آیا بهترین کشور برای مهاجرت اتریش است؟

7 نظر

آیا اتریش بهترین کشور برای مهاجرت است یا خیر؟ انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت میتواند خیلی سلیقه ایی باشد وهمچنین شرایطی که شما دارید. روش های مختلفی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد اما باید دید کدام یک میتواند برای مهاجرت و اقامت اتریش مناسب باشد، ممکن است برای برخی روش ها اتریش بهترین کشور برای مهاجرت باشد ولی در بعضی موارد خیر، مثلا در مورد روش تولد چون کشور اتریش از قانون خون پیروی میکند یعنی حتما باید یا پدر و یا مادر اتریشی باشند نمیتواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. یا برای تحصیل رشته هایی مانند حقوق، روانشناسی، اقتصاد اتریش میتواند گزینه خوبی برای تحصیل در این رشته ها باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اینکه آیا اتریش برای مهاجرت شما بهترین است یا خیر میتوانید از مشاوره مشاورین موسسه MIE بهره مند شوید تا در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی کنند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به اتریش


 

روش های مهاجرت به اتریش در 30 ثانیه

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

آیا بهترین کشور برای مهاجرت اتریش هست؟

شرایط عمومی در مورد سوال آیا بهترین کشور برای مهاجرت اتریش هست؟

اولین گام در تصمیم به مهاجرت افراد ارزیابی دقیق شرایط خود است اینگونه که فرد باید تمام ابعاد مهاجرت را بسنجد و طی مشاوره ها و سرچ های متوالی به نتیجه مطلوب برسد. درخواست متقاضی مهاجرت به اتریش پیش از اینها به موسسه رسیده است و فرد متقاضی با شرایطی تحت عنوان اینکه فرد پرستار است و همسر او مربی ورزشی(تکواندو) است و در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تحصیل کرده است و این خانواده فرزندی 3 ساله هم دارند و برای دوره زبان اتریش متقاضی مهاجرت شده اند. این خانواده پس از بررسی ها در سایت موسسه با اطمینان کامل به راهنمایی های کارشناسان و مشاورین ارشد و اینکه مقر موسسه MIE است؛ این خانواده اصرار به مهاجرت اتریش و طرح دوره زبان در دانشگاه بوستر را دارند. در پی تکمیل ظرفیت این طرح، حال این سوال پیش آمده که اتریش بهترین انتخاب برای این خانواده است؟ در ادامه به شرح کاملی از مهاجرت به اتریش و پیشنهادات دیگر می پردازیم.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه کانادا و اتریش


آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟

با توجه به اینکه انتخاب کشور برای مهاجرت سلیقه ای است. اتریش کشوری کوچک است و ظرفیت کم و قوانین سختی برای مهاجرت این کشور وجود دارد، با این وجود شاید در آینده قوانین سختگیرانه در باب مهاجرت این کشور هم اندکی مرتفع شد و امکان مهاجرت ساده افراد به اتریش فراهم شد. در این مورد به مثالی در مورد ژاپن می پردازیم چند دهه پیش افراد به سادگی به ژاپن مهاجرت می کردند مهاجرت ساده تا حدی که شب تصمیم می گرفتند صبح ساک به دست راهی می شدند؛ در آن زمان امکان کار در ژاپن فراهم بود زیرا ژاپن در ابتدای پیشرفت صنعتی بود؛ آیا اکنون هم قوانین مهاجرت به ژاپن به روال قبل است؟ خیر ژاپن قوانین سخت گیرانه ای برای اقامت تعیین کرده است و امروزه توکیو یکی از گران ترین شهرهای جهان است. اتریش هم راه های برای اخذ اقامت دارد اما این راه ها به نفع همه متقاضیان است؟ مقایسه کشور ها برای مهاجرت تحت ویدئو هایی شرح داده شده. انتخاب اول بسیار مهم است ضرب المثلی معروف که اینجا صدق می کند این است که "خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج "متقاضیان باید بسیار در این انتخاب دقت کنند و اینگونه نباشد که فرد پس از شش ماه یک سال برگردند و اظهار کند که انتخابش اشتباه بوده. در جواب به درخواست متقاضی محترم اقامت دوره زبان اتریش باید به این نکته اشاره کرد که اقامت دوره زبان اتریش برای کسانی مناسب است که وقت و امکان خواندن زبان را نداشتند.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت


توصیه و پیشنهادات موسسه MIE در مورد آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟

از آنجایی که هزبنه خواندن زبان در اتریش 300 تا 400 میلیون تومان است شما متقاضی محترم اقامت دوره زبان اتریش بهتر نیست که 4 تا 5 ماه زمان صرف خواندن زبان در کشور خود کنید حتی موسسه هم در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. هرچند کارشناسان ارشد موسسه معتقد نیستند که اتریش بهترین مقصد برای اقامت است بلکه یکی از مقصد های است که امکانات خوبی دارد. نا گفته نماند که یادگیری و خواندن زبان آلمانی ساده نخواهد بود؛ همچنین یادگیری کامل زبان انگلیسی در یک سال اول هم تضمینی نخواهد بود و افراد پس از یکسال باید حتما زبان آلمانی را هم یاد بگیرند. طبق این تفاسیر اگر این متقاضی محترم پس از سال اول در دانشگاه اتریش که میخواستند دوره زبان را سپری کنند 12 تا 13 هزار یورو هزینه می کنند و اگر پس از یک سال نتوانند کار پیدا کنند و یا برنامه جدیدی داشته باشند باید مبلغ 20 هزار یورو بابت تمدید اقامت به حساب دانشگاه بپردازند.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد مهاجرت به اتریش


 

در کل 30 تا 50 هزار یورو باید هزینه کرد که دو تا سه سال در اتریش با این شرایط اقامت کرد؛ این درحالی است که راه های بهتری هم هست و فرد می تواند خود در ابتدا و در کشور خود زبان یاد بگیرد تا پس از مهاجرت نیازی به هزینه های زیاد مثل هزینه مترجم و یادگیری زبان نداشته باشد. گاهی اوقات عینک خود را برداریم و عینکی جدید را بگذاریم و با دیدی جدید بنگریم خواهیم فهمید که چه نکات پنهان و چه فرصت هایی هست که از دید ما پنهان شده اند. راه های بهتری که کارشناسان ارشد به این خانواده پس از یادگیری زبان در کشور خود پیشنهاد می کنند شامل کشور های زیر می شود: مهاجرت و اخذ اقامت از کشورهایی همچون اتریش، سوئیس، هلند، انگلستان، و در صورت کسب سطح بالایی از زبان در حد آیلتس 7 و 7.5 کانادا هم پس از بررسی های بیشتر پیشنهاد می شود.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش


 

کشور پیشنهادی

شرایط و مزایا

مهاجرت به اتریش

 تسلط به زبان انگلیسی در ابتدا با هزینه ای حدود 30 تا 50 هزار یورو، بیمه، اقامت، اجازه کار، و پس از یک سال تسلط به زبان آلمانی یا زبان را اول در کشور خود یاد بگیرید و پاس کردن دوره های تحصیلی مدیریت سبب می شود که کار همسر این متقاضی 80 تا 90 درصد تضمین شود.

مهاجرت به سوئیس

پاس کردن دوره های تحصیلی مدیریت سبب می شود که کار همسر این متقاضی 80 تا 90 درصد تضمین شود علاوه بر این در طرح کار تحصیل این کشور همسر این متقاضی می تواند 6 ماه تحصیل کند و 6 ماه کار کند و حقوق دریافت کند و فرزند خانواده هم از تحصیل رایگان بهره مند می شود

مهاجرت به انگلستان

 مدرک زبان الزامی است اگر همسر این متقاضی سنی کمتر از 32 و 33 سال داشته باشد می تواند از طرح کار تحصