زندگی در بولونیا

بدون نظر

شهر منحصر به فرد بولونیا، واقع در بخش شمالی ایتالیا، براساس نقشه بولونیا تقریباً در سه‌نقطه بین میلان، ونیز و فلورانس قرار دارد و دارای تاریخ و فرهنگ فوق العاده غنی است. این شهر مهم ایتالیا از نظر تاریخی، اقتصادی و از نظر غذایی مهم است. بولونیا به دلایل متعدد مکانی بسیار زیبا و جذاب برای زندگی می باشد. با وجود اینکه بولونیا دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی مانند تور‌های معروف آن است، در مقایسه با شهرهای دیگر ایتالیا مانند رم یا فلورانس کمتر توریستی است و حال و هوای شهر اصیل ایتالیایی همچنان بسیار وجود دارد. شهرت بولونیا در جهان این است که قدیمی ترین دانشگاه تمدن غرب را دارد، دانشگاه ها آن را برای جوانان جذاب می کنند، اما دانشجویان کل جمعیت این کشور را تشکیل نمی دهند. همچنین، بولونیا به خاطر زندگی شبانه و غذای عالی خود شناخته شده است. تجربیات زندگی در بولونیا نشان می دهد که از بسیاری جهات شهری مناسب برای همه افراد می تواند باشد: تاجر، دانشجو، بازنشسته، هنرمند، دانشمند، عاشق طبیعت، شیک پوش. مردم از همه جا برای تحصیل به شهر می آیند و سپس برای کار می مانند و تشکیل خانواده می دهند و زندگی در بولونیا را ادامه می دهند. در این تحقیق سعی کرده ایم به شهر بولونیا بپردازیم و چگونگی زندگی در این شهر را تا حدودی شرح دهیم و مطالب ارایه شده را توسط سایت های معتبر و وکلای محلی این کشور گردآوردی کرده ایم که به منزله ارایه خدمات نمی باشند. اگر شما عزیزان در خصوص هزینه زندگی در بولونیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری را برای مهاجرت به ایتالیا دریافت نمایید می توانید با موسسه ملک پور تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تماس با مازندگی در بولونیا ایتالیا

معرفی شهر بولونیا ایتالیا

اگر بخواهیم به معرفی شهر بولونیا ایتالیا بپردازیم بهتر است بدانید این شهر، پایتخت منطقه امیلیا رومانیا، شهری غرق در تاریخ و فرهنگ است که توسط تپه های سبز احاطه شده است. گنجینه های هنری و معماری فراوانی را در زیر سایه برج ها و رواق های خود مخفی کرده است. قدیمی ترین دانشگاه اروپا که در سال 1088 پس از میلاد تأسیس شد در شهر Bologna است. همچنین بخاطر غذاهای لذیذ خود شهرت فراوانی دارد بسیاری بولونیا را پایتخت غذای ایتالیا می دانند. هزینه زندگی در بولونیا بسیار مقرون به صرفه تر از سایر شهرهای اصلی شمال ایتالیا است. دسترسی به بولونیا با هواپیما، قطار یا ماشین از سراسر جهان آسان است. شهر Bologna اولین شهر ایتالیایی بود که به عنوان شهر موسیقی یونسکو در سال 2006 انتخاب شد. بولونیا به دلیل 95000 دانش آموزی که در این شهر ثبت نام کرده اند، آن را به مکانی پر جنب و جوش، پویا، سرزنده و جهانی تبدیل کرده است. دو تا از بهترین نمونه ها، برج Asinelli و برج ناتمام Garisenda، اکنون به نمادی از شهر تبدیل شده اند.

آب و هوای شهر بولونیا ایتالیا

بولونیا، پایتخت منطقه امیلیا رومانیا، واقع در دره پو قراردارد. آب و هوای شهر بولونیا ایتالیا معتدل مرطوب است. زمستان ها کاملا سرد و مرطوب است، در حالی که تابستان ها گرم و گل آلود است. این شهر در بخش جنوب شرقی دره پو، 70 کیلومتری دریای آدریاتیک واقع شده است. بارندگی در شهر Bologna متوسط ​​است. بارش ها در طول فصول به خوبی صورت میگیرند، تابستان فصلی است که در آن بارندگی کمتر است. در تابستان و اواخر بهار ممکن است به صورت رعد و برق رخ دهند. معمولا زمستان هایی سرد، مرطوب و کسل کننده ای دارد. به گونه ای که دما می تواند حتی در طول روز، به ویژه در ماه های دسامبر و ژانویه، حدود 0 درجه سانتی گراد برسد. برف معمولاً حداقل یک بار در سال می‌بارد و گاهی اوقات می‌تواند فراوان باشد. تابستان های این شهر هم از ژوئن تا آگوست، گرم و گل آلود و به طور کلی آفتابی است.

جمعیت شهر بولونیا چقدر است؟

از نظر شما جمعیت شهر بولونیا چقدر است؟ نمودار سطح جمعیت و نرخ رشد برای منطقه شهری بولونیا ایتالیا از سال 1950 تا 2022 را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم. پیش‌بینی‌های جمعیتی سازمان ملل شهر Bologna نیز در لیست زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

 • جمعیت فعلی منطقه شهری بولونیا در سال 2022، 812000 نفر است که نسبت به سال 2021، 0.37 درصد افزایش داشته است.
 • جمعیت منطقه شهری بولونیا در سال 2021، 80900 نفر بود که نسبت به سال 2020 0.37 درصد افزایش داشت.
 • جمعیت منطقه شهری بولونیا در سال 2020، 806000 نفر بوده که نسبت به سال 2019 0.37 درصد افزایش داشته است.
 • جمعیت متر منطقه شهری وی بولونیا در سال 2019، 803000 نفر بوده که نسبت به سال 2018 0.37 درصد افزایش داشته است.

 

شرایط و کیفیت زندگی در بولونیا

در مورد چگونگی شرایط و کیفیت زندگی در بولونیا جدولی را تهیه نموده ایم. این شهر بولونیا از لحاظ تاریخی یک مرکز مهم صنعت و همچنین یک مرکز حمل و نقل بزرگ بوده است و در سال 2011 از نظر کیفیت زندگی در رتبه اول ایتالیا قرار گرفت.

شاخص کیفیت زندگی

136.97

شاخص قدرت خرید

54.55 پایین

شاخص ایمنی

52.89 متوسط

شاخص مراقبت های بهداشتی

79.17 بالا

شاخص آب و هوا

88.12 بسیار بالا

شاخص هزینه زندگی

60.36 متوسط

نسبت قیمت ملک به درآمد

11.61 متوسط

شاخص زمان رفت و آمد ترافیک

32.90 کم است

شاخص آلودگی

57.37 متوسط

شاخص کیفیت زندگی

136.97 متوسط

شرایط کار در بولونیا ایتالیا چگونه است؟

آیا شما تحقیق کرده اید که شرایط کار در بولونیا ایتالیا چگونه است؟ شهر بولونیا اقتصاد پر رونقی دارد و از نظر نرخ رشد اقتصادی در رتبه اول ایتالیا و 47 در اروپا قرار دارد. اقتصاد محلی بولونیا به شدت به صنایع سنگین و تولید وابسته است، صنایع اصلی ماشین سازی، مهندسی شیمی، تولید نساجی، مد و سرامیک هستند. صنایع غذایی نیز یکی از بزرگترین صنایع این شهر است. همچنین یک مرکز مالی قوی در بولونیا وجود دارد و بسیاری از شرکت های بیمه ایتالیایی در آن قرار دارند. اقتصاد صنعتی پر رونق بولونیا همچنین باعث شده است که بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله دوکاتی، لامبورگینی، مازراتی، بونفیگلیولی و گروه هرا به این شهر نقل مکان کنند. شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA برای کار در ایتالیا در بولونیا به مجوز نیاز دارند و از آنجایی که برای درخواست خود از کارفرمای احتمالی خود به کمک نیاز دارند، باید قبل از درخواست، کار در شهر تضمین شده باشند. بنابراین به طور کلی باتوجه به منابعی که در این شهر قرار دارد افراد می توانند در زمینه های کار آفرینی یا استارت آپ اقدام به کار نمایند.

بررسی سیستم آموزش و تحصیل در بولونیا

اگر بخواهیم به بررسی سیستم آموزش و تحصیل در بولونیا بپردازیم باید بگوییم که دانشگاه بولونیا قدیمی ترین دانشگاه در جهان غرب است. این دانشگاه که در سال 1088 تأسیس شد، به دلیل آماده‌سازی دانش‌آموزانی مانند دانته، پترارکا، و کاردوچی و اخیراً به دلیل داشتن استاد اومبرتو اکو نویسنده و رومانو پرودی، نخست‌وزیر سابق، مشهور است. در امیلیا رومانیا حدود هفت کالج و دانشگاه وجود دارد. یک سیستم آموزش عالی سه دوره ای متشکل از تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را می توانید در این شهر تجربه کنید. این شهر جزو بهترین شهر های ایتالیا برای تحصیل می باشد. بخشی از هزینه زندگی دانشجویی در بولونیا را در جدول زیر برای شما شرح می دهیم:

میانگین هزینه کرایه اتاق در نزدیک دانشگاه

370 یورو در ماه

میانگین هزینه کرایه اتاق در نزدیک دانشگاه

حدود 250 یورو در ماه

هزینه خورد و خوراک و تفریح و سایر هزینه هاا

650 یورو در ماه

هزینه زندگی در بولونیا چقدر است؟

از نظر شما هزینه زندگی در بولونیا چقدر است؟ شهر بولونیا از نظر شلوغی مانند شهرهای بزرگ معروف نیست، اما همچنان مکان‌های بسیار متنوعی برای رفتن را برای شما فراهم می کند هنر ها و موزه های کوچکی در این شهر نهفته است که اگر باهوش و مراقب پول خود باشید، می توانید با بودجه ای حدود 560 دلار در ماه در این شهر زندگی کنید. اگر نمی خواهید خیلی مراقب باشید، 800/900 دلار واقع بینانه تر است. اجاره خانه در بولونیا نیز بسیار ارزانتر است. از نظر هزینه زندگی در بولونیا می توان گفت، از نظر غذا کمی گرانتر است. در بولونی، شهروندانش بیشتر پول را برای غذا، در بازارها و فروشگاه‌های مواد غذایی خرج می‌کنند. اگر خانواده دارید و به عنوان دانشجو زندگی نمی‌کنید، هفته‌ای حدود 170 دلار صرف خرید مواد غذایی به عنوان هزینه زندگی در ایتالیا می‌شود. شهروندان بولونی حداقل دستمزد نسبتا معقولی دارند که به شهروندان این امکان را می دهد تا بدون استرس هزینه های اجاره و هزینه های اضافی خود را پوشش دهند. میانگین حقوق خالص ماهیانه آنها حدود 1500 دلار است، یعنی در اکثر موارد، افرادی که در ایتالیا زندگی می کنند می توانند حقوق خود را به گونه ای مدیریت کنند که راحت زندگی کنند و نگران گذران زندگی نباشند.

تابعیت و شهروندی ایتالیا

این مقاله را از دست ندهید: تابعیت و شهروندی ایتالیا

در این مقاله ما تمام جوانب تابعیت و شهروندی ایتالیا را به شما خواهیم آموخت.

جزئیات خرید انواع خانه و قیمت اجاره خانه در بولونیا

نیاز است که اطلاعاتی را در مورد جزئیات خرید انواع خانه و قیمت اجاره خانه در بولونیا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ارزان ترین چیزی شبیه به آپارتمانی که می توانید در شهر بولونیا اجاره کنید آپارتمان های استودیویی است که از حدود 400 دلار شروع می شود. اگر به دنبال اجاره آپارتمان هستید و هزینه زیادی نمی پردازید، باید از مرکز شهر فاصله گرفته و با کمی بیش از 500 دلار اجاره کنید. اگر به مرکز شهر فکر می کنید، 200 دلار بیشتر به آن اضافه کنید.

هزینه اجاره خانه در بولونیا

کرایه آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

735.00 €

کرایه آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز

558.33 €

کرایه آپارتمان (3 خوابه) در مرکز شهر

1,380.77 €

کرایه آپارتمان (3 خوابه) خارج از مرکز

1,083.33 €

قیمت خرید هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4,050.00 €

قیمت خرید هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز

2,812.50 €

قیمت و هزینه مواد غذایی در بولونیا

 اگر بخواهیم به محاسبه قیمت و هزینه مواد غذایی در بولونیا بپردازیم، باید بگوییم که در مورد بیرون رفتن و غذا خوردن در رستوران ها، مقدار پولی که خرج می کنید بستگی به خودتان دارد، بهترین توصیه این است که از مردم محلی بخواهید بهترین مکان ها را پیدا کنند. شما با زندگی در بولونیا می توانید مزه بهترین پاستا در ایتالیا و بستنی را نیز تجربه کنید. وقتی نوبت به خرید مواد غذایی می رسد، اگر با دقت خرید کنید، سبزیجات بیشتری بخرید و از سوپرمارکت های کوچک واقع در مرکز که گران تر هستند اجتناب کنید، می توانید با 220 دلار در ماه گذارن رندگی داشته باشید. اگر قصد آشپزی دارید، از ماکارونی استفاده کنید، زیرا ارزان و مغذی است.

غذا، رستوران ارزان

17.50 یورو

آب (بطری 0.33 لیتری)

1.12 €

قرص نان سفید تازه (500 گرم)

1.85 €

برنج (سفید)، (1 کیلوگرم)

2.25 یورو

فیله مرغ (1 کیلوگرم)

9.56 €

سیب زمینی (1 کیلوگرم)

1.27 €

گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)

2.51 €

موز (1 کیلوگرم)

1.60 €

هزینه انرژی های مصرفی در بولونیا

هزینه انرژی های مصرفی در بولونیا را هم هنگام مهاجرت به این شهر باید در نظر بگیرید. خدمات اولیه ماهانه (شامل برق، آب، زباله، گرمایش و سرمایش) به اندازه برخی کشورهای گران قیمت دیگر هزینه ندارد. برای یک آپارتمان در حدود 85 متر مربع، اینها تقریباً 180 دلار برای شما هزینه دارند. با این حال، اینترنت در شهر بولونیا کمی گران تر است و حدود 30 دلار در ماه است.

هزینه انرژی های مصرفی در بولونیا

پایه (برق، گرمایش، سرمایش، آب، زباله) برای آپارتمان 85 متری

199.04 €

1 دقیقه. تعرفه تلفن همراه پیش پرداخت محلی (بدون تخفیف یا طرح)

0.18 €

اینترنت (60 مگابیت در ثانیه یا بیشتر، داده نامحدود)

€ 25.00

زندگی در بولونیا

سیستم حمل و نقل در بولونیا و قیمت آن

در مورد سیستم حمل و نقل در بولونیا و قیمت آن باید بگوییم بهتر است در فاصله از مرکز بولون زندگی و از دوچرخه استفاده کنید تا از ترافیک و پول زیاد جلوگیری کنید. دوچرخه ها قیمت زیادی ندارند و می توانید هر ماه یک بار دوچرخه های دست دوم را در حراج پیدا کنید. اگر می خواهید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید، بلیط ماهانه برای تمام وسایل حمل و نقل عمومی در شهر می تواند در محدوده 40 دلار تغییر کند.

هزینه حمل و نقل در شهر بولونیا

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

1.50 €

مجوز ماهانه (قیمت معمولی)

35.50 €

شروع تاکسی (تعرفه معمولی)

5.00 €

تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه معمولی)

1.15 €

تاکسی 1 ساعت انتظار (تعرفه معمولی)

25.00 €

بنزین (1 لیتر)

2.04 €

هزینه تفریحات در شهر بولونیا ایتالیا

هزینه تفریحات در شهر بولونیا ایتالیا از عوامل مهم است که گردشگران و مهاجران باید آن را محاسبه کنند. تفریح ​​و سرگرمی در ورزش قطعاً در شهر Bologna گران است، که یک پدیده معمولی برای اکثر کشورهای اروپایی است. عضویت در باشگاه بدنسازی یا باشگاه تناسب اندام حدود 50 دلار انجام شده، در حالی که عاشقان سینما نیز باید برای هر نفر 10 دلار برای بلیط سینما بپردازند.

باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای 1 بزرگسال

52.47 €

اجاره زمین تنیس (1 ساعت در آخر هفته)

24.78 €

سینما، اکران بین المللی، 1 صندلی

9.00 €

سیستم درمانی در بولونیا و هزینه های آن

سیستم درمانی در بولونیا و هزینه های آن رایگان نیست، اما هزینه‌ ها معمولاً کاملاً معقول هستند و کمک‌ های پزشکی اورژانسی بدون در نظر گرفتن ملیت و پیش‌ پرداخت، به افراد نیازمند ارائه می‌شوند. مراقبت های بهداشتی در شهر بولونیا به دو صورت عمومی و خصوصی ارایه می شود. بیشتر خدمات مستلزم تقسیم هزینه هستند و اکثر آنها با هزینه کامل بیمار انجام می شوند. هزینه مشارکت «بلیت» نامیده می‌شود و برای برخی از ویزیت‌ های اورژانس، مشاوره‌ های تخصصی، روش‌های تشخیصی و آنالیزهای آزمایشگاهی اعمال می‌شود. میزان کمک هزینه منطقه به منطقه متفاوت است و به نوع خدمات مورد نیاز و وضعیت بیمار بستگی دارد. برای دسترسی به خدمات بهداشت ملی ایتالیا باید یک Tessera Sanitaria معتبر (کارت بیمه سلامت ایتالیا) یا معادل آن از یک کشور دیگر اتحادیه اروپا (کارت EHIC – کارت بیمه سلامت اروپا) داشته باشید. شهروندان خارجی با مجوز اقامت منظم کاملاً از حقوق و رفتاری مشابه با هر شهروند ایتالیایی برخوردار هستند. خدمات درمانی خصوصی در ایتالیا نیز مانند سایر کشورها با پرداخت هزینه ارائه می شود.

