واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان

13 نظر

در دوران کرونا محدودیت هایی در ورود و خروج افراد به کشورهای مختلف به وجود آمد. وزارت کشور آلمان نیز مانند سایر کشورهای اروپایی محدودیت هایی برای افرادی که قصد ورود به آلمان دارند را ایجاد کرده است. افرادی که شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند، شهروندان کشورهای مرتبط با شینگن (ایسلند، نروژ، سوئیس و لیختن اشتاین) می توانند بدون ارائه کارت واکسن به آلمان وارد شوند. افرادی که شهروندان سایر کشورها هستند به منظور گردشگری و یا بازدید، تنها در صورتی که واکسینه شده باشند می توانند وارد آلمان شوند. افرادی که واکسن نزده باشند نمی توانند سفر غیر ضروری به کشور آلمان داشته باشند. مسافرین می بایست 14 روز قبل از سفرشان به آلمان دوز دوم واکسن خود را نیز دریافت کرده باشند تا اجازه ورود بگیرند. همراه گرامی در ادامه مقاله به مطالب بیشتری درباره واکسن های مورد تایید آلمان خواهیم پرداخت. شما می توانید با تماس تلفنی و ارتباط با مشاورین خبره موسسه ملک پور شرایط مهاجرتی خود را بررسی کنید و از بهترین روش مهاجرتی خود مطلع شوید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان

بعد از واکسیانسیون در بیشتر کشورها و باز شدن مرزهای اروپایی افرادی که قصد دارند به کشورهای مختلف سفر کنند یا مهاجرت کنند به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ایجاد سفرهای امن و مطمئن می بایست کارت واکسن خود را به عنوان یکی از مدارک مهم ارائه دهند. کشورهای اتحادیه اروپا تعداد محدودی از واکسن ها را به عنوان مصونیت از بیماری کرونا تایید می کنند. آلمان نیز از جمله کشورهایی می باشد که به دلیل بالا بردن امنیت بهداشتی در کشور آلمان، همه واکسن های موجود را به عنوان اثبات ایمنی بدن در برابر این بیماری به رسمیت نمی شناسد. افرادی که قصد ورود به آلمان را دارند می بایست ثابت کنند 14 روز قبل دوز دوم واکسن خود را نیز انجام داده اند. در صورتی که این افراد به بیماری کرونا مبتلا شده باشند هنگام سفر به آلمان می بایست از طریق تست کرونا ثابت کنند که در حال حاظر سالم هستند و ناقل ویروس کرونا نمی باشند. طبق گفته وزارت بهداشت کارت واکسن معتبر می بایست دارای موارد زیر باشد:

  • نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد متقاضی
  • تاریخ واکسیناسیون
  • تعداد دوزهای واکسینه شده
  • شخص یا ارگانی که گواهی واکسن را صادر کرده است

واکسن های معتبر برای سفر به کشور آلمان در ادامه نام برده می شود:

آسترازنکا

2 دوز

مدرنا

2 دوز

جانسون

1 دوز

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در آلمان ملاقات کنند

شهروندان بسیاری از کشورها در شرایط کرونا برای ورود به آلمان محدودیت دارند. در وضعیت همه گیری کرونا ابتدا، درخواست ویزا می بایست از طریق آنلاین انجام شود. درخواست کنندگان بسته به کشوری که قصد دارند سفر کنند یا مهاجرت کنند می بایست نتیجه آزمایش کرونا و گواهی واکسن خود را ارائه دهند و پس از رسیدن به مقصد نیز قوانین قرنطینه را رعایت کنند. کشور آلمان بر اساس توصیه های اتحادیه اروپا قوانین و محدودیت های ورود به کشور خود را به روز کرده است. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد دارند سفر کنند در صورتی مجاز به ورود به آلمان هستند که قصد سفرشان الزامی باشد و حتما واکسینه شده باشند. شهروندان آلمان، همسر و فرزندان زیر 18 سال شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در آلمان اقامت دارند، در صورتی که هدفشان از سفر به آلمان دیدار اعضای خانواده نزدیک خود باشد در صورتی که مقرارت ویزا را رعایت کرده باشند و دارای شرایط باشند، محدودیت سفر ندارند. چند مورد استثنا برای ورود به آلمان در صورتی که شخص واکسن نزده باشد وجود دارد، البته این افراد قبل از سفر می بایست تست کرونا را انجام داده باشند و مقررات قرنطینه را رعایت کنند:

  • شهروندان آلمانی و یا افرادی که اقامت موقت آلمان را داشته باشند
  • همسر و فرزندان خردسال افرادی که در آلمان اقامت دارند
  • افرادی که با ویزای ترانزیت به آلمان وارد می شوند و قصد خارج شدن از فرودگاه آلمان را ندارند

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان

 

آیا بدون کارت واکسن می توان به قصد گردشگری به آلمان سفر کرد؟

خیر کشور آلمان تنها به افرادی که واکسن های مورد تایید کشور آلمان را زده باشد اجازه ورود می دهد.

✅همسر و فرزند 14 ساله شخصی که اقامت موقت در آلمان داشته باشد آیا برای رفتن به آلمان از نظر واکسن محدودیت دارند؟

خیر. همسر و فرزندان زیر 8 سال آن ها می توانند بدون محدودیت به آلمان سفر کنند.

✅سینوفارم از واکسن های معتبر کشور آلمان به شمار می رود؟

خیر واکسن های مورد تایید آلمان آسترازنکا، مدرنا، جیسون می باشد.

✅برای ورود به کشور آلمان چه زمانی باید از تاریخ واکسن گذشته باشد؟

می بایست 14 روز از دوز دوم واکسن گذشته باشد.

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان__________

در زمان بیماری همه گیر کرونا بسیاری از کشورها به منظور جلوگیری از شیوع بیماری در کشور خود قوانین مهمی وضع کرده اند. یکی از محدویت ها این است که از ورود افرادی که به قصد گردشگری و موارد بی اهمیت قصد سفر به کشورهای مختلف را دارند، جلوگیری شود. افرادی که شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند می توانند با رعایت قرنطینه پس از ورود و ارائه جواب منفی تست کرونا به آلمان رفت و آمد داشته باشند. همسران و فرزندان این افراد نیز می بایست همین شرایط را رعایت کنند. افرادی که شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند برای ورود به کشورهای اتحادیه اروپا، همچنین آلمان می بایست کارت واکسن خود را در مدارک خود ارائه دهند. از میان واکسن هایی در دسترس عموم قرار گرفته است، واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان آسترازنکا، مدرنا، جیسون می باشد. همراه گرامی از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم. لطفاً در انتهای مقاله سوالات و پیشنهادات خود را ثبت و ارسال نمایید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود.

 

امتیاز 3.99 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مسعوداسلامی
من خودم و همسرم واکسن استرازنکا زدم سن پسرم از 12 سال 5 ماه گذشته و واکسن نزده ایا میتوانیم وارد کشور المان بشویم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز مشکلی وجود ندارد شاید نیاز باشه جواب تست هم ارائه بدهید پیشنهاد میکنم سایت اداره مهاجرت آلمان را مطالعه فرمایید
سمیه قیاسی
سلام و عرض ادب من ویزای 90روز دارم و سه نوبت واکسن سینوفارم تزریق کرده ام. برای ورود به کشور المان مشکل دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی اطلاعات در مورد واکسن را بایستی از سفارت پیگیری نمایید.
Nima
من به مقصد دانمارک میخوام از المان عبور کنم و فرودگاه فرانکفورت محل ترانزیت هستش ایا فقط تست منفی pcr اوکیه ؟!یا لازمه کارت واکسن های مورد تایید داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی این مورد را بهتر است از سفارت پیگیری نمایید.
erfan mandehgaran
سلام من دعوتنامه دادم برا پدر و مادرم واکسنی که زدن سینوفارم هست هر ۳ دوز الان سفارت قبول نمیکنه راه حلش چیه ممنون اگه جواب بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام میتوانند قبل از ورود تست PCR بدن
نسرین مظفری نژاد
سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ من خودم واکسن آسترازینکا زدم، دو دوز. اما پسرم که ۱۳ ساله شه هنوز واکسن نزده، و اینکه برای این رنج سنی واکسنی که می‌زنن آسترازینکا نیستش، برای ورود به آلمان باید چه کاری برای پسرم انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز این مورد را می بایست از سفارت پیگیری نمایید .
torkaman
سلام وقت بخیر با دو دز واکسن سینوفارم و دو در واکسن آسترازنکا بوستر میشه ویزا گرفت،
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله
Roya
سلام آیا خانواده من با دو دوز واکسن سینوفارم می توانند به المان سفر کنند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز واکسن سینوفارم مورد تایید کشور آلمان نیست ولی بهتر از قبل از اقدام خودتان هم آخرین آپدیت را یک چک بفرمایید از طریق سفارت.
راهله شفیعی
سلام وقت به خیر من دوز اول و دوم سینو فارم زدم دومی شش ماه قبل الان عازم کشور المان هستم یک ماه بعد میتونم دوز سوم استازانکا بزنم // مورد قبولشون هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشور آلمان واکسن های مورد تایید اینهاست نواکس، مودرنا، فایزر، جانسون اند جانسون و آسترازنکاست.
Rahim
سلام با۳دوز سینوفارم و۱دوز استرازنکا میشه رفت المان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سینوفارم در لیست واکسن های المان نبود اما استرازنکا مورد تایید می تونید درخواست بدید ببینید قبول می کنند یا نه
فرید حیدری
سلام کسی که ویزای کاری آلمان را تازه گرفته ولی دو دوز واکسن سینوفارم زده با تستpcr منفی میتواند وارد آلمان شود یا نه؟ اگر نمیتواند در ایران که درحال حاصر واکسنهای مورد تایید آنها نیست چکار باید بکند اگر اطلاعاتی دارید لطفآ راهنمایی فرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اطلاعات واکنس های مورد تایید را باید از سایت سفارت چک بفرمایید.
Ehsan
سلام و عرض و ادب اقا من دوستم با ۳دوز واکسن سینوفارم ویزا المان رو گرفت امکانش هست باز تو فرودگاه بش گیر بدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز وقتی ویزا براشون صادر شده نباید مشکلی پیش بیاد ولی نمی توان پاسخ قطعی داد. موفق باشید.
فاطمه نصیری اقدم
سلام من سه دوز واکسن سینوفارم زدم مرداد ماه وقت سفارت آلمان دارم ویزامتریک جوابی به من نداد تکلیف امثال من چیه? آیا امکان ریجکتی هست بخاطر واکسنی که مورد تایید سفارت نیست?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید فقط باید منتظر پاسخ سفارت باشید.
لیلا خاتمیان
سلام من دو دوز واکسن استارازنیکا زدم برای دوز سوم استارازنیکا موجود نیست و میگویند تولید نمیشه الان جانسون و مدنا هم توی ایران موجود نیست، چ بابد بکنم و چه واکسنی باید تزریق کتم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است این موارد را مستقیم از سایت سفارت آلمان چک بفرمایید چون خیلی تغییر می کند. متشکرم.
مشاوره رایگان