واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه

1 نظر

در این مقاله قصد داریم تا در مورد واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه بپردازیم. همانطور که می دانید انواع واکسن های زیادی در دنیا وجود دارند. هر یک از کشورها بر اساس سیاست های خود تعدادی از واکسن ها مورد تاییدشان می باشند. برای داشتن اجازه ورود مسافران به کشورهای حوضه شنگن نوع واکسن زده شده حائز اهمیت می باشد. در این بخش می خواهیم به بررسی انواع واکسن های مورد تایید کشور فرانسه بپردازیم. موسسه ملک پور با داشتن تجارب بی نظیر در امور مهاجرتی نظیر، سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و غیره شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری می رساند. شما عزیزان می توانید از طریق وب سایت های موسسه، درخواست مشاوره خود را ثبت کرده و یا با استفاده از تلفن های موسسه با مشاورین موسسه MIE ارتباط برقرار کرده تا شرایط اولیه شما را به صورت رایگان مورد ارزیابی قرار دهند.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به اتریش

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه

در حال حاضر مسافران هیجان بسیاری برای بازگشایی مرزها در سر تا سر دنیا دارند. هر یک از کشورها مطابق با سیاست های خود تعدادی از واکسن ها در دنیا را مورد تایید قرار داده اند. کشور فرانسه همانند سایر کشورهای حوضه شنگن شرایطی را جهت ورود مسافران به فرانسه در نظر گرفته است. وزارت امور خارجه فرانسه خاطر نشان می کند واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه در ابتدا می بایست مورد تایید آژانس دارویی اروپا بوده باشند. این مقاله توسط موسسه ملک پور نوشته شده است. هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف قانون می باشد. در جدول زیر به واکسن های مورد تایید فرانسه می پردازیم.

نام واکسن

تعداد دوز

Pfizer  فایزر

2 دوز

Moderna مدرنا

2 دوز

Johnson & Johnson جانسون & جانسون

1 دوز

Astrazeneca آسترازنکا

2 دوز

 

افرادی که شرایط زیر را داشته باشند و به طور کامل واکسینه شده باشند می توانند به کشور فرانسه ورود داشته باشند.

  • حداقل 14 روز از واکسن دوم آنها گذشته باشد. این نکته در مورد واکسن هایی می باشد که دارای دو دوز می باشند نظیر فایزر، مدرنا و آسترازنکا.
  • حداقل 4 هفته از تزریق واکسن های تک دوز مانند جانسون & جانسون گذشته باشد.
  • علاوه بر این مسافرانی که قبلاً کرونا گرفته اند، می توانند دو هفته بعد از تزریق دوز اول واکسن وارد کشور فرانسه شوند.
 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در فرانسه ملاقات کنند

مسافرانی که در کشورهای سبز رنگ زندگی می کنند می توانند با داشتن نتایج آزمایش PCR یا آنتی ژن در 72 ساعت قبل از ورود به فرانسه شوند. خبر خوب این است که مسافرانی که واکسینه شده باشند و واکسن آنها جزو لیست واکسن های مورد تایید فرانسه بوده باشد نیازی به ارائه نتایج آزمایش ندارند. مطابق با آمارهای به دست آمده از کشور فرانسه تاکنون کشورهایی نظیر واتیکان، ایسلند، لیختن اشتاین، ژاپن، سنگاپور و غیره از جمله کشورهای می باشند که در لیست سبز قرار گرفته اند.

از سوی دیگر، مسافران از کشورهای گروه نارنجی تنها در صورتی می توانند برای اهداف غیر ضروری به طور مثال به عنوان گردشگر و یا توریست وارد فرانسه شوند که واکسینه شده باشند. همچنین داشتن نتایج تست PCR منفی در مدت 72 ساعت قبل از ورود به فرانسه الزامی می باشد.

علاوه بر این مسافرانی که واکسینه نشده باشند و ورود آنها به کشور فرانسه الزامی باشد می توانند با داشتن نتایج منفی تست PCR و همچنین گذراندن یک دوره قرنطینه به مدت 7 روز وارد کشور فرانسه شوند.

افرادی که تمایل دارند تا با خانواده خود در کشور فرانسه ملاقات داشته باشند می بایست ویزای توریستی شنگن از کشور فرانسه را دریافت نمایند. علاوه بر داشتن ویزای شنگن، این افراد به دلیل اینکه هدف از سر آنها غیر ضروری می باشد می بایست طبق اصول کشور فرانسه عمل کنند. همانطور که پیشتر گفتیم، کشور مبدا تعیین کننده روش ورودی افراد به فرانسه می باشد. در ابتدا مسافرین می بایست رنگ کشور خود را مطابق با دستور العمل ذکر شده در سایت سفارت فرانسه پیدا کنند سپس مطابق با قوانین روز کشور فرانسه اقدام به سفر نمایند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه

✅چند روز بعد از تزریق دوز دوم واکسن آسترازنکا می توان به کشور فرانسه سفر کرد؟

به طور کلی هدف از سفر و تایپ ویزای فرانسه اهمیت بسیاری دارد. افرادی که ویزای توریستی فرانسه را دارند می بایست 14 روز از تزریق دوز دوم واکسن آسترازنکا گذشته باشد تا بتوانند وارد کشور فرانسه شوند. همچنین در صورتی که از کشور نارنجی وارد فرانسه می شوند می بایست 72 ساعت قبل از سفر تست PCR داشته باشند. علاوه بر این، افرادی که هدف از سفر آنها توریستی نباشد و ورود آنها به کشور فرانسه ضروری باشد می توانند با داشتن تست PCR وارد فرانسه شوند و به مدت 7 روز در کشور فرانسه قرنطینه شوند.

✅واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه کدام ها هستند؟

تا به امروز تنها واکسن های فایزر، مدرنا، آسترازنکا و جانسون اند جانسون مورد تایید کشور فرانسه می باشند.

✅افرادی که واکسن جانسون اند جانسون را زده باشند چند روز بعد از تزریق واکسن می توانند وارد خاک فرانسه شوند؟

به دلیل اینکه این واکسن تنها یک دوز دارد، افرادی که واکسن جانسون اند جانسون را زده باشند می توانند 4 هفته بعد از تزریق واکسن وارد خاک فرانسه شوند. همانطور که پیشتر گفتیم رنگ کشور مبدا در تعیین شرایط قرنطینه برای مسافران اهمیت بسیاری دارد.

✅منظور از اهداف سفر ضروری چه می باشد؟

افرادی که تایپ ویزای آنها توریستی بوده و قصد آنها گردش یا دید و بازدید با خانواده می باشد. هدف از سفر این افراد غیر ضروری است. اما افرادی که به قصد تحصیل، کار یا سرمایه گذاری وارد فرانسه می شوند. هدف آنها ضروری بوده و با رعایت برخی از اصول و قرنطینه خانگی می توانند وارد کشور فرانسه شوند.

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه__________

در این مقاله در مورد واکسن های مورد تایید برای ورود به فرانسه صحبت کردیم. همانطور که می دانید این واکسن ها باید مورد تایید آژانس دارویی اروپا باشند و تا به امروز واکسن های فایزر، مدرنا، آسترازنکا و جانسون اند جانسون جزو واکسن های مورد تایید کشور فرانسه می باشند. لازم به ذکر است، از نظر کشور فرانسه، هر کشور به خاطر شیوع کرونا رنگ مشخصی دارد نظیر، سبز، نارنجی و قرمز. افرادی که هدف ورود آنها به کشور فرانسه ضرورت داشته باشد می توانند مطابق با قوانین اعلام شده عمل کنند. در صورتی که واکسینه نشده باشند و هدف آنها ضروری باشد می توانند به مدت 7 روز در کشور فرانسه قرنطینه باشند و 72 ساعت قبل از سفر خود تست PCR داده باشند. همچنین افرادی که واکسن های مجاز فرانسه را زده باشند و 2 هفته از تزریق دوز دوم واکسن دو دوز خود گذشته باشد با به همراه داشتن تست PCR می توانند وارد فرانسه شوند. برای افرادی که واکسن تک دوز جانسون اند جانسون را تزریق کرده اند تنها با گذشتن 4 هفته از تزریق واکسن و تست PCR می توانند وارد خاک فرانسه شوند. موسسه ملک پور با داشتن تجارب بسیار در امور مهارتی می تواند شما عزیزان را برای رسیدن به اهدافتان نظیر، تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری راهنمایی کند. کافی است درخواست مشاوره خود را از طریق وب سایت های موسسه ثبت کرده یا از طریق تماس تلفنی با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده تا شرایط شما را به صورت رایگان مورد ارزیابی دقیق تر قرار دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
الميرا پركم
واکسن اسپوتنیک زدم و ۱۵ شهریور وقت سفارت دارم و امتحان میخوام بدم تو اون کشور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را مستقیم باید از سایت سفارت پیگیری بفرمایید.
مشاوره رایگان