اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

بدون نظر

شما می توانید سوالات خود را به صورت تصویری بر روی سایت موسسه ملک پور بپرسید و به صورت آنلاین، هر هفته جواب خود را دریافت نمایید. در ادامه قصد پاسخ به سوال یکی از متقاضیان که درخواست اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer را داده بودند، می پردازیم. این پاسخ توسط مشاورین و کارشناسان مجرب موسسه ملک پور داده شده است، در صورتی که سوالی در باب اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer دارید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

 

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer و پاسخ به سوال متقاضی

سوال به اینصورت است که فرد با 37 سال سن، مجرد، با مدرک لیسانس نرم افزار کامپیوتر و کارشناسی ارشد بازرگانی در زیر شاخه های بازاریابی بوده و در حدود 10 سال تجربه بازاریابی و فروش دارند. وی دارای سابقه کاری با بیمه 5 ساله بوده و به زبان انگلیسی مسلط می باشد. طبق فرمایشات ایشان، در آینده ای نه چندان دور می توانند موفق به دریافت آیلتس 7 شوند.

  • پاسخ به سوال :

در جواب این مشخصات باید بگوییم که فرد با توجه به سن، سابقه کاری، مدرک تحصیلی و غیره پیشنهاد می شود که در ابتدای امر ویدئو های محصول گام به گام تا اخذ کار را تماشا نمایند؛ چرا که در این محصول می توانند الفبای کاریابی را به صورت کامل متوجه شوند. به این مهم دقت داشته باشید که شما با دانستن اینکه کدام کشور مناسب شماست، نحوه نوشتن رزومه شخصی، روش های مهاجرتی، چگونگی مصاحبه های کاری و غیره، به راحتی می توانید این اقدام را خود به تنهایی انجام داده و یا منظر بمانید تا موسسه ملک پور به صورت رایگان رزومه را از شما دریافت کرده تا به صورت رایگان اقدام به کاریابی نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشید که در چند ماه اخیر، موسسه MIE بیش از 20 هزار رزومه از متقاضیان دریافت کرده و افرادی که مشمول شرایط کاریابی بودند؛ موفق به دریافت ایمیل دوم از سمت موسسه MIE شدند. همانطور که می دانید بسیاری از کمپانی ها در زمان شیوع کرونا رزومه افراد خاص را انتخاب کرده و تعداد کمی از متقاضیان را برای کاریابی پذیرش کردند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

 

گام به گام تا کار در خارج از کشور

?گام به گام تا کار در خارج از کشور?

 

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer و پیشنهاد موسسه MIE

در صورتی که شما به دنبال راه کاری سریع تر و شفاف تر هستید؛ به شما توصیه می شود تا از راه و روش های فرعی وارد بازار کار کشور های خارجی شوید. این راه ها در حال حاضر متقاضیان بیشتری را شامل شده و نسبت به قبل، طرفداران بیشتری را پیدا کرده است. شما با این سن و تجربیات می توانید به راحتی برای شخص دیگر و یا برای خود مشغول به کار کنید.

با در نظر گرفتن میزان دارایی خود می توانید از روش هایی مثل کار تحصیل، به راحتی در حین تحصیل و درس خواندن وارد بازار کار مربوطه شوید. برای مثال در کشور سوئیس، هلند، فنلاند، انگلستان و غیر این امکان را برای متقاضیان فراهم شده است. لازم به ذکر است که در بعضی از دانشگاه های کشور کانادا هم این امکان وجود دارد.

در باب سن متقاضی به این نکته توجه داشته باشید که باید از 33 سال عبور کرده و نسبت به کشور خاصی این امکان صورت گیرد. در ادامه به متقاضی عزیزمان که این پرسش را از ما درخواست کرده اند کشور هلند را پیشنهاد می دهیم. کشور هلند در حال حاضر مسیر جدیدی را که با تلاش مدیر موسسه ملک پور امکان پذیر شده فراهم کرده است؛ اسم این روش نو آفرینی و کار آفرینی هلند بوده و به صورت کامل در ویدئو های هفته گذشته منتشر شده است. که در ادامه به آن می پردازیم.

کاریابی در خارج از کشور

?کاریابی در خارج از کشور?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer و روش اقامت از طریق نوآفرینی هلند  

در این روش شما می توانید در کشور هلند در رشته بیزینس و کار آفرینی، تحت نظر اساتید خبره این رشته، مشغول به تحصیل شوید و به صورت همزمان شغل مربوطه خود را راه اندازی کنید.

فراموش نکنید که شما نیاز به یک گروه متخصص و مجرب در این امر دارید؛ تا برای ثبت و راه اندازی شرکت مورد نظر در همراه شما باشند و از صفر تا صد به شما یاری رسانند. این تیم می تواند از ابتدا تا سود دهی همراه شما بوده و شما را در باب بیزینس مربوطه به صورت دقیق همراهی نماید.

طرح نو آفرینی هلند

?طرح نو آفرینی هلند?

 

مزایا اخذ اقامت از طریق نوآفرینی هلند

در صورتی که شما قصد زندگی در کشوری با آب و هوای مناسب، انگلیسی زبان و پیشرفته را دارید، هلند جای بسیار مناسبی می تواند برای شما باشد. چرا که اقامت نوآفرینی هلند از اقامت هایی بوده که شما با ویزای دانشجویی وارد این کشور نمی شوید، فرزندان به صورت رایگان می توانند مشغول به تحصیل شوند و اجازه کار اکتیو به همسر و فرد متقاضی داده می شود.

این روش می تواند بسیار ارزشمند تر از دیگر روش هایی باشد که فرد می تواند برای مهاجرت خود انجام داده و فرد به مدت 2 سال حدود 10 تا 14 هزار یورو سالانه هزینه دارد. لازم به ذکر است که زبان انگلیسی فرد متقاضی باید در سطح خوبی باشد، چرا که هلند یک کشور تقریبا انگلیسی زبان بوده و شانس کاریابی بسیار بالا است.

فراموش نکنید که اگر قصد راه اندازی کسب و کاری را پس از تحصیل در این کشور ندارید، در صورتی که به مدت 2 سال در رشته بیزینس مشغول به تحصیل شدید، می توانید به مدت یکسال در کشور هلند اقامت داشته و در جستجوی کار باشید. لازم به ذکر است که این اقامت از نوع شنگن است.

طرح نو آفرینی هلند

?کاریابی مجانی در اروپا?

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


 

پاسخ به سئوالات متداول در رابطه با اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer

✅برای اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer موسسه ملک پور چه روش هایی را پیشنهاد می دهد؟

موسسه MIE نسبت به نیاز و شرایط شما دو روش کاریابی مستقیم و نوآفرینی هلند را پیشنهاد می دهد.

✅برای روش کاریابی مستقیم باید چه روشی را دنبال کنیم؟

برای کاریابی به روش مستقیم به شما پیشنهاد می شود که در ابتدای امر ویدئو های محصول گام به گام تا اخذ کار را تماشا نمایند و سپس به صورت رایگان به مشاورین ما برای کاریابی در خارج از کشور در تماس باشید.

✅مهاجرت از طریق نوآوری و نوآفرینی هلند چقدر هزینه دارد؟

این روش می تواند بسیار ارزشمند تر از دیگر روش هایی باشد که فرد می تواند برای مهاجرت خود انجام داده و فرد به مدت 2 سال حدود 10 تا 14 هزار یورو سالانه هزینه دارد.

✅در روش نوآفرینی هلند چه اقداماتی انجام می شود؟

در این روش شما می توانید در کشور هلند در رشته بیزینس و کار آفرینی، تحت نظر اساتید خبره این رشته، مشغول به تحصیل شوید و به صورت همزمان شغل مربوطه خود را راه اندازی کنید.

 


 

_____________سخن نهایی در رابطه با اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer __________

اقامت از طریق پیشنهاد شغلی یا Job Offer را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم و آن را از زوایای مختلف تحلیل کردیم. در نتیجه و به صورت کلی می توانید به روش مستقیم، کاریابی کنید و به دنبال اخذ جاب آفر باشید و در این روش به شما توصیه می شود تا از محصول بی نظیر گام به گام تا اخذ کار در خارج از کشور دیدن کنید؛ چراکه باید به روش ها و قوانین مسلط شده و در کنار آن مشاورین ما نیز به قدم به قدم همراه شما خواهند بود. در طرف دیگر می توانید منتظر نمانید و به روند مهاجرت خود سرعت ببخشید، در این روش می توانید پس از تکمیل کردن مدارک خود به مدت 4 تا 6 ماه اقدام به مهاجرت کنید؛ که در این روش به شما نوآفرینی و کارآفرینی هلند را پیشنهاد می دهیم. در صورتی که نیاز به هرگونه سوال و پرسش دارید می توانید با مشاورین موسسه MIE تماس گرفته و به صورت رایگان از تماس تلفنی ما بهره مند شوید.

 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان