دانشگاه نیوهیون آمریکا

23 بهمن 1401 بدون نظر

کشور آمریکا سالانه علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است زیرا از نظر آب و هوایی، وضعیت اقتصادی، نظام آموزشی از پرطرفدار ترین کشور های دنیا است. در طول سال افراد زیادی برای دانشگاه‌ های آمریکا اقدام می کنند و یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه نیوهیون (UNH) امریکا است. دانشگاه نیوهیون (UNH) از همه نظر جز دانشگاه های مطلوب امریکا است؛ از بورسیه های تحصیلی گرفته تا خوابگاه ها و اقامتگاه خصوصی و همچنین رنکینگ بالایی دارد و در رشته های تحصیلی تاپ دنیا فعالیت می کند. شما با خواندن این مقاله که به مباحث مرتبط در مورد دانشگاه نیوهیون (UNH) می پردازید. در این مقاله مطالب فقط برای اطلاعات بیشتر است و به معنی ارائه خدمات نیست همچنین تمامی مطالب با راهنمایی های وکلای محلی و سایت اصلی دانشگاه جمع آوری شده است. شما می توانید با موسسه مهاجرتی ام آی ای تماس بگیرد به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با مانمایی از پردیس دانشگاه نیوهیون در آمریکا

 معرفی دانشگاه نیوهیون آمریکا

در این مقاله به معرفی دانشگاه نیوهیون آمریکا (UNH) می پردازیم. این دانشگاه در ابتدا زیر مجموعه دانشگاه ییل بود  و به عنوان کالج در آمریکا مشغول به فعالیت بود ولی پس از 10 سال توانست به صورت مستقل فعالیت کاری خود را انجام دهد. دانشگاه نیوهیون آمریکا در منطقه وست هیون تاسیس شده است. این دانشگاه در سال این دانشگاه از نظر جامعه دانشجویی دارای 20000 دانشجو در the Princeton review و world report & us news است که از آن بار ها به عنوان دانشگاه عالی یاد شده. این دانشگاه در حوزه پروژه های سرمایه گذاری و تحقیقاتی همیشه یک گام جلوتر از دیگر دانشگاه ها بوده است که به صورت کلی مجموع ارزش آن را می توان مبلغی بالغ بر 300000 دلار دانست. این دانشگاه بیش از 48 ساختمان وابسته در سراسر ایالت متحده دارد که همین امر گسترده بودن آن باعث شده مورد توجه متقاضیان قرار بگیرد و سالانه درخواست برای تحصیل دراین دانشگاه بسیار زیاد می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در آمریکا و انگلستان


پردیس های دانشگاه نیوهیون

این دانشگاه دارای 4 پردیس مهم با نام های منابع دانشگاه، پردیس اورنج که در شهر اورنج واقع شده و پردیس مرکزی می باشد در این بخش توضیحاتی در خصوص پردیس مرکزی و پردیس اصلی دانشگاه ارائه میکنیم.

 • پردیس مرکزی: این پردیس در شهر توسکانی در کشور ایتالیا واقع شده است در این پردیس رشته هایی مانند هنر و علم، اقتصاد، زیست شناسی، علوم انسانی تدریس می شود. این پردیس از جمله دانشگته های خصوصی در ایتالیا محسوب می شود که بیش 74 رشته برای دوره کارشناسی و 44 رشته برای کارشناسی ارشد و دکترا ارائه میشود.
 • پردیس اصلی: پردیس اصلی دانشگاه نیوهیون آمریکا در شهر نیوهیون واقع شده است که کلیه پردیس ها و ساختمان های دیگر زیر مجموعه و وابسته به این پردیس می باشند. این دانشگاه بیش از 48 ساختمان دارد که در سرتاسر کشور، نظر بسیاری از دانشجویان را به خود جلب کرده است به طوری که باعث انگیزه بسیار زیادی در دانشجویان شده است که سالانه درخواست در این دانشگاه بسیار زیاد می باشد.

رنکینگ دانشگاه نیوهیون آمریکا در سازمان های مختلف در سال 2022

برای مهاجرت تحصیلی قطعا می خواهید در مورد رنکینگ دانشگاه نیوهیون آمریکا در سازمان های مختلف در سال 2022 اطلاع داشته باشیم. دانشگاه نیوهیون امریکا در رده بندی جهانی در بین دانشگاه های این کشور در رتبه 59 قرار گرفته است.

دانشکده های University of New Haven

دانشگاه نیوهیون دانشکده های زیادی دارد که در ادامه به دانشکده های University of New Haven می پردازیم: دانشکده هایی در زمینه هایی مانند تکنولوژی، پزشکی، مهندسی، علوم سیاسی، مراکز علوم و فناوری، علوم قضایی و هنر اشاره کرد در ادامه به معرفی دانشکده ها می پردازیم:

هنر

علوم اقتصاد و بازرگانی

مهندسی

بهداشت و تغذیه

حقوق

Henry C. Lee College of

علوم

دانشکده علوم پزشکی

لیست مهم ترین رشته های دانشگاه نیوهیون آمریکا

از آنجایی که نیوهیون از بزرگ ترین و وسیع ترین دانشگاه های امریکا محسوب می شود تقریبا کلیه رشته ها را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهید که لیست مهم ترین رشته های دانشگاه نیوهیون آمریکا به شرح زیر می باشد.

 • علوم پزشکی
 • مهندسی معدن
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی برق
 • حقوق
 • زیست‌شناسی دریایی
 • موسیقی
 • هنر و صنایع دستی
 • حقوق و جزا

صنعت موسیقی و بسیاری از رشته های مقطع کارشناسی در آمریکا معروف است در گذشته در بساری از این زمینه های هنر جوایز و افتخار کسب کرده است که می توان به کسب جایزه در تئاتر دانشکده هنر و علوم که به میزبانی جشنواره تئاتر کالج آمریکایی بود، یاد کرد.

شرایط پذیرش دانشگاه نیوهیون (UNH) در مقاطع مختلف چگونه است؟

در ادامه مقاله به سوالات رایج در مورد این دانشگاه می پردازیم. سوالاتی همچون شرایط پذیرش دانشگاه نیوهیون (UNH) در مقاطع مختلف چگونه است؟ یا برای اپلای آمریکا در این دانشگاه چه مدارک را باید ارائه دهیم؟ را پاسخ خواهیم داد.

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی

 • پرداخت هزینه اولیه درخواست
 • ارائه ریز نمرات و گواهی دیپلم
 • تکمیل فرم های انگیزه نامه
 • ارسال 2 معرفی نامه تحصیلی
 • تکمیل کلیه فرم ها در سایت دانشگاه
 • ارائه گواهی زبان معتبر بین المللی (حد نصاب لیسانس معادل آیلتس6 )
 • نمره آزمون زبان انگلیسی البته کشورهایی که زبان انگلیسی در آنها زبان رسمی است، نیازی به ارائه نمرات آزمون ندارند. اگر زبان انگلیسی زبان رسمی نیست، یکی از امتحانات استاندارد زیر مورد نیاز است: TOEFL، PTE، IELTS، Duolingo، آزمون sat یا آزمون act.

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه نیوهیون

برای  ارسال درخواست تحصیل کارشناسی ارشد در آمریکا باید این مدارک را تهیه کنید.

 • واریز هزینه درخواست 50 دلار به حساب دانشگاه
 • ارسال مدرک معتبر دوره کارشناسی
 • تکمیل کلیه فرم های مربوطه در سایت دانشگاه
 • ارسال مدارک مربوط به تسلط زبانی از یکی از مراکز معتبر بین المللی ( ، PTE، IELTS، Duolingo، SAT یا ACT)
 • متقاضیان برای تحصیل در رشته های خاصی مانند رشته های مهندسی نیاز به نمرات آزمون GRE و یا GMAT دارند.
 • همه متقاضیان باید یک ارزیابی WES برای M.S ارسال کنند

شرایط پذیرش دانشگاه نیوهیون در مقطع دکتری

برای اینکه در مقطع دکترا پذیرش بگیرید و تحصیل دکترا در آمریکا را تجربه کنید، در مرحله اول باید با یک استاد راهنما مکاتبه کنید و تاییدیه آن را داشته باشید، استاد راهنما شما را به دانشگاه معرفی می کند برای مکاتبات با استاد باید سطح زبان خوبی داشته باشید همچنین تاییدیه مدرک فوق لیسانس و کلیه مدارکی که در عناوین قبلی بیان شد مورد نیاز است.

مدارک مورد نیاز تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا

در این قسمت از مقاله به مدارک مورد نیاز تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا می پردازیم. این دانشگاه هم مثل سایر دانشگاه ها برای پذیرش تحصیلی باید در وقت خوبی برای اخذ پذیرش اقدام کنید از این رو افرادی که قصد دارند برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند، باید مدارک مورد نیاز را در هنگام درخواست برای این دانشگاه ارسال کنند. در جدول زیر مدارک مورد نیاز برای پذیرش در این دانشگاه را مورد برسی قرار می دهیم:

ارائه گواهی آخرین دوره تحصیل

انگیزه نامه

ارائه ریز نمرات دوره دبیرستان

ارائه نامه تمکن مالی

ارائه مدارک هویتی(پاسپورت و شناسنامه)

ارائه نامه پذیرش

ارائه صورت حساب بانکی

ارائه مدرک زبان

ارائه گواهی عدم سوسابقه

ارائه عکس پاسپورتی

امادگی برای مصاحبه با سفارت

ارائه فیش پرداخت شهریه سال اول

انواع مدارک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه نیوهیون

شاه کلید مهاجرت مدرک زبان است و بدون داشتن مدرک واقعا مهاجرت محدود و بسیار سخت می شود. حال اگر بخواهید با ویزای تحصیلی مهاجرت کنید این موضوع حساس تر و مهم تر است. داشتن مدرک زبان در مقاطع مختلف سطح متفاوتی دارد و ما در ادامه در مورد انواع مدارک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه نیوهیون صحبت می کنیم.

مقطع کارشناسی

انواع مدرک زبان

6

آیلتس

75

تافل

105

دولینگو

50

PTE

 

مقطع کارشناسی ارشد

انواع مدرک زبان

6.5

آیلتس

80

تافل

105

دولینگو

53

PTE

 مقطع دکتری و پست دکتری

انواع مدرک زبان

7.5

آیلتس

100

تافل

125

دولینگو

68

PTE

 

دانشگاه تولسا آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه تولسا آمریکا

در این مقاله ما جوانب دانشگاه تولسا آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

ددلاین دانشگاه نیوهیون و تاریخ های مهم آن

هر دانشگاهی برای مهلت ثبت نام خود بازه ای محدود را مشخص و اعلام می کند در ادامه به ددلاین دانشگاه نیوهیون و تاریخ های مهم آن می پردازیم، به طور معمول دانشجویان برای اپلای کردن در دانشگاه ها باید تاریخ ددلاین رشته مورد نظر خود را مدنظر داشته باشند. متقاضیان به دلیل هر گونه مشکلات احتمالی به هر ددلاینی نرسند، این فرصت به افراد داده می شود که تا اقدامات لازم جهت ورود به خاک آمریکا را انجام و در موعد مشخص شده کارهای مربوط به ثبت نام خود در دانشگاه را انجام دهند و تحصیل خود را شروع نمایند. در جدول زیر ددلاین ثبت نام و تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا را برسی کرده ایم:

برنامه تحصیل

ددلاین ورود

پزشکی قانونی

(مقطع کارشناسی ارشد)

1 مارس

فناوری قانونی، MS

متوالی

علوم بهداشتی(مقطع دکترا)

15 مارس

علوم تغذیه، MS

1 فوریه

عدالت کیفری(مقطع دکتری)

متوالی

مشاوره بالینی سلامت روان، کارشناسی ارشد

1 فوریه

مهندسی و علوم کاربردی(مقطع دکتری)

1 مارس

15 اکتبر

هزینه تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا در رشته های مختلف

یکی از بخش هایی که همواره برای دانشجویان مورد اهمیت می باشد هزینه تحصیل در آمریکا است. در این مقاله به هزینه تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا در رشته های مختلف می پردازیم. اگر به خاطر داشته باشید گفتیم یکی از شرایط پذیرش این دانشگاه پرداخت یکجا شهریه است، این دانشگاه دانشگاهی خصوصی است به مراتبط هزینه های آن نسبت به خدماتش مناسب است و می توان جز دانشگاه های ارزان آمریکا بر شمرد خدمات این دانشگاه به شرح زیر است کتابخانه، مراکز دانشجویی، مراکز بهداشتی و سالن های بدنسازی و.. به طور دقیق خالص شهریه این دانشگاه چیزی نزدیک به ۳۸ هزار دلار می باشد.

هزینه های قبل ثبت نام

هزینه درخواست آنلاین

50 دلار

هزینه ثبت نام(دانشجویان اقامتی و مسافرتی)

300 دلار

سپرده مسکن(دانشجویان سال اول و انتقالی جدید)

200 دلار(مسکن ترم اول)

شهریه برای دانشجویان تمام وقت

شهریه (12-17 ساعت اعتبار)

 42,610 دلار در سال

هزینه اضافی برای اعتبارات

بیش از 17 $1,420

بیمه سلامت دانشجویی (تمام وقت داخلی و خارجی)

1640 دلار

 

هزینه های برنامه آنلاین مقطع کارشناسی

برنامه تکمیل مدرک حسابداری

475 دلار

مدیریت کسب و کار

475 دلار

بهداشت دندان (30 واحد)

16200 دلار در سال

امنیت داخلی و مدیریت اضطراری

710 دلار

برنامه آنلاین پیراپزشکی (64 اعتبار)

34560 دلار در سال

شهریه تحصیلات تکمیلی

(بدون هزینه عمومی)

1020 دلار

هزینه عمومی دانشجویان فارغ التحصیل - تمام وقت

250 دلار

بیمه سلامت دانشجویی

1640 دلار

 

باید بگوییم دوره فاندیشن برای دانشجویان بین المللی و سایر دانشجویان که مایل به ادامه تحصیل هستند این امکان را فراهم می کند که با گذراندن دوره فاندیشن برای ورود به دانشگاه اماده شوند، یکی از شرایطی که دانشجویان برای ورود به دانشگاه نیاز دارند دوره فاندیشن است. در تمامی مقاطع شما باید مدارک و ریز نمرات را در پاکت هایی مهر و موم شده مستقیم به دفتر پذیرش دانشگاه ارسال کنید. چنانچه مدرک رسمی و معتبر در دسترس نباشد دانشجویان می توانند اسناد غیر رسمی خود را در جهت برسی اولیه ار طریق سامانه در خواست آنلاین در سایت بار گذاری کنند. نکته قابل توجه این است که دانشجویان باید قبل از شروع کلاس ها تمامی مدارک معتبر و رسمی را برای ترم پذیرفته شده به دانشگاه ارائه دهند.

هزینه زندگی دانشجویان University of New Haven

وقتی به مهاجرت تحصیلی می اندیشیم هزینه هایی چون اقامت، کتاب، حمل و نقل و خدمات دانشجویی، خورد و خوراک و... ذهنمان را مشغول می کند. در ادامه به هزینه زندگی دانشجویان University of New Haven می پردازیم. بطور کلی  هزینه های زندگی در آمریکا بستگی به کیفیت و نوع زندگی خودتان دارد اما ما سعی کردیم هزینه های یک زندگی نرمال را برسی کنیم. تمامی الزامات یک زندگی دانشجویی را جمع اوری کنیم و به شما منتقل کنیم که در این مسیر حداقل همراهی را با شما کرده باشیم. تمامی این اطلاعات را بصورت یک جدول می توانید برسی کنید:

نوع خدمات اقامتی

هزینه خدمات

اجاره(خارج از دانشگاه)

17000 هزار دلار در سال

خوابگاه دانشجویی

500 تا 700 دلار در ماه

هزینه درخواست اقامتگاه

300 دلار

هزینه غذا به صورت سالیانه

در حدود 6000 دلار

هزینه بیمه دانشجویی

1640 دلار

هزینه رفت و امد

300 دلار

هزینه خرید لوازم التحریر و کتاب

100 تا 500 دلار

 

دانشگاه جورجیا تک آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه جورجیا تک آمریکا

در این مقاله ما جوانب دانشگاه جورجیا تک آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

بورسیه دانشگاه نیوهیون

اگر به دنبال تحصیل رایگان هستید در ادامه در مورد بورسیه دانشگاه نیوهیون (UNH) صحبت می کنیم. اغلب دانشگاه ها بورسیه تحصیلی آمریکا که مورد تاییدشان هست را دارند این دانشگاه 3 بورسیه مهم دارد:

بورسیه ریاست جمهوری 21000 - 26000 دلار

متقاضیانی که در دبیرستان به موفقیت تحصیلی رسیده باشند برای این بورسیه در نظر گرفته می شود. بورسیه ریاست جمهوری بسته به عملکرد دانش آموزان دبیرستان متفاوت است. بورسیه ریاست جمهوری برای سال اول شما تضمین می شود و هر سال قابل تمدید است، مشروط بر اینکه دانشجوی تمام وقت در مقطع کارشناسی باقی بمانید و در عین حال پیشرفت تحصیلی رضایت بخشی را به سمت مدرک لیسانس حفظ کنید. حداکثر تا ده ترم قابل تمدید است و فقط برای شهریه اعمال می شود.

جوایز دانشمند برجسته 15000 تا 20000 دلار

متقاضیانی که در دبیرستان به موفقیت تحصیلی دست یافته اند اما ممکن است شرایط لازم برای بورسیه سال اول ریاست جمهوری را نداشته باشند می توانند رزومه خود را برای دریافت این جایزه ارسال کنند نا شاید مشمول دریافت امتیاز این جایزه باشند.

جایزه شارژر 10000 - 14000 دلار

این جایزه به متقاضیانی اهدا می‌شود که عملکرد تحصیلی قوی و ثابتی از خود نشان می‌دهند، اما ممکن است واجد شرایط یکی از جوایز دانشگاهی دیگر (بورسیه‌های ریاست جمهوری و برجسته) نباشند.

نمایی از پردیس دانشگاه نیوهیون در آمریکا

خوابگاه دانشگاه نیوهیون آمریکا و امکانات رفاهی آن

هر دانشگاه خصوصی در دنیا دارای امکانات رفاهی و همچنین خوابگاه مناسبی برای دانشجویان است. این دانشگاه نیز از این قاعده مستثنا نیست در ادامه به خوابگاه دانشگاه نیوهیون آمریکا و امکانات رفاهی آن می پردازیم. برای پذیرش تحصیلی یکی از اقداماتی که باید انجام دهید اجاره یک اقامتگاه یا اجاره خوابگاه است، دانشگاه نیوهیون در اطراف محوطه خود و همچنین خارج از محوطه دارای 14 اقامتگاه است که شامل اتاق های خصوصی و همچنین اتاق های چند نفر است که هزینه های آن را در بخش قبل شرح دادیم. مسئله بعدی که حائز اهمیت است امکانات رفاهی است که این دانشگاه برای دانشجویان فراهم کرده است. امکانات ورزشی این دانشگاه انقدر قوی بود که تعدادی از ورشکاران ملی از این دانشگاه به جامعه معرفی شدند. بعضی از امکانات رفاهی که این دانشگاه برای علاقه مندان به تحصیل فراهم کرده است را در جدول زیر مشاهده می کنید:

دفاتر ورزشی

مرکز تفریحی دیوید بکرمن

کتابخانه ماروین کی پترسون

فروشگاه پردیس

مرکز فعالیت دانشجویی بارتلز

سالن غذاخوری بارتلز

شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا در دانشگاه نیوهیون (UNH)

برای اینکه شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا در دانشگاه نیوهیون (UNH) را بدانید بهتر است ابتدا به اطلاعاتی در مورد کشور امریکا دسترسی پیدا کنید. بعد از تحصیل در امریکا باید برای تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت کاری اقدام کنید در ادامه به شرایط تبدیل این ویزا می پردازیم. برای تبدیل این ویزا راه های مختلفی وجود دارد می توانید با ویزای f1وارد امریکا شوید و سپس برای خود جاب افر یا همان پیشنهاد کاری پیدا کنید و ویزای خود را تبدیل کنید با کار کردن در چندین سال و دادن بیمه و مالیات میتوانید گرین کارت امریکا را دریافت کنید. امریکا جزکشورهایی است که به جذب استعداد معروف است این امر نشان دهنده این است که فرصت برای کار پس از تحصیل در امریکا زیاد است نرخ بیکاری در کشور امریکا بسیار پایین است تقریبا حدود 6% است. بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا، رشته هایی نظیر مراقبت های بهداشت و درمان، انرژی های پاک، فناوری اطلاعات، هتلداری، ساخت و ساز، مدیریت مالی، تجارت ملک و...  هستند که از پر درامد ترین رشته ها برای کار در امریکا است بد نیست بدانید امریکا از پر درامد ترین و همچنین پررونق ترین بازار جهانی را دارد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت دانشگاه نیوهیون آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید➡️


سوالات متداول

✅ مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در آمریکا چیست؟

اگر از کشور های غیر انگلیسی زبان جهت تحصیل در این کشور اقدام می کنید نیاز است یکی از مدارک بین المللی مانند تافل و ایلتس و... را ارائه دهید که برای لیسانس حداقل6 ارشد 6.5 و دکترا 7 نیاز است

✅ آیا امکان تحصیل رایگان در دانشگاه نیوهیون وجود دارد؟

در صورتی که شما از لحاظ علمی و مالی شرایط دریافت بورسیه را داشته باشید می توانید از بورسیه های تحصیلی که در مقاله اشاره شد استفاده کنید و از تحصیل رایگان بهره مند گردید

✅ برای تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا چه مدارکی را باید به دانشگاه جهت پذیرش ارائه دهیم ؟

ارائه کلیه مدارک شخصی و تحصیلی و انگیزه نامه ها و معرفی نامه ها و همچنین رسید پرداخت هزینه درخواست ضروری است

✅ هزینه تحصیل در دانشگاه نیوهیون آمریکا در رشته بهداشت دندان چقدر است؟

حدود 16200 دلار در سال می باشد که البته کم یا زیاد شدن این مبلغ بستگی به تعداد واحد های انتخابی در هر ترم نیز متغیر است.

سخن پایانی

دانشگاه نیوهیون (UNH) یکی از برترین و پرطرفدارترین دانشگاه های آمریکا است. این دانشگاه امکانات رفاهی بسیار عالی در اختیار دانشجویان قرار داده است همچنین دارای رنکینگ جهانی بالایی است. این دانشگاه مدرک معتبری دارد و سالانه متقاضیان زیادی علاقه مند به اپلای در دانشگاه نیوهیون هستند اما درصد کمی از آن ها قبول می شوند. دانشگاه نیوهیون حسن های زیادی دارد شما می توانید پس از تحصیل در این دانشگاه پر طرفدار برای خود، کار پیدا کنید و یا برای ادامه تحصیل به کشور های دیگری اقدام کنید این دانشگاه دارای بورسیه های تحصیلی زیادی است که می توان از آن استفاده کنید و هزینه های خود را کاهش دهید. همچنین ما تلاش کردیم اطلاعات کافی در مورد هزینه های زندگی در آمریکا را بعنوان یک دانشجو براورد کردیم. دانشگاه نیوهیون دفاتر ورزشی، کتابخانه، مراکز خرید و همچنین سالن های غذاخوری بسیار مطلوبی دارد که به دانشجویان این دانشگاه ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر با موسسه ملک پور تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه های مهاجرت کار، تحصیل، روش های مبتنی بر سرمایه بپرسید و از مشاوره رایگان لذت ببرید. 


ثبت پرسش
مشاوره رایگان