مهاجرت داروساز به استرالیا

30 فروردین 1402 بدون نظر

یکی از گزینه های خیلی مناسب برای مهاجرت داروسازان علاوه بر کشور انگلیس، سوئد، آمریکا، کانادا، ایرلند، امارات کشور استرالیا می باشد. هر ساله افراد بسیاری از سر تا سر دنیا مهاجرت می کنند و با اخذ ویزا های کاری در ارگان های خصوصی و دولتی مشغول به کار می شوند. در سال های اخیر به دلیل ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، میزان درآمد بالای داروسازان (هزینه هر ساعت حدود ٤٠دلار) باعث مهاجرت داروساز به استرالیا شده است. از مراحل مهاجرت داروسازان به استرالیا، معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا را می توان اشاره کرد. در این تحقیق شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا، شرایط معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا، وظایف شورای داروسازی، آزمون شورای داروسازی، شرایط ویزای مهاجرت داروساز به استرالیا، دوره های کارآموزی مهاجرت داروساز به استرالیا، معیار های ارزیابی APC، مدارک لازم، بازار کار و شغل داروسازی در استرالیا و درآمد داروسازی در استرالیا را مورد بررسی قرار می دهیم. اطلاعات درج شده در این مقاله در مورد مهاجرت داروساز به استرالیا و معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا توسط سایت های معتبر و وکلای محلی جمع آوری شده و به منزله ارائه خدمات نمی باشد. چنانچه در خصوص شرایط مهاجرت به استرالیا برای داروسازان نیازمند به اطلاعات بیشتر هستید می توانید با کادر مجرب موسسه MIE تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
مهاجرت داروساز به استرالیا

شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا

استرالیا یکی از کوچک ترین قاره ها و بزرگ ترین کشورهای کره زمین محسوب شده و بین اقیانوس های هند و آرام در نیم کره جنوبی قرار گرفته است. کانبرا، سیدنی و ملبورن از سه شهر مهم استرالیا هستند. داروسازی یکی از شغل های بهداشتی محسوب می شود که نیازمند به اطلاعات و تحصیلات گسترده ای دارد. از جمله شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا که می توان به آن اشاره داشت این می باشد که باید یک مدرک آکادمیک تحصیلی مانند دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد را ارائه دهید. سپس مراحل ثبت نام خود را در اداره دارو سازی انجام دهید و پس از آن به مدت یک سال دوره کارآموزی را سپری نمایید. در واقع انجام پروسه معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا یکی از شرایط مهاجرت داروساز به استرالیا است. در ادامه بحث بیشتر به شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا می پردازیم. برای اطلاع از بهترین رشته ها برای مهاجرت به استرالیا مطالب جمع آوری شده سایت را مطالعه نمایید.

مراحل مهاجرت داروساز به استرالیا

پیش از اقدام مهاجرت داروسازان به استرالیا باید شرایط و مراحل مهاجرت داروساز به استرالیا مورد بررسی قرار دهند که بدانند آیا پیش نیاز های لازم را دارند یا خیر. یکی از نیازهای اصلی جهت امر مهاجرت داروساز به استرالیا ارائه دادن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و ارائه مدرک زبان در سطح آیلتس هفت می باشد. این دو شرط از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نداشتن این شرایط به منزله نداشتن شرایط مورد نیاز است. پس از این مرحله معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا باید انجام گیرد که افراد فارغ التحصیل نیوزلند از این مرحله معاف هستند و مستقیما وارد بازار کار در استرالیا می شوند. از جمله مراحل مهاجرت داروساز به استرالیا به موارد زیر اشاره داشت:

 • ارائه مدرک تحصیلی و ارایه مدرک زبان
 • انجام مراحل ثبت نام در PSA (انجمن داروسازی استرالیا)
 • بررسی مدارک ارائه شده در APC (شورای داروسازی استرالیا)
 • درخواست ویزای کار 494 به صورت همزمان با درخواست ثبت نام در انجمن داروسازی
 • بررسی سابقه کیفری متقاضی در سایت AHPRA
 • نامه قبولی آزمون شورای داروسازی استرالیا
 • سپری کردن دوره یک ساله کارورزی تحت نظارت یک کارفرما و هیئت داروسازی استرالیا

شرایط معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا

فارغ التحصیلانی که مدرک خارجی دارند و تمایل به ادامه تحصیل و یا کار در استرالیا را دارند باید نسبت به شرایط معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا آگاه باشند. اگر فارغ التحصیل از دانشگاه ها و یا موسسات خارجی باشید باید مدرک دیپلم مقطع متوسطه خود را با مدرک دیپلم مقطع متوسطه کشور استرالیا معادل سازی نمایید و این کار از طریق نمرات کسب شده در آزمون هیئت داروسازی در رنکینگ ATAR استرالیایی صورت می گیرد. کلیه مراحل معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا توسط انجمن داروسازی استرالیا انجام می شود. جدول ATAR مورد قبول سازمان دیپلم بین المللی و دانشگاه می باشد. افراد متقاضی باید به این نکته توجه داشته باشند که شرایط معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا در ایالت های مختلف متفاوت می باشد. جدول زیر نشان دهنده رنکینگ ATAR و نمرات معدل دیپلم بین المللی می باشد که جهت مهاجرت داروساز به استرالیا باید به این جدول توجه نمود:

نمره دیپلم استرالیایی

نمره معادل دیپلم بین المللی

نمره دیپلم استرالیایی

نمره معادل دیپلم بین المللی

45

99.95

40

98.25

44

99.85

39

97.25

43

99.70

38

96.70

42

99.40

37

95.75

41

98.80

36

94.50

 

مهاجرت پرستاران به استرالیا

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت پرستاران به استرالیا

در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد مهاجرت پرستاران به استرالیا را به شما خواهیم آموخت.

وظایف شورای داروسازی استرالیا (APC) و نحوه اقدام برای مهاجرت داروسازان

 وظایف شورای داروسازی استرالیا (APC) و نحوه اقدام برای مهاجرت داروسازان به این گونه است که شورای داروسازی استرالیا ارسال در DIBP در حال طراحی سیستم جدید ویزا است که خلاصه ای از نقش ها و مسئولیت های اصلی APC جهت مهاجرت داروسازان به استرالیا را مورد بررسی قرار می دهیم. شورای داروسازی استرالیا (APC) است که یک شرکت انتفاعی محدود با تضمین آن آژانس ملی ارزیابی و اعتباربخشی داروسازی می باشد که این ارزیابی را انجام داده است. داروسازان آموزش دیده در خارج از کشور و فارغ التحصیلان برنامه های استرالیا نیوزیلند برای بیش از 30 سال APC به صورت مشترک عمل می کند. مهاجرت داروسازان به استرالیا در یک محیط نظارتی که در آن وظایف اعتبار بخشی ارزیابی و هیئت داروسازی استرالیا (PBA) نام دارد صورت می گیرد و آژانس تنظیم مقررات پزشکان بهداشت استرالیا (AHPRA) متقاضیان را جهت معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا ثبت نام می کند و حرفه آن ها را تنظیم می کند. فارغ التحصیلان استرالیا برنامه های دانشگاهی معتبر باید یک سال کارآموزی و چندین ارزیابی جمعی قبل از ثبت نام عمومی در PBA را انجام دهند. مسئولیت های اصلی APC عبارتند از:

 • اعتباربخشی به دانشکده ها و برنامه های داروسازی، برنامه های آموزشی کارآموز؛ و آژانس های اعتباربخشی به
 • اعتبار فعالیت های توسعه حرفه ای مستمر
 • هدایت امتحانات کتبی از طرف هیئت داروسازی استرالیا که باید تصویب شود قبل از جلسه ارزیابی نهایی شایستگی شفاهی (از 1 ژوئیه 2010)
 • ارزیابی صلاحیت ها و مهارت های داروسازان آموزش دیده خارج از کشور و دانشجویان بین المللی
 • فارغ التحصیل شدن از یک برنامه داروسازی معتبر استرالیا / نیوزیلند برای تعیین آنها
 • واجد شرایط بودن درخواست برای شروع فرآیند ثبت نام

آزمون شورای داروسازی استرالیا (APC)

برای اینکه بتوانید از طریق شغل داروسازی در استرالیا مشغول به کار شوید باید قبولی در آزمون شورای داروسازی استرالیا (APC) را کسب نمایید. APC مسئولیت برگزاری آزمون شورای داروسازی را به عهده دارد. تفاوتی ندارد که مدرک کارشناسی داشته باشید یا کارشناسی ارشد در هر صورت باید در این آزمون نمره قبولی را کسب نمایید. آزمون شورای داروسازی برای مهاجرت داروسازان به استرالیا شامل دو بخش است که در بخش نخست مهارت های زبان انگلیسی و میزان دانش و سطح علمی دارویی متقاضیان مورد سنجش قرار می گیرد. اما در بخش دوم میزان توانایی و صلاحیت داروساز جهت بررسی دانش دارویی اش مورد سنجش قرار می گیرد. مواد اصلی این آزمون شامل دروس زبان، فیزیک، شیمی، بیوشیمی، ریاضیات و بیوفیزیک می باشد. لازم به ذکر است که نمره زبان لازم را باید کسب و ارائه دهید. چنانچه در آزمون موفقیت را کسب نمایید توسط این شورا جواز کار یک ساله اینترنشیپ و ویزای کار داروسازی برای شخص متقاضی صادر می شود و اعلام می شود که این شخص مورد تایید سازمان بهداشت و درمان کشور استرالیا می باشد.

آزمون پزشکی MCQ استرالیا

این مقاله را از دست ندهید: آزمون پزشکی MCQ استرالیا

در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد آزمون پزشکی MCQ استرالیا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط ویزای مهاجرت داروساز به استرالیا

به شرایط ویزای مهاجرت داروساز به استرالیا می پردازیم که معیارهایی را برای رعایت ثبت و مجوز داروسازی در نظر گرفته است. شرایط لازم برای به دست آوردن ثبت نام عمومی به عنوان داروساز در استرالیا پیچیده و ضروری است. شواهد و حکایت ها نشان می دهد زمانی که APC الزامات زبان انگلیسی حذف شدند، بیشتر بر برنامه های کاربردی برای ارزیابی مهارت ها نسبت به وضعیت حرفه در SOL تأثیر می گذارد. در طی دو سال گذشه افزایش قابل توجهی در برنامه‌های کاربردی برای ارزیابی مهارت‌ها جهت مهاجرت داروسازان به استرالیا وجود داشته است. تقریبا این آمار 30 % در سال 2015- 2016 و 40 درصد در سال 2016-2017 بوده است. دلایل این افزایش چند فاکتوریل شامل تغییرات در انگلیسی زبان الزامات و در دسترس بودن برخی از ویزاهای پل، موقت ویزای فارغ التحصیلی و ویزای آموزشی برای فارغ التحصیلان بین المللی برنامه های استرالیا/نیوزیلند می باشد. اگرچه APC در مورد سیاست دولت برای به رسمیت شناختن اظهار نظر نمی کند یا جلوگیری از مهاجرت در شغل هایی که در آن زمینه برای بهبود وجود دارد. کاهش تعداد ویزا از 99 به 10 تغییر کرده است. اگر معیارهای واجد شرایط بودن ویزا تغییر کند یا محدودیت های جدیدی وجود داشته باشد آنجا ممکن است تاثیر قابل توجهی بر آموزش دیده در خارج از کشور و مهاجرت داروسازانی که می خواهند با کار موقت در استرالیا کار کنند وجود داشته باشد. ویزا، یا مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا به صورت دائمی غیر در دسترس بودن چنین ویزاهایی نیز ممکن است تأثیر بگذارد. برنامه SkillSelect DIBP که کمک می کند استرالیا مهاجران ماهر خود را بر اساس نیازهای اقتصادی استرالیا مدیریت می کند.

شغل داروسازی در استرالیا

دوره کارآموزی مهاجرت داروسازان به استرالیا

یکی از شرایط مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا سپری کردن دوره کارآموزی مهاجرت داروسازان به استرالیا می باشد. برای فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته ورود به دوره کارآموزی یک پیش زمینه ای عالی جهت ورود به بازار کار می باشد. در واقع مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا و با شرکت در این دوره های کارورزی می توانند توانایی ها و قابلیت های خود را به کارفرما نشان دهند و پیش زمینه خود را جهت ورود به بازار کار فراهم آورند. در این دوره یک ساله کارآموزی، داروسازها باید در آن منطقه ای که کارفرمایان تعیین میکنند یک شغل که عنوان آن در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود دارد را انتخاب نمایند. با اتمام این دوره و دریافت گواهی پایان دوره شخص تحت عنوان یک داروساز واجد شرایط می باشد که در هر نقطه ای از کشور استرالیا وارد بازار کار شود. دوره های کار آموزی مزایایی دارد که در لیست زیر به آن ها اشاره میکنیم:

 • کار با انواع داروها و کسب شناخت کافی از آن ها
 • ارائه دادن مشاوره دارویی در خانه ها یا مراکز پزشکی به بیماران
 • یادگیری توزیع دارو و اصول نگهداری آن
 • آموزش ساختن داروهای مختلف و ترکیب
 • آشنایی با محیط کاری داروسازان
 • تقویت زبان

 

معیارهای ارزیابی مهارت APC برای مهاجرت داروساز به استرالیا

 در این بخش معیارهای ارزیابی مهارت APC برای مهاجرت داروساز به استرالیا را مورد مطالعه قرار می دهیم.ارزیابی مهارت برای فارغ التحصیلان بین المللی که یک برنامه داروسازی معتبر APC را تکمیل می کنند در استرالیا یا نیوزلند به شرح زیر است:

 • مهاجرت داروسازان به استرالیا به این صورت است که فارغ التحصیلان بین المللی که دارای مدرک از یک برنامه معتبر APC و مورد تایید PBA/PCNZ هستند می توانند برای ارزیابی صلاحیت ها به APC درخواست دهند. مراحل معاینه قبل از ثبت نام موقت به عنوان داروساز کارآموز در PBA یا PCNZ در APC ثبت خواهد شد و درخواست و صلاحیت را تأیید و نامه ارزیابی مهارت صادر می کند. جهت شغل داروسازی در استرالیا و تمرین در این رشته ممکن است فارغ التحصیلان بین المللی که قادر به دریافت ویزا برای شروع دوره نظارت نیستند مانع قابل توجهی در برابر توانایی آنها برای ثبت نام وجود داشته باشد.
 • برای داروسازان خارج از کشور معیارهای ارزیابی APC بر اساس تعیین قابلیت مقایسه مدارک تحصیلی خارج از کشور و مراحل ثبت نام با مدارک و مراحل ثبت نام استرالیا انجام می گیرد بسته به کشوری است که صلاحیت اصلی داروخانه در آن است. APC دو جریان متفاوت دارد: جریان A و جریان B.
 • در هر دو مورد، صلاحیت متقاضی باید حداقل، قابل مقایسه با مدرک معتبر و تایید شده استرالیا باشد. متقاضیان جریان A باید یا در کشور محل آموزش خود ثبت نام کرده باشند یا واجد شرایط/واجد شرایط شروع باشند. ثبت نام در کشور محل آموزش خود متقاضیان Stream B باید در حال حاضر در کشور خود ثبت نام کرده باشند.
 • ‏ APC برای مهاجرت داروسازی به استرالیا تحقیقات قابل توجهی را ارزیابی می کند که این موارد شامل، محیط تمرین، قوانین و الزامات ثبت نام در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و ایرلند بوده.
 • متقاضیان مهاجرت داروساز به استرالیا جریان A باید ارزیابی دانش علوم دارویی (KAPS) را بگذرانند. متقاضیان Stream B باید ارزیابی شایستگی داروسازان خارج از کشور (CAOP) را بگذرانند. در صلاحیت ها و سال کارآموزی طولانی که منجر به ثبت نام عمومی می شود معاینه در دانش داروسازی اصلی علوم مرتبط به عنوان فارغ التحصیل استرالیایی صورت می گیرد که این معاینه برای تأیید این که متقاضی دارای سطح معادل است طراحی شده است.

مدارک لازم برای معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا

مدارک لازم برای معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا در لیست زیر ارائه شده است. جهت ایجاد شغل داروسازی در استرالیا و مهاجرت داروسازان به استرالیا ارائه مدارک زیر الزامی می باشد:

 • ارائه پاسپورت دارای اعتبار
 • ارائه مدارک هویتی و عکس پاسپورت
 • ارائه مدرک زبان با حداقل نمره ٧
 • ارائه مدارک ترجمه شده پیش دانشگاهی دبیرستان
 • ارائه مدارک کارشناسی داروسازی یا بالاتر با ترجمه
 • معادل سازی ویزای ٤٩٤ و ارائه رسید پرداخت آن
 • ارائه مدارک مرتبط با سوابق شغلی
 • ارائه مدارک سلامت پزشکی
 • ارائه گواهی ازدواج در صورت متاهل بودن
 • ارائه گواهی افتخار علمی در صورت وجود

مهاجرت ماما به استرالیا

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت ماما به استرالیا

در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد مهاجرت ماما به استرالیا را به شما خواهیم آموخت.

سازمان های رسمی تایید مدارک مهاجرت داروسازی به استرالیا

سازمان های رسمی تایید مدارک داروسازی به استرالیا باید مدارک پزشکی و پیراپزشکی رشته های داروسازی، مامایی، پرستاری، دندانپزشکی را دریافت و معادل سازی آن ها را تایید نمایند.معروف ترین سازمان های رسمی تایید مدارک مهاجرت داروسازی به استرالیا به شرح زیر می باشد:

انجمن دولتی داروسازان استرالیا که بزرگترین سازمان پروسه های معادل سازی در کشور استرالیا می باشد و زیر نظر سازمان بهداشت استرالیا می باشد. مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا جهت ایجاد شغل داروسازی در استرالیا نیاز دارد که مدارک خود را در این انجمن ثبت کند و با مدارک صادر شده از دانشگاه های استرالیا تطبیق داده شود.

اداره VETASSESS یکی از دقیق ترین مرکز های معادل سازی جهان است و نه تنها مدارک داروسازی بلکه ارزیابی مدارک فارغ التحصیلان خارجی هم عهده دار است. برای متقاضیان بین المللی مدارک آن ها را به چهار دسته از A تا D تقسیم بندی می کند متقاضیان مهاجرت داروسازی به استرالیا باید جزو این گروه ها باشند.

اداره APEC استرالیا برخی از مدارک صلاحیت داروسازان توسط این سازمان باید به تأیید برسند. یکی از مهم ترین وظایف این اداره نظارت بر فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی و داروسازی می باشد.

بازار کار شغل داروسازی در استرالیا

بازار کار شغل داروسازی در استرالیا یکی از موارد مهمی می باشد که هنگام مهاجرت داروسازی به استرالیا باید در نظر گرفته شود. بازار کار داروسازی در استرالیا رقابتی می باشد و باید روندی را پیش بگیرید که بتوانید شغل مناسب را در کوتاه ترین مدت پیدا کنید. کارفرمایان همیشه همیشه به دنبال بهترین کاندید نیروی کار هستند و این برای مشاغل داروسازی دشوار است و کارفرمایان از طریق مصاحبه با داروسازان واجد شرایط این شغل را انتخاب می کنند. زیرا کارفرما مجبور می باشد که بالاترین حقوق را پرداخت نماید و در ازای آن باید خدمات مفیدی را از نیروی کار خود دریافت نماید. در جدول زیر اسامی برخی از شرکت های دارویی معتبر را قرار داده ایم:

ACT Government

Sydney Childrens Hospital Network

Government of South Australia

Calvary

Department Of Health

Murrumbidgee Local Health District

 

فرصت های شغلی برای مهاجرت با رشته داروسازی به استرالیا

داوطلبین مهاجرت داروساز به استرالیا باید فرصت های شغلی برای مهاجرت با رشته داروسازی در استرالیا را در نظر داشته باشند. فارغ التحصیلان برای مهاجرت داروسازی به استرالیا می توانند در کارخانه های داروسازی واحد های تولید لوازم آرایش، محصولات بهداشتی و یا کار های آموزش و درمان پزشکی فعالیت داشته باشند. یکی دیگر از مشاغلی که می توانند در آن فعالیت داشته باشند ارائه خدمات در بیمارستان ها، داروخانه ها بخش های معاونت دارو و غذا، مراکز بهداشتی دولتی و یا خصوصی، سیاست گذاری های دارویی و شرکت های پخش و توزیع دارو می باشد. پس می توان گفت در صورتی که در این شغل حرفه ای شوید و دانش و تجربه لازم را کسب کرده باشید و سرمایه مناسب داشته باشید می توانید برای خود داروخانه تاسیس کنید و به صورت مستقل کار کنید.

درآمد داروسازی در استرالیا

میزان درآمد داروسازی در استرالیا با توجه به میزان تجربه و موقعیت شغل داروسازی در استرالیا متفاوت می باشد. یکی از عواملی که در مهاجرت داروسازان به استرالیا باید مورد توجه قرار گیرد میزان درآمد دریافتی آنان می باشد. متوسط حقوق شغل داروسازی در استرالیا 97.500 دلار در سال و پنجاه دلار در ساعت می باشد. برای مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا در دوره کارورزی می توان مبلغ 52000 را سالانه در نظر گرفت. به طور کلی می توان گفت درآمد ورودی شغل داروسازی در استرالیا از 82000 دلار شروع و تا 120000 دلار ارتقا می یابد که با توجه به ایالت های مختلف و تجربه هر شخص متفاوت می باشد.

اسامی شهرها

درآمد دریافتی در یک ساعت

سیدنی

میانگین 49 دلار

کانبرا

میانگین 45 دلار

بریزبن

میانگین 44 دلار

روهامپتون

میانگین 42 دلار

 

شرایط اخذ تابعیت استرالیا برای مهاجرت داروساز

شرایط مهاجرت داروسازان به صورت کامل توضیح داده شد. متقاضایان باید با توجه به شرایط جدید مهاجرت به استرالیا نسبت به اخذ تابعیت استرالیا برای مهاجرت داروساز اطلاعات لازم را دریافت کنند. اشخاصی که از طریق مهاجرت داروسازان به استرالیا اقدام می نمایند از طریق ویزای 190 می توانند برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنند. و بر اساس سیستم امتیاز بندی است. لازم به ذکر است که با ویزای 489 در صورتی که امتیاز های لازم را کسب نماید نخست یک اقامت دوساله و پس از آن اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل نماید. متقاضیان مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا و یا مهاجرت داروسازان به استرالیا اگر ویزای اقامت را دریافت کرده باشند می توانند پس از چهار سال پرداخت کردن بیمه و مالیات اقامت دائم استرالیا را دریافت نمایند. پس از اخذ اقامت هم می توان برای دریافت پاسپورت و تابعیت استرالیا اقدام کرد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت داروساز به استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ برای مهاجرت داروسازان به استرالیا که از ایران اقدام می کنند از طریق دریافت چه ویزاهایی امکان پذیر است؟

مهاجرت داروسازی به استرالیا برای ایرانیان از طریق ویزای 189 و 489 و یا دریافت پذیرش تحصیلی امکان پذیر است.

✅ نمره مدرک زبان لازم برای مهاجرت داروساز به استرالیا چند می باشد؟

نمره لازم جهت مهاجرت داوسازان به استرالیا آیلتس 7 می باشد.

✅ شرایط دریافت تابعیت استرالیا برای مهاجرت داروساز به این کشور چگونه است؟

متقاضیانی که برای شغل داروسازی در استرالیا اقدام می نمایند با چهار سال کار و پرداخت بیمه و مالیات می توانند اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نمایند.

 

سخن پایانی

در این تحقیق به شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا پرداختیم. داروسازان با دریافت ویزای 189 و 489 و یا دریافت پذیرش تحصیلی می توانند به این کشور مهاجرت نمایند. معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا برای مهاجرت داروسازان به استرالیا باید صورت گیرد که این روش از طریق APC یا انجمن آزمون معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا صورت می گیرد و یک دوره کارورزی یک ساله را پشت سر می گذرانند و پی از آن وارد محیط کاری می شوند. در این تحقیق راجع به مهاجرت داروسازان به استرالیا، شرایط مهاجرت داروسازان به استرالیا، معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا، مهاجرت دکتر داروساز به استرالیا، شغل داروسازی در استرالیا، آزمون شورای داروسازی استرالیا (APC)، معیارهای ارزیابی مهارت APC برای مهاجرت داروساز به استرالیا، فرصت های شغلی و درآمد داروسازی در استرالیا، سازمان های رسمی تایید مدارک مهاجرت داروسازی به استرالیا، مدارک لازم برای معادل سازی مدرک داروسازی در استرالیا مورد بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است که اطلاعات درج شده در این تحقق به عنوان ارایه خدمات نمی باشد و توسط وکلای محلی و سایت های معتبر جمع آوری شده است. چنانچه در خصوص مهاجرت داروسازی به استرالیا نیازمند به کسب اطلاعات بیشتر هستید می توانید با موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان