مقایسه خود حمایتی و نوآفرینی

1 نظر

در این مقاله قصد داریم تفاوت اقامت تمکن مالی و کارآفرینی هلند را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. هزینه های این روش ها چقدر است؟ چگونه از روش خود حمایتی و نوآفرینی موفق به اخذ اقامت شویم؟ در تفاوت اقامت تنعم مالی و کارآفرینی هلند بسیاری از افراد شرایط هر دو روش را دارند به در پی انتخاب یکی از این دو هستند. در این مقاله که در موسسه ملک پور به نگارش درآمده به صورت دقیق به این موضوع توسط کارشناسان موسسه پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاورین ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی چیست و چرا بهترین روش محسوب می شود


 

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

تماس با ما

مقایسه خود حمایتی و نوآفرینی

مقایسه اقامت خود حمایتی و نوآفرینی و شرایط عمومی

در ابتدا باید به نکته توجه داشته باشید کگه معنای اقامت از روش تمکن مالی و خود حمایتی چگونه اقامتی است! این روش به این صورت است که متقاضیان اوضاع مالی مناسبی دارند و قصد سرمایه گذاری ندارند و برای اقدام از روش نتعم مالی باید مدارکی در باب داشتن میزان مشخصی از سرمایه و داشتن درآمد بالا را شامل می شود و پس از آن در خواست اقامت بدهید.

در مبحث نوآفرینی به این صورت است که متقاضیان باید یک ایده نو و جدیدی را به کشور مورد نظر ارائه دهند که در نتیجه موفق به ایجاد یک ایده نو و آفریش یک بیزینس جدید باشد.

 

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی کانادا


نکات مهم در باب مقایسه اقامت خود حمایتی و نوآفرینی

در مهم ترین نکته ای که در باب اقامت خود حمایتی و تنعم مالی باید در نظر بگیرید این است که این اقامت مخصوص افراد بالای 60 سال بوده و بهتر است برای دوران بازنشستگی از این روش اقدام شود چراکه در هر صورت شما اگر به اصطلاح گنج قارون هم داشته باشید پس از مدتی زندگی در اروپا و تبدیل سرمایه خود از ریال به یورو، باز هم به مشکل بر خواهید خود و به دنبال شغلی خواهید بود؛ ولی باید این مهم را به یاد داشته باشید که در روش خود حمایتی یا تمکن مالی این امکان وجود نداشته و شما نمی توانید در این روش مشغول به کار شوید. لازم به ذکر است که افرادی که از کار سیاه در اروپا استفاده می کنند اگر گزارشی از این اقدام فرد به دولت شود، اقامت از وی سلب شده و مسائل بدی را در پی خواهد داشت.

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط ویژه نوآفرینی کانادا


با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

اقامت نوآفرینی چگونه است؟

در اقامت نوآفرینی متقاضیان می توانند در ایده و شغلی که به آن علاقه دارند، کار کرده و درآمد داشته باشند. از مزایای این روش می تواند اخذ قامت و ویزا باشد؛ یکی از بهترین امکانات این روش آموزش و همراهی قدم به قدم با متقاضی است و از صفر تا صد در کشور مقصد، آموزش های لازم به افراد داده می شود. لازم به ذکر است که در این روش سرمایه و ایده شما زیر نظر دولت کشور مقصد مثل هلند و اتریش به صورت دقیق بررسی می شود و در صورتی که ایده از سود دهی مناسبی برخوردار باشد دولت به شما اجازه اجرای این ایده را می دهد.باید به این مهم دقت داشته باشید که حتی در صورتی که دولت به شما این اجازه راه اندازه ایده را بدهد باز هم شما قبل از وارد کردن سرمایه می توانید، شرکت خود را ثبت، اقامت را اخذ و پس از ورود سرمایه خود را وارد کنید. همچنین با ید این نکته را نیز اضافه کنیم که نوآفرینی یکی از بهترین و آسان ترین راه های مهاجرت است.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


خدمات موسسه ملک پور در روش نوآفرینی

یکی از کارهایی که  موسسه ملک پور برای شما در نظر گرفته است در کشور هلند به این صورت است که ارگانی که به شما تائیدیه ایده را می دهد دانشگاه بوده و قدم به قدم در باب بیزینس مربوطه با شما جلو می آید. سوال اینجاست که ثبت شرکت در طرح نوآفرینی کشور هلند چقدر هزینه دارد؟ شاید برای شما جالب باشد که هزینه ثبت شرکت از این روش تنها 50 یورو می باشد.

 تنها شرط این روش دانستن زبان انگلیسی است، چرا که به تجربه موسسه ملک پور از هر 10 نفر در هلند 9 نفر انگلیسی مکالمه می کنند. در روش نوآفرینی اتریش باید به این مهم دقت داشته باشید که در ابتدا امر باید 50 هزار یورو به همراه داشته باشید و حداقل یک نفر را استخدام نمایید.

آیا آثار اقامتی این دو طرح با یکدیگر متفاوت است؟

در جواب این سوال باید بگوییم که اقامت از روش تنعم مالی به مدت زمان 6 سال بوده و در صورتی که فرد در سه سال آخر بتواند کار کند، بیمه و مالیات را پرداخت نماید، امکان اخذ پاسپورت وجود دارد. اجازه کار در روش نوآفرینی وجود دارد. تحصیل رایگان فرزندان در هر دو روش امکان پذیر است. همسر متقاضی در روش تنعم مالی اجازه کار ندارد ولی در روش نو آفرینی همسر متقاضی در هر زمینه ای می تواند مشغول به کار شود.

در این روش باید به این مهم دقت داشته باشید که در دانشگاهی که موسسه ملک پور برای شما در نظر می گیرد قدم به قدم روش بیزینسی متقاضی را به وی آموزش می دهد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت نوآفرینی کانادا


 

باید به این مهم دقت داشته باشید که ویزای متقاضی از نوع اقامت استارتاپی می باشد.

باید در نظر داشته باشید که روش خود حمایتی بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد ولی اخذ اقامت نو آفرینی از 1 تا 3 ماه به طول می انجامد، این در صورتی است که تمامی مدارک شما کامل باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت رسمی اداره مهاجرت اتریش در باب ویزای نوآفرینی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

سوالات متداول

✔️ آیا آثار اقامتی این دو طرح با یکدیگر متفاوت است؟

بله به صورت کامل به آثار این دو در مقاله فوق پرداخته شد.

✔️ آیا در روش تنعم مالی یا خود حمایتی اجازه کار وجود دارد؟

در این روش به افراد و همراهان اجازه کار داده نمی شود.

✔️ در اقامت های خود حمایتی و نوآفرینی چه مدت زمانی برای اخذ اقامت به طول می انجامد؟

روش خود حمایتی بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد ولی اخذ اقامت نو آفرینی از 1 تا 3 ماه به طول می انجامد، این در صورتی است که تمامی مدارک شما کامل باشد.

✔️ آیا در روش نوآفرینی داشتن مدرک زبان نیاز است؟

بله تنها شرط این روش دانستن زبان انگلیسی است، چرا که به تجربه موسسه ملک پور از هر 10 نفر در هلند 9 نفر انگلیسی مکالمه می کنند.

 _____________سخن نهایی __________

در این مقاله به مقایسه خود حمایتی و نوآفرینی پرداختیم و به صورت کامل به جزئیات آن اشاره کردیم. در آخر باید بدانید که موسسه ملک پور این روش ها را به شما معرفی می کند و از بین روش هایی که به متقاضیان معرفی می کنند بهترین و به صرفه ترین روش ها را برای شما در نظر می گیرد. در نتیجه افرادی که قصد راه اندازی بیزنیس را دارند در نظر داشته باشند که از روش هایی استفاده کنند که اجازه کار داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سپیده راد
سلام وقتتون بخیر برای پلن نوآفرینی سن و تحصیلات در چه سطحی باید باشه؟ کدومشون راحت تره از لحاظ تهیه مدارک و اقدام ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. سن و تحصیلات در ارائه ایده و شرایط اجرایی مهم است اما باید شرایط متفاضی دقیق بررسی شود تا با آگاهی کامل بتوان اظهار نظر کرد.
مشاوره رایگان