اقامت نوآفرینی پرتغال

15 دی 1401 4 نظر

بسیاری از افراد در باب اقامت سریع در کشور های اروپایی سوالات بسیاری را پرسیده بودند. موسسه ملک پور برای متقاضیان مهاجرت به کشور های اروپایی روش های جدیدی را فراهم کرده است که یکی از این روش ها اقامت نوآفرینی پرتغال نام دارد.  به صورت کلی در اقامت نوآفرینی پرتغال این امکان برای متقاضیان به وجود آمده تا افراد در کمتر از 4 ماه به نتیجه مطلوب برسند. اگر در خصوص اقامت نوآفرینی پرتغال سوالات و یا ابهامی دارید، می توانید با مشاورین موسسه MIE تماس حاصل کنید و به صورت تلفنی مشاوره رایگان داشته باشید.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی کشور پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی کشور پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی کشور پرتغال

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

تماس با ما

اقامت نوآفرینی پرتغال

اقامت نوآفرینی پرتغال و سریعترین راه اقامت اروپا

در این بخش باید به این نکته توجه داشته باشید که اقامت نوآفرینی پرتغال سریع ترین و بهترین راه موجود برای مهاجرت به اروپا می باشد. البته لازم به ذکر است برای افرادی که توانایی مالی لازم را برای مهاجرت دارند، این روش می تواند بسیار مفید واقع شود. به صورت کلی در روش های مهاجرت، روش خود حمایتی به افراد اجازه کار در کشور مقصد را نمی دهد! به همین علت افراد بیمه و مالیاتی را پرداخت نکرده و در نهایت تبدیل این روش به پاسپورت کشور مقصد می تواند امر بسیار سختی تلقی شود. در مقابل افرادی که از طریق اقامت نوآفرینی پرتغال مهاجرت می کنند، می توانند بیمه و مالیات را پرداخت کنند و در نتیجه موفق به اخذ پاسپورت کشور مقصد شوند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سریع ترین روش اخذ اقامت اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سریع ترین روش اخذ اقامت اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سریع ترین روش اخذ اقامت اروپا

راهکار دریافت اقامت نوآفرینی پرتغال  

نوآفرینی پرتغال یکی از بهترین مسیر ها برای افراد خواهان تجارت در خارج از کشور است که دارای شرایط بسیار مطلوبی در راستای زمان اخذ اقامت می باشد. افراد در این روش مهاجرتی با ارائه بیزنس پلن قوی تقاضای اقامت نو آفرینی پرتغال می نمایند. نهادها و ارگان های علمی نظیر دانشگاه ها با تحلیل طرح تجاری به بررسی آن پرداخته و بهترین موارد را تایید می کنند. برخی از کسب و کارها در کشورهای اروپایی نظیر پرتغال مستعد شکوفایی هستند. اگر متقاضیان با شناسایی دقیق به ارائه طرح تجاری در این موارد بپردازند می توانند به اقتصاد کشور مقصد نیز کمک کنند که البته موفقیت متقاضی در گرو داشتن تجربه خواهد بود.

در این روش پس از تایید طرح تجاری فرد با سرمایه 20 تا 30 هزار یورویی در شرکت خود می تواند اقامت 2 ساله و در نهایت پس از 5 سال برای پاسپورت پرتغال درخواست نماید. دقت داشته باشید که این پروسه به دلیل ازادی های تجاری و از دست ندادن بیزینس در کشور مبدا می تواند گزینه خوبی برای افراد در پروسه کوتاه مدت به صورت کلی زیر 4 تا 5 ماهه باشد. در این نوع اقامت پرتغال به علت نداشتن شرط حضور افراد می توانند به اسانی در رفت و امد بوده و بیزنس خود را مدیریت کنند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

سرمایه لازم برای اقامت نوآفرینی پرتغال

با توجه به اهداف افراد روشهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد. افرادی که تصمیم به داشتن تجارت در کشورهای اروپایی هستند می توانند به کشور پرتغال به صورت ویژه ای فکر کنند. در روش اقامت نوآفرینی پرتغال با ارائه ایده نو می توان به کشورهای حوزه شینگن نیز ارتباطات خود را بدون محدودیت انجام داد به شرطی که طرح شما تایید شده و در شرکت خود 20 تا 30 هزار یورو سرمایه گذاری در پرتغال کرده باشید.

مزایا و هزینه های اقامت نوآفرینی پرتغال

بسیاری از عزیزانی که می خواهند اقامت نوآفرینی پرتغال را دریافت کنند این سوال را دارند که پروسه دریافت ویزای نوآفرینی پرتغال چه مدت زمان می برد؟ در پاسخ به این دسته از دوستان باید بگوییم که از روزی که مدارک شما کامل شود تا زمان دریافت ویزا تنها 30 روز به طول می انجامد. متقاضیان تنها با مبلغ 20 تا 30 هزار یورو می توانند در این روش شرکت کنند که عمده این مبالغ را در باب شرکت خود، کارمندان و هزینه های مرتبط با بیمه و مالیات هزینه می کنند. از مزایای این روش می توان به پروسه کوتاه مدت اخذ اقامت، خدمات پزشکی مطلوب، تحصیل در پرتغال برای فرزندان به طور رایگان، اجازه کار متقاضی و همسر، سرمایه داری به صورت یورویی، ارتباط بدون محدودیت در کشورهای شنگن، عدم وجود شرط حضور بوده و پس از آن، در صورتی که افراد شرایط لازم، از جمله تسلط به زبان را دارا باشد، می تواند درخواست پاسپورت پرتغال را بدهد. به صورت کلی روش اقامت نوآفرینی پرتغال تا اخذ کارت 4  تا 5 ماه به طول می انجامد؛ این کارت در ابتدا 2 ساله، بعد 3 ساله و پس از آن به مدت 5 سال بوده که متقاضیان می توانند درخواست اقامت دائم دهند و یا از شرایط سیتیزن شیپ استفاده نمایند

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت نوآفرینی پرتغال هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

پاسخ به سئوالات متداول در مورد اقامت نوآفرینی پرتغال

✅پروسه دریافت ویزای نوآفرینی پرتغال چه مدت زمان می برد؟

 در پاسخ به این دسته از دوستان باید بگوییم که از روزی که مدارک شما کامل شود تا زمان دریافت اقامت 4 تا 5 ماه طول می انجامد.

✅هزینه اقامت نوآفرینی پرتغال چقدر است؟

متقاضیان تنها با مبلغ 20 تا 30 هزار یورو می توانند در این روش شرکت کنند.

✅مزایای اقامت نوآفرینی پرتغال چیست؟

از مزایای این روش می توان به خدمات پزشکی مطلوب، تحصیل رایگان فرزندان، اجازه کار، عدم وجود شرط حضور بوده و پس از آن، در صورتی که افراد شرایط لازم، از جمله تسلط به زبان را دارا باشد، می تواند درخواست پاسپورت این را بدهد.

 

_____________سخن نهایی در مورد اقامت نوآفرینی پرتغال __________

در این مقاله به بررسی اقامت نوآفرینی پرتغال پرداختیم. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری و اقامت نوآفرینی پرتغال را دارند باید به این مهم دقت داشته باشند که این طرح در مقایسه با برخی از طرح هایی که نیاز به سرمایه ای بیشتر دارد، می تواند طرحی مناسب باشد. از طرفی زمان برای برخی از افراد بسیار مهم بوده و نیاز دارند در کم تر از 2 سال اقامت خود را دریافت کنند. فراموش نکنید که در روش اقامت نوآفرینی پرتغال شما می توانید به راحتی پس از مدتی بیزینس خود را تغییر دهید و به کار دیگری مشغول شوید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و کامل تر در مورد اقامت نوآفرینی پرتغال شما می توانید به راحتی با مشاورین ما در تماس باشید و از آنان مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

امتیاز 4.2 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مرتضی سلیمان زاده
با سلام من 49 سال دارم فوق لیسانس فرق مخابرات دارم و بالای 20 سال سابقه کار در همین زمینه در شرکت دولتی در حوزه نفت و گاز دارم ایا امکان استفاده از این روش برای من نیز وجود دارد. و هزینه ها مورد نیاز شامل هزینه موسسه، هزینه طرح و حداقل سرمایه مورد نیاز برای شروع را بفرمائید ممنون میشود. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای این روش مناسب است ممنون از پیغام شما ماورین مجرب موسسه با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی میکنند با تشکر
مژگان سرابی
با عرض سلام خدمت آقای دکتر ملک پور سوال بنده این است که با خرید ملک در کشور پرتغال و بعد از پروسه زمانی ۵ سال گرفتن اقامت دائم و پاسپورت پرتغالی و پس گرفتن ۲۸۰هزار یورو آیا میتوان در کشور دیگری در حوزه شنگن مثل آلمان آپارتمان خرید و زندگی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این امکان برای شما وجود دارد
Murtaza Ahmadi
Dear sir/madam: Im Murtaza Ahmadi From Kabul Afghanistan. I used to Work with Moby Group of companies as social and political presenter / producer in TOLO TV and TOLO news. Accoriding to my job enviorment i engaged with poitical celebreties this recognized me as a potential target for Taliban. Now i have received some unknown phone calls and threat letter from taliban if needed i will provide these evidence. I dont feel safe please help me by providing a VISA and save my life. Yours sincerely Muryaza Ahmadi
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
Hello Dear friend, Malekpour Institute does not provide services and counseling in the field of asylum
بهنام عفتی
برای ۳ فرزندم ۱۵ ساله ۱۸ ساله و۲۴ ساله من وهنسرم در ترکیه هستیم بخوان المان یا فندلاند یا هلند چه سرمایه ای لازم هست وایا مت وهنسرم نیتونیم بریم وایا درس بچه ها رایگان هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود میزان تمکن مالی و شرایط تحصیلی خود و همسرتان را میفرمودین روشهایی چون نوآفرینی پرتغال، نوآفرینی هلند، نوآفرینی کانادا و خرید ملک ها گزینه های بسیار خوبی هستند و شما میتوانید از این طریق اقامت کشورهای تاپ را دریافت نمایید پیشنهاد میکنم در سایت موسسه شماره واتس آپ خود را ثبت نمایید تا مشاوران مجرب موسسه برای راهنمایی با شما تماس بگیرند.
مشاوره رایگان