هزینه های بهداشت و درمان

[امتیاز] 0.79

کیفیت مراقبت های بهداشتی

 [امتیاز] 0.82

امید به زندگی

(سال) 82.69

امید به زندگی

[امتیاز] 0.96

دیدنی های شهر بولونیا ایتالیا

اکنون وقت آن رسیده که دیدنی های شهر بولونیا ایتالیا را معرفی کنیم. پس تا انتهای این بخش با ما همراه باشید:

 • تور پیاده روی بولونیا: اولین کاری که باید هنگام ورود به بولونیا انجام دهید این است که شهر را از مسیرهای لازم طی کنید و مشاهده گر جاذبه ها باشید.
 • Piazza Maggiore: میدان اصلی در مرکز تاریخی بولونیا است. شما در حالی که در کافه های سر باز نوشیدنی میل میکنید می توانید ساختمان‌های قدیمی اطراف، و فواره زیبای نپتون را مشاهده کنید. کلیسای سن پترونیو نیز ارزش بازدید دارد.
 • دو برج کج بولونیا: نماد اصلی شهر هستند. واقع در مرکز شهر، بلندتر از این دو، Torre degli Asinelli با ارتفاع 97.2 متر (بلندترین برج کج قرون وسطایی در جهان) است و منظره شگفت انگیزی از شهر را از بالا ارائه می دهد.
 • منطقه بازار قرون وسطایی، Quadrilatero: تمام غذاهای لذیذ سنتی بولونی را می فروشد: با پارمیجانو، تورتلینی، تالیاتله، راگو، لامبروسکو و خیلی چیزهای دیگر لذت ببرید.

تجربیات زندگی در بولونیا از نظر مزایا و معایب زندگی

اگر بخواهیم از تجربیات زندگی در بولونیا از نظر مزایا و معایب زندگی بپردازیم باید بگوییم بولونیا در یک مکان عالی برای سفر ارزان در ایتالیا و سایر کشورهای مجاور می باشد. اما یکی از معایب که به آن بخواهیم اشاره داشته باشیم می تواند هزینه زندگی دانشجویی در بولونیا و اقامت باشد که در مقایسه با هزینه زندگی در ایتالیا و سایر شهرهای اروپا معمولاً بسیار بالا است. عمدتاً به دلیل اینکه زندگی دانشجویی و اعتبار دانشگاه آن بالاست، تقاضای زیادی از سوی دانشجویان وجود دارد. به همین دلیل شما می توانید برای اسکان خود از آپارتمان های مشترک استفاده نمایید. از مزایای آپارتمان های مشترک این است که بسیاری از آنها در محله های شلوغ دانشجویان مانند مرکز، Doors San Vitale و Santo Stefano قرار دارند و این اشتراک باعث کاهش هزینه ها می شود. یکی دیگر از مزایای این شهر و تجربیات زندگی در بولونیا نشان داده که شما می توانید با مردم این شهر ملاقات و گفت و گو داشته باشید، معمولا از طریق گروه های واتس اپ و فیس بوک می توانید ارتباط نزدیکی با مردم این شهر پیدا کنید.

مزایای زندگی در بولونیا

برای زندگی در Bologna باید نکاتی را مورد بررسی قرار دهیم و بدانیم چه نکات قوتی در این شهر وجود دارند که باعث می شود برای مهاجرین مهم باشد. در زیر مزایای زندگی در بولونیا را شرح می دهیم که بتوانیم نکات مثبت را به نمایش بگذاریم:

 • موقعیت جغرافیایی عالی زیرا فلورانس و میلان کمتر از یک ساعت با قطار فاصله دارند، در حالی که با ونیز فقط یک ساعت و نیم راه است.
 • این شهر در مجاورت بسیاری از شهرهای معروف ایتالیا قرار دارد.
 • غذاهای معروف این شهر
 • قابلیت پیاده روی در شهر و کاهش هزینه های حمل و نقل زیرا مرکز شهر کوچک است.
 • نزدیک بودن مکان های تاریخی به یکدیگر
 • مرکز شهر در تعطیلات آخر هفته به روی خودروها بسته است در عوض، آنها به روی عابران پیاده باز هستند و حرکت را تسهیل می کنند و آلودگی را کاهش می دهند.

معایب زندگی در شهر بولونیا

همانطور که به مزایای این شهر پرداخته ایم، باید معایب زندگی در شهر بولونیا را هم شرح دهیم. می توانیم بگوییم هزینه زندگی دانشجویی در بولونیا برای پرداخت هزینه های اسکان ممکن است افزایش یابد که البته اگر جایگاه خود را به صورت شراکتی با افراد دیگر تهیه کنید می توانید این هزینه را کاهش دهید. از دیگر موارد زندگی در بولونیا زمستان های بسیار سرد در این کشور است.

یکی از بهترین شهر ها برای زندگی در آلمان شهر بوخوم است، برای کسب اطلاعات درباره هزینه های زندگی و زندگی در این شهر بر روی لینک زیر کلیک کنید

زندگی در شهر بوخوم آلمان

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زندگی در بولونیا ایتالیا هستید، اینجا کلیک کنید➡️

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول

✔️ چند مورد از مکان های جذاب و دیدنی شهر بولونیا را نام ببرید؟

تور پیاده روی بولونیا، Piazza Maggiore، دو برج کج بولونیا، منطقه بازار قرون وسطایی

✔️ اگر بخواهیم از نقشه بولونیا برای شرح موقیعیت مکانی استفاده کنیم، این شهر دقیقا کجا قرار دارد؟

براساس نقشه بولونیا واقع در بخش شمالی ایتالیا، تقریباً در سه ‌نقطه بین میلان، ونیز و فلورانس قرار دارد.

✔️ برای زندگی در بولونیا در سطح معمولی ماهانه چه مقدار هزینه مورد نیاز است؟

شما می توانید با بودجه ای حدود 560 دلار در ماه در این شهر زندگی کنید.

✔️ سیستم حمل و نقل در شهر بولونیا چگونه است؟

به دلیل اینکه مرکز این شهر کوچک است به راحتی می توانید مسیر های خود را پیاده روی کنید و یا دوچرخه با هزینه های مناسب را کرایه نمایید، البته سیستم حمل و نقل عمومی هم مهیا است.

سخن پایانی

شهر بولونیا از لحاظ تاریخی یک شهر فرهنگی مهم در ایتالیا بوده و یکی از مراکز فرهنگی اصلی این کشور است. در سال 2000 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2006 به عنوان شهر موسیقی یونسکو انتخاب شد. اولین شهر در ایتالیا به عنوان یک شهر موسیقی و از جمله موزه بین المللی و کتابخانه موسیقی که یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر است. دو خروجی اصلی فرهنگی دیگر بولونیا تئاتر و غذا هستند. تئاتر از قرن شانزدهم در شهر محبوب بوده است و امروزه دارای یک سالن اپرای بزرگ، Teatro Comunale di Bologna، و تئاترهای مختلف، سالن های رقص و سالن های کنسرت است. غذاهای بولونیا احتمالاً بیشتر به خاطر راگو آلا بولونیز، سسی که نام خود را به آن داده است. زندگی در بولونیا به دلیل دانشگاهی که دارد باعث جذب داشجویان بسیاری شده و تقریبا یک شهر دانشجویی محسوب می شود. هزینه زندگی دانشجویی در بولونیا تقریبا مناسب است. اما اجاره خانه در بولونیا ممکن است کمی هزینه بردار باشد. دانشجویان و جوانان از بعد از تحصیل به دلیل منابعی که در این کشور وجود دارند، می توانند وارد بازار کار استارت آپی یا کارآفرینی شوند. در این تحقیق تجربیات زندگی در بولونیا را توضیح داده ایم. تمامی مطالب این تحقیق توسط سایت های معتبر و وکلای محلی جمع آوری شده و به معنای خدمات دهی نمی باشند. اگر در مورد زندگی در بولونیا و موقعیت مکانی نقشه بولونیا سوالاتی دارید و اطلاعاتی در مورد شهر بولونیا دارید با موسسه MIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

امتیاز 1 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان