تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه های ایران

1 نظر

امروزه تعداد فارغ التحصیلان از دانشگاه های ایران که قصد دارند برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی بالاتر، در خارج از کشور تحصیل کنند رو به افزایش است. متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیل به کشورهای خارجی می بایست تمامی شرایط لازم برای مهاجرت تحصیلی را داشته باشند تا بتوانند برای مهاجرت اقدام کنند. از موارد مهم جهت اخذ پذیرش دانشگاهی می توان به مهارت در زبان انگلیسی، سن مناسب، نداشتن گپ تحصیلی، توانایی مالی به جهت پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی، مدارک تحصیلی مورد تایید با نمرات مناسب اشاره کرد. نمرات و معدل می تواند در انتخاب دانشگاه برای دانشجو امری مهم باشد. دانشجو با نمرات بالا می تواند برای دانشگاه های درجه 1 و معتبر خارجی درخواست پذیرش بدهد. از دیگر موارد مهم در زمینه اخذ پذیرش مدرک تحصیلی می باشد. افرادی که قصد ادامه تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور را دارند می بایست بدانند مدرک کدام دانشگاه های ایران در خارج از کشور معتبر می باشد. در ادامه این مقاله به صورت تخصصی و علمی در این زمینه بیشتر صحبت خواهیم کرد. همراه گرامی شما می توانید از طریق برقراری ارتباط تلفنی با مشاورین موسسه ملک پور از مشاوره کاملاً رایگان در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. و همچنین می توانید از طریق مطالعه مقالات مختلف در زمینه مهاجرت در سایت ملک پور اطلاعات مهاجرتی خود را افزایش دهید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه های ایران

تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

مهاجرت از طریق تحصیل به کشورهای خارجی در میان بسیاری از افراد که قصد ادامه تحصیلات تکمیلی دارند بسیار محبوب می باشد. کشور اتریش از نظر کیفیت زندگی و کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارد از این رو هزینه های تحصیل در کشور اتریش ارزان و مقرون به صرفه می باشد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی تمایل دارند به کشور اتریش مهاجرت کنند و در دانشگاه های درجه 1 اتریش تحصیل کنند. از مواردی که در پذیرش از دانشگاه های اتریش مهم می باشد می توان به سطح زبان و سوابق تحصیلی اشاره کرد. مدارکی که دانشگاه های مختلف در یک کشور از دانشجویان می پذیرند، متفاوت می باشد. دانشگاه های درجه 1 در اتریش جهت اعطا پذیرش به دانشجویان سخت گیری بیشتری دارند و دانشجویان متقاضی می بایست از نظر تحصیلی در رتبه بالایی قرار داشته باشند. تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاهی غیر انتفاعی ممکن است برای دانشگاه های خصوصی در اتریش قابل قبول باشد و دانشجویان می توانند مدارک و درخواست خود را برای دانشگاه ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تایید دانشگاه، پذیرش را اخذ کنند.

تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه پیام نور

دانشجویان در اتریش می توانند بهترین تجربیات تحصیلی را تجربه کنند. دانشگاه های کشور اتریش از نظر تحصیل دانشجویان در یک نظر سنجی از 10 نمره 9 نمره را کسب کردند و در جایگاه چهارم قرار دارند. دانشجویان، تحصیل در دانشگاه های کشور اتریش را به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجوان بین المللی می دانند. دانشجویانی که تجربه تحصیل در اتریش را داشته اند اعلام کرده اند که در اتریش تجربه اجتماعی فراموش نشدنی را داشته اند و در مورد فعالیت ها، زندگی شهری و تجربه فرهنگی اتریش در مقایسه با تجربه هایی که در سایر کشورهای اروپایی داشته اند سطح بالاتری از حد متوسط را تجربه کرده اند. کیفیت دانشگاه های اتریش و تنوع برنامه های تحصیلی ارائه شده و خدمات دانشگاه بسیار عالی می باشد. دانشجویان بین المللی برای داشتن تجربه تحصیل در اتریش می بایست شرایط لازم از جمله مدارک تحصیلی مناسب را داشته باشند. دانشجویانی که از دانشگاه های پیام نور فارغ التحصیل شده اند می توانند رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه های خصوصی در اتریش ارسال کنند.

تمکن مالی برای ویزای تحصیلی اتریش

این مقاله را از دست ندهید: تمکن مالی برای ویزای تحصیلی اتریش

در این مقاله ما تمام راه های تمکن مالی برای ویزای تحصیلی اتریش را به شما خواهیم آموخت.

تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه علمی کاربردی

کشور اتریش از نظر وسعت کشوری کوچک می باشد اما از گذشته تا کنون تاثیر زیادی بر جهان گذاشته است. کشور اتریش با داشتن مناظر فوق العاده زیبا، شهرهای پر از جنب و جوش و بهترین دانشگاه ها می تواند مقصد مناسبی برای دانشجویان بین المللی باشد. دانشجویان بین المللی در دانشگاه های اتریش فرصت های تحصیلی زیادی پیش رو خواهند داشت. هزینه های تحصیل در اتریش نسبت به هزینه های تحصیل در اروپا کم هزینه و ارزان است. در نتیجه دانشجویان می توانند تحصیل خود را در دانشگاه های ارزان اتریش تجربه کنند. بسیاری از دانشگاه های اتریش دوره هایی به زبان آلمانی ارائه می دهند. دانشجویانی که شهروندان غیر اتحادیه اروپا هستند برای تحصیل می بایست از دانشگاه پذیرش تحصیلی اتریش را اخذ کنند و سپس برای اجازه ورود به کشور اتریش، ویزای تحصیلی اتریش را دریافت کنند. افرادی که در ایران در دانشگاه های علمی کاربردی تحصیل کرده اند و مدرک دانشگاهی علمی کاربردی دارند می توانند برای دانشگاه های خصوصی اتریش مدارک خود را ارسال کنند.

تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد

کشور اتریش با توجه به امکاناتی که به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد، کشوری مناسب برای تحصیل می باشد. کشور اتریش کمترین آمار جرم و جنایت در اروپا را دارد به همین دلیل دانشجویان بین المللی می توانند برای تحصیل در هر کدام از شهرهای اتریش اقدام کنند. سوال اکثر متقاضیانی که قصد دارند از طریق تحصیل به اتریش مهاجرت کنند و فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند؛ این است که اعتبار مدرک دانشگاه آزاد در اتریش چقدر است؟ در مورد این سوال باید گفت برای تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد، اعتبار مدرک دانشگاه آزاد در اتریش به گونه ای است که شانس اپلای دانشجویان را پایین نمی آورد. لازم به ذکر است که در دانشگاه های معتبر و تراز اول در دنیا با هر معدل و هر مدرک تحصیلی امکان گرفتن پذیرش نیست. یکی از فاکتورهای مهم در اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی، رتبه دانشگاه و رزومه متقاضی می باشد. اگر قصد دارید در دانشگاه های درجه 1 تحصیل کنید می بایست مدرک تحصیلی را نیز از دانشگاه های دولتی دریافت کرده باشید.

شرایط ویزای تحصیلی اتریش در صورت داشتن مدرک تحصیلی دانشگاه غیرانتفاعی، آزاد، و پیام نور یا علمی کاربردی

دانشجویان بین المللی که پاسپورت کشورهای غیر اتحادیه اروپا را دارند برای تحصیل و اقامت طولانی مدت در اتریش می بایست اجازه ورود از سفارت اتریش دریافت کنند. دانشجویان ابتدا می بایست برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اتریش اقدام کنند و سپس با داشتن پذیرش دانشگاه به همراه مدارک مورد نیاز برای ویزا درخواست دهند. مراحلی که دانشجوی متقاضی برای ویزای تحصیلی در اتریش طی می کند عبارت است از: گرفتن پذیرش دانشگاهی از اتریش، تکمیل فرم درخواست ویزا، جمع آوری مدارک مورد نیاز، گرفتن وقت ویزا از سفارت، آمادگی برای مصاحبه. مدارک مورد نیاز هم در ادامه آورده شده است:

  • پاسپورت معتبر با حداقل 2 صفحه خالی
  • تکمیل فرم درخواست ویزا
  • ارائه عکس که متقاضی اخیراً گرفته باشد
  • بیمه سفر
  • تمکن مالی
  • پذیرش دانشگاه
  • مدارک پرداخت شهریه
  • مدارک تحصیلی پیشین

شرایط بورسیه تحصیلی در صورت داشتن مدرک تحصیلی دانشگاه غیر انتفاعی، آزاد، و پیام نور یا علمی کاربردی

بورسیه تحصیلی کمک هزینه به دانشجویان بین المللی می باشد که غیر قابل بازگشت است. دانشجویان بین المللی می توانند از بورسیه دولتی اتریش در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا استفاده کنند. دانشگاه های اتریش برای رشته های دانشگاهی در زمینه های علوم طبیعی، علوم فنی، علوم بهداشتی، علوم اجتماعی، علوم کشاورزی، هنر، علوم انسانی و ... ارائه می شود. بورسیه های دولتی اتریش تمامی هزینه های تحصیل دانشجویان را شامل می شود. دانشجویانی که بورسیه تحصیلی در اتریش را دریافت می کنند می توانند از مزایای بورسیه تحصیلی که عبارتند از کمک هزینه تحصیلی، بیمه درمانی، خوابگاه، هزینه های سفر استفاده کنند. هر دانشگاه شرایط خودش را برای اعطا بورسیه تحصیلی دارد و متقاضیان می بایست برنامه دانشگاه را به دقت مطالعه کنند و بر اساس آن مدارک خود را برای دانشگاه ارسال کنند. به طور کلی برای اخذ بورسیه تحصیلی می بایست دانشجو سطح زبان بالا و رزومه تحصیلی بسیار قوی و مدرک دانشگاهی معتبر داشته باشند.

اقامت و تابعیت پس از تحصیل در اتریش با مدرک تحصیلی دانشگاه غیر انتفاعی، آزاد، و پیام نور یا علمی کاربردی

دانشجویان بعد از مهاجرت تحصیلی به اتریش تمایل دارند که بتوانند اقامت دائم اتریش را اخذ کنند و همچنین راه های اخذ پاسپورت را بررسی می کنند. دانشجویان بعد از اتمام دوره تحصیلی خود می بایست در اتریش مشغول به کار شوند تا بتوانند بعد از تحصیل اقامت خود را تمدید کنند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و گردآوری شده است، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. بعد از 5 سال اقامت بدون وقفه و داشتن درآمد در اتریش می توانند درخواست اقامت طولانی که 5 ساله صادر می شود را داشته باشند. افراد با این اقامت اجازه کار در اتریش را نیز دارند و می توانند بعد از گذشت 5 سال آن را تمدید کنند. افراد بعد از 6 سال زندگی و کار در اتریش می توانند آزمون کتبی در مورد تاریخ و نظام دموکراتیک اتریش بگذرانند تا بتوانند درخواست تابعیت اتریش را بدهند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه های ایران هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول در مورد تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه های ایران

آیا مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد برای تحصیل در اتریش معتبر می باشد؟

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد در اتریش به دانشگاه اتریشی، متفاوت می باشد. دانشگاه ملی وین مدرک دانشگاه آزاد را نمی پذیرد.

با مدرک تحصیلی پیام نور می توان از دانشگاه اتریش پذیرش تحصیلی گرفت؟

افرادی که از دانشگاه های پیام نور فارغ التحصیل می شوند می توانند مدارک خود را برای دانشگاه های اتریش ارسال کنند تا توسط دانشگاه بررسی شود.

دانشگاه های اتریش مدرک دانشگاه علمی کاربردی را می پذیرد؟

دانشجویان با مدرک تحصیلی علمی کاربردی می توانند برای دانشگاه های خصوصی مدارک ارسال کنند تا بررسی شود.

مدرک تحصیلی از دانشگاه پیام نور برای گرفتن پذیرش از دانشگاه دولتی اتریش معتبر است؟

دانشگاه دولتی اتریش مدارک تحصیلی تنها از دانشگاه های دولتی را می پذیرد.

سخن پایانی درباره تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه های ایران

همراه گرامی از اینکه تا انتهای مقاله تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی همراه ما بودید سپاسگزاریم. در این مقاله به صورت کاملاً علمی و تخصصی در مورد مهاجرت تحصیلی با مدارک دانشگاه های ایران به دانشگاه های اتریش مطالبی ارائه کردیم. فارغ التحصیلان از دانشگاه های آزاد و پیام نور می توانند مدارک تحصیلی خود را به دانشگاه های خصوصی اتریش ارسال کنند و درخواست پذیرش دهند. شرایط اعطا پذیرش دانشگاه های خصوصی بسته به شرایط و قوانین متفاوت می باشد. دانشجویانی که از دانشگاه های آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی فارغ التحصیل شده اند بهتر است برای دانشگاه های خصوصی در اتریش درخواست پذیرش دهند. دانشجویانی که مدرک دانشگاهی از دانشگاه های دولتی ایران دریافت کرده اند می توانند برای دانشگاه های دولتی اتریش درخواست دهند. همراه گرامی شما می توانید سوالات و پیشنهادات خود در زمینه مهاجرت را در انتهای مقاله ثبت کنید تا در سریع ترین زمان به آن ها پاسخ داده شود. همچنین با ارتباط تلفنی با مشاورین موسسه از مشاوره رایگان استفاده کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
صبا
آیا مدارک دانشگاه های اتریش در ایران معتبر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز مدرک دانشگاه های بین المللی در همه جای دنیا معتبر است
مشاوره رایگان