معرفی دانشگاه NYIT ونکوور

1 خرداد 1402 بدون نظر

کشور کانادا به دلیل قرابت جغرافیایی که با کشور ایالات‌ متحده دارد شعبه هایی از دانشگاه‌ های این کشور در کانادا تأسیس شده است و دانشجویان زیادی متقاضی تحصیل در این دانشگاه‌ها هستند. ما در موسسه مشاوره MIE تصمیم داریم به معرفی دانشگاه NYIT ونکوور بپردازیم و اطلاعات جامع و مفیدی را از شرایط تحصیل، هزینه‌ ها، ددلاین ها را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم. دانشجویان محصل در دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور مدرکی هم سطح با دانشجویان مشغول به تحصیل این دانشگاه در نیویورک اخذ می نمایند و از نظر علمی تفاوتی بین این دو نیست. مادامی‌ که سؤالی برای شما پیش امد می‌توانید با موسسه مشاوره ای ملک پور تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و پاسخ سؤال خود در ارتباط به مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل از کارشناسان این موسسه مهاجرتی جویا شوید.

تماس با ما
 ونکوورNYITمعرفی دانشگاه

معرفی دانشگاه NYIT ونکوور

راه‌اندازی و تأسیس دانشگاه NYIT ونکوور در اصل بر می‌ گردد به سال 1955 میلادی در ایالات‌ متحده آمریکا که بعدها شعباتی از این دانشگاه در کشورهای دیگر از جمله کانادا و شهر ونکوور نیز به راه افتاد؛ این دانشگاه خصوصی با بهره‌ گیری از برنامه‌ های طولانی ‌مدت و استراتژی‌ های حرفه‌ای به یک دانشگاه بین‌ المللی تبدیل شد. دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور با ارائه برنامه‌ هایی که نیازهای بازار را برآورده می‌ کنند، با ارائه برنامه‌ های متمرکز بر فناوری بیش از 90 دانشجو را برای مشاغل آینده آماده می‌کنند، به آنها برتری در بازار می‌ دهند و به ارتقاء آنها به افرادی مفید برای جامعه کمک می‌کنند. نزدیک به 8000 دانشجوی ما که نماینده 76 کشور و 40 ایالت هستند، به پزشکان، معماران، دانشمندان، مهندسان، رهبران تجارت، هنرمندان دیجیتال، متخصصان مراقبت‌ های بهداشتی و غیره تبدیل خواهند شد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

رنکینگ دانشگاه NYIT ونکوور کانادا

موسسه فناوری نیویورک NYIT شعبه ونکوور یکی از اعضای مهم و ارزشمند جامعه آموزش عالی ونکوور به‌ حساب می‌ آید. این دانشگاه با مؤسسات دولتی و خصوصی همکاری تنگاتنگی دارد و با بیش از 40 کسب‌ و کار و شریک اجتماعی مشارکت می‌نماید. با پیوستن به دانشگاه NYIT ونکوور کانادا شما بخشی از یک موسسه با حضور در شهرهای دروازه اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام خواهید شد؛ نیویورک، یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای کره زمین، و ونکوور، یکی از زیباترین و قابل زندگی‌ ترین شهرهای جهان بشمار می‌رود. رتبه دانشگاه NYIT ونکوور کانادا طبق رنکینگ اخبار ایالات‌ متحده و گزارش جهانی، 32 اعلام‌شده‌اند. در دانشگاه NYIT ونکوور کانادا درصد بسیار بالایی از دانشجویان که فارغ‌ التحصیل می‌شوند به بازار کار جذب می‌ گردند و این مسئله نقطه عطف آموزش‌ های باکیفیت و کاربردی در این مرکز است.

معرفی دانشگاه سادبری کانادا

این مقاله را از دست ندهید: معرفی دانشگاه سادبری کانادا

در این مقاله ما تمام راه های معرفی دانشگاه سادبری کانادا را به شما خواهیم آموخت.

ددلاین موسسه فناوری نیویورک NYIT شعبه ونکوور

ترم‌های تحصیلی در موسسه فناوری نیویورک NYIT شعبه ونکوور از ترم پاییز، ترم بهار و ترم تابستان تشکیل‌ شده است. تمام دانشگاه‌ های بین‌ المللی در سایت خود تقویم تحصیلی را طراحی کرده‌ اند و دانشجویان با استفاده از این تقویم آکادمیک می‌ توانند از جزئیات برنامه‌ ها و حتی روزهای تعطیل در هر دانشگاهی با خبر شوند. علاوه بر این در صورت بروز هرگونه تغییرات در تاریخ های مقرر شده اعلان‌ هایی در سایت دانشگاه‌ ها درج می‌ شود که تغییرات زمان برنامه‌ ها را اعلام می‌ نماید. موسسه فناوری نیویورک NYIT شعبه ونکوور هم دارای تقویم تحصیلی می باشد که تاریخ برنامه‌ ها در سایت دانشگاه NYIT درج‌ شده است و در صورت نزدیک بودن ددلاین درخواست یک برنامه به‌ صورت اعلان در ابتدای سایت درج می‌ شود. تاریخ شروع و پایان‌ ترم های تحصیلی در این دانشگاه این‌ گونه است.

 • ترم پاییز (8 سپتامبر - 23 دسامبر)
 • ترم بهار (24ژانویه - 21 مه)
 • ترم تابستان (23 مه - 30 اوت)

دانشکده های دانشگاه NYIT ونکوور کانادا

درون پردیس دانشگاه NYIT ونکوور دانشکده هایی که ارائه کننده رشته های بسیاری هستند؛ وجود دارد. هر کدام از این دانشکده ها سبب شده مطالعات و پژوهش ها در این دانشگاه به صورت تخصصی تر انجام شود و در جدول زیر عنوان هر کدام از دانشکده های موسسه فناوری نیویورک NYIT شعبه ونکوور ذکر شده است:

دانشکده طب استئوپاتی

دانشکده معماری و طراحی

دانشکده مدیریت علوم و هنرها

دانشکده مدیریت

دانشکده مهندسی و علوم محاسبات

دانشکده حرفه های بهداشت

رشته های دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور

رشته های تحصیلی در دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور در قالب سه مقطع کارشناسی، دوره های تحصیلات تکمیلی و دوره های آموزشی دانشکده پزشکی استئوپاتی طراحی شده اند جدول زیر به شرح رشته های تحصیلی مقاطع مختلف در این دانشگاه پرداخته است:

 رشته های دانشگاه NYIT ونکوور مقطع کارشناسی

دوره های تحصیلات تکمیلی

دوره های آموزشی دانشکده پزشکی استئوپاتی

 حسابداری

مدیریت انرژی

آناتومی

مهندسی هوا

حسابداری

تغذیه، ورزش و تندرستی

انسان شناسی

طراحی داخلی

آسیب شناسی

معماری/طراحی داخلی

 حقوق بین الملل

فیزیولوژی

 حقوق بین الملل

هنر (عکاسی)

فوریت های پزشکی

سیستم های اطلاعات مدیریت

 مهندسی زیستی

میکروبیولوژی

 مهندسی مکانیک

علوم کامپیوتر

علوم عصبی - عضلانی

شرایط پذیرش دانشگاه NYIT ونکوور

دانشجویان متقاضی پذیرش در دانشگاه NYIT ونکوور هم مانند اکثر دانشگاه های بین المللی می بایست شایستگی خود جهت پذیرش در این دانشگاه را در قالب ارائه مدارک و دارا بودن شرایطی تشریح کنند که پذیرش دانشگاه پس از ارزیابی نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش درخواست کننده نظر خود را اعلام می نماید. مدارکی که متقاضی اعزام دانشجو به کانادا جهت پذیرش در این دانشگاه می بایست ارائه کنند به شرح زیر می باشد:

 • اخذ مدرک کارشناسی از یک دانشگاه با اعتبار
 • لیستی از تمامی نمرات مدرک کارشناسی
 • دیپلم دبیرستان و ریز نمرات
 • گواهی پایان دوره کارشناسی
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی با دست کم نمره مورد پذیرش NYIT
 • کسب نمره GMAT در صورت پایین بودن معدل دانشجو
 • کپی از گذرنامه و مدارک هویتی دیگر
 • توصیه نامه تحصیلی

مدرک زبان که برای متقاضیان بین المللی که انگلیسی زبان نیستند می بایست از حداقل نمره اعلام شده در سایت دانشگاه کمتر نباشد. دانشجویان برای تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در کانادا در این دانشگاه باید مدرک زبان انگلیسی که از آزمون آیلتس اخذ کرده اند را با نمره حداقل 6.5 ارائه نمایند. سایر آزمونها:

 • دست کم نمره برای آزمون  TOEFL: 79
 • دست کم نمره مورد نیاز برای آزمون  IELTS: 6.5
 • دست کم نمره مورد نیاز برای آزمون PTE: 53

هزینه تحصیل در دانشگاه NYIT شعبه ونکوور

برای دانشجویان جدید الورودی که در ترم پاییز در دانشگاه NYIT شعبه ونکوور مشغول به تحصیل می شوند، مبلغ 7751.85 دلار واریزی شهریه برای شهریه ترم اول آنها اعمال خواهد شد. همان‌گونه که احتمالاً مطلعید دانشجویان علاوه بر شهریه مبالغی را هم به‌ منظور هزینه‌ مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌پردازند. تحصیل در رشته‌ های مختلف در دانشگاه NYIT شعبه ونکوور مستلزم پرداخت مبالغ مختلفی است که در اینجا بررسی می‌شوند. ابتدا شهریه برخی رشته‌ های این دانشگاه را در قالب جدول بررسی می‌کنیم سپس در جدول بعدی به هزینه‌های تحصیل می‌پردازیم.

رشته تحصیلی

مبلغ شهریه

مدیریت انرژی MS

32070 دلار آمریکا

امنیت سایبری MS

32070 دلار آمریکا

فناوری آموزشی مربیان MS

32070 دلار آمریکا

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA

برای دانشجویانی که به 30 واحد نیاز دارند = 31920 دلار آمریکا

برای دانش‌آموزانی که به 48 واحد نیاز دارند = 52185 دلار آمریکا

برای دانشجویانی که MBA را با تمرکز در امور مالی دنبال می کنند و به 54 واحد درسی + ارتباطات فنی باید 59,325 دلار آمریکا بپردازند، دانشجویان باید 6 واحد اضافی را بگذرانند

بنابراین شهریه آنها بالاتر است.

 

عنوان هزینه های تحصیل

مبلغ هزینه ها

هزینه درخواست

50 دلار آمریکا

هزینه کالج (دانشجویان تمام وقت)

248 دلار آمریکا

هزینه کالج (دانشجویان پاره وقت)

200 دلار آمریکا

شهریه به ازای هر اعتبار

980 دلار آمریکا

ودیعه شهریه (فقط برای ترم اول اعمال می شود)

7751.85 دلار آمریکا

هزینه بیمه درمانی اجباری ترم اول GuardMe

153.85 دلار آمریکا

کپی

10 دلار آمریکا

حفظ مدرک تحصیلی (در هر ترم)

100 دلار آمریکا

ثبت نام دیرهنگام

390 دلار آمریکا (هزینه غیرقابل استرداد برای دانشجویانی که پس از اولین روز هر ترم ثبت نام می کنند اعمال می شود.

هزینه تأخیر

390 دلار آمریکا (برای هر حسابی که پس از روز اول هر ترم به طور کامل پرداخت نشده باشد، هزینه غیر قابل استرداد اعمال می شود)

هزینه خدمات

125 دلار آمریکا

هزینه پردازش رد ویزا

153.85 دلار آمریکا

سپرده 3 اعتباری غیر قابل استرداد

2940 دلار آمریکا (برای موارد بازپرداخت غیر از رد ویزای دانشجویی)

بورسیه دانشگاه NYIT ونکوور

ما می‌ دانیم که مدرک دانشگاهی یک سرمایه‌ گذاری محسوب می شود و بسته‌ های کمک مالی سخاوتمندانه ای در دانشگاه NYIT ونکوور ارائه می‌شود که 98٪ از دانشجویان سال اول کمک دریافت می‌کنند. بورسیه ها "جوایز هدایایی" هستند که دانشجویان مجبور نیستید آنها را پس بدهند. بورسیه تحصیلی در کانادا می تواند از طرف دانشگاه، دولت فدرال یا ایالتی، یا سازمان های خصوصی و غیرانتفاعی باشند و می توانند بر اساس نیاز اقتصادی، شایستگی یا سایر معیارها به دانشجویان داخلی و دارای اقامت دائم اعطا شوند. دانشجویان بین المللی مشمول بورسیه های دانشگاه NYIT ونکوور نمی شوند اما با این وجود موسسه فناوری NYIT ونکوور تک بورسیه هایی را به دانش جویان بین المللی اختصاص داده که ممکن است بخشی از شهریه تحصیلی آنها را پوشش دهد.

شرایط زندگی دانشجویان در موسسه فناوری NYIT ونکوور

NYIT از دانشگاه های ونکوور واقع در مرکز شهر، دسترسی به امکانات و فرصت های آموزشی در سطح بین المللی ارائه می دهد، از جمله آزمایشگاه کامپیوتر پیشرفته با جدیدترین سخت افزار و نرم افزار، سالن های دانشجویی که دانشجویان می توانند در آن استراحت کنند و قبل و بعد از کلاس درس بخوانند. پردیس در چند قدمی بسیاری از مکان‌های دیدنی ونکوور قرار گرفته است. همچنین مکان های ناهار خوری، خرید و فرهنگی متعددی در فاصله پیاده روی وجود دارد.

خوابگاه دانشگاه NYIT ونکوور 

اقامتگاه دانشجویی GEC بزرگ‌ترین اقامتگاه دانشجویی است که خارج از دانشگاه در ونکوور قرار دارد که مکانی مناسب با بهترین امکانات را برای بهبود سفر تحصیلی دانشجویان مهیا کرده است. GEC با ارائه آپارتمان‌ های مشترک و خصوصی کاملاً مبله و آماده نقل‌ مکان، امکانات رفاهی، تیم مدیریت در محل و نرخ‌های ماهیانه انعطاف‌ پذیر با فرآیند رزرو آسان، مسکن سنتی دانشجویی بشمار می‌رود. فاصله از GEC Viva تا پردیس موسسه فناوری NYIT ونکوور 5 دقیقه با اتوبوس و یا 15 دقیقه پیاده‌ روی خواهد بود.

هزینه زندگی دانشجویی

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا و دانشگاه NYIT برای سال اول 37,827.85 دلار عنوان شده است.

اخذ اقامت پس از تحصیل در موسسه فناوری NYIT ونکوور کانادا

دانشجویان بین‌ المللی در دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور واجد شرایط برای مجوزهای کار خارج از دانشگاه و پس از فارغ‌ التحصیلی خواهند بود. 94 درصد فارغ‌ التحصیلان فناوری نیویورک ظرف شش ماه پس از فارغ‌ التحصیلی مشغول به‌کار شده یا تحصیلات تکمیلی خود را ادامه می‌ دهند. پشتیبانی آمادگی شغلی، از جمله مشاوره شغلی فردی، کلاس‌ ها، کارگاه‌ ها و وبینارهای یادگیری و تعامل دانشجو با جامعه، دوره‌های عملی و فرصت‌ های داوطلبانه سبب شده دانشجویان با سهولت بیشتری به سمت علاقه‌ مندی‌ های شغلی گرایش داشته باشد و در این مسیر موفق عمل کرده و وارد بازار کار شوند. دانشجویان بین‌ المللی پس از فارغ‌ التحصیلی این امکان را دارند که ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار و یا مجوز کار تبدیل کنند و با در دست داشتن مجوز کار اشتغال یابند. ویزای کار اعتباری بوده و این امکان نیز فراهم است که مجدداً تمدید گردد. پس از چند دوره تمدید آن زمان مناسب با احتساب سال‌ های تحصیل در حدود 6 سال امکان اخذ اقامت دائم کانادا فراهم می‌شود منتها متقاضی می‌ بایست علاوه برداشتن شرط حضور قانونی در کانادا حقوق شهروندی و پرداخت مالیات را نیز ادا کرده باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب معرفی دانشگاه NYIT ونکوور هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

هزینه زندگی دانشجویی در دانشگاه NYIT ونکوور برای سال اول چقدر عنوان شده؟

هزینه زندگی دانشجویی برای سال اول 37,827.85 دلار عنوان شده.

شهریه کارشناسی ارشد رشته MBA برای 30 واحد چقدر برآورد شده است؟

شهریه برابربا 31920 دلار آمریکا

هزینه درخواست در دانشگاه NYIT ونکوورچه مبلغی است؟

هزینه ارسال درخواست پذیرش به این دانشگاه 50 دلار است.

نمرات قابل قبول در چه مدرک هایی از زبان انگلیسی مورد پذیرش در دانشگاه NYIT ونکوور قرار می گیرند؟

 • دست کم نمره برای آزمون TOEFL 79
 • دست کم نمره مورد نیاز برای آزمون IELTS 6.5
 • دست کم نمره مورد نیاز برای آزمون PTE 53

سخن پایانی

در این نوشتار از دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور سخن به میان آمد. دانشگاه NYIT ونکوور یکی از چند شعبه دانشگاه تکنولوژی نیویورک است که در کانادا قرار دارد. این دانشگاه باکیفیت و اعتباری برابر با پردیس نیویورک خود به آموزش بین‌المللی می‌پردازد و مدرک‌های ارائه‌شده از این دانشگاه با پردیس دیگر آن در ایالات‌متحده برابری می‌کند. سالانه دانشجویان زیادی از دانشگاه تکنولوژی نیویورک - شعبه ونکوور فارغ‌التحصیل می‌شوند درصد نزدیک به صدی از آنها جذب بازار کار خواهند شد چرا که در دانشگاه آموزش‌های تحت عنوان مشاوره شغلی و ورود به جامعه و بازار کار را به آنها ارائه نموده است. چنانچه به تحصیل در چنین دانشگاه‌هایی علاقه دارید می‌توانید با موسسه مشاوره  MIEتماس تلفنی برقرار کنید و از سیستم مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.


ثبت پرسش
مشاوره رایگان