رشته دامپزشکی در کانادا

بدون نظر

همواره برای بسیاری از دامپزشکان این سوال مطرح بوده که چطور می توانند به کانادا مهاجرت کنند؟ و یا بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در رشته دامپزشکی اطلاعاتی در خصوص نحوه و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق رشته دامپزشکی را ندارند و با عنوان شغلی رشته دامپزشکی در کانادا و یا درآمد یک دامپزشک در کانادا آشنا نیستند. با توجه به سوالات پر تکرار شما عزیزان در خصوص رشته دامپزشکی در کانادا بر آن شدیم که به طور کامل در یک مقاله به رشته دامپزشکی در کانادا بپردازیم و تحصیل دامپزشکی در کانادا و شرایط بازار کار دامپزشکی در کانادا را به شما عزیزان شرح دهیم و نکات بسیار مهم در راستای مهاجرت دامپزشکان به کانادا را خدمت شما عزیزان بازگو نماییم. از این رو شما همراهان می توانید برای کسب اطلاعات در این مقاله با ما همراه باشید و پس از مطالعه این مقاله می توانید در صورت بروز هر گونه سوال با کارشناسان موسسه MIE تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید و یا در انتهای این مقاله سوالات و نظرات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن به دست اورید.

تحصیل در کانادا در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
رشته دامپزشکی در کانادا

درباره رشته دامپزشکی در کانادا

رشته دامپزشکی، متقاضیان این رشته را برای براوردن نیازها و مراقبت های بهداشتی حیوانات آماده می کند. دانشجویان با تحصیل در رشته دامپزشکی در کانادا می توانند برای تحصیلات تکمیلی بر اساس سلیقه و علاقه حوزه فعالیت خود را من جمله مراقبت از حیوانات کوچک و بزرگ، جراحی، تصویر برداری پزشکی، بیهوشی، آسیب شناسی و ... دنبال می کنند. دامپزشکی بر سلامت حیوانات و مطالعه بیماری های آنان متمرکز می باشد که در واقع می توان گفت این تخصص برای تمامی گونه حیوانات قابل دسترس است. دامپزشکان آموزش های جامعی را در تمام علوم پایه و بالینی در رابطه با تمامی گونه های حیوانی را آموزش می بینند.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

شرایط تحصیل دامپزشکی در کانادا

علم دامپزشکی به اصول پزشکی و بهداشت عمومی حیوانات مرتبط می باشد که این رشته به حیات وحش و حیان حیوانات خانگی و حیوانات دیگر می پردازد. دانشجویان بین المللی باید دقت داشته باشند که تحصیل در رشته دامپزشکی در کانادا کاملا رقابتی است و فرآیند انتخاب دانشجویان تا حدودی سختگیرانه می باشد. دانشجویان باید انتظار داشته باشند که هر دانشگاه بسته بر شرایط و سیاست های کاری خود دانشگاه، مصاحبه و تست و آزمون های بعضا انلاینی را برای آزمایش سطح دانش متقاضیان در نظر می گیرند. دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در رشته دامپزشکی در کانادا را دارند باید شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا را براورد نمایند که در ادامه به برخی از این موارد مهم خواهیم پرداخت.

 • عملکرد تحصیلی متقاضیان
 • معدل تحصیلی افراد
 • تسلط به زبان انگلیسی

لازم به ذکر است دانشجویان برای تحصیل در این رشته می بایست واکسن هاری و کزار را تزریق کنند و توانایی بلند کردن یک حیوان 25 کیلویی را داشته باشند که این دو مورد بخشی از فرایند پذیرش می باشد.

تحصیل لیسانس دامپزشکی در کانادا

تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته دامپزشکی در کانادا برای ارائه یک آموزش علمی جامع به دانشجویان طراحی شده است. دانشجویان در کلاس های کوچک با اساتید خود تعامل می کنند و در حین تحصیلات خود از آزمایشگاه های دانشگاه برای ایجاد یک فرصت همکاری عالی بهره می برند. پیش نیاز های تحصیل در رشته دامپزشکی در مقطع کارشناسی شامل شیمی آلی، بیوشیمی و آمار می باشد. با توجه به میزان دانشگاه ها و دانشکده های دامپزشکی در کانادا می توان گفت ورود به این رشته کار راحتی نیست. از الزامات ورود به رشته دامپزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شرکت در دوره های پیش نیاز دامپزشکی گذراندن دروسی چون شیمی، زیست شناسی، بیوشیمی، فیزیک و ...
 • شرکت در مصاحبه
 • برخی از دانشگاه های نیاز به نمره آزمون SAT شما دارند.

تحصیل فوق لیسانس دامپزشکی در کانادا

پذیرش در رشته دامپزشکی در مقطع کارشناسی ارشد Msc&Mvsc مستلزم تکمیل مدارک کارشناسی در یک رشته مرتبط مانند جانور شناسی با حداقل معدل +B می باشد. مدرک تحصیلی DVM نیز برای تحصیل در رشته دامپزشکی در کانادا مورد قبول است. اما در ادامه تجربه عملی و تحقیقات قبلی در کلینیک های مربوط و مطالعه در خصوص آنها مورد نیاز می باشد. در رشته دامپزشکی در مقطع کارشناسی ارشد برنامه های درسی شامل آناتومی و فیزیولوژی بسیاری از گونه حیوانات، تغذیه، میکروبیولوژي، بیماری های عفونی، داخلی و جراحی تدریس می شود.

تحصیل دکترای رشته دامپزشکی در کانادا

پذیرش در مقطع دکترا در رشته دامپزشکی Dvsc می تواند پس از فارغ التحصیلی در رشته Bsc و یا DVM و یا با مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد در رشته دامپزشکی انجام شود. اما دانشجویان در این مقطع حداقل می بایست به مدت 6 سال تحصیل کنند تا بتوانند به یک دامپزشک در کانادا تبدیل شوند. تحصیل در رشته دامپزشکی تنها شامل شرکت در کلاس های درسی به صورت علمی نمی باشد و در کنار آن دانشجویان آموزش های خود را به صورت بالینی نیز فرا می گیرند. بنابراین تمامی دانشجویان می بایست در طول دوره تحصیل دکترا در کانادا خود راه های تشخصی، درمان، مراقبت های بهداشتی و تغذیه بسیاری از گونه حیوانات از جمله حیوانات خانگی، حیوانات بزرگ، پرندگان، خزندگان و دو زیستان را آموزش ببینند.

تحصیل پزشکی در کانادا

این مقاله را از دست ندهید: تحصیل پزشکی در کانادا

در این مقاله ما تمام راه های تحصیل پزشکی در کانادا را به شما خواهیم آموخت.

هزینه تحصیل دامپزشکی در کانادا

تحصیل در کانادا در مقایسه با بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان برای دانشجویان بین المللی می تواند مقرون به صرفه باشد. اما در خصوص هزینه های تحصیل دامپزشکی در کانادا برای پوشش شهریه سالانه بین 30000 الی 40000 دلار کانادا در نظر گرفت. دانشجویان باید دقت داشته باشند مبلغ ذکر شده فقط یک میانگین از هزینه تحصیل دامپزشکی در کانادا می باشد و ممکن است این هزینه بسته به دانشگاه، برنامه ثبت نام شده، استان مورد نظر و بسیاری از عوامل دیگر همچون ملیت دانشجویان متغییر و متفاوت است. دانشجویان باید در نظر داشته باشند که هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا مربوط به تحصیل دامپزشکی در کانادا تنها منوط به شهریه نمی باشد و موارد دیگری اعم از هزینه های کتاب را شامل می شود.

بورسیه های دامپزشکی در کانادا

رشته دامپزشکی به مانند سایر رشته ها دارای بورسیه تحصیلی در کانادا می باشد. معمولا برای دریافت بورسیه های تحصیلی افراد می بایست رزومه علمی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و نمرات عالی و مقالات معتبر داشته باشند. لطفا توجه داشته باشید که معمولا بورس های موضوعی بیشتر در دوره دکترا ارائه خواهد شد. در جدول ذیل به معرفی چندی از کمک هزینه های مختص رشته دامپزشکی در کانادا می پردازیم.

نام بورس

محل ارائه

مبلغ

UCVM

دانشکده دامپزشکی دانشگاه کلگری

18000, 36000, 40000

بورسیه یادبود روث یونی بنیاد اسب کانادا

دانشکده دامپزشکی دانشگاه کلگری

5800

جایزه هری گلن د میل در بهداشت عمومی دامپزشکی

دانشکده دامپزشکی دانشگاه کلگری

10,000

بورسیه بهداشتی تولید حیوانات خانواده Laut

دانشکده دامپزشکی دانشگاه کلگری

7000

دانشگاه های برتر کانادا در رشته دامپزشکی

پنج دانشکده دامپزشکی در کانادا وجود دارد که در ادامه دانشکده ها را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 • Atlantic College in PEI
 • University of Montreal at St-Hyacinthe
 • Ontario College in Guelph
 • Western College in Saskatoon
 • The University of Calgary یا دانشگاه کلگری

گرایش های رشته دامپزشکی در کانادا

بسیاری از دانشجویانی که علاقه دارند در رشته دامپزشکی ادامه تحصیل دهند تمایل دارند انواع رشته و گرایش های رشته دامپزشکی در کانادا را بشناسند و از بین این رشته ها بتوانند بسته به علاقه و بازار کار آن انتخاب کنند.

 • Companion Animal Veterinarians

فارغ التحصیلان در این رشته اغلب می توانند در بیمارستان های خصوصی حیوانات خانگی را درمان کنند.

 • Food Animal Veterinarians

فارغ التحصیلان رشته food animal veterinarians در مورد تغذیه حیوانات، بیماری های غذایی و سایر اقدامات بهداشتی آنان می پزدازند و می توانند در کلینیک ها‌، بیمارستان ها و مزارع مشغول به کار شوند.

 • Food Safety and Inspection Veterinarians

دانشجویان در رشته food safety and inspection veterinary بر روی بیماری های تحقیق و کار میکنند و به دنبال پیگیری های بیماری های حیوانی هستند و در صدد آن هستند که بیماری های حیوانی قابل انتقال به انسان نباشد.

 • Equine Veterinarians

این رشته مختص درمان اسب ها می باشد و متقاضیانی که در این رشته تحصیل می کنند منحصرا به درمان اسب ها می پردازند.

 • Research Veterinarians

در این رشته متقاضیان به تحقیق و یافتن یک راه تشخیص درمان می باشند و تکنیک های جدید جراحی را در تحقیقات آموزش می بینند و فرا می گیرند.

مزایای ادامه تحصیل در کانادا در رشته دامپزشکی

دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل در رشته دامپزشکی که به دنبال آموزش صحیح هستند و قصد دارند از دانش و مهارت های ضروری در این رشته بهره مند شوند و در نهایت به یک دامپزشک تبدیل شوند می توانند در دانشگاه های کانادا تحصیلات خود را ادامه دهند. دانشجویان با تحصیل در دانشگاه های کانادا در رشته دامپزشکی جنبه های مختلف مراقبت ها از حیوانات، رژیم های غذایی حیوانات، جراحی، شرایط پزشکی از حیوانات را در بهترین حالت ممکن فرا می گیرند.

از دیگر مزایای تحصیل دامپزشکی در کانادا اشاره به هزینه های تحصیل در این کشور در مقایسه با دیگر کشور های انگلیسی زبان می باشد. اما موضوع بسیار پر اهمیت دیگر برای دانشجویان بین المللی وضعیت کار پس از تحصیل در کانادا می باشد. عملا فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی پس از اتمام تحصیلات خود می توانند از شرایط PGWP استفاده کنند و پس از اتمام تحصیلات خود درخواست اقامت پس از تحصیل نمایند.با این حال از وضعیت کار و نرخ بیکاری در این کشور نمی توان چشم پوشی کرد و نرخ بیکاری در کانادا نشان دهنده این امر می باشد که این کشور همواره شرایط مساعدی برای متخصصان و افراد ماهر برای ورود به بازار کار را دارا می باشد. بر حسب این امر می توان گفت بسیاری از فارغ التحصیلان کانادا که تمایل به کار در این کشور را دارند با شرایط مساعدی رو برو می باشند.

روش های مهاجرت دامپزشکان به کانادا

اما سوالی که بسیاری از متقاضیان با آن روبرو هستند روش های مهاجرت دامپزشکان به کانادا می باشد. در ابتدا به این امر باید اشاره کرد که شرایط هر فرد بسته به بسیاری از عوامل می تواند متفاوت و متمایز باشد. در این راستا پیشنهاد می گردد متقاضیان برای کسب اطلاعات دقیق و اطلاع از شرایط مهاجرت خود با کارشناسان موسسسه MIE تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفی بهره مند شوند. اما در ادامه به نمونه هایی از روش های مهاجرت دامپزشکان به کانادا خواهیم پرداخت.

مهاجرت کاری به کانادا

در ابتدا به روش کاری می پردازیم. بسیاری از دامپزشکان که دارای مهارت و تخصص بالایی می باشند می توانند برای مهاجرت کاری از طریق اسکیل ورکر کانادا (SKILLD WORKER) اقدام به مهاجرت نمایند. در واقع این روش برای دامپزشکان یکی از بهترین روش های مهاجرت کاری می باشد، چرا که در بدو ورود با اقامت دائم وارد کانادا می شوند و می توانند دوره های مربوط به معادلسازی و اخذ مجوز کار را به دست آورند. در ادامه برای بررسی شرایط خود در مسیر SKILLD WORKER می توانید به مقاله اسکیل ورکر کانادا مراجعه فرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

دومین روش ممکن برای مهاجرت دامپزشکان به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد. در این روش متقاضیان می توانند تحصیلات خود را در کانادا ادامه دهند و پس از اخذ مدارک تحصیلی خود و فارغ التحصیلی در رشته مورد نظر درخواست اقامت پس از تحصیل نمایند و بدین شکل اقامت تحصیلی خود را پس از اخذ مجوز کار و دریافت پیشنهاد کاری تبدیل به اقامت کاری نمایند.

سرمایه گذاری در کانادا

دیگر روش مهاجرت دامپزشکان به کانادا اقدام از طریق سرمایه گذاری می باشد. موضوع سرمایه گذاری در کانادا برای دامپزشکان امری تخصصی می باشد که می بایست در مقاله دیگر به صورت کاملا ویژه به آن پرداخته شود. اما در این قسمت باید اشاره داشت در حال حاضر سرمایه گذاری هایی که منجر به اخذ اقامت کانادا می شود طرقی چون استارت آپ کانادا و یا کارآفرینی در کانادا می باشد.

استارت اپ کانادا

در روش برنامه استارت آپ کانادا، متقاضیان می بایست با ارائه طرحی جدید در حوزه کسب و کار خود، فعالیتی را در کانادا شروع کنند تا در این راستا بتوانند اقامت دائم کانادا را به دست آورند.

کارآفرینی در کانادا

دیگر روش ممکن برای مهاجرت دامپزشکان به کانادا سرمایه گذاری به طریق کارآفرینی در کانادا می باشد که بسته به ایالت و استان های مختلف متقاضیان می توانند از مبلغ 100 هزار دلار الی 600 هزار دلار سرمایه گذاری کنند و به عنوان کار آفرین در کانادا درخواست اقامت نمایند.

شرایط معادلسازی مدرک دامپزشکی در کانادا

آزمون صدور مجوز دامپزشکی North American Veterinary Licensing Examination (NAVLE) از سال 2000 توسط ICVA اداره می شود. در واقع این آزمون یک الزام به عنوان مجوز کار برای دامپزشکان در ایالات متحده و کانادا می باشد. این آزمون از 360 سوال چند گزینه ای مرتبط به بالینی تشکیل شده است.

این آزمون در سراسر آمریکای شمالی و برخی از سایت های خارج از کشور در مراکز تست کامپیوتری توسط Promertic برگزار می شود. عموما این ازمون در نوامبر تا دسامبر و آوریل در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. اما تنها افرادی واجد شرایط این آزمون می باشند که مراحل مورد نظر را سپری کرده باشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 1. فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر که توسط شورای آموزش انجمن پزشکی-دامپزشکی آمریکا (AVMA) تائید شده باشند.
 2. فارغ التحصیلان خارجی که مدارک آنها توسط AVMA مورد تائید نمی باشد باید توسط برنامه ارزیابی معادل آموزش دامپزشکی (PAVE) ثبت نام کنند.
 3. داوطلبانی که در PAVE ثبت نام کرده اند، قبل از تائید هیئت صدور مجوز برای شرکت در آزمون NAVLE باید شرایط آزمون 3 مرحله ای برنامه صدور گواهینامه مربوطه را تکمیل کرده باشند.

برای کسب گواهینامه متقضایان می بایست:

 • تائیدیه درخواست را دریافت کنند.
 • اعتبار آنکه نشان دهد شما فارغ التحصیل یک دانشکده دامپزشکی می باشید، الزامی است.
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مهارت های زبان انگلیسی نیاز می باشد.
 • و در نهایت باید در آزمون علوم پایه و بالینی نیز شرکت کنید.

بازار کار شغل دامپزشکی در کانادا

بازار کار شغل دامپزشکی در کانادا از جمله موارد مهمی است که برای مهاجرت به کانادا حائز اهمیت است. کانادا از بازارکاری خوبی برخوردار است و افراد دارای مهارت عموما می توانند مشاغل خوبی بدست آورند. برای شغل دامپزشکی در کانادا بیشتر موقعیت جغرافیایی و استان محل استقرار در مساعد بودن بازار کاری برای این رشته تاثیرگذار است. به طور مثال ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا و انتاریو از جمله استان هایی با فرصت شغلی مناسب برای این رشته هستند.

عناوین شغلی دامپزشکی در کانادا

اکثر فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی در کانادا در مطب، کلینیک و یا پناهگاه های حیوانات در یک منطقه شهری کار می کنند. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان یک دستیار، جراح و یا به عنوان مربی سلامت حیوانات و یا پژوهشگر کار خود را ادامه دهند. اصولا افرادی که به عنوان جراح حیوانات فعالیت خود را ادامه می دهند بیشتر در زمنیه مشکلات پوستی، سرطان، حوادث و... به حیوانات کمک می کنند. در این میان درصد کمتری از دامپزشکان برای کار در مناطق روستایی یا حیوانات بزرگ، کار با دام و یا حیات وحش انتخاب می کنند.

همچنین فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی می توانند در مراکز تحقیقاتی و یا موسسات دانشگاهی مشغول به کار شوند و تحقیقات اساسی در مورد بیماری های حیوانی، فیزیولوژی آنها و حتی اپیدمولوژی را انجام دهند و یا می توانند به عنوان استاد در دانشگاه تدریس کنند.

یکی دیگر از مراکزی که فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی می توانند در ان مشغول به کار شوند، داروسازی برای حیوانات می باشد. لازم به ذکر است دامپزشکان به دلیل تخصص و اطلاعات در خصوص فیزیولوژی حیوانات می تواند با بررسی های لازم اثرات دارو های به کار رفته بر روی حیوانات تاثیر آن را بر بدن انسان مطرح کنند.

مهارت های لازم برای شغل دامپزشکی در کانادا

تمامی فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی می بایست راه های تشخیصی درمان، جراحی،‌ برنامه غذایی و مراقبت های بهداشتی از گونه های مختلف حیوانات اعم از حیوانات خانگی، حیوانات بزرگ، پرندگان، خزندگان و حتی دو زیستان را آموزش دیده باشند و در این زمینه مهارت های لازم را کسب کرده باشند.

کد noc عناوین شغلی دامپزشکان

کد شغلی دامپزشکان در کانادا NOC 3114 می باشد.

پروانه کار دامپزشکی در کانادا

فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی که قصد فعالیت در این رشته را دارند می بایست از طریق فرآیند مشخص شده درخواست صدور مجوز نمایند و در آزمون مجوز دامپزشکی در آمریکای شمالی (North American Veterinary Licensing Examination or NAVLE) نمره قبولی را دریافت کنند تا به این طریق پروانه کار دامپزشکی در کانادا را به دست آورند.

درآمد دامپزشک در کانادا

دامپزشکان معمولا در سال بین 30299 دلار الی 139667 دلار در کانادا درآمد دارند. اما در ادامه در قالب یک جدول درآمد دامپزشکان در کانادا را به تفکیک استان خدمتتان اعلام خواهیم کرد.

منطقه

درآمد بالا

درآمد میانگین

درآمد کم

آلبرتا

145253

96817

41090

بریتیش کلمبیا

141503

85140

35894

مانیتوبا

129322

86801

27001

نوا اسکوشیا

104357

73259

27273

انتاریو

148842

83697

31668

کبک

130549

83200

40081

ساسکاچوان

131550

83911

24933

آخرین اپدیت این جدول برای نوامبر 2021 می باشد.

اما متوسط حقوق تکنسین های دامپزشکی در کانادا 41077 دلار در سال به عبارتی 21.07 دلار در ساعت می باشد. این در حالی است که موقعیت های شغلی برای تکنسین های اولیه با حقوق 35100 دلار و برای تکنسین های با تجربه 53109 دلار در سال است.

متوسط حقوق دامپزشکی

شرایط اخذ تابعیت کانادا برای دامپزشکان و فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی

فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی در کانادا به راحتی می توانند پس از موفقیت در آزمون مجوز کار در تخصص دامپزشکی درخواست اقامت کاری نمایند و با دریافت پیشنهاد کاری از طریق روش های اقامتی استانی و فدرالی درخواست اقامت دائم کانادا نمایند و در ادامه با رعایت شرایط قانونی و پرداخت بیمه و مالیات پس از 3 سال در خواست شهروندی و اخذ تابعیت نمایند.

اما راه های مهاجرت برای دامپزشکان خارج از کانادا می تواند به طرق مختلفی صورت گیرد که از مهم ترین آنها می توان به مهاجرت دامپزشکان از طریق کار به کانادا و یا اقامت از طریق تحصیلی و بعضا اقامت از طریق سرمایه گذاری اشاره کرد که پیش تر در این مقاله به این روش ها پرداختیم. در نهایت متقاضیان می توانند پس از درخواست اقامت دائم (PR) به مدت 3 سال بعد در خواست تابعیت و پاسپورت کانادا نمایند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب رشته دامپزشکی در کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

آیا دامپزشکان که تحصیلات خود را در خارج از کانادا گذرانده اند می توانند در کانادا کار کنند؟

بلی، تمامی فارغ التحصیلان خارجی در رشته دامپزشکی می توانند پس از طی مراحل اخذ تائیدیه و گواهینامه تحصیل و شرکت در آزمون مبنی بر دریافت مجوز کار در کانادا مشغول به کار شوند.

دامپزشکان خارجی چگونه می توانند به کانادا مهاجرت کنند؟

روش های متعددی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از اصلی ترن آنها می توان به مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی اشاره کرد.

یک دامپزشک در کانادا چه میزان در آمد دارد؟

دامپزشکان معمولا در سال بین 30299 دلار الی 139667 دلار در کانادا درآمد دارند.

سخن پایانی

در این مقاله به رشته دامپزشکی در کانادا و مهاجرت دامپزشکان به کانادا پرداختیم و شرایط تحصیل دامپزشکی در کانادا در مقاطع مختلف تحصیلی را خدمت شما همراهان بازگو کردیم و به نکات بسیار مهم اعم از هزینه های تحصیل دامپزشکی در کانادا، دانشگاه های برتر کانادا در رشته دامپزشکی، گرایش های رشته دامپزشکی در کانادا و روش های مهاجرت دامپزشکان به کانادا پرداختیم و در ادامه شرایط معادلسازی مدرک دامپزشکی در کانادا را به طور کامل خدمت شما عزیزان مطرح کردیم. اما یکی از مسیر هایی که می تواند برای مهاجرت دامپزشکان به کانادا سریع و مقرون به صرفه باشد مهاجرت از طریق تحصیلی است که می تواند برای بسیاری از افراد شرایط مناسب و مزایای زیادی را به دنیال داشته باشد چرا که این مسیر با درصد موفقیت بالاتر برای مهاجرت به کانادا را به دنبال دارد که متقاضیان بتوانند هر چه راحت تر در محیط در آزمون های مورد نظر شرکت کرده و در همانجا پیشنهاد کاری مرتبط را به دست آورند و بدین شکل اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نمایند. پیشنهاد می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیح روش های مهاجرت به کانادا با کارشناسان موسسه MIE در تماس باشید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید و یا در پایان مقاله نظرات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن به دست آورید.

امتیاز 1 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان