واکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا

20 مهر 1400 بدون نظر

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سراسر کشور های جهان و همچنین اجرای واکسیناسیون در سراسر جهان، با اشاره به این موضوع که هر کشوری قوانین خاص خود را برای پذیرش مسافر دارد، امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های مسافرین برای ورود به کشورهای مختلف این است که کشور مورد نظرشان کدام واکسن ها را تایید می نماید. بر همین اساس در این بخش قصد داریم واکسن های مورد تایید استرالیا را مورد بررسی قرار دهیم علاوه بر این قوانین ورود به استرالیا برای مسافرین کشورهای مختلف از جمله نحوه قرنطینه، قوانین ماسک زدن، تست کرونا قبل از ورود و... در این مقاله مورد بررسی کامل قرار خواهد گرفت. شما همراهان عزیز موسسه حقوقی ملک پور همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا

مرزهای استرالیا در حال حاضر بسته است و تنها افراد زیر قادر هستند به استرالیا سفر نمایند:

 • شهروندان استرالیایی
 • ساکنین دائمی استرالیا
 • اعضای نزدیک خانواده

همچنین افرادی که به استرالیا می روند می بایست به مدت 14 روز در قرنطینه باشند و ممکن است مجبور به رعایت سایر محدودیت های سفر ایالتی و سرزمینی شوند. این نوشتار توسط کارشناسان متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر در آمده است و هر نوع کپی برداری از آن شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

واکسن های مورد تأیید برای ورود به استرالیا رغ در جدول زیر مشاهده می نمایید

تعداد دوز های مورد نیاز

واکسن های مورد تأیید استرالیا

۲ دوز

آسترازنکا

۲ دوز

فایزر

۲ دوز

مدرنا

۱ دوز

جانسون

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در استرالیا ملاقات کنند

به طور کلی مسافرانی که به استرالیا سفر می کنند از جمله افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در استرالیا ملاقات داشته باشند می بایست به مدت ۷۲ ساعت و یا کمتر قبل از پرواز برنامه ریزی شده برای COVID-19 مورد آزمایش قرار گیرند و مدارک نتیجه آزمایش منفی در هنگام ورود به استرالیا را نشان دهند. همچنین مسافران و خدمه در کلیه پروازهای بین المللی باید در هنگام پرواز و هنگام حضور در فرودگاه استرالیا از ماسک صورت استفاده نمایند. استفاده از ماسک برای کودکان زیر ۱۲ سال و افرادی که دارای گواهی پزشکی رسمی هستند که نشان می دهد مسافر نمی تواند از ماسک استفاده نماید اجباری نیست. معافیت از الزامات در زیر ذکر شده است.

معافیت های آزمایش قبل از عزیمت نیز به شرح زیر است:

 • کودکان 4 سال یا کمتر (معافیت به طور خودکار بر اساس سن در گذرنامه اعطا می شود)
 • افراد دارای شرایط پزشکی خاص (که می بایست گواهی پزشکی ارائه دهند)
 • خدمه هوایی بین المللی
 • مسافرانی که با پرواز "منطقه سبز" وارد استرالیا می شوند
 • مسافرانی که از کشورهایی که آزمایش PCR در آنها وجود ندارد، که توسط دولت استرالیا تعیین شده است، سفر می کنند
 • شرایط استثنایی

معافیت ماسک نیز به شرح زیر است:

 • کودکان ۱۱ سال یا کمتر (معافیت به طور خودکار بر اساس سن در گذرنامه اعطا می شود)
 • افراد دارای شرایط پزشکی خاص (که می بایست گواهی پزشکی ارائه دهند)

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول واکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا

✅کدام واکسن ها مورد تأیید استرالیا هستند؟

فایزر، آسترازنکا، جانسون و مدرنا

✅ چه قوانینی برای ورود به استرالیا برای مسافرین وجود دارد؟

بله، به طور کلی مسافرانی که به استرالیا سفر می کنند از جمله افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در استرالیا ملاقات داشته باشند می بایست به مدت ۷۲ ساعت و یا کمتر قبل از پرواز برنامه ریزی شده برای COVID-19 مورد آزمایش قرار گیرند و مدارک نتیجه آزمایش منفی در هنگام ورود به استرالیا را نشان دهند.

✅ آیا با نشان دادن کارت واکسیناسیون کرونا مسافرین از ارائه نتیجه منفی تست کرونا مبرا هستند؟

خیر

✅ نتیجه آزمایش کرونا باید شامل چه مواردی باشد؟

نتیجه منفی آزمایش، تاریخ انجام آزمایش، مشخصات فرد، روش انجام آزمایش

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به استرالیا__________

همانطور که گفته شد با توجه به همه گیری ویروس کرونا در تمامی کشورهای جهان در بسیاری از کشورها قوانین سختی را برای ورود و خروج از مرزهای خود تعیین نموده اند کشور استرالیا از جمله این کشورها می ‌باشد. قوانینی از جمله ارائه تست منفی کرونا، قرنطینه مسافرین در هنگام ورود و همچنین ارائه کارت واکسیناسیون از واکسن‌ های مورد تایید کشور ها از جمله این قوانین و محدودیت ها به شمار می آیند. بر همین اساس در این مقاله کلیاتی را در رابطه با واکسن های مورد تایید استرالیا در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که گفته شد واکسن‌ های آسترازنکا، فایزر، مدرنا و جانسون مورد تایید استرالیا میباشند. همچنین سایر قوانین از جمله قوانین قرنطینه مسافرین، قوانین ماسک زدن و به طور کلی قوانین مخصوص کشور استرالیا برای ورود مسافرین در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید همچنین می توانید سوالات خود را در پایان همین بخش مطرح نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش