بهترین شهر استرالیا برای زندگی و کار

29 فروردین 1402 بدون نظر

کشور استرالیا که به عنوان کشور کانگوروها شناخته می شود در قسمت نیمکره جنوبی کره زمین واقع شده است. این کشور دارای رفاه اجتماعی سطح بالا، امنیت زیاد، طبیعتی بسیار بکر و زیبا، آب و هوای عالی، کیفیت زندگی سطح بالا و همچنین مکان های دیدنی بسیاری است که تمامی این عوامل در کنار یکدیگر باعث علاقه بسیاری از افراد جهت مهاجرت به این کشور شده اند. در این نوشتار با ما همراه باشید تا با بهترین شهر استرالیا برای زندگی و کار و شهرهای مهاجر پذیر استرالیا آشنا شوید. کشور استرالیا همچنین دارای دانشگاه های بسیار معتبر بوده و از نظر اقتصادی نیز بسیار توسعه یافته و پیشرفته است پدر لیست ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد. استرالیا یکی از مرفه ترین کشور ها بشمار می آید و بعلت رفاه اجتماعی بالا، امکانات علمی و تکنولوژی پیشرفته افراد زیادی خواهان مهاجرت به این سرزمین هستند. تمامی اطلاعات موجود در این مقاله بر اساس مشاوره با وکلای درجه یک استرالیایی و همچنین بررسی سایت های معتبر جمع آوری و تدوین شده اند و شما خوانندگان گرامی جهت کسب مشاوره رایگان تلفنی و اطلاعات در خصوص خدمات موسسه MIE در ارتباط با مهاجرت به استرالیا و بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار باید با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
نمایی از شهری در استرالیا

شهر های استرالیا

کشور زیبا و اعجاب انگیز استرالیا از 6 ایالت تشکیل شده است که هر کدام از این ایالات شامل چند شهر هستند، هر کدام از شهر ها دارای جاذبه توریستی مخصوص و طبیعت متفاوت بوده، سطح کیفیت زندگی نیز تقریبا در تمامی شهر ها بالاست. در این قسمت به بررسی ایالات و بهترین شهر استرالیا برای کار و زندگی و اقامت استرالیا و شهرهای مهاجر پذیر استرالیا می پردازیم.

سیدنی (Sydney)

شهر سیدنی یکی از زیبا ترین و آرام ترین شهر های جهان شناخته شده است. شهر سیدنی یکی از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی است. این شهر با این که شهری گران است اما یکی از شهرهای مهاجر پذیر استرالیا می باشد و یکی از شهرهای ایرانی نشین استرالیا است. این شهر در کنار کیفیت و رفاه سطح بالا، دارای فرصت های شغلی متعددی برای مهاجرین بودن و از بهترین شهرهای استرالیا برای کار است. سامانه حمل و نقل این شهر خیلی قوی نیست و غالبا افراد از خودروهای شخصی استفاده می نمایند. با توجه به اقتصاد سیدنی، سرمایه گذاری در استرالیا در این شهر گزینه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به تجارت و سرمایه گذاری است.

تصویری از شهر سیدنی

ملبورن (Melbourne)

یکی از با اهمیت ترین و یکی از شهرهای مهاجر پذیر استرالیا در ایالت ویکتوریا شهر ملبورن است. تمامی فعالیت های ورزشی و فرهنگی در این شهر روز میدهند. افرادی که زندگی در ملبورن استرالیا دارند هر چهار فصل را تجربه میکنند. ملبورن جزو شهرهای گران قیمت استرالیا برای زندگی به شمار می رود. فرصت های شغلی بسیاری در این شهر برای افراد متخصص و ماهر بالاخص در زمینه هواپیماسازی، مهندسی خودرو، ساخت و ساز و تکنولوژی وجود دارد و این شهر در لیست بهترین شهر استرالیا برای زندگی و کار قرار دارد.

تصویری از شهر ملبورن

بریزبن (Brisbane)

یکی از شهر های توریستی ایالت کوئینزلند، که در لیست کلان شهر ها نیز قرار دارد بریزبن است. این شهر معماری خاص و آسمان خراش های جالب توجه دارد. قیمت مسکن در شهر بریزبن بسیار مناسب بوده و اقتصاد آن در حال پیشرفت روزافزون است‌. این شهر با طراحی زیبا مکانی بسیار آرام برای علاقه مندان به آرامش است. سیستم حمل و نقل عمومی در شهر بریزبن شرایط رفت و آمد راحت را برای همگان فراهم‌ نموده است.

تصویری از شهر بریزین

هوبارت (Hobart)

این شهر بسیار زیبا مرکز ایالت تاسمانی است و دارای طبیعتی با تنوع سطح بالا بوده و شهری بسیار جذاب بالاخص برای توریست ها است. هوبارت جزو شهر های ارزان استرالیا ثبت شده و به همین دلیل می تواند از بهترین شهرهای استرالیا برای ایرانیان به آن اشاره کرد. البته هزینه قبوض در این شهر تا حدودی بالا است. سامانه حمل و نقل جهت زندگی در هوبارت استرالیا عموما خودرو شخصی و اتوبوس است.

تصویری از شهر هوبارت استرالیا

آدلاید (Adelaide)

آدلاید مرکز ایالت استرالیای جنوبی و از جذاب ترین شهرهای مهاجر پذیر استرالیا است. شهر آدلاید دارای رستوران های بسیار عالی بوده و هر سال جشنواره های هنری بسیاری در این شهر برگزار می گردد. هزینه های زندگی در استرالیا در شهر آدلاید از دو شهر ملبورن و سیدنی کمتر بوده و کیفیت زندگی در آن در سطح بالایی قرار دارد. این شهر را می توان مهد علم و صنعت نامید چرا که سرزمین کسب دانش و فرصت های بیشمار برای شغل یابی است.

کانبرا (Canberra)

پایتخت کشور استرالیا، شهر کانبرا یک شهر بسیار زیبا و کوچک است. مخارج زندگی در این شهر نسبت به دیگر شهرهای استرالیا کم تر است و یکی از شهرهای مناسب استرالیا برای مهاجرین خواهد بود‌. سیستم حمل و نقل در این شهر تنها شامل اتوبوس است و با توجه به کوچک بودن شهر نیازی به دیگر سیستم های حمل و نقل دیده نمیشود. بخش های خصوصی در این شهر دارای تجارت بسیار فعالی می باشند و در لیست بهترین شهر استرالیا برای کار و زندگی قرار دارد.

تصویری از ساختمان در شهر کانبرا

داروین (Darwin)

شهر داروین دارای محیطی بسیار آرام بوده و در لیست گرمترین شهرهای استرالیا قرار دارد. این شهر با توجه به آب و هوای خود و همچنین هزینه های مقرون به صرفه زندگی یکی از شهرهای مناسب استرالیا برای مهاجرت می باشد. مناظر طبیعی این شهر بسیار زیبا و باور نکردنی بوده و مردم در آن دارای زندگی شبانه می باشند. شهر داروین تاکنون طوفان های بسیاری را تجربه کرده است و در فصول گرم سال دما برای زندگی در داروین استرالیا به ۳۰ درجه سانتیگراد نیز می‌رسد.

تصویری از شهر داروین

پرث (Perth)

پرت به عنوان یکی از شهرهای استرالیا مرکز ایالت استرالیای غربی است و دارای آب و هوای مطبوع است. شرایط اقتصادی در شهر پرت در حال رشد بوده و یکی از منزوی ترین شهرها در این کشور است. هزینه زندگی در این شهر مناسب است امارات توجه به دور بودن آن از سایر شهرهای استرالیا، هزینه برخی از موارد در این شهر در سطح بالایی قرار دارند. قیمت مسکن در شهر پرت با توجه به رونق صنعت معدن افزایش بسیاری پیدا نموده است. سواحل پرت بسیار زیبا و چشم انگیز است. فرصت های شغلی موجود در پرت آن را در لیست بهترین شهر استرالیا برای کار قرار داده است.

شهر پرث استرالیا

گلد کوست (Gold Coast)

شهر گلدگوست از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار و یکی از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی ایرانیان است و مخارج زندگی در این شهر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. در لیست ارزانترین شهرهای جهان، این شهر در رتبه ۹۳ قرار دارد. همچنین زیبایی شهر گلد کوست باعث شده است هر سال گردشگران بسیاری به این شهر سفر کنند. قیمت ملک در این شهر حدود چهل برابر ارزان تر از شهر سیدنی است و هزینه دانشگاه های گلد کوست نیز بسیار اندک است.

تصویری از شهر گلدکوست

ولونگونگ (Wollongong)

شهر ولونگونگ و یا گونگ دارای یک نوار ساحلی بسیار زیبا در جنوب سیدنی است و به عنوان سومین شهر بزرگ ایالت نیو ساوت ولز شناخته می شود. جمعیت این شهر بیش از سه میلیون نفر است که آن را به دهمین شهر پر جمعیت استرالیا تبدیل نموده است. صنایع بندری بسیاری در این شهر جریان دارد. این شهر همچنین یکی از مکان های جذاب گردشگری در شهر استرالیا است.

تصویری از شهر ولونگونگ

نقشه شهرهای استرالیا

هر کدام از شهر هایی که در متن بالا بررسی شد می توانند بهترین شهر استرالیا برای زندگی باشند. در نقشه سمت چپ، نقشه شهرهای استرالیا را با فشرن علامت "+" می توانید با جزئیات کامل مشاهده می کنید. استرالیا دارای طبیعت خاص و بکر می باشد و همانطور که مشاهده می کنید نقشه شهرهای استرالیا نشان می دهد که شهر های ساحلی بسیاری با موقعیت تفریحی و شغلی متنوع وجود دارد. برای بررسی آب و هوای شهرهای استرالیا روی نقشه این نکته را در نظر داشته باشید که شهرهای شمالی استرالیا دارای آب و هوای گرمسیری هستند.

بهترین شهر استرالیا برای زندگی

برداشت هر شخصی در ارتباط با انتخاب بهترین شهر برای زندگی نظیر بهترین شهر استرالیا برای زندگی با توجه به شرایط و سلیقه وی متفاوت از دیگری است. اما در کل مکانی برای زندگی مناسب است که شخص در آنجا احساس راحتی نمودن و دارای کار و زندگی معقولی باشد‌. بر اساس نظرسنجی های مختلف بهترین شهر استرالیا برای زندگی شامل هفت شهر موجود در زیر می گردد:

 • شهر آدلاید
 • شهر بریزبن
 • شهر کانبرا
 • شهر هوبارت
 • شهر ملبورن
 • شهر پرت
 • شهرسیدنی

بهترین شهر استرالیا برای کار

استرالیا یکی از بهترین مقاصد برای افراد جویای کار در جهان است. توسعه و شکوفایی در همه ابعاد در استرالیا، درآمد عالی و آب و هوای مطبوع، این کشور را تبدیل به یکی از قطب های مورد پسند مهاجرین کرده است. طبیعت زیبا و رفاه اجتماعی این کشور زبانزد خاص و عام است. برای انتخاب یک شهر دلایل هر شخص متفاوت است مانند شرایط آب و هوایی؛ اقتصاد پایدار؛ نرخ بیکاری و .... با در نظر گرفتن شرایط کلی و آمار ثبت شده بعضی از شهرها با رتبه بهتر به شرح زیر هستند:

 • شهر سیدنی
 • شهر ملبورن
 • شهر بریزبن
 • شهر آدلاید
 • شهر هوبارد

بهترین شهرهای استرالیا برای تحصیل

کشور استرالیا یکی از کشورهایی می باشد که دارای یک نظام آموزشی بسیار با کیفیت بوده و اکثر دانشگاه های این کشور دارای اعتبار جهانی می باشند. در بهترین شهرهای استرالیا برای تحصیل که در زیر نام برده شده اند، دانشجویان نه تنها یک زندگی دانشجویی عالی بلکه یک زندگی پر جنب و جوش را تجربه می نمایند.

 • شهر ملبورن به عنوان شهر فرهنگی استرالیا و یکی از بهترین شهرهای جهان
 • شهر سیدنی با بیش از ۵۰ هزار دانشجوی بین المللی
 • شهر بریزبن با پذیرش حدود ۵۰ هزار دانشجوی بین المللی در سال
 • شهر کانبرا
 • شهر پرت
 • شهر آدلاید
 • شهر گلدکوست

دانشگاه های موجود در این شهرها بسیار معتبر و هزینه تحصیل در استرالیا در آنها مناسب می باشد و دانشجو می تواند از زندگی و تحصیل خود در این شهرها نهایت استفاده را نماید.

شهرهای مهاجر پذیر استرالیا

همانگونه که میدانیم کشور استرالیا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است، و هر سال افراد زیادی با استفاده از روش های مختلف با توجه به شرایط جدید مهاجرت به استرالیا، به این کشور مهاجرت می نمایند. به صورت معمول اکثر شهرهای این کشور در لیست شهرهای مهاجر پذیر استرالیا قرار دارند اما بالطبع آن دسته از شهر های استرالیا که در لیست بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار می باشند با توجه به شرایط موجود در آنها، از مهاجرین بیشتر استقبال می نمایند که برخی از شهرهای مهاجر پذیر استرالیا عبارتند از:

 • شهر سیدنی
 • شهر ملبورن
 • شهر بریزبن
 • شهر آدلاید
 • شهر هوبارت
 • شهر کانبرا
 • شهر پرت

جمعیت شهرهای استرالیا

جمعیت شهرهای استرالیا به ترتیب زیر می باشند:

 • شهر سیدنی حدود ۳٫۶۴۱٫۴۲۲ نفر
 • شهر ملبورن حدود ۳٫۳۷۱٫۸۸۸ نفر
 • شهر بریزبن حدود ۱٫۶۷۶٫۳۸۹ نفر
 • شهر پرت حدود ۱٫۲۵۶٫۰۳۵ نفر
 • شهر آدلاید حدود ۱٫۰۴۰٫۷۱۹ نفر
 • شهر کانبرا حدود ۳۵۶٫۱۲۰ نفر
 • شهر نیوکاسل حدود ۲۸۸٫۷۳۲ نفر
 • شهر هوبارت حدود ۱۲۸٫۵۵۷ نفر
 • شهر داروین حدود ۶۶٫۲۹۱ نفر

آب و هوای شهرهای استرالیا

یکی از عوامل بسیار مهم در زمینه مهاجرت به یک کشور و در ارتباط با انتخاب بهترین شهر استرالیا برای کار و زندگی، آب و هوا است. آب و هوای استرالیا از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است، اما در کل آب و هوای این کشور مطبوع و خوشایند می باشد. در کل شهرهای شمالی استرالیا به عنوان گرمترین شهر استرالیا و شهرهای جنوبی آن به عنوان سردترین شهر استرالیا شناخته می‌شوند. در کشور استرالیا شهر سیدنی دارای آب و هوایی معتدل است در حالی که شهر ملبورن نسبت به دیگر شهر های استرالیا سردتر است و یا شهر بریزبن شهر گرمی شناخته میشود. داروین یکی از شهرهای شمالی استرالیا با آی و هوای گرم به شمار می آید. گرمترین شهر استرالیا ماربل بار می باشد که در استرالیای غربی واقع شده است و سردترین شهر استرالیا ملبورن است. آب و هوای شهر کانبرا خشک بوده و دارای تابستان گرم و زمستان های خنک می باشد. آب و هوای شهر پرت نیز گرم و خشک است و این شهر دارای زمستان های معتدل است و در روزهای زمستانی دیدن طوفان و باران امری رایج است. دو شهر داروین و کنز دارای آب و هوای مشابهی هستند و دارای فصول خشک و مرطوب می باشند. آب و هوای قسمت استرالیای جنوبی دارای مناطق گرم و خشک در بعضی نقاط و در برخی دیگر دارای هوای ساحلی معتدل و مرطوب است.

گرانترین شهر استرالیا

آنچه که در کشور استرالیا باعث میگردد تا شهری در لیست گرانترین شهرهای استرالیا قرار گیرد، قیمت مسکن است. در طی سال های اخیر تورم در بخش مسکن در کشور استرالیا افزایش پیدا نموده است و اگر چه شهری در لیست بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار قرار داشته باشد، در صورت بالا بودن نرخ مسکن در لیست گرانترین شهر استرالیا قرار میگیرد که به ترتیب زیر است:

 • شهر سیدنی
 • شهر ملبورن
 • شهر کانبرا
 • شهر بریزبن
 • شهر هوبارت
 • شهر آدلاید
 • شهر داروین
 • شهر پرت

در این شهرها، شهروندان نیمی از درآمد خود را صرف مسکن می کنند و هزینه اجاره با خرید ملک در استرالیا شهرهای ذکر شده در سطح بالایی است.

ارزانترین شهر استرالیا برای زندگی

همانگونه که میدانیم در سراسر جهان شهرهای کوچک که در لیست شهرهای ارزان قرار میگیرند دارای کیفیت کمتری نسبت به شهرهای گران می باشند، اما در این قسمت ملاک آن دسته از شهر های استرالیا هستند که در کنار رفاه و بزرگی دارای کیفیت سطح بالایی برای زندگی هستند. در ادامه شهرهایی را نام می‌بریم که بهترین شهرهای استرالیا برای کار و زندگی می باشند و دارای تمامی امکانات رفاهی و تفریحی می باشند، اما در کل شهرهای ارزانی می باشند:

 • شهر آدلاید
 • شهر کنز
 • شهر پرت
 • شهر سان شاین
 • شهر جیلانگ

هزینه زندگی در این شهرها که برخی از آنها از شهرهای شمالی استرالیا می باشند حدود ۲۱۰۰ الی ۲۲۰۰ دلار استرالیا است.

زیباترین شهر استرالیا

کشور استرالیا با توجه به جنگل ها و طبیعت بسیار زیبای خود و قرار گرفتن در کنار اقیانوس یکی از زیباترین قاره های جهان است. تمامی شهرهای این کشور زیبا و سرسبز می باشند اما زیبایی برخی از شهر های استرالیا بسیار چشمگیر بوده و از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی می باشند که به ترتیب زیر هستند:

 • شهر سیدنی
 • شهر ملبورن
 • شهر بریزبن
 • شهر آدلاید
 • شهر کنز
 • شهر داروین
 • شهر پرت

تمامی این شهرها از مکان های بسیار خارق العاده و زیبا برای زندگی و یا سفر توریستی میباشند‌.

شهرهای صنعتی استرالیا

کشور استرالیا به عنوان یکی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورها در جهان، دارای شرایط اقتصادی بسیار مطلوبی است و در زمینه صنایع تولیدی بسیار موفق عمل نموده است. استرالیا دارای شهرهای صنعتی بسیاری است که برخی از آنها در لیست بهترین شهر استرالیا برای زندگی و کار قرار دارند. البته در این میان چندین شهر دارای نقش بیشتری در این زمینه بوده اند که شامل موارد زیر می گردند:

 • شهر سیدنی
 • شهر ملبورن
 • شهر بریزبن
 • شهر آدلاید
 • شهر هوبارت

هر یک از این شهرها در چندین صنعت پیشرو می باشند. به عنوان مثال شهر بریزبن قطب تجاری استرالیا است و صنعت فلزکاری و نساجی آن دارای شهرت بسیار است‌ و با شهر آدلاید دارای صنایع دفاعی بسیار قدرتمندی در سطح جهان است.

شهرهای دامپروری استرالیا

کشور استرالیا از کشورهای بسیار غنی از لحاظ دامی است و هر سال شاهد ۱۴۰ میلیون راس گوسفند در مراتع این کشور می باشیم. پشم گوسفندان این کشور دارای کیفیت بسیار عالی هستند و یک منبع اقتصادی بسیار مناسب و مطلوب برای استرالیا تلقی می‌گردند. با توجه به اینکه تمامی شهر های استرالیا دارای مراتع و جنگل های بسیار زیبا و غنی می باشند، صنعت دامپروری در تمامی شهرهای این کشور به چشم میخورد.

شهرهای ساحلی استرالیا

بیش از سی و چهار هزار کیلومتر خط ساحلی در کشور استرالیا وجود دارد و اکثر شهرهای این کشور در نزدیکی سواحل قرار دارند. با توجه به این امر شهرهای ساحلی استرالیا وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 • شهر ایریس اینلت ویکتوریا دارای یک جاده اقیانوسی بسیار بزرگ و زیبا که فانوس دریایی آن بسیار مشهور است.
 • شهر لورن در ایالت ویکتوریا با درختان بسیار بزرگ و زیبای صمغ و خلیج زیبای لوتین که دارای رستوران ها و کافه های بسیار زیبایی است.
 • شهر بورلی هیدز یک شهر ساحلی زیبا و آرام با درختان کاج بسیار زیبا
 • شهر بروم مکانی قدیمی برای یافتن مرواریدهای زیبا با تاریخ و فرهنگی بسیار پر جنب و جوش
 • شهر آپولو بی در مسیر اقیانوس بزرگ
 • شهر استنلی شهری زیبا و کوچک در ساحل شمال غربی تاسمانیا
 • شهر نلسون بِی مکانی بسیار زیبا برای دیدن سواحل طلایی
 • شهر بندر فیری به عنوان یک بندر ماهیگیری قدیمی و شلوغ شناخته می شود.

شهرهای توریستی استرالیا

شهرهای استرالیا اکثرا دارای مناظر طبیعی بسیار بکر و زیبا بوده که این زیبایی در کنار سایر جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی بسیار آنها را به مکان های جذاب برای توریست ها تبدیل می نماید. برخی از بهترین شهرهای توریستی استرالیا عبارتند از:

 • سیدنی
 • ملبورن
 • بریزبن
 • داروین
 • پرت
 • کنز

تمامی این شهرها ساحلی بوده و دارای سواحلی بسیار زیبا می باشند که خود باعث جلب توجه گردشگران بسیاری می شوند. برای اطلاع از شرایط ویزای توریستی استرالیا مقاله مربوطه را بخوانید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب بهترین شهر استرالیا برای زندگی و کار هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ برای دانشجویان بین المللی چه شهری از استرالیا مناسب می باشد؟

آدلاید می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

✅ هزینه مسکن در شهر سیدنی در چه سطحی قرار دارد؟

هزینه مسکن در شهر سیدنی در سطح بالایی قرار دارد و همین امر آن را به یکی از گرانترین شهرهای استرالیا تبدیل کرده است.

✅ افراد جویای کار چه شهری را انتخاب کنند که راحت تر وارد بازار کار شوند؟

شهر سیدنی برای متقاضیان شغل گزینه خوبی است.

✅ ارزانترین شهر استرالیا برای زندگی کدام است؟

ارزانترین شهر استرالیا شهر گلد کوست است که در رتبه 93 شهرهای ارزان جهان قرار دارد.

سخن پایانی

ما در این نوشتار تلاش نمودیم تا بهترین شهر های استرالیا برای کار و زندگی و شهرهای مهاجر پذیر استرالیا را تحلیل کنیم. همانگونه که بیان نمودیم کشور استرالیا بسیار مهاجرپذیر بوده و به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان دارای شرایط بسیار مناسب جهت زندگی و کار برای مهاجرین می باشد‌. در این مقاله همچنین به معرفی تمامی شهر های استرالیا پرداخته و هر یک از آنها را با توجه به خصوصیات و آمار ارقام ارائه شده در لیست یکی از بهترین ها قرار دادیم. در کل کشور استرالیا با توجه به امنیت سطح بالا، رفاه اجتماعی بالا کیفیت زندگی سطح بالا، شرایط مناسب کاری و تحصیلی مکان و مقصد مناسبی برای مهاجرت باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار و دریافت مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه با موسسه MIE ارتباط بگیرید و یا سوالات خود را در بخش زیرین همین نوشتار عنوان نمایید تا هرچه سریعتر پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان