زندگی در سیدنی استرالیا

بدون نظر

مهاجرت به استرالیا همواره جزء مقاصد پر طرفدار دربین همه ایرانیان بوده است. و در سال های گذشته این کشور مهاجران زیادی را در خود جای داده است. پایتخت استرالیا شهر سیدنی می باشد و مهم ترین و بزرگ ترین شهر این کشور است. واحد پول استرالیا دلار می باشد. زندگی در سیدنی استرالیا می تواند مزایایی نیز داشته باشد. از جمله موارد مهمی که می تواند سیدنی را به مکانی مناسب برای زندگی تبدیل کند کیفیت بالای زندگی در این شهر، مهاجر پذیر بودن استرالیا، امنیت و رفاه بالا می باشد. حال می خواهیم در رابطه با شرایط زندگی در سیدنی استرالیا و درباره شهر سیدنی استرالیا نکات بیشتری را با شما عزیزان در میان بگذاریم. موسسه MIE با جمع آوری مطالب هزینه زندگی در سیدنی استرالیا و شرایط آن از سایت های معتبر و به روز و تجربه وکلای محلی این متن را تهیه نموده است. اطلاع از خدمات و مشاوره رایگان تلفنی برای شرایط شهر سیدنی در اختیار شما قرار دارد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
معرفی شهر سیدنی استرالیا

معرفی شهر سیدنی استرالیا

شهر سیدنی پایتخت کشور استرالیا می باشد که در رتبه بندی جهانی جایگاه نخست را از لحاظ بهترین شهر استرالیا از آن خود کرده است. همچنین این شهر به عنوان دهمین شهر خوب دنیا انتخاب شده است که با شهر بازل سوییس در یک رتبه قرار گرفته اند. زندگی در سیدنی استرالیا شهرت خودش را برای داشتن آب و هوای معتدل، خدمات حمل و نقل عمومی، استاندارد های بالای آموزش، ثبات سیاسی و اقتصادی و کیفیت بسیار بالای زندگی بدست آورده است. فاصله شهر سیدنی تا ملبورن با جاده ساحلی 1,030 کلیومتر و با جاده داخلی 880 کیلومتر است.

آب و هوای شهر سیدنی

آب و هوا همیشه از نکات بسیار مهم در انتخاب کشور است. زیرا اگر کشور مورد نظر به لحاظ آب و هوایی شرایط مساعدی نداشته باشد می تواند مهاجرت و اقامت استرالیا را به کابوسی تبدیل کند، و شرایط سختی را برای متقاضی بوجود آورد. آب و هوای استرالیا به طور کل متعادل می باشد گر چه ایالت به ایالت آب و هوا می تواند تغییر کند. آب و هوای شهر سیدنی معتدل و بارانی است در حالی که اب و هوای شهر ملبورن کمی سرد است. به جهت آب و هوا زندگی در سیدنی استرالیا برای بسیاری از مردم در سراسر جهان جذاب است. سردترین ماه با متوسط 13 درجه سانتی گراد روزانه جولای می باشد. فصل تابستان متوسط روزانه دما 26 درجه سانتیگراد است. 236 روز سالانه خورشید تابان است. البته گاهی اوقات میزان 40 درجه نیز به ثبت میرسد که با توجه به رطوبت هوا کمی ناخوشایند است. بیشترین بارش متعلق به مارس با میزان 150 میلی متر باران می باشد.

جمعیت سیدنی

به طور کلی پایتخت هر کشور معمولا بیشترین جمعیت را در خود جای می دهد. شهر سیدنی که واقع در جنوب شرقی کشور استرالیا می باشد نیز پر جمعیت ترین شهر استرالیا می باشد که در حدود ۵ میلیون نفر جمعیت دارد. شهر سیدنی تقریبا نژاد های مختلفی را در خود جای داده است می توان گفت فرهنگ های مختلف در این کشور به راحتی در کنار یکدیگر زندگی می کنند. شهر سیدنی بسیار توریستی می باشد و افراد از جای جای دنیا جهت دیدنیهای شهر سیدنی استرالیا به این کشور وارد می شوند.

فرهنگ و معماری در شهر سیدنی

شهر سیدنی نماد فرهنگ و معماری می باشد. مهاجرانی که به این کشور آمده اند هر کدام از قومیت های مختلفی می باشند که همین امر موجب بوجود آمدن فرهنگ های مختلف و معماری بی نظیر در این کشور شده است. به دلیل مهاجر پذیر بودن کشور استرالیا تنوع فرهنگی در این کشور بسیار بالا است که موجب چند فرهنگی شدن این کشور شده است و معمولا مردمان این شهر شور و هیجان زیادی دارند. یکی از معروف ترین معماری های این کشور تالار اپرای سیدنی می باشد که یکی از معروف ترین مکان های دنیا می باشد و بسیاری از اجراهای هنری در این تالار برگزار شده است. شهر سیدنی تاریخ این کشور را نشان می دهد، پل بندرگاه در سیدنی یکی از نماد های تاریخی این کشور محسوب می شود.

تصویری از شهر سیدنی

شرایط زندگی در سیدنی استرالیا برای کار

اگر شما هم جزو افرادی هستید که زندگی در سیدنی استرالیا را انتخاب کرده اید باید بدانید که با فرصت های شغلی گوناگونی رو به رو خواهید شد. شهر سیدنی به عنوان مرکز استرالیا شناخته می شود که تقریبا اقتصاد این کشور به ان وابسته است. بالغ بر ۴۰ درصد از شرکت های فعال در کشور استرالیا در شهر سیدنی واقع شده اند. همچنین شمار زیادی از بانک های بین المللی، شرکت های فناوری و خدمات حرفه ای در جهان همچنین استقرار بورس اوراق بهادار استرالیا در این شهر واقع شده اند.

حقوق در سیدنی

مقدار حقوق در سیدنی بالاست که هزینه های بالای زندگی را جبران می کند. متقاضیان می توانند بازه حقوق در این شهر را در سایت هایی مانند Glassdoor و Payscale بررسی کنند.

کاریابی در سیدنی

سایت های یافتن کار استرالیا شامل Indeed،  Seek،  Career One،  Adzuna، JobSearch.com.au  و  APS Jobsمناسب افرادی است که قصد نقل مکان به سیدنی را دارند.

شرایط تحصیل در سیدنی استرالیا

یکی از مقاصد مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی کشور استرالیا می باشد. تحصیل و زندگی در سیدنی استرالیا می تواند راه ورود دانشجویان را به بسیاری از دانشگاه های معروف دنیا هموارد کند. اکثر دانشگاه های این کشور رنک علمی بالایی دارند و همین امر موجب توجه بیش از پیش دانشجویان به این کشور شده است . تحصیل در سیدنی استرالیا می تواند موقعیت های شغلی بی نظیری را پس از تحصیل برای افراد بوجود آورد که تقریبا اکثر رشته ها را پوشش می دهد. دانشجویان می توانند در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به تحصیل بپردازند. تحصیل در مقطع لیسانس معمولا ۴ ساله است که دانشجویان می بایست دیپلم ۱۲ ساله، مدرک آیلتس با نمره ۶ و معدل حداقل ۱۵ را داشته باشد. در صورتی که معدل شخص پایین باشد می بایست دوره فاندیشن را شرکت نماید. برای این دوره ها مدرک زبان نیاز نیست. هزینه تحصیل در استرالیا بستگی به طول دوره و رشته مورد نظر دارد اما به طور کلی بین ۳۰ الی ۴۰ هزار دلار در سال هزینه دارد. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز معدل بالا و نمره ایلتس ۶.۵ یا ۷ مورد نیاز است. برای تحصیل در مقطع دکترا شخص نیاز به آیلتس ۷ به بالا دارد و همچنین می بایست استاد راهنما یا سوپروایزر پیدا کند و تاییدیه بگیرد. بدین منظور شخص متقاضی باید مدارک لیسانس و فوق لیسانس خود و همچنین رزومه کامل خود را ترجمه کند. از جمله موارد ضروری برای گرفتن تاییدیه در مقطع دکترا ارائه مقالات ISI می باشد.

دانشگاه های شهر سیدنی استرالیا

اغلب دانشگاه های شهر سیدنی استرالیا جایگاه عالی در بین موسسات آموزشی دنیا دارند. به عنوان مثال، دانشگاه سیدنی یکی از مشهورترین دانشگاه های استرالیا است و در رتبه 61 جهان و 25 در میان دانشکده های جامعه شناسی قرار دارد.

هزینه زندگی در سیدنی استرالیا

شهر سیدنی در استرالیا یکی از گران ترین شهر ها و همچنین در جهان است. پس به طور کلی باید بدانیم که هزینه زندگی در سیدنی استرالیا نسبت به شهر های دیگر بیشتر است. هزینه های زندگی در استرالیا شامل هزینه اجاره مسکن، خوردو خوراک، تفریحات و حمل و نقل عمومی است. گرچه هزینه های زندگی در سیدنی استرالیا بستگی به سبک زندگی هر شخص دارد و می تواند بسیار متغیر باشد اما به طور کل مقایسه سیدنی زندگی در سیدنی و ملبورن، یکی دیگر از شهر های بزرگ استرالیا باید بدانیم که هزینه های زندگی در این شهر تقریبا ۲ برابر شهر ملبورن است.

هزینه غذا در سیدنی

به طور کلی خورد و خوراک در هر کشوری هزینه های متفاوتی دارد اما اگر بخواهید هزینه غذا در شهر سیدنی را به طور متوسط در نظر بگیرید حدود ۴۷ دلار در روز می باشد. صبحانه در بین مردمان استرالیا محبوبیت خاصی دارد و البته ارزان تر از وعده های غذایی دیگر است. در نظر بگیرید می توانید در لیست زیر میانگین هزینه های اقلام مصرفی را بیابید:

بسته تخم مرغ ۱۲ عدد

۴.۳ دلار

پنیر محلی

۹.۳ کیلوگرم

برنج سفید

۲.۶ دلار

سینه مرغ

۱۰ دلار

گوشت گاو

۱۰ دلار

پرتغال ۱ کیلوگرم

۳.۵ دلار

موز ۱ کیلوگرم

۳ دلار

سیب ۱ کیلوگرم

۴ دلار

پیاز ۱ کیلوگرم

۲.۵ دلار

گوجه ۱ کیلوگرم

۵ دلار

سیب زمینی ۱ کیلوگرم

۳ دلار

۱ بطری شراب

۱۸ دلار

۱ بطری آب

۲.۱ دلار

کاهو

۲.۵۲ دلار

۱ وعده غذا در رستوران در رستوران ارزان قیمت

۱۹ دلار

مک دونالد

۱۱ دلار


هزینه انرژی های مصرفی در شهر سیدنی

اگر می خواهید به استرالیا مهاجرت کنید و زندگی در سیدنی استرالیا را به عنوان مقصد نهایی خود در نظر گرفته اید باید بدانید که هزینه ها در این شهر نسبتا بالاست. هزینه های انرژی مصرفی متغیر است اما به طور میانگین ۱۱۸ دلار استرالیا را می توان برای هزینه های مصرفی برق یه خانوار در نظر گرفت. هزینه برق مصرفی برای ۱ نفر کمتر می باشد که تقریبا حدود ۸۲ دلار در ماه است. برای یک خانواده ۲ نفره تقریبا ۱۰۹ دلار و و خانواده ۴ نفره ۱۴۷ دلار در ماه است. افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند باید بدانند که هزینه گاز مصرفی بسیار کمتر از برق است که در حدود ۷۲ دلار در ماه می باشد.

هزینه اجاره خانه در سیدنی

شهر سیدنی یکی از بزرگ ترین شهر های استرالیا است که می توان زندگی در سیدنی استرالیا را بسیار گران تلقی کرد. هزینه اجاره خانه در شهر سیدنی کاملا بستگی به موقعیت مکانی خانه و متراژ خانه دارد. اگر بخواهید در این شهر ساکن شوید باید هزینه های زیادی بابت اجاره خانه بپردازید. به طور معمول هزینه اجاره خانه به صورت هفتگی ۴۳۰ دلار و برای آپارتمان حدود ۳۷۰ دلار است که با توجه به شرایط و امکانات خانه می تواند کمتر یا بیشتر شود.

هزینه خرید خانه در سیدنی

خرید ملک در استرالیا همواره جزو یکی گزینه های دلخواه متقاضیان مهاجرت به این کشور است. افراد باید بدانند که قیمت خرید ملک در یک شهر بزرگ مانند سیدنی بسیار گران است. گرچه قیمت ملک کاملا بستگی به موقعیت آن دارد و قطعا قیمت خانه در داخل و خارج سیدنی متفاوت است. به عنوان مثال قیمت خرید خانه در سیدنی در هر متر مربع ۱۴۳۰۰ دلار و در خارج سیدنی ۸۸۸۱ دلار می باشد. افرادی که قصد خرید خانه در شهر سیدنی و یا دیگر شهر های استرالیا را دارند می بایست ۵ درصد هزینه های جانبی نیز در نظر بگیرند که شامل هزینه های حقوقی، بازرسی و غیره می باشد را برای زندگی در سیدنی استرالیا در نظر داشته باشند.

سایر هزینه های زندگی در سیدنی

 • شلوار جین: 70 تا 130 دلار استرالیا
 • لباس تابستانی: 40 تا 90 دلار استرالیا
 • کفش دویدن (مربی): 100 تا 200 دلار استرالیا
 • کفش های تجاری: 100 تا 220 دلار استرالیا
 • دئودورانت: 5.09 دلار استرالیا
 • شامپو: 5.66 دلار استرالیا
 • دستمال توالت (4 رول): 3.52 دلار استرالیا
 • عضویت در باشگاه: 50 تا 100 دلار استرالیا در ماه
 • بلیت فیلم (سینما): 17.50 دلار استرالیا – 23 دلار استرالیا

 

زندگی در آدلاید استرالیا

این مقاله را از دست ندهید: زندگی در آدلاید استرالیا

در این مقاله ما تمام جوانب زندگی در آدلاید استرالیا را به شما خواهیم آموخت.

سیستم حمل و نقل شهر سیدنی و هزینه آن

در خصوص هزینه های حمل و نقل، سیدنی یکی از گران ترین شهر ها می باشد که تقریبا از شهر بزرگی همچون ملبورن ۳۱ درصد بیشتر است. با در نظر گرفتن تمامی هزینه زندگی در سیدنی استرالیا می توان این شهر را به عنوان گران ترین ها در نظر گرفت.

 • بزرگسالان مجرد: 4 دلار استرالیا
 • بلیط یک روزه برای تمام حمل و نقل: 35 دلار استرالیا
 • بلیط فصلی ماهانه اتوبوس، قطار سبک، کشتی و قطار: 160 دلار استرالیا
 • بلیط 48 ساعته برای کلیه حمل و نقل: 56 دلار استرالیا

افراد با خرید بلیط خانوادگی ۴۸ ساعته شامل ۲ بزرگسال و ۴ کودک به مبلغ ۱۲۸ دلار استرالیا می توانند در هزینه های صرفه جویی کنند یا دوچرخه اجاره نمایند.

شرایط خدمات درمانی در شهر سیدنی

سیستم خدمات درمانی در کشور استرالیا شامل بخش عمومی و خصوصی می شود. در خصوص سیستم خدمات درمانی عمومی در کشور استرالیا که به MEDICARE معروف است و شامل هزینه های مربوط به بیمارستان، ویزیت پزشک و دارو می باشد تقریبا به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی انجام می شود. در مقابل، سیستم خدمات درمانی خصوصی شامل خدمات بیمارستانی می شود که بیشتر در زمینه های دندانپزشکی، چشم پزشکی، شنوایی شناسی، فیزیوتراپی، پرستاری و آمبولانس است. اما به طول مردم از بیمه نامه ای استفاده می کنند که شامل خدمات دولتی و خصوصی می باشد. به طور کلی برای خدمات درمان در زندگی در سیدنی استرالیا حدود ۱۶۶ دلار در ماه بیمه پوشش داده می شود و ویزیت کوتاه مدت دکتر (15 دقیقه) 66 دلار استرالیا می باشد.

کیفیت زندگی در سیدنی استرالیا

کیفیت زندگی در سیدنی استرالیا بسیار بالاست و افراد زیادی علاقمند به مهاجرت به کشور استرالیا هستند و شهر سیدنی را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. شهر سیدنی از لحاظ امنیت، سطح بالایی دارد و میزان جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است. طبق آمار جهانی شهر سیدنی جایگاه چهارم را به لحاظ برخورداری از امنیت بالا و جایگاه دوم را به عنوان بالاترین کیفیت زندگی از آن خود کرده است. میزان رضایت از زندگی و همچنین رفاه اجتماعی، بهداشت عمومی، ارتباطات، مشارکت مدنی در شهر سیدنی بسیار بالاست.

میزان مالیات در شهر سیدنی استرالیا

یکی از گزینه های مورد توجه متقاضیان مهاجرت میزان مالیات در کشور مقصد است. مالیات از مواردی است که می توان گفت تاثیر بسزایی بر روی تصمیم افراد برای انتخاب شهر می گذارد. میزان مالیات بر درآمد در کشور استرالیا توسط اداره مهاجرت این کشور که به (ATO) معروف است، هر ساله تعیین می شود. میزان مالیات کاملا متغیر می باشد و طبق درآمد افراد تغییر می کند. افرادی که زندگی در سیدنی استرالیا انتخابشان بوده و درآمدشان از ۱۸۲۰۰ دلار کمتر می باشد نیاز به پرداخت مالیات ندارند. افرادی که درآمدشان بین ۱۸۲۰۱ الی ۴۵۰۰۰ دلاراست مبلغ ۱۹ درصد مالیات باید بپردازند.

شهر کانبرا استرالیا

این مقاله را از دست ندهید: شهر کانبرا استرالیا

در این مقاله ما تمام جوانب زندگی در شهر کانبرا استرالیا را به شما خواهیم آموخت.

دیدنیهای شهر سیدنی استرالیا

کشور استرالیا یکی از وسیع ترین کشور های دنیا می باشد که در یکی از کوچک ترین قاره های دنیا است. جاذبه های طبیعی که در این کشور وجود دارد افراد زیادی را جذب این کشور کرده است. اگر بخواهیم به جاذبه های گردشگری این شهر را نام ببریم به خانه اپرای عالی سیدنی و ساحل نمادین بوندی، باغ ‌وحش شگفت‌ انگیز تارونگا، پارک‌های ملی باشکوه می توان اشاره داشت.

سالن اپرای سیدنی

این ساختمان یکی از دیدنیهای شهر سیدنی استرالیا است که جزو میزاث جهانی یونسکو نیز می باشد. معماری آن به شکل صدف یا بادبان متحرک می باشد.

پل بندرگاه سیدنی

از دیگر معیارهای سیدنی می توان به پل بندرگاه که به نام Coathanger نیز معروف است یاد کرد. این پل در سال 1932 ساخته و بزرگترین سازه پلی فولادی قوسی در دنیا است. قطار و اتوموبیل و پیاده روی از جمله راه های گذشتن از این پل می باشد. ضمن اینکه یکی از جاذبه های گردشگری سیدنی بالا رفتن از قوس این پل است.

نمایی از سالن اپرای سیدنی

بهترین مناطق سیدنی برای زندگی

قطعا انتخاب یک محل خوب می تواند امنیت و آسایشی را برای فرد بوجود آورد که همیشه بدنبال آن بوده است. شهر سیدنی استرالیا که یکی از بهترین شهر های استرالیا می باشد، مناطق مختلفی دارد. بهترین مناطق سیدنی برای زندگی منطقه انمور، واترلو، سن پیترز و بروکویل می باشند. افراد می توانند در هر یک از محل های ذکر شده اقدام به خرید خانه نمایند.

مقایسه زندگی در سیدنی و ملبورن

شهر سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا می باشند که بیشترین جمعیت را در خود جای داده اند. فرصت های شغلی بی شمار در این کشور، امکانات رفاهی، تحصیلی و مراکز دیدنی مختلفی که در این ۲ شهر وجود دارد باعث شده تا بیشتر افراد این شهر ها را برای زندگی خود انتخاب کنند. آب و هوای شهر سیدنی و ملبورن بسیار خوب و معتدل می باشد اما شهر سیدنی بیشتر سال آفتابی می باشد. مساحت هر دو شهر تقریبا یک اندازه هست و از لحاظ جمعیت نیز تفاوتی چندانی با یکدیگر ندارد و هر دو شهر بالغ بر ۵ میلیون جمعیت دارند. اگر بخواهیم از لحاظ موقعیت شغلی این ۲ شهر را با یکدیگر مقایسه کنیم در شهر سیدنی فرصت های شغلی بیشتری وجود دارد. در خصوص هزینه زندگی در هر ۲ شهر می توان گفت که هزینه خرید و اجاره خانه به طور کل در شهر سیدنی بسیار گران تر از شهر ملبورن است و هزینه مایحتاج زندگی نیز کمی بیشتر از ملبورن می باشد. در خصوص دانشگاه های سیدنی و ملبورن می توان ادعا کرد که در هر ۲ شهر دانشگاه های بسیار خوب با رنکینگ بالا وجود دارد. به صورت کلی تعداد دانشگاه هایی که در شهر ملبورن وجود دارد نسبت به شهر سیدنی بیشتر است. شهر سیدنی بسیار آب و هوای بهتری دارد و دارای امکانات تفریحی زیادی می باشد و می توان ادعا کرد این شهر نسبت به زندگی در ملبورن برتری دارد.

مزایای زندگی در سیدنی استرالیا

مزایای زندگی در سیدنی استرالیا بخش های زیادی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 • شهر سیدنی تاریخ غنی دارد و دارای جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی بسیاری است. خانه اپرای و پل بندرگاه از جمله مهم ترین مکان های دیدنی در شهر سیدنی می باشند.
 • سیدنی شهر بسیار شادی است و افراد می توانند از امکانات متنوعی که در شهر سیدنی وجود دارد بهره ببرند. این شهر پر کافه های گوناگون است که هر کدام سبک خاص خودشان را دارند. علاوه بر آن، سواحل زیبای این شهر می تواند مکانی برای سپری کردن اوغات فراغت افراد باشد.
 • محیط چندفرهنگی دارد.
 • طبیعت بخش بزرگی از شهر است.
 • شهر پر رونق است و همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد.
 • آب و هوا در تمام طول سال شگفت انگیز است.
 • فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب زندگی در سیدنی استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ آیا هزینه های زندگی در سیدنی استرالیا بالاست؟

بله با توجه به اینکه سیدنی یکی از بزرگ ترین شهر های استرالیا است بسیار شهر گرانی می باشد و قطعا هزینه های زیادی خواهد داشت.

✅ آیا برای مهاجرت به استرالیا مدرک زبان نیاز است؟

بله, اما مهاجرت با هر روشی سطح زبان متفاوتی را نیاز دارد. مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری در استرالیا قطعا نیاز به دانش زبان دارد. و بهتر است قبل از مهاجرت سطح زبان شخص تقویت شود تا در هنگام ورود به کشور مقصد زندگی راحت تری داشته باشد.

✅ آیا با کار کردن در شهر سیدنی می توان هزینه های زندگی را تامین کرد؟

هزینه های زندگی در این شهر بستگی به سبک زندگی هر فرد دارد اما می توان ادعا کرد شخصی که در شهر کار کند می تواند از پس هزینه های زندگی خود برآید.

✅ آیا میزان مالیات در شهر سیدنی زیاد است؟

بله، با توجه با اینکه سیدنی یکی از گران ترین شهر های استرالیا می باشد میزان مالیات بر درآمد هم در این شهر نسبت به سایر شهر ها بیشتر است.

سخن پایانی

زندگی در سیدنی استرالیا و تمامی شرایط و هزینه زندگی در سیدنی در بخش های فوق تحلیل شد. چنانچه شهر سیدنی را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اید باید بدانید که زندگی در این شهر ارزان نیست و تقریبا هزینه هایی بالایی برای شما خواهد داشت. با اشتغال به کار در سیدنی می توان مخارج را جبران ساخت. اگر بعد از مطالعه محتوای فوق نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زندگی در سیدنی استرالیا و مهاجرت به این کشور دارید، می توانید با کارشناسان موسسه MIE تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور تخصصی بررسی شود و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. 

امتیاز 3.75 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان