سرمایه گذاری در مجارستان - روش های سرمایه گذاری و هزینه ها

29 نظر

از جمله روش های سرمایه گذاری در مجارستان میتوان به موارد زیر اشاره کرد. 

 • خرید ملک در کشور مجارستان
 • ثبت شرکت
 • کار افرینی 
 • خرید ارواق قرضه(با این روش در حال حاضر اقامت نمیدهند)

شما میتوانید با توجه به سرمایه ایی که در اختیار دارید هر کدام از روش های بالا را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در مجارستان 10000 هزار یورو است، با سرمایه گذاری در این کشور میتوانید اقامت مجارستان را دریافت کنید. مجارستان یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای انجام سرمایه گذاری است. یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در مجارستان، خرید ملک مجارستان می باشد. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان مشاورین موسسه MIE بهرمند شوید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کجا ملک بخریم


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

تماس با ما

سرمایه گذاری در مجارستان

شرایط سرمایه گذاری در کشور مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان در سالهای آتی بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. شاید یکی از دلایلی که سرمایه گذاری در این کشور مورد توجه افراد می باشد، واقع شدن کشور مجارستان در اتحادیه اروپا و عضو شنگن باشد که باعث شده سرمایه گذاران بسیاری قصد انجام سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشند. سرمایه گذاری در این کشور به نسبت بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی می تواند با سرمایه بسیار پایین و مناسب انجام گردد، که شخص متقاضی می تواند اقامت و تابعیت مجارستان پس از انجام سرمایه گذاری را بدست آورد. برای انجام سرمایه گذاری در این کشور فرد متقاضی باید درآمد و سرمایه کافی داشته باشد که در بخش های بعد به انواع سرمایه گذاری هایی که در این کشور وجود دارد می پردازیم. از نکته های مهمی که در مورد سرمایه گذاری در مجارستان وجود دارد نرخ پایین مالیات در این کشور می باشد که باعث شده سرمایه گذاری در این کشور مورد توجه قرار گیرد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد به مجارستان مهاجرت کنیم یا نه؟


هزینه های سرمایه گذاری در کشور مجارستان

برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان روش های مختلفی وجود دارد. هزینه های سرمایه گذاری در بخش های مختلف متفاوت است، در جدول زیر حداقل هزینه ها برای سرمایه گذاری در هر بخش برای شما عزیزان اورده شده است: 

 

نوع سرمایه گذاری حداقل سرمایه مورد نیاز به یورو
خرید ملک 60000
ثبت شرکت 10000
اوراق قرضه دولتی 300
کار افرینی  50000

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت به مجارستان


مزایای سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در کشور مجارستان دارای مزیت هایی است که در این بخش از مقاله قصد داریم تا شما را با آنها آشنا نماییم. مزایای سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

 • سرمایه گذاری مجارستان دارای ریسک بسیار پایین می باشد.
 • با انجام سرمایه گذاری در این کشور می توان در سریعترین زمان به اقامت و تابعیت مجارستان دست یافت.
 • مجارستان عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد.
 • با اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توان برای همراه هم اقامت را اخذ کرد.
 • مجارستان یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای انجام سرمایه گذاری می باشد.
 • سرمایه گذاری در این کشور دارای مالیات بسیار پایین می باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد آموزش راه های مهاجرت


معایب سرمایه گذاری در مجارستان

همانطور که مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری از مزایای متعددی برخوردار است؛ قطعاً دارای معایبی نیز می باشد. اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، علاوه بر اینکه باید از مزایای آن اطلاع داشته باشند، بایستی از معایب سرمایه گذاری در مجارستان نیز مطلع بوده و سپس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان اقدام نمایند. معایب سرمایه گذاری در مجارستان به شرح ذیل است:

 • پروسه سرمایه گذاری در کشور مجارستان، راحت و ساده نیست.
 • اشخاص خارجی که اقدام به مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می نمایند، امکان اخذ وام از بانک های این کشور را ندارند. این مسئله می تواند یکی از بزرگترین معایب مجارستان برای سرمایه گذاری باشد.
 • در صورتی که قصد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری را دارید باید بدانید که داشتن وکیل رسمی از این کشور در انجام پروسه سرمایه گذاری، امری الزامی است.
 • در صورتی که در مجارستان اقدام به کارآفرینی و خرید اوراق قرضه دولتی نمایید، امکان اخذ اقامت را نخواهید داشت.
 • برای دریافت اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری، حتماً بایستی از طریق ثبت شرکت اقدام نمایید.
 • روش های اخذ پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری، بسیار محدود است.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک 

یکی از روش‌های مناسب برای سرمایه‌ گذاری در مجارستان، خرید ملک در مجارستان می‌باشد. با وجود قانون حمایت از مصرف کننده‌ که در اروپا وجود دارد شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که در خرید ملک از شما سوء استفاده نمی‌گردد، و قیمت ملکی که می‌خرید می کنید واقعی می‌باشد، زیرا قیمت ملک توسط دولت تعیین می‌شود و اگر بیش از قیمت واقعی، فروشنده ملک را به خریدار بفروشند، در اروپا جرم است. با خرید ملک در مجارستان می‌توانید از همان ابتدا به اقامت دائم این کشور دست یافت. با داشتن اقامت دائم مجارستان می‌توان به تمامی کشورهای عضو شینگن بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد سفر داشت. از دیگر مزایای خرید ملک می‌توان به این مورد اشاره کرد که خرید ملک می‌تواند منجر به اخذ پاسپورت مجارستان نیز گردد. البته برای اخذ پاسپورت نیاز به حضور حداقل سال در این کشور می‌باشد و  جالب است بدانید که با اخذ پاسپورت مجارستان بدون نیاز به اخذ ویزا می‌توانید به کشورهایی چون آمریکا کانادا و استرالیا سفر داشته باشید. اگر قصد خرید ملک در این کشور را داشته باشید، باید بدانید که اشخاص خارجی امکان خرید ملک مسکونی در مجارستان را دارند، اما خرید زمین های کشاورزی و مستغلات در این کشور برای افراد خارجی امکان پذیر نمی باشد. شخصی که قصد  را داشته باشد باید در ابتدا مجوز خرید ملک، از شهرداری این کشور اخذ نماید تا بتواند ملک مورد نظر خود را خریداری کند. نکته مهمی که در مورد خرید ملک در مجارستان وجود دارد این است که قیمت خرید ملک در این کشور از 60000 یورو شروع خواهد شد اما در صورتی که متقاضی خرید ملک در این کشور هستید می توانید به ارزش 100000 یورو نیز ملک خود را خریداری نمایید حتی امکان خرید 2 ملک با این ارزش برای شخص متقاضی نیز وجود دارد.

اقامت پلاس مجارستان از طریق خرید ملک

این روش جزو برنامه های تازه ایی است که دولت مجارستان به تازگی آن را گذاشته است. اقامت پلاس شباهت زیادی به گلدن ویزا دارد، در این روش شما با خرید ملک در مجارستان می توانید از همان ابتدا یک اقامت 10 ساله دریافت کنید و پس از 8 سال امکان دریافت پاسپورت را نیز دارید. در اقامت پلاس شما علاوه بر دریافت اقامت برای خود، همسر و فرزندان زیر30 سال در صورت اثبات وابستگی مالی به شما میتوانید برای پدرو مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود و همسر خود نیز اقامت دریافت کنید. با دریافت اقامت پلاس شما اجازه کار و راه اندازی بیزنس در مجارستان را نیز دارید. یکی دریگر از مزایای دریافت این اقامت این است که نیاز به شرط حضور هم ندارد.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت 

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر است. با توجه به نرخ پایین مالیات ها در مجارستان افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند می توانند از طریق مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت اقدام به سرمایه گذاری نمایند. سرمایه گذاری در این کشور یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و تابعیت می باشد. اگر قصد ثبت شرکت در مجارستان دارید می توانید با سرمایه ای در حدود 10000 یورو اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان نمایید. زمانی که طرح اقتصادی خود را در مجارستان ارائه می نمایید و مورد تایید و بررسی قرار می گیرد می توانید شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید که تقریبا مدت زمان انجام این کار در حدود 4 الی 6 ماه خواهد بود که پس از تکمیل فرم های مربوط به ثبت شرکت می تواند شرکت را در این کشور به ثبت رسانید. پس از انجام ثبت شرکت شخص متقاضی می تواند اقامت خود را نیز اخذ نماید. نکته بسیار مهم در مورد ثبت شرکت در مجارستان این است که مدت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور بسیار کوتاه می باشد و افراد متقاضی می توانند پس از ثبت به راحتی اقامت و سپس تابعیت خود را اخذ نمایند. موسسه ملک پور آماده ارائه خدمات در زمینه ثبت شرکت در مجارستان می باشد.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق کار آفرینی یکی دیگر از روش هایی می باشد که افراد می توانند اقدام نمایند. کار آفرینی در مجارستان به عنوان یک عامل اصلی جهت توسعه اقتصاد این کشور می باشد که در سال های اخیر مورد توجه سرمایه ‌گذاران خارجی قرار گرفته است. متقاضیان کارآفرینی در مجارستان باید با توجه به زمینه کاری خود یک بیزینس پلن مرتبط ارائه دهند. کشور مجارستان سیستم کارآفرینی خود را تبدیل به سه بخش کرده که در رتبه اول، مجارستان مرکزی در رتبه دوم، مجارستان شمالی و در رتبه سوم، مجارستان جنوبی قرار دارد مناطق مجارستان از نظر انگیزه و  کارآفرینی ضعیف می باشند.

سرمایه گذاری و کار آفرینی در مجارستان از سطح پایین هزینه ها و سرمایه اولیه در کل اتحادیه اروپا برخوردار است. متقاضیانی که قصد کارآفرینی و سرمایه گذاری در این کشور را دارند باید حداقل مبلغ 50.000 یورو در نظر داشته باشند نکته قابل توجه این است، کارآفرینی در این کشور از ارزانترین کار آفرینی ها در کل اتحادیه اروپا می باشد. در برخی موارد متقاضیانی که قصد کار آفرینی در این کشور را دارند باید برای شروع پلن تجاری خود ثبت شرکت نمایند. متقاضیان می توانند برای اطلاعات بیشتر از قوانین ثبت شرکت بخش های مرتبط سایت موسسه ملک پور را مطالعه نمایند.

مزایای کار آفرینی در مجارستان

 • امکان اخذ پذیرش از POA  و اخذ اقامت.
 • پرداخت مالیات حداقل 10% می باشد.
 • مجارستان جزو 26 کشور اتحادیه شنگن می باشد.
 • تمام کار آفرینان جهان امکان سرمایه گذاری در این کشور را دارند.
 • شما بدون محدودیت اجازه عبور و مرور دارید.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق از راه های ورود به این کشور نمی باشد متقاضیان می توانند به راحتی وارد این کشور شوند و از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را بدست آورند. نکته جالب این است که در سال های اخیر کشور مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه به متقاضیان اخذ اقامت از طریق خرید سهام نمی دهد و این باعث شده شما عزیزان که متقاضی سرمایه گذاری در مجارستان می باشید از روش هایی وارد این کشور شوید تا به اقتصاد این کشور کمک نمایید. در صورتی که قصد خرید اوراق قرضه دولتی را داشته باشید می توانید کشورهایی را انتخاب نمایید که با خرید اوراق قرضه دولتی بتوانید اقامت خود را نیز اخذ نمایید.

استاندارد های سرمایه گذاری در مجارستان

مهمترین مبحثی که در مورد سرمایه گذاری مجارستان وجود دارد، استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. استاندارد های سرمایه گذاری بیانگر این مسئله است که کشور مجارستان از نظر امنیت در چه جایگاهی قرار دارد. نکته مثبتی که در مورد سرمایه گذاری در مجارستان وجود دارد این است که کشور مجارستان از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کند به همین دلیل سرمایه گذاران خارجی می توانند در این کشور به سرمایه گذاری مطمئن بپردازند. همچنین مجارستان از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کند و سرمایه گذاران می توانند با هزینه های متفاوت و با ریسک کمتر در این کشور به سرمایه گذاری بپردازند. نمودارهای زیر به ترتیب بیانگر بیانگر نرخ مصادره اموال و کنترل فساد در کشور مجارستان می باشد.این نمودار ها طبق اخرین امار های داده شده توسط وب سایت های رسمی برای شما عزیزان تهیه شده است.

سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان

شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری در مجارستان

یکی دیگر از مباحث مهمی که در مورد سرمایه گذاری در مجارستان وجود دارد شاخص های اقتصادی تاثیر گذار می باشد. در مورد شاخص های اقتصادی تاثیر گذار باید بگوییم که از جمله مسائل مهمی که در این بخش وجود دارد نرخ تورم و نرخ تولید ناخالص داخلی که همان GDP می باشد که در این بخش به تمامی آنها اشاره خواهیم کرد.

سرمایه گذاری در مجارستان

آخرین به روز رسانی

زمان بررسی

آخرین ارزش

شاخص های اقتصادی

2022

2008_2022

2.75

تولید ناخالص داخلی

2022

2008_2022

2.31

رشد اقتصادی

2022

2010_2022

7.56

نرخ بیکاری

2019

2000 - 2019

0.01

کنترل فساد

2022

2008 - 2022

37.9

نرخ مالیات غیر مستقیم

2022

2010_2022

11.03

رشد سرمایه گذاری

2022

2008_2022

14.60

نرخ تورم

 

نمودار زیر تولید ناخالص داخلی در مجارستان را نشان می دهد.

سرمایه گذاری در مجارستان

افرادی که تمایل به سرمایه گذاری را دارند، بایستی با انتخاب صحیح ترین روش مهاجرتی، شرایط مناسبی را برای خود و خانواده خود ایجاد نمایند. به همین منظور، بررسی کلیه روش های مهاجرتی و نه تنها یک روش، به این افراد توصیه می شود. لذا موسسه ملک پور برای اولین بار سری ویدئوهایی را در تحلیل و بررسی تمامی روش های مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی به صورت علمی تهیه کرده است تا علاقمندان با مشاهده اطلاعات این سری ویدئویی، قادر به بررسی شرایط خود و خانواده برای انواع مسیرهای مهاجرت و از جمله سرمایه گذاری بوده و در واقع مشاور مهاجرتی خود باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و طریقه خرید این محصول ویدئویی فوق العاده می توانید به لینک زیر رجوع نمایید.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان یکی از راههای اخذ اقامت در این کشور محسوب می شود. اشخاصی که قصد اخذ اقامت در مجارستان از طریق سرمایه گذاری را دارند باید بدانند که با انجام سرمایه گذاری سودآور در این کشور می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند. شخص متقاضی اگر بتواند به مدت 3 سال در این کشور به فعالیت اقتصادی بپردازد و مالیات های شرکت خود را پرداخت نماید می تواند با گذشت 3 سال درخواست اقامت دائم خود را مطرح کند و اقامت خود و اعضا خانواده خویش را نیز دریافت کند. در صورتی که شخص متقاضی 5 سال از مدت حضورش در مجارستان گذشته باشد می تواند درخواست تابعیت را نیز نماید، در این صورت می تواند تابعیت را برای خود و خانواده خویش اخذ نماید. نکته مهمی که در مورد سرمایه گذاری و اخذ اقامت مجارستان وجود دارد این است که در صورتی که فردی اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نماید، باید حداقل 9 ماه در سال را در این کشور حضور داشته باشد تا بتواند درخواست اقامت خود را نیز مطرح نماید.


سوالات متداول 

✔️ آیا امکان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان وجود دارد؟

ایرانیان می توانند از طریق ثبت شرکت در مجارستان، اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نمایند. اما ذکر این نکته لازم است که افتتاح حسابی بانکی در این کشور، با مشکلاتی مواجه است.

✔️آیا سرمایه گذاری در مجارستان، منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

سرمایه گذاران خارج از اتحادیه اروپا که قصد اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری دارند، در ابتدا یک کارت اقامت یک ساله دریافت می نمایند که سالیانه تمدید می گردد. این افراد پس از گذشت پنج سال می توانند اقامت دائم کشور مجارستان را اخذ نمایند.

✔️ میزان دارایی لازم جهت سرمایه گذاری در مجارستان چه مقدار است؟

به منظور ثبت شرکت در مجارستان، فرد باید حداقل 30 هزار یورو را با خود به همراه داشته باشد و 10 هزار یورو از این مبلغ را برای ثبت شرکت هزینه نماید.

✔️ کدامیک از روش های سرمایه گذاری در مجارستان منجر به اخذ اقامت می شود؟

با ثبت شرکت در مجارستان و ارائه یک طرح تجاری یا بیزنس پلن قوی که مورد تأیید دولت مجارستان قرار گیرد، می توان برای اقامت مجارستان درخواست داد. هزینه ثبت شرکت در مجارستان، حداقل 10 هزار یورو می باشد.

✔️ فرآیند اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری چیست؟

پس از ثبت شرکت در مجارستان، ابتدا یک اقامت 2 ساله به متقاضی اعطا می شود که در صورت ادامه فعالیت، به مدت 3 سال دیگر قابل تمدید است. با گذشت 5 سال از حضور و فعالیت اقتصادی در کشور مجارستان می توان برای اقامت دائم این کشور درخواست داد.

✔️ چگونه می توان با خرید ملک در مجارستان، اقامت این کشور را دریافت کرد؟

خرید ملک در مجارستان به تنهایی منجر به اخذ اقامت مجارستان نمی شود. متقاضیان بایستی علاوه بر خرید ملک، اقدام به ثبت شرکت در مجارستان نمایند تا بتوانند اقامت این کشور را دریافت کنند.

✔️ آیا با خرید اوراق قرضه دولتی در مجارستان می توان اقامت این کشور را به دست آورد؟

خیر؛ متأسفانه مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت این کشور از طریق خرید اوراق قرضه دولتی امکان پذیر نیست و برای این منظور بایستی از روش دیگری مانند ثبت شرکت اقدام کرد.

✔️آیا استانداردهای سرمایه گذاری در مجارستان رعایت می شود؟

خوشبختانه مجارستان به دلیل عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، از جمله کشورهایی است که استانداردهای سرمایه گذاری در آن به خوبی رعایت می گردد و به همین دلیل، امنیت سرمایه گذاری در آن از نظر ریسک سرمایه گذاری تأمین شده است.


_____________________ سخن پایانی _____________________

سرمایه گذاری در مجارستان یکی از مواردی است که با توجه به سرمایه پایین و مالیات های بسیار مناسبی که دارد طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. اگر قصد سرمایه گذاری در مجارستان و همچنین اطلاع از هزینه های ثبت شرکت در مجارستان را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که بتوانید اقامت و تابعیت خود و اعضا خانواده خویش را بدست آورید. سرمایه گذاری در مجارستان از بسیاری روش ها امکان پذیر است، اما در حال حاضر با ثبت شرکت در مجارستان می توان به اقامت مجارستان با سرمایه گذاری دست یافت. برای اطلاعات بیشتر می توانید با تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه ملک پور بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نمایید و یا با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سحر عسگری
سلام وقت شما بخیر برای سرمایه گذاری در مجارستان حتما باید نمره زبان ارائه داد؟ و آیا با 2 میلیارد سرمایه امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه های سرمایه گذاری در کشور مجارستان نیاز به ارائه مدرک زبان ندارد و لی خیلی از روش ها الان برای ما ایرانی ها بسته است مثل روش 300 هزاریورویی ولی از طریق ثبت شرکت می توان در مجارستان اقامت گرفت نکته منفی آن هم این است که به ایرانی ها خیلی راحت اجازه باز کردن حساب نمی دهند. موفق باشید.
طاهر
سلام وقت خوش آیا در مجارستان هم مثل اتریش وقتی ثبت شرکت میکنیم حتما باید بریم استخدام بشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما در هر کشوری می توانید شرکت ثبت کنید ولی ثبت شرکت در هر کشوری منجر به اخذ اقامت نمی شود. و روشهای مختلف برای ثبت شرکت وجود دارد. و یکی دیگر از نکات مهم در ثبت شرکت افتتاح حساب بانکی می باشد که هر کشوری به ایرانیها اجازه افتتاح حساب نمی دهند. بنابراین قبل از ثبت شرکت می توانید با وکیل مجرب مشورت بفرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.
شبنم محمدرضا
سلام و عرض ادب خیلی ممنونم بابت مقاله خوب شما من در ایران شرکت دارم و میخوام شعبه شرکت خودم رو در مجارستان ثبت کنم ایا از این طریق میتونم اقامت رو بگیرم ؟ حدودا چقدر سرمایه برای پشتوانه شرکت نیازه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب از طریق ثبت شعبه شما امکان اخذ اقامت وجود ندارد مگر اینکه شما در مجارستان شرکتی را ثبت کنید و در آن شرکت نیروی مجارستانی استخدام نمایید در این صورت امکان اخذ اقامت برای شما وجود دارد و سرمایه اولیه شرکت حدودا 10.000 یورو می باشد.
عمادصالحی
با سلام و تشکر. آیا سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک برای ایرانیان قابل انجام است؟ نحوه اقدام به چه شکلی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بله امکان سرمایه گذاری برای شما وجود دارد اما اگر هدف شما دریافت اقامت از این طریق است باید عرض کنیم که اقامتی بابت این سرمایه گذاری به شما تعلق نمی گیرد. برای آشنایی با نحوه انجام کار می توانید با مشاورین مجموعه تماس حاصل نمایید تا راهنمای شما باشند.
صادق محمدی
سلام عرض ادب با خرید ملک در مجارستان امکان دریافت اقامت وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شرایط جدیدی ایجاد شده است که شما می توانید اقامت دریافت نمایید.
ایوب
سلام وقت بخیر ایا امکان دربافت اقامت از طریق اجاره ملک یا تمکن مالی وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر در این کشور امکان دریافت اقامت از این طریق وجود ندارد اما کشورهایی مانند اتریش، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس و ... این شرایط را دارند.
زارعی
سوال و وقت بخیر میخواستم بپرسم که آیا مجارستان از طریق خرید ملک اقامت می دهد؟ با تشکر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک با ارزش حداقل 155 هزار یورو در این کشور وجود دارد.
ماریا
سلام، آیا در مجارستان هم با خرید ملک میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله شما می توانید با حداقل خرید ملک به ارزش ۱۵۰ هزار یورو برای دریافت اقامت اقدام نمایید.
محمودی
سلام آقای دکتر اونطوری که توی ویدئوهاشون دیدم سرمایه گذاری در ملک رو مثبت میدونن. خواستم بدونم توی مجارستان هم میشه ملک بخریم و اقامت دریافت کنیم؟ اگه میشه میفرمایید حداقل سرمایه گذاری چقدر باید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. بله شما با خرید ملک به ارزش حداقل 155 هزار یورو در مجارستان می توانید اقامت این کشور را برای خودتان، همسر و فرزندانتان بدست آورید و بدون حضور در این کشور اقامت خود را داشته باشید.
کوثر سواری
سلام ممنون از مقاله خوبتون من 55 سالمه و مبلغ 250 هزار یورو سرمایه نقدی دارم میخواستم بپرسم میشه در کشور مجارستان سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما می توانید با خرید ملک به ارزش حداقل 155 هزار یورو در این کشور اقامت دریافت نمایید.
mahvash
سلام. با توجه به اینکه افتتاح حساب در مجارستان برای ایرانیان سخت هست ایا میتوان پاس کشور دیگر مثل دومینیکا را خریداری کرد و از ان طریق حساب باز کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد.
مهدوی نژاد
سلام و عرض ادب میخواستم بپرسم آیا مسیری برای سرمایه گذاری در مجارستان که منجر به اقامت شود وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شما می توانید از طریق خرید ملک در این کشور اقامت دریافت نمایید. حداقل مبلغ برای این امر 155 هزار یورو می باشد.
کامران هرمزی
درود بر شما با سرمایه حدود 300 یورو مناسب ترین پلن برای کشور مجارستان و دریافت اقامت چیست؟ دو فرزند 23 و 25 ساله دارم که دانشجوی پزشکی هستند خیلی برای من اهمیت دارد که همراه من باشند و اقامت دریافت کنند. ممنون میشم شرایط ما را بررسی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شما میتوانید برای خرید ملک در کشور مجارستان با مبالغ پایین تر از 300 هزار یورو اقدام داشته باشید و برای همه اعضای خانواده اقامت دریافت نمایید.
Roya
سلام ممنونم از سایت پر محتوا و مقاله ی با کیفیت شما واقعا اطلاعات را دقیق و کامل و جامع توضیح دادین. سوالم اینه که میتونم برای همسرم و دو فرزندم که یکی ۱۰ سال و دیگری ۱۵ سال می باشد را از طریق ویزای همراه اقدام کنم؟ آیا تحصیل فرزندانم رایگان است یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما میتوانید برای تمام اعضای خانواده اقدام داشته باشید. تحصیل در مدارس دولتی رایگان خواهد بود.
سعید
سلام میخواستم بدونم سرمایه گذاری تو اروپا مجارستان جای امنی هست ؟ بعد با ویزای سرمایه گذاری اش میشه کجاها بریم سفر در اروپا آزاده؟ اتحادیه و شینگن منظورم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در حال حاضر گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بوده و ارزش ملک رو به افزایش است. شما با دریافت اقامت این کشور امکان سفر به کل کشورهای شینگن را خواهید داشت.
Abdollah
سلام وقت بخیر آیا با ۲۰۰ هزار دلار هم می‌توان در مجارستان سرمایه گذاری کرد آیا راهی هست ارزان‌تر باشه برای سرمایه گزاری در مجارستان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، شما با حداقل 155 هزار یورو خرید ملک در این کشور میتوانید اقامت مجارستان را برای خود و خانواده دریافت نمایید.
بهنام دولتشاهی
سلام، با سرمایه ای حدود 200 الی 250 هزارتا چه نوع سرمایه گذاری در مجارستان میتونیم داشته باشیم؟ خیلی واسم اهمیت داره که این سرمایه بتونه برای من سوددهی داشته باشه لطف میکنید راهنمایی کنید؟؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما با این حدود سرمایه میتوانید در کشور مجارستان ملک خریداری نموده و اقامت دریافت کنید و با توجه به رشد قیمت ملک در این کشور میتواند سرمایه گذاری سوددهی باشد.
بهنام دولتشاهی
سلام، با سرمایه ای حدود 200 الی 250 هزارتا چه نوع سرمایه گذاری در مجارستان میتونیم داشته باشیم؟ ودر چه مناطقی؟ خیلی واسم اهمیت داره که این سرمایه بتونه برای من سوددهی داشته باشه لطف میکنید راهنمایی کنید؟؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با این مبلغ شما می‌توانید در مجارستان ملک خریداری نمایید و اقامت این کشور را دریافت کنید.
ترابی
سلام بنده ۴۵سالمه و۴میلیارد دارایی دارم ایا امکان سرمایه گذاری در مجارستان رودارم ومیشه روش اقامت گرفت ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما با حداقل مبلغ ۱۵۰ هزار یورو می‌توانید در مجارستان ملک خریداری نمایید.
داستانی
سلام و درود برای دریافت اقامت مجارستان با چه مبلغی برای سرمایه گذاری من می تونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با حدود 150 هزار یورو میتوانید در مجارستان ملک خریداری نموده و اقامت دریافت نمایید.
ریحانه دستجردیان
سلام و وقت بخیر در حال حاضر با چه حداقل سرمایه ای میشه برای خرید ملک در مجارستان و اقامت یک خانواده اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با حداقل ۱۵۰ هزار یورو شما می‌توانید در مجارستان خریداری نمایید.
علی
سلام، آیا از طریق خرید ملک میشه اقامت مجارستان رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد‌
آزاده فرشچیان
سلام وقت بخیر حداقل مبلغ موردنیاز برای سرمایه گذاری در مجارستان چقدر میباشد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز حداقل سرمایه بسته به روش انتخابی شما از جمله ثبت شرکت یا خرید ملک متفاوت می باشد.
پارسا
سلام و عرض ادب آیا من از طریق خرید ملک در مجارستان می تونم اقامت این کشور را بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارات. بله دوست عزیز، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در مجارستان وجود دارد.
ناهید یگانه
سلام اگر ملکی در مجارستان بخریم آیا امکان اجاره دادنش هست؟ و چط.ور باید به اقامت برسیم؟ شما چه خدماتی میتونید ارایه بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز با خرید ملک در مجارستان می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید که موسسه در صفر تا صد کار در کنار شما می باشد.
Zeynab
سلام، آیا با خرید ملک میشه اقامت مجارستان رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، امکان دریافت اقامت برای خود و خانواده خود را خواهید داشت.
Zeynab
سلام، آیا با خرید ملک در مجارستان میشه اقامت این کشور رو دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز امکان دریافت اقامت از این طریق وجود دارد.
رضا پناهی
سلام و عرض ادب همسرم ۴۴ سال و خودم ۳۸ سال دارم، دو فرزند ۱۴ و ۸ ساله دارم،یک شرکت خصوصی در زمینه چاپ بر روی انواع وسایل رو داریم که حدود ۱۳ سال در حال فعالیت هست. ایا در همین زمینه میشه در مجارستان سرمایه گذاری کرد؟و بهترین روش برای ما رو ممنون میشم معرفی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید‌
hakim
سلام وقت بخیر ایا سرمایه گذاری در کشور مجارستان در زمینه ملک منجر به دریافت تابعیت میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما میتوانید با حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری در ملک در این کشور اقامت و نهایتا تابعیت این کشور را اخذ نمایید.
مشاوره رایگان