کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا

2 نظر

کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا، اخذ اقامت دائم پرنس ادوارد کانادا با کارآفرینی و شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا در این مقاله بررسی شده است. با راه اندازی یک کسب و کار و سرمایه گذاری در بیزنس خود می توانید ابتدا با قامت کاری وارد شوید و پس از داشتن بیزنسی فعال در خواست اقامت دائم بدهید. داشتن سابقه مدیریتی در بیزنس از شرایط مهم این برنامه می باشد. کارآفرینی یکی از روش های سرمایه گذاریست که شرایط آن در ایالت های مختلف کانادا فراهم شده است. افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور انگلیسی زبان داشته و تمایل به سرمایه گذاری یک میلیون دلاری در آمریکا و استرالیا ندارند می توانند از این روش سرمایه گذاری که یکی از کم هزینه ترین طرح های کارآفرینی در کاناداست اقدام نمایند. موسسه ملک پور به شما در خصوص شرایط زندگی در کشورهای مختلف اطلاعات عمومی ارائه می نماید و به شما وکلای محلی در کشور مورد نظر جهت انجام امور مهاجرتتان معرفی می نماید. این روش نیاز به کسب امتیاز مورد نیاز دارد و برای این منظور، شرایط فرد، همسر و فرزندان وی مورد بررسی قرار می گیرد. با مطالعه این مقاله می توانید از امتیازات تعلق گرفته به هر عامل آگاه شده و با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه دریافت نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ یا سرمایه گذاری کانادا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تحصیل در مدارس کانادا

کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا

نحوه اخذ اقامت کارآفرینی در کانادا

 شرایط مناسب و به دور از هرگونه پیچیدگی موجب شده است تا افراد به راحتی برای اخذ اقامت کشور پیشرفته و سطح اول جهان یعنی کانادا، تلاش کنند. راه پرپیچ و خمی مانند سایر روش های اخذ اقامتی در سراسر دنیا برای رسیدن به اقامت کانادا از طریق کارآفرینی وجود ندارد.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت 75 هزار دلاری کانادا


کافیست که متقاضیان دارای یک بیزنس یا سابقه مدیریتی به مدت حداقل دو سال باشند، آن زمان است که با دارا بودن مدرک زبان آیلتس حتی با نمره 4.5 نیز می‌تواند در طول مدت ۷ الی ۸ ماه به اقامت کانادا برسند. میزان سرمایه گذاری علاقه مندان در این حیطه زیاد نبوده و تنها با 50  الی ۷۵ هزار دلار می توانند به هدف خود برسند. البته جالب است بدانید که این مبلغ بعد از حضور افراد در کانادا  و در زمینه هایی که آنها تصمیم به سرمایه گذاری می کنند، مانند خرید مزرعه، اخذ می گردد. پس تا قبل از ورود آنها به کانادا نیازی به پرداخت پولی به عنوان سرمایه نمی باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت استان پرنس ادوارد کانادا

وضعیت شاخص های اقتصادی و استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

کارآفرینی یکی از انواع روش های سرمایه گذاری محسوب می شود و این موضوع بدیهیست که سرمایه گذار، نگران آینده اقدام خود از نظر امنیت سرمایه گذاری خود و سوددهی آن باشد. برای این منظور در این بخش از مقاله، به معرفی و بررسی تعدادی از مهم ترین شاخص های اقتصادی و استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا می پردازیم.

ویدیو موسسه MIE در مورد آسان ترین اقامت کانادا - پرینس ادوارد و آلبرتا

نرخ مصادره اموال با عددی بین 1 تا 7 سنجیده می شود و در کشورهایی که امکان سلب اموال سرمایه گذار خارجی در شرایط بحرانی و وقوع مشکلات و اختلافات سیاسی وجود ندارد، این نرخ به 1 می رسد. عکس آن با نرخ مصادره اموال 7 در کشورهاییست که بالاترین احتمال سلب اموال سرمایه گذار خارجی توسط کشور مقصد وجود دارد. در چند سال گذشته، مقدار این شاخص در کشور کانادا عدد 1 بوده است.

سرمایه گذاری در کانادا

کنترل فساد نیز به برخورد قوه قضاییه با سرمایه گذار خارجی و برخورد یکسان آن با سرمایه گذار داخلی و خارجی اطلاق می شود. این نرخ با عددی در بازه منفی و مثبت 2.5 سنجیده می شود و هر چه مقدار آن به +2.5 میل کند، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور بیشتر است. همانطور که در نمودار مقابل مشاهده می شود، این شاخص در کشور کانادا مثبت است.

ثبت شرکت در کانادا

یکی از مهم ترین شاخص ها که گویای وضعیت اقتصادی هر کشور است، شاخص رشد اقتصادی یا تولید ناخالص داخلی می باشد. در کشوری چون کانادا که این شاخص با روند صعودی همراه است، احتمال کسب سود با سرمایه گذاری خارجی بالاست.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

شاخص ها و استانداردهای دیگری که بهتر است توسط سرمایه گذار مورد بررسی و تحلیل قرار گیرند عبارتست از نرخ تورم، مالیات، نرخ بهره بانکی و...

ویدیو موسسه MIE در مورد کارآفرینی پرینس ادوارد

اقامت کانادا با کارآفرینی استان پرنس ادوارد

بدون شک بهترین روش های سرمایه گذاری، روش هایی هستند که علاوه بر شرایط مناسب سرمایه گذاری و سوددهی ناشی از آن، دارای آثار اقامتی نیز بوده و منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت برای فرد اصلی و اعضای خانواده وی شود. کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا در ابتدا با اقامت موقت دو ساله ای آغاز می شود که در صورت راه اندازی کسب و کار در این مدت و تأیید دولت کانادا، امکان ارائه درخواست برای اقامت دائم این کشور فراهم می شود. بدین ترتیب فرد می تواند در پایان سال دوم برای خود، همسر و فرزندان تا سن 21 سال خود، درخواست اقامت کانادا را به صورت دائم اعلام نماید.

با گرفتن اقامت دائم و گذشت چند سال، شرایط برای گرفتن پاسپورت و تابعیت کانادا فراهم می شود. گرفتن پاسپورت کانادا دارای نیازمندی ها و الزامات ویژه ای می باشد که در مقاله زیر به آن پرداخته شده است.

واجدین شرایط کارآفرینی در استان پرنس ادوارد کانادا

به منظور کارآفرینی داستان پرنس ادوارد کانادا نیاز به ارائه مدارک معین و کسب امتیاز کافی از سیستم امتیازبندی تعریف شده می باشد. امتیاز تعلق گرفته به فرد بر اساس فاکتورهای سن، مدرک تحصیلی، مقطع تحصیلی، دانش زبان، سابقه کاری، انطباق پذیری فرد با محیط کانادا و شرایط کاری و دانش زبان همسر و فرزندان می باشد. حداکثر امتیاز تعلق گرفته به مجموع این عوامل، 200 امتیاز است که با توجه به نیاز دولت به جذب سرمایه گذار، شرایط راحتی برای اخذ امتیاز لازم در نظر گرفته شده است. از مهم ترین شرایط کارآفرینی در این استان، داشتن سرمایه مورد نیاز است. بدین منظور فرد باید اثبات کند که دارای سرمایه نقدی یا غیرنقدی به ارزش 600 هزار دلار کانادا می باشد که 150 هزار دلار آن را به این استان منتقل کرده و در سرمایه گذاری خود صرف می نماید. فرد باید برای سال اول حدود 75 هزار دلار را در بیزینس خود سرمایه گذاری و استفاده نماید. افرادی که قصد فعالیت در زمینه های مورد نیاز این استان مانند کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری و یا بیزنس هایی را دارند منجر به صادرات می شود، شانس بیشتری برای دریافت تأیید از دولت کانادا دارند.

  • سن: افرادی که در بازه سنی 25 تا 45 سال برای کارآفرینی در استان پرنس ادوارد کانادا اقدام می نمایند می توانند حداکثر امتیاز را از این فاکتور دریافت کنند.
  • مدرک تحصیلی: در صورت داشتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا 25 امتیاز به متقاضی و در صورت داشتن مدرک فوق دیپلم یا لیسانس 20 امتیاز به فرد تعلق می گیرد.متقاضی باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشد
  • سابقه کار: کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا نیاز به حداقل 3 سال سابقه کار مدیریتی یا بیزنسی طی 5 سال گذشته و یا حداقل 5 سال سابقه کار مدیریتی و بیزنسی طی 7 سال گذشته دارد. در صورتی که مالکیت بیش از پنجاه درصد بیزنسی را به مدت 5 سال از 7 سال گذشته در اختیار داشته باشیم می توانیم 50 امتیاز به دست آوریم. در صورتی که این مدت به 3 سال از 5 سال گذشته کاهش یابد، امتیاز تعلق گرفته 40 امتیاز می باشد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سابقه کاری مورد نظر باید در زمینه ای باشد که قصد ادامه فعالیت و بیزنس در کانادا دارید.
  • مدرک زبان: یکی از مزایای طرح کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا، عدم نیاز به نمره بالای زبان می باشد. بنابراین با سطوح پایین مدرک زبان، یعنی با آیتس 4 یا 4.5 نیز می توان برای این طرح اپلای کرده و درخواست خود را ارائه داد. بدون شک ارائه نمره زبان بالاتر منجر به اخذ امتیاز بیشتر و بالا بردن شانس فرد در پذیرش وی توسط دولت کانادا برای اخذ اقامت کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا می باشد. افرادی که آیلتس 9 را ارائه می دهند، بیشترین امتیاز این فاکتور را به خود اختصاص می دهند. لازم به ذکر است که افرادی که در کشور کانادا در حال تحصیل بوده یا سابقه تحصیل در کانادا را دارند می توانند از امتیاز زبان به طور کامل بهره مند گردند. حتی افرادی که مقیم یکی از کشورهای انگلیسی زبان به جز کانادا بوده و سابقه دو سه سال تحصیل یا کار در این کشورها را داشته اند می توانند امتیاز زبان دریافت کنند. با دریافت پکیج های آموزش زبان انگلیسی موسسه ملک پور می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی، با افزایش دانش زبان خود، امتیاز بیشتری را از سیستم امتیازبندی کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا کسب نمایید.
  • شرایط همسر و فرزندان: همانطور که گفته شد شرایط همسر و فرزندان نیز در کسب امتیاز برای کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا مؤثر است.سابقه کار همسر، دانش زبان وی و همچنین مدرک زبان فرزندان نیز از جمله عوامل امتیازآور در این روش محسوب می شوند.

با توجه به موارد یاد شده، فاکتورهای متعددی برای کسب امتیاز لازم در این روش وجود دارد و همین امر، نشان دهنده تمایل دولت کانادا برای جذب سرمایه گذار و تسهیل شرایط برای فعالیت آنان در این ایالت می باشد.

مراحل کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا

متقاضیان کارآفرینی استان پرنس اداورد کانادا می توانند در وهله نخست، درخواست خود را به طور رایگان به دولت کانادا اعلام کرده و پس از تأیید درخواست اولیه از جانب کانادا، درخواست خود را به طور رسمی به ثبت برسانند. مبلغی که بابت بررسی پرونده باید به دولت کانادا پرداخته شود، ده هزار دلار است. در صورتی که قبل از بررسی پرونده و اعلام نتیجه آن، قصد انصراف از درخواست خود را داشته باشید 7500 دلار از مبلغ فوق به شما بازگردانده می شود. کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا نیاز به سفر توریستی به این کشور و بازدید از محیط ندارد. ضمن این که اجباری در استخدام نیروی کار کانادایی نمی باشد. بنابراین با ثبت درخواست خود و در صورت تأیید مدارک و کسب امتیاز کافی می توانید اقامت موقت دو ساله کانادا را برای راه اندازی کسب و کار خود اخذ نمایید. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند بیزنس موجودی را خریداری کرده و یا اقدام به راه اندازی بیزنس جدید نمایند. همانطور که گفته شد تمایل بیشتر دولت به فعالیت متقاضیان کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا در زمینه هاییست که منجر به صادرات می شود؛ فعالیت در زمینه های کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری نیز با استقبال دولت روبرو می شود.

مزایای کارآفرینی در پرنس ادوارد کانادا

برای کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا می توان مزایای متعددی را برشمرد. از جمله این که کارآفرینی در این استان به هزینه کمتری نسبت به کارآفرینی در دیگر استان های کانادا نیاز دارد. طرح کارآفرینی پرنس ادوارد یکی از کم هزینه ترین طرح های سرمایه گذاری در کانادا می باشد. از دیگر مزایای این روش، عدم نیاز به سفر اکتشافی یا توریستی به این کشور قبل از اخذ اقامت موقت است. همانطور که می دانید در طرح های کارآفرینی دیگر استان ها مانند کارآفرینی در آنتاریو، استخدام حداقل یک نیروی کار کانادایی از ضروریات می باشد. اما در طرح کارآفرینی در پرنس ادوارد نیاز به استخدام نیروی کار نیست. در بخش های قبل گفته شد که امکان کسب امتیاز در این روش سرمایه گذاری کانادا بالاست و با توجه به تعدد گزینه های امتیازآور، می توان امتیاز مورد نیاز را دریافت کرد. این مقاله با همت اعضای موسسه ملک پور به نگارش درآمده است؛ لذا کپی برداری از آن بدون نام بردن از منبع اصلی از نظر قانونی و شرعی، خلاف و حرام می باشد. کارآفرینی در پرنس ادوارد دارای آثار اقامتی برای فرد، همسر و فرزندان وی تا سن 12 سال می باشد و می توان پس از دو سال، برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کرد.


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: سلام وقت بخیر، با سپاس از مطالب خوبتان. اگر امتیاز بنده کم باشد میتوانم از طریق پرداخت مالی بیشتر این مورد را جبران کنم؟

 


سوالات متداول

✔️ سرمایه مورد نیاز برای کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا چقدر است؟

فرد باید دارایی نقدی و غیرنقدی به ارزش 600 هزار دلار کانادا داشته باشد و 150 هزار دلار از این مبلغ را برای کارآفرینی به استان پرنس ادوارد منتقل کند.

✔️ سن طلایی اقدام برای کارآفرینی پرنس ادوارد کانادا چقدر است؟

21 تا 49 سال

✔️ مزیت های طرح کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا چیست؟

کم هزینه ترین طرح کارآفرینی در کانادا، عدم نیاز به سفر توریستی به کانادا و بازدید از محل، عدم نیاز به استخدام نیروی کار کانادایی و امکان اخذ اقامت دائم برای خود، همسر و فرزندان کمتر از 21 سال از جمله مزیت های این طرح می باشد.

✔️ مدت زمان لازم برای گرفتن اقامت دائم کانادا چقدر است؟

دو سال.

✔️ زمینه های شغلی مورد نیاز برای کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا کدامند؟

زمینه های کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری و مشاغلی که منجر به صادرات می شوند.


سخن پایانی

کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا، یکی از انواع روش های مهاجرت به کانادا می باشد که دارای آثار اقامتی نیز بوده و پس از دو سال اقامت موقت در این استان می توان برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست داد. این طرح، یکی از کم هزینه ترین طرح های سرمایه گذاری در کاناداست که با استفاده از آن می توان اقامت همسر و فرزندان تا 21 سال را دریافت کرد. کسب امتیاز در طرح کارآفرینی پرنس ادوارد کانادا با فاکتورهایی نظیر سن، تحصیلات، نمره زبان، سابقه کار و شرایط همسر و فرزندان امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت دائم پرنس ادوارد کانادا با کارآفرینی توصیه می شود که با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. ضمن این که با تکمیل فرم تماس نیز امکان دریافت مشاوره تلفنی رایگان از سوی مشاورین وجود دارد. در انتهای این مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات شما ایجاد شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود.

امتیاز 4.43 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
ستار فراهانی
سلام میکنم خدمت شما. خیلی ممنونم از اطلاعات دقیق و کانلی که درمورد کارآفرینی استان پرنس ادوارد کانادا ارائه کردین. یک سوالی دارم ازتون. خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدین، اگر امتیازم کم باشه میتونم از طریق پرداخت مالی بیشتر جبرانش کنم و بتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورتی که در قسمتی حد نصاب آن امتیاز را به دست نیاورید در واقع امتیاز‌ مورد نیاز آن قسمت را نمی‌توانید با پرداخت مالی بیشتر جبران نمایید. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
رویا
وقت بخیر ممنون از مطالب خوبتون جسارتا اگر کل داراییمون ۸۰ هزار دلار کانادا باشه نمی تونیم اقدام کنیم??
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کارافرینی این مقدار کافی نمی باشد. شما بایستی تمکن مالی بالاتری ارائه دهید.
مشاوره رایگان