کار پس از تحصیل در برزیل

18 دی 1401 بدون نظر

کار پس از تحصیل در برزیل

کار پس از تحصیل در برزیل، مدارک مورد نیاز ویزای کاری برزیل، نحوه کاریابی در برزیل و اقامت پس از تحصیل در برزیل در این مقاله علمی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا برزیل مقصد خوبی برای مهاجرت کاری است؟ هزینه های مهاجرت کاری به برزیل چقدر است؟ مزایای کار پس از تحصیل در برزیل چیست؟ و سوالاتی از این دست در این نوشتار علمی مورد بررسی قرار می گیرد. برزیل یکی از اقتصادهای بزرگ قاره امریکا است و به عنوان یکی از اقتصادهای در حال ظهور جهان که به عنوان کشورهای BRICS (همراه با روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) هستند شناخته می شود. صنایع کشاورزی و دامپروری رونق بسیار خوبی دارد و سایر صنایع از قبیل هواپیما، ماشین آلات، کامپیوتر و موارد دیگر در این کشور تولید می شود. بسیاری از شرکت های چندملیتی در کشور برزیل مستقر هستند که برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می تواند حائز اهمیت باشد. فرصت های شغلی در پایتخت این کشور برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل بیشتر است و زمینه های مالی، فناوری اطلاعات و فنی مهندسی، بازار اشتغال مناسبتری دارند. این مقاله اطلاعات مهمی در زمینه کار پس از تحصیل در برزیل برای شما خواهد داشت و شما می توانید ابهامات خود را از طریق برقراری تماس با دفاتر موسسه ملک پور در میان بگدارید و از مشاوره رایگان تلفنی متخصصان موسسه بهره مند شوید. در ادامه موارد زیر بحث و بررسی می شود:

 • شرایط عمومی کار پس از تحصیل در برزیل
 • بررسی ویزای کاری برزیل
 • مدارک مورد نیاز ویزای کار برزیل
 • نرخ بیکاری در برزیل
 • مشاغل مورد نیاز برزیل 2020
 • درآمد در برزیل
 • شرایط کاریابی در برزیل
 • معرفی مؤسسات کاریابی در برزیل
 • بررسی ویزای همراه متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل
 • اخذ اقامت و تابعیت در برزیل از طریق کار پس از تحصیل
 • کار پس از تحصیل در برزیل و سخن پایانی

هزینه زندگی در آلمانشرایط عمومی کار پس از تحصیل در برزیل

جمهوری فدراتیو برزیل کشوری در آمریکای جنوبی است که به لحاظ وسعت و جمعیت در رتبه اول کشورهای امریکای جنوبی قرار گرفته است. پایتخت برزیل، برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی برزیلی است. همسایه های برزیل عبارتند از اروگوئه، پاراگوئه، آرژانتین، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه. در شرق کشور برزیل سواحل زیبای اقیانوس اطلس واقع شده است. جمعیت این کشور بیش از 212 میلیون نفر است. زمین های کشاورزی وسیع یکی از مهمترین مقاصد کار پس از تحصیل در برزیل است که امکان تولید انواع محصولات کشاورزی و میوه های استوایی را فراهم می کند.

تسلط خوب به زبان پرتغالی به فارغ التحصیلان کمک می کند تا در زمینه کار پس از تحصیل در برزیل موفق باشند. دستیابی به مشاغل گاه به گاه دشوار است، اما شرکت های بین المللی ممکن است موقعیت های مناسبی برای کار پس از تحصیل در برزیل داشته باشند. بیشتر شرکت های چند ملیتی که در برزیل فعالیت می کنند در سائو پائولو مستقر هستند و این شهر را به مقصدی بسیار محبوب برای مهاجران تبدیل می کند. اما در ریودوژانیرو، برازیلیا (پایتخت) و ماکایا نیز فرصت های شغلی وجود دارد. فارغ التحصیلان در زمینه هایی از جمله امور مالی، IT و مهندسی مورد نیاز هستند.

با این حال، بازار کار برزیل دشوار است. با درخواست های طولانی مدت ویزا و ترجیح ملی برای استخدام استعدادهای بومی به جای کارگران بین المللی، سخت است. شما همچنین به مهارت بالایی در زبان پرتغالی نیاز دارید. با داشتن مهارت مناسب و انگیزه برای جستجوی شغل، تعداد زیادی فرصت برای کار پس از تحصیل در برزیل به ویژه در کلان شهرهای سائو پائولو، ریودوژانیرو و برازیلیا می توان یافت.

متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل باید بدانند که تولید بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی برزیل را شامل می شود و شامل اتومبیل، ماشین آلات الکتریکی، منسوجات، داروها، مواد شیمیایی، هواپیماها، فولاد و مواد غذایی است. سایر صنایع بزرگ عبارتند از:

 • کشاورزی
 • بانکی
 • نفت و گاز
 • توریسم

موارد دیگری که در حال حاضر در برزیل در حال پیگیری است شامل فناوری کشاورزی، اکتشافات فضایی، زیرساخت ها و صنایع دریایی است. همچنین تمرکز بر بهداشت و درمان و آب است. دولت برزیل امیدوار است که برنامه Mais Médicos (پزشکان بیشتر) خود، با هدف جذب پزشکان از خارج از کشور، به برزیل کمک کند تا سال 2026 به 600.000 پزشک برسد و برنامه هایی وجود دارد که خدمات بهداشتی را تا سال 2033 در دسترس همه قرار دهد. این موضوع برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل به صورت خاص دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته پزشکی می تواند حائز اهمیت باشد.

بررسی ویزای کاری برزیل

برای کسب ویزای کار برزیل برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، لازم است کارفرمای آینده شما با ارائه کپی از قرارداد کار، رزومه، اسناد کاری مورد نیاز و یک کپی تائید شده از گذرنامه شما به وزارت کار و استخدام برزیل، از طرف شما درخواست ویزای کار کند. پس از تایید این مرحله، متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل باید از طریق سفارت یا کنسولگری محلی خود برای ویزای کار موقت درخواست کنند. به همین دلیل، تضمین شغل قبل از انتقال به برزیل بسیار مهم است.

ویزای کار موقت پس از 2 سال منقضی می شود. در این مرحله می توان آن را برای دو سال اضافی تمدید کرد. پس از آن شرکت شما در صورت تمایل به اقامت طولانی مدت در برزیل قادر به درخواست ویزای دائمی برای شما خواهد بود. در حالی که ویزای کار موقت دارید، بدون اجازه نمی توانید کارفرمای خود را تغییر دهید که این نکته برای متقاضیان کار پس از تحصیل برزیل حائز اهمیت است. برای اقدام در خصوص کار پس از تحصیل در برزیل باید طی 30 روز از ورود خود به برزیل، اسناد مختلف را از پلیس فدرال دریافت نمائید. از جمله کارت شناسایی خارجی و شناسه taxpayer در برزیل که برای افتتاح حساب بانکی استفاده خواهید کرد. پردازش درخواست ویزای کار متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، ممکن است دو یا سه ماه طول بکشد. هنگامی که کلیه اسناد مناسب به وزارت کار برزیل ارسال شد، اجازه کار ظرف 30 روز صادر می شود.

مقامات مهاجرتی برزیل فقط در صورت داشتن یکی از انواع اصلی ویزا، به اتباع غیر برزیلی اجازه کار به طور منظم را می دهند:

 • ویزای موقت (ویزای 2 ساله) با قرارداد کار با یک شرکت محلی
 • ویزای موقت (ویزای 1 ساله) بدون قرارداد کار با یک شرکت محلی، تحت حمایت توافق نامه کمک فنی موجود بین یک شرکت برزیلی و خارجی
 • ویزای دائمی

لازم به ذکر است که دارندگان ویزای تجاری قادر به انجام هیچگونه کارمزدی در برزیل نیستند. دارندگان ویزای تجاری فقط مجاز به شرکت در جلسات، شرکت در سمینارها، ملاقات با مشتریان و تامین کنندگان و شناسایی چشم اندازها و فرصت های بازار محلی هستند. ویزای کار برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، توسط یک شرکت محلی برزیلی درخواست می شود و تبعه خارجی فقط اجازه کار در شرکت موردنظر را دارد بنابراین تغییر در استخدام نیاز به مجوز جدید ویزا دارد.

پس از یک دوره 5 ساله ویزای موقت، متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می توانند (پس از پایان چهارمین سال ویزای موقت) درخواست ویزای دائمی کنند. با این حال، دارندگان ویزای دائمی فقط در صورتی می توانند در یک شرکت محلی دیگر کار کنند که این شرکت در همان گروه اقتصادی باشد (به عنوان مثال، مشارکت های مشترک) این موضوع اهمیت زیادی برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل دارد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار برزیل

برای درخواست ویزای کار متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، کارفرما باید رزومه، گواهینامه ها، اسناد و مدارک مربوط به تحصیل و سابقه کار و کپی پاسپورت را به اداره مهاجرت برزیل ارائه دهد. انواع مختلف اجازه کار موجود مستقیما به انواع ویزای کار موجود مربوط می شود. پس از صدور ویزا توسط وزارت امور خارجه، شرکت طرف قرارداد خارجی، روند درخواست اجازه کار را با وزارت کار و استخدام در برازیلیا آغاز می کند. صدور هر مجوز مستلزم ارائه طیف گسترده ای از اسناد و فرم ها است. نمونه هایی از اسنادی که ممکن است درخواست شود عبارتند از:

 • فرم درخواست اجازه کار.
 • فرم تکمیل شده متقاضی کار پس از تحصیل در برزیل.
 • کپی از صفحه (های) شناسایی گذرنامه خارجی متقاضی که شماره گذرنامه، نام، تاریخ تولد، ملیت و عکس را نشان می دهد.
 • قرارداد استخدام.
 • اثبات تحصیلات، شرایط و تجربه حرفه ای
 • کپی شماره مالیات فدرال برزیل (Cadastro Nactional de Pessoa Juridica - CNPJ)
 • سند امضا شده از متقاضی مبنی بر اینکه مسئولیت کامل هزینه های پزشکی و بیمارستانی متقبل شده توسط شهروند خارجی یا افراد تحت تکفل آنها در طول اقامت در برزیل به عهده وی خواهد بود.
 • سند امضا شده از طرف شرکت متقاضی مبنی بر تایید مسئولیت بازگرداندن اتباع خارجی و همچنین افراد تحت تکفل آنها پس از پایان اقامت.
 • اطلاعات مربوط به مکان ها (از جمله آدرس ها) محل کار خارجی.
 • اثبات پرداخت مالیات مهاجرت فردی برای فرد خارجی و هر یک از افراد تحت تکفل وی.
 • تفویض اختیار وکالت.

مدارکی که به زبان پرتغالی نیستند باید در کنسولگری یا سفارت برزیل در کشور متقاضی احراز هویت شوند و سپس توسط مترجم مجاز در برزیل ترجمه شوند.

الزامات زبان:

از آنجا که پرتغالی زبان رسمی برزیل است، شانس شما برای تامین شغل بدون مهارت در این زبان کم است. متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می توانند برای بهبود مهارت های خود در برزیل در دروس پرتغالی ثبت نام کنند.

نرخ بیکاری در برزیل

متقاضیان کار و کار پس از تحصیل در برزیل همواره باید شرایط مورد نظر در کشور مقصد را بصورت کامل بررسی نمایند. ذکر این نکته ضروری است که اقدام برای مهاجرت، مسیری سخت و پر استرس است که در آینده زندگی مهاجران و وابستگان آن ها تاثیر گذار است. بنابراین بررسی و تحلیل شرایط کلی کشورها از جمله کشور برزیل برای متقاضیان کار پس از تحصیل در روسیه حائز اهمیت است. نمودار زیر نرخ بیکاری در برزیل را طی ده سال گذشته نشان می دهد که همانگونه که در نمودار پیدا است، نرخ بیکاری در این کشور به نسبت کشورهای اروپایی خیلی بیشتر است و این موضوع باید مدنظر متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل قرار گیرد.

کار پس از تحصیل در برزیل

مشاغل مورد نیاز برزیل 2020

برزیل دارای صنعت کشاورزی پر رونق است، بیش از یک قرن است که بزرگترین تولید کننده گاو گوشت گاو، میوه های گرمسیری و نیشکر و تولید کنندگان قهوه پیشرو در جهان است. علاوه بر کشاورزی، بخش صنعتی برزیل که هواپیما، خودرو، کامپیوتر و غیره تولید می کند،رونق دارد. این کشور همچنین دارای یک صنعت بانکی قدرتمند از نظر مالی با پول ملی قوی (رئال برزیل) است و یکی از تولید کنندگان پیشرو در برق آبی است.

یافتن راهی برای ورود به بازار کار دشوار خواهد بود، زیرا اکثر شرکتهای برزیلی از "اصل تناسب" پیروی می کنند با این معنی که دو سوم از فرصت های شغلی باید توسط شهروندان برزیلی پر شود. این موضوع برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، مهم است.

مشاغل محبوب و مورد تقاضای برزیل عبارتند از:

 • کشاورزی
 • اتومبیل
 • بانکی
 • نفت و گاز
 • منسوجات

در نظرسنجی کمبود استعداد ManPowerGroup 2018، 34درصد از کارفرمایان در برزیل، مشکلات استخدام کارکنان جدید را گزارش کردند و نشان داده شد که بسیاری از صنایع هنوز دچار کمبود هستند از جمله:

 • نمایندگان فروش
 • حسابداران، حسابرسان و تحلیل گران مالی
 • متخصصان مراقبت های بهداشتی
 • متخصصان فناوری اطلاعات
 • مهندسین (شیمی، عمران، الکترونیک و مکانیک)

موقعیت های موقت یا نیمه وقت برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل به دلیل نگرش این کشور نسبت به استخدام کارگران بین المللی کمیاب است. یکی از فرصت های شغلی که می تواند مورد توجه متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل باشد، تدریس است. برای تدریس در برزیل باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • دو سال تجربه تدریس در سطح مناسب
 • یک مدرک لیسانس در یک منطقه مورد نظر
 • اگر در مدرسه خصوصی تدریس می کنید، یک گواهی آموزش انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TEFL) داشته باشید.

فرصت های تدریس در برزیل را از طرق زیر قابل جستجو است:

 • ESL Employment
 • Britannia Schools, Central Development
 • Go Overseas
 • Premier TEFL

درآمد در برزیل

میزان حقوق دریافتی در صنایع مختلف در برزیل متفاوت است. این مقاله در خصوص کار پس از تحصیل در برزیل توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن شرعا حرام و قابل پیگرد قانونی است. در جدول زیر میانگین حقوق دریافتی بر اساس نوع صنعتی که در حال فعالیت هستید و با واحد رئال برزیل نشان داده شده است که برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می تواند جالب توجه باشد.

 

ردیف

نام صنعت

میانگین حقوق

ردیف

نام صنعت

میانگین حقوق

1

گروه مدیریت

1720

21

روزنامه نگاری، هنرهای چاپی و رسانه ها

906

2

کشاورزی، صنایع غذایی

1601

22

قانون و قانونگذاری

2602

3

هنر و فرهنگ

1783

23

لیزینگ

3063

4

بانک داری

2527

24

مدیر

3380

5

صنعت خودرو

2051

25

بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی

2344

6

صنایع شیمیایی

2117

26

مهندسی مکانیک

2079

7

صنایع تجاری

2004

27

پزشکی و مراقبت های اجتماعی

1861

8

ساخت و ساز و املاک و مستغلات

2247

28

متالورژی

2222

9

پشتیبانی مشتری

1842

29

صنعت داروسازی

2420

10

اقتصاد، دارایی، حسابداری

2284

30

تولید

1911

11

آموزش، علوم و تحقیقات

1881

31

مدیریت دولتی، خودگردانی

2162

12

مهندسی برق

2173

32

مدیریت کیفیت

2454

13

کار عمومی

1553

33

امنیت و حفاظت

1815

14

منابع انسانی

2339

34

صنعت نساجی، چرم، پوشاک

1325

15

فناوری اطلاعات

3322

35

مدیر رده بالا

4885

16

بیمه

2172

36

جهانگردی، غذا، هتلداری

1587

17

صنایع خدمات

1566

37

ترجمه، تفسیر

2039

18

فناوری، توسعه

2889

38

حمل و نقل و لجستیک

1769

19

ارتباطات راه دور

2524

39

مدیریت آب، جنگلداری، محیط زیست

2017

20

صنعت پردازش چوب

1729

 

شرایط کاریابی در برزیل

برای گرفتن ویزای کار پس از تحصیل در برزیل، باید ثابت کنید که می توانید کاری را انجام دهید که یک تبعه برزیل نتواند آن را پر کند و برای گرفتن شغل احتمالا باید پرتغالی صحبت کنید. شرکت های برزیلی همچنین باید اطمینان حاصل کنند که دو سوم کارمندان آنها برزیلی هستند. اگر در یک شرکت چند ملیتی کار می کنید و به برزیل منتقل می شوید، روند ویزا تا حدودی آسان تر است. برای دریافت ویزای کار پس از تحصیل در برزیل، باید تمام مدارک مورد نیاز (از جمله قرارداد کار یا پیشنهاد شغلی) و درخواست ویزای کار را به کنسولگری برزیل در کشور خود تحویل دهید. درخواست شما برای ویزای کار پس از تحصیل در برزیل، باید توسط وزارت کار و وزارت روابط خارجی تایید شود. بهترین شانس شما برای یافتن شغل در برزیل این است که با شرکت های چند ملیتی در کشور خود تماس بگیرید تا بفهمید آیا در برزیل فرصت شغلی دارند یا خیر. درخواستهای ویزای کار برای نقل و انتقالات درون شرکتی همانند متقاضیان ویزای کار عمومی مورد بررسی دقیق قرار نمی گیرد که برای تقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می تواند جالب باشد.

کارفرمایان برجسته برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل شامل موارد زیر هستند:

 • بانک های بزرگی از جمله: Caixa Econômica Federal، Itaú Unibanco، Banco Bradesco و Banco de Brasil.
 • در فلزات و معدن، شرکت هایVale و Gerdau.
 • دو شرکت بزرگ تولید مواد غذایی JBS و BRF هستند.
 • دو شرکت پتروباس و اولتراپار در صنعت نفت و گاز
 • Grupo Globo بزرگترین گروه رسانه های جمعی در آمریکای جنوبی است و دفتر مرکزی آن در ریودوژانیرو قرار دارد.

دیگر شرکت های بزرگ عبارتند از:

 • Oi (ارتباطات از راه دور)
 • Electrobas (تاسیسات)
 • Cielo (یک شرکت سیستم پرداخت)
 • Braskem (پتروشیمی ها)
 • Sabesp (مدیریت آب و پسماند)
 • Kroton Educacional (آموزش خصوصی)
 • Embraer (هوا فضا)

برخی شرکت های بین الملی که در برزیل تاسیس نشده است اما در آنجا فعالیت می کنند عبارتند از:

 • Avon
 • Chevron
 • Experian
 • ExxonMobil
 • Ford
 • eneral Electric
 • General Motors
 • IBM
 • JCB
 • P. Morgan
 • Medtronic
 • Rolls-Royce

معرفی مؤسسات کاریابی در برزیل

آمریکای مرکزی و جنوبی مقصد محبوب دانشجویان و فارغ التحصیلانی است که می خواهند کار و سفر را به عنوان مثال به عنوان یک سال خالی ترکیب کنند. متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل می توانند این کار را به طور مستقل انجام دهند یا از شرکت هایی که این فرصت ها را ارائه می دهند تحقیق کنند. فرصت های داوطلبانه در برزیل شامل مراقبت های بهداشتی، مددکاری اجتماعی، جنگل کاری و حفاظت از جنگل است. به وب سایت سازمان هایی مانند Rio Voluntario، Task Brazil، REGUA و WWOOF Brazil می توانید مراجعه نمائید.

متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل همچنین می توانند از طریق سازمان های زیر، فرصت های داوطلبانه کار را در آمریکای مرکزی و جنوبی، پیدا کنند.

 • Go Abroad
 • Go Overseas
 • Concordia
 • Frontie

سایت های آژانس های کاریابی برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل بصورت نمونه شامل موارد زیر است:

 • com.br
 • Catho
 • com.br
 • Manager
 • Vagas: برای نقش های غیر تخصصی، مانند نمایندگان فروش و نقش خدمات مشتری.

مشاغل تابستانی:

صنعت گردشگری برزیل همیشه به انگلیسی زبانان نیاز دارد. بنابراین کار به عنوان کارمند هتل، متصدی بار یا راهنمای تور می تواند مورد توجه متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل برای رشته های مرتبط قرار گیرد. اگر تجربه کار با کودکان را دارید، ممکن است تابستان کار به عنوان au pair را برای یک خانواده برزیلی در نظر بگیرید. جای خالی مشاغل تابستانی را می توانید در وب سایت های Latpro و ExpatJobs77 پیدا کنید.

مشاغل تدریس:

با توجه به بازار کار رقابتی، یکی از آسان ترین روش های متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، آموزش انگلیسی است. بیشترین تقاضا برای معلمان در ریودوژانیرو و سائو پائولو وجود دارد.

بررسی ویزای همراه متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل

وضعیت ویزا افراد تحت تکفل همراه با وضعیت نفر اصلی دارنده ویزا مرتبط است. اگر یک تبعه خارجی به طور دائم برزیل را ترک کند، خانواده وی نیز باید آن را ترک کند. افراد وابسته ای که مایل به اقامت در برزیل هستند لازم است ویزای جدیدی را از مقامات مهاجرت برای خود دریافت کنند. این مقاله در خصوص کار پس از تحصیل در برزیل توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن شرعا حرام و قابل پیگرد قانونی است. وضعیت ویزا همسران غیر شاغل به وی حق کار نمی دهد. همسران غیر شاغل که در برزیل استخدام می شوند لازم است ویزای معتبر دریافت کنند. همانند سایر اتباع غیر برزیلی، شرکت محلی باید ویزای مربوطه و تایید کار را درخواست کند.

اخذ اقامت و تابعیت در برزیل از طریق کار پس از تحصیل

ویزای کار دائمی معمولا برای خارجیانی که حق اقامت دائم در برزیل را دارند صادر می شود. به طور معمول این امر در موارد زیر اعمال می شود:

 • محققان یا دانشمندان حرفه ای (برای فعالیت های بیش از یک دوره دو ساله)
 • سرمایه گذاران (به شرطی که مبلغ سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی بیش از 50 هزاردلار آمریکا یا 200 هزار دلار برای شرکت ها باشد)
 • مدیر یا مدیران

پس از دریافت ویزای کار برزیل معمولًا ابتدا اقامت 2 ساله به متقاضی کار پس از تحصیل در برزیل اعطا می شود و در صورتی که ویزای کار تا 4 سال تمدید گردد، امکان دریافت تابعیت وجود دارد. همچنین پس از 5 سال می توان برای پاسپورت درخواست داد.


_____________کار پس از تحصیل در برزیل و سخن پایانی____________

کار پس از تحصیل در برزیل، مؤسسات و شرکت های معتبر برای درخواست کار در برزیل و اقامت پس از تحصیل در برزیل در این نوشتار علمی بحث شد. برزیل کشوری است که چشم انداز اقتصادی مناسبی دارد و شاخص های اقصادی این کشور، روند بسابر خوبی را نشان می دهند. صنایع مختلفی در این کشور یا فعالیت مستقیم دارند یا بصورت نمایندگی در برزیل فعالیت می کنند. این کشور مقصد گردشگری مناسبی هم به حساب می آید. اما نرخ بالای بیکاری دراین کشور و فاصله زیاد آن از ایران، کمی برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل، نگران کننده است. همچنین کارفرمایان برزیل موظف هستند دو سوم از موقعیت های شغلی خود را به بومیان برزیل اختصاص دهند که این موضوع نیز می تواند برای متقاضیان کار پس از تحصیل در برزیل حائز اهمیت باشد. بنابراین اگر متقاضی کار در خارج از کشور هستید ضمن مشاهده ویدئو گام به گام تا اخذ اقامت موسسه ملک پور، با دفاتر موسسه تماس حاصل فرمائید تا از مشاره رایگان تلفنی کارشناسان موسسه بهره مند شوید. نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مقاله کار پس از تحصیل در برزیل را در قسمت "ثبت پرسش" ارسال نمائید.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان