معرفی دانشگاه میامی آمریکا

بدون نظر

دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) با رتبه 185 مشخصا دارای سطح علمی خوبی است و برای اپلای کارشناسی آزمون های ACT یا SAT لازم دارد. در این مقاله به بررسی شرایط اپلای و جزئیات هزینه تحصیل در دانشگاه میامی آمریکا می پردازیم. موسسه MIE به گرد آوری اطلاعاتی از سایت دانشگاه میامی آمریکا پرداخته تا با این دانشگاه اشنا شوید. در صورتی که سوال چگونه از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیریم؟ دارید، مطالعه مقالات و مشاوره رایگان تلفنی در اختیار شما قرار دارد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تصویری از پردیس دانشگاه میامی در آمریکا

معرفی دانشگاه میامی فلوریدا آمریکا (UMiami)

در سال 1925 احساس نیاز به آموزش عالی در شهر فلوریدا آمریکا منجر به راه اندازی دانشگاه میامی در آمریکا (University of Miami) شده است. امروزه پیشرفت علمی پژوهشی در این دانشگاه سبب تغییرات بسیار مثبتی شده است تا جایی که؛ اعضای هیئت علمی دانشگاه را شماری از دانشگاهیان مطرح در تمامی موضوعات و رشته های مختلف تحصیلی تشکیل داده است. این دانشگاه یکی از مطرح ترین دانشگاه های تحقیقاتی است و در شمار دانشگاه های دکتری برای تحصیل در آمریکا است. هفتاد و یکمین دانشگاه تحقیقاتی با هزینه تحقیقات در حدود 375 میلیون دلار در سراسر جهان را دانشگاه Miami عنوان کرده اند. فارغ التحصیلی بیش از 219 هزار دانشجو از زمان تأسیس تاکنون تاثیرات مثبتی بر گستردگی موضوعات مورد مطالعه این دانشگاه گذاشته است.

رنکینگ دانشگاه میامی آمریکا در سازمان های مختلف

رتبه بندی دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) در رنکینگ بهترین کالج های آمریکا، دانشگاه های ملی کشور آمریکا، شماره 55 عنوان شده. دانشگاه میامی در آمریکا همچون دانشگاه های دیگر طبق شاخص های از پیش تعیین شده و بر اساس عملکرد ارزیابی می شود و رنکینگ های مختلف نتایج این رتبه بندی ها را طی گزارش های سالانه منتشر می نمایند. جدول زیر به رتبه های این دانشگاه پرداخته است:

سازمان های مختلف رتبه بندی

رتبه دانشگاه میامی آمریکا

مجله Forbes

100 در سطح ملی

رنکینگ تایمز THE / WSJ

47 در سطح ملی

US News & World Report

55 در سطح ملی

ماهنامه واشنگتن

252

ARWU

201-300

QS

291

US News & World Report

185

دانشکده های University of Miami

12 دانشکده و کالج دانشگاه میامی در فلوریدا تجربیات متنوعی را به دانشجویان ارائه می دهند. لیست زیر اسامی دانشکده ها را شرح داده است:

دانشکده معماری

دانشکده مهندسی

دانشکده علوم و هنر

دانشکده حقوق

مدرسه بازرگانی هربرت میامی

دانشکده علوم دریایی، جوی و زمینی روزنستیل

مدرسه ارتباطات

دانشکده پزشکی میلر

مدرسه آموزش و پرورش و توسعه انسانی

دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشتی

مدرسه موسیقی فراست

مدرسه تحصیلات تکمیلی

 

دانشگاه کلمبیا آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه آریزونا آمریکا

در این مقاله ما جوانب تحصیل دانشگاه آریزونا آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

لیست مهم ترین رشته های دانشگاه میامی فلوریدا در مقاطع مختلف

بیش از 180 رشته و برنامه در مقطع کارشناسی وجود دارد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طیف گسترده ای از رشته ها با تأکید بر تحقیق دسترسی خواهند داشت. لیست مهم ترین رشته های دانشگاه میامی فلوریدا (University of Miami) در مقاطع مختلف شامل:

رشته های کارشناسی

رشته های کارشناسی ارشد

رشته های دکترا

معماری

حسابداری

دکتری علوم اعصاب

مردم شناسی

باستان شناسی کاربردی

دکتری علوم پرستاری

عکاسی

مهندسی معماری

دکتری تاریخ

زیست شناسی

کارشناسی ارشد مهندسی عصبی

دکتری بازرگانی

اقتصاد

کارشناسی ارشد جغرافیا

دکتری ارتباطات

فیزیولوژی ورزش

تجارت بین المللی

دکتری بهزیستی جامعه

پرستاری

کارشناسی ارشد علوم انسانی و اخلاق زیستی پزشکی

دکتری اقتصاد

مهندسی هوا فضا

کارشناسی ارشد مهندسی مواد

دکتری علوم و سیاست های محیطی

مهندسی پزشکی

کارشناسی ارشد صنعت موسیقی

دکتری اپیدمیولوژی

موسیقی

مهندسی برق و کامپیوتر

دکتری فیزیولوژی ورزش

بیوشیمی و تغذیه

علوم داده

دکتری زبان انگلیسی

مراحل پذیرش دانشگاه میامی آمریکا چگونه است؟

دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) با نرخ پذیرش 28٪ و نرخ پذیرش زودهنگام 36.8٪ دانشجو می پذیرد. متقاضیان بین المللی که دارای اعتبار علمی از یک مؤسسه بین المللی هستند یا در یک مؤسسه بین المللی حضور دارند، باید مدارک تحصیلی خود را در خارج از ایالات متحده توسط یک سرویس ارزیابی اعتبار بین المللی معتبر تأیید کنند. هر یک از 11 مدرسه و کالج دانشگاه دارای رویه های خاصی برای پذیرش دانشجو هستند که باید توسط متقاضیان بین المللی پیگیری شود. حداقل شرایط لازم برای اپلای آمریکا وجود ندارد. پذیرش رقابتی بوده و بر حسب نمرات آزمون های استاندارد ویژه ای است. بنابراین عوامل دیگر عبارتند از: فعالیت های فوق برنامه، کار داوطلبانه، رتبه کلاسی و ارتباط با فارغ التحصیلان می توانند تاثیرگذار باشند.

شرایط تحصیل در دانشگاه میامی فلوریدا در دوره فاندیشن یا First-Year

دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه میامی فلوریدا (University of Miami) در سال اول می بایست ریز نمرات رسمی دبیرستان (باید مستقیماً از مدرسه ارائه شود) را ارسال نمایند. بعلاوه دانشجویان برای تحصیل در این مورد از دانشگاه های آمریکا به توصیه نامه و گزارش عملکرد از دبیرستان محل تحصیل خود نیاز خواهند داشت. نمرات ACT و/یا SAT برای ورودی های پاییز و بهار اختیاری شده است. فرم صدور گواهینامه مالی بین المللی، نمرات تافل یا آیلتس و واریز 70 دلار به عنوان هزینه درخواست از دیگر شرایط تحصیل در دانشگاه Miami در دوره فاندیشن یا First-Year به شمار می رود.

شرایط تحصیل در دانشگاه میامی در مقطع کارشناسی ارشد

متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) بهار و پاییز که کمتر از 30 واحد تحصیلی در زمان درخواست خود سپری کرده اند و نمرات ACT یا SAT را ارسال نمی کنند، می بایست همراه درخواست یک مقاله تکمیلی با 250 کلمه یا کمتر ارسال نمایند.

 اگر دانشجو پیش از ورود به مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا در بیش از یک کالج یا دانشگاه تحصیل کرده است، می بایست تمام ریز نمرات رسمی کالج او ارسال شود. این مهم شامل دوره های گذرانده شده در دبیرستان هم می شود. اگر دانشجو در زمان درخواست پذیرش در دانشگاه Miami کمتر از 30 واحد کالج یا کاردانی، بدون احتساب دوره های ثبت نام دوگانه گذرانده است، باید ریز نمرات نهایی دبیرستان خود را علاوه بر مدارک هم ارسال نماید.

شرایط پذیرش دانشگاه میامی فلوریدا در مقطع دکترا

دانشکده تحصیلات تکمیلی الزامات دوره را برای Ph.D در دانشگاه میامی فلوریدا (University of Miami) مشخص نکرده است. با این حال، دانشکده تحصیلات تکمیلی معمولاً شرکت در آزمون صلاحیتی را تأیید نمی کند تا زمانی که دانشجو حداقل یک سال تحصیلی مستمر کار تحقیقاتی، سمینارها و مطالعه مستقیم یا خودآموز را سپری کرده باشد. حداقل 60 ساعت اعتبار فراتر از مدرک کارشناسی برای تحصیل در دوره دکترا مورد نیاز است و حداقل نیمی از کل ساعت اعتبار باید فقط در محل کار سپری شده باشد. حداقل 24 ساعت اعتبار باید در محل اقامت در دانشگاه Miami گذرانده باشد. دست کم 12 ساعت اعتبار پایان نامه باید در نظر گرفته شود. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل در مقطع دکتری و کسانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در همان رشته دریافت کرده اند باید حداقل 24 ساعت اعتبار در دانشگاه Miami در وضعیت دکترا سپری کنند. معمولاً زمانی که دانشجو به طور رسمی در دوره دکتری پذیرفته می شود، کمیته نظارت به منظور نظارت برپایان نامه منصوب می شود. هر داوطلب مدرک دکترا در تمام برنامه‌های دکتری، به استثنای فیزیوتراپی، به صلاح دید دانشجو و کمیته نظارت، باید در یک آزمون کتبی واجد شرایط شرکت کند. برنامه اصلی ممکن است مشخص کند که دانشجو باید امتحان شفاهی نیز سپری کند. در این موارد معمولاً دانشجو باید پیش از برگزاری امتحان شفاهی در امتحان کتبی قبول شده باشد. پس از تکمیل فرآیند امتحان، کمیته نظارت به دانشکده تحصیلات تکمیلی و مدرسه آموزشی یا برنامه آموزشی اعلام می کند که دانشجو در امتحان قبول یا رد شده است.

تصویری از پردیس دانشگاه بوفالو در آمریکا

آزمون های استاندارد ACT و SAT در پذیرش دانشگاه میامی فلوریدا

در دانشگاه میامی SAT یا ACT به عنوان راهی برای پذیرش بین المللی مورد توجه قرار گفته است. 51 درصد از دانشجویان نمرات SAT خود را به دانشگاه Miami ارسال می کنند و 43 درصد از متقاضیان نمرات آزمون ACT خود را هنگام درخواست ارسال می کنند. نیمی از متقاضیان پذیرش شده در دانشگاه میامی دارای نمره آزمون SAT بین 1300 تا 1460 یا نمره 30 ACT و 33 هستند. دانشجو می بایست به دنبال کسب نمرات آزمون بالاتر از میانگین (1320 SAT یا 30 ACT) باشد. در پذیرش برخی رشته ها مانند لیسانس معماری اگر دانشجو نمرات ACT/SAT را ارسال نکند؛ می تواند به جای آن نمونه کارمربوط به رشته خود را ارسال نماید. لازم به ذکر است که دانشجویان آینده نگر با کمتر از 30 واحد تحصیلی در مقطع متوسطه در زمان درخواست پذیرش، نیازی به ارائه نمرات آزمون ACTو SAT نخواهند داشت.

شرط معدل پذیرش دانشگاه میامی آمریکا در مقاطع مختلف

شرط معدل برای تحصیل در آمریکا در دوره دبیرستان برای پذیرش در UMiami برای سال 2024 3.6 بخواهد بود. 13٪ دانشجویان پذیرفته شده معدل 4.0 داشتند. 25% دارای معدل بین 3.75 و 3.99 و 24% مشابه دارای معدل بین 3.5 و 3.74 بودند. دارا بودن معدل 3.6 به عنوان یک شاخص ارزیابی برای پذیرش در دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) به حساب می آید. دانشجویانی که معدل پایین تری دارند می توانند با گذراندن دوره های سخت تر این کمبود را جبران کنند.

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه میامی در فلوریدا آمریکا

برای اثبات مهارت زبان در پذیرش دانشگاه میامی در فلوریدا آمریکا، متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، باید در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) شرکت کنند. نتایج رسمی از TOEFL ibT Home Edition قابل قبول است. لازم به ذکر است که موفقیت تحصیلی در دانشگاه به توانایی فرد در برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی بستگی زیادی خواهد داشت. برای افراد غیر انگلیسی زبانی که مدرک تافل یا آیلتس را به منظور اپلای در دانشگاه میامی در فلوریدا آمریکا ارسال می کنند، متقاضیان رقابتی معمولاً امتیازات زیر را بالاتر می برند:

 • 80 در تافل مبتنی بر اینترنت، از جمله نسخه کاغذی و نسخه خانگی
 • 5 در آیلتس

اگر زبان انگلیسی زبان مادری متقاضی پذیرش در دانشگاه Miami نباشد، در صورت داشتن یکی از شرایط زیر ممکن است شرط شرکت در آزمون تافل یا آیلتس لغو شود:

 • کسب نمره A یا B در سطح پیشرفته (AP) یا سطح بالاتر (HL) مدرک بین المللی انگلیسی (IB).
 • متقاضی حداقل سه سال در دبیرستانی در ایالات متحده حضور داشته است
 • سطح 5 برنامه فشرده انگلیسی دانشگاه Miami (IEP) را با موفقیت به پایان رساند.
 • آزمون سطح استاندارد IB English A1 (SL) یا HL با نمره پیش بینی شده 4 یا بالاتر.
 • آزمون IB English B HL با نمره پیش بینی شده 5 یا بالاتر.
 • درجه C یا بهتر در سطح IGCSE/GCE "O" یا "A" در زبان انگلیسی.
 • حداقل سه سال در دبیرستانی خارج از ایالات متحده حضور داشته است که در آن زبان انگلیسی است.
 • امتیاز 650 یا بالاتر را در بخش خواندن و نوشتن مبتنی بر شواهد SAT طراحی مجدد (که در سال 2016 اجرا شد) به دست آورده باشد.
 • در بخش انگلیسی ACT امتیاز 27 یا بالاتر را کسب کرده باشد.
 • در یک کالج یا دانشگاه معتبر منطقه ای در ایالات متحده، 30 واحد یا بیشتر پس از دوره متوسطه (شامل 6 واحد در ترکیب انگلیسی با نمره B یا بالاتر) کسب کرده است.

ددلاین ترم های تحصیلی دانشگاه میامی آمریکا برای دانشجویان بین المللی

ددلاین ترم های تحصیلی دانشگاه میامی آمریکا برای دانشجویان بین المللی در دو ترم پاییز ابتدای ماه آوریل و ترم بهار ابتدای ماه نوامبر عنوان شده است. جدول زیر به موارد دیگر از ددلاین ها پرداخته است:

دانشجویان شروع بهار سال اول ( کارشناسی) یک گزینه طرح پذیرش دارند.

طرح پذیرش

مهلت درخواست اولویت

مهلت کمک های مالی

تصمیم منظم برای ترم بهار

1 نوامبر

1 نوامبر

 

متقاضیان انتقال (کارشناسی ارشد و دکترا) دو گزینه دارند: پاییز یا بهار.

گزینه ترم ورود

مهلت درخواست اولویت

مهلت کمک های مالی

پاییز

1 آوریل

15 آوریل

بهار

1 نوامبر

1 نوامبر

هزینه تحصیل در دانشگاه میامی آمریکا در دوره های مختلف

شهریه دوره کارشناسی در دانشگاه برابر با 58102 دلار عنوان شده این در حالی است که کل هزینه حضور و هزینه تحصیل در دانشگاه میامی آمریکا در دوره های مختلف 88938 دلارتخمین زده شده است. هزینه تحصیل در آمریکا و این دانشگاه در سال گذشته تحصیلی برابر با 55,440 دلار بوده که با افزایش رو به رو شده است.

هزینه زندگی دانشجویان University of Miami

همانگونه که عنوان شد؛ هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در محل اقامت و وعده های غذایی پردیس در دانشگاه میامی بر اساس میانگین هزینه های مسکن برای اقامت در دانشگاه و 21 وعده غذایی در هفته از طریق برنامه غذاخوری پردیس تخمین زده شده. هزینه های واقعی مسکن و غذا ممکن است بر اساس انتخاب های مسکن و برنامه غذایی افراد متفاوت باشد. هزینه زندگی در امریکا برای دانشجویی در پردیس های دانشگاه با احتساب شهریه برای یک دانشجوی کارشناسی 88938 دلاراست. جزئیات بیشتر در جدول زیر آمده است:

عنوان هزینه ها

هزینه دانشجوی کارشناسی که در دانشگاه اقامت دارد

هزینه دانشجوی کارشناسی خارج از دانشگاه اقامت دارد

شهریه

58102 دلار

58102 دلار

هزینه ها

1838 دلار

1838 دلار

غذا و مسکن

22064 دلار

22930 دلار

کتاب و لوازم تحریر

1328 دلار

1328 دلار

هزینه های شخصی

3630 دلار

3630 دلار

حمل و نقل

1926 دلار

1926 دلار

کارمزد

50 دلار

50 دلار

کل هزینه ها در مجموع

88938 دلار

89,804 دلار

بورسیه دانشگاه میامی در فلوریدای آمریکا

همه دانشجویان آینده نگر، صرف نظر از اینکه درخواست دهند یا خیر؛ برای بورسیه شایستگی در نظر گرفته خواهند شد. انواع بورسیه دانشگاه میامی در فلوریدای آمریکا شامل:

 • بورسیه های سال اول ورود ( کارشناسی)
 • بورسیه های انتقال (کارشناسی ارشد و دکترا)
 • بورسیه DACA - برنامه U Dreamers
 • بورسیه Stamps: بورسیه ای که مختص دانشجویان سال اول ورود (کارشناسی) است. یک جایزه شایستگی معادل هزینه کامل حضور برای چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی است. این جایزه شامل شهریه و هزینه‌ها، مسکن در دانشگاه، برنامه غذایی، بیمه درمانی دانشگاه، کتاب‌های درسی، کمک هزینه لپ‌تاپ و دسترسی به یک کمک هزینه 12000 دلاری خواهد بود.
 • بورسیه رئیس جمهور: همه متقاضیان کارشناسی ارشد و دکترا به طور خودکار برای بورسیه رئیس جمهور دانشگاه میامی در فلوریدا در نظر گرفته می شوند که سالانه 15000 دلار است. اگر دانشجو دارای معدل 3.5 یا بالاتر باشد در اختصاص این بورسیه تحصیلی آمریکا موثر خواهد بود. هیچ برنامه اضافی مورد نیاز نیست. دانشگاه Miami به حداکثر رساندن اعطای کمک مالی مبتنی بر نیاز به دانشجویان انتقالی واجد شرایط کمک فدرال، با هدف برآورده کردن 100٪ نیاز ثابت شده آنها اختصاص داده می شود.
 • بورسیه DACA - برنامه U Dreamers: از طریق برنامه U Dreamers، دانشگاه متعهد است که 100 درصد نیازهای مالی ثابت شده برای دانشجویان پذیرفته شده را برآورده کند. این بورسیه بسته به میزان جایزه، می تواند شهریه و هزینه های اجباری، مسکن در محوطه دانشگاه، برنامه غذایی و بیمه درمانی دانشگاه را متحمل شود.

پردیس های دانشگاه Miami در فلوریدا

دانشگاه میامی دارای سه پردیس است که مساحتی بیش از 400 هکتار را در این استان در بر گرفته است.

پردیس کورال گیبلز

پردیس اصلی دانشگاه میامی که دارای دو کالج و هفت دانشکده فعال است و مساحتی در حدود 239 هکتار را در کورال گیبلز در برگرفته است. این واحدهای دانشگاهی شامل دانشکده معماری، کالج هنر و علوم، مدرسه بازرگانی میامی هربرت، دانشکده ارتباطات، دانشکده آموزش و توسعه انسانی، دانشکده مهندسی، دانشکده حقوق، دانشکده موسیقی فیلیپ، پاتریشیا فراست و دانشکده مطالعات پرستاری و بهداشت می باشد. بخش آموزش مداوم و بین المللی در محوطه دانشگاه استقرار یافته است. پردیس کورال گیبلز یکی از مقاصد اصلی فلوریدا جنوبی برای ارائه تنوع غنی از هنر و فرهنگ شناخته می شود که موزه هنر Lowe بزرگ‌ ترین و متنوع‌ ترین مجموعه هنری فلوریدا جنوبی را در خود جای داده و میزبان نمایشگاه‌های سیار و دوره ای است. تئاتر حلقه جری هرمان در این پردیس نشاط را برای جامعه فرهنگی فلوریدا جنوبی به ارمغان می آورد. تالار کنسرت گوسمن و سالن رسیتال کلارک محل برگزاری صدها کنسرت از جمله فستیوال میامی است که طیف گسترده ای از موسیقی را در بر می گیرد و توسط مدرسه موسیقی فراست ارائه می شود. سینما کازفورد طیف گسترده‌ای از فیلم‌های کلاسیک، کمیاب و هنری را به نمایش در می آورد. پردیس کورال گیبلز همچنین محل برگزاری برنامه دو و میدانی بین دانشگاهی مشهور دانشگاه است.

پردیس مدرسه میلر

پردیس دانشکده پزشکی لئونارد ام میلر، در نزدیکی مرکز شهر میامی، 72 هکتار از مجتمع 153 هکتاری دانشگاه میامی (University of Miami) مرکز پزشکی یادبود جکسون را در برگرفته است. این مرکز پزشکی شامل دانشکده پزشکی و همچنین سه بیمارستان متعلق به دانشگاه است که زیر مجموعه سیستم بهداشتی دانشگاه Miami (UHealth) هستند. بیمارستان دانشگاه میامی، مرکز جامع سرطان سیلوستر و بیمارستان چشم لیچ آن بیتس و مراکز درمانی دیگر.

پردیس مدرسه روزنستیل

مدرسه علوم دریایی و جوی روزنستیل در محوطه ای به مساحت 18 جریب در کنار آب در ویرجینیا کی در خلیج بیسکاین بنا شده است. در سال 2014 مجتمع 50 میلیون دلاری آب دریا علوم دریایی و زیستی و ساختمان آلفرد سی گلاسل جونیور SUSTAIN راه اندازی شد. تسهیلات اخیر این پردیس محققان را قادر می سازد تا بررسی کنند که چرا برخی طوفان ها به سرعت به طوفان های بزرگ تبدیل می شوند.

امکانات رفاهی و خوابگاه دانشگاه میامی

امکانات رفاهی و خوابگاه دانشگاه میامی در محوطه دانشگاه را پنج کالج مسکونی و همچنین Lakeside Village و University Village برای تقریباً 5400 دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه Miami ارائه می دهند.

 • همه دانشجویان سال اول می بایست برای دو ترم تحصیلی در مسکن دانشگاه زندگی کنند، به استثنای کسانی که با والدین یا سرپرستان خود در شهرستان های نزدیک زندگی می کنند.
 • ارائه اتاق های یک نفره و دو تخته کاملا مبله در تمامی امکانات، هر اتاق خواب آپارتمان دارای تهویه مطبوع و مجهز به تخت، کمد، میز، صندلی، سطل زباله، ظروف بازیافت و روکش پنجره خواهد بود.

جزئیات امکانات رفاهی و خوابگاه دانشگاه میامی در جدول زیر مشاهده می شود:

کالج مسکونی ماهونی

این کالج مسکونی در انتهای شمال شرقی پردیس و در گوشه بلوار پونس لئون و استنفورد درایو واقع شده است، 5 دقیقه پیاده تا مرکز دانشگاه، ساختمان‌های مریک، مموریال، و مرکز آموزشی فاصله دارد. ایستگاه مترو ریل تنها 10 دقیقه با هتل فاصله دارد.

دهکده کنار دریاچه

این دهکده مسکونی 12 هکتاری 25 ساختمان به هم پیوسته و بسیاری از فضاهای بیرونی مثل حیاط بزرگ، مکان های مطالعه، فضاهای تفریحی و تراس های بیرونی را شامل می شود.

علاوه بر 5 طبقه مسکن دانشجویی برای 1115 نفر عمدتاً سال دوم امکان سکونت وجود دارد. امکانات رفاهی شامل حمام، خشکشویی، اتاق مدیتیشن، وای فای، ورودی امن، ایمن و دستگاه فروش خودکار است.

کالج مسکونی ایتون

کالج مسکونی ایتون مستقیماً در سمت شرقی دریاچه اوسئولا قرارگرفته اند. اتاق‌های کالج مسکونی ایتون در یک مجموعه سوئیت با دو اتاق دو نفره با هم در ارتباطند. هر طبقه شامل اتاق های یک و دو نفره با سالن های مطالعه و اتاق های خشکشویی در هر طبقه است. آزمایشگاه کامپیوتر، سالن غذا خوری، خشکشویی، حمام، وای فای، ورودی ایمن و فروشگاه های خودکار از امکانات این خوابگاه ها است.

شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا در دانشگاه میامی

متقاضیان تحصیل در دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) که ویزای تحصیلی آمریکا اخذ کرده اند، می توانند روش هایی مانند اقامت از طریق کار، سرمایه گذاری، ازدواج و ... ویزای خود را تغییر داده و طی مراحلی اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. این مهم از طریق کار اینگونه محقق می شود که دانشجویان پس از فارغ التحصیلی حدود دو ماه فرصت دارند که اقامت خود را دائمی کنند. جلب نظر کارفرمایان بواسطه مهارت و تخصص فارغ التحصیلان می تواند راهی برای یافتن شغل و تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری و در نهایت اقامت دائم باشد.

معرفی مشاهیر دانشگاه میامی

 • پورفیریو لوبو سوسا: رئیس جمهور اسبق هندوراس
 • جاکو پاستوریوس و جان سکادا: مدیران ارشد اجرایی
 • فرناندو بلاوند: رئیس جمهور سابق پرو
 • دین بارو: نخست وزیر سابق بلیز
 • بیارنی بندیکتسون: نخست وزیر سابق ایسلند
 • مرسدس آرائوز: شاعر برنده جایزه پولیتزر
 • استاد نویسندگی: دونالد جاستیس
 • وندی کریگ: اقتصاددان

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه میامی آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️ هزینه تحصیل دانشجویان کارشناسی ساکن در محل دانشگاه میامی در آمریکا چقدر عنوان شده؟

کل هزینه های این دانشجویان 88938 دلار است.

✔️ ددلاین دانشگاه میامی آمریکا برای ترم بهار و ترم پاییز چه زمانی تعیین شده است؟

ترم پاییز: 1 آوریل - ترم بهار: 1 نوامبر

✔️ نمرات قابل قبول تعیین شده تافل و آیلتس در دانشگاه Miami آمریکا چند است؟

تافل : 80 - آیلتس : 6.5

✔️ هزینه تحصیل دانشجویان کارشناسی که خارج از دانشگاه Miami آمریکا ساکنند چقدر است؟

هزینه تحصیل این دانشجویان 89804 دلار است.

سخن پایانی

در متن حاضر به توصیف کاملی از دانشگاه میامی آمریکا (University of Miami) روی آورده ایم. در مورد جامعه ای علمی و پویایی که برای پیشرفت روز افزون خود به جذب دانشجویان ممتاز با پتانسیل علمی مطلوب نیاز دارد و دانشجویانی که برای بهره مندی از علم و دانش به روز و با کیفیت در تلاش برای پذیرش این دانشگاه در صدد مهیا کردن شرایط هستند در این مقاله سخن به میان آمده. پردیس های مجهز و فعال، حضور فعال و همیشگی در رتبه بندی های مختلف و کسب رتبه های برتر، رشته های تحصیلی در دانشکده های تخصصی تنها گوشه ای از خصوصیات بارز دانشگاه میامی در فلوریدا است. دانشجویان با داشتن معدل 3.6 از 4 بخش اعظم پذیرفته شده‌ گان این دانشگاه را شامل می شوند. چنانچه متقاضی ارسال درخواست و اپلای به این دانشگاه برجسته هستید می توانید با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار نموده و از مشاوره رایگان استفاده نماید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان