واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه

15 دی 1401 بدون نظر

همانگونه که مطلعید اخیرا کشور ترکیه به مقصد خیل عظیمی از مسافران و گردشگران ایرانی تبدیل شده و مسافرت به این کشور به طور چشم گیری افزایش داشته است. کشور ترکیه هم مانند سایر کشورها تمهیداتی را برای ورود مسافران به داخل این کشور در زمان اپیدمی اندیشیده است. موسسه MIE در این مقاله قصد دارد واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه را بررسی کند زیرا اگر مسافران قوانین را رعایت نکنند بدون شک متحمل ضرر خواهند شد. مادامی که قصد ورود به ترکیه را در زمان پاندمی دارید و جویای قوانین جدید هستید و سوالی برایتان پیش آمده توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید و سوالات خود را بپرسید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه

طی وضع قوانین جدید برای ورود به ترکیه مسافران می بایست قوانین خاصی را اجرا کنند تا مجوز ورود آنها به کشور ترکیه صادر شود. بنابرین پس از موج گسترده تزریق واکسن در اقصی نقاط دنیا تمهیدات جدید هم بر اساس تست های منفی PCR و واکسن های تزریق شده مجوز های ورود هم صادر می شوند. اثبات منفی بودن ابتلا به ویروس کرونا به وسیله تست پس از 48 ساعت مشخص خواهد شد. واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه شامل فایزر، اسپوتنیک و سینوواک است. مادامی که فردی موفق به تزریق هیچ یک از این واکسن ها نشده اند می توانند با در دست داشتن تست pcr منفی به کشور ترکیه وارد شوند. در صورتیکه فرد متقاضی ورود به ترکیه تست منفی را نیز همراه خود نداشته باشد از ورود او به هواپیما هم جلوگیری خواهد شد. دریافت و داشتن کدی تحت عنوان کد HES پیش از مسافرت به ترکیه الزامی است. مسافران و متقاضیان ورود به ترکیه باید این کد را داشته باشند که بتوانند بدون محدودیت به ترکیه وارد شوند. در سایت زیر به تکمیل فرم جهت اخذ کد حس اقدام کرده و کد به ایمیل متقاضی فرستاده خواهد شد. https://register.health.gov.tr  این کد تا 72 ساعت پیش از ورود به ترکیه قابل اخذ خواهد بود. داشتن این کد از الزامات ورود به مکان های عمومی، سینماها و سایر اجتماعات است و در مسافرت های خانوادگی و دسته جمعی نیز هر کدام از اعضا باید کد مخصوص خود را داشته باشند. اعتبار این کد یکسال و نیم است و افرادی که قبلا این کد را دریافت کرده اند و هنوز معتبر است نیاز به دریافت مجدد نخواهند داشت.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در ترکیه ملاقات کنند

شرایط افرادی که می خواهند با خانواده خود ملاقات کنند متقاضیان مسافرت به ترکیه ملزم به انجام تست pcr در 72 ساعت قبل از مسافرت هستند این مسافران اگر 6 ماه گذشته به کرونا مبتلا شده باشند و یا 28 روز از ابتلای آنها به کرونا گذشته باشد یا واکسن تزریق کرده باشند می توانند به ترکیه وارد شوند اما در صورتیکه هیچکدام از این مدارک را نداشته باشند ملزم به رعایت قرنطینه دو هفتگی در منازل و مکان مورد اقامت خود هستند. مکان هایی هم برای قرنطینه مسافران مشکوک به ابتلا به کرونا وجود دارد که در این مکان ها دو هفته ای را می گذرانند. با روند کنونی واکسیناسیون و واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه تعداد مسافرت ها به کشور ترکیه در پاییز و زمستان پیش رو بیشتر خواهد شد و شرایط افرادی که می خواهد با خانواده خود ملاقات کنند بسیار آسانتر خواهد شد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه

✅واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه شامل چه واکسن هایی می شود؟

واکسن های مورد تایید برای ورود به این کشور فایزر، اسپوتنیک و سینوواک است.

✅شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در ترکیه ملاقات کنند در واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه چگونه است؟

با روند کنونی واکسیناسیون و واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه تعداد مسافرت ها به کشور ترکیه در پاییز و زمستان پیش رو بیشتر خواهد شد و شرایط افرادی که می خواهد با خانواده خود ملاقات کنند بسیار آسانتر خواهد شد.

✅ کد HES در واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه چگونه اخذ می شود؟

دریافت و داشتن حدی تحت عنوان کد HES پیش از مسافرت به ترکیه الزامی است. مسافران و متقاضیان ورود به ترکیه باید این کد را داشته باشند که بتوانند بدون محدودیت به ترکیه وارد شوند. در سایت مربوطه به تکمیل فرم جهت اخذ کد حس اقدام کرده و کد به ایمیل متقاضی فرستاده خواهد شد.

✅اگر فردی متقاضی ورود به ترکیه موفق به تزریق واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه تکلیف چیست؟

مادامی که فردی موفق به تزریق هیچ یک از این واکسن ها نشده اند می توانند با در دست داشتن تست pcr منفی به کشور ترکیه وارد شوند.

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه __________

در این مقاله به بررسی واکسن های که در ورود به ترکیه مورد پذیرش واقع می شوند پرداخته شده است. دولت ترکیه در زمان کم شدن مبتلایان به کرونا و شروع گسترده واکسیناسیون مقررات آسان تری را در نظر گرفته اند. متقاضیان و مسافران برای ورود به ترکیه با در دست داشتن کارت واکسیناسیون که شامل واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه می توانند به ترکیه وارد شوند. اگر مسافری موفق به تزریق واکسن نشده باشد باید تست منفی PCR که 72 ساعت از آن گذشته باشد را همراه داشته باشد تا بتواند بدون محدودیت وارد ترکیه شوند. مادامی که متقاضی ورود به ترکیه هستید و برای اطلاع از واکسن های مورد تایید برای ورود به ترکیه می توانید با موسسه  MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و سوالات خود را هم بپرسید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان