واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش

7 نظر

ما در این متن قصد داریم تا واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش را مورد بررسی قرار دهیم. با توجه به شیوع بیماری کرونا در طی دو سال اخیر محدودیت های بسیاری در رفت و آمد به بسیاری از کشورها ایجاد شده است. افرادی که قصد دارند از روش های مختلف مهاجرتی وارد کشور اتریش شوند و یا افرادی که برای دیدار با خانواده قصد سفر به این کشور را دارند در ورود به این کشور دارای محدودیت هستند. با باز شدن مرز اکثر کشورها در طی ماه های اخیر با توجه به انجام واکسیناسیون در سراسر کشورهای جهان، کشور اتریش نیز همانند دیگر کشورها ارائه کارت واکسیناسیون را جهت جلوگیری از گستردگی هر چه بیشتر کرونا و ایجاد سفرهای امن، اجباری نموده است. با توجه به متفاوت بودن انواع واکسن ها افرادی که قصد سفر به کشور اتریش را دارند باید ببیند که کدام یک از آنها مورد تایید این کشور هستند. در صورت تمایل به دریافت هرگونه اطلاعات در ارتباط با واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش و یا دریافت مشاوره تلفنی رایگان در ارتباط با مهاجرت به سایر کشورها با موسسه MIE ارتباط برقرار نمایید. در ادامه جهت بررسی عناوین زیر با ما همراه گردید:

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش

واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش

با باز شدن مرزها، همانگونه که بیان نمودیم هر یک از کشورها جهت ورود مسافران به کشور خود ارائه کارت واکسیناسیون را اجباری نموده اند. اما ذکر این نکته ضروری است که هر یک از آنها از جمله کشور اتریش تنها برخی از واکسن ها را مورد تایید قرار می‌دهند. این مقاله توسط تیم حرفه ای و کارشناسان مجرب موسسه MIE نوشته و تنظیم شده است و هرگونه رونویسی از آن بدون ذکر منبع از نظر شرع و قانون حرام و دارای پیگرد است. متقاضیان سفر به اتریش باید توجه داشته باشند که باید هر دو دوز واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش را دریافت نموده باشند و دوز دوم باید حداقل چهار ده روز قبل از ورود به کشور اتریش دریافت شده باشد. واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش بر اساس اطلاعات ارائه شده از جانب این کشور که در سایت سفارتخانه اتریش نیز قابل مشاهده می باشد در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

 

نوع واکسن

تعداد دوز مورد نیاز

واکسن سینوفارم

2 دوز

واکسن جانسون

2 دوز

واکسن Modern Asta

2 دوز

واکسن فایزر

2 دوز

واکسن Sinovac

2 دوز

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در اتریش ملاقات کنند

افرادی که تمایل دارند تا برای دیدن خانواده خود به کشور اتریش سفر نمایند با توجه به وجود بیماری کوئید 19 باید شرایطی را مورد توجه قرار دهند. اول این که این افراد باید دارای کارت واکسیناسیون بر اساس واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش باشند و هر دو دوز واکسن را دریافت نموده باشند. این دسته از افراد همچنین حداقل ده روز قبل از ورود به کشور اتریش نباید در مکانی قرار گیرند که گستردگی ویروس کووید 19 در آن بسیار زیاد است. آن دسته از افرادی که چهارده روز قبل از ورود به کشور اتریش دوز دوم واکسن را دریافت نموده اند و یا به بیماری کرونا مبتلا شده و بهبود پیدا نموده اند پس از ورود به کشور اتریش نیازی به گذراندن دوره قرنطینه ندارند. ذکر این نکته نیز ضروری می باشد که بیمه های مسافرتی برای ورود به کشور اتریش در حال حاضر باید شامل بیمه بیماری کووید 19 نیز باشند و متقاضیان باید آن را به سفارت اثبات نمایند. درخواست ویزاهای توریستی و یا درخواست ویزاهای درمانی و در کل ویزاهای که نیاز به دعوتنامه دارند فقط از طریق مرکز VFS باید انجام بپذیرد. 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 سوالات متداول

✔️چه واکسن هایی برای ورود به کشور اتریش مورد تایید می باشند؟

واکسن های Pfizer, Modern Asta, Johnson & Johnson, Sinopharm و Sinovac   برای ورود به اتریش مورد تایید می باشند.

✔️آیا متقاضیان سفر به اتریش باید هر دو دوز واکسن را دریافت نموده باشند؟

بله متقاضیان سفر به اتریش باید هر دو دوز واکسن را دریافت نموده باشند.

✔️آیا در حال حاضر امکان سفر به کشور اتریش وجود دارد؟

بله در حال حاضر امکان سفر به کشور اتریش با توجه به شرایطی وجود دارد که این شرایط از طریق سایت سفارت اتریش قابل بررسی می باشند.

✔️آیا بیمه مسافرتی برای سفر به اتریش باید شامل بیماری کووید 19 نیز گردد؟

بله بیمه مسافرتی برای سفر به اتریش باید بطور حتم شامل بیماری کووید 19 نیز شود و باید به سفارت اثبات گردد.

 

_____________سخن پایانی ________

ما در این مقاله به صورت کلی واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش را مورد بررسی قرار دادیم. همانگونه که بیان نمودیم کشور اتریش واکسن های Pfizer, Modern Asta, Johnson  Johnson, Sinopharm را برای ورود به این کشور قبول دارد و مسافرین باید دو دوز یکی از این واکسن های تایید شده را دریافت نموده باشند. همچنین متقاضیان سفر به اتریش ده روز قبل از سفر نباید در مکان هایی قرار داشتند که شیوع کرونا در آنها بسیار گسترده است. علاقه مندان به مهاجرت و سفر به اتریش باید توجه داشته باشند که در حال حاضر تمامی ویزاهای مهاجرتی صادر نمی گردند و تنها امکان دریافت تعدادی از آنها وجود دارد لذا قبل از اقدام به هر کاری باید از قبل سایت سفارت اتریش را بررسی نمایند و یا با مشاوران مهاجرتی مشاوره نمایند. جهت دریافت هرگونه اطلاعات در ارتباط با واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش و هرگونه مشاوره تلفنی رایگان با موسسه MIE ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات خود را در باکس زیر همین مقاله مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سروناز
سلام من میخواستم به اتریش مهاجرت کنم اما نمیدونم واکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش چی هست واکسن خاصی قبلش باید زده باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. نام واکسن های مورد تایید و تعداد دوز هر کدام از واکسن ها در قالب جدولی در مقاله ذکر شده است که واکسن های سینوفارم، جانسون، فایزر و ... را شامل می شود.
احمد
سلام ایا هنوز برای ورود به اتریش گواهی واکسن کرونا مورد نیازه؟ من واکسن اسپوتنیک زدم مورد قبول است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز گواهی واکسن مورد نیاز نیست.
naser
سلام روز بخیر الان که از کرونا گذشته هنوز هم باید برای رفتن به اتریش واکسن نشون بدیم که زدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام خیر دوست عزیز نیازی نمیباشد.
مینا
هنوز هم برای ورود به اتریش باید واکسن‌های لازم رو استفاده کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، در حال حاضر محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد.
سجادی
سلام وقتتون بخیر برای فردی که واکسن نزده میتونیم اول واکسن بزنیم بعد اقدام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در حال حاضر نیازی به واکسن نمی باشد.
مینا
هنوز برای ورود به اتریش واکسیناسیون لازم هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خیر نیازی نمی باشد
مهدی
سلام وقت بخیر. من واکسن کویید ایرانی زدم. با توجه به اینکه بیماری تقریبا تمام شده برای ویزای اتریشم مشکلی پیش میاد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر مشکلی ندارد.
مشاوره رایگان