اقامت بدون شرط حضور

5 اردیبهشت 1402 1 نظر

یکی از راه های کسب اطلاعات در مورد مهاجرت و راه های آن پرسیدن سوال از موسسه MIE است. اخیرا سوال پرتکراری که پرسیده شده در مورد اقامت های هست که نیاز به شرط حضور ندارند و فرد متقاضی بدون اینکه در کشوری به طور دائم زندگی کند بتواند اقامت بگیرد و هر زمان که خواست می تواند در کشور مقصد زندگی کند. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با موسسه MIE ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید و از مشاوره رایگان کارشناسان این موسسه استفاده کنید.

تماس با ما

اقامت بدون شرط حضور

 

شرایط عمومی اقامت بدون شرط حضور

شماری از افرادی که اوضاع مالی خوبی دارند و در بیزینس خود مشغولند و درآمد خوبی هم دارند؛ متقاضی اقامت بدون شرط حضور هستند که همزمان بیزینس خود را در کشور خود داشته باشند و از طریقی اقامت اروپا را هم داشته باشند که اگر زمانی شرایط وفق مراد نبود و مجبور شدند مهاجرت کنند، از قبل اقامت اروپا را داشته باشند. چاره کار اقامت بدون شرط حضور است که به تفسیر آن با ذکر مثال می پردازیم: مثلا فرد بخواهد اقامت اتریش را داشته باشد حتما باید حضور بیشتر از 6 ماه را داشته باشید اگر این 6 ماه در سال را در اتریش حضور نداشته باشد اقامت وی لغو خواهد شد. اما در کشور هایی دیگر مانند فرانسه و پرتغال راه هایی وجود دارد که فرد بدون حضور در این کشورها می تواند اقامت بگیرد و محدودیتی در این باره وجود ندارد.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت بدون شرط حضور

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت بدون شرط حضور

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت بدون شرط حضور

 

مقایسه خود حمایتی و نوآفرینی

?مقایسه خود حمایتی و نوآفرینی?

 

اقامت بدون شرط حضور در پرتغال

پروسه اخذ اقامتی که فرد متقاضی اقامت بدون شرط حضور در پرتغال اینگونه است که فرد اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی کسب می کند به این صورت که وارد نوعی سرمایه گذاری می شود و در پرتغال ملکی را خریداری می کند و بواسطه این سرمایه گذاری اقامت پرتغال را دریافت می کند؛ تنها کافی است در طول 1 سال 1 هفته به پرتغال سربزند. از آنجایی که اقامت کشور پرتغال اقامت شینگن است، فرد می تواند به 30 کشور دیگر رفت و آمد داشته باشد. اگر خرید ملک در ترکیه و امارات را با خرید ملک در پرتغال مقایسه کنیم خواهیم یافت که با اقامت امارات نمی توان بدون ویزا به کشورهای اروپایی تردد کند. در این نوع از اقامت فرد علاوه بر اینکه نیازی به حضور در پرتغال را ندارد فرزندان او هم تحصیل رایگان دارند و خود فرد هم اجازه کار خواهد داشت و پس از سپری کردن 5 سال فرد می تواند درخواست اقامت دائم و پاسپورت را هم ارائه کند؛  فقط برای اخذ پاسپورت نیاز به آزمون مهارت زبان هست.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

اقامت بدون شرط حضور در فرانسه

پیشنهاد اقامت دیگر که می تواند بسیار مفید واقع شود و بدون شرط حضور است؛ اقامت خود حمایتی فرانسه است. در این نوع اقامت باید فرد متقاضی ثابت کند که در حساب خود 40 هزار یورو در حساب همسر او 20 هزار یورو و در حساب هر کدام از فرزندان 10 هزار یورو پول نگه داشته شده است و بعلاوه فرد ثابت کند که دویا سه سند ملکی دارد  و اوضاع مالی خوبی دارد. در اقامت خود حمایتی فرانسه نیاز به سرمایه گذاری نیست و فرد اجازه کار هم نخواهد داشت ولی فرزندان تحصیل رایگان خواهند داشت. این مورد مناسب افرادی است که در ایران بیزینس خود را دارند و مشغولند و درآمد خوب و اوضاع مالی خوبی دارند، می توانند از این اقامت تنعم یا خوداتکایی بهره ببرند. در اتریش هم اینچنین طرح تنعم مالی وجود دارد ولی علاوه براینکه  شرط حضوردارد، جواب اقامت آن بیش از 1 تا 1 سال و نیم به طول خواهد انجامید در حالی که کشور فرانسه پاسخ این اقامت را ظرف 6 ماه ارسال می کنند. برای این روش فرد باید :

  • یک ملک در فرانسه اجاره کند.
  • هزینه بیمه سالیانه خود را پرداخت کند.
  • میزان سرمایه لازم را در حساب خود داشته باشد.
  • ویزای شینگن داشته باشد.

با دریافت اقامت فرانسه از این طریق، فرد می تواند بعد از 5 سال برای دریافت پاسپورت فرانسه درخواست دهد و به پاسپورت این کشور دست یابد.

 

خود حمایتی فرانسه

?خود حمایتی فرانسه?

 

خدمات موسسه MIE در رابطه با اقامت بدون شرط حضور

موسسه MIE با تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت در طول سالیان متمادی موفق به اخذ اقامت های بیشماری شده است برای مثال درخواست های اقامت خود حمایتی فرانسه امسال با موفقیت خوبی مواجه شده اند. برای اقامت بدون شرط حضور پرتغال موسسه MIE سرمایه فرد که بابت خرید ملک هزبنه می شود را طی قرار داد و گرفتن امضا گارانتی می شود؛ که فرد بدون هیچ گونه نگرانی از اینکه دیگر به سرمایه خود دسترسی نخواهد داشت؛ سرمایه گذاری امنی را انجام دهد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت بدون شرط حضور هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


 

پاسخ به سئوالات متداول در مورد اقامت بدون شرط حضور

✅در تنعم مالی یا خود اتکایی فرانسه که اقامت بدون شرط حضور است آیا نیاز به سرمایه گذاری هست؟

خیر این گونه از اقامت بدون شرط حضور نیازی به سرمایه گذاری ندارد تنها فرد باید ثابت کند که ثروتمند است.

✅در اقامت بدون شرط حضور در خود حمایتی فرانسه مقدار پولی که هر فرد خانواده باید در حساب خود داشته باشد چقدر است؟

در این نوع اقامت فرد اصلی باید 40 هزار یورو همسر او 20 هزار یورو و هر یک از فرزندان 10 هزار یورو پول در حساب خود داشته باشند.

✅آیا اخذ اقامت بدون شرط حضور از پرتغال بواسطه خرید ملک سرمایه فرد گارانتی می شود ؟

بله در این نوع از اخذ اقامت می توان سرمایه فرد را گارانتی کرد که هر زمان که فرد اراده کند بتواند پول و سرمایه خود را پس بگیرد.

✅کدام یک از دو کشور پرتغال یا فرانسه دراقامت بدون شرط حضور فرد اجازه کار هم دریافت می کند؟

در اقامت سرمایه گذاری در ملک  پرتغال فرد می تواند اجازه کار هم اخذ کند.

 


 

_____________سخن نهایی در مورد اقامت بدون شرط حضور __________

در این نوشتار به پاسخ یکی دیگر از سوال های پرتکرار متقاضیان پرداختیم و دانستیم که بهترین راه ها برای افرادی که کار و بیزینس خود را در کشور خود دارند و داری اوضاع مالی خوبی هستند و تقاضای اقامتی را دارند که شرط حضور نداشته باشد که بتوانند به کار و بیزینس خود برسند؛ و همزمان اقامتی در اروپا هم داشته باشد. با این تفاسیر پیشنهاد هایی که توسط موسسه MIE ارائه شد شامل خرید ملک در پرتغال و تنعم مالی و خود اتکایی فرانسه است که به شرح هردو پرداختیم. چنانچه قصد اینچنین مهاجرت هایی دارید می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و از طرفی هم برای سوالات خود پاسخ بیابید.

 

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
شهلا جمیلی
سلام لطفا کشورهای اروپایی برای اقامت از طریق تمکن مالی بدون شرط حضور معرفی کنیدو شرایطش رو بفرمایید. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوستان عزیز در حال حاضر فرانسه تنها کشوری است که بدون شرط حضور می توانید اقامت آن را اخذ نمایید. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید
مشاوره رایگان