هزینه مهاجرت با موسسه MIE

1 نظر

هزینه مهاجرت با موسسه MIE

در این مقاله قصد داریم تا در باب هزینه مشاوره با موسسه ملک پور صحبت کنیم. بسیاری از همراهان این سوال را دارند چرا هزینه های مشاوره در موسسه MIE حدود 1000 تا 2000 یورو می باشد؟! و یا چرا هزینه مشاوره در موسسه MIE نسبت به موسسات مهاجرتی بیشتر بوده و چه اتفاقاتی در مشاوره هایی که متقاضیان با موسسه دارند می افتد؟ و دیگر سوالاتی مثل: اگر متقاضیان پس از مشاوره با موسسه قصد عقد قرار داد را نداشته باشند چه اتفاقی می افتد؟ به همین دلیل قصد داریم تا در این مقاله اطلاعات کاملی را در باب هزینه های مهاجرت با موسسه MIE به شما عزیزان ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی ما استفاده نمایید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تماس با ما

 

 

هزینه مهاجرت با موسسه MIE و شرایط عمومی

در ابتدای این موضوع باید از خود بپرسید که گرانی هزینه مشاوره با موسسه MIE در مقایسه با چه کاری گران است!؟ باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا فرد یا موسسه ای که هزینه کمتری از متقاضیان می گیرد، علم و تسلط کافی در امر مهاجرت را دارد؟  لازم به ذکر است که موسسه ملک پور در برخی از مشاوره های خود برای هر ساعت، چندین هزار یورو دریافت می کند. در ادامه شما را با مثالی آشنا می کنیم. برای مثال دانشجویی قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل را دارد، در این مورد هزینه مشاوره موسسه MIE حدود 500 هزار تومان بوده و پس از پرداخت، به شما تمامی امکانات مهاجرت تحصیلی مثل: معرفی مدرسه و محل تدریس، همراهی دانش آموز از لحظه اپلای تا اخذ ویزا و ... داده می شود. موسسه ملک پور به مشتریان خود اعتماد داشته و تنها 30 درصد از کل مبلغ را برای مهاجرت از شما دریافت کرده و باقی مبلغ را پس از اتمام کار از شما عزیزان دریافت می کند. لازم به ذکر است که امر اخذ ویزا در صورتی که موفق به اخذ ویزا نشدید نصف ریسک، و در برخی از موارد همه ریسک به حساب موسسه MIE  می باشد.

 

 

هزینه مهاجرت با موسسه MIE  و دسته بندی

شما مختار هستید که با هر شخصی که در نظر دارید، اقدام به مهاجرت کنید؛ ولی باید به این مهم دقت داشته باشید که اگر با موسسه MIE در امر پذیرش اقدام می کنید، هزینه های مهاجرت در انتهای کار از شما گرفته می شود. همانطور که می دانید بجز مدارس که به آن اشاره کردیم؛ افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران را دارند، باید بدانند که مشمول دو نوع دانشگاه می شوند. دانشگاه های دولتی و دانشگاه های خصوصی؛ در ادامه به این روش های اخذ پذیرش در این دانشگاه ها می پردازیم.

در باب دانشگاه های دولتی، باید به این نکته توجه داشته باشید، افرادی هستند که در ایران مشغول تحصیل در دانشگاه های سراسری بوده و اوضاع مالی مناسبی ندارند. اما درس خواندن و تحصیل، هدف اصلی این اشخاص است. در طرف دیگر افرادی که شرایط مالی مناسبی دارند ولی سن آن ها در رنج 22 سال است. در این موارد فوق، هزینه ای که از این افراد گرفته می شود حدود 20 تا 30 یورو برای مشاوره بوده و پس از عقد قرار داد این مبلغ از کل مبلغ قرارداد کسر خواهد شد.

در طرف دیگر افرادی هستند که به موسسه ملک پور اعتماد کافی را داشته و تمامی مبالغ را برای پرداخت آماده کرده اند، ولی در مقابل حاضر به اخذ مشاوره از مشاورین موسسه MIE  نبوده و در نظر دارند که به صورت مستقیم، بدون مشاوره با موسسه ملک پور قرار داد ببندند، باید به این نکته توجه لازم را داشته باشند، که مهاجرت مسیر سختی بوده و نیازمند دانستن مسیر و اطلاع از نقشه راه را دارید. در صورتی که اطلاع کافی را از این موضوع نداشته باشید مطمئنا باعث مشکلات فراوانی خواهید شد؛ موسسه ملک پور با این افراد قرارداد نبسته و به طور کلی موسسه MIE با افرادی که در مدار و روحیات مناسبی باشند، قرار داد می بندد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

هزینه مهاجرت با موسسه MIE و روش کار

مشاورین موسسه ملک پور به همه افراد از ابتدا تا انتهای مسیر مهاجرتی، را بازگو می کند و متقاضیان را از ریسک، مقدار بازپرداخت و .. با خبر می نمایند که همه این اوامر با 500 تا 1 میلیون تومان امکان پذیر است. برای مثال افرادی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه ملی وین را دارند، ( هر ترم حدود 350 یورو تا 700 یورو ) و یا در طرف دیگر اگر قصد اخذ ویزای کار آلمان را داشته باشد و....  این بدان معناست، که باید شخص متقاضی در دانشگاه های سراسری مشغول به تحصیل باشند و یا رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد. نکته قابل توجه اینجاست که برای دانشگاه ملی وین حداقل باید مدرک زبان a2 آلمانی را داشته باشید. لازم به ذکر است که موسسه MIE برای پذیرش دانشگاه ملی وین تنها مبلغ 400 تا 450 یورو دریافت می کند و پس از پرداخت، موسسه MIE در تمام طول مسیر به همراه مراجعین خود خواهد بود و وی را به صورت کامل همراهی می کند. بهتر است بدانید که برای این امر نیازی به پرداخت هزینه کامل نبوده و در صورت کامل بودن مدارک و تکمیل شرایط، می توانید باقی مبلغ را واریز کنید. ضمنا شما می توانید در اواسط راه در صورت نیاز، به تنهایی اقدام کنید. پس نگران چیزی نباشید. موسسه ملک پور در هر قدمی که شما نیاز داشته باشید با شما همراه است.

در طرف دیگر افرادی هستند که در کار بیزینس و تجارت هستند. این افراد قصد پشت سر گذاشتن دوره بیزینسی در دانشگاه مربوطه را دارند. شرایط این افراد می تواند شامل: نداشتن و یا پایین بودن سطح مدرک زبان، سن بالای 50 سال، اوضاع مالی مناسب و غیره، باشد. به طور کلی این افراد قصد تحصیل و پس از آن سرمایه گذاری را داشته و نیاز به آموزش قواعد بیزینسی را دارند. این امر در موسسه ملک پور امکان پذیر بوده چراکه موسسه MIE تجربه زیادی در اخذ ویزای افراد بالای 50 سال داشته و شما می توانید این مهم را صفحه ویزای های مراجعین سایت ما به صراحت مشاهده نمایید.

در نتیجه افرادی که واجد شرایط هستند و تمامی مدارک را خود ارائه می کنند، تنها با 300 تا 400  یورو می توانند از خدمات موسسه MIE استفاده نمایند و پذیرش بگیرند. ولی در طرف دیگر افرادی هستند که شرایط لازم را نداشته و قدم به قدم باید مراحل را مشاورین موسسه ملک پور انجام دهند؛ در این صورت است که هزینه های اخذ پذیرش می تواند متفاوت باشد. باید دقت داشته باشید که موسسه MIE نسبت به نیاز شما پذیرش تحصیلی گرفته و در صورت لزوم دانشگاه شما می تواند جزو رنکینگ یک دنیا باشد. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور در باب پناهندگی هیچگونه خدماتی را انجام نمی دهد.

اشخاص دیگری هستند که سرمایه کافی را برای پرداخت مبالغ مشاوره داشته ولی اعتماد کافی را به نظام موسسه ملک پور ندارند. این مواقع در ابتدای امر از متقاضیان مبلغی گرفته نمی شود. لازم به ذکر است که سیاست جدید موسسه ملک پور به این صورت است که برای ویزای کار در ابتدا 400 تا 500 یورو از متقاضیان گرفته شده و آموزش های لازم به ایشان داده می شود، در انتها خود فرد می تواند موفق به دریافت اپلای شود؛ فراموش نکنید که در تمامی مراحل موسسه MIE  در کنار شما عزیزان خواهد بود.

 

هزینه مهاجرت با موسسه MIE و خدمات و محصولات منحصر به فرد

اکثر ویزا هایی که موسسه MIE برای متقاضیان دریافت می کند، ویزا هایی هستند که به صورت خانوادگی بوده و افراد می توانند همراهان خود را با فاصله 1 تا 2 ماه به خود ملحق می کنند؛ فراموش نکنید که اجازه کار برای همسر موجود دارد.

در موارد دیگر موسسه MIE می تواند افرادی را بدون مدرک زبان وارد اروپا کرده و متقاضیان پس از آن می توانند موفق به پشت سر گذاشتن دوره های بیزینسی شده و در کنار آن مدرک زبان را دریافت نمایند. دقت داشته باشید افرادی هستند که از طریق روش خود حمایتی و روش خرید ملک در خارج از کشور چندین هزار یورو هزینه می کنند و در قبال آن موفق به اجازه کار در کشور مقصد نمی شوند.

افرادی که با موسسه MIE آشنا نیستند می توانند از طریق وبینار های موسسه که به صورت ماهانه برگزار می شود، استفاده نمایند. در این وبینار ها مشاوره های خوبی را به شما عزیزان ارائه می دهند و روش های مهاجرت را به صورت دقیق برای شما بازگو می کنند.

در برخی از موارد به متقاضیان گفته می شود که شرایط شما مطلوب نبوده و نمی توانید اقدام نمایید؛ در این مواقع این بدان معناست که موسسه ملک پور شرایط ایده آلی را برای همراهان خود در نظر می گیرد.

باید دقت داشته باشید که افرادی که قدرت پرداخت هزینه های مشاوره را ندارند و شرایط مالی مناسبی ندارند نیز، می توانند در وبینار های موسسه ملک پور شرکت کرده و به صورت رایگان از مشاوره ها استفاده نمایند.

افرادی که به فکر مهاجرت هستند، حاضر به پرداخت هزینه های اضافه بوده تا سریع تر از کشور خارج شوند؛ در این مواقع موسسه ملک پور به عزیزان این پیشنهاد را می دهد که از محصول خلاصه روش های مهاجرت و موفقیت استفاده کنند تا تصمیم درستی برای مهاجرت خود داشته باشند. افراد می توانند با خرید این محصول قسمت به قسمت آن را تماشا کرده و پس از تمام شدن هر قسمت با مشاورین ما در تماس باشند و نسبت به موضوع آن  قسمت از محصول، سوالات خود را بپرسند. لازم به ذکر است که در این محصول به صورت کامل تمامی مراحل و روش های  مهاجرتی روز دنیا بیان شده و علاوه بر آن روش های موفقیت خود را که از نقطه زیر صفر به موفقیت رسیده اند را بازگو کرده اند. موسسه ملک پور به این نکته تاکید دارند که هر کسی پس از تماشای این محصول نتوانست به نتیجه مطلوبی که در نظر دارد برسد، می تواند مبلغ پرداختی را از موسسه دریافت نماید. جالب است که بدانید در صورتی در جلسات آموزشی اولیه، موفق به کسب اطلاعات لازم نسبت به روش مهاجرتی خود شدید، به راحتی می توانید باقی مبلغ پرداختی خود را از موسسه MIE دریافت کرده و تنها هزینه قسمت هایی که تماشا کرده اید، را پرداخت نمایید. شما با تماشای این محصول به راحتی خودتان مشاوره و متخصص مهاجرتی شده و می توانید نسبت به روش مد نظرتان اقدام به مهاجرت کنید.

هزینه مهاجرت با موسسه MIE

?هزینه مهاجرت با موسسه MIE?


پاسخ به سئوالات متداول در رابطه هزینه مهاجرت با موسسه MIE

✅ بسیاری از متقاضیان این سوال را دارند که آیا می توانیم با پرداخت 3 برابر مبلغ مهاجرتی از موسسه ملک پور تضمین اخذ ویزا را بگیریم؟

در جواب این عزیزان باید بگوییم که هیچ ویزایی تضمین صد در صد نداشته و موسسه ملک پور تضمینی برای اخذ ویزا، متقاضیان نمی کند.

✅ آیا پرداخت مبلغ پس از انجام و دریافت بیزینس پلن وجود دارد؟

 در جواب باید بگوییم که موسسه ملک پور این کار را به هیچ عنوان انجام نمی دهد. مطمئن باشید که اگر اشخاصی این ادعا را می کنند برای تبلیغ بوده و صحت ندارد.

✅ آیا می توانیم پس از عقد قرار داد از شغل خود استعفا بدهیم؟

برخی دیگر از افراد هستند که بعد از عقد قرار داد با موسسه MIE یا هر موسسه مهاجرتی دیگر در ماه های اول اقدام به فروش املاک و استعفا از کار و .... می کنند. فراموش نکنید که کار مهاجرتی به جای 6 ماه ممکن است 1 سال به طول بیانجامد.

✅ آیا همه پرونده ها به نتیجه می رسند؟

  فراموش نکنید که راه مهاجرت راه سخت و پر ریسکی بوده و نیاز به تامل و صبر دارد.  

 


_____________سخن نهایی در رابطه با هزینه مهاجرت با موسسه MIE__________

هزینه مهاجرت با موسسه MIE را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. بسیاری از روش های مهاجرتی هستند که موسسه ملک پور از متقاضیان مبلغی را دریافت نمی کنند. برای مثال بعضی از افراد که از وی درخواست مهاجرت فرزند خود را دارند و اوضاع مالی مناسبی ندارند، موسسه ملک پور از آنان مبلغی را دریافت نمی کند و حتی تا جایی که بتواند به ایشان کمک هم می کنند.  در مواقعی افرادی قصد سرمایه گذاری و نیاز به بیزینس پلن دارند، باید به این مهم دقت کافی را داشته باشند که این مهم ملزم به مشورت با حداقل دو استاد اقتصاد بوده و این امر بسیار تخصصی تلقی می شود. موسسه MIE در بعضی از موارد به متقاضیان خود این امکان را می دهد که در صورتی که روش آن ها نتیجه ای نداشت، به ازای هزینه هایی که از دست داده اند پیشنهاد جایگزین دریافت کنند. حتی در برخی از موارد تنها 20 درصد از کل مبلغ از شما گرفته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از مشاوره تلفنی ما بهره مند شوید.

 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Kiana
سلام خسته نباشید ببخشید هزینه مشاوره برای ویزای تحصیلی المان چقدره؟ فقط من پایه ی دهم هستم و تهران زندگی نمی کنم می خوام مشاوره ای برای 18 سالگی بگیرم و ببینم مدارک لازم برای اخذ ویزا چی هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با موسسه تماس بگیرید تا بصورت کامل مشاوران راهنمایی تان بکنند. متشکرم
مشاوره رایگان