اقامت اروپا بدون شرط حضور - معرفی کشور ها و روش هایی که نیاز به حضور ندارد

6 نظر

اقامت اروپا بدون شرط حضور امکان پذیر است؟ سوالی که این روزا خیلی تکرار می شود و برای کسانی که در ایران بیزنسی دارند و میخواهند راحت به اروپا رفت و آمد کنند بسیار حائز اهمیت است. در جواب این سوال باید گفت امکان اقامت اروپا بدون شرط حضور وجود دارد. از کشور هایی که اقامت بدون شرط حضور میدهند میتوان به فرانسه با روش خود حمایتی یا تمکن مالی اشاره کرد که شما با نشان دادن این که اوضاع مالی مناسبی دارید میتوانید اقامت خود و خانواده خود را دریافت کنید. در کشور هایی همچون یونان و اسپانیا نیز میتوان با خرید ملک اقامت اروپا را بدون نیاز به شرط حضور دریافت کرد. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با موسسه MIE ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید و از مشاوره رایگان کارشناسان این موسسه استفاده کنید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین اقامت اروپا بدون شرط حضور-اصلی


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

اقامت بدون شرط حضور

شرایط عمومی اقامت اروپا بدون شرط حضور

شماری از افرادی که اوضاع مالی خوبی دارند و در بیزینس خود مشغولند و درآمد خوبی هم دارند؛ متقاضی اقامت بدون شرط حضور هستند که همزمان بیزینس خود را در کشور خود داشته باشند و از طریقی اقامت اروپا را هم داشته باشند که اگر زمانی شرایط وفق مراد نبود و مجبور شدند مهاجرت به اروپا کنند، از قبل اقامت اروپا را داشته باشند. چاره کار اقامت بدون شرط حضور است که به تفسیر آن با ذکر مثال می پردازیم: مثلا فرد بخواهد اقامت اتریش را داشته باشد حتما باید حضور بیشتر از 6 ماه را داشته باشید اگر این 6 ماه در سال را در اتریش حضور نداشته باشد اقامت وی لغو خواهد شد. اما در کشور هایی دیگر مانند فرانسه و پرتغال راه هایی وجود دارد که فرد بدون حضور در این کشورها می تواند اقامت بگیرد و محدودیتی در این باره وجود ندارد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت بدون شرط حضور


اقامت اروپا بدون شرط حضور در فرانسه

پیشنهاد اقامت دیگر که می تواند بسیار مفید واقع شود و بدون شرط حضور است؛ اقامت خود حمایتی فرانسه است. در این نوع اقامت باید فرد متقاضی ثابت کند که در حساب خود 40 هزار یورو در حساب همسر او 20 هزار یورو و در حساب هر کدام از فرزندان 10 هزار یورو پول نگه داشته شده است و بعلاوه فرد ثابت کند که دویا سه سند ملکی دارد  و اوضاع مالی خوبی دارد. در اقامت خود حمایتی فرانسه نیاز به سرمایه گذاری نیست و فرد اجازه کار هم نخواهد داشت ولی فرزندان تحصیل رایگان خواهند داشت. این مورد مناسب افرادی است که در ایران بیزینس خود را دارند و مشغولند و درآمد خوب و اوضاع مالی خوبی دارند، می توانند از این اقامت تنعم یا خوداتکایی بهره ببرند. در اتریش هم اینچنین طرح تنعم مالی وجود دارد ولی علاوه براینکه  شرط حضوردارد، جواب اقامت آن بیش از 1 تا 1 سال و نیم به طول خواهد انجامید در حالی که کشور فرانسه پاسخ این اقامت را ظرف 6 ماه ارسال می کنند. برای این روش فرد باید :

  • یک ملک در فرانسه اجاره کند.
  • هزینه بیمه سالیانه خود را پرداخت کند.
  • میزان سرمایه لازم را در حساب خود داشته باشد.
  • ویزای شینگن داشته باشد.

با دریافت اقامت فرانسه از این طریق، فرد می تواند بعد از 5 سال برای دریافت پاسپورت فرانسه درخواست دهد و به پاسپورت این کشور دست یابد.

اقامت اروپا بدون شرط حضور یونان

با حداقل سرمایه 250 هزار یورو با خرید ملک در یونان میتوانید اقامت یونان را بدون نیاز به شرط حضور نیز دریافت کنید. در این روش شما با خرید ملک با قیمت حداقل 250 یورو میتوانید گلدن ویزای یونان را دریافت کنید و برای خود، همسر، فرزندان تا 22 سال و همچنین پدر و مادر خود و همسر خود اقامت یونان را اخذ نمایید. در این نوع اقامت از همان ابتدا به شما یک اقامت دائم 5 ساله نیز میدهند.

اقامت اروپا بدون شرط حضور در اسپانیا

با سرمایه گذاری تا 500 هزار یورو در املاک و مستغلات کشور اسپانیا میتوانید برای خود، همسر و همچنین فرزندان تا 30 سال و پدر مادر خود و همسر خود به شرط اثبات وابستگی مالی به شما، اقامت اسپانیا را دریافت کنید. در ابتدا یک اقامت 2 ساله به شما داده میشود و بعد از آن نیاز به تمدید دارد و بعد از گذشت 5 سال میتوانید اقامت دائم دریافت کنید. شما در این روش حتی میتوانید وام نیز دریافت کنید ابتدا 350 هزار یورو میدهید و مابقی را با دریافت وام میتوانید پرداخت کنید. همچنبن نیز میتوانید با اجاره دادن ملک خود اقساط وام را نیز پرداخت کنید. در روش خرید ملک در اسپانیا شما نیازی به شرط حضور ندارید و اقامت اسپانیا را نیز دریافت میکنید.

اقامت اروپا بدون شرط حضور در پرتغال

پروسه اخذ اقامتی که فرد متقاضی اقامت بدون شرط حضور در پرتغال اینگونه است که فرد اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی کسب می کند به این صورت که وارد نوعی سرمایه گذاری می شود و در پرتغال ملکی را خریداری می کند و بواسطه این سرمایه گذاری اقامت پرتغال را دریافت می کند؛ تنها کافی است در طول 1 سال 1 هفته به پرتغال سربزند. از آنجایی که اقامت کشور پرتغال اقامت شینگن است، فرد می تواند به 30 کشور دیگر رفت و آمد داشته باشد. اگر خرید ملک در ترکیه و امارات را با خرید ملک در پرتغال مقایسه کنیم خواهیم یافت که با اقامت ترکیه نمی توان بدون ویزا به کشورهای اروپایی تردد کند. در این نوع از اقامت فرد علاوه بر اینکه نیازی به حضور در پرتغال را ندارد فرزندان او هم تحصیل رایگان دارند و خود فرد هم اجازه کار خواهد داشت و پس از سپری کردن 5 سال فرد می تواند درخواست اقامت دائم و پاسپورت را هم ارائه کند؛  فقط برای اخذ پاسپورت نیاز به آزمون مهارت زبان هست.

البته باید این نکته را نیز اضافه کرد که در حال حاضر دریافت اقامت پرتغال از طریق این روش ها کمی سخت شده است.

خدمات موسسه MIE در رابطه با اقامت اروپا بدون شرط حضور

موسسه MIE با تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت در طول سالیان متمادی موفق به اخذ اقامت های بیشماری شده است برای مثال درخواست های اقامت خود حمایتی فرانسه امسال با موفقیت خوبی مواجه شده اند. برای اقامت بدون شرط حضور پرتغال موسسه MIE سرمایه فرد که بابت خرید ملک هزبنه می شود را طی قرار داد و گرفتن امضا گارانتی می شود؛ که فرد بدون هیچ گونه نگرانی از اینکه دیگر به سرمایه خود دسترسی نخواهد داشت؛ سرمایه گذاری امنی را انجام دهد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت بدون شرط حضور هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 سوالات متداول

✔️در تنعم مالی یا خود اتکایی فرانسه که اقامت بدون شرط حضور است آیا نیاز به سرمایه گذاری هست؟

خیر این گونه از اقامت بدون شرط حضور نیازی به سرمایه گذاری ندارد تنها فرد باید ثابت کند که ثروتمند است.

✔️در اقامت بدون شرط حضور در خود حمایتی فرانسه مقدار پولی که هر فرد خانواده باید در حساب خود داشته باشد چقدر است؟

در این نوع اقامت فرد اصلی باید 40 هزار یورو همسر او 20 هزار یورو و هر یک از فرزندان 10 هزار یورو پول در حساب خود داشته باشند.

✔️آیا اخذ اقامت بدون شرط حضور از پرتغال بواسطه خرید ملک سرمایه فرد گارانتی می شود ؟

بله در این نوع از اخذ اقامت می توان سرمایه فرد را گارانتی کرد که هر زمان که فرد اراده کند بتواند پول و سرمایه خود را پس بگیرد.

✔️کدام یک از دو کشور پرتغال یا فرانسه دراقامت بدون شرط حضور فرد اجازه کار هم دریافت می کند؟

در اقامت سرمایه گذاری در ملک  پرتغال فرد می تواند اجازه کار هم اخذ کند.

                          ___________سخن پایانی __________

در این نوشتار به پاسخ یکی دیگر از سوال های پرتکرار متقاضیان پرداختیم و دانستیم که بهترین راه ها برای افرادی که کار و بیزینس خود را در کشور خود دارند و داری اوضاع مالی خوبی هستند و تقاضای اقامتی را دارند که شرط حضور نداشته باشد که بتوانند به کار و بیزینس خود برسند؛ و همزمان اقامتی در اروپا هم داشته باشد. با این تفاسیر پیشنهاد هایی که توسط موسسه MIE ارائه شد شامل خرید ملک در پرتغال و تنعم مالی و خود اتکایی فرانسه است که به شرح هردو پرداختیم. چنانچه قصد اینچنین مهاجرت هایی دارید می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و از طرفی هم برای سوالات خود پاسخ بیابید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
شهلا جمیلی
سلام لطفا کشورهای اروپایی برای اقامت از طریق تمکن مالی بدون شرط حضور معرفی کنیدو شرایطش رو بفرمایید. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوستان عزیز در حال حاضر فرانسه تنها کشوری است که بدون شرط حضور می توانید اقامت آن را اخذ نمایید. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید
نادری
سلام بنده میخواستم برای اقامت فرانسه اقدام کنم بنده 70 سالمه و متاعل هستم میخواستم برای خودم و همسرم اقامت بگیرم تمکن مالی خوبی دارم و میخوام در رفت و امد باشم به ایران چه شرایطی مورد نیازه که بتونم این اقمت رو دریافت کنم که شرط حضور هم نداشته باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما باید مقداری پول در حساب خود قرار دهید و درآمد مناسبی را نشان دهید و پس از این حتی با اجاره ملک میتوانید اقامت فرانسه را دریافت نمایید.
haniyeh khodakarim
سلام وقت بخیر ببخشید سریع ترین راه برای گرفتن اقامت بدون شرط حضور کدوم کشوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در حال حاضر روش های گلدن ویزای اسپانیا و یونان و همینطور خودحمایتی فرانسه روش ها سریعی هستند.
شاهین
وقت بخیر از بین کشورهای اروپایی ک اقامت بدون شرط حضور میدن، کدومشون کمترین هزینه رو داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش خود حمایتی فرانسه و خرید ملک اسپانیا و یونان شرط حضور ندارد که هر کدان شرایط خاص تود را دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
فاطمه سلجوقیان
تنها روش های خرید ملک هستند که شرط حضور ندارند و باقی روش های مهاجرت همه شرط حضور دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر، در حال حاضر شما میتوانید از طریق خودحمایتی در کشور فرانسه اقامت دریافت نمایید و شرط حضور هم نداشته باشید.
سهامی
سلام از بین کشورهایی ک بدون شرط حضور اقامت میدن، کدوم یک پروسه کوتاه‌تری داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز پروسه های اروپا بین ۳ تا ۶ماه به طول می انجامد.
مشاوره رایگان