واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا

3 نظر

واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا

در پی گسترش تزریق واکسن در دنیا و پر رنگ شدن اهمیت تزریق همه کشور ها برای مرزها خود در سطح بین المللی تمهیداتی را اندیشیده و قوانینی را بر اساس شرایط پاندمی قرار داده اند. در این مقاله موسسه مشاوره MIE واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا را مورد بررسی قرار داده است. استفاده از این اطلاعات برای افرادی که قصد مسافرت و یا مهاجرت به کانادا را دارند بسیار مفید واقع خواهد شد. مادامی که در این مورد سوالی دارید، با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ما

 

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا

در پی فروکش کردن پاندمی و افزایش واکسیناسیون در سطح گسترده دور تمام دنیا تمهیدات اندیشیده شده در رابطه با ورود به کشور ها با تجدید نظر هایی رو به رو شده است. که طبق این بروز رسانی ها دولت کانادا با بازگشایی مرزها و اجازه ورود به گردشگران و مسافران توریستی واکسینه شده را صادر کرده است و همچنین این مسافران واکسینه شده شامل معافیت از قانون قرنطینه های دو هفته ای بعد ورود به خاک کانادا نیز می شوند و نیازی به سپری کردن این قرنطینه برای افراد واکسن زده نمی باشد در عوض مسافرانی که واکسن نزده اند باید به مدت 2 هفته در هتل هایی خاص که مورد تایید دولت کانادا است دوره قرنطینه خود را سپری کنند و در صورت عدم ابتلا به ویروس کویید 19 اجازه ورود آنها صادر خواهد شد. در شرایط ورود به کانادا از این نظر می توان به تزریق دوز های کامل واکسن هایی که مورد تایید دولت کانادا است و بعلاوه باید حتما دو هفته از تزریق آخرین دوز واکسن تزریق شده گذشته باشد و سپس اقدام به مسافرت و ورود به کانادا کنند. واکسن های که به تایید دولت کانادا به منظور ورود به کشور رسیده اند شامل: مدرنا، جانسون، آسترازنکا و فایزر است و علاوه بر این فرد متقاضی سفر با کانادا باید تست pcr منفی را که 72 ساعت قبل از سفر گرفته شده است را نیز ارائه کند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم کانادا

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در کانادا ملاقات کنند

همانطور که در واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا هم گفته شد مسافرت به کانادا با کارت واکسیناسیون و یا تست pcr منفی امکان پذیر است. در غیر این صورت طبق روال قبل ملزم به دو هفته قرنطینه می باشند. در دسته بندی سفرهای ضروری و سفر های غیر ضروری افرادی که برای ملاقات با خانواده خود به کانادا سفر می کنند در دسته دسته‌بندی سفرهای غیر ضروری قرار می گیرند تنها در مواردی که اعضای درجه یک خانواده فردی که شهروند کانادا است بتواند ثابت کند که به دلایل ضروری مثلا بیماری فرد و نیاز به مراقبت از او سفر کرده اند. در این صورت است که سفر این دسته از اقوام درجه یک در لیست سفرهای ضروری قرار می گیرند. حال اگر بخواهیم اقوام درجه یک شهروند کانادایی را مشخص کنیم باید گفت که این افراد شامل: همسر،فرزندان، نوه ها، پدر و مادر واقعی یا پدرخوانده و مادرخوانده، والدین واقعی همسر فرد و یا پدرخوانده و مادر خوانده همسر. دلایل بشر دوستانه در خویشاوندی دیگری که سفر دیدار و ملاقات با اعضای خانواده را موجه می کند شامل:

  • مراسم ختم و خاکسپاری
  • ابتلا فرد مقیم کانادا به بیماری سختی که توان مراقبت و پرستاری از خود را نداشته باشد
  • آخرین دیدارهایی در لحظات آخر زندگی فرد

این افراد می توانند به مدت 2 هفته در کانادا اقامت داشته باشند و تمام قوانین مربوط به ورود به کانادا را رعایت کنند و واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا را هم تزریق کرده باشند.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا

✅آیا در بحث واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا تنها تست pcr لازم است؟

ورود به کانادا برای افرادی که واکسن نزده اند تست pcr که 72 ساعت قبل گرفته شده لازم است و ورود افرادی که توسط واکسن های مورد تایید واکسینه شده اند بلامانع است.

✅ در چه صورت در بحث واکسن های مورد تایید سفر افراد به کانادا ضروری محسوب می شود؟

  • مراسم ختم و خاکسپاری
  • ابتلا فرد مقیم کانادا به بیماری سختی که توان مراقبت و پرستاری از خود را نداشته باشد
  • آخرین دیدارهایی در لحظات آخر زندگی فرد

✅قرنطینه برای افرادی که واکسن نزده اند در واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا چند روز است؟

قرنطینه برای افرادی که واکسن نزده اند به مدت دو هفته در هتل های مورد تایید دولت کانادا خواهد بود.

✅ آیا تزریق یک دوز از واکسنی از واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا کافی است؟

خیر باید فرد که قصد ورود کانادا را دارد هر دو دوز از واکسن را تزریق کرده باشد و دو هفته از تزریق آخرین دوز هم گذشته باشد.

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا__________

در این مقاله به بحث واکسن های مورد تایید برای ورود به کانادا پرداختیم. اطلاعاتی که بیان کردیم شامل قوانین تدوین و تمهیدات تعیین ناشی از پاندمی در مورد ورود به کشور کانادا است. این واکسن ها شامل واکسن هایی مانند فایزر،جانسون، آسترازنکا و مدرنا است. افرادی که می خواهند با اقوام درجه یک خود در کانادا ملاقات کنند باید حتما ثابت کنند که سفر آنها ضروری است تا حدی که فرد مقیم کانادا مریض باشد و به پرستاری خانواده اش نیاز داشته باشد در این صورت سفر آنها ضروری محسوب می شود. مادامی که در این شرایط قصد سفر به کشوری دیگری را دارید و سوالی برایتان پیش آمده می توانید با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
وحید بهنام
متاسفانه یک دوز سینوفارم رو دریافت کردم و دیگه نمیذارن که واکسن رو عوض کنم و آسترازنکا بزنم.به نظرتون باید چه کنم؟آیا واسه ورود به کانادا با ویزای توریستی دریافت دز های کامل واکسن های مورد تایید کانادا الزام قطعی هستش یانه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز نگران نباشید در نهایت از شما میخواهند در روزهای ابتدایی خود را قرنطینه کنید
مهناز یزدانپناه
سلام من دو دوز واکسن اسپوتنیک و دوز سوم استرازنکا زده ام برای ورود به کانادا چه مراحلی رو باید طی کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
رسول
سلام وقت بخیر،آیاواکسن اسپایکوژن به عنوان دوز سوم مورد تایید کشور کانادامی باشد؟،دودوز قبلی آسترازنکاتزریق کردم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است این موارد را از خود سایت سفارت ها چک بفرمایید که آخرین آپدیت ها را دریافت نمایید.
مشاوره رایگان