میانگین درامد اوبر در آمریکا

بدون نظر

اوبر یک سیستم حمل و نقل و فناوری است که سرویس هایی مانند خدمات حمل و نقل سواری، تحویل بسته و غذا را شامل می شود. محل استقرار این شرکت در سانفرانسیسکو است ولی در 900 منطقه شهری فعالیت دارد. موسسه MIE قصد دارد در این مقاله به بررسی میانگین درآمد اوبر در آمریکا می پردازد. مادامی که متقاضی کسب اطلاعات در این زمینه هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت آمریکا از طریق کار

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت آمریکا از طریق کار

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت آمریکا از طریق کار

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

میانگین درآمد اوبر در آمریکا

 

حداقل درآمد رانندگان اوبر

درآمد رانندگان اوبر در آمریکا با کار و زحمتی که انجام می دهند تقریبا متناسب است. رانندگان اوبر باید مدت زمان زیادی را در ترافیک سنگین در خیابان های آمریکا سپری کنند. که در صورت مواجه شدن با پلیس های خشن این کشور و ایجاد درگیری های احتمالی متحمل مشکلات دیگر نیز خواهند شد. در این کشور هزینه استفاده از اوبر بسیار از تاکسی بصرفه تر است تقریبا 80 کشور مختلف از این سیستم حمل و نقل اینترنتی استفاده می کنند که درآمد آنها به طور متوسط بین 30,502 تا 44,802 دلار در طول یک سال یا در ساعت حداکثر 19.89 دلار و حداقل 7.25 دلارعنوان شده است.

کار در آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: کار در آمریکا

در صورتی که قصد کار در آمریکا را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله می توانید تمام اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا و ویزای کار آمریکا را نیز بدست آورید.

 

درآمد اوبر بهتر است یا تاکسی ؟

در مقایسه درآمد اوبر با تاکسی در آمریکا باید ذکر کرد درآمدی که رانندگان اوبر از این شغل دارند بسیار بالاتر از درآمدی است که رانندگان تاکسی دارند از دلایل آن هم می توان به ارزانی اوبر اشاره کرد و اینکه این سرویس به راحتی همیشه در دسترس است و تا جایی که رانندگان کار کنند می توانند درآمد های بالایی هم کسب کنند. کار و کسب درآمد در این سرویس نیار به تسلط به مسیر های شهری ندارد و فرد راننده به راحتی می تواند میانگین درآمد در آمریکا را بالا تر ببرد. ناگفته نماند همانگونه که درآمد بالایی نصیب رانندگان اوبر می شود از طرفی متحمل هزینه و استهلاک وسیله نقلیه خود نیز می شوند. در نمودار زیر تفاوت در درآمد تاکسی با اوبر در شهر های مختلف آمریکا به خوبی نمایش داده شده است:

مقایسه درآمد رانندگان اوبر و تاکسی

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب درآمد رانندگان اوبر در آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

سوالات متداول در زمینه میانگین درآمد رانندگان اوبر در آمریکا

✅میانگین درآمد اوبر در آمریکا برای هر ساعت کار چقدر برآورد شده است ؟

در کل رانندگان برای هر ساعت کار حداکثر 19.89 دلار و حداقل 7.25 دلار دریافت می کنند.

✅میانگین درآمد اوبر در آمریکا بصورت سالانه چه مبلغی است؟

رانندگان اوبر به طور متوسط بین 30,502 تا 44,802 دلاردر سال درآمد دارند.

✅کار رانندگان اوبر در آمریکا چگونه است؟

رانندگان اوبر سختی زیادی را متحمل می شوند زیرا تحمل ترافیک های سنگین در طول روز بسیار طاقت فرسا است. رانندگان با وجود درآمد بالا متحمل استهلاک وسیله نقلیه خود خواهند شد.

✅میانگین درآمد اوبر در آمریکا در مقایسه با درآمد تاکسی در این کشور چگونه است؟

از آنجایی که اوبر آسان تر در دسترس قرار می گیرد و ارزان است درآمد بالایی نیز در مقایسه با تاکسی دارد.

 

سخن پایانی درباره میانگین درآمد اوبر در آمریکا

در این مقاله به بررسی میانگین درآمد اوبر در آمریکا پرداختیم و به اطلاعات خوبی دست پیدا کردیم. درآمد اوبر در مقایسه با تاکسی بسیار بالا تر است و از دلایل این تفاوت در درآمد می توان به ارزان بودن و در دسترس بودن اوبر اشاره کرد. رانندگان اوبر به ازای هر ساعت کارحداکثر 19.89 دلار و حداقل 7.25 دلار درآمد دارند. اوبر در کشور های زیادی استفاده می شود و با استقبال خوبی هم همراه است. از سختی های این شغل در آمریکا می توان به تحمل ترافیک های سنگین و هزینه های استهلاک اشاره کرد. مادامی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

امتیاز 3.91 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان