تحصیل رشته های زیبایی در کانادا

4 نظر

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی یکی از دغدغه هایی می باشد که امروزه بیشتر دانشجویان و مهاجران به کشور کانادا دارند. رشته آرایشگری دوره های ناخن کاری دوره های پوست و مو دوره‌های میکروبلیدینگ دوره های کوتاهی مو و همچنین معرفی کالج زیبایی و آرایشگری در کشور کانادا می‌تواند عناوین این مقاله باشد که شما می توانید با خواندن این مقاله اطلاعات خود را در رابطه با تحصیل رشته های زیبایی در کانادا بالا ببرید. موسسه MIE سعی دارد در این مقاله تمامی توضیحات را در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی به شما بدهد و همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موسسه تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان مجرب ما بپرسید.

تماس با ما
تحصیل رشته های زیبایی در کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی

رشته های زیبایی در کانادا را میتوان به رشته گریم، رشته آرایشگری، دوره های ناخن کاری، دوره های پوست و مو، دوره‌های میکروبلیدینگ و همچنین دوره های کوتاهی مو اشاره کرد لازم به ذکر می باشد که تحصیل رشته های زیبایی در کانادا می توانند برای این دوره ها بسیار پولساز و درآمد زا باشد. در ادامه این مقاله به ریز این رشته ها می پردازیم و به شما می گوییم که چطور می توان در کشور کانادا برای رشته های زیبایی اقدام کرد. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی می تواند راه ورود شما عزیزان و علاقه مندان به کشور کانادا باشد.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

معرفی رشته های زیبایی در کانادا

تحصیل رشته های زیبایی در کانادا یکی از پولساز ترین رشته های تحصیلی در این کشور می باشد در ادامه به ریز اطلاعات در رابطه با رشته های زیبایی در کشور کانادا می پردازیم.

 رشته گریم در کانادا

کشور کانادا جزو کشورهایی می باشد که خیلی از ایرانی ها دوست دارند برای مهاجرت به این کشور اقداماتی را انجام دهند. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و همچنین رشته گریم در کانادا می تواند جزو یکی از رشته هایی باشد که بسیار پر طرفدار می باشد. تحصیل در رشته گریم در کالج ها و دانشگاه های هنری در کشور کانادا امکان پذیر می باشد که دانشجو و متقاضی عزیز می بایستی شرایط لازم برای تحصیل در این کالج ها و یا دانشگاه ها را داشته باشد. متقاضی و یا دانشجوی عزیز می توانند بعد از دریافت مدرک معتبر بین المللی از کالج ها و یا دانشگاه های هنری کشور کانادا برای کسب کار اقدام کند و بعد از اینکه کار مورد نظر خود را پیدا کرد می ‌تواند برای اقامت دائم کانادا اقدام کند. همان طور که می دانید کشور کانادا جزو کشورهایی می باشد که گپ تحصیلی و یا فاصله تحصیل برای این کشور بسیار مهم و حائز اهمیت می‌ باشد. پس اگر شما شخصی هستید که به تازگی دیپلم خود را دریافت کرده اید می توانید برای تحصیل رشته های زیبایی در کانادا در رشته گریم در کشور کانادا نیز اقدام کنید.

دوره های ناخن کاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و همچنین دوره های ناخن کاری می تواند یکی از پر درآمد ترین رشته ها در این کشور باشد. شما با تحصیل در رشته زیبایی می توانید در دوره های ناخن کاری در کانادا اقدام کنید و بعد از آن برای اخذ کار در حیطه دوره ناخن کاری در کانادا اقدام داشته باشید که بتوانید در تخصص دوره های ناخن کاری کار کنید و درآمد داشته باشید. برای تحصیل در دوره ناخن کاری در کشور کانادا چند نکته بسیار مهم می باشد. اولین نکته که برای تحصیل در کشور کانادا بسیار مهم می باشد سن و همچنین مدرک زبان انگلیسی می باشد. بعد از اخذ مدرک معتبر از کشور کانادا برای دوره ناخن کاری می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید. دوره ناخن کاری در کانادا می تواند شامل مانیکور و پدیکور دیزاین و خدمات اسپا باشد. میانگین درامد در کشور کانادا برای دوره های ناخن کاری می تواند حدود ۱۶ الی ٢٠ دلار در ساعت باشد.

دوره های پوست و مو در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی می تواند دوره های پوست و مو را نیز در خود داشته باشد. این دوره ها شامل موارد زیر می باشد.

دوره های پوستی

دوره های مو

دوره های اسکین کیر skincare

دوره های مزوتراپی

دوره های استتیک esthetics

دوره های احیا

دوره های فیشال facial

دوره های میکرودرمابریشن microdermabrasion

دوره های میکرونیدلینگ micro needling

با تحصیل رشته های زیبایی در کانادا و اخذ تخصص در دوره های پوست و مو و همچنین اخذ مدرک تحصیلی معتبر می توانید در این کشور برای کاریابی اقدام کنید و با درآمد های بالا رو به رو شوید. همچنین بعد از کار در کانادا می توانید برای اقامت دائم این کشور نیز اقدام بفرمایید و بعد از مدتی به شهروندی در این کشور برسید.

  • دوره های میکروبلیدینگ در کانادا

دوره های میکروبلیدینگ در کانادا جزو دوره های شبیه سازی شده ای از تتو ابرو می باشد. با ایجاد برش های نازک با تیغ های بسیار نازک و ظریف روی ابرو هاشور ایجاد می کنند که با رنگ های مخصوص این هاشور ها رو پر می کنند و به این عمل میکروبلیدینگ گفته می شود. در رشته های زیبایی در دوره های میکروبلیدینگ می توانید از طریق تحصیل در کالج های کانادا پذیرش تحصیلی اخذ بفرمایید و برای اخذ مدرک معتبر برای دوره های میکروبلیدینگ نیز می توانید بعد از گذراندن دوره تحصیلی اقدام کنید. با در دست داشتن مدرک معتبر در دوره های میکروبلیدینگ در کشور کانادا می توانید برای مشغول به کار شدن در همین کشور اقدام کنید.

  • دوره های کوتاهی مو

برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و اخذ پذیرش در دوره های کوتاهی مو بایستی به یک سری دوره هارو از قبل بگذرانند که در ادامه برای شما شرح میدهیم. دوره هایی که برای دوره کوتاهی مو باید بگذرانند:

دوره درمان پوست سر

دوره درمان موی سر

دوره آرایش و فرم دادن مو

دوره رنگ کردن مو

دوره هایلایت و مش

دوره فر کردن و صافی مو

دوره کوتاهی مو

در تمامی این موارد متقاضی می بایستی محافظت از خود و دیگران را کامل بشناسد و به آن عمل کند. متوسط درآمد ماهیانه آرایشگران در سالن های زیبایی حدود ۲.۵۰۰ دلار کانادا می باشد.

تحصیل در رشته هنر در کانادا

این مقاله را از دست ندهید: تحصیل در رشته هنر در کانادا

در این مقاله ما تمام راه های تحصیل در رشته هنر در کانادا را به شما خواهیم آموخت.

تحصیل رشته های زیبایی در دوره های فنی حرفه ای کانادا

برای تحصیل در رشته های زیبایی در دوره های فنی حرفه ای کانادا علاقه مندان می توانند در مدارس و کالج های معتبر در این کشور برای تحصیل اقدام کنند. در مرحله اول برای اقدام اخذ پذیرش در مدارس و کالج های دوره های فنی حرفه ای در رشته زیبایی می بایستی مدرک زبان معتبر در حد آیلتس 6 الی 6.5 آکادمیک ارائه دهید. اگر شما جزو اشخاصی هستید که زبان فرانسوی شما خوب می باشد و مدرک معتبری دارید می توانید با ارائه مدرک زبان ‌فرانسوی نیز برای اخذ پذیرش این کشور اقدام کنید. در این دوره های رشته های زیبایی می توانید برای دوره هایی که در اختیارتان قرار گرفته است پذیرش اخذ کنید. برای مثال اگر دوست دارید در حیطه گریم اقدام کنید می توانید دوره های گریم را بگذرانید و برای کار در این کشور اماده شوید.

هزینه تحصیل رشته های زیبایی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی می تواند برای کسانی که آماده تحصیل در این کشور هستند اقدام شود که لازم به ذکر می باشد تمامی این دوره ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد. هزینه تحصیل در رشته های زیبایی در کشور کانادا برای مدت دوره هایی که شما می گذرانید کاملاً متفاوت می‌ باشد. هزینه های تحصیل در کانادا در رشته زیبایی می تواند در سال حدود ۱۴ الی ۱۷ هزار دلار کانادا باشد که دانشجوی عزیز می بایستی قبل از ورود به کشور شهریه دانشگاه خود را پرداخت کند.

معرفی کالج زیبایی و آرایشگری در کانادا

تحصیل رشته های زیبایی در کانادا در برخی از کالج ها امکام پذیر می باشد. کالج هایی که دوره های زیبایی و آرایشگری را ارائه می کنند جزو کالج های سطح بالای این کشور می باشند. اسامی برخی از کالج های زیبایی و آرایشگری در کانادا را در ادامه برای شما به اشتراک میگذاریم و امیدواریم بتواند برای شما علاقه مندان به رشته های زیبایی موثر باشد.

کالج هنر و طراحی تورنتو

کالج هنر آرایش حرفه ای

دانشکده آرایش و زیبایی جورج براون

دانشکده آرایش حرفه ای تورنتو

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص آرایشگری

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و همچنین از طریق تخصص آرایشگری می توانند مانند متخصصین مو و زیبایی باشد. این اشخاص برای تحصیل و کار در کشور کانادا در رشته های زیبایی بایستی فرم مربوط به ویزای کار در این کشور را تکمیل کنند و بعد از آن برای مهاجرت خود اقداماتی را انجام دهند. همانطور که می دانید سیستم ویزای کاری در کشور کانادا از طریق اکسپرس اینتری کانادا می باشد. اشخاصی که می خواهند برای تخصص آرایشگری به کانادا مهاجرت کنند می‌ بایستی نشان دهند که سابقه کار بالا و همچنین تجربه کار خوبی دارند. یکی دیگر از الزامات برای کار در کشور کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری مدرک زبان فرانسه و یا انگلیسی بالا می باشد. شما می بایستی بتوانید که حداقل امتیاز را برای تخصص در رشته آرایشگری بیاورید. حداقل امتیاز برای کار در کشور کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری ۶۷ امتیاز می باشد. اخذ امتیاز ۶۷ به این معنا نمی باشد که شما برای کار در این کشور انتخاب شده اید بلکه به این معنا می باشد که شما وارد مرحله بعد شدید و مهارت‌های شما در مرحله بعد باید مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بعد از این مرحله اگر امتیاز قابل قبولی کسب کنید می توانید برای اخذ دعوتنامه اقدام کنید و از طریق اداره مهاجرت برای شما دعوت نامه ارسال می شود. بعد از سپری کردن تمامی این مراحل می توانید برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی اقدام کنید و آماده سفر شوید.

شرایط راه اندازی ارایشگاه در کانادا

اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که مهاجرت به کانادا از طریق رشته های زیبایی را انتخاب کردید می توانید برای کار و همچنین راه اندازی بیزنس در کانادا در بخش آرایشگاه اقدام کنید. فرض اینکه شما برای تحصیل و کار در رشته زیبایی در کانادا آماده شده اید و در اکسپرس اینتری هم اقدام کردید و دعوتنامه رسمی از اداره مهاجرت دریافت نموده اید حال می توانید برای راه اندازی آرایشگاه در کشور کانادا اقدام کنید. این موضوع که در کدام یکی از ایالت های کشور کانادا می خواهید آرایشگاه خود را دایر کنید دست شما می باشد. با سرچ کردن  در اینترنت خیلی راحت می توانید بفهمید که کدام یک از ایالت های کشور کانادا با بحران شغل مربوط به رشته های زیبایی مواجه هستند و سالن آرایشگاه خود را در این ایالت ها برپا کنید. بعد از انتخاب کردن ایالت مورد نظر می توانید برای اخذ مجوز کاری و پروانه کسب در کشور کانادا اقدام کنید. موقعیت سالن آرایشگاه شما می‌ تواند به درآمد شما بستگی داشته باشد.

