تحصیل داروسازی در فنلاند

2 خرداد 1402 بدون نظر

 

در طی چندین سال گذشته کشور فنلاند با توجه به شرایط رفاهی بسیار مطلوب و سیستم آموزش عالی سطح بالا، توجه بسیاری از مهاجران از جمله علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی را به خود جلب نموده است. تحصیل در این کشور زیبا یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرتی می باشد. اما سوالات زیادی در ارتباط با شرایط تحصیل در این کشور از جمله شرایط تحصیل داروسازی در فنلاند وجود دارد که در این مقاله به صورت علمی بررسی می گردد. رشته داروسازی یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که متقاضیان این رشته تمایل به تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های جهان و دریافت مدرک معتبر این رشته را دارند. موسسه MIE با تجربه بسیار در تمامی امور مهاجرتی و اخذ پذیرش برای دانشجویان در کشورهای مختلف آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان و هرگونه خدمات در ارتباط با تحصیل داروسازی در فنلاند می باشد. گفتنی است مقاله تحصیل داروسازی در فنلاند، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی فنلاند و همچنین بررسی سایت های دولتی گرداوری شده است.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تحصیل داروسازی در فنلاند

شرایط ورود به رشته داروسازی در فنلاند

ادامه تحصیل داروسازی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در فنلاند امکانپذیر است. مقطع کارشناسی داروسازی سه سال بطول می انجامد و دانشجویان باید 180 واحد درسی را پاس نمایند. پس از دوره کارشناسی، دوره کارشناسی ارشد که یک دوره 5 ساله است برای رشته داروسازی وجود دارد و دانشجویان در این دوره باید 120 واحد درسی را پاس نمایند. دروس ارائه شده جهت تحصیل داروسازی در فنلاند به دو زبان سوئدی و فنلاندی ارائه می گردند و متقاضیان باید به هر دو زبان تسلط کافی داشته باشند. این متن توسط کارشناسان حرفه ای و مجرب موسسه MIE نوشته و تنظیم شده است و هرگونه رونویسی از هر یک از بخش های متن آن بدون ذکر منبع قانوناً و شرعاً حرام است. تحصیل داروسازی در فنلاند به زبان انگلیسی نیز امکان‌پذیر است، اما تنها تعداد محدودی از دانشگاه های خصوصی این کشور دارای شرایط تدریس داروسازی به زبان انگلیسی می باشند. مدرک ارائه شده توسط دانشگاه های فنلاند در زمینه داروسازی مدرکی معتبر در سراسر جهان است که راه را جهت اشتغال به کار دانشجویان در خود کشور فنلاند و دیگر کشورها هموار می سازد.

مدرک زبان مورد نیاز تحصیل داروسازی در فنلاند

از آنجایی که تحصیل داروسازی در فنلاند عموماً با زبان فنلاندی ارائه می گردد پس در کنار داشتن مدارک زبان انگلیسی، ارائه مدرک فنلاندی و سوئدی نیز ضروری است. به غیر از برنامه کارشناسی ارشد در تحقیقات دارویی توسعه و ایمنی که به زبان انگلیسی ارائه می شود، دانشجویان جهت یادگیری نیازمند تسلط به زبان فنلاندی می باشند. اثبات تسلط زبان های مورد نیاز متقاضیان با ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5، تافل با نمره۹۲ و مدرک زبان فنلاندی در سطح c1 امکان پذیر است.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

دانشگاه های داروسازی در فنلاند

متقاضیان و علاقه مندان به تحصیل داروسازی در فنلاند، باید جهت طی نمودن پروسه اخذ پذیرش و همچنین انتخاب صحیح محل تحصیل، با دانشگاه های پزشکی کشور فنلاند و میزان اعتبار دانشگاه و مدرک اعطایی توسط آنها آشنا گردند. میزان اعتبار دانشگاه محل تحصیل هر دانشجو و همچنین میزان اعتبار مدرک صادر شده از سوی آن دارای نقش بسیار اساسی در آینده کاری دانشجویان می باشد. تمامی دانشگاه های پزشکی موجود در کشور فنلاند مورد تایید وزارت علوم کشور ایران هستند. جدول زیر نشان دهنده تعدادی از تاپ ترین و برترین دانشگاه های فنلاند می باشد که در میان 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارند:

دانشگاه

رتبه در جهان

Helsinki دانشگاه

104

Aalto دانشگاه

127

Turku دانشگاه

287

دانشگاه اولو

408

Eastern finalnd دانشگاه

499

تحصیل داروسازی در دانشگاه هلسینکی

پایتخت کشور فنلاند دارای دانشگاه صاحب نام و مشهوری به نام هلسینکی می باشد. این دانشگاه که در بین دانشگاه‌های برتر جهان صاحب رتبه و رنکینگ قابل توجهی نیز است، گزینه مناسبی برای تحصیل در رشته داروسازی و کسب  تخصص در این رشته می باشد. فراموش نکنید که برای ورود به دانشگاه هلسینکی نیز نیازمند مدرک آیلتس، تافل و تسلط به زبان فنلاندی و سوئدی می باشد.

تحصیل داروسازی در دانشگاه فنلاند شرقی

تحصیل داروسازی در دانشگاه فنلاند شرقی در مقاطع مختلفی صورت می پذیرد. مقطع کارشناسی ارشد رشته داروسازی دانشگاه فنلاند شرقی، به مدت دو سال و با ۱۲۰ واحد به پایان می رسد. زبان آموزش در این مقطع انگلیسی بوده و شروع برنامه از سپتامبر می باشد. افرادی که در اتحادیه اروپا قرار دارند برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه  فنلاند شرقی و تحصیل در رشته داروسازی، شهریه ای پرداخت نمی کنند، اما شهریه برای دانشجویان غیر از اتحادیه اروپا ۱۰ هزار یورو در سال می باشد. گرایش دانشگاه فنلاند شرقی در مقطع کارشناسی ارشد رشته داروسازی، سم شناسی می باشد. در واقع آموزش در این حوزه موجب می شود تا که افراد پس از فارغ التحصیلی بتوانند خطرهای مواد شیمیایی انسانی را بررسی کنند. این مواد شیمیایی شامل داروها و لوازم آرایشی می باشد. افرادی که وارد مقطع تحصیل دکترا در فنلاند می شوند در تحقیقات دارویی و سم شناسی فعالیت می کنند. این اقدام با هدف توسعه محصول و نظارت و سم شناسی در بخش دولتی و خصوصی فنلاند رخ می‌دهد و مدت زمان تحصیل در مقطع دکترا ۴ سال و پایان آن با دفاع از پایان نامه دکتری می باشد. به طور کلی حوزه‌های پژوهشی دوره دکترا در دانشگاههای فنلاند شرقی شامل: تحویل دارو، هدفگذاری و پویایی طراحی دارو، اثربخشی درمان، سیاست دارویی، اقتصاد دارویی و راه حل های دارویی هوشمند می باشد.

تحصیل داروسازی در دانشگاه تورکو

پذیرش تحصیلی دانشگاه تورکو در رشته داروسازی مربوط به کارشناسی ارشد می باشد که مدت زمان تحصیل در آن ۲ سال بوده و به کشف و توسعه دارو می پردازند. علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه باید درخواست خود را در ماه ژانویه ثبت کنند و شروع کلاسها از ماه آگوست می باشد‌.

مدارک لازم برای تحصیل داروسازی در فنلاند

علاقه مندان و متقاضیان ادامه تحصیل داروسازی در فنلاند باید با توجه به نیاز دانشگاهی که تمایل به اخذ پذیرش از آن را دارند، مدارکی را آماده سازی نموده و به دانشگاه ارائه نمایند. از مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی و دانشجویی فنلاند داشتن نامه پذیرش دانشگاه است، لذا بدون اخذ پذیرش امکان مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل وجود ندارد. مدارک مشترک مورد نیاز دانشگاه های فنلاند برای اعطای پذیرش به دانشجویان بین المللی شامل موارد زیر می گردند:

 • پاسپورت معتبرتحصیل دکترا در اتریش
 • عکس رنگی
 • مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی همراه با ترجمه
 • ریز نمرات همراه با ترجمه
 • انگیزه نامه قوی شامل دلایل قانع کننده جهت تحصیل داروسازی در فنلاند
 • فرم درخواست پذیرش تکمیل شده توسط متقاضی
 • پرینت بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی
 • مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه (مدرک زبان فنلاندی یا مدرک زبان انگلیسی)

 

هزینه های تحصیل داروسازی در فنلاند

علاقه مندان به تحصیل داروسازی در فنلاند جهت اتخاذ تصمیمات صحیح باید قبل از اقدام به مهاجرت تحصیلی به این کشور، هزینه تحصیل در دانشگاه های فنلاند را بررسی نمایند. یکی از نکات مهم و قابل توجه در ارتباط با تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه های فنلاند، وجود شرط پرداخت شهریه یک سال تحصیلی بصورت کامل در همان ابتدای سال است. البته دانشگاه هایی نیز وجود دارند که ممکن است پرداخت شهریه را تا ماه ژوئن به تاخیر بیندازند. هزینه تحصیل داروسازی در کشور فنلاند حدود 13 الی 18 هزار یورو در سال است و با توجه به دانشگاه محل تحصیل این هزینه متغیر می باشد. ذکر این نکته ضروری می باشد که شرایط تحصیل رایگان در کشور فنلاند در صورتی برای دانشجویان بین المللی امکانپذیر می گردد که به زبان فنلاندی در این کشور تحصیل نمایند و یا این که موفق به دریافت بورسیه تحصیلی در فنلاند به صورت فول فاند شوند.

تحصیل رایگان داروسازی در فنلاند

با توجه به پیشرفت علمی دانشگاه‌های کشور فنلاند، تحصیل داروسازی در این کشور، یکی از اهداف بسیاری از متقاضیان علاقه مند ورود به رشته داروسازی در سراسر دنیا می باشد. یکی از سوالاتی که ذهن متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی فنلاند را درگیر کرده این است که آیا تحصیل رایگان داروسازی در این کشور امکان پذیر است یا خیر که در پاسخ به این سوال باید گفت؛ تحصیل در این کشور رایگان نبوده و افراد برای ورود به دانشگاه های داروسازی در کشور فنلاند ملزم به پرداخت شهریه می باشند اما راهی وجود دارد که امکان تحصیل رایگان برای علاقه‌مندان را به وجود می‌آورد و آن بورسیه های تحصیلی بوده که در دانشگاه‌های این کشور قرار گرفته است. دانشجویان واجد شرایط می توانند با درخواست بوروسیه داروسازی در فنلاند از هزینه‌های زندگی دانشجویی و تحصیل در این کشور معاف شوند. دانشگاه های این کشور بورسیه های مختلفی را در حوزه رشته داروسازی ارائه می دهند که هر کدام بخشی یا همه هزینه‌های افراد را در بر می گیرد و این تنها راه برای رسیدن به تحصیل رایگان در دانشگاه های داروسازی فنلاند می باشد.

بورسیه رشته داروسازی در فنلاند

 دانشجویان بین المللی که دارای معدل سطح بالا بوده و به عنوان دانشجوی ممتاز شناخته می شوند می توانند از بورسیه تحصیل داروسازی در فنلاند استفاده نمایند. جهت اخذ هرگونه بورسیه و یا کمک هزینه تحصیلی از مراکز عالی فنلاند، متقاضیان باید بتوانند رزومه تحصیلی و علمی قوی را به دانشگاه ارائه نمایند. برخی از بورسیه های تحصیلی اعطایی توسط دانشگاه های فنلاند عبارتند از:

بورسیه روزنامه نگاران

این بورسیه بین المللی جهت شرکت در جلسات برگزار شده توسط متخصصان و یا به منظور بازدید از موسسات تجاری مختلف در فنلاند ارائه می گردد.

بورسیه دانشگاه هلسینکی

این بورسیه که فاند کامل می باشد مختص دانشجویان کارشناسی ارشد بوده و و شامل کل مبلغ شهریه به علاوه ده هزار یورو کمک هزینه دانشجویی می باشد.

بورسیه دانشگاه تمپره

این بورسیه که شامل کل شهریه برای دانشجویان با استعداد و ممتاز می باشد بصورت فاند کامل بوده و همچنین شامل کمک هزینه زندگی به مبلغ 7 هزار یورو در سال می گردد که این کمک هزینه مختص دانشجویان کارشناسی ارشد است.

بورسیه دانشگاه اوولو برای دانشجویان کارشناسی ارشد

این بورسیه تنها شامل شهریه دانشگاه جهت تحصیل در فنلاند می گردد.

هزینه های زندگی در فنلاند

یکی دیگر از مسائل دارای اهمیت بسیار در ارتباط با تحصیل داروسازی در فنلاند، اطلاع از هزینه های مختلف مربوط به زندگی در این کشور می باشد. بررسی هزینه های زندگی و تحصیل در کشوری که قصد مهاجرت به آن را داریم به این دلیل دارای اهمیت است که دانشجو از همان ابتدا از این مسائل آگاهی داشته و در طول تحصیل و زندگی در کشوری دیگر با مشکلات مالی مواجه نگردد. اگرچه کار در حین تحصیل یا کار دانشجویی باعث کمک به تامین هزینه ها می شود اما تمامی هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی را شامل نمی گردد و در نیجه متقاضی تحصیل داروسازی در فنلاند باید دارای سرمایه و پس اندازی برای تامین هزینه های خود در این کشور باشد. در جدول زیر می توان برخی از اقلام مصرفی در کشور فنلاند و هزینه مرتبط با آنها را مشاهده نمود:

قیمت(یورو)

اقلام

۱۱،۰۰

یک وعده غذا در رستوران ارزان

۶۵٫۰۰

غذا برای دو نفر در رستوران متوسط

۱٫۶۹

بطری آب - یک و نیم لیتری

۰٫۹۲

بطری شیر - یک لیتری

۱٫۸۶

برنج – یک کیلوگرم

۱٫۸۸

تخم مرغ

۶٫۲۳

پنیرمحلی – یک کیلوگرم

۱۲٫۰۷

گوشت گاو – یک کیلوگرم

۹٫۲۵

گوشت مرغ – یک کیلوگرم

۳٫۰۰

بلیط یک طرفه

۶٫۰۰

تعرفه تاکسی

۱،۲۵۹،۵۱

هزینه اجاره آپارتمان - مرکز شهر

۹۴۳،۶۲

هزینه اجاره آپارتمان - خارج از مرکز

۴،۷۷۶٫۲۳

قیمت هر متر مربع خرید آپارتمان (مرکز شهر)

۲،۸۲۱٫۶۷

قیمت هر متر مربع خرید آپارتمان(خارج از مرکز شهر)

 

ویزای تحصیلی فنلاند

همانگونه که می دانیم دانشجویان علاقه مند به مهاجرت تحصیلی پس از اخذ پذیرش باید در طی مدت زمان مشخصی ترکی را آماده سازی نموده و تحویل سفارت کشور مورد نظر دهند، دانشجویان تحصیل داروسازی در فنلاند نیز باید مدارک موجود در زیر را بصورت کامل آماده سازی نموده و تحویل سفارت این کشور دهند تا بتوانند برای ورود به خاک کشور فنلاند ویزای تحصیلی یا دانشجویی دریافت نمایند.

 • گذرنامه دارای اعتبار کافیتحصیل دکترا در اتریش
 • عکس رنگی
 • نامه پذیرش تحصیلی
 • اثبات تمکن و توانایی مالی جهت پرداخت هزینه های مختلف در فنلاند
 • انگیزه نامه قوی
 • اجاره نامه یا نامه خوابگاه دانشجویی
 • فرم درخواست ویزای تکمیل شده توسط متقاضی تحصیل داروسازی در فنلاند

تمامی مدارک باید ترجمه شده و به تایید وزارت امور خار جه و دادگستری برسند.

کار ضمن تحصیل در‌ فنلاند

دانشجویان و متقاضیان تحصیل در رشته های مختلف در فنلاند و تحصیل داروسازی در فنلاند می توانند همزمان با تحصیل به کار دانشجویی نیز مشغول گردند و بخشی از هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی خود در این کشور را از این طریق تامین نمایند. دانشجویان در کشور فنلاند در مقاطع تحصیلی مختلف می توانند به مدت 25 ساعت در هفته به کار پاره وقت مشغول گردند، اما کار کردن آنها نبباد با تحصیلات آنها دارای تداخل باشد. پیشنهاد می نماییم قبل از اقدام به انجام هر کاری برای مهاجرت به سایر کشورها ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت ارائه شده توسط موسسه MIE را مشاهده نمایید تا بتوانید در رابطه با این فرایند همانند یک وکیل مهاجرتی تصمیم گیری نمایید.

کار پس از تحصیل داروسازی در فنلاند

بطور حتم هدف اکثر دانشجویان از تحصیل داروسازی در فنلاند، اشتغال به کار در این کشور پس از تحصیل و دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور فنلاند از این طریق است. فارغ التحصیلان رشته داروسازی در کشور فنلاند باید بتوانند کاری مرتبط با رشته خود را پیدا نمایند تا بتوانند به زندگی در این کشور ادامه دهند و ویزای کاری فنلاند را دریافت نمایند. یکی از امتیازاتی که دانشجویان تحصیل داروسازی در فنلاند از آن بهره مند می باشند امکان ماندن در کشور فنلاند به مدت یک سال جهت کاریابی در این کشور است. آن دسته از افرادی که موفق به یافتن کار در کشور فنلاند می شوند، پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم و پس از گذشت دو الی سه سال از اقامت دائم، به پاسپورت فنلاند و تابعیت فنلاند دست پیدا می نمایند. نرخ بیکاری که بر فرایند کاریابی در فنلاند نیز دارای تاثیر بسیار است در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد: 

نرخ بیکاری فنلاند

ویزای همراه برای تحصیل در فنلاند

در بررسی شرایط تحصیل داروسازی در فنلاند، یکی از نکات دارای اهمیت بسیار وضعیت و شرایط دریافت ویزای همراه برای خانواده متقاضیان متاهل می باشد. دانشجویان در حال تحصیل در کشور فنلاند، همانند دانشجویان دیگر کشورهای اروپایی می توانند برای خانواده خود که عبارتند از همسر و فرزندان زیر 18 سال، ویزایی تحت عنوان ویزای همراه یا ویزای الحاق دریافت نمایند. دانشجویان برای تحصیل در کشور فنلاند در ابتدا یک ویزای 90 روزه دریافت می نمایند و سپس ویزای آنها به ویزای تحصیلی بلند مدت تبدیل می گردد. دانشجویان متاهل می توانند همزمان با اقدام برای دریافت ویزای دانشجویی برای دریافت ویزای همراه برای خانواده نیز اقدام نمایند. یکی از شرایط اصلی در دریافت ویزای همراه، داشتن تمکن مالی جهت تامین هزینه های خود متقاضی و خانواده وی در کشور فنلاند است.

مهاجرت داروسازان به فنلاند

کشور فنلاند از متخصصین در حوزه علوم پزشکی بسیار استقبال می نمایند. پس می توان شرایط مناسب و ایده آلی را برای فارغ التحصیلان رشته داروسازی در کشور فنلاند متصور شد. بازار کار مناسب و درآمد قابل قبول، موجب می شود که افراد در این کشور از شغل و فعالیت خود، احساس رضایت نمایند. اصلی‌ترین فعالیت داروسازان در کشور فنلاند، حول و  محور ساخت داروها و واکسن ها و ارائه گزارش پیرامون واکنش و عوارض جانبی داروها و مواردی از این قبیل می باشد. این دسته از افراد به طور میانگین حدود ۸۷۰۰۵ یورو در سال درآمد خواهند داشت. نکته‌ای که در رابطه با رشته های حوزه علوم پزشکی برای کار و فعالیت در دیگر کشورهای دنیا وجود دارد، این است که افراد نیازمند معادل سازی مدرک خود در کشور مقصد برای اشتغال می باشند.

درآمد داروسازی در فنلاند

رشته های پزشکی و شاخه های مختلف علوم پزشکی در فنلاند از پردرآمدترین مشاغل می باشند. وجود دانشگاه های پزشکی معتبر و بسیار با کیفیت در این کشور باعث می شوند که هر سال پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان و دیگر متخصصینی وارد بازار کار فنلاند شده و در بخش های مختلف مشغول به کار گردند که این امر باعث تمایز میان درآمدهای این افراد با سایر مشاغل شده است. میانگین درآمد پزشکان و سایر رشته های علوم پزشکی حدود 70 هزار یورو در سال است که این مبلغ ممکن است به 120 هزار یورو نیز افزایش پیدا نماید. در کل تحصیل داروسازی در فنلاند نه تنها یک آینده شغلی روشنی را پیش روی فارغ التحصیلان این رشته در فنلاند بلکه در سایر کشورهای جهان با توجه به اعتبار و کیفیت دانشگاه های کشور فنلاند، قرار می دهد.

مزایای تحصیل داروسازی در فنلاند

تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه های عالی فنلاند می تواند دارای مزایای گوناگونی برای دانشجویان بین المللی باشد. بر همین اساس این رشته دارای طرفداران بسیاری در کشور فنلاند می باشد و هر سال دانشجویان بین المللی بسیاری جهت تحصیل داروسازی به کشور فنلاند مهاجرت تحصیلی می نمایند. یکی از مزایای تحصیل در رشته داروسازی در کشور فنلاند شرایط مطلوب بازار کار جهت اشتغال به کار در فنلاند و در نتیجه ست یابی به اقامت دائم و تابعیت این کشور است. همچنین رشته داروسازی یکی از مشاغل دارای جایگاه شغلی و اجتماعی سطح بالا در تمامی کشورها از جمله فنلاند است. دانشجویان در حال تحصیل داروسازی در فنلاند می توانند در حین تحصیل نیز مشغول به کار گردند که این امر یکی دیگر از مزایای تحصیل در دانشگاه های فنلاند است. میزان درآمد حاصل از این رشته پس از فارغ التحصیلی نیز در تمامی کشورهای جهان از جمله فنلاند در سطح بسیار مطلوب و بالایی قرار دارد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل داروسازی در فنلاند هستید، اینجا کلیک کنید➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس مدیر موسسه ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

✅تحصیل داروسازی در فنلاند در چه مقاطعی امکان پذیر است؟

داروسازی در فنلاند در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می گردد.

✅میزان شهریه رشته داروسازی در فنلاند چقدر است؟

میزان شهریه داروسازی در فنلاند حدود 13 الی 18 هزار یورو می باشد.

✅دروس رشته داروسازی در دانشگاه های فنلاند به چه زبانی ارائه می گردند؟

دروس رشته داروسازی در دانشگاه های فنلاند به زبان فنلاندی و سوئدی ارائه می گردند و تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه های خصوصی امکانپذیر است.

✅دانشجویان در حال تحصیل در فنلاند چند ساعت در هفته می توانند مشغول به کار گردند؟

از شرایط تحصیل در فنلاند و اشتغال زمان تحصیل این است که دانشجویان مجاز به 25 ساعت کار پاره وقت در هفته می باشند.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بحث تفصیلی در ارتباط با تحصیل داروسازی در فنلاند پرداختیم. همانگونه که بیان نمودیم تحصیل این رشته در فنلاند به دو زبان فنلاندی و سوئدی است و برخی از دانشگاه های خصوصی ارائه دهنده رشته داروسازی به زبان انگلیسی می باشند. هزینه تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه های فنلاند حدود 13 الی 18 هزار یورو است. شرایط دریافت بورسیه جهت تحصیل داروسازی در فنلاند برای دانشجویان ممتاز وجود دارد. شرایط کار پس از تحصیل در رشته های پزشکی و داروسازی در فنلاند بسیار مناسب و درآمد این رشته ها در سطح بسیار بالا و مطلوبی قرار دارند. دانشجویان متاهل می توانند همزمان با اقدام برای دریافت ویزای دانشجویی برای دریافت ویزای همراه برای خانواده نیز اقدام نمایند. در صورت تمایل به دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر در ارتباط با تحصیل داروسازی در فنلاند و همچنین دریافت مشاوره با موسسه MIE ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات خود را در باکس مشخص شده در زیر همین مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما هرچه سریعتر پاسخگوی شما عزیزان باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان