زندگی در لیون فرانسه

بدون نظر

به لطف فرصت های شغلی شگفت انگیز، میراث فرهنگی، غذای خوب و ارتباطات خوب، شهر لیون به مقصدی برای بسیاری از مهاجران تبدیل شده است. این شهر جایگزین خوبی برای زندگی در پاریس برای کسانی است که زندگی شهری را دوست دارند اما محیطی مقرون به صرفه تر را ترجیح می دهند. کلیه مطالب ارایه شده در این تحقیق توسط وکلای محلی و سایت معتبر کشور فرانسه گردآوری شده و به معنای خدمات دهی نمی باشد. برای اطلاعات بیشتر زندگی در لیون تا اخر این مقاله همراه ما باشید و با مشاورین موسسه MIE در تماس باشید و به صورت رایگان مشاوره تخصصی دریافت کنید. چه چیزی لیون را به مکانی استثنایی برای زندگی یا بازدید تبدیل می کند، حتی در مقایسه با پاریس، پایتخت بسیار دوست داشتنی فرانسه و شهر نور؟ اگر می خواهید شرایط زندگی در لیون فرانسه و فرهنگ آن را کشف کنید، با فرانسوی ها ملاقات کنید و زبان زیبای آنها را بیاموزید، یا یک استراحت شهری جذاب با گشت و گذارهای فراوان داشته باشید، هیچ مکانی بهتر از لیون برای بازدید وجود ندارد. دلایل زیادی برای زندگی در شهر لیون فرانسه وجود دارد، اما در اینجا زندگی در لیون و قیمت خانه در شهر لیون فرانسه را بررسی میکنیم و می خواهیم بگوییم چرا لیون یک شهر استثنایی فرانسوی برای بازدید و مهاجرت به فرانسه است.

تماس با ما

زندگی در لیون فرانسه

معرفی شهر لیون فرانسه

قصد داریم به معرفی شهر لیون فرانسه بپردازیم. پاریس پایتخت فرانسه است اما لیون پایتخت بیشتر فرانسه است. شهر لیون علاوه بر اینکه برای حدود 80 سال به عنوان پایتخت غذا شناسی شناخته می شد، پایتخت مقاومت نیز بود که می توانید به آن در موزه پی ببرید و از نظر تاریخی مرکز مهمی به عنوان پایتخت گل بود. شهر لیون همچنین به لطف Fete de Lumiere و تحولات شهری، عنوان پایتخت چراغ ها را به خود اختصاص داده است. این شهر میزبان جشن محبوب «دختران نور» در ماه دسامبر با بازدید هزاران گردشگر است. شهرت این جشنواره باعث شد سازمان لیون در شهری مانند دبی نیز آنرا برپا نماید. این رویداد مراسم تقدیر از مریم مقدس است که در ابتدا قرار بود هر خانه یک شمع در پنجره خود روشن کند. این سنت همچنان وجود داشته اما امروزه بسیار گرم تر و با تزئینات بیشتر همراه با اجرای موسیقی برگزار می شود. لیون اولین شهر فرانسوی بود که سیستم اشتراک دوچرخه را راه اندازی کرد. سیستم Vélo’v دارای حدود 4000 دوچرخه و 340 ایستگاه است که می توانید به راحتی دوچرخه سوار کنید. رفت و آمد در لیون و زندگی در شهر لیون فرانسه ارزان‌تر، سالم‌تر و راحت‌تر است. البته پاریس سیستم مشابهی دارد - Vélib' - اما لیون اولین کسی بود که چنین سیستمی را در سال 2005 اجرا کرد. بعلاوه، پاریس ماشین های زیادی دارد، بنابراین آلودگی و مسائل ایمنی بیشتر است. آب و هوای شهر لیون فرانسه بسیار عالی است، رون و سائون دو رودخانه چشمگیر لیون هستند که به طرز جالبی در یک نقطه Confluence به نام ادغام می شوند. دو رودخانه یعنی چهار رودخانه و راه‌های زیادی برای لذت بردن از آب در شهر – آفتاب گرفتن، پیاده‌روی، ماهیگیری، دویدن، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی با سگ، خوردن ناهار، یا بیرون رفتن برای نوشیدنی در قایق.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه


فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

آب و هوای شهر لیون فرانسه چگونه است؟

 توضیحاتی در مورد آب و هوای شهر لیون فرانسه می دهیم. سردترین ماه لیون چیست؟ ژانویه سردترین ماه در لیون فرانسه است که میانگین دمای بالا 6.4 درجه سانتیگراد (43.5 درجه فارنهایت) و متوسط ​​دمای پایین 0.3 درجه سانتیگراد (32.5 درجه فارنهایت) است. معمولا در طول سال در لیون، 104 روز بارندگی وجود دارد. ماه های با بارش برف در شهر لیون فرانسه، ژانویه تا آوریل، نوامبر و دسامبر است و همچنین ماه های می تا اکتبر در لیون ماه هایی بدون بارش برف هستند. می توان گفت گرم ترین ماه در شهر لیون جولای است، با میانگین دمای بالا 27.7 و در این ماه شما بیشترین تابش آفتاب را هم تجربه می کنید. دسامبر را هم می توان به عنوان کوتاه ترین ماه سال شناخت که روزهایی در سال با میانگین 8 ساعت و 45 دقیقه روشنایی روز را دارا است. اگر زندگی در شهر لیون فرانسه را انتخاب کرده اید، این شهر از نظر آب و هوایی بسیار دل انگیز و دل چسب بوده و به عنوان یکی از گزینه های خوب برای گردش و مهاجرت از نظر آب و هوا می باشد. به طور کلی می توان گفت کشور فرانسه برای مهاجرت شرایط بسیار خوبی را دارد.

شرایط و کیفیت زندگی در لیون

اگر زندگی شهری را دوست دارید، زندگی در شهر لیون فرانسه یکی از بهترین مکان‌های فرانسه برای مهاجران است. لیون به دلیل فرهنگی بودن شهری سرگرم کننده، جوان و شاداب شناخته شده است که باعث شده شرایط و کیفیت زندگی در لیون بسیار مطلوب باشد. این شهر خانه چندین دانشگاه معتبر است، به این معنی که شهر همیشه پر از جوانانی است که آن را در تمام طول سال مشغول نگه می‌دارند. لیون و مناطق اطراف آن یک نیروگاه اقتصادی برای فرانسه و اروپا هستند، بنابراین خانه افرادی از سراسر جهان است که به دنبال کار سخت و استراحت در شهری است که شکوه پاریس را ندارد. لیون قطعا یک مرکز شهری است، بنابراین اگر قصد کار دارید، مشکلی برای یافتن شغل نخواهید داشت. این شهر به دلیل نرخ بیکاری پایین، آمار پایین جرم و جنایت، وجود دانشگاه های خوب برای تحصیل در لیون، امنیت مالی، شرایط و امکانات رفاهی و تفریحی و همچنین موقعیت ایده آل برای رفتن به سمت جنوب به ریویرای فرانسوی و لذت بردن از آب و هوای مدیترانه ای یا رفتن به کوه های آلپ در زمستان دارد، که همه اینها باعث مهاجر پذیری این شهر شده است. خیلی ها هستند که می گویند لیون بهترین شهر فرانسه است و بحث کردن با آنها سخت است. غذای خوب، تفریح ​​خوب و تنوع جزء لاینفک زندگی در شهر لیون هستند. در ادامه بحث برای بررسی بهتر لیون بعضی از آمارهای جهانی و شاخص های این شهر را مورد بررسی قرار می دهیم:

شاخص جهانی

رتبه جهانی

شاخص قدرت خرید

87.50 بالا

شاخص ایمنی

48.10 متوسط

شاخص مراقبت های بهداشتی

78.06 بالا

شاخص آب و هوا

88.51 بسیار بالا

شاخص هزینه زندگی

67.91 متوسط

نسبت قیمت ملک به درآمد

9.79 متوسط

شاخص زمان رفت و آمد ترافیک

35.89 متوسط

شاخص آلودگی

53.20 متوسط

 

زندگی در استراسبورگ

این مقاله را از دست ندهید: زندگی در استراسبورگ فرانسه

در این مقاله ما تمام جوانب زندگی در استراسبورگ فرانسه را به شما خواهیم آموخت.

لیست مزایای زندگی در لیون

 در لیست زیر به مزایای زندگی در لیون می پردازیم، با ما همراه باشید:

  • همه امکانات و جاذبه های اصلی شهر اما بدون قیمت پاریس
  • حمل و نقل عمومی عالی از جمله اتوبوس و مترو و ایستگاه مرکزی قطار
  • با زندگی در شهر لیون فرانسه یک مرکز عمده برای خرید، داروسازی، صنعت، بانکداری و موارد دیگر که کار را آسان می کند و دستمزد خوب خواهید داشت.
  • موقعیت خوبی برای سفر به جنوب، پاریس، آلپ، سوئیس و ایتالیا
  • امکانات رفاهی و جاذبه‌های فرهنگی باورنکردنی، این شهر را برای افرادی که می‌خواهند از زندگی شهری حداکثر استفاده را ببرند و چیزهای جدید زیادی را برای دیدن و انجام امتحان کنند، عالی کرده است. شما هرگز در شهر لیون بی حوصلگی نخواهید داشت.

لیست معایب زندگی در لیون فرانسه

هر شهری علاوه بر مزایا، معایبی هم دارد که در حال حاضر به معایب زندگی در لیون فرانسه اشاره می کنیم:

  • مانند همه شهرهای بزرگ، شهر لیون دارای مناطق «کمتر امن» است که نرخ جرم و جنایت بسیار بالا و تعداد زیادی بی خانمان دارند.
  • آب و هوای شهر لیون فرانسه هنگامی که باد می وزد آلودگی را به سمت شهر کمی می آورد. این زیاد نیست، اما برای سلامتی خوب نیست.
  • از جمله شرایط زندگی در لیون رانندگی به خصوص با تعداد زیادی خیابان های یک طرفه، علائم شلوغ، بسته شدن جاده های ساختمانی زیاد و بدون پارکینگ است.

جزئیات هزینه زندگی در لیون فرانسه

بخشی از دلیل محبوبیت لیون این است که به اندازه پاریس سرگرم کننده و هیجان انگیز است، بدون هزینه های دیوانه کننده. بر اساس تحقیقات، تفاوت هزینه ها در لیون فرانسه و شهر پاریس حدود 1000 یورو است. برای هر 1000 یورویی که در لیون دارید، برای زندگی در پاریس به 2000 یورو نیاز دارید. عملاً هزینه های زندگی در لیون فرانسه برای همه چیز کمی ارزان تر است. یک نوشیدنی در پاریس 6 یورو و در لیون 4 یورو ارزش دارد. برای بررسی هزینه زندگی در فرانسه می توان گفت یک قهوه در پاریس 4 یورو و در شهر لیون فقط 3 یورو است. زندگی در این شهر به‌ عنوان یک شهر بزرگ فرانسه، می‌تواند برای کسانی که بودجه کمی دارند و کسانی که می‌خواهند کمی بیشتر هزینه کنند، فراهم کند.

بخشی از هزینه زندگی در لیون فرانسه

متوسط قیمت اینترنت و خط تلفن حدود 30 یورو در ماه

قبوض آب و برق ضروری از 180 یورو در ماه

همه چیز از سالن های ورزشی، کافه ها، رستوران ها و مغازه ها گرفته تا پزشکان، مدارس و دسترسی به اینترنت رایگان است.

قیمت خانه و اجاره خانه در لیون فرانسه و مقایسه آن

قیمت خانه و اجاره خانه در لیون فرانسه تفاوت مالی قابل توجه با پاریس دارد. مخارج در شهر لیون بسیار منطقی تر است. می توانید انتظار داشته باشید که ماهانه 900 یورو برای یک آپارتمان غیرمبلمان و با متراژ مناسب در یکی از بهترین مناطق برای قیمت خانه در شهر لیون فرانسه بپردازید. اگر موقعیت و اندازه را فدا کنید، به راحتی می توانید یک آپارتمان خوب را با 500 یورو اجاره خانه در لیون فرانسه تهیه کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد اجاره و نحوه انجام آن را در راهنمای ما اجاره ملک در فرانسه بیابید. اگر می‌خواهید خرید ملک در فرانسه را تجربه کنید، یک خانه شهری حداقل 500000 یورو به شما تعلق می‌گیرد و قیمت‌ها از آنجا افزایش می‌یابد. آپارتمان‌ها در لیون بسیار رایج هستند، بنابراین قیمت‌ها را معقول‌تر خواهید یافت. یک آپارتمان دو تخته در مرکز شهر با قیمت 150000 یورو پیدا می شود.

قیمت خانه و اجاره خانه در لیون فرانسه

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

5,716.67 €

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز

4,250.00 €

اجاره آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

786.43 €

اجاره آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز

589.40 €

میزان قیمت و هزینه مواد غذایی در لیون

هزینه زندگی در لیون فرانسه و مواد غذایی استاندارد از سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای بزرگ از نظر قیمت تفاوت چندانی ندارند، بنابراین چیزهایی مانند شیر، تخم‌مرغ، ماکارونی و غیره در سراسر فرانسه استاندارد هستند و خوردن آن‌ها با بودجه آسان است. مانند بسیاری از شهرهای بزرگ، شهر لیون دارای انبوهی از بازارهای روباز میوه و سبزیجات و همچنین نانوایی ها، ماهی فروشان و قصابی ها است که همگی کیفیت استثنایی را با قیمت مناسب ارائه می دهند. در جدول زیر به بخشی از هزینه های مواد غذایی و هزینه زندگی در شهر لیون فرانسه اشاره داریم:

قیمت و هزینه مواد غذایی در لیون

منوی اصلی زمان ناهار (شامل نوشیدنی) در منطقه تجاری

17 یورو

غذای ترکیبی در رستوران فست فود (غذای بزرگ مک یا مشابه)

10 یورو

500 گرم (1 پوند) سینه مرغ بدون استخوان

5.59 یورو

1 لیتر (1 لیتر) شیر پرچرب

1.16 یورو

12 تخم مرغ بزرگ

4.05 یورو

1 کیلوگرم (2 پوند) گوجه فرنگی

3.13 یورو

1 کیلوگرم (2 پوند) سیب زمینی

1.61 یورو

هزینه انرژی های مصرفی در لیون و راهکار کاهش مصرف

شهر لیون به طور مداوم در حال تکامل است و به یک شهر هوشمند نوآور، پایدار و پر جنب و جوش تبدیل می شود. لیون با یکی از بزرگترین پروژه های توسعه شهری و اولین توسعه شهری مورد تایید WWF در فرانسه همکاری دارد. این یک هدف بلندپروازانه مانند اهداف کربن صفر دارد: انتشار سالانه گازهای گلخانه ای در پایان پروژه شهری نباید از سطح انتشار در شروع پروژه بیشتر باشد. به طور متوسط، برای زندگی در شهر لیون کاربران برق در این شهرستان حدود 135 دلار در ماه برای برق خرج می کنند. هزینه انرژی های مصرفی در لیون به 1620 دلار در سال می رسد. این 16 درصد کمتر از میانگین ملی قبض برق 1932 دلاری است. متوسط ​​نرخ برق در شهرستان لیون، هزینه 13 ¢/کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) دارد، به این معنی که متوسط ​​مصرف کننده برق در شهرستان لیون، از 1055 کیلووات ساعت برق در ماه و 12660 کیلووات ساعت در طول دوره استفاده می کند. چقدر می توانید در قبوض برق با استفاده از انرژی خورشیدی در شهرستان لیون، صرفه جویی کنید؟ سولار با کاهش یا حذف قبض ماهانه برق در هزینه شما صرفه جویی می کند. مقداری که می توانید با انرژی خورشیدی در لیون کانتی صرفه جویی کنید بر اساس دو عامل است: اکنون چقدر برای برق خرج می کنید و چه مقدار از قبض برق خود را می توانید با انرژی خورشیدی جبران کنید. بر اساس شدت و میزان ساعات نور خورشید در شهرستان لیون، متوسط ​​مصرف کننده برق در شهرستان لیون، به یک سیستم پانل خورشیدی 10.6 کیلووات (کیلووات) نیاز دارد تا 100٪ از مصرف برق سالانه 12660 کیلووات ساعت خود را جبران کند. در بازار EnergySage، خریداران خورشیدی در Lyon County، به طور متوسط ​​32000 دلار برای یک سیستم پانل خورشیدی 10.6 کیلووات پرداخت می کنند. صرفه جویی از جبران 100٪ قبض برق با خورشیدی می تواند به سرعت افزایش یابد! با فرض افزایش سالانه 0.0 درصدی قیمت برق، شخصی در لیون کانتی، می تواند انتظار داشته باشد که 1600 دلار در سال اول، 8100 دلار در مدت پنج سال، 16200 دلار در 10 سال و 32400 دلار در طول 20 سال در قبض برق صرفه جویی کند.

سیستم حمل و نقل در لیون و قیمت آن

حمل و نقل عمومی شهر لیون با متروی عالی، اتوبوس های خوب و سیستم کرایه دوچرخه فوق العاده عالی است. در ماه‌های شلوغ تابستان، سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی و رانندگی نکردن احتمالاً ارزان‌تر، آسان‌تر و سریع‌تر است. امکانات خوب حمل و نقل در این شهر باعث شده هزینه زندگی در لیون فرانسه کاهش پیدا کند. در جدول زیر به سیستم حمل و نقل در لیون و قیمت آن می پردازیم.

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

1.90 €

مجوز ماهانه (قیمت معمولی)

65.00 €

شروع تاکسی (تعرفه معمولی)

5.00 €

تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه معمولی)

1.54 €

تاکسی 1 ساعت انتظار (تعرفه معمولی)

29.40 €

بنزین (1 لیتر)

2.00 €

شهر لیون فرانسه

جزئیات هزینه تفریحات در شهر لیون فرانسه

برای سفر به شهر لیون به چه مقدار پول نیاز دارید؟ شما باید برنامه ریزی کنید که روزانه حدود 100 یورو (103 دلار) در تعطیلات خود در لیون خرج کنید، که میانگین قیمت روزانه بر اساس هزینه های سایر بازدیدکنندگان است. مسافران گذشته به طور متوسط ​​33 یورو (34 دلار) برای وعده های غذایی یک روزه و 14 یورو (14 دلار) برای حمل و نقل محلی هزینه کرده اند. همچنین، میانگین قیمت هتل در لیون برای یک زوج 85 یورو (87 دلار) است. بنابراین، هزینه زندگی در لیون فرانسه و اقامت فرانسه برای سفر به لیون برای دو نفر به مدت یک هفته به طور متوسط ​​1405 یورو (1442 دلار) هزینه دارد. تمام این میانگین قیمت‌های سفر از مسافران دیگر جمع‌آوری شده است تا به شما در برنامه‌ریزی بودجه سفر کمک کند. سرگرمی ها و فعالیت ها در لیون معمولاً به طور متوسط ​​16 یورو برای هر نفر در روز هزینه دارند. این شامل هزینه های پرداخت شده برای بلیط ورودی به موزه ها و جاذبه ها، تورهای روزانه و سایر هزینه های گشت و گذار می شود. افراد دیگر برای سرگرمی در لیون چه چیزی خرج کردند؟ این هزینه‌های واقعی مربوط به مسافران واقعی است و می‌تواند تصوری از قیمت‌ های زندگی در لیون به شما بدهد که در جدول زیر به شما نشان می دهیم، اما هزینه‌های شما بر اساس سبک سفرتان متفاوت است.

هزینه تفریحات در شهر لیون فرانسه

باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای 1 بزرگسال

33.11 €

اجاره زمین تنیس (1 ساعت در آخر هفته)

17.50 یورو

سینما، اکران بین المللی، 1 صندلی

12.00 €

 

جاذبه های شهر لیون فرانسه

شهر لیون به معنای واقعی کلمه هزاران ساختمان دارد که آنقدر پیچیده رنگ آمیزی شده اند که ممکن است در نگاه اول متوجه آنها نشوید.

پارک Tête d’Or

شهر لیون پارک شگفت انگیز Tête d’Or را دارد. پارک Tête d’Or یک زیبایی بزرگ و سبز است که 105 هکتار از جمله یک دریاچه 16 هکتاری را پوشش می دهد. یک باغ وحش رایگان و باغ گیاه شناسی وجود دارد. این یک مکان ایده آل برای پیک نیک، پیاده روی، قرار ملاقات، قایق سواری و بسیاری موارد دیگر اسکه یکی از مکان های جذاب برای زندگی در لیون محسوب می شود.

منطقه Vieux-Lyon

منطقه تاریخی زیبای شهر لیون، به نام منطقه Vieux-Lyon، به عنوان سایت یونسکو طبقه بندی شد، در حالی که منطقه مدرن واقع در منطقه Confluence لیون به یکی از پایدارترین و نمونه ترین مناطق اروپا تبدیل شده است. زیبایی معماری شهر لیون در این است که تحولات جدید بخش های تاریخی لیون را تخریب نمی کند. هر دو قسمت در نوع خود زیبا و منحصر به فرد هستند و شایسته است.

وتردام دو فورویر

وتردام دو فورویر در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و لیون تور متالیک دو فورویر را نیز دارد. پس چرا آنها بهتر از پاریس هستند؟ خوب، آنها هر دو در تپه Fourvière، جایی که شهر در سال 43 قبل از میلاد تأسیس شده است، قرار دارند، و زندگی در شهر لیون فرانسه این امکان را به شما می دهد که از پله ها با مناظر شگفت انگیز بالا بروید یا از فونیکولار لیون، که یک قطار فرانسوی به سبک قدیمی است، استفاده کنید. این یک تجربه عالی است و فقط در لیون یافت می شود اما نه در پاریس! یک واقعیت جالب دیگر این است که برج لیون در آسمان بالاتر از برج ایفل است. زیرا که روی یک تپه مرتفع قرار دارد.

نقاشی‌های دیواری CitéCréation

نقاشی‌های دیواری CitéCréation نقاشی‌های دیواری شگفت‌انگیزی بر روی دیوارها هستند که به شهر جذابیت می‌بخشند. Le Mur des Canuts یکی از زیباترین ها است که در Croix Rousse واقع شده است، اما بسیاری از آنها معروف هستند. یک پروژه جدیدتر حتی چراغ ها را در طراحی گنجانده است و یک پروژه مدرن منحصر به فرد است. با تماشای جاذبه های شهر لیون فرانسه شما از همه این زیبایی ها، می توانید یک زندگی زیبا تری را برای خود رقم بزنید.

پیشنهاد می شود محصول آموزشی گام به گام تا اخذ اقامت را تهیه و مشاهده بفرمایید تا شما را در انتخاب هر چه بهتر مقصد مهاجرت کمک و راهنمایی کند.

هزینه زندگی در فرانسه


سوالات متداول

✅ تفاوت بین هزینه زندگی در لیون فرانسه و شهر پاریس چقدر است؟

هزینه زندگی در لیون فرانسه حدود 1000 یورو با شهر پاریس تفاوت دارد.

✅ قیمت خانه در شهر لیون فرانسه و اجاره خانه در لیون فرانسه به چه صورت است؟

قیمت خانه و اجاره خانه در لیون فرانسه تفاوت مالی قابل توجه با پاریس دارد. می توانید ماهانه 900 یورو برای یک آپارتمان غیرمبلمان و با متراژ مناسب در یکی از بهترین مناطق شهر لیون تهیه کنید.

✅ آب و هوای شهر لیون فرانسه چگونه است؟

ماه های با بارش برف در شهر لیون فرانسه، ژانویه تا آوریل، نوامبر و دسامبر است ژانویه سردترین ماه، و جولای گرم ترین ماه سال در شهر لیون می باشد.

سخن پایانی

چیزهای زیادی در شهر لیون وجود دارد که زندگی در این شهر را به چیزی خاص تبدیل می کند. شهرقدیمی لیون خیره کننده است و معماری، رودخانه، تپه و ساختمان های نقاشی شده آن را به یکی از زیباترین شهرهای فرانسه تبدیل کرده است. از نظر فرهنگی و تاریخی، جاذبه های گردشگری، رستوران ها و کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. این شهر پایتخت غذا در فرانسه است و بیش از 2000 رستوران با سرآشپزهای باورنکردنی را در خود جای داده است. اگر اهل غذا خوردن هستید، از Les Halle de Lyon یا هر چیزی که می‌گوید «Bouchon» شروع کنید. این رستوران ها بخشی از روح لیون را تشکیل می دهند. به لطف فرصت های شغلی شگفت انگیز، میراث فرهنگی، غذای خوب و ارتباطات خوب، شهر لیون به مقصدی برای بسیاری از مهاجرانی که به فرانسه مهاجرت می کنند تبدیل شده است هزینه زندگی در لیون فرانسه جایگزین خوبی برای زندگی در پاریس برای کسانی است که زندگی شهری را دوست دارند اما محیطی مقرون به صرفه تر را ترجیح می دهند. همچنین شرایط زندگی در لیون می تواند مورد پسند برای هر شخصی باشد و یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در فرانسه است. مهاجران در اینجا در کنار مردم محلی، دانشجویان و دانشجویان بین المللی زندگی می کنند. نتیجه این امر یک محیط ذوب فرهنگی، زبان و مردم مختلف است که زندگی در لیون را آسان می کند. بر خلاف سایر مناطق فرانسه، جایی که مهاجران می توانند گروه های فشرده تشکیل دهند و هرگز به طور کامل با فرانسوی ها ادغام نشوند، شهر لیون یک ترکیب واقعی است. جالب اینجاست که مهاجران در لیون تمایل به عبور از فرهنگ ها و مرزها دارند. اکثر گروه های مهاجران شامل بریتانیایی ها، اسپانیایی ها، آمریکایی ها، استرالیایی ها، فنلاندی ها و غیره هستند. همه انگلیسی صحبت می کنند، بنابراین کلاس یوگای مهاجر محلی شما احتمالا به زبان انگلیسی خواهد بود، اما همه ملیت ها را در آنجا خواهید یافت. توضیحات کاملی در خصوص شرایط زندگی در لیون داده ایم، اگر در مورد زندگی در شهر لیون فرانسه، قیمت خانه در شهر لیون فرانسه و آب و هوای شهر لیون فرانسه سوال دارید با موسسه MIE تماس بگیرید و مشاوره از سیستم مشاوره رایگان این مجموعه استفاده نمایید.

امتیاز 3.2 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان