تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا

بدون نظر

امروزه دغدغه اصلی دانشجویان علاقه مند به رشته های مهندسی و مدیریت تکمیل ظرفیت شدن بازار کار این رشته ها و ترس از اینکه که نتوانند بواسطه این رشته های دلخواه خود به بازار کار راه یابند است؛ هدف اصلی اکثر مهاجرت ها و ادامه تحصیل ها در دانشگاه های بین المللی اروپایی ورود به بازار کار است. از آنجایی که موسسه MIE قصد دارد به معرفی روش و طرحی بپردازد که دانشجویان بتوانند ضمانتی برای اشتغال پس از فارغ التحصیلی داشته باشد از این بابت نگرانی نداشته باشند؛ بپردازد. این مهم در بعضی از دانشگاه های اروپا میسر می شود. می توانید با مطالعه این مطلب به اطلاعات نسبتا جامع در مورد کشور های خاصی مانند فنلاند که این طرح را اجرا می کند دست یابید و مادامی که سوالی برایتان پیش آمد می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تماس با ما

تحصیل مهندسی و مدیریت در اروپا با گارانتی کار

شرایط عمومی تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا

در کشور های اروپایی از آنجایی که همه چیز طبق برنامه ریزی های منظم و از پیش تعیین شده رخ می دهد. هنگامی که به رشته تحصیلی خاصی در بازار کار نیاز است به دانشجویان علاقه مند و با استعداد در آن رشته های خاص کمک می شود که تحصیل خود را در شرایط بهتر و با ضمانت اینکه حتما به بازار کار وارد می شوند سپری کنند؛ هدایت و حمایت این دانشجویان در حالی انجام می شود که نیاز مبرم بازار کار مطرح باشد. در کشورهای اروپایی مانند انگلستان، آمریکا، هلند و فنلاند اینگونه تضمین ها وجود دارد. برای مثال در کشوری مانند انگلستان با تحصیل سه ساله مدرک لیسانس را دریافت خواهند کرد و می توانند وارد بازار کار شوند؛ علاوه بر محاسبه سابقه کار برای آنها ضمن تحصیل حقوق دریافت خواهند کرد و حتی بعد از تحصیل می توانند دو سال را برای یافتن شغل در انگلستان بمانند، این روند برای مقطع فوق لیسانس در طیف وسیعی از رشته ها در دانشگاه های انگلستان هم صادق است. رشته هایی که جدیداً در کشوری مانند فنلاند شامل گارانتی کار می شوند رشته های مهندسی و مدیریتی هستند؛ در اینگونه دانشگاه ها بخشی به عنوان (Carreer center) این وظایف را برعهده دارد که دانشجویان را حمایت کند و شغل آینده آنها در این رشته های مشخص شده را تضمین کند. با توجه به اینکه هرچه قدر که تعداد دانشجویان فارغ التحصیل یک دانشگاه پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوند و شغل مد نظر خود را پیدا کنند در امتیاز رنکینگ دانشگاه در سطح مختلف جهانی و ملی تاًثیر مثبت خواهد داشت.

تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در فنلاند

فنلاند یکی از کشورهای قسمت شمالی اروپا است؛ این کشور از سطح زندگی و رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است و تحصیل در فنلاند طرفدارن بسیاری دارد. زبان مردم فنلاند فنلاندی و سوئدی است که بیش از نود درصد مردم به زبان فنلاندی صحبت می کنند. هزینه تحصیل در این کشور قبلا رایگان بوده ولی از چند سال اخیر دانشگاه ها در این کشور مبلغی حدود هشت تا نه هزار یورو تحت عنوان شهریه دریافت می کنند. از آنجایی که این دانشگاه امتیازی مانند گارانتی کار را برای رشته های خاصی که بازار کار به آنها نیاز دارد قائل می شود مورد توجه قرار گرفته است. رشته های مهندسی و مدیریتی در دانشگاه های فنلاند از جمله این رشته ها محسوب می شوند زیرا بازار کار به این رشته ها احساس نیاز می کند. دانشگاه ها دانشجویان رشته های مهندسی و مدیریت مانند مدیریت ساخت و ساز را طی گارانتی کاری که در نظر گرفته به کمپانی های نیازمند نیرو در این رشته ها معرفی می کند و افراد مشغول به کار در رشته خود می شوند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

شرایط تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در فنلاند

فنلاند کشوری است که دارای صنعتی قدرتمند، اختلاف طبقاتی بسیار کم، درآمد نسبتا بالاست. تحصیل در کشور فنلاند دارای شرایطی مانند تسلط به زبان انگلیسی دارد اما در حد آیلتس 5 و 6 سطحی نسبتا ساده است و شرایط سنی مشخصی ندارد حتی افرادی تا سن بالای 40 سال هم تقاضای تحصیل در اینگونه دانشگاه ها را داشته اند. تنها تستی مبنی بردانش زبان انگلیسی و ریاضی از متقاضی به عمل می آید. پذیرش رشته های مهندسی مانند مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و رشته های مدیریتی مانند مدیریت منابع انسانی، مدیریت بین المللی، مدیریت مارکتینگ، مدیریت مالی، MBI و بسیاری از زیر شاخه رشته های مدیریت و مهندسی نیازمند سابقه کار خواهند بود. اگر فرد متقاضی در شرکتی کار کرده است و ولی سابقه بیمه ندارد که بتواند ثابت کند با یک معرفی نامه هم سابقه کار او مورد قبول است.

هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند?هزینه های زندگی و تحصیل در فنلاند?

مزایای تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در فنلاند

در بحث برشمردن مزایای تحصیل در رشته های مهندسی و مدیریتی با تضمین کار مزایای زیادی وجود دارد که فرد متقاضی مهاجرت تحصیلی به فنلاند را ترغیب می کند. جدای از اینکه یکی از دلایل اصلی تحصیل در هر سطح و هر کشوری پیدا کردن شغل است وقتی شغل فرد علاوه بر اینکه تضمین شود در رشته و در راستی علائق فرد باشد بسیار جذاب خواهد بود. تحصیل با چنین شرایطی در کشور فنلاند مزایایی مانند ارزان بودن شهریه نسبت به کشوری مانند آمریکا که اینچنین طرحی را ارائه می کنند و عدم اجبار مدرک زبان انگلیسی نه تنها برای پذیرش دانشگاه برای اخذ ویزا هم مدرک زبان اجباری نیست اما داشتن مدرک و تسلط بر زبان انگلیسی بسیار مفید واقع خواهد شد. برای دانشجویان بین المللی یادگیری زبان فنلاندی امتیاز دارد تا جایی که رابطه عکسی میان یادگیری زبان فنلاندی و ارتقا سطح آن و مبلغ شهریه پرداختی وجود دارد. دانشجویان پس ازترم آخر فارغ التحصیلی آموزش های تحت عنوان رزومه نویسی مصاحبه با کارفرما راسپری می کنند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به کارفرما ها و کمپانی های نیازمند نیروی کار معرفی می شوند و مشغول به کار می شوند و دغدغه ای برای کار و اقامت به کلی قابل حل است.

کار پس از تحصیل در فنلاند

?کار پس از تحصیل در فنلاند?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت رسمی اداره مهاجرت هلند در باب ویزای نوآفرینی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

سوالات متداول

✔️شرایط ورود و تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا و در کشور فنلاند چیست؟

  • شرط سنی ندارد
  • مدرک زبان لازم نیست
  • از متقاضی تست ورودی شامل دانش ریاضی و زبان به عمل می آید
  • سابقه کار در رشته های مورد تقاضا که شامل رشته های مهندسی و مدیریتی می شود.

✔️مزایای تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا در کشوری مانند فنلاند چیست؟

  • آموزش های رزومه نویسی و مصاحبه با کارفرما قبل از فارغ التحصیلی
  • تضمین معرفی به کمپانی های نیازمند نیرو و اشتغال به کار متقاضی
  • مرتفع شدن دغدغه هایی مهمی مانند اقامت
  • شهریه پایین تر نسبت به کشوری مانند آمریکا که رشته های مدیریتی از گران ترین رشته ها در این کشور است.

✔️ در تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا آیا می توان بدون داشتن بیمه سابق کار را اثبات کرد؟

اگر در کار قبلی خود که مشغول بوده بیمه نداشته است که بتواند سابقه کار خود را به اثبات برساند با معرفی نامه ای از کار قبلی هم سابقه او قابل قبول است.

✔️ سطح زبان مورد نیاز در تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا و بویژه فنلاند چه سطحی است؟

در پذیرش تحصیل این کشور سطح زبان خاصی مد نظر نیست اما داشتن سطح پایینی از آیلتس هم کفایت می کند زیرا تست دانش زبان انگلیسی و ریاضی در حد دبیرستان از متقاضی به عمل می آید.

سخن پایانی

در این نوشته تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا مورد بررسی علمی قرار گرفت و مشخص شد که اخیراً طبق نیاز بازار کار اروپا و خصوصاً کشوری مانند فنلاند رشته هایی مهندسی و مدیریت با کمبود نیروی متخصص مواجه شده اند و از این رو کسانی که می خواهند در این رشته ها تحصیل کنند با حمایت دانشگاه و تضمین شغل رو به رو خواهند شد اینگونه که دانشجو در ترم آخر تحصیل آموزش هایی برای کار عملی و مصاحبه با کارفرما و رزومه نویسی را سپری می کند و پس از فارغ التحصیلی به کمپانی های نیازمند این رشته ها جهت استخدام معرفی می شود و مشغول به کار می شود سابقه کار از الزامات این طرح است و محدودیت سنی و مدرک بالایی از زبان انگلیسی هم ضرورت ندارد. موسسه MIE با دانشگاه هایی مذکور در فنلاند به عنوان نماینده انحصاری در ارتباط مستقیم است و شما عزیران می توانید با تماس تلفنی مستقیم با موسسه از مشاوره رایگان بهره مند شوید و سوالات خود را در این رابطه بپرسید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان