکی را دال بر برگشت خود به کشور محل زندگی به سفارت ارائه نمایند که این مدارک شامل نامه اشتغال به کار، داشتن وابستگی در مبداء و غیره می باشد یا جهت دریافت ویزای کاری متقاضی باید نامه کارفرما دال بر دریافت پیشنهاد کاری را ارئه نماید. برخی از مدارک مشترک در میان سایر ویزاها عبارتند از:

پاسپورت دارای اعتبار که حداقل میزان اعتبار با توجه به نوع کشور ممکن است سه الی شش ماه مشخص گردد.

 • بیمه نامه
 • گواهی سوء سابقه کیفری
 • تمکن و توانایی مالی
 • اجاره نامه یا نامه خوابگاه برای دانشجویان
 • عکس
 • فرم درخواست صدور ویزا
 • گواهی سلامت پزشکی

تمامی مدارک باید به زبان مشخص شده توسط کشور مقصد به صورت رسمی ترجمه گردند.

 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

?گالری ویزاها ?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در ایرلند

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره زیباترین کشور جهان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️ آیا کشور مالزی از کشورهای ارزان جهت مسافرت ایرانیان است؟

بله کشور مالزی یکی از کشورهای ارزان جهت مسافرت ایرانیان می باشد.

✔️ کدام کشور در زمینه جذب توریست دارای رتبه نخست است؟

کشور فرانسه در زمینه جذب توریست در رتبه نخست دیگر کشورها قرار دارد.

✔️ زیباترین کشور جهان در آسیا کدام است؟

زیباترین کشور جهان در قاره پهناور آسیا کشور ژاپن است.

✔️ آیا برای دریافت انواع ویزاها ارائه تمکن مالی مورد نیاز است؟

بله یکی از مدارک ضروری جهت دریافت انواع ویزا برای سفر به کشورهای مختلف اثبات تمکن مالی است.


_____________سخن پایانی درباره زیباترین کشور جهان__________

در این مقاله به موضوع زیباترین کشور جهان پرداخته شد. همانگونه که بیان نمودیم زیبایی از دیدگاه افراد مختلف متفاوت است و هر یک از افراد در مشخص نمودن زیباترین کشورها در جهان نظرات مختلفی را ارئه می نماییند اما بیست کشور مطرح شده در فوق بر اساس آمار و ارقام ارائه شده بیست کشور زیبای جهان جهت سفر و زندگی می باشند. زیباترین کشور آسیا کشور ژاپن شناخته شد و فرانسه یک کشور جذاب گردشگری برای بسیاری از افراد است. آب و هوا، طبیعت و پوشش گیاهی، ساختمان های مدرن، مکان های باستانی و کهن، آثار قدیمی و دیدنی، میزان امنیت موجود در یک کشور و غیره از جمله عوامل موثر در انتخاب یک کشور به عنوان زیباترین کشور جهان می باشند. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به زیباترین کشور جهان و مهاجرت به تمام کشورهای جهان با موسسه MIE ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات خود را در قسمت انتهایی متن مطرح نموده و منتظر دریافت پاسخ سریع آنها از جانب کارشناسان و مشاورین حرفه ای ما باشید.

امتیاز 3.68 از 5 ( 109 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
محسن نیکو نژاد
با سلام بنده مغازه دار هستم که ۳ مغازه ملکی با مالکیت خودم دارا میباشم گواهی نامه بین المللی صنایع دستی دارم و ورشوسازی مسگری و ساخت انواع ظروف فلزی با سابقه ی بسیار درخشان که از سال ۱۳۶۰مشغول بکار هستم و بسیار فنی بیش از حد تصور در هر رشته ی توان کار را دارم و بسیار خلاق هستم قصد مسافرت و کار کردن در فرانسه را دارم راهنمایی از شما خواستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
ریهان
سلام کدوم کشور برای یک خانواده مناسبتره من از طریق خودحمایتی اقدام کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، انتخاب مسیر بر اساس شرایط شما صورت می گیرد و اینکه روش خودحمایتی میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد یا نه را باید پس از بررسی شرایط اظهار نظر کرد. پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان از طریق تماس با 02149196000 استفاده نمایید.
الهه نایبی
سلام من 44 سالمه و و کارشناسی مامایی دارم مجرد هستم و شرایط آب و هوایی اون کشور خیلی واسم اهمیت داره، چه شرایطی رو به من پیشنهاد میدید؟ و اصلا از طریق رشته مامایی هم نمیخوام اقدام کنم بیشتر برای پلن های سرمایه گذاری قصد اقدام دارم لطف کنید راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان ما موسسه تماس حاصل نمایید.
Dorna
سلام ممنون از مقاله خوب شما. من ۵۵ ساله هستم و یک شرکت پدری رو با خواهرم میگردونم، قصد مهاجرت به سوییس رو به همراه همسرم دارم. همسرم هم ۶۴ سالشونه و بازنشسته شرکت نفت هستند. پشتوانه مالی خوبی داریم سه ملک در تهران و یک ملک هم در کرج داریم، ولی پول نقد کمی در حد ۲ ۳ میلیارد داریم. میخوام من رو راهنمایی کنید که بهترین گزینه برای مهاجرت به سوییس چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که بتوانید سرمایه بیشتری را به صورت نقدی در حساب خود نشان دهید احتمالا میتوانید برای خودحمایتی سوئیس اقدام داشته باشید و یا حتی با شرایط فعلی برای خودحمایتی کشورهای فرانسه و اتریش و ... هم احتمالا بتوان اقدام نمود.
مریم
سلام. وقتتون بخیر باشه. من 16 سالمه و علاقه زیادی به مهندسی کامپیوتر دارم و آیلتس 6.5 دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم کشور میتونه برای من خوب باشه که هم بتونم رشته ای که دوس دارم رو بخونم هم شرایط کار بعد از تحصیل خوب باشه.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این رشته معمولاً در بسیاری از کشورها بازار کار خوبی دارد که بسته به پشتوانه مالی شما می‌توانید کشور مقصد را انتخاب نمایید
رزا
سلام وقتتون بخیر ما یک خانواده چهار نفره هستیم. پدر و مادرم ۴۹ و ۴۶ سالشونه . مادرم کارمند بانک هستن لیسانس حسابداری هستن و پدرم مدیر اجرایی یک شرکت خصوصی در حوزه نفتی هستن و دکترای شیمی دارن. یک برادر ۱۵ ساله هم دارم برای فرانسه یا ایتالیا چه روش هایی هست برای اخذ اقامت که بتونیم بعد از بازنشستگی پدر و مادرم بریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. یکی از روش های محبوب برای دوره بازنشستگی، دریافت اقامت از طریق روش خودحمایتی است که هر دو کشور فرانسه و ایتالیا از این طریق پذیرای مهاجران می باشند و در صورت اثبات تمکن مالی مناسب و درآمد ثابت می توانید اقامت دریافت نمایید.
bardia
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون که کشورها را مقایسه کردید. من بین این کشورها به کانادا خیلی علاقه دارم. من 45 سالمه و در ایران شرکت با 20 نفر پرسنل دارم و حدودا 25 میلیارد سرمایه دارم. با چه شرایطی می تونم برای کانادا اقدام کنم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شرایط شما برای اقدام از طریق روش کارآفرینی مناسب به نظر می رسد و حتی با بررسی رزومه می توان شرایط کارشرکت و نوآفرینی را نیز برای شما بررسی کرد.
الهام
ممنون میشم در مورد زیبایی موناکو و لیختن اشتاین و فواید این دو کشور توصیح دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شما می توانید با جستجوی عبارت "کشور موناکو ملکپور" و "کشور لیختن اشتاین ملکپور" در گوگل مقالات ما در خصوص این دو کشور زیبا را مشاهده نمایید.
سمیرا
سلام از بین کشور ها زیباترین کشور رو بخواید معرفی کنید که برای مهاجرت هم خیلی مناسب باشه کدوم کشور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهترین کشور با توجه به شرایط شما مشخص می گردد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
مهدیس سهره وردی
سلام، مرسی از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید. بنده پزشک هستم و تخصص قلب دارم و قصد مهاجرت دارم. در میان کشورهایی که فرمودید، کدوم رو برای مهاجرت پزشک متخصص پیشنهاد میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت خانم دکتر. در حال حاضر کشور آلمان با توجه به نیاز بالا به کادر درمان می تواند گزینه بسیار مناسبی برای معادلسازی مدرک و دریافت اقامت برای شما باشد.
Mina
سلام وقت بخیر برای تحصیل در مقطع ارشد چه سطح زبانی نیاز هست؟!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ایلتس ۶/۵ لازم است.
اروند
سلام. در بین کشورهایی که ذکر کردید خواستم ببینم امکان دریافت اقامت برای کشورهایی مثل اسپانیا و سوئیس از طریق کار یا تحصیل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله، در صورتی که از یک کارفرما در این کشورها جاب آفر داشته باشید می توانید اقامت کاری بدست آورید.
امیر رضا
سلام وقت بخیر. من میخوام از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنم. بین کشور های اروپایی یا کانادا کدوم بهتره0؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهترین کشور با توجه به شرایط شما مشخص می‌گردد پیشنهاد می‌شود برای بررسی رزومه خود با جزئیات با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان