مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد - مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد

1 نظر

به دلیل حیطه کاری مان، همیشه با این سوال مواجه شده ایم که آیا مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد ممکن است؟ برای پاسخ به این سوال نیاز است ابتدا به فلسفه و چرایی مهاجرت خود خوب فکر کنید چرا که سختی های این مسیر ممکن است شما را افسرده یا نا امید کند. در کنار این مورد مهم می بایست توجه داشته باشید که اطلاعات را از منابع درست بگیرید و به صورت کاملا علمی تحقیق نمایید چرا که سرنوشت آینده شما به این تصمیم بسیار مهم وابسته است. و اما باید بگوییم مهاجرت با این سرمایه از طریق روش های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نیز ممکن است برای آشنایی با روش ها تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

موسسه MIE در جهت پاسخ به سوال مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد آیا ممکن است؟ اقدام به تهیه این مطلب نموده است. این اطلاعات بر اساس تجربیات سالیان طولانی و مشاوره بدست آمده است. هدف ما از ارائه این محتوا روشن کردن مسیر مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد سرمایه است و به معنی خدمات صرفا در این زمینه نخواهد بود. برای اطلاعات تکمیلی در خصوص خدمات در کشورهای مختلف می توانید از مشاوره رایگان تلفنی برای رفع ابهامات خود استفاده نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد


 

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تماس با ما

مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد

بررسی کلی شرایط مهاجرت با حدود 5 میلیارد سرمایه

همانطور که خواندید برای پاسخ به دغدغه های فکری خود در مورد شرایط مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد سرمایه می بایست سوال فلسفه و چرایی مهاجرت را از خود بپرسید. شاید برای فردی که در ابتدای مسیر است پاسخ به این سوال ساده و در عین حال گنگ بنظر برسد اما اگر با فاکتور های زندگی بهتر آشنا شوید می توانید تصمیم بهتری بگیرید.

فاکتورهای زیادی موثر در امر مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد هستند که بخشی از مهم ترین موارد آنها در زیر لیست شده اند:

  • امنیت
  • وضعیت اقتصاد و تورم
  • دموکراسی

تصور کنید در حال حاضر شاهد و در بطن تورم 50 درصدی هستید، قطعا این میزان از تورم در زندگی شما بسیار ملموس بوده و با تاثیر مخرب آن اشنایی کامل دارید؛ حال انتخاب کشوری با میزان تورم برابر یا بالاتر بنظر منطقی نخواهد بود.

و یا اینکه تصمیم بر مهاجرت به کشوری با امنیت پایین دارید یا کشوری با دموکراسی ضعیف، این موارد به وضوح روی کیفیت زندگی شما تاثیر می گذارند و بهبود شرایط زندگی حاصل نمی کنند. برای جلوگیری از این شرایط است که انتخاب کشور را میتوان جزو مهم ترین گام های مهاجرت دانست.

ویدئو موسسه MIE در مورد با زیر 3 میلیارد کجا میشه مهاجرت کرد؟


روش های مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد

برخی از روش های مهاجرتی برخلاف تصوری که از اسمشان می رود دارای شرایط خوبی در حال حاضر برای مهاجرت هستند.

مثلا روش سرمایه گذاری در خارج از کشور شاید برای مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد سرمایه دور از ذهن بنظر برسد اما مسیرهایی برای رشد و توسعه بیزینس های کوچک و اخذ اقامت از این طریق وجود دارد.

در زیر می توانید با روش های مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد آشنا شوید:

  • مهاجرت تحصیلی به کشورهای خاص
  • اخذ ویزای کاری به خصوص برای برخی رشته ها
  • سرمایه گذاری و توسعه بیزینس های کوچک
  • مهاجرت برای اشخاص خاص

در مسیر مهاجرت تامین هزینه ها برای مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد شامل دو دسته خواهد شد.

  • دسته اول: مربوط به هزینه های روش انتخابی برای مهاجرت است
  • دسته دوم: تقریبا برای همه مشترک است توانایی اثبات تامین هزینه های زندگی است. این مورد بسیار مهم است و برخی از متقاضیان آن را در نظر نمی گیرند.

مسیر تحصیلی در مهاجرت با حدود 5 میلیارد

برخی از کشورها دارای شرایط پذیرش تحصیلی با هزینه های مقرون به صرفه هستند.

البته از نظر مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد می توان از دو جهت به این مسیر پرداخت؛ یکی شهریه های مقرون به صرفه و دیگری اجازه کار تمام وقت همسر دانشجو که خود فرصت بسیار خوبی برای تامین هزینه ها خواهد بود.

همانطور که می دانید همه کشورها به زبان انگلیسی به آموزش دانشجویان نمی پردازند، پس مسئله زبان نیز در این بین مطرح است زیرا که فراگیری زبان انگلیسی به دلیل آموزش های ابتدایی و رواج بالا به مراتب راحت تر است.

برای مثال پذیرش تحصیلی مقرون به صرفه می توان کشور فنلاند با حدود شهریه 10 تا 12 هزار یورو در سال را نام برد. علاوه بر فنلاند کشورهای اتریش، هلند، سوئد و... نیز گزینه های مناسبی هستند. در کشور فنلاند علاوه بر شهریه های مناسب می توان آموزش رایگان زبان فنلاندی و اخذ بورسیه به نسبت سطح زبان آموخته شده، اجازه کار تمام وقت همسر و تحصیل رایگان فرزندان را نیز اضافه کرد.

هزینه تحصیل و زندگی در اروپا به منظورمهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد

اگر ابتدا به بحث هزینه تحصیل ورود کنیم به طبع نوع دانشگاه ها با هم متفاوت است بعضی از دانشگاه ها هزینه ای در حدود 6 تا 7 هزار یورو برای دوره ای مانند فوق لیسانس اخذ می شود ولی کمتر این قیمت به چشم می خورد.

در دانشگاه های خوب و دولتی جدای از اینکه پذیرش سختی خواهند داشت و ارزان و بعضا مجانی هستند ولی به زبان بومی آن کشور مانند اتریش و آلمان، در کشور هایی مانند انگلیس یا سوئیس بین 10 تا 20 هزار یورو هزینه تحصیل خواهند داشت. ولی می توان با هزینه 10 تا 12 هزار یورو جایی برای تحصیل یافت که متقاضی مشغول به تحصیل شود.

حال نوبت به هزینه زندگی می رسد در بحث اجاره مسکن می توان اجاره هر متر را بین 10 تا 13 یورو برآورد کرد که این هزینه مربوط به خانه های غیر مبله می باشد؛ در کل می توان گفت که هزینه زندگی دو نفره شامل یک لایف استایل خوب و اجاره یک خانه نقلی مبله و خوب بین 1200 تا 1400 یورو در ماه است و تحصیل آنها در سال بین 8 تا 10 هزار یورو هزینه خواهد داشت (این هزینه برای اتریش برآورد شده).

در آلمان هم تقریبا می توان گفت که همین روال در آلمان و هلند هم صدق می کند؛ در اروپا اکثر کشورها هزینه شبیه به هم است اما در بعضی کشورهای اروپای شرقی مانند لتونی، لاتویا، مجارستان و چک هزینه زندگی در حدود 20 تا 30 درصد ارزان تر است و در سوئیس هم هزینه ها به نسبت گران تر است.

اخذ ویزای کاری برای مهاجرت با حدود 5 میلیارد

برای مسیر مهاجرتی ویزای کار در خارج از کشور دو گزینه داشتن جاب آفر یا اخذ ویزای جستجوی کار وجود دارد.

البته در روش ویزای جستجوی کار در همه کشورها نمی توانید اقدام کنید و فقط برخی کشور ها به مدت معلومی با داشتن شرایط این ویزا به متقاضی مجوز ورود به کشور و کاریابی در محیط اختصاص می دهند. در روش جاب آفر اکثر اوقات حوزه مهارتی شما بسیار مهم است. مثلا افرادی که در حوزه های مهندسی برق، صنایع نفت و گاز، کامپیوتر و برنامه نویسی، پزشکی و دندانپزشکی فعال هستند شانس کاریابی بالاتری خواهند داشت.

البته اخیرا کشور سوئد یک روش جدید با ارائه ویزای 9 ماهه برای جستجوی کار یا شروع بیزینس اختصاص داده است که شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد دارد. همچنین در کشور بلژیک امکان کاریابی رایگان با موسسه MIE نیز وجود دارد. یکی از خدمات موسسه MIE ارائه محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور است که افراد می توانند با روش های کاریابی و نحوه رزومه نویسی آشنا شوند و خود به دنبال کار باشند.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

مهاجرت با حدود 5 میلیارد از طریق سرمایه گذاری و توسعه بیزینس های کوچک

سرمایه گذاری و مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد شاید دور از انتظار بنظر برسد زیرا ارزش پول ملی پایین است اما مسیر هایی برای توسعه بیزنس های کوچک وجود دارد.

راه اندازی یک کسب و کار کوچک و انجام کارهای مربوط به دفتر تجارت نیاز به دانش و آگاهی از شرایط خواهد داشت. البته داشتن تجربه برای انجام بیزینس نیز بسیار مهم است.

در خصوص سرمایه گذاری در فرانچایزها نیز این امر شدنی است در صورتی که با افراد آگاه مشورت نمایید. در حال حاضر روش هایی جهت تحصیل بیزینس و کار در کنار آن با شرایط عالی وجود دارند. مثلا شرایط جدید کشور سوئد با ویزای 9 ماهه جستجوی کار یا راه اندازی بیزینس نیز یکی از روش های سرمایه گذاری و مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد هستند.

لینک های زیر هم می تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند.

خدمات موسسه مشاوره MIE در زمینه مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد

موسسه MIE با ارائه محصولات مهاجرتی مانند گام به گام تا کار در خارج که در آن روش مهاجرتی مانند کار در خارج از کشور به خوبی تشریح و تدریس شده است به متقاضیان مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد کمک نموده تا جزئیات این مسیر را آموزش ببینند و پس از بهره مندی از این محصول می توانند به خوبی در این رابطه تصمیم گیری کنند. موسسه MIE در وب سایت خود در رابطه با موضوعات مهمی همچون اقامت، مهاجرت، تابعیت سخن به میان آورده و افراد زیادی که امروز در این رابطه فعالیت می کنند از دانشجویان و آموزش دیدگان این موسسه محسوب می شوند. این موسسه در هر جای دنیا به واسطه همکاری مستقیم با وکلای محلی آن کشور فضایی ایمن و امن را برای مهاجرت پدید آورده.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سئوالات متداول

✔️آیا مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد امکان پذیر است؟

بله ، برای این میزان سرمایه راه هایی مانند مهاجرت بوسیله ویزای کاری، گذراندن دوره های درسی، خرید بیزینس های کوچک وجود دارد.

✔️ دوره های درسی در مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد چه مدت طول می کشند و چه هزینه ای بهمراه دارند؟

هزینه آن در سال 10 تا 12 هزار یورو است. در این روش متقاضی می تواند تحصیل خود را ادامه دهد؛ اگر در مقطع کارشناسی تحصیل کنند ملزم به تحصیل به مدت 3 تا 4 سال هستند و اخذ مدرک کارشناسی ارشد به 1 یا 2 سال زمان نیاز خواهد داشت.

✔️ هزینه تحصیل و زندگی دو نفر در مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد در ماه چقدر است؟

در کل می توان گفت که هزینه زندگی دو نفره شامل یک لایف استایل خوب و اجاره یک خانه نقلی مبله و خوب بین 1200 تا 1400 یورو در ماه است و تحصیل آنها در سال بین 8 تا 10 هزار یورو هزینه خواهد داشت(این هزینه برای اتریش برآورد شده).

✔️ کاریابی پزشکان و دندان پزشکان در مهاجرت با زیر 5 میلیارد چگونه است؟

پزشکان و دندان پزشکان می توانند به کشوری مانند آلمان وارد شوند و پس از سپری کردن دوره کالج آلمانی با هزینه دولت آلمان و پس از آن معادل سازی مدرک با هزینه دولت آلمان می توانند از امتیازی تحت عنوان گارانتی کار با 4 هزار یورو به بالا بهره مند شوند.

✔️ برنامه اسکیل ورکر کانادا در مهاجرت با سرمایه زیر 5 میلیارد چگونه محقق می شود؟

برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر کانادا با 4 تا 5 هزار دلار کانادا محقق می شود با این شرایط که از ابتدا به متقاضی اقامت دائم کانادا اعطا می شود و دولت کانادا نیز به کاریابی این دسته افراد کمک می کند تا بتوانند به نحو احسن به کاریابی بپردازند و جذب بازار کار شوند.

✔️کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟

بعضی کشورهای اروپای شرقی مانند لتونی، لاتویا، مجارستان و چک هزینه زندگی در حدود 20 تا 30 درصد ارزان تر است نسبت به سایر کشور های اروپایی.


_____________سخن پایانی__________

سوالی تحت عنوان مهاجرت با حدود 4 تا 5 میلیارد مطرح شده؛ همانطور که می دانید ارزش پول ما در ایران در مقایسه با پولی مانند یورو بسیار ناچیز است و این مسئله باعث شده که مهاجرت با این مقدار سرمایه که حتماً هم با تلاش فراوان کسب شده اندکی به توجه بیشتر نیاز خواهد داشت.

موسسه MIE با تجربه در این زمینه پیشنهاد هایی تحت عنوان مهاجرت بوسیله ویزای کاری، گذراندن دوره های درسی، خرید بیزینس های کوچک را ارائه کرد و حتی اظهار داشت که افراد ابتدا از طریقی مانند اقامت نو آفرینی و خود حمایتی وارد کشور مقصد شوند و سپس به سرمایه گذاری های کوچک بپردازند.

مادامی که شما همراهان ارجمند تمایل به اینگونه مهاجرت هایی دارید می توانید سوال خود را از طریق تماس تلفنی با موسسه MIE در میان بگذارید و از مشاوره رایگان هم بهره بگیرید.

نویسنده این مطلب

نام : فرشاد عسکری (askari)

مشاور ارشد موسسه MIE

بیش از 6 سال سابقه درخشان فعالیت در موسسه MIE

ارائه دهنده مشاوره های موفق در زمینه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، مهاجرت هنرمندان و ورزشکاران

ایدی اینستاگرام: Mie_askari

این مقاله توسط مشاور رسمی جناب آقای حمید عزیزی تایید شده است. (مشاهده صفحه تایید کننده)
امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
رامین
به یک مشاوره نیاز دارم که با بنده تماس بگیره و راهنماییم بکنه.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طرق زیر می توانید با مشاوران تماس بگیرید https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان