دانشگاه ورونا

بدون نظر

دانشگاه ورونا (University of Verona) یک دانشگاه جوان و پژوهشی است که در ورونا، ایتالیا واقع شده است، شهری که «قلب جهان» لقب گرفته و به دلیل استانداردهای بالای زندگی، محیط‌های ایده آل و انجمن‌های شکسپیر شناخته شده است. در این مقاله تلاش شده است تا به برخی از مهم ترین نکات برای گرفتن پذیرش در این دانشگاه اشاره شود. نکاتی چون، هزینه تحصیل در دانشگاه ورونا، مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه ورونا، شرایط خوابگاه در ایتالیا برای دانشگاه ورونا را به صورت علمی و بررسی کردیم. این دانشگاه یکی از مناسب ترین گزینه ها برای داوطلبانی می باشد که به سرنوشت کاری خود اهمیت می دهند زیرا که حدود 82 درصد از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در عرض یک سال پس از اتمام تحصیلات خود مشغول به کار می شوند. در مقاله اطلاعاتی در رابطه با دانشگاه ورونا را در اختیار شما قرار می دهد که این اطلاعات بر اساس وبسایت رسمی این دانشگاه و تحقیقات وکلای محلی و کارشناسان شرکت MIE به نگارش در آمده است و بیان کننده خدمات موسسه نمی باشد، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا داشتن هرگونه ابهام در این زمینه می توانید به طور مستقیم با مشاورین ما تماس بگیرید. همچنین می توانید در ادامه همین صفحه سوالات خود را با ما درمیان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با مادانشگاه ورونا ایتالیا

معرفی دانشگاه ورونا

در این بخش به معرفی دانشگاه ورونا (University of Verona) خواهیم پرداخت. دانشگاه ورونا برای تعالی در آموزش، تحقیق و نوآوری تلاش می کند. این دانشگاه دارای 26000 دانشجو و 1500 کارمند از جمله مدرسان، محققین، پرسنل فنی و اداری است که برای بهبود و رشد مستمر دانشگاه تلاش می کنند.

در این دانشگاه که بیش از 2000 سال تاریخ و بناهای تاریخی خیره کننده مانند Castelvecchio قرون وسطایی و آمفی تئاتر قدیمی ورونا به چشم می خورد که محیطی منحصر به فرد با چشم اندازی بین المللی دارد. این دانشگاه به 15 بخش متفاوت و دانشکده پزشکی و جراحی تقسیم شده است که در مجموع شامل 61 برنامه تحصیلی، 4 دانشکده دکتری، 29 دوره کارشناسی ارشد کوتاه مدت، 42 برنامه تخصصی کارشناسی ارشد و 34 دوره پیشرفته / حرفه ای می شود. این دانشگاه پیوندهای قوی با جامعه محلی دارد و از طریق تقویت مداوم پیوند بین دوره های ارائه شده و دنیای کار به آینده می نگرد.

یکی از اهداف اصلی دانشگاه در آینده نزدیک ادامه برنامه ریزی های انجام شده جهت توسعه ساختمانی خود به منظور ایجاد یک محیط بهبود یافته و دلپذیر است. هزینه های مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی (خارج از اتحادیه اروپا) بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه است و مستقل از درآمد، 1000 یورو در سال (1180 دلار آمریکا) تعیین می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد چطوری با بورس در ایتالیا تحصیل کنیم


فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد چطوری با بورس در ایتالیا تحصیل کنیم

رنکینگ دانشگاه ورونا ایتالیا

دانشگاه ورونا (University of Verona) در ورونای ایتالیا واقع شده است و بر اساس شناخته شده ترین رتبه بندی دانشگاه های بین المللی در بین 1000 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی توسط Times Higher Education رتبه 401 را دارد و طبق بررسی‌های دانشجویان در Studyportals، امتیاز کلی 3.9 ستاره دارد. رنکینگ دانشگاه ورونا در رتبه 24 ایتالیا قرار می دهد و در رتبه بندی کلی در سال 2022 رتبه 649 جهان را دارد به علاوه در 86 موضوع دانشگاهی 50% برتر را کسب کرد. رتبه بندی EduRank برای این دانشگاه بر اساس 3 عامل است: عملکرد تحقیقاتی (الگوریتمی اختصاصی که 26802 نشریه و 969701 استناد را ارزیابی می کند)، شهرت غیر آکادمیک و تأثیر 4 فارغ التحصیل برجسته. از این رو با توجه به شرایط بسیار عالی این دانشگاه همواره در بین اهداف دانشجویان برای مهاجرت به ایتالیا قرار داشته است.

دانشکده های University of Verona

دانشگاه ورونا (University of Verona) نیز همچون دیگر دانشگاه های شناخته شده و برجسته جهان دارای دانشکده های متعدد در زیر شاخه های متفاوت است. دانشکده های University of Verona به ترتیب شامل دوازده سازمان می شود و به چهار حوزه اصلی تقسیم می شود: حقوق و اقتصاد، علوم انسانی، علوم زیستی و بهداشت، و علوم و مهندسی. در جدل زیر می توانید شاهد سازمان های اصلی موجود در این دانشگاه شوید که هر کدام به بخش های فرعی دیگری نیز تقسیم می شوند.

بیوتکنولوژی

زبان ها و ادبیات خارجی

اقتصاد

مدیریت کسب و کار

قانون

عمل جراحي

علوم کامپیوتر

پزشکی

زمان، فضا، تصویر، جامعه

بهداشت عمومی و پزشکی اجتماعی

علوم اعصاب، عصب روانشناسی، مورفولوژی و علوم حرکتی

فلسفه، تعلیم و تربیت و روانشناسی

رشته های دانشگاه ورونا

دانشگاه ورونا (University of Verona) از آن دسته دانشگاه هایی است که در رشته ها و زیر رشته های متعددی همچون ارتباطات، حقوق، هنر و علوم انسانی، اقتصاد، علوم اجتماعی، آموزش، فلسفه، زبان ها و ادبیات خارجی، پزشکی، ریاضیات، علوم ورزشی، علوم کامپیوتر و بیوتکنولوژی ارائه می دهد.

این دانشگاه در حال حاضر 60 مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و دوره های تحصیلی کوتاه پیشرفته، چهار دانشکده دکتری، 41 دوره تخصصی فوق لیسانس پزشکی و یک تخصص فوق لیسانس برای حقوق ارائه می دهد. همچنین می توان در حال حاضر به طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی که در این دانشگاه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند اشاره کرد:

 • زبان ها و ادبیات تطبیقی اروپایی و غیر اروپایی
 • اقتصاد
 • اقتصاد بین الملل و مدیریت بازرگانی
 • زبان شناسی
 • ریاضیات
 • بیوانفورماتیک پزشکی
 • بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی

این دانشگاه همچنین دوره هایی را در مقطع کارشناسی (بیشتر به زبان ایتالیایی) در زمینه های اقتصاد و مطالعات حقوقی علوم انسانی، علوم زیستی و علوم بهداشتی، علم و تحصیل مهندسی در ایتالیا را ارائه می دهد.

شرایط پذیرش در دانشگاه ورونا

قبل از عزیمت به ایتالیا، باید مراحل ثبت نام را از طریق سایت دانشگاه انجام دهید. لطفا توجه داشته باشید: شما فقط می توانید یک اولویت را نشان دهید، یعنی فقط یک مدرک در یک دانشگاه. این روش آنلاین به شما این امکان را می دهد که هم پیش ثبت نام کنید و هم درخواست ویزای تحصیلی را به طور همزمان انجام دهید. ثبت نام و تکمیل درخواست دانشجویان قبل از مهلت ذکر شده در فراخوان برای پذیرش دوره های BA/MA با آزمون ورودی الزامی است. برای سایر مدارک لیسانس و فوق لیسانس، درخواست باید در پرتال دانشگاهی در مهلت تعیین شده توسط وزارت دانشگاه و تحقیقات ایتالیا ارسال شود. یکی از شرایط پذیرش در دانشگاه ورونا این است که باید حداقل 12 سال تحصیل را پشت سر گذاشته باشید.

دانشگاخ پاویا ایتالیا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه پاویا ایتالیا

در این مقاله ما جوانب دانشگاه پاویا ایتالیا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط تحصیل در دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی

از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برنامه آنلاین
 • کارنامه رسمی دبیرستان
 • دیپلم باید به طور رسمی به ایتالیایی ترجمه شده و توسط سفارت ایتالیا در کشوری که در آن اعطا شده است، تایید شده باشد.
 • مدرک زبان ایتالیایی سطح B2 CEFR، قبولی در آزمون زبان ایتالیایی که در مرکز زبان دانشگاه برگزار می شود
 • قبولی در آزمون پذیرش برای یک دوره از پیش انتخاب شده

الزامات و شرایط تحصیل در دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی ممکن است برای هر برنامه متغیر و متفاوت باشد. برای جزئیات با کارشناسان ما در موسسه مشاوره ای MIE ارتباط باشید.

شرایط پذیرش دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی ارشد

شرایط پذیرش دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی ارشد برای تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا شامل موارد زیر می شود:

 • درخواست آنلاین
 • مدرک لیسانس یا معادل آن
 • این گواهی ها باید به طور رسمی به ایتالیایی ترجمه شده و توسط سفارت ایتالیا در کشوری که در آن اعطا شده است، تایید شده باشد.
 • اعلام ارزش هر دو گواهی
 • فهرست تمام امتحانات دانشگاهی که به زبان ایتالیایی ترجمه شده و توسط سفارت ایتالیا در کشوری که مدرک در آن اعطا شده است، تایید شده است.
 • مدرک زبان ایتالیایی سطح B2 CEFR، قبولی در آزمون زبان ایتالیایی که در مرکز زبان دانشگاه برگزار می شود
 • قبولی در آزمون پذیرش برای یک دوره از پیش انتخاب شده

شرایط پذیرش در دانشگاه ورونا در مقطع دکترا

برای اینکه شرایط پذیرش در دانشگاه ورونا در مقطع دکترا و شرایط تحصیل دکتری در ایتالیا را داشته باشید باید:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد خارجی (مثلاً کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد هنر) که معادل هر یک از مدارک ایتالیایی ذکر شده در آن شناخته شده است، که امکان دسترسی به برنامه دکترا را در کشوری که در آن به دست آورده‌اید، می‌دهد.
 • اگر مدرک خارجی شما قبلاً معادل مدرک کارشناسی ارشد ایتالیایی شناخته نشده است، باید مدارک پشتیبان را به درخواست خود ضمیمه کنید (مثلاً گواهی لیسانس و رونوشت تحصیلی؛ گواهی مدرک کارشناسی ارشد و رونوشت تحصیلی؛ مکمل دیپلم در صورت وجود) تا صحت و مناسب بودن مطالعات شما قابل بررسی باشد.

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه ورونا

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه ورونا (University of Verona) با توجه به رشته انتخابی متغییر است اما به طور کلی میتوان گفت که:

 • باید در آزمون دانش زبان ایتالیایی (آزمون L2 ایتالیایی برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا) شرکت کنید. در دانشگاه ورونا، آزمون مهارت زبان شامل آزمون CISIA TEST ITA-L2 می شود.
 • کسانی که دارای گواهینامه سطح B2 صلاحیت زبان ایتالیایی باشد که توسط ارگان های زیر صادر شده است: دانشگاه برای خارجیان پروجا، دانشگاه برای خارجیان سینا، دانشگاه روما تری و انجمن دانته آلیگری، دانشگاه دانته آلیگیری در رجیو کالابریا برای خارجی ها نیازی به آزمون دادن نخواهند داشت.
 • همچنین داشتن مدرک یکی از آزمون های تافل (IBT) و IELTS با نمره های 70 و 6 برای پذیرش در رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، الزامی می باشد.

ددلاین دانشگاه ورونا

هر دانشگاه دارای تایم های متعدد در طی سال جهت دریافت فرم پذیرش و انجام پروسه مورد نیاز برای بررسی رزومه و اطلاعات داوطلبان خود است. ددلاین دانشگاه ورونا (University of Verona) برای برنامه های مختلف در طول سال تحصیلی در جدول زیر آمده اند. باید توجه داشت که زمان مشخص شده ممکن است برای هر رشته متفاوت باشد.

1 می

مهلت درخواست

15 ژوئن

مهلت پرداخت سپرده تایید پاییز

15 ژوئن

مهلت سررسید موجودی پاییز

1 جولای

مهلت پرداخت شهریه پاییز

15 نوامبر

مهلت پرداخت سپرده تایید بهار

15 نوامبر

مهلت سررسید مانده بهار

1 دسامبر

مهلت پرداخت شهریه بهار

هزینه تحصیل در دانشگاه پارما ورونا

هزینه های شهریه دانشگاه ورونا (University of Verona) بر اساس درآمد خانواده و کشور مبدا دانشجو محاسبه می شود. هزینه تحصیل برای دانشجویان مقیم ایتالیا حدود 500 یورو در سال است و دانشجوی غیر اتحادیه اروپا که تابعیت ایتالیا را ندارد، سالانه 1000 یورو شهریه دارد. این هزینه شامل همه چیز می شود (ثبت نام، هزینه ها و مالیات و غیره).

هزینه های سالانه در سه قسط به شرح زیر پرداخت می شود:

 •  قسط اول: 150.00 یورو قسمت اول کارمزد + 173.00 یورو مالیات منطقه ای + 16.00 یورو حق تمبر تا 15 اکتبر
 •  قسط دوم: 50٪ از هزینه های باقی مانده (تا 31 مارس)
 •  قسط سوم: 50 درصد باقیمانده هزینه ها (تا 31 می)

دانشجویان دانشگاه ورونا ایتالیا

هزینه زندگی دانشجویان University of Verona

هزینه زندگی دانشجویان University of Verona و هزینه تحصیل در ایتالیا به شرح زیر است.

هزینه ها ماهیانه

حداقل

متوسط

محل اقامت

215 یورو

326 یورو

غذا

252 یورو

467 یورو

حمل و نقل

32 یورو

216 یورو

ارتباطات و تاسیسات

97 یورو

140 یورو

پوشاک

36 یورو

130 یورو

ورزش و اوقات فراغت

29 یورو

100 یورو

مجموع

662 یورو

1,378 یورو

بورسیه دانشگاه ورونا ایتالیا

بر اساس درآمد خانواده و کشور مبدا دانشجو می توان برای کاهش شهریه، بورسیه تحصیلی ایتالیا هزینه دانشگاه و کار دانشجویی در ایتالیا اقدام کرد. ایتالیا یکی از کشورهایی است که بیشترین فرصت های بورسیه تحصیلی را در اروپا ارائه می دهد. فرصت های بورسیه تحصیلی بسته به دانشگاه و گروهی که برای آن درخواست می دهید متفاوت است. در ایتالیا که از مناطق تشکیل شده است، هر منطقه بر اساس قوانینی که تعیین می کند بورسیه تحصیلی اعطا می کند. طیف وسیعی از بورسیه دانشگاه ورونا ایتالیا (University of Verona) را برای پاداش دادن به دانشجویان ممتاز و یا کمک به افرادی که از خانواده های کم درآمد هستند ارائه می شوند. برخی از آنها عبارت اند از:

 • کمک های مالی برای شهروندان خارجی و ایتالیایی مقیم خارج از کشور توسط دولت ایتالیا 2022/2023 که به افرادی که در رشته های دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، پژوهشی در همه موضوعات و به هر دو گروه دانشجویان بین المللی و دانشجویان داخلی ایتالیا تا تاریخ 06 /09/2022 داده می شود.
 • برنامه بورسیه تحصیلی دولت ایتالیا برای دانشجویان کشورهای خارجی با پرداخت تمام هزینه ها و بیمه پزشکی، در مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا دانشگاه های ایتالیا در رشته های موسیقی، هنر، موسیقی و...

خوابگاه های دانشگاه ورونا

دانشگاه های ایتالیا معمولا پردیس ندارند. دانشجویان بین المللی می توانند مسکنی در ورونا در اقامتگاه های دانشجویی یا در آپارتمان های خصوصی پیدا کنند تا با دانشجویان دیگر به اشتراک گذاشته شود. ورونا برای دانشجویان خود خوابگاه فراهم می کند. علاوه بر این، آژانس های زیادی وجود دارد که دانشگاه با آنها توافق کرده است. گزینه های زیادی برای انتخاب دانشجویان وجود دارد، زیرا فرصت های اقامتی زیادی مانند خوابگاه های خصوصی، اقامتگاه ها و آپارتمان ها در اندازه های مختلف وجود دارد. قیمت آنها نیز در مقایسه با سایر شهرهای ایتالیا مناسب در نظر گرفته می شود. اطلاعات بیشتردر رابطه با شرایط اقامت ایتالیا واقامت گاه های طرف قرارداد در سایت دانشگاه ورونا آمده اند.

جدول زیر متوسط هزینه های خوابگاه های دانشگاه ورونا را جهت اطلات بیشتر ذکر کرده است:

اقامت در ورونا

ماه (یورو)

اتاق مشترک خارج از مرکز

218

اتاق مشترک در مرکز شهر

329

آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز

435

آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

631

شرایط اقامت پس از تحصیل در ایتالیا در دانشگاه ورونا

شرایط اقامت پس از تحصیل در ایتالیا در دانشگاه ورونا (University of Verona) برای دانشجویان منوط به این مورد است که پس از تحصیل در ایتالیا به مجوز کار و اجازه اقامت دانشجویی مجهز باشند و حتی با طی کردن زکان بتوانند به پاسپورت ایتالیا دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بله نکات زیر توجه کنید:

 • فقط دانشجویان دکترا مدرک کارشناسی ارشد درجه دوم می توانند پس از پایان تحصیلات برای اجازه اقامت موقت اقدام کنند.
 • داشتن شغل پس از پایان دوره تمدید ویزای آنها برای 6 تا 12 ماه مهم است. دانشجویان همچنین می توانند تا 12 ماه برای دوره کارآموزی اقدام کنند.
 • دانشجویانی که از خارج از اتحادیه اروپا هستند برای دریافت مجوز کاری خود به "permesso di Lavoro" نیاز دارند.
 • میانگین درآمد و حقوق در ایتالیا بر اساس تحصیلات و تجربه هر فرد در شرایط متفاوت می تواند حدود 1300 یورو برای 14 ماه باشد. توصیه همیشگی ما این است که هر داوطلب درک اولیه از زبان ایتالیایی و انگلیسی داشته باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت دانشگاه ورونا ایتالیا هستید، اینجا کلیک کنید➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 سوالات متداول

✅ چه کسانی واجد شرایط درخواست برای بورسیه کمک هزینه هستند؟

دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند از سال اول ثبت نام خود (یعنی اولین باری که دانشجو به سیستم دانشگاه دسترسی پیدا می کند) تا سال اول "fuori corso" یعنی سال اول فراتر از مدت برنامه عادی برای بورسیه درخواست دهند.

✅ همکاری های دانشجویی پاره وقت چیست؟

از طریق همکاری های دانشجویی پاره وقت، دانشجویان ثبت نام شده این فرصت را دارند که برای مدت کوتاهی در دانشگاه کار کنند و در ساختارها و دفاتر آن همکاری کنند. دانشجویان علاقه مند می توانند از سال دوم خود در صورت ثبت نام در یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد، یا یک دوره تک سیکلی / ترکیبی لیسانس + کارشناسی ارشد اقدام کنند. پس از شرکت در فرآیند گزینش، متقاضیان موفق در یک لیست رتبه بندی خاص قرار می گیرند و به یک ساختار دانشگاه اختصاص داده می شوند.

✅ آیا امکان تبدیل ویزای تحصیلی در کشور ایتالیا به ویزای کاری وجود دارد و این موضوع چه تاثیری در مدت زمان اقامت در خاک این کشور خواهد داشت؟

بله، امکان تبدیل ویزای تحصیلی ایتالیا به ویزای کاری تحت شرایط خاصی وجود دارد. می توان دلیل اقامت را تغییر داد و مدت طولانی تری در ایتالیا ماند. برای تبدیل ویزای خود از دانشجویی به کاری نیاز به دریافت درخواست کار از سوی یک کارفرمای رسمی در کشور ایتالیا خواهید داشت.

✅ دانشگاه ورونا کجای ایتالیاست؟

ورونا شهری در منطقه ونتو در شمال ایتالیا است که دارای یک شهر قدیمی قرون وسطایی است که بین رودخانه پر پیچ و خم آدیجه ساخته شده است. این شهر به دلیل قرار گرفتن در صحنه نمایش «رومئو و ژولیت» شکسپیر مشهور است.

✅ چه گزینه هایی برای بهبود زبان ایتالیایی دانشجویان در ورونا وجود دارد؟

برای دانشجویان یک الزام است که در دوره های ارائه شده توسط Centro Linguistico di Ateneo (CLA) ثبت نام کنند. آزمون های تعیین سطح از طریق کامپیوتر در ابتدای هر ترم انجام می شود تا دانش ایتالیایی دانشجویان مشخص شود و طبق CEFR بسته به سطح دانشجویان دوره هایی از سطوح A1-C1 برای بهبود مهارت های زبانی ارائه می شود.

سخن پایانی

دانشگاه ورونا یک دانشگاه جوان و پویا است که در تحقیقات دانشگاهی سرمایه گذاری می کند و روش های آموزشی را تشویق می کند که رشد شخصی و فکری را ارتقا می دهد. بیش از 23000 دانشجو توسط 1500 کارمند دانشگاه که شامل مدرسان، محققین، تکنسین ها و پرسنل اداری می شود، پشتیبانی می شوند که با ارائه چارچوبی محکم از منابع ساختاری، مالی و انسانی به کیفیت زندگی دانشجویی کمک می کنند. دانشگاه ورونا با 30 پردیس پراکنده در سراسر شهر و منطقه بزرگتر، فضای کلاسی کوچکی را حتی با جمعیت 25000 دانشجو حفظ می کند. ورونا در پایه کوه های آلپ شمالی قرار دارد و به عنوان یک میراث جهانی تحت حفاظت یونسکو - غنی از تاریخ فرهنگی و مملو از معماری روم باستان و قرون وسطی است. این شهر که حدود 1 ساعت با قطار از ونیز و 2 ساعت از میلان فاصله دارد، به دریاچه گاردا، بزرگترین دریاچه ایتالیا، نزدیک است.در این مقاله داشگاه ورونا ایتالیا برای شما معرفی شد. تلاش کارشناسان این سایت بر این بوده که بیشترین میزان اطلاعات را در رابطه با این دانشگاه و شرایط تحصیل و اقامت در آن را به طور مختصر به شما منتقل کنند. در صورت داشتن هرگونه پرسش یا نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت رایگان با مشاوران متخصص شرکت ملک پور در تماس باشید یا این که پرسش های خود را در انتهای صفحه برای ما مطرح کنید. 


ثبت پرسش
مشاوره رایگان