شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا

2 نظر

لاتاری نامی آشنا که در پس آن هزاران آرزو نهفته است. برندگان لاتاری را می توان از خوش شانس ترین ها محسوب کرد؛ همان ها که میان شرکت کنندگان 12 میلیونی برگزیده شده اند و قرار است برای آغاز فصلی جدید از زندگی خود به رویاهایشان تحقق بخشند. بدون شک شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا پیش از ورود برای این افراد اندکی مبهم است در نتیجه نیاز به اطلاعات پیش فرضی برای درک بهتر از شهر محل زندگی، حساب بانکی و حتی خدمات که بواسطه لاتاری به این گروه از افراد تعلق می گیرد می تواند بسیار کمک کننده باشد. ما در موسسه مشاوره MIE بواسطه سرچ ها و مشاوره هایی که حاصل جلسات متعدد با مشاوران بوده اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم و برای راحتی افراد محصول ویدیویی گام به گام آموزش ثبت نام لاتاری به صورت رایگان را در یوتیوب موسسه مشاهده کنید. متقاضیان دارای سوال درباره شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا می توانند برای اطلاع از کلیه خدمات موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار کنند و از مشاوره رایگان هم بهره ببرند.

  • آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

 ویدیو کامل آموزش رایگان ثبت نام لاتاری را می توانید در کانال یوتیوب موسسه تماشا کنید. توجه داشته باشید که ویدیو پاسخ به سوالات نیز ضبط خواهد شد. در صورت وجود ابهام می توانید سوالاتتان را در بخش کامنت های کانال یوتیوب درج کنید. 

 

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویری و گام به گام ثبت نام لاتاری قسمت دوم

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

شما همچنین می توانید در بخش دیدگاه های همین مقاله به پاسخ پرسش هایتان برسید.

برای درج سوالات در بخش دیدگاه های سایت کلیک کنید!!

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا

شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا

برندگان لاتاری که قرعه شانس زندگی در کشور آمریکا را کسب کرده اند ممکن است تنها اطلاعات خود را به چگونه شرکت کردن در لاتاری محدود کرده باشند و اطلاعات چندانی در رابطه با اینکه اگر شانس به آنها رو کرد و در لاتاری برنده شدند چه سرنوشتی در انتظار آنها خواهد بود، باید چگونه وارد دنیای جدیدی شوند که اطلاع چندانی از آن ندارند. ما در این مقاله برآن شدیم که به بررسی شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا بپردازیم. از آغاز و از جایی که ویزای لاتاری آمریکا آماده ارائه به برنده است این موضوع را پی می گیریم. پس از مهیا شدن مقدمات ورود قانونی فرد شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا اهمیت می یابد؛ اینکه فرد برنده لاتاری در کجا قرار است ساکن شود محلی موقت و یا مکانی دائمی برای او تدارک دیده شده؟ آغاز فصلی جدید و متفاوت برای این افراد لازمه فراهم کردن شرایط بسیاری است آنها می بایست جدای از بحث سکونت به حساب بانکی در آمریکا، شماره تاًمین اجتماعی، مجوز و گواهینامه رانندگی، کارهای قانونی و اداری برای این امور بپردازد که هر کدام از این ضروریات شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا را شامل می شوند در ادامه به جرئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

ویدیو موسسه MIE در مورد وقتی در لاتاری قبول شدید چه کنید؟


مراحل بعد از برنده شدن لاتاری برای زندگی در آمریکا

به طبع برنده لاتاری قدم در مسیری پر چالش و جدید گذاشته است که قرار است سبک و سیاق شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا را به کلی تغیر دهد.

درخواست ویزای لاتاری و تاییدیه این مهم زمانی نهایی می شود که ویزای لاتاری به پاسپورت فرد الحاق شود و پاکت که تحت عنوان پاکت زرد شناخته می شود که محرمانه بودن آن محرز است به متقاضی تحویل داده می شود. تحویل گیرنده بعدی پاکت زرد مذکور افسر گذرنامه در محل فرودگاه آمریکا خواهد بود بنابراین متقاضی نباید اقدام به باز کردن آن نماید.

در مرحله بعد که به پرواز به سوی مقصد ختم می شود، فرد می بایست خود را برای مسافرتی 15 تا 16 ساعته آماده کند که معمولا از کشور قطر به مقصد آمریکا انجام می شوند. مسیرهای بسیاری برای رسیدن به مقصد وجود دارد البته به طبع بحث هزینه های پرواز نیز قابل چشم پوشی نخواهد بود.

در مرحله بعد که فرد مسیر رسیدن به مقصد را به هر طریق طی کرده قبل از نشستن پرواز در فرودگاه مقصد طبق برنامه از پیش تعیین شده ای فرم های آبی رنگی جهت تکمیل به مسافران داده می شود این فرم ها صرفاً تحت عنوان اطلاعاتی در مورد محتویات بار مسافر و وسایل با ارزش را می طلبد تعهد یا مسئولیتی را برای مسافر ایجاد نکرده و صداقت در آن به طبع به نفع مسافر خواهد بود. در گام بعدی که برنده لاتاری عملاً به مقصد رسیده است و مدارک پاکت زرد را نیز تحویل داده و مدارک او جهت صحت ارزیابی شده است. این نکته قابل ذکر است که از برنده لاتاری آدرسی در آمریکا در هنگام ثبت نام درخواست شده که اکنون می بایست آن آدرس تاًیید یا در صورت تغیر اصلاح شود چرا که قرار است در این مرحله مقدمات صدور گرین کارت استارت بخورد. پس از بازرسی های کاملی که از فرد و مدارک و متعلقات او انجام می شود مهری دارای انقضای یک ساله به پاسپورت برنده لاتاری زده می شود که حکم گرین کارت موقت را خواهد داشت و تا یک سال معتبر خواهد بود. این مهر می تواند در کارهای اداری که قرار است در آمریکا انجام شود نقش گرین کارت آمریکا را بازی کند.

هزینه های بعد از قبولی لاتاری

این مقاله را از دست ندهید: هزینه های بعد از قبولی لاتاری

در این مقاله ما جوانب و هزینه های بعد از قبولی لاتاری را به شما خواهیم آموخت.

محل زندگی در آمریکا برای برندگان لاتاری

واضح است که برنده لاتاری پس از مسافرت و مسافت طولانی که طی کرده است به استراحتگاه موقت نیاز خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که بحث اقامت گاه و محل سکونت بهتر است که پیش از مسافرت و ورود به آمریکا تعیین تکلیف شود. افرادی که در این کشور دوست و آشنایی دارند به طبع می توانند با سهولت بیشتری این مرحله را هم پشت سر بگذارند در غیر این صورت امکان رزو مسکن و محل اقامت در آمریکا از شیوه هایی دیگر مانند نرم افزار های که برای اجاره محل سکونت وجود دارد بهره گرفت.

گفتگو با موکل موسسه بابت اخذ ویزای لاتاری آمریکا

اخذ گرین کارت برای برندگان لاتاری در آمریکا

گرین کارت، کارت بسیار با ارزشی که به برندگان لاتاری آمریکا تعلق می گیرد. همانگونه که پیش از این هم گفته شد افراد پس از ورود به آمریکا مهری را روی پاسپورت خود دریافت می کنند که حکم گرین کارت موقتی را خواهد داشت و یک سال معتبر خواهد بود. لازم به ذکر است که برای دریافت گرین کارت هزینه های اخذ می شود و امکان واریز این هزینه پیش از ورود به آمریکا به صورت پرداخت الکترونیکی وجود خواهد داشت این هزینه حدود 220 دلار عنوان شده که یک ماه پس از واریز این مبلغ جهت اخذ گرین کارت این مدرک با ارزش به آدرسی از پیش داده شده ارسال می شود.

شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چگونه است؟

SSN یا شماره تامین اجتماعی برای زندگی برنده لاتاری در آمریکا

برندگان لاتاری آمریکا به منظور زندگی در این کشور باید مدارکی را داشته باشند مدارکی که محقق شدن شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا به نحوی در گرو آنها خواهد بود. یکی از مدارک که دارندگان گرین کارت می توانند آن را دریافت کنند SSN شماره تامین اجتماعی خواهد بود. برنده لاتاری می تواند این شماره اجتماعی که به او اختصاص داده شده است را در مدارک مربوط به مالیات و حساب های بانکی نیز رصد کند. افراد از زمان درخواست که می تواند با زمان درخواست ویزا مقارن باشد تا کمتر از یک ماه این کارت را در همان آدرسی که گرین کارت را دریافت کرده اند؛ تحویل بگیرند. برندگان لاتاری در آمریکا بواسطه این شماره SSN یا شماره اجتماعی کاربردی مانند شماره شناسایی ملی را دارد از خدمات دولتی اجتماعی در کشور آمریکا بهره ببرد.

شرایط زندگی و افتتاح حساب در آمریکا برای بندگان لاتاری

یکی از مواردی که اکثر بانک ها برای افتتاح حساب برای برندگان لاتاری در آمریکا به عنوان پیش نیاز از آن یاد می کنند شماره SSN است. در این میان بانک هایی هم وجود دارد که تنها با ارائه گرین کارت موقت هم مراحل این پروسه را انجام می دهند. واضح است که برندگان لاتاری در آمریکا به منظور بهره بردن از کارت های اعتباری یا کردیت کارت هم به کد اجتماعی نیاز خواهند داشت.

شرایط کار در امریکا برای برندگان لاتاری

همانطور که میدانید سالانه بسیاری از افراد هستند که از طریق برنده شدن در لاتاری می توانند به آمریکا مهاجرت کنند اما فقط شرط برنده شدن در لاتاری مهم نیست و مهم این است که شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا چگونه خواهد بود، برای اینکه برندگان لاتاری بتوانند شرایط ایده آلی در آمریکا داشته باشند نیاز است که یک کار مناسب داشته باشند تا از طریق آن کسب درآمد کنند. حال سوال اساسی اینجاست که شرایط کار در آمریکا برای برندگان لاتاری چگونه است؟ از آنجایی که برنده شدن در لاتاری  شانس بسیار زیادی می خواهد پس احتمال اینکه شما بتوانید به کار مناسب در این کشور پیدا کنید هم بالاست. از جمله راه هایی که می توانید از طریق آنها به شغل مناسب دست پیدا کنید این است که:

  • مراجعه به موسسات کاریابی و ارسال رزومه های کاری و تحصیلی برای پیدا کردن کار مناسب
  • ثبت نام در موسسات کاریابی اینترنتی
  • پیدا کردن کار مناسب از طریق دوستان و آشنایان
  • در صورت دارا بودن سرمایه اولیه خوب می توانید با راه اندازی یک کسب و کار انحصاری خودتان به کسب درآمد مشغول شوید
  • سرمایه گذاری در یک شرکت خصوصی و مشغول شدن در آن شرکت

این موارد از جمله روش‌هایی هستند که فردی که در لاتاری کشور آمریکا برنده شده است می تواند از طریق آن به کار مناسب دست پیدا کند لازم به ذکر است که لازمه اولیه همه اینها این است که زبان این کشور یعنی زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و بتوانید با سایر مردم و شهروندان و کارفرمایان ارتباط برقرار فرمایید.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری و دریافت گواهینامه رانندگی

بدون شک یکی از شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکاست و لازمه زندگی در این کشور خواهد بود. طبق قوانینی که برای این مدرک تعریف شده افراد از سن 16 سالگی واجد شرایط سنی گواهینامه رانندگی خواهند بود. به طبع برای اخذ مجوز رانندگی از فرد در دو مرحله ارزیابی و آزمون عملی و تئوری بعمل خواهد آمد و در صورت موفقیت فرد می تواند این مدرک را دریافت نماید. امکان اخذ گواهینامه در اکثر ایالت های این کشور وجود خواهد داشت. برندگان لاتاری که گرین کارت دریافت کرده اند می توانند گواهینامه رانندگی خود را به صورت بین المللی دریافت نمایند این گواهینامه معتبر که تحت عنوان "IDP" امکان رانندگی در بیش از 150 کشور دیگر را هم فراهم می کند.

خدمات دولت آمریکا به برندگان لاتاری

لاتاری آمریکا که چنین پر طرفدار است صرفا منجر به اخذ گرین کارت آمریکا می شود. تنها ارمغان لاتاری گرین کارت یا اقامت دائم که مجوزی برای کار و تحصیل و زندگی مادام العمر در این کشور درست همانند یک شهروند آمریکایی است عنوان شده. خدمات اضافه و یا چشم گیری به برندگان لاتاری در آمریکا تعلق نخواهد گرفت البته شایعاتی مبنی بر خدماتی مانند سکونت رایگان یا اتومبیل رایگان برای برندگان لاتاری در آمریکا وجود دارد که صحت نخواهد داشت.

بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری

داشتن شناخت در مورد شهری برای اقامت برندگان لاتاری در آمریکا می تواند بسیار مفید واقع شود چرا که به طبع شرایط زندگی در همه ایالت ها و شهرهای آمریکا یکسان نیست. فاکتورهایی وجود دارد که فرد می تواند با توجه به آنها و با الهام گرفتن از سلیقه و پارامتر مد نظر خود از آنها بهره ببرد. فاکتورهایی مانند رفاه و کیفیت زندگی، سیستم و نظام آموزشی، حمل و نقل شهری، اقتصاد پر رونق و وضعیت شغل می تواند مهم ترین معیار ها به منظور انتخاب بهترین شهر برای برندگان لاتاری در آمریکا به حساب آید. بالا یا پایین بودن هزینه های زندگی در آمریکا در بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری هم معیار مهمی است که می توان برای این فاکتور شهر ممفیس را به منظور هزینه زندگی بصرفه و با کیفیت معرفی کرد. از نظر معیاری مانند اشتغال و درآمد زایی شهری مانند تالسا بهترین گزینه عنوان شده چرا که این شهر یکی از ثروتمند ترین های آمریکا به حساب می آید. همانگونه که گفته شد برندگان لاتاری با توجه به معیارهای خود می توانند بهترین شهر برای زندگی در آمریکا را برگزینند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

آیا در شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا به این افراد خانه و اتومبیل داده می شود؟

خدمات اضافه و یا چشم گیری به برندگان لاتاری در آمریکا تعلق نخواهد گرفت البته شایعاتی مبنی بر خدماتی مانند سکونت رایگان یا اتومبیل رایگان برای برندگان لاتاری در آمریکا وجود دارد که صحت نخواهد داشت.

شروع سن اخذ گواهینامه رانندگی در شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چند سال است؟

افراد بالای 16 سال می توانند گواهینامه دریافت کنند.

هزینه صدورگرین کارت در شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چقدر عنوان شده؟

این هزینه حدود 220 دلار عنوان شده

شماره اجتماعی شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چه مزیتی دارد؟

بهره مندی از خدمات اجتماعی، افتتاح حساب، پرداخت مالیات از مزایای این کارت هستند. می توان گفت کاربرد آن مانند شماره ملی افراد است.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی بخت آزمایی یا قرعه کشی تحت عنوان لاتاری برای اخذ گرین کارت آمریکا پرداخته شد. این قرعه کشی که بواسطه کنگره آمریکا و به منظور رشد مهاجرت به این کشور و فرصت دادن به ملیت هایی که سهم اندکی در مهاجرت این کشور را دارند برگزار می شود. بیش از 12 میلیون نفر در این قرعه کشی شانس خود را امتحان می کنند. برندگان لاتاری در آمریکا لقب خوش شانس ترین ها را به خود اختصاص می دهند چرا که با برنده شدن در این قرعه کشی گرین کارت آمریکا یا اقامت دائم این کشور را از آن خود می کنند و پای در مرحله جدیدی از زندگی خود خواهند گذاشت به طبع این افراد نیازمند کسب اطلاعاتی از شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا خواهند بود که ما در این مقاله به ذکر مواردی چند پرداختیم. ابتدا به برندگان لاتاری گرین کارت موقتی اختصاص می یابد و سپس می توانند گرین کارت اصلی و دائمی را دریافت نمایند. انجام کارهای اداری اخذ مجوز ها، گواهینامه ها و حتی حساب های بانکی در گرو گرین کارت خواهد بود از این رو اهمیت آن در شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا قابل توجه است. چنانچه از دسته افراد خوش شانس هستید و از برندگان لاتاری به حساب می آیید می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار نماید و سوالات خود را نیز مطرح کنید.

امتیاز 3.1 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Z.j
سلام آیا در فرودگاه آمریکا مثل سفارت آفیسر فارسی زبان هست و اگر نیست امثال ما که زبان بلد نیستیم چطور میتونیم جواب سوالات آفیسرو بدیم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز زبان برای مهاجرت خیلی مهم و پیشنهاد می کنم حتما یک وقت ویژه براش بگذارید. می تونید از لینک زیر استفاد کنید https://officialmalekpour.net/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%81%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-(SIC)
نیره اسماعیلی
سلام من امسال شرکت کردم و پاسپورت نداشتم اگر احتمالا اسمم با آنچه بعد در پاسپورت درج میشه از نظر املایی مغایرت داشته باشه در مصاحبه ریجکت میشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی اگر مغایرتی در اطلاعات وجود داشته باشه این امکان وجود دارد.
مشاوره رایگان