ویزای توریستی آفریقای جنوبی

بدون نظر

ویزای توریستی آفریقای جنوبی

در این نوشتار به نگارش مطالبی در خصوص ویزای توریستی آفریقای جنوبی، مدارک مورد نیاز برای مسافرت به این کشور و هزینه و مدت زمان ویزای توریستی آفریقای جنوبی خواهیم پرداخت. آفریقای جنوبی ویزای توریستی را برای اشخاصی صادر می‌ کند که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی از این کشور دیدن نمایند. آیا ایرانیان می توانند ویزای توریستی آفریقای جنوبی را درخواست نمایند؟ قوانین ویزای توریستی آفریقای جنوبی کدامند؟ برای درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی چه مدارکی لازم می باشد؟ آفریقای جنوبی همانند سایر کشورها قوانین خاصی را در خصوص اخذ ویزای توریستی برای متقاضیان خارجی وضع کرده است. در مقاله پیش رو قصد داریم تا این قوانین را مورد تحلیل علمی قرار دهیم. با ما در انتهای مقاله همراه باشید در ادامه به سوالاتی که در این قسمت از مقاله ذکر شده است و دیگر سوالاتی که ممکن است برایتان به وجود آید پاسخ خواهیم داد‌ اشخاصی که پس از مطالعه مقاله ویزای توریستی آفریقای جنوبی نیاز به دریافت اطلاعات کامل تری در این خصوص دارند، می‌ توانند به مؤسسه MIE تماس حاصل نمایند و از کارشناسان کاربلد این مؤسسه مشاوره رایگان دریافت کنند.

عناوینی که در این نوشتار در خصوص ویزای توریستی آفریقای جنوبی مورد بررسی علمی قرار گرفته است.

 • معرفی کشور آفریقای جنوبی
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آفریقای جنوبی
 • مدت زمان ویزای توریستی آفریقای جنوبی
 • شرایط تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی
 • وقت سفارت آفریقای جنوبی
 • اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی با وثیقه یا بدون وثیقه
 • دلایل ریجکتی ویزای توریستی آفریقای جنوبی
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت تضمینی و با گارانتی
 • نکات مهم درباره ویزای توریستی آفریقای جنوبی
 • جمع بندی پایانی

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

مهاجرت به فرانسهمعرفی کشور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی در جنوب آفریقا قرار گرفته است که طیف وسیعی از اقوام با زبان‌ های گوناگون را در خود جای داده است. این کشور بین اقیانوس هند و اقیانوس اطلس واقع شده است. جالب است بدانید آفریقای جنوبی برخلاف بقیه کشورها دارای سه پایتخت به نام ‌های پونتین پایتخت قوه قضاییه، پرتوریا پایتخت قوه مجریه و تاوان پایتخت پرو پارلمان می باشد. در حال حاضر جمع کثیری از شهروندان آفریقای جنوبی شهر ژوهانسبورگ را برای زندگی خود انتخاب نمودند. آفریقای جنوبی از آن جهت برای مسافرت کوتاه مدت مناسب می باشد که دارای مناظر زیبا و چشمگیر است. به خاطر داشته باشید که بهترین زمان مسافرت توریستی به این کشور از ماه سپتامبر تا ژانویه است‌. در ادامه این مقاله به ارزیابی دقیق‌ تر ویزای توریستی این کشور می پردازیم.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آفریقای جنوبی

تمامی متقاضیانی که قصد دارند ویزای توریستی آفریقای جنوبی را دریافت نمایند، بایستی جهت اخذ این ویزا نشان دهند که علقه مادی و معنوی در کشور مبدأ دارند. به بیان ساده تر باید ثابت نمایند که به دلیل وابستگی خود به خانواده و همچنین به دلیل داشتن اموال و دارایی هنگفت به کشور خود باز می‌ گردند. مدارک مورد نیاز در زیر این متن شرح داده شده است:

تحصیل دکترا در اتریش

 • دو قطعه عکس رنگی
 • تکمیل فرم ویزا
 • رزرو هتل
 • خرید بلیط رفت و برگشت و ارائه آن
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه نامه‌ ای که نشان دهنده آدرس هتل رزروی باشد.
 • اثبات تمکن مالی
 • ارائه مدارک شغلی

مدت زمان ویزای توریستی آفریقای جنوبی

افرادی که درصدد دریافت ویزای توریستی کشور آفریقای جنوبی می باشند، موظف هستند علاوه بر ارائه مدارک خود، از ۱۴ روز قبل از مسافرت به این کشور ویزای توریستی را درخواست نمایند. متقاضیان باید درخواست خود را به سفارت آفریقای جنوبی واقع در کشور خود ارائه دهند. در ادامه مدت زمان اعتبار ویزای توریستی این کشور را تشریح نمودیم.

 • مدت زمان صدور ویزای ۹۰ روزه تقریباً ۱۰ روز به طول می‌ انجامد.
 • مدت اعتبار ویزای تجاری که نوعی دیگر از ویزای توریستی است۳۰ روز می باشد.

شرایط تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی

اعتبار ویزایی که با دریافت آن می توانید کوتاه مدت به آفریقای جنوبی سفر کنید به مدت ۹۰ روز است‌. به عبارتی ویزای توریستی شما حداکثر تا ۹۰ روز اعتبار دارد. اگر می‌ خواهید پس از اتمام مدت زمان ویزای خود آن را دوباره تمدید نمایید، باید ۳۰ الی ۴۰ روز منتظر بمانید تا ویزای توریستی شما دوباره تمدید شود. البته به این نکته توجه نمایید که برای تمدید ویزای خود می بایستی حتماً از کشور آفریقای جنوبی خارج شوید و مجدد مبلغ ۴۲۵ رند آفریقای جنوبی(۱.۱۵۰ دلار آمریکا) را بپردازید. برای این که پروسه اخذ ویزا با موفقیت انجام می شود به هیچ عنوان اسناد و مدارک جعلی ارائه ندهید. در غیر این صورت این ویزا برای شما صادر نمی گردد. پیشنهاد می گردد به منظور دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی دلایل قانع کننده ارائه دهید.

وقت سفارت آفریقای جنوبی

با توجه به حجم کاری سفارت آفریقای جنوبی ممکن است پروسه زمانی وقت دهی ۳۰ الی ۴۰ روز به طول انجامد. در زیر این متن آدرس سفارت این کشور در ایران را برای اتباع ایرانی قرار دادیم. سایر اطلاعات در خصوص ویزای توریستی آفریقای جنوبی مانند هزینه ویزای توریستی آفریقای جنوبی، شرایط تکمیل و ارسال فرم درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی و دیگر اطلاعات را می توانید در وب سایت رسمی اداره مهاجرت این کشور به دست آورید.

تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راچل کوری، ساختمان شماره ۱۱

ویزای توریستی آفریقای جنوبی با وثیقه یا بدون وثیقه

اشخاصی که مدارک و اسناد کاملی ارائه دهند و در چیدمان آن دقت لازم را به کار برده باشند، بدون ارائه وثیقه ممکن است موفق به دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی شوند. به عبارتی دیگر دریافت این نوع ویزا بدون وثیقه برای ایرانیان و شهروندان دیگر کشورها امکان پذیر است. داشتن دعوتنامه معتبر می تواند پروسه اخذ ویزا را آسان کند ولی ارائه آن الزامی نمی باشد. لازم به ذکر است برخی از موسسه ها در ازای دریافت وثیقه برای متقاضیان این امر دعوتنامه دریافت می نمایند. مؤسسه MIE با تجربه‌ای که در امور مهاجرتی دارد، شما را در خصوص اخذ این ویزا بدون وثیقه و با وسیله راهنمایی می‌ کند.

دلایل ریجکتی ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ناقص بودن مدارک یکی از موارد مهمی است که منجر به ریجکتی ویزای توریستی آفریقای جنوبی می شود. البته اگر موفق به دریافت این نوع ویزا نشوید، می‌ توانید پس از گذشت مدت کوتاه و با ارائه مدارک کامل مجدداً درخواست دهید. به طور کلی اگر خواهان دریافت این نوع ویزا می باشید، باید دلایلی ارائه می‌ دهید، که افسر ویزا را قانع کند. حال اگر مدارکی که ارائه می‌ دهید درست نباشد، افسر ویزا به جعلی بودن آن شک می کند و ویزای شما ریجکتی می‌ شود. دلایلی که ارائه می‌ دهید باید نشان‌دهنده هدف شما از گردش و سفر به کشور مقصد باشد. در ادامه برخی از مواردی که سبب ریجکتی ویزای توریستی می شود آورده شده است.

تحصیل دکترا در اتریش

 

 • ارائه مدارک ناقص و جعلی
 • ارائه گذرنامه نامعتبر و جعلی
 • نداشتن پتانسیل مالی مناسب
 • نداشتن سوء سابقه کیفری
 • ارائه گذرنامه آسیب‌دیده
 • نداشتن برنامه سفر
 • عدم ارائه اسناد محل سکونت
 • عدم ارائه بیمه مسافرتی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت تضمینی و با گارانتی

در نظر داشته باشید که، در امر مهاجرت نمی توان موردی را به صورت صد در صدی تضمین نمود. بنابرین متقاضیان این امر در نظر داشته باشند که ممکن است برای آنان ویزای توریستی صادر نشود. البته اگر علاوه بر اسناد و مدارک کاملی که ارائه می‌ دهید با یک متخصص باتجربه مشورت نمایید و اطلاعات خود را در این زمینه اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی افزایش دهید، شانس شما برای دریافت این نوع ویزا افزایش می یابد. موسسه ملک پور نمی‌تواند ویزای اشخاص را به صورت صد در صد تضمین نماید ولی اگر واجد شرایط باشید، این مؤسسه در صورت ویجکتی ویزا مبلغی از شما دریافت نمی‌ کند.

نکات مهم درباره ویزای توریستی آفریقای جنوبی

یکی از نکات مهمی که متقاضیان ویزای توریستی آفریقای جنوبی باید بدان توجه ویژه‌ای داشته باشند، این است که ویزای توریستی هیچ گونه آثار اقامتی برای شخص ندارد و شما با دریافت آن تنها می توانید در کشور مقصد مشغول به کار یا تحصیل شوید. به عبارتی دقیق تر این ویزا قابل تبدیل به ویزاهای دیگر نمی باشد. اعتبار این ویزا به مدت زمان اقامت شما در آفریقای جنوبی بستگی دارد. از زمانی که وارد این کشور می شوید شروع اعتبار ویزای برایتان احتساب می‌ شود. یکی دیگر از موارد مهمی که اشخاص می بایستی بدان توجه داشته باشند در خصوص تمدید این نوع ویزا می باشد. برای تمدید ویزای توریستی باید از کشور آفریقای جنوبی خارج شوید. توصیه می گردد؛ قبل از سفر به این کشور و یا دیگر کشورها محصول گام به گام اقامت را از وب سایت رسمی مؤسسه خریداری نمایید. قطعاً شما با مشاهده این محصول مهاجرت و مسافرت موفقی خواهید داشت.

گام به گام تا اخذ اقامت


_____________________ جمع بندی نهایی _____________________

در این نوشتار به طور مختصر و مفید، ویزای توریستی آفریقای جنوبی، مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی و شرایط آن مانند هزینه و مدت زمان ویزای توریستی آفریقای جنوبی را مورد بحث و بررسی قرار دادیم. کشور آفریقای جنوبی به دلیل شرایط مساعدی که از لحاظ آب و هوایی، مناظر زیبا و طبیعت بکری که دارد، امروزه مورد توجه برخی از اشخاص قرار گرفته است. ما در این نوشتار شرایط دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی را با تمامی جزئیات مربوط به آن تشریح نمودیم تا شما با آگاهی بیشتری برای اخذ آن اقدام نمایید. توصیه می گردد پس از مطالعه دقیق مقاله ویزای توریستی آفریقای جنوبی به جهت دریافت مشاوره رایگان و برای بررسی شرایط خود با کارشناسان مؤسسه MIE از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید. البته شما خوبان از طریق طرح سوالات خود در بخش انتهایی این نوشتار نیز می توانید پاسخ خود را دریافت نمایید. در صورت رضایت از این مقاله و مفید بودن اطلاعات ۵ ستاره ارزشمند بدهید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان