کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

بدون نظر

کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

در این مقاله سعی داریم به جزئیات و کلیات کالج مک دنیل مجارستان بپردازیم که هزینه تحصیل در این دانشگاه چه مبلغی می باشد٬‌ مدارک برای اخذ پذیرش تحصیلی در این دانشگاه٬ چی می باشد و همچنین درباره خود کالج و اطلاعاتی درباره رنک این دانشگاه و رشته های تحصیلی که دانشگاه ارائه می دهد. موسسه MIE تمامی سوالات شما را در خصوص کالج پزشکی مک دنیل مجارستان پاسخ می دهد و همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ارشد ما تماس حاصل فرمایید تا به شما مشاوره کامل بدهند. لازم به ذکر می باشد که تحصیل در کالج مک دنیل مجارستان شعبات دیگری دارد که می توانید در آن شعبات نیز به تحصیل بپردازید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم: 

 

تماس با ما

 

شرایط پذیرش کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

کالج مک دنیل مجارستان در شهر بوداپست میباشد که در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است. کالج مک دنیل مجارستان یک مقطع کارشناسی ارشد چهار ساله امریکایی در خود کشور مجارستان برگزار می کند که این برنامه مختص اشخاصی می باشد که دوست دارند در کشور آمریکا ادامه تحصیل دهند. این کالج رشته‌های برتری مثل پزشکی و دامپزشکی را ارائه می‌دهد. برای رشته های پزشکی و دامپزشکی ارائه مدرک زبان بالا نیازمند میباشد. برای اخذ پذیرش در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان شما حتماً باید حداقل نمره تافل ۸۰ را کسب کرده باشید تا بتوانید در این مطالعه شرکت کنید. برای اینکه شما بتوانید در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان تحصیل کنیم نیاز هست که یک آزمون اینترنتی را حتماً پاس کنید. دانشجویان بین الملل که سطح زبان انگلیسی آن ها بالا نمی باشد حتماً باید بتوانند مدرک زبان ارائه دهند علاوه بر مدرک زن زبان نیاز هست که مدارک دیگری مثل رزومه علمی و همچنین مدارکی برای تحصیل ریزنمرات و مدارک این چنینی را نیز ارائه دهند.

ریز مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان به شرح زیر می باشد:

 • فرم درخواست پذیرش از کالج مک دنیل
 • داشتن معدل بالا
 • پرداخت شهریه و در دست داشتن رسید پرداخت شهریه کالج
 • ارائه مدارک تحصیلی فعلی و همچنین قبلی ( ریزنمرات )
 • ادب انتها ترجمه تمامی مدارک الزامی می باشد

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل پزشکی در مجارستان


فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مجارستان


درباره کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

یکی از مزایای تحصیل در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان این می باشد که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در شهر بوداپست که زیر نظر کالج مک دنیل می ‌باشند در رویدادهای مختلف فرهنگی تئاترهایی که نمایشنامه هایی به زبان انگلیسی است، ارائه می ‌دهند. با قیمت مناسب می توان شرکت کرد علاوه بر این کالج پزشکی مک دنیل به منظور جذب دانشجویان امکاناتی را برای آنها مهیا کرده است. دانشجویان می توانند در طول سال تحصیلی برای بسیاری از فعالیت های فوق برنامه ای مثل پیاده روی بازدید از موزه ها و فعالیت ‌های ورزشی شرکت کنند. با وجود این همه امکانات دانشجو بسیار برای تحصیل و اخذ نمره بالاتر تلاش بیشتری می کند. به همین دلیل می‌ باشد که بسیاری از دانشجویان بین المللی دوست دارند و علاقه دارند که در کالج مک دنیل مجارستان تحصیل کنند. دیگر شعبه های کالج مک دنیل در کشور امریکا نیز می باشد. همانطور که در قبل هم توضیح داده شد این کالج برای انتقال دانشجویان به کشور آمریکا کمک می ‌کند. به عبارتی می توان گفت که این کشور و این کالج می ‌تواند سکوی پرتاب خوبی برای کشورهای دیگر باشد. موقعیت مکانی این کالج در منطقه می ‌باشد که حمل و نقل عمومی برای دانشجویان به راحتی می باشد. کالج مک دنیل مجارستان دوره کارشناسی به طول دوره ۴ سال امریکایی در کشور مجارستان ارائه می دهد که می توانید مدرک لیسانس خود را از کشور آمریکا دریافت کنید. یکی از مزایای شگفت انگیز این کالج در این می باشد که دانش آموزان بعد از گذراندن دو سال از تحصیل خود در کشور مجارستان می توانند مابقی تحصیل خود را در کشور آمریکا در شعبه دیگر این کالج تحصیل کنند.

 

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

در کالج مک دنیل مجارستان تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. یکی از ویژگی های تحصیل در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان در این می باشد که همه نوع مدرک زبان را پذیرا می باشند و همچنین دانشجویان بین المللی می توانند در صورت تمایل برای مدرک آیلتس تافل و حتی دولینگو درخواست بدهند. دانشجویان بین المللی قبل از هر اقدامی می توانند زبانی که می خواهند تحصیل کنند را مثلاً زبان آلمانی، انگلیسی، مجارستانی و یا فرانسوی را انتخاب کنند و این زبان را برای خود تقویت کنند. هزینه هر کدام از این دوره ها متفاوت می باشد.

 

رشته های تحصیلی در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

کالج پزشکی مک دنیل مجارستان رشته هایی را که بحران نیروی کار در کشور مجارستان و همچنین در کشورهای اطراف دارند را ارائه می دهد. همچنین رشته هایی را که این کالج ارائه می ‌دهد، رشته های پرمتقاضی می باشند. لیست رشته ها به شرح زیر می باشد:

دندانپزشکی

فیزیوتراپی

زیست شناسی

آناتومی بدن آشنایی با آناتومی

ارتوپد

شیمی آلی

بیوفیزیک

پرستاری

داروسازی

ژنتیک

در کالج مک دنیل مجارستان این رشته ها برای شما دانشجویان ارائه می شود. که می توانید با گذراندن این رشته ها در کشور های اروپایی و حتی آمریکا درخواست کار داشته باشید و به اقامت هم برسید.

 

هزینه و شهریه تحصیل در کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

 • یکی دیگر از شرایط بسیار عالی کالج پزشکی مک دنیل شهریه و هزینه های پایین کالج می باشد.
 • هزینه تحصیل در سال اول حدود ۸۰۰۰ یورو می باشد که در هر ترم حدود ۴۰۰۰ یورو می باشد.
 • برای سال دوم نیز حدود ۸۰۰۰ یورو می باشد که هر ترم حدود ۴۰۰۰ یورو می باشد.
 • برای سال سوم ۶۰۰۰ یورو می باشد که در هر ترم حدود ۳۰۰۰ یورو می باشد
 • برای سال چهارم نیز ۶۰۰۰ یورو می باشد که برای هر ترم ۳۰۰۰ یورو در نظر بگیرید.
 • هزینه های جانبی و همچنین هزینه های ثبت نام حدود ۳۰۰ یورو برای هر ترم می باشد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب کالج پزشکی مک دنیل مجارستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره کالج پزشکی مک دنیل مجارستان

✅آیا برای بورسیه در کالج پزشکی مک دنیل می توان اقدام کرد؟

بله٬ یکی از ویژگی های کالج پزشکی مک دنیل مجارستان در این می باشد که در مقطع کارشناسی به دانشجویان بین المللی امکان اخذ بورسیه تحصیلی را می دهد. برای دریافت این بورسیه دانشجو باید بتواند سالانه حداقل مبلغ ۱۸ هزار یورو به عنوان تمکن مالی در حساب خود نشان بدهد.

✅آیا بدون مدرک زبان می توان برای کالج پزشکی مک دنیل اقدام کرد؟

خیر شما دانشجویان بین المللی باید حداقل تافل ۸۰ را بتوانید ارائه دهید.

✅آیا این کالج محدودیت سنی دارد؟

بله ٬ فاصله بین تحصیل شما نباید بیش از ۳ سال باشد.

✅آیا مدرک اخذ شده از کالج مک دنیل مجارستان مورد تایید برای کشور آمریکا می باشد؟

بله٬ یکی از کمپس های این کالج در کشور آمریکا می باشد.

 

_____________سخن پایانی درباره کالج پزشکی مک دنیل مجارستان__________

در این نوشتار فهمیدیم که برای کالج پزشکی مک دنیل در کشور مجارستان دانشجویان بین المللی می توانند اقدام کنند و باید حداقل سطح زبان آنها در سطح تافل ۸۰ باشد. تا بتوانند در رشته هایی نظیر پرستاری فیزیوتراپی و امثالهم اقدام داشته باشند. همچنین فهمیدیم که می توان برای دانشجویان بین المللی برای اخذ بورسیه نیز برای این کالج اقدام کرد که باید حتماً تمکن مالی خوبی در حساب نشان بدهند. لازم به ذکر می باشد به دلیل اینکه کالج مک دنیل مجارستان در کشور آمریکا نیز شعبه دارد می توان در این کشور هم برای تحصیل اقدام کرد. یعنی اگر شما دانشجویان عزیز دو سال اول مقطع کارشناسی را در کشور مجارستان بگذرانید می توانید مابقی تحصیل خود را در کشور آمریکا و در نمایندگی کالج مک دنیل در این کشور تحصیل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کالج مک دنیل مجارستان می توانید با کارشناسان خبره ما در موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و اطلاعات خود را به روز کنید.


ثبت پرسش
مشاوره رایگان