معرفی مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ

بدون نظر

بزرگ ترین و اصلی ترین دغدغه پدر و مادر ها برای آینده تحصیلی فرزندانشان است که همه زندگی وی را در بر می گیرند. والدین بسیاری علاقه مند به تحصیل فرزندشان در بهترین محیط های آموزشی اروپایی می باشند اما دغدغه و نگرانی های بسیاری برای فرستادن کودکان و نوجوانان، به کشور و یا مدرسه ای دور از محل زندگی دارند. این نگرانی با شرایط ویژه ای که مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ، به وجود آورده کاملا برطرف شده است. شرایطی نظیر اخذ دیپلم IB یا مدرک ALEVEL فرصت ویژه ای برای ورود به بهترین دانشگاه های انگلستان برای افراد فراهم خواهد اورد. از طرفی مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش با تقویت زبان آلمانی و تحصیل دو زبانه شرایط را برای ورود به دانشگاه های آلمانی و انگلیسی زبان هموار خواهد ساخت.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
تصویر پردیس مدرسه SKIS قصر کرومبوخ

معرفی مدرسه SKIS اتریش

یک قصر قدیمی بازسازی شده با پیشینه و سبقه تاریخی در دل جنگل اتریش که با هدف تربیت و آماده سازی دانش آموزان برای ورودشان به بهترین دانشگاه های دنیا فعالیت می نماید، تبدیل به مدرسهSKIS  اتریش شده است. جالب است بدانید که این مدرسه از هتل، تغییر کاربردی داده و تبدیل به یک مرکز آموزشی شده است. تاریخ و فرهنگ اتریش در کنار امکانات به روز تحصیلی و آموزشی، فضا و شرایط دلچسبی را برای تحصیل در مدارس اتریش وجود آورده است. به دلیل تعداد کم دانش آموزان، توجه ویژه ای به تحصیل افراد می شود و برنامه های آموزش منظمی در مدرسه کرومبوخ اتریش اجرا می گردد. شکوفایی استعداد و علایق دانش آموزان، یکی از هدف های اصلی مدیران این مدرسه است. تحصیل در مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش، به صورت شبانه روزی و نیمه شبانه روزی بوده و تمام امکاناتی که یک دانش آموز برای شکوفایی و پیشرفت نیاز دارد، در این مدرسه وجود دارد.

تاریخچه مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

جالب است بدانید که مدرسه بین المللی کرومبوخ، در اصل یک قلعه تاریخی می باشد. تاریخچه قلعه کرومبوخ که حالا تبدل به مدرسه شده را باید به قرن یازدهم میلادی ربط دهیم که در سال 2020 تعمیر و آماده تحصیل دانش آموزان تا قبل از ورود به دانشگاه های مشهور و معتبر جهان گردیده است.

زبان تحصیل در مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

به دلیل ورود دانش آموزان از سراسر دنیا، فرهنگ و زبان های متعددی وارد مدرسه کرومبوخ اتریش شده است اما زبان تحصیل در این مدرسه بین المللی، انگلیسی و آلمانی است. این مرکز آموزشی یک مدرسه دو زبانه بوده که با هدف گذاری های موجود در سیستم آموزشی آن، افراد به محض ورد به مدرسه، کم کم سطح زبان انگلیسی و آلمانی خود را ارتقاء خواهند بخشید. سطح مورد نیاز زبان برای ورود به مدرسه کرومبوخ اتریش، B2 می باشد و اگر دانش آموزی از سطح پایین تری برخوردار باشند، با دوره های فشرده ای که زیر نظر معلمان برجسته برگزار می شود، در کمترین زمان به درجه قابل قبولی از مهارت و تسلط روی زبان انگلیسی و آلمانی خواهند رسید. دانش اموزان در پایه 7 تا 10 به آموزش دو زبانه انگلیسی و آلمانی را می گذرانند.

شرایط پذیرش مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

برای ورود به مدرسه کرومبوخ اتریش، دارا بودن شرایطی الزامی است. البته باید گفت که این شرایط، مانع بزرگی را برای افراد به وجود نمی آورد و تنها مربوط به شرایط و قوانین معمول مربوط به پذیرش مدارس در سراسر دنیا می شود. از آنجایی که آموزش به زبان انگلیسی و آلمانی است، اولین مورد مهم در شرایط پذیرش مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش، دارا بودن حداقل سطح زبان B2، برخورداری از تمکن مالی به اندازه که بتوان از پس هزینه های تحصیل در اتریش و همچنین مربوط به شهریه و زندگی در اتریش می باشد. ارائه مدارک مورد نیاز در کنار موارد گفته شده، مسیر پذیرش افراد در مدرسه بین المللی کرومبوخ را هموار می کند.

دروس و کلاس های مدرسه SKIS اتریش

مدرسه بین المللی کرومبوخ منطبق بر پیشرفته ترین متدهای تحصیلی دنیا اداره می شود. کلاس های ریاضی، علوم، تاریخ، جغرافیا، هنر، موسیقی و... در کلاس و آزمایشگاه های این مدرسه با بهترین امکانات ارائه و افراد را آماده حضور در بهترین دانشگاه های اتریش و جهان می کند. بهترین بستر برای رشد و شکوفایی استعداد و علاقه مندی های دانش آموزان به وجود آمده تا در هر زمینه ای که دوست دارند، از طریق بهترین معلم های سراسر دنیا که در این مدرسه بین المللی به تدریس می پردارند، آموزش دیده و به مدارج بالای علمی و هنری برسند. سالن های تمرین تئاتر، موسیقی، نقاشی، ورزش از جمله تنیس، سوارکاری، گلف و... به همین منظور در مدرسه کرومبوخ راه اندازی شده است. کلاس های آموزشی این مدرسه، دروس را به زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می دهند.

 

مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

این مقاله را از دست ندهید: مدرسه آمادئوس اتریش

در این مقاله ما راه های موفقیت در مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش را به شما خواهیم آموخت.

هزینه تحصیل در مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

بسیاری از دانشگاه ها و مدارس کشور اتریش خدمات آموزشی خود را به صورت تحصیل رایگان در اتریش به متقاضیان ارائه می دهند. در این میان مدرسه بین المللیSKIS  اتریش در ازای خدمات آموزشی، تفریحی، خوابگاه، فوق برنامه و... که برای دانش آموزان تا اخذ دیپلم در نظر گرفته، هزینه 63 هزار یورو در سال را دریافت می نماید. از آنجایی که این مدرسه به دلیل سطح علمی بالا و برنامه های مدون آموزشی که دارد و به نوعی تضمین کننده ورود دانش آموزان به دانشگاه مشهوری همچون وین که تحصیل در آن تقریبا رایگان است، پرداخت شهریه به این مدرسه بین المللی را باید نوعی سرمایه گذاری بدون ریسک و موفقیت آمیز علمی به شمار آورد که افراد را به بالاترین قله موفقیت تحصیلی و در نهایت کار مناسب و درآمد ایده آل که جبران کننده این هزینه می باشد، خواهد رساند.

امکانات رفاهی و آموزشی مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

یکی از دلایل شهرت مدرسه بین المللی کرومبوخ را میبایست امکانات رفاهی بی شمارش دانست. از چشم انداز مسحور کننده این مدرسه که بگذریم، برای اشاره به امکانات رفاهی این مدرسه، می توان از غذاهای متنوع و چندین وعده غذایی در کنار آموزش ورزش های ویژه ای مانند اسب سواری، اسکی، گلف و... یا وجود آزمایشگاه پیشرفته تکنولوژی و کامپیوتر، کتابخانه های با کتب قدیمی به زبان های مختلف دنیا، سازهای موسیقی از جمله پیانو برای تمرین و رستوران ها با غذاهای خوشمزه و... نام برد. وجود ویدیو پروژکتور در همه کلاس های درس و پرده نمایش در سالن این مدرسه، موجب شده تا در زمان درس و تفریح به بهترین شکل ممکن افراد آموزش دیده و به تماشای فیلم بپردازند. وجود مشاوران برجسته برای ارائه مشاوره پیرامون چگونگی ورود به دانشگاه های معتبر اتریش و جهان، همگی از قابلیت و امکانات رفاهی و آموزشی مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش می باشد.

نمایی از مدرسه بین المللی کرومبوخ

شرایط خوابگاه مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ

مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش که در اصل یک قصر می باشد، از امکاناتی همچون خوابگاه در خود مدرسه برخوردار است. هرچند که تحصیل در این دانشگاه، مختلط و همزمان برای دانش آموزان دختر و پسر است اما خوابگاه های دختران و پسران کاملا مجزا و جدا از هم می باشد. وجود سوئیت های دو الی سه تخته با چشم انداز زیبای جنگل که به صورت مشترک در اختیار 2 تا 3 دانش آموزش گذاشته می شود، دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه همراه با میز، صندلی و چراغ مطالعه اختصاصی می باشد. اتاق های خصوصی و یک نفره نیز وجود دارد اما پیشنهاد مسئولان این مدرسه، انتخاب اتاق های مشترک به منظور برقراری روابط اجتماعی، ارتقاء سطح زبان و... می باشد. مسئولیت نظافت اتاق ها به عهده نیرو خدماتی و 3 نوبت در هفته می باشد. همچنین لباس دانش آموزان اتو و ملحفه و روتختی آنها نیز به طور منظم، عوض می شود. سیستم لباس شویی خوابگاه نیز رایگان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

شرایط اپلای دانشگاه های برتر با تحصیل در مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش

از آنجایی که معلمان و مشاوران تحصیلی این مدرسه از دانشگاه های بزرگ دنیا مانند وین، برلین و... وارد سیستم آموزشی این مدرسه شده و به تدریس می پردازند، به خوبی با مسیر ورود به دانشگاه های معتبر اتریش و جهان آشنا و فرمول آن را به دانش آموزان منتقل می کنند. همه نگرانی های دانش آموزانی که قصد اخذ پذیرش بهترین دانشگاه های اروپا و یا آمریکا را دارند برطرف شده و هر دانش آموز می تواند انتخاب کند که در مدرسه بین المللی کرومبوخ اتریش، دوره ib را بگذراند یا A level و از این رو، هیچ مانعی بر سر راه وی جهت ورود و پذیرش در دانشگاه مورد علاقه اش نخواهد بود. در واقع مهم ترین هدف این مدرسه، آماده سازی دانش آموزان برای ورود به دانشگاه های صاحب نام جهان و اخذ قله های ترقی در این حوزه می باشد. در این راستا کلاس های آموزشی به طور مداوم در مدرسه برگزار و شرایط اخذ پذیرش و چگونگی ورود به بهترین دانشگاه های جهان، برای متقاضیان شرح داده می شود. ادعای مدیر مدرسه کرومبوخ اتریش این است که تجارب بالایش در اخذ مدارک متعدد از دانشگاه های معتبر اتریش همچون وین، نوعی گارانتی و تضمین کننده ورود دانش آموزان مدرسهSKIS  اتریش به بهترین دانشگاه های جهان می باشد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

برای ورود به مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ، به مدرک زبان نیاز است؟

زبان آموزش در این مدرسه، آلمانی و انگلیسی بوده و سطح مورد نیاز B2 است. در صورت عدم مهارت زبانی، امکان آموزش در دوره های فشرده زبان در این مدرسه وجود دارد.

تحصیل در مدرسه کرومبوخ اتریش رایگان است؟

خیر، برای تحصیل در مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ، میبایست مبلغ 63 هزار یورو در سال را بپردازید.

آیا مدرسه کرومبوخ اتریش دارای خوابگاه است؟

بله، خوابگاه های متعددی با امکانات رفاهی ایده آل در داخل قصر، وجود دارد.

آیا ایرانیان اجازه ورود به مدرسه کرومبوخ را دارند؟

همه افراد در سراسر دنیا، در صورت دارا بودن شرایط قادر به تحصیل در مدرسه بین المللی کرومبوخ آلمان می باشند.

سخن پایانی

با توجه به ویژگی و وضعیت ویژه مدرسه SKIS در قصر کرومبوخ، شهرت قابل توجهی برای این مدرسه بین المللی ایجاد شده و افراد در سراسر دنیا به خصوص ایرانی ها، علاقه مند به کسب آگاهی پیرامون این مدرسه و حضور فرزندانشان در مرکز آموزشی کرومبوخ شده اند. ابهامات بسیاری در این زمینه برای مخاطبان به وجود آمده، سوالاتی همچون: معرفی کلی مدرسه کرومبوخ، تاریخچه آن، زبان تحصیل، شرایط تحصیل، نحوه و چگونگی اپلای از این مدرسه برای دانشگاه های معتبر دنیا و... که در این مقاله به همه آنها پاسخ داده شده است . همچنین در صورت بروز هرگونه سوالی در حوزه مورد بحث و یا به طور کلی مهاجرت، راه های ارتباط تلفنی با مشاوران موسسه MIE به طور رایگان روی مخاطبان ارجمند باز است.


ثبت پرسش
مشاوره رایگان