اقامت هنرمندان، شرایط مهاجرت هنرمندان به کشورهای مختلف و اخذ اقامت و تابعیت برای هنرمندان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. افرادی که تمایل به مهاجرت به کشورهای گوناگون را دارند باید از یکی از هفت روش موجود مهاجرتی یکی را انتخاب نمایند و با فراهم نمودن مدارک و شرایط لازم ویزای خود را دریافت نمایند و به آن کشور مهاجرت کنند. این هفت روش عبارتند از: ازدواج، تولد، پناهندگی، تحصیل، سرمایه گذاری، کار و ویزای خاص. ویزای هنرمندان نیز در رده ویزا های خاص قرار می گیرد که فرد هنرمند با اخذ آن می تواند به کشور مورد نظر خود مهاجرت نماید. قصد داریم تا در این مقاله شرایط مهاجرت هنرمندان و دریافت اقامت هنرمندان را در چند کشور تاپ دنیا مورد بررسی قرار دهیم. در بعضی از کشورها همانند اتریش که در ادامه به آن می پردازیم، دریافت اقامت هنرمندان آسان تر از سایر کشور ها می باشد و در بعضی دیگر از کشورها نظیر کانادا افرادی که به عنوان هنرمند در جامعه بین الملل شناخته می شوند، می توانند برای دریافت ویزای هنرمندان اقدام نمایند. در صورتی که پس از مطالعه این مقاله به اطلاعات بیشتری در رابطه با اقامت هنرمندان نیاز داشتید، می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید. در ادامه این مقاله در کنار شما عزیزان به بررسی موارد موجود در زیر می پردازیم:

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

اقامت هنرمندان

 

اقامت هنرمندی چیست؟

همانگونه که اطلاع دارید روش های مختلفی جهت مهاجرت به کشورهای مختلف جهان و کشورهای مهاجر پذیر نظیر روش های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و خود حمایتی وجود دارد. دسته دیگری از روشهای مهاجرتی وجود دارد که مختص افراد هنرمند می باشد و تحت عنوان اقامت هنرمندی شناخته می شود. افرادی که این نوع اقامت را دریافت می نمایند باید انجام فعالیت های هنری و فرهنگی خود را به اثبات برسانند و همچنین ثابت نمایند که پس از ورود به کشور مورد نظر خود نیز کماکان تمایل دارند به صورت خود اشتغالی به فعالیت های هنری خود ادامه دهند. تهیه و نگارش این مقاله توسط موسسه ملک پور صورت پذیرفته است و هرگونه کپی برداری از متن آن شرعاً و قانوناً حرام و دارای پیگرد قانونی می باشد. لازم است که هنرمندان جهت دریافت اقامت هنرمندی در ابتدا شرایط کشورهای مختلف را بررسی نموده و با توجه به شرایط خود در این زمینه تصمیم گیری نمایند و یا از مشاوران مجرب مؤسسات مهاجرتی معتبر بهره مند گردند.

شرایط مهاجرت هنرمندان به کانادا

کشور کانادا دارای برنامه های گوناگون مهاجرتی است و افراد دارای سوابق شغلی و تحصیل مناسب که قصد مهاجرت کاری به کشور کانادا را دارند می توانند از روش های برنامه نیروی ماهر کانادا (Federal Skilled Worker)، برنامه های کاری ایالت هایی نظیر ساسکاچوان، آلبرتا و برنامه کاریابی برای بعضی از شهرهای کانادا و غیره به این کشور مهاجرت نمایند. اما یکی از سوالات مهم این است که نویسندگان، ورزشکاران و هنرمندان چگونه می توانند به عنوان مشاغل خود اشتغالی به کشور کانادا مهاجرت نمایند. مهاجرت هنرمندان به کشور کانادا و دریافت اقامت هنرمندان به کمک برنامه خود اشتغالی کانادا انجام می شود. افرادی که در زمینه های نویسندگی، نوازندگی، نقاشی، هنرهای تجسمی و بازیگری دارای سوابق خود اشتغالی هستند، می توانند از این روش اقدام نمایند و بعد از ورود به کانادا نیز باید در زمینه خود اشتغالی به فعالیت مشغول گردند. مهاجرت به کانادا از طریق هنرمندی با توجه به یک سیستم امتیاز بندی جهت جذب نیروی کار در کشور کانادا می باشد و افراد باید موفق به کسب 35 امتیاز لازم از 100 امتیاز شوند. به عبارتی یکی از شروط اخذ ویزای هنرمندی کانادا رسیدن به حد نصاب امتیاز است، اما برای دریافت دعوتنامه، فرد باید موفق به دریافت امتیاز بالاتری برای رقابت با سایر افراد شود. در جدول موجود در زیر شما می توانید امتیازات مربوط به دریافت اقامت هنرمندان در کانادا را مشاهده نمایید.

 

معیارهای انتخاب

امتیاز

سن

حداکثر امتیاز موجود جهت سن 10 سن 21 الی 49 سال)

تحصیلات

حداکثر امتیاز مدرک تحصیل 25 (فوق لیسانس و دکترا)

سوابق کاری

حداکثر امتیاز موجود جهت سوابق کاری 35 (پنج سال یا بیشتر)

سطح زبان

حداکثر امتیاز زبان انگلیسی یا فرانسوی 24

تطبیق پذیری

حداکثر امتیاز 6 (تحصیلات همسر، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و...)

جمع امتیازات

100

مهاجرت هنرمندان به کانادا

?مهاجرت هنرمندان به کانادا?

 

شرایط مهاجرت هنرمندان به اتریش

اتریش یکی از کشورهایی است که هنرمندان می توانند جهت دریافت اقامت هنرمندان در آن اقدام نمایند و موفق به کسب یکی از با ارزش ترین اقامت ها شوند به عبارتی بهترین کشور برای مهاجرت هنرمندان کشور اتریش است. یکی از شرایط دریافت ویزای هنرمندان در اتریش، داشتن سوابق کاری هنری در زمینه های گوناگون نظیر موسیقی، نقاشی، هنرهای تجسمی و غیره می باشد، متقاضیان دریافت ویزای هنرمندان اتریش می توانند با استفاده از فیش حقوقی خود، جوایزی که در زمینه های هنری دریافت نموده اند، سابقه کار در گالری های مختلف و غیره، سوابق کاری خود را اثبات نمایند. علاوه بر شرط ارائه سوابق هنری که یکی از شرایط اصلی دریافت ویزای هنرمندی اتریش می باشد، متقاضیان باید اثبات نمایند که درآمد آن ها نیز از طریق فروش آثار هنری به دست آمده است. برای اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق دریافت این نوع ویزا، متقاضیان باید اثبات نمایند که وقتی وارد کشور اتریش می شوند کماکان در زمینه هنری خود مشغول به کار شوند و از این طریق کسب درآمد نمایند. بنابراین متقاضیان مهاجرتی که دارای تمکن مالی مناسب هستند می توانند جهت دریافت اقامت هنرمندان اقدام نمایند.

شرایط مهاجرت هنرمندان به فرانسه

یکی از جذاب ترین و بهترین کشورهای خارجی به منظور مهاجرت هنرمندان و کسانی که در زمینه های هنری فعالیت دارند، کشور فرانسه است. به گفته بسیاری از افراد فرانسه در واقع سرزمین فرصت ها برای بروز و شکوفا شدن استعداد های هنرمندان مختلف است. مطابق با قوانین مهاجرتی کشور فرانسه، هنرمندان برای دستیابی به موفقیت در اخذ اقامت هنری فرانسه، باید کارتی تحت عنوان پاسپورت تلنت یا (passeport talent) را دریافت نمایند. در واقع این نوع پاسپورت به آن دسته از هنرمندان خارجی و بین المللی اعطا می گردد که تمایل دارند به صورت خویش فرما در کشور فرانسه با نشان دادن فعالیت ها و آثار هنری خود هم به جذابیت و ارتقاء سطح هنر کشور فرانسه کمک نمایند و هم علاوه بر کسب درآمد برای خود با استفاده از فعالیت های هنری، فرصتی برای نشان دادن استعداد هنری خود به جهانیان پیدا نمایند پاسپورت تلنت فرانسه در واقع یک مجوز اقامتی 4 ساله قابل تمدید با توجه به شرایط خاص می باشد که شامل 10 زیر گروه از هنرمندان خارجی می گردد، این زیر گروه ها عبارتند از:

 

فارغ التحصیلان دارای مهارت

استخدام به عنوان کارمند حائز صلاحیت

استخدام توسط یک کمپانی نوآور و مبتکر

کارمندان فوق متخصص که موفق به دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا می شوند

هنرمندان و بازیگران

سرمایه گذاران اقتصادی

افراد معروف یک کشور یا افراد معروف در سطح بین المللی (در یک حوزه کاری خاص)

مهاجرت هنرمندان به فرانسه

?مهاجرت هنرمندان به فرانسه?

 

شرایط مهاجرت هنرمندان در هلند

برای اخذ اقامت هنرمندان در هلند شرایط و مقررات خاصی بر اساس قوانین مهاجرتی کشور هلند وجود دارد. هنرمندانی که از اعضای کشورهای اتحادیه اروپا و یا سوئیس هستند برای کار و زندگی در کشور هلند هیچ گونه محدودیتی ندارند. سازمان خدمات شهروندی و مهاجرتی کشور هلند، هنرمندانی را که تمایل به خود اشتغالی در هلند را دارند افرادی کارآفرین می داند، اما در بررسی بعضی از معیارهای ارزیابی تفاوت هایی را مد نظر دارد. درخواست مجوز جهت اشتغال به کار برای کارآفرینان توسط وزارت آموزش و فرهنگ و علوم مور ارزیابی قرار می گیرد. هنرمندان باید با ارائه طرحی نشان دهند وقتی وارد هلند می شوند دارای درآمد کافی و پایدار از شغل هنری خود می باشند. هنرمندان رشته های مختلف برای واجد الشرایط دریافت اقامت هنرمندان در هلند شوند، باید اهمیت و ارزش فرهنگی کار و فعالیت آنها برای هلند مشخص گردد. برای ارزیابی کیفیت آثار هنری، وزارتخانه آموزش، فرهنگ و علوم هلند از هنرمندان بین المللی درخواست می نماید که از مؤسسات فرهنگی و هنری دریافت کننده بودجه از دولت که در چهار شهر آمستردام، روتردام، دن هاگ و اوترخت مستقر هستند تاییدیه دریافت نمایند.

 

شرایط مهاجرت هنرمندان به آمریکا

متقاضیان اقامت هنرمندان که دارای توانایی در زمینه های علمی، هنری، آموزشی، ورزشی و یا متقاضیان دارای سابقه عالی در زمینه های فیلم برداری و صنایع تلویزیون هستند و در سطح ملی و بین المللی مطرح هستند، می توانند با اخذ ویزای EB1 به آمریکا مهاجرت نمایند. افراد می توانند از این طریق گرین کارت آمریکا را به صورت رایگان دریافت کنند. ویزای EB1 یک نوع ویزای مهاجرتی محسوب می گردد و افراد می توانند به صورت طولانی مدت در آمریکا اقامت نمایند. برای اشخاصی صادر می شود که در زمینه صنایع و هنرهای تلویزیون حرفه ای می باشند و این ویزا اجازه ورود آن ها به کشور آمریکا را فراهم می نماید. با این نوع ویزا افراد می توانند به مدت طولانی در کشور ایالات متحده آمریکا زندگی و کار نمایند و حتی امکان کار برای چندین کارفرما در این کشور وجود دارد. افرادی که قصد دریافت اقامت هنرمندان در آمریکا را دارند باید دارای شرایط زیر باشند:

 • افراد باید جایزه ملی یا بین المللی داشته باشند.
 • در مورد فرد در رسانه ها صحبت شده باشد.
 • نامدار بودن فرد در حضوه کاری خود.
 • مقام داروی در مسابقات بین المللی.
 • تجربه برگزاری نمایشگاه های معتبر.
 • افراد از نظر اقتصادی قوی باشند.
 •  

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت هنرمندی در کشور آمریکا عبارتند از:تحصیل دکترا در اتریش

 • سوابق کاری
 • کپی گذرنامه دارای اعتبار
 • توصیه نامه از جانب کارشناسان حوزه هنری
 • شواهد نشان دهنده توانایی های فوق العاده فرد
 • نظر مشورتی گروه همسالان
 • سندی که بیان کننده شرایط کار شما در ایالات متحده می باشد.

 یکی از مهم ترین شرط ها برای مهاجرت به آمریکا از این طریق این می باشد که متقاضیان باید در سطح ملی و بین المللی مطرح باشند. متقاضیانی که دارای جوایزی مانند اسکار هستند به راحتی می توانند برای این نوع ویزا اقدام نمایند. افرادی که متاهل بوده یا دارای فرزند هستند و قصد مهاجرت به آمریکا از طریق دریافت ویزای هنرمندی را دارند می توانند برای خانواده خود شامل همسر و فرزند زیر 21 سال درخواست ویزای همراه دهند.

 

اخذ اقامت و تابعیت برای هنرمندان

افرادی که تمایل به مهاجرت به کشورهای گوناگون را دارند و به عنوان هنرمند شناخته می شوند و قصد دریافت اقامت هنرمندان را دارند با توجه به کشور های مختلف آثار اقامتی متفاوتی در انتظار آن ها می باشد. هنرمندانی که شرایط دریافت ویزای هنرمندی کانادا را دارا می باشند با دریافت ویزای هنرمندی این کشور در واقع اقامت دائم این کشور را از همان ابتدا دریافت می نمایند و می توانند برای خانواده خود که شامل همسر و فرزند زیر 22 سال می گردند اقامت کانادا را دریافت نمایند. متقاضیان اقامت هنرمندی هلند پس از ورود به کشور هلند می توانند اقامت 2 ساله این کشور را دریافت نمایند، این نوع اقامت قابل تمدید نیز می باشد، و پس از 5 سال می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند. افرادی که از طریق ویزای اقامت هنرمندان برای مهاجرت به اتریش اقدام می کنند در ابتدا اقامت 2 ساله سپس 3 ساله دریافت نموده و پس از 5 سال می توانند اقامت دائم اتریش را کسب نمایند. افرادی که نیز قصد مهاجرت به آمریکا از طریق این نوع ویزا را دارند می توانند اقامت بلند مدت آمریکا را دریافت نمایند و بعد از 5 سال موفق به دریافت گرین کارت آمریکا شوند. برای اخذ تابعیت و پاسپورت افراد باید افراد باید به زبان کشور مورد نظر خود تسلط کافی داشته باشند، قوانین و تاریخ مربوط به آن کشور را بدانند، اقامت دائم را اخذ دریافت کرده باشند و در امتحان شهروندی موفق گردند.پیشنهاد میشود قبل از اقدام و تصمیم گیری در خصوص مهاجرت خود ویدیوی گام به گام تا اخذ اقامت را تهیه نموده تا بتوانید همانند یک کارشناس مهاجرتی در خصوص مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

ویزای هنرمندان استرالیا

?ویزای هنرمندان استرالیا?

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت هنرمندان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول راجع به اقامت هنرمندان

✅ حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت ویزای هنرمندی کانادا چقدر است؟

حداقل امتیاز مورد نظر برای دریافت ویزای هنرمندی کانادا 35 از 100 است.

✅ آیا برای دریافت ویزای هنرمندی اتریش اثبات تمکن مالی مورد نیاز است؟

بله متقاضیان ویزای هنرمندی اتریش باید اثبات نمایند که درآمد آن ها از فروش آثار هنری به دست آمده است.

✅ پاسپورت تلنت فرانسه دارای چه مدت اعتبار است؟

پاسپورت تلنت فرانسه یک نوع مجوز اقامتی چهار ساله قابل تمدید است.

✅ هنرمندان برای دریافت اقامت هنرمندان در آمریکا باید برای چه نوع ویزای اقدام نمایند؟

هنرمندان برای دریافت اقامت هنرمندان در آمریکا باید جهت دریافت ویزای EB1 اقدام نمایند.


 

_____________سخن پایانی در زمینه اقامت هنرمندان_____________

اقامت هنرمندان در کشورهای مختلف، شرایط هنرمندان جهت مهاجرت به کشورهای اروپایی و مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ ویزای هنرمندی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. متقاضیانی که قصد مهاجرت به اروپا از طریق دریافت اقامت هنرمندان را دارند می توانند برای کشورهایی همانند هلند و اتریش اقدام نمایند، شرایط دریافت ویزای هنرمندی اتریش آسان تر از سایر کشور های اروپایی می باشد. افرادی که در سطح بین المللی دارای شهرت می باشند می توانند با دریافت ویزای هنرمندی کشورهای کانادا و آمریکا به این دو کشور مهاجرت نمایند. این روش در موسسه ملک پور تحت نظر بهترین مشاوران انجام می شود. افرادی که به کشورهای اروپایی از طریق ویزای هنرمندی مهاجرت می نمایند باید اثبات نمایند که پس از ورود به این کشورها نیز قصد دارند به فعالیت خود در زمینه های هنری و فرهنگی ادامه داده و در واقع به خود اشتغالی مشغول گردند. همانگونه که ذکر گردید بهترین کشور برای مهاجرت هنرمندان با توجه به شرایط دریافت ویزای هنرمندی، کشور اتریش است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت هنرمندان می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند شده یا در قسمت انتهایی همین متن سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

امتیاز 4.58 از 5 ( 36 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
س.م
وقت بخیر ممنون از سایت و مقالات فوق العادتون در حال حاضر شرایط کدوم کشور رو برای گرفتن اقامت هنرمندان شما پیشنهاد میکنین و به نظرتون شرایطش برای ایرانی ها بهتر هست؟ چون بهرصورت شما به صورت عملی نتایج رو میبینید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام باید شرایط شما تخصصی بررسی شود. امکان اقدام برای چند کشور هست با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مرتضی حقی
با سلام ممنون از مفاله خوبتون آیا در صورت اقدام برای اخذ اقامت هنرمندان، اجازه کار برای فرد متقاضی و همراهان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای فرد اصلی تنها در زمینه هنری و برای همراه در صورت دریافت پیشنهاد کار
شایان
با سلام ممنونم از اطلاعات خوبی که در اختیارمون میزارید. من نقاش هستم و 40 سالم هست. آیا اقامت هنرمندان راهی بدون ریسک برای مهاجرت هست؟ من میتونم از طریق اقامت هنرمندان مهاجرت کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این یک نوع اقامت هست باید شرایطتون بررسی بشه با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مشاک
سلام و عرض ادب وقت بخیر من نقاش هستم اما دیپلم دارم میخواستم بدونم چطور میتونم مهاجرت کنم؟ کل داراییم دو میلیارده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام درصورت اثبات این موضوع میشود اقدام کرد اما روشهای جایگزین هم وجود دارد با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
سادات
عرض ادب واقعا ایا امکان گرفتن ویزای و اقامت هنرمندان در امریکا وجود داره در حال حاضر و‌با شرایط فعلی ایران؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید شرایط شما بررسیشود با مشاوران تماس بگیرید
سولماز
سلام بنده در زمینه موسیقی رزومه خوبی دارم و کسب درآمد از این طریق هم داشتم. میتونم برای اخذ اقامت هنرمندان اتریش اقدام کنم؟ بطور تقریبی چقدر تمکن نیاز داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله می تونید. تمکن لازم هزینه یکسال زندگی شما و خانواده تان در اروپاست با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مينا
سلام براى اقامت هنرمندان در کدام کشورها جاب آفر نياز است و پروسه اخذ اقامت هنرمندان اتريش چقدر طول مى کشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در تمام کشورها اگر جاب آفر داشته باشید اقامت کاری دریافت میکنید
حسینی
سلام و عرض ادب. آیا کار طراحی لباس که ازش کسب درآمد هم داشته باشم و با تولیدی ها همکار باشم، میتونه به عنوان هنر محسوب بشه و بتونیم اقامت هنرمندان رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در صورت اثبات درآمد
مریم کریمی
آیا بعد از اخذ اقامت شخص اجازه کار در زمینه غیر هنری دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر فقط در زمینه مرتبط با رشته هنری اجازه کار دارد
شایان خلیلی
سلام بنده عکاس هستم و چند نمایشگاه هم برگزار کردم. درآمدی هم که می تونم نشون بدم حدود 10 میلیون در ماه درآمد دارم. آیا می تونم برای ویزای هنرمندان اتریش اقدام داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای دریافت اقامت هنرمندان در اتریش می توانند با استفاده از فیش حقوقی خود، جوایزی که در زمینه های هنری دریافت نموده اند، سابقه کار در گالری های مختلف و غیره سوابق کاری خود را اثبات نمایند. علاوه بر شرط ارائه سوابق هنری که یکی از شرایط اصلی دریافت ویزای هنرمندی اتریش می باشد، متقاضیان باید اثبات نمایند که درآمد آن ها نیز از طریق فروش آثار هنری به دست آمده است. برای اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق دریافت این نوع ویزا، متقاضیان باید اثبات نمایند که وقتی وارد کشور اتریش می شوند کماکان در زمینه هنری خود مشغول به کار شوند و از این طریق کسب درآمد نمایند. در صورت اثبات شرایط ذکر شده امکان اقدام برای این پروسه را خواهید داشت.برای دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی توصیه میکنم روی خطوط موسسه تماس تلفنی برقرار نموده و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.
Mohammad
با سلام و احترام بنده ۲۷ سال سن و از ۱۳ سالگی در زمینه های مختلف موسیقی فعالیت میکنم،در دو جشنواره بین المللی،ملی و استانی حضور داشتم،مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و پژوهشگر در هردو زمینه موسیقی و روانشناسی هستم،میخواستم بدونم با این شرایط امکان مهاجرت به کانادا هست یا خیر؟سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محمد حاجی خان میرزایی
درود من مدت بیست سال در رشته مجسمه سازی فعالیت دارم. دارای دیپلم ماشین ابزار هستم و دوره مجسمه سازی در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را با امتیاز ممتاز گذراندم. سه بار در جشنواره فجر شرکت کردم.چند نمایشگاه گروهی و انفرادی داشتم. هم اکنون پنجاه و دو سال سن دارم و باز نشسته رشته تراشکاری هستم.از طریق اینستاگرام فروش دارم و بیشتر مجسمه های فلزی درست میکنم . به نظر شما کدام کشور بهترین گزینه برای من است؟ البته با توجه به شرایط من. سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دو حالت وجود دارد یکی اگر شما در حوزه بین المللی مطرح هستید و جوایزی را بردید و سرمایه مناسبی دارید می تونید برای کشورهایی چون کانادا اقدام کنید. حالت دوم این است که شما سرمایه کافی دارید ولی جوابزی نبردید می توانید برای اتریش اقدام کنید منتها الان مخصوصاً بعد از کرونا اتریش خیلی سخت گیری می کند و این موارد راه هایی هست که برای هنرمندان وجود دارد.
علی شریفی انید
من طراح صنعتی هستن و در سالهای اخیر ۶ جایزه بین المللی در حوزه کار خودم که مبلمان ولایتینک هست بدست اوردم.ا۵ جایز از ایتالیا ویک حایزه از امریکا. سنم ۴۷ سال است و سالهاست. در حوزه طراحی داخلی سابقه کار دارم . می خواستم بدونم ایا ویزای هنرمندان شامل حال من می شود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید این شانس را دارید که برای ویزای افراد خاص درخواست بدهید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
مهدی مقیمی اسفندآبادی
با سلام من نویسنده و کارگردان تئاتر و همچنین مدرس نمایش و مربی تئاتر ویژه کودکان و نوجوانان هستم و بصورت کاملا مستقل در مراکز آموزشی و مهد ها و آموزشگاه در حال تدریس هستم و حدودا ۲۸ سال نیز سابقه هنری دارم و سن بنده نیز ۴۲ سال هست. و دارای ۳ فرزند که یکی ۱۸ ساله و ۱۴ ساله و ۱۰ ساله برای اقامت هنرمندان که بتوانم بعنوان مدرس و مربی ویژه کودکان فعالیت کنم آیا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اقامت هنرمندان شرایط چندان ساده ای ندارد و شامل کسانی می گردد که یک گالری هنری داشته باشند و مقامات بین المللی کسب کرده باشند.
حسین احمدی
با سلام و عرض ادب بنده استودیو موسیقی در تهران دارم مالک ملک و استودیو حرفه ای در ضمن نوازنده درامز هم هستم آیا می توانم با سرمایه ای که از فروش استودیو بدست میاورم و تخصص نوازندگی دارامز ویزای کشوری اخذ کنم سنم ۳۷ سال هست و دیپلم فنی حرفه ای دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که اثبات نمایید شما هنرمند هستید و حداقل درامد 2000 یورو در ماه را دارید امکان اقدام وجود دارد
دنیا کنگانی
سلام و عرض ادب آیا در صورت اقدام برای اخذ اقامت هنرمندان، خانواده در همان ابتدا اجازه کار برای فرد متقاضی و همراهان وجود داردو ایا همزمان خانواده به همراه فرد هنرمند وارد کشور مقصد میشوند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اخذ ویزای همراه همزمان و اجازه کار وجود دارد.
یوسف سلیمانی
سلام من 47سالمه نقاش هستم همسر و یک فرزند 16ساله دارم دارایی 8میلیارد . فعالیت هنری دارم نقاشیست . ضمنا تحصیلاتم فوق لیسانس معماری ست . بفرمایید که شانس اقامت در هلند یا اتریش و کانادا چقدره سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی توسط کارشناسان بررسی گردد. در حالت کلی ویزای هنرمندان برای کشورهایی مانند اتریش کانادا و امریکا قابل اقدام می باشد.
مشاوره رایگان