کد NOC آرایشگران در کانادا

اگر جزو افرادی هستید که آرایشگری را می دانید و با ویزای کاری کانادا اقدام کردید باید بگویم که شما جزو کسانی هستنید که می توانید خیلی راحت در کشور کانادا برای کار اقدام کنید و بازار کار خوبی دارد. کار در حوزه آرایشگری در کانادا می تواند از درآمد بالایی پیشتیبانی کند. هر کدام از ایالات و یا استان های کشور کانادا قوانین خاصی را برای خود در حیطه آرایشگری دارند. لازم به ذکر می باشد که مواردی مثل مجوز کاری و سابقه کار بالا جزو الزامات در تمامی ایالات می باشد. کد noc  و یا همان national occupational classification برای آرایشگران ۶۳۴۱ می باشد که از گروه مهارتی های سطح B نیز می باشد

مجوزهای لازم برای کار به عنوان آرایشگر در کانادا

با توجه به هر ایالتی در کشور کانادا مجوز های لازم برای کار به عنوان آرایشگر کاملا متفاوت می باشد ولی اکثر ایالت ها از شما مجوز می خواهند و در واقع بایستی مجوز های حضور در محیط کاری کشور کانادا را داشته باشید. برای مثال مجوز کار یا همان دعوت نامه از طریق اکسپرس اینتری.

امتیاز لازم برای مهاجرت آرایشگران به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و همچنین کار در این کشور ها نیازمند مهارت بالا و سطح زبان قوی می باشد. همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم حداقل امتیاز برای ویزا های کاری کشور کانادا حدود ۶۷ امتیاز می باشد که راه ورود شما به سیستم اکسپرس اینتری است. شما نسبت به درخواست کشور کانادا برای آرایشگران می توانید برای کار در کشور اقدام کنید. برای مثال اگر دولت کشور کانادا به ۵ آرایشگر نیاز داشته باشد تمامی ۵ آرایشگری که امتیاز بالاتری را دارند را انتخاب می کنند و برایشان دعوت نامه ارسال می کنند. در سیستم اکسپرس اینتری امتیازات همسر شما می تواند جزو امتیازات شما باشد و امتیاز بالایی کسب کنید.

معرفی مشاغل ارایشگری و رشته های زیبایی در کانادا

با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی و آرایشگری می توانید برای کار در این کشور آماده شوید. اگر جزو افرادی هستید که در رشته های آرایشگری و زیبایی تخصیل کردید پس باید با مشاغل این رشته ها آشنا شوید. در ادامه به مشاغل مورد نیاز کشور کانادا در خصوص آرایشکری و رشته های زیبایی می پردازیم.

متخصص کوتاهی مو

آرایشگر مردانه

شاگرد ارایشگر مردانه

آرایشگر زنانه

شاگرد آرایشگر زنانه

مدیر سالن زیبایی

تکنسین آرایشگاه

براشینگ کار

خدمات ناخن (مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن، طراحی و لاک)

تاتو آرتیست

هیرکات

خدمات مژه (لیفت مژه ، کاشت مژه)

بیوتی اسکین

درآمد رشته های زیبایی در کانادا

اگر شما جزو افرادی هستید که در کشور کانادا تحصیل کردید به راحتی می توانید در این کشور کار کنید و درآمد داشته باشید ولی اگر برعکس شما جزء افرادی نیستید که در این کشور تحصیل کرده باشید می توانید از طریق سیستم اکسپرس انتری و یا جاب آفر برای کشور کانادا و ویزای کاری اقدام کنید. اگر جزو افرادی هستید که در این کشور تحصیل کردید می توانید برای راه اندازی آرایشگاه در کشور کانادا اقدام کنید قبل از اینکه بخواهید آرایشگاه خود را راه اندازی کنید باید این موضوع را در نظر بگیرید که می توانید چقدر درآمد داشته باشید. در حال حاضر یک آرایشگر که از طریق کد مشاغل NOC سیستم کاری کانادا برای این کشور اقدام کرده است در ابتدا در برنامه های تحصیلی مربوط به آرایشگری در این کشور می بایستی شرکت کند و بعد خود را برای کار در این کشور آماده می کند. میزان درامد در کشور کانادا برای آرایشگران حدود ۲۵ هزار دلار کانادا ۳۵ هزار دلار کانادا در سال می باشد. لازم به ذکر می باشد که این درآمد برای همه آرایشگران یکسان نمی باشد بلکه با توجه به تجربیات و سطح تحصیلات و تخصص وی کاملاً متفاوت می‌ باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل رشته های زیبایی در کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

آیا بعد از تحصیل در کشور کانادا در رشته های زیبایی می توان مشغول به کار شد؟

بله، بعد از تحصیل در کشور کانادا شما می توانید در این کشور با توجه به تحصیلاتتون به کار مشغول شوید.

آیا می توان بدون دریافت جاب آفر برای کشور کانادا برای ویزای کار اقدام کرد؟

می بایستی از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کنید که نیازمند جاب آفر می باشد.

یک آرایشگر چگونه در کشور کانادا می تواند درامد بالایی داشته باشد؟

بر أساس تجربه کاری، تحصیلات و انتخاب مناسب محل ارایشگاه خود می تواند درآمد بالایی به دست بیاورد.

هزینه تحصیل در رشته آرایشگری در تمامی ایالات های کشور کانادا یکسان می باشد؟

هزینه تحصیل در کشور کانادا برای رشته های آرایشگری و زیبایی حدود ۱۴ هزار دلار کانادا تا ۱۷ هزار دلار کانادا در سال می باشد.

سخن پایانی

کسانی که به تحصیل و کار در رشته زیبایی علاقه دارند می توانند برای کشور کانادا نیز اقدام کنند. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی می تواند جزو پولسازترین رشته ها باشد چرا که امروزه در کشور کانادا نیروی آرایشگر و زیبایی بسیار کم شده است. ما در این مقاله تمامی مهارت ها برای شما عزیزان که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته های زیبایی دارید را بیان کردیم اگر هنوز سوالاتی دارید که به آن پاسخ داده نشده می توانید در زیر همین مقاله سوالات خود را بپرسید تا در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ داده شود و یا برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی تر می توانید با موسسه MIE تماس حاصل فرمایید تا از مشاورین خبره ما مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین خوب است بدانید که اگر در امتحانی که برای آرایشگران و رشته های زیبایی می باشد قبول شوید می توانید بعد از دریافت پروانه کسب آرایشگاه خود را در هر کدام از ایالت های کشور کانادا که مد نظر دارید برپا کنید و درآمد داشته باشید.

امتیاز 3 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مهناز نوفلاح
درود و وقت بخیر اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید با سن 45 و مدرک کارشناسی ارشد و متاهل بودن امکان پذیرش از کالج زیبایی در رشته پوست و مو وجود دارد؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایط سنی که می فرمایید ریسک پرونده شما بسیار بالاست برای تحصیل در کشور کانادا. پیشنهاد می کنم حتماً با موسسه MIE تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل برای مهاجرت بررسی شود.
فایزه طباطبایی
سلام و وقت بخیر من ۳۵ ساله هستم مدرک کارشناسی زبان انگلیسی دارم و مدرک فنی و حرفه ای پاکسازی پوست، آیا شانس اینو دارم که برای کالج یا دانشکده های زیبایی کانادا و یا کشورهای اروپایی اپلای کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل ریسک سن دارید و چون مرتبط به رشته لیسانس تان هم کار نکرده اید برای اسکسل ورکر هم کار شما ریسک دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان و دقیق بررسی شود.
تارا سنجابی
وقت بخیر من ۲۳ سال سن دارم و مجردم و زبانم هم خیلی خوبه هنوز امتخان ندادم اما مشکلی از اون بابت ندارم و در زمینه احیا و صافی مو سابقه کار دو سال دارم و مدرک حرفه و فن دارم .بدون اینکه برای تحصیل اقدام کنم میتونم برای اقامت کاری تلاش کنم و موفق بشم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مدرک تحصیلی نداشته باشید کار سختی در پیش دارید و شانس پایین است. البته می توانید با پذیرش تحصیلی اقدام نمایید و در محیط با سابقه کار و مهاری که دارید کار پیدا کنید.
نگار خورشیدی
سلام من 23 سال سن دارم و حدود 6 ساله کار ناخن انجام مبدم مدرک فنی حرفه ای ناخن و اریشگری و کوتاهی دارم و چندتا مدرک روسی ناخن زبانم متوسط رو به بد ولی میتونم اوکی کنم برای مهاجرت باید کالج ثبت نام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق پذیرش تحصیلی اقدام نمایید. داشتن ایلتس ۶ ضروری می باشد.
مشاوره رایگان