دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

بدون نظر

در پی درخواست دانش آموزان جهت آشنایی دانشگاه ای بی اس در اتریش مصاحبه و بازدیدی توسط مدیر موسسه ملک پور صورت گرفته است. در نظر گرفتن شرایط فوق العاده برای دانشجویان ایرانی دراین دانشگاه سبب شده که برای کسب اطلاعاتی بیشتر دعوت و ملاقاتی انجام شود. در این ملاقات به سوالات زیادی پاسخ داده شده است و آشنایی کاملی با دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش انجام گرفته است. مادامی که سوالی دیگر ذهن شما مخاطب گرامی را درگیر کرده است می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و سوال خود را مطرح کرده و از مشاوره رایگان هم بهره مند شوید.

ویدیو موسسه MIE در مورد دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

شرایط عمومی در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

دانشگاه ای بی اس در وین که دانشگاه اصلی آن در بوداپست است. دانشگاه شریک استراتژیک دانشگاه باکینگهام و به همین خاطر مدارج مختلف در این دانشگاه با همکاری دانشگاه بریتانیایی ارائه می شود و اکثر برنامه های تحصیلی در زمینه تجارت و مدیریت است در این دانشگاه که در وین قرار دارد برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی ارائه می شود. از آنجایی که دانشگاه باکینگهام به عنوان شریک استراتژیک دانشگاه ای بی اس معرفی شده است مدرکی که از این دانشگاه اخذ می شود در واقع از طرف دانشگاه باکینگهام صادر می شود و همان مدرکی است که از UK اخذ می شود یعنی عملا مدرک دانشگاهی بریتانیایی با هزینه مقرون به صرفه تر از UK ارائه می شود و این نکته هم قابل توجه است که چون اتریش در اتحادیه اروپا قرار دارد و هزینه زندگی خیلی کمتر از UK است.

  • دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

شرایط و مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه بدون مدرک زبان در اتریش

مدارک مورد نیاز ورود به دانشگاه ای بی اس اینگونه است که اگر متقاضی مدرک لیسانس هر رشته ای داشته باشد می تواند جهت اخذ پذیرش برای کارشناسی ارشد اقدام کند. سابقه کاری هم از مدارک قابل ارائه محسوب می شود. اگر فرد متقاضی مدرک لیسانس نداشته باشد اما بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد در این دانشگاه پذیرفته می شود. صرفا به این خاطر درس خواندن در یک دانشگاه بریتانیایی به سطح بالایی از زبان انگلیسی احتیاج است. یک متقاضی به عنوان مدیر یک کارخانه یا یک شرکت پس از سه سال می تواند به این دانشگاه جهت تحصیل مراجعه کند و مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ کند. این مدرک مورد تایید بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه های مجارستان است. در واقع مدرک دانشگاهی که در دانشگاه ای بی اس ارائه می شود مورد تایید دانشگاه باکینگهام است و در نهایت یک مدرک بریتانیایی ارائه می شود در حالی که برنامه ها در بوداپست ارائه می شوند در واقع دانشجو فارغ التحصیل دو مدرک دریافت می کند هم مدرک مجارستانی و هم مدرک بریتانیایی به آنها داده می شود.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کارشناسی ارشد مدیریت در دانشگاه ای بی اس اتریش

برای گرفتن کارشناسی ارشد در دانشگاه ای بی اس اتریش یکی از تاپ ترین دانشگاه های انگلستان، شما یک دوره تحصیلی 9 ماهه تا یکساله را باید بگذرانید. برای تحصیل در این دانشگاه نیازی به داشتن مدرک زبان آیلتس ندارید. می توانید یک مصاحبه حضوری با دانشگاه داشته باشید، و با شرکت در یک آزمون آنلاین زبان و با داشتن حداقل سواد زبان انگلیسی متوسط از دانشگاه ای بی اس اتریش فارغ التحصیل شوید. از ویژگی های جذاب این دانشگاه این است که شما هم زمان دو مدرک از مجارستان و انگلستان دریافت می کنید با اینکه دانشگاه در کشور اتریش است. بعد از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت از دانشگاه ای بی اس برای زندگی درکشور اتریش می توانید در مورد سرمایه گذاری در اتریش تحقیق کنید بعد برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنید، ویزای کار بگیرید و یا ویزای خود حمایتی دریافت کنید.

هزینه و شهریه قابل پرداخت در دانشگاه بدون مدرک زبان دراتریش

دانشجویان با تحصیل در دانشگاه ای بی اس که دانشگاه بدون مدرک زبان در اتریش محسوب می شود عملا مدرک تحصیلی UK را دریافت می کنند و هزینه ای بسیار کمتر شاید در حد نصف هزبنه را پرداخت می کنند. هزینه برنامه های کارشناسی ارشد در سال برابر با 11 هزار یورو است که برای دانشجویان ایرانی تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است و این دانشجویان با هزینه ای حدود 9400 یورو برای یک سال تحصیلی می توانند در این دانشگاه تحصیل کنند. در واقع چیزی که دانشگاه ای بی اس در وین به دانشجویان ارایه می کند معادل تحصیل در بوداپست است. کارشناسی ارشد در یک سال ارائه می شود یعنی عملا 12 ماه طول می کشد که دانشجو به اتریش وارد شود و در رشته های تجارت یا مدیریت تحصیل کنند و از امکانات و کیفیت یک دانشگاه بریتانیایی بهره مند شود و در عین حال تقریبا نصف مبلغ کل را پرداخت می کنند. برای کتاب مواد آموزشی دانشجو عملا هزینه ای پرداخت نمی کند زیرا تمام مواد آموزشی به صورت آنلاین در اختیار دانشجو قرار داده می شود و کتابخانه های آنلاین هم به صورت رایگان در دسترس دانشجویان قرار می گیرد. به طور کلی یک دانشجو در ماه هزینه ای حدود 500 تا 600 را برای زندگی متحمل می شود که این هزینه در وین کمی بیشتر در حدود 700 تا 800 یورو هم می رسد این هزینه ها شامل تمام هزینه های مثل هزینه اسکان، غذا، حمل و نقل و بیمه می شود.

اشتغال به کار پس از تحصیل و اخذ ویزای کار در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

دانشجویان محصل در دانشگاه ای بی اس در اتریش و مجارستان اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را خواهند داشت. این دانشگاه دارای یک مرکز کاریابی خیلی فعال است که با بیش از هزار شرکت چند ملیتی در ارتباط است و این شرکت ها همواره در پی یافتن شغل برای فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند؛ در واقع اکثر دانشجویانی که از کشور های دیگر به منظور تحصیل در این دانشگاه به اتریش وارد می شوند ظرف یک یا دو ماه می توانند کار پیدا کنند و این زمان خیلی کمی است؛ 35 درصد این دانشجویان همزمان با تحصیل کارشناسی ارشد کار هم می کنند بدین معنی که در کار در اتریش و درس خواندن همزمان کار آسانی است و بعضی از دانشجو ها از پس این مهم به خوبی بر می آیند و برای بعضی دیگر ممکن است کمی طول بکشد که دوره کارشناسی ارشد خود را به پایان برسانند زیرا کار کردن همزمان با تحصیل باعث عدم تمرکز آنها بر روی دروس شده است ولی در کل غیر ممکن نیست. یک امکان دیگر وجود دارد که اگر دانشجو در بوداپست مشغول به کار باشد و کار فرما و شرکتی که در آن کار می کند از او راضی باشد پس از فارغ التحصیلی به استخدام آنجا درآید می تواند ویزای خود را به ویزای کار تغییر دهد زیرا سیاست های اداره مهاجرت مجارستان در این زمینه انعطاف پذیر است و اگر دانشجو در مجارستان کار پیدا کند می تواند اجازه کار بگیرد و هر چند بار آن را تمدید کند بنابرین می توانند تا همیشه در مجارستان زندگی کنند و تا زمانی که در بوداپست یا هرجای دیگر کار داشته باشند می توانند آنجا بمانند و پس از 5 سال اقامت دائم دریافت کنند. امکان دیگر که بواسطه تحصیل و کار در بوداپست قابل دسترس است این است که فردی که در بوداپست کار کند و درآمد خوبی کسب کند نمی توانند خانواده خود را هم به آنجا ببرد و برای ویزای الحاق خانواده اقدام کند و خیلی راحت خانواده فرد هم ویزا دریافت کنند حتی فرزندان آنها هم می توانند به واسطه این ویزا و اقامت به صورت رایگان در مدارس دولتی و به زبان مجاری تحصیل کنند اما مدارس بین المللی زیادی هم در مجارستان وجود دارد.

مدرک زبان مورد نیاز در دانشگاه بدون مدرک زبان در اتریش

دانشجویانی زیادی وجود دارد که مهارت کامل زبان انگلیسی را دارا هستند اما زمان کافی برای اخذ مدرکی مانند آیلتس را ندارند دانشگاه برای این دانشجویان با گرفتن مصاحبه و ارزیابی سطح زبان و مطابقت مدارک و عکس دانشجو می تواند از اخذ مدرک زبان انگلیسی و آیلتس چشم پوشی کند. در واقع دانشجوی که مدرک زبان انگلیسی آیلتس و تافل را ندارند می توانند در آزمون آنلاین پذیرش دانشگاه شرکت کنند و در صورت قبولی وارد پروسه پذیرش دانشگاه شوند البته باید توسط یکی از پرفسور های دانشگاه در این زمینه مصاحبه شوند و بر اساس آن می توانند وارد دانشگاه شوند. دانشجوین برای ورود به کارشناسی ارشد در دانشگاه بدون مدرک زبان در اتریش به نمره 6.5 نیاز خواهند داشت.

پذیرش و اخذ ویزا در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

مسئولان دانشگاه ای بی اس هم در بوداپست و هم در وین از تجربه پذیرش و تحصیل دانشجویان ایرانی سخن به میان آورده اند و اظهار داشته اند که دانشجویان سخت کوش هستند. در این دانشگاه بیش از 100 ملیت به تحصیل اشتغال دارند که مثلا در یک کلاس 12 نفری دانشجویانی از 12 ملیت مختلف حضور دارند و بین المللی بودن فضای دانشگاه تجربه خوبی را برای دانشجویان رقم می زند. پذیرش دانشجویان در پروسه ای بسیار سریع صورت می پذیرد مسئولان پذیرش طی دو تا سه روز تمام درخواست های پذیرش را بررسی می کنند و چنانچه تمام مدارک کامل باشند و از مصاحبه هم قبول شوند طی یک هفته این فرایند انجام می شود و در این دانشگاه پذیرش می شود. فرایند ویزای مجارستان بین 1 تا 2 ماه طول می کشد و برای اتریش این پروسه بین 4 تا 6 ماه به طول خواهد انجامید و ممکن است بیشتر هم طول بکشد و در بدترین شرایط اخذ ویزا در وین 6 تا 7ماه به طول خواهد انجامید و در مجارستان 3 تا 4 ماه طول می کشد. تجربیات مسئولان پذیرش برای اخذ ویزا اینگونه است که معمولا با بازخورد های موفق رو به رو شده اند چه در مجارستان و چه در وین اینگونه بوده است اما این مسئله قابل گارانتی نیست و اداره مهاجرت در مورد آن تصمیم می گیرد.

خدمات و همکاری موسسه MIE با دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

موسسه MIE به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه ای بی اس در اتریش شناخته می شود بدین معنی که برای اخذ پذیرش از این دانشگاه باید ابتدا با موسسه قرارداد بست. همکاری 10 ساله موسسه MIE با دانشگاه بوداپست و وین باعث کسب موفقیت های زیادی شده است. دانشجویان زیادی از سوی موسسه MIE تماس به این دانشگاه فرستاده شده اند و همکاری بین این دانشگاه و موسسه بیش از پیش رضایت بخش بوده است.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


پاسخ به سئوالات متداول در مورد دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش

✅هزینه متداول تحصیل در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش چقدر است؟

هزینه متداول تحصیل در این دانشگاه 11 هزار یورو است که برای دانشجویان ایرانی با احتساب تخفیف به 9400 یورو رسیده است.

✅ آیا بدون دارا بودن مدرک زبان می توان در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش پذیرفته شد؟

دانشجوی که مدرک زبان انگلیسی آیلتس و تافل را ندارند می توانند در آزمون آنلاین پذیرش دانشگاه شرکت کنند و در صورت قبولی وارد پروسه پذیرش دانشگاه شوند البته باید توسط یکی از پرفسور های دانشگاه در این زمینه مصاحبه شوند و بر اساس آن می توانند وارد دانشگاه شوند

✅ اخذ مدرک دانشگاهی در دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش چگونه است؟

این مدرک مورد تایید بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه های مجارستان است. در واقع مدرک دانشگاهی که در دانشگاه ای بی اس ارائه می شود مورد تایید دانشگاه باکینگهام است و در نهایت یک مدرک بریتانیایی ارائه می شود در حالی که برنامه ها در بوداپست ارائه می شوند در واقع دانشجو فارغ التحصیل دو مدرک دریافت می کند هم مدرک مجارستانی و هم مدرک بریتانیایی به آنها داده می شود.

✅ مدت زمان اخذ ویزای اتریش و مجارستان دردانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش در طولانی ترین حالت چقدر است؟

در بدترین شرایط اخذ ویزا در وین 6 تا 7 ماه به طول خواهد انجامید و در مجارستان 3 تا 4 ماه طول می کشد.


_____________سخن نهایی در مورد دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان در اتریش __________

در این مقاله به انعکاس بازدید و مصاحبه مدیر موسسه MIE با دانشگاه ای بی اس که دانشگاه بدون مدرک زبان در اتریش به حساب می آید پرداختیم. از تخفیفات شهریه برای دانشجویان ایرانی باخبر شدیم و دانستیم که اثبات مهارت زبان در آزمون ورودی دانشگاه و از طریق مصاحبه برای پذیرش کافی است و نیازی به ارایه مدرک زبان نیست. دانشجویان با تحصیل در این دانشگاه و با هزینه بسیار کمتر مدرک UK را دریافت می کنند و علاوه برآن مدرک مجارستان را هم خواهند داشت. مادامی که متقاضی تحصیل در این دانشگاه با این شرایط هستید می توانید سوالات خود را از موسسه MIE بپرسید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان