مهاجرت پرستاران به انگلیس

26 مرداد 1402 2 نظر

مهاجرت پرستار به انگلیس نیاز به گذراندن دوره معادلسازی با موفقیت در آزمون های CBT و OSCE، آیلتس 7، حداقل یک سال سابقه کاری بدون گپ بالای 16 ماه دارد. در این محتوا به بررسی مراحل مهاجرت پرستاران به انگلیس و هزینه های دوره معادلسازی می پردازیم. یکی از بسترهای کاریابی پرستاران در انگلستان NHS می باشد که دارای بهترین خدمات بهداشت و درمان در بریتانیا است. برای کاریابی جهت مهاجرت نرس به انگلیس ثبت نام در سازمان ریجستر این افراد به نام NMC الزامی است. موسسه ملک پور آماده ارائه مشاوره رایگان تلفنی به متقاضیان این روش می باشد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت پرستاران به انگلیس

شرایط مهاجرت پرستار به انگلیس

برای پروسه مهاجرت پرستاران به انگلیس ابتدا از سمت دولت این کشور در بخش های مختلف تایید صلاحیت شوند و در نهایت مدرک تحصیلی آن ها معادل سازی شده و مورد قبول انگلستان قرار بگیرد تا بتوانند مشغول به کار شوند. به طور کلی شرایط مهاجرت نرس به انگلستان در ذیل لیست شده اند:

 • پرستار ریجستر شده در ایران
 • مدرک زبان سطح بالا
 • سابقه کاری
 • عدم تجاوز گپ کاری بین 12 الی 16 ماه

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت انگلیس


مراحل مهاجرت پرستار به انگلیس و معادل سازی مدرک

در صورتی که شما یک پرستار یا ماما فارغ التحصیل کشوری در خارج از انگلستان هستید و مایل به کار در بریتانیا می باشید، باید در شورای پرستاری و مامایی (NMC) ثبت نام کنید. ابتدا به ساکن با توجه به این که در کدام بخش تحصیلات و فعالیت کاری داشتید می بایست عنوان رشته خود را مشخص نمایید. عناوین به صورت زیر است؛

مراحل مهاجرت پرستاران به انگلستان

 • پرستار بزرگسال (RNA) adult nurse 
 • پرستار سلامت روان (RNMH) mental health nurse
 • پرستار در رشته کم توانی و اختلال یادگیری (RNLD) learning disabilities nurse
 • پرستار کودک (RNC) children’s nurse
 • ماما (RM) midwife

افرادی که در رشته پرستاری در ایران آموزش دیده اند؛ تحصیلات آن ها عموماً عمومی می باشد و احتمالاً باید برای رشته عملی "پرستار بزرگسال" در انگلستان درخواست دهند. در ادامه سایر شرایط و مراحل مهاجرت پرستاری به انگلیس را شرح خواهیم داد.

شرایط پیش نیاز

در حین انجام مراحل برای معادل سازی مدرک در فرآیند مهاجرت پرستاران به انگلیس متقاضیان می بایست مدارک اصلی فارغ التحصیلی مورد تایید کشور خود را داشته باشند، سابقه کار متناسب ارائه دهند، بتوانند سلامت جسمی و روحی خود را ثابت کنند، سطح زبان مد نظر را با مدرک معتبر اثبات نمایند و از پس آزمون های معادل سازی برآیند. دقت بفرمایید متقاضی مهاجرت پرستاری به انگلیس باید بیان کند که در طول فرآیند درخواست، شواهدی برای حمایت از اظهارات و مدارک ارسالی خود ارائه خواهد کرد. چنانچه بعداً مشخص شود که فردی نمی تواند مدارک لازم را ارائه دهد، درخواست وی در هر مرحله از کار متوقف شده و هزینه هایی که پرداخت کرده اند مسترد نخواهد شد.

اثبات مهارت زبان

در مسیر مهاجرت پرستاران به انگلیس؛ پرستاران و ماماها باید بتوانند به وضوح به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند و بتوانند با تمام وظایف و درخواست های حیطه شغلی خود در رشته های مامایی یا پرستاری در یک محیط انگلیسی زبان کنار بیایند. برای اثبات توانایی و مهارت در بخش زبان لازم است که متقاضی بتواند گواهی و مدرک معتبر ارائه نماید و نشان دهد در آزمون آیلتس شرکت کرده است و نمره کلی هفت یا بالاتر را کسب کرده است. لازم به ذکر است اخذ حداقل هفت نمره در هر بخش از مهارت های زبانی در امتحان الزامی می باشد و ضمناً متقاضی نباید در هیچ بخشی از آزمون نمره کمتر از 6.5 کسب کرده باشند. مدارک زبان فرد نباید در زمان درخواست بیش از دو سال از تاریخ اخذ آن گذشته باشد. لطفاً توجه داشته باشید که همه متقاضیان حتی آن دسته از افرادی که انگلیسی زبان اول آن ها است باید مدارک مبنی بر صلاحیت زبان انگلیسی خود ارائه دهند.

خود ارزیابی NMC

در وهله اول از فرآیند مهاجرت پرستاران به انگلیس، متقاضی باید یک خود ارزیابی آنلاین را تکمیل کند. و باید در نهایت تأیید شود که آیا واجد شرایط درخواست ثبت نام NMC هست یا خیر؟ به عنوان بخشی از این ارزیابی، از فرد خواسته می شود تأیید کند که شرایط سلامت جسم و روح، شخصیت مناسب برای حرفه پرستاری و سطح لازم در زبان انگلیسی را دارد.

آزمون CBT

آزمون cbt پرستاری، آزمونی مبتنی بر کامپیوتر با 120 سوال چند گزینه ای می باشد. همه متقاضیان می بایست برای مهاجرت به عنوان پرستار به انگلستان در شورای پرستاری و مامایی (NMC) ثبت نام کنند. ثبت نام برای آزمون مبتنی بر کامپیوتر است که می تواند در چندین مرکز آزمون در سراسر جهان انجام شود. حداکثر مدت زمان آزمون 4 ساعت بوده و 68٪ نمره کلی برای قبولی کفایت می کند. در صورت رد شدن متقاضی این امکان را دارد تا حداکثر دو بار دیگر در این آزمون شرکت نماید.

ارزیابی برنامه NMC

ارزیابی برنامه NMC شامل از سر گذراندن؛ تست مبتنی بر کامپیوتر (CBT) در مراکز تستPearson VUE در سراسر جهان و معاینه بالینی ساختاریافته (OSCE) است. این مرحله در انگلستان می بایست پشت سر گذاشته شود و ضمناً در چند مرکز مشخص که اسامی آن ها عبارت است از؛ 1. دانشگاه نورث همپتون، دانشگاه آکسفورد بروکس (پردیس آکسفورد و پردیس سویندون)، دانشگاه اولستر (ایرلند شمالی) و دانشگاه نورثومبریا.

ارائه مدارک و سفر به انگلیس

متقاضی در این مرحله از مهاجرت پرستاران به انگلیس به ویزا یا مجوز کار نیاز دارد. متقاضی در ادامه می بایست برای دریافت ویزای Tier 2 اقدام نماید تا مابقی فرآیند مهاجرت پرستاری به انگلیس را در خاک آن کشور به اتمام برساند. مدارک ذیل می بایست جهت ارائه به سفارت با ترجمه رسمی به زبان انگلیسی آماده شوند؛

 • اصل مدرک تحصیلی
 • گواهی سابقه کار
 • مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی (مجوز نظام پرستاری)
 • مدرک زبان با نمرات درخواستی
 • گواهی سابقه کیفری
 • گواهی تغییر نام و نام خانوادگی (در صورت وجود)
 • گواهی پزشکی و سلامت جسم و روان
 • اثبات پشتیبانی مالی

آزمون پرستاری بالینی OSCE

معاینه بالینی ساختار یافته عینی (OSCE) مخفف Objective Structured Clinical Examination بوده و دومین امتحان مورد نیاز برای شورای پرستاری انگلیس و تکمیل مراحل مهاجرت پرستاران به انگلیس است. OSCE دانش بالینی فرد را ارزیابی می کند و فقط در انگلستان می بایست تکمیل شود. در آزمون OSCE  در یک محیط بالینی سناریوهای بیمار را شبیه سازی می کنند و همه پرستاران و ماماها می بایست در آن شرایط مهارت های تخصصی و رفتاری خود را به نمایش گذاشته و اثبات نمایند.

شرایط آمادگی آزمون OSCE از طریق برنامه ONP

پس از گذراندن آزمون شورای پرستاری و مامایی نتایج متقاضیان را ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ دقیق آزمون OSCE برای آن ها ایمیل خواهند کرد. در مرحله آخر مهاجرت کادر درمان به انگلستان متقاضی می بایست یک دوره فشرده بیست روزه را با عنوان ONP پشت سر خواهد گذاشت. این برنامه در واقع توانایی های متقاضی را برای تمرین عملی در محیط مراقبت های بهداشتی بریتانیا به مدت 20 روز ارزیابی می کند.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به انگلیس

در بخش مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به انگلستان دو آزمون مورد قبول کشور انگلستان می باشد. گواهینامه آزمون آیلتس آکادمیک در صورتی مورد پذیرش است که نمره کلی آن حداقل 7 باشد. در بخش رایتینگ حداقل 6.5 و در بخش های ریدینگ، شنیداری و گفتاری حداقل 7 توسط متقاضی کسب شده باشد. به جز آیلتس، آزمون OET نیز مورد پذیرش انگلستان می باشد. گواهی آزمون OET در صورتی مورد پذیرش قرار می گیرد که تأیید کند متقاضی حداقل درجه C+ در بخش نوشتن و حداقل نمره B در بخش‌های ریدینگ، شنیداری و مکالمه به دست آورده است.

مدرک زبان مورد نیاز پرستار در انگلیس

معادل سازی پزشکان در انگلیس

این مقاله را از دست ندهید: معادل سازی پزشکان و پرستاران در انگلیس

در این مقاله ما جوانب معادل سازی پزشکان و پرستاران در انگلیس را به شما خواهیم آموخت.

هزینه معادل سازی مدرک پرستاری در انگلستان و گذراندن آزمون ها

کل هزینه ها در طی فرآیند مهاجرت پرستاران به انگلیس و هزینه تست و آزمون ها 1170 پوند است. این شامل هزینه آزمون cbt پرستاری،  OSCEو در صورت نیاز به شرکت در آزمون صلاحیت است. در صورت نیاز به انجام مجدد آزمایشات، این هزینه ها می توانند بیشتر هم بشوند. پر واضح است این مبلغ شامل هزینه های مربوط به ویزا، پرواز و سفر، زندگی و اقامت در انگلستان نخواهد بود. در جدول زیر به تفکیک و مرحله به مرحله هزینه مهاجرت پرستار به انگلیس را خاطر نشان خواهیم کرد.

هزینه های فرآیند مهاجرت پرستاران به انگلیس

هزینه ارزیابی صلاحیت در مرحله ارسال درخواست واجد بررسی صلاحیت به NMC (غیر قابل استرداد)

140 پوند

هزینه آزمون (CBT) مبتنی بر کامپیوتر پرداخت به مرکز آزمون

83 پوند در هر آزمون

هزینه معاینه بالینی ساختار یافته عینی (OSCE)

794 پوند

هزینه معاینه بالینی ساختار یافته عینی (OSCE)

794 پوند

هزینه نسبی معاینه بالینی ساختار یافته (OSCE)

397 پوند

هزینه ثبت نام NMC

153 پوند

حقوق پرستار در انگلیس

سوالی که اغلب تمامی متقاضیان پیش از شروع فرآیند مهاجرت به انگلیس برای پرستاری دارند این است که میانگین یا حداقل حقوق پرستار در انگلستان چقدر است؟ ذکر یک رقم مشخص به عنوان «میانگین» دشوار است. پرستاران و ماماها در کشور انگلستان می توانند در محیط های مختلفی با تنوع و عناوین شغلی بسیار زیاد در بخش های خصوصی و یا دولتی مشغول به کار شوند و در نتیجه دستمزد های متفاوتی را دریافت نمایند. ضمناً میزان حقوق پرداختی به این افراد بر اساس تجربه و پیشرفت حرفه ای در شغل آن ها تغییر کرده و در طی سال ها افزایش خواهد یافت. با این حال میانگین دستمزد یک پرستار با 5 سال تجربه می تواند رقمی در حدود 33000 تا 35000 پوند در سال باشد. پایه حقوقی نیز از 25000 پوند در سال آغاز خواهد شد.

شرایط بازار کار و استخدام پرستار در انگلستان

پرستاران بزرگترین نیروی کار در خدمات بهداشتی و درمانی هستند. رشته پرستاری و مامایی از جمله مشاغل مورد نیاز در بریتانیا بوده و همواره جزو مشاغلی می باشد که در این کشور با کمبود نیروی کاری مواجه است. بر اساس آمار و ارقام فارغ التحصیلان خود این کشور پس از اتمام تحصیلات ظرف مدت کمتر از شش ماه وارد بازار کار مرتبط با مدرک تحصیلی خود خواهند شد. این کشور نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد و در کنار این مورد که فرصت های شغلی در رشته پرستاری بسیار است می توان با درصد شانس بالایی به دنبال یافتن شغل در این حیطه بود.

شرایط و مدارک ویزای کار پرستاری در انگلستان

مدارکی که برای مهاجرت پرستاران به انگلیس در مرحله اخذ ویزا متقاضیان می بایست ارائه نمایند به شرح زیر است؛

 • ترجمه اصل مدرک فارغ التحصیلی پرستاری یا مامایی از دانشگاه مورد تایید کشور مبدا
 • سابقه کار مرتبط با رشته پرستاری یا مامایی
 • مدرک معتبر نظام پرستاری
 • مدرک زبان OET یا  IELTS
 • گواهی سلامت جسمی و روانی
 • عدم داشتن سابقه جنایی و کیفری
 • اثبات بودجه کافی برای زندگی در کشور مقصد

مهاجرت پرستاران به انگلستان از طریق تحصیل

پرستاری یک حوزه تحصیلی بسیار رقابتی است و مهم است که نه تنها در هنگام درخواست، متقاضیان برتری تحصیلی را نشان داده و اثبات نمایند، بلکه شخصیت مناسب برای ایفای چنین نقشی را نیز داشته باشند. متقاضیان باید مهارت ‌های محاسباتی و بهره هوشی مناسبی داشته باشند، مهارت های ارتباطی در سطح بالا داشته باشند و بتوانند به عنوان بخشی از یک تیم در موقعیت ‌های پر فشار کار و فعالیت کنند. برای تحصیل در این رشته گذراندن دوره A-LEVEL با برترین نمرات، ارائه آیلتس 7 آکادمیک (هیچ بند اسکوری زیر 6 نباشد) و معدل بالا لازم است. دوره های کارشناسی 3 سال و دوره های کارشناسی ارشد دو سال به طول می انجامد. پس از آن دانشجویان وارد یکی از چهار حوزه اصلی؛ بزرگسال، کودک، کم توانی در یادگیری و سلامت روان خواهند شد. در ادامه به برترین دانشگاه های انگلستان برای تحصیل پرستاری اشاره خواهیم نمود.

دانشگاه های پرستاری در بریتانیا

University of York

Cardiff University

Kingston University London

University of Glasgow

Manchester Metropolitan University

University of Liverpool

University of Edinburgh

University of Northampton

Swansea University

University of Sheffield

وظایف شغلی پرستاران در انگلستان

به عنوان یک قاعده کلی شما به عنوان پرستار در هر سمتی مسئول تعدادی از بیماران خواهید بود که هر کدام نیازهای متفاوتی دارند، بنابراین می بایست بسیار سازماندهی شده، انعطاف پذیر باشید و قادر باشید به طور موثر اولویت بندی کنید. یک پرستار خوب قادر است شرایط روحی و جسمی بیماران را ارزیابی کند و مسئولیت تعیین بهترین اقدام برای آن ها را بپذیرد. پرستاران به صورت روزانه از طیف گسترده ای از مهارت ها استفاده خواهند کرد. از جمله این مهارت ها می توان به؛ گوش دادن و ارتباط برقرار کردن، مراقبت، داوری، مشاوره و مدیریت اشاره نمود. مهارت های ارتباطی و بین فردی نیز بسیار مهم هستند، زیرا پرستار باید به بیماران و بستگان یا مراقبان آن ها اطمینان داده یا توصیه های لازم را ارائه نماید. پرستاران بخش مهمی از ارائه مراقبت در عمل های پزشکی هستند. به عنوان بخشی از تیم مراقبت های بهداشتی اولیه که ممکن است شامل پزشکان، داروسازان و متخصصان تغذیه باشد پرستاران ممکن است در اتاق عمل، بخش های عمومی یا تخصصی بیمارستان ها یا مطب ها کار کنند.

شرایط اخذ تابعیت انگلستان برای پرستاران مهاجر

معمولاً درخواست برای اقامت دائم پس از پنج سال کار و زندگی مداوم در این کشور امکان پذیر است. برای تابعیت و پاسپورت انگلیس نیز بازه اقامت ده ساله را می بایست پشت سر بگذارید. ضمناً در نظر داشته باشید در صورتی که به واسطه تحصیل پرستاری در انگلستان حضور دارید؛ سال های تحصیل جزو سال های اقامت دائم شما محسوب نخواهد شد.

مزایای شغل پرستاری در انگلستان

مزایای کار پرستاری در انگلستان شامل:

مزیت رقابتی حقوق پرستار در انگلیس

از بزرگترین مزایای حرفه پرستاری این است که حقوق پرستار در انگلیس مزیت رقابتی دارد. در واقع حقوق متخصصین این رشته با مهارت ها، توانایی ها و مسئولیت های کاری آن ها مطابقت دارد. به عنوان مثال، پرستاران با سابقه کار بالاتر و انجام وظیفه در مشاغل حساس تر می توانند انتظار داشته باشند که در هنگام کار تمام وقت با حقوق حداقلی بین 22128 پوند تا 28746 پوند درآمدی بالاتر از میانگین درآمد داشته باشند. هنگامی که یک پرستار تجربه بیشتری به دست آورد و در زمینه خاصی از پرستاری تخصص پیدا کند، می تواند تا 37890 پوند درآمد کسب کند و اگر بخواهد یک قدم فراتر رفته و مدرک کارشناسی ارشد را برای تبدیل شدن به یک پرستار پیشرفته تر کسب کند، می تواند تا 44503 پوند درآمد کسب کند. پرستاران ارشد می توانند تا 51668 پوند و در نهایت پرستاران مشاور تا 104927 پوند به دست آورند.

فرصت های شغلی متنوع

طیف وسیعی از گزینه های شغلی از دیگر مزایای کلیدی کار به عنوان پرستار در بریتانیا می باشد. گزینه های شغلی فراوانی برای این رشته در دسترس است. داشتن تحصیلات پرستاری به این معنی است که شما می توانید در انواع گرایش های مختلف مراقبت های بهداشتی از جمله بیمارستان ها، کلینیک ها، خانه های سالمندان و مراکز مراقبت های بهداشتی سرپایی کار کنید. این موضوع یک مزیت است زیرا نه تنها به شما فرصتی برای پیشرفت یادگیری و پیشرفت می دهد، بلکه کار شما را متنوع و جالب نگه می دارد تا از رضایت شغلی خود در آینده اطمینان حاصل کنید.

برنامه کاری انعطاف پذیر

پرستاران در تمام ساعت های روز شیفت نیستند و می توانند با هماهنگی با کارفرما و با توجه به روتین زندگی خود برنامه ریزی مناسبی برای شیفت ها و ساعات کاری خود داشته باشند. شاغلین این حرفه با توجه به استاندارد ساعات کاری خود در هفته که تا 37.5 ساعت است، می‌توانند شیفت ‌های مختلفی را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنند و از تعادل سالم بین کار و زندگی لذت ببرند.

دریافت دستمزد مضاعف برای ساعات اضافه کاری

کار در روزهای تعطیل هفتگی و تعطیلات رسمی می تواند دارای اضافه حقوق تا 60 درصد باشد. به عنوان مثال؛ پرستارانی که شنبه ها کار می کنند معمولاً 30 درصد بیشتر حقوق می گیرند، در حالی که پرستارانی که در روزهای یکشنبه و تعطیلات بانکی کار می کنند 60 درصد حقوق بیشتری دریافت می کنند.

تعطیلات با حقوق

انگلستان یکی از برترین کشورهای جهان است که با بیشترین و بهترین امتیازات از نیروهای کاری خود مراقبت می کند. مشاغل پرستاری در بریتانیا دارای تعطیلات با حقوق هستند. 27 روز حقوق در سال و 8 روز تعطیلات اضافی با حقوق برای تعطیلات و گذراندن وقت با خانواده را در هر صورت خواهند داشت.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت پرستاران به انگلیس هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام بنده پرستار با سابقه 3 ساله هستم. پس از اخذ مدرک آیلتس و ترجمه مدارک چه کاری باید انجام داد؟ روند معادلسازی چگونه است؟

 


سوالات متداول

✔️ آیا امکان اخذ جاب آفر از ایران برای مهاجرت پرستاران به انگلیس وجود دارد؟

خیر مهاجرت پرستار به انگلیس به صورت مستقیم با اخذ پیشنهاد کار از ایران امکان پذیر نمی باشد. چرا که متقاضیان کار در این حرفه می بایست مراحل معادل سازی از جمله آزمون ها را در این کشور پشت سر بگذرانند.

✔️ حداقل حقوق پرستار در انگلیس چه میزان است؟

حداقل حقوق پرستار در انگلیس از 25000 هزار پوند در سال آغاز می شود و در ادامه به ازای هر سال سابقه کار و تجربه کاری بیشتر یا بالاتر رفتن رتبه و سمت شغلی فرد تا بیش از 100 هزار پوند در سال نیز برای برخی مشاغل خاص همانند مشاغل حساس و مشاغل مدیریتی رده بالا می تواند افزایش پیدا کند.

✔️ شانس یافتن شغل پس از مهاجرت پرستاران به انگلیس چه میزان است؟

رشته پرستاری جزو مشاغل مورد نیاز در انگلستان بوده و این کشور به شدت با کمبود نیروی کار مواجه است در نتیجه پس از معادل سازی مدرک شانس دریافت شغل در این کشور بسیار بالا می باشد.

✔️ آیا پرستاران برای کار در انگلستان الزام به ارائه مدرک زبان دارند؟

بله. ارائه مدرک زبان در حد آیلتس هفت از الزامات پروسه مهاجرت پرستاران به انگلیس می باشد.

سخن پایانی

در نوشتاری که مطالعه نمودید در خصوص شرایط و مراحل مهاجرت پرستاران به انگلیس، مدارک مربوط به اخذ ویزا، بخش کاریابی و حقوق پرستار در انگلیس جزییات لازم را شرح دادیم. همانطور که ملاحظه نمودید امکان کاریابی از ایران به صورت مستقیم وجود ندارد و بخشی از پروسه معادل سازی مدرک و آزمون های مربوط به این مرحله در خاک بریتانیا می بایست صورت بپذیرد. داشتن مدرک زبان با نمره بالا و سابقه کاری و مدرک تحصیلی مرتبط از الزامات مهاجرت پرستاران به انگلیس می باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان با خطوط موسسه Mie ارتباط حاصل نموده و از مشورت و راهنمایی متخصصان حوزه مهاجرت بین الملل بهره گیری لازم را داشته باشید. پس از مطالعه این مقاله در صورتی که همچنان ابهامی در خصوص مطالب داشتید می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای مقاله با مشاورین ما در میان بگذارید و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
زهرا خلیلی
با سلام.مدرک کارشناسی پرستاری دارم لطفا راهنمایی کنید مراحل و گام به گام مهاجرت و نحوه عقد قرارداد با شرکت شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره ۷ و داشتن شرایط اولیه شما می‌توانید برای اخذ ویزای کاری انگلستان اقدام نمایید اما به طور کلی رزومه شما می بایست توسط کارشناسان ارشد بررسی گردد. لطفاً جهت استعلام رزومه خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید
مریم میانی
سلام من پرستارم با مدرک کاردانی پرستاری از دانشگاه معتبروداشنامه و پایان طرح دارم سن من ۵۴ سال است ایا برای اقامت کشور انگلیس و ویزای کارمیتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای کشور انگلستان در صورتیکه اوضاع مالی خوبی داشته باشید می توانید از طریق کارشرکت اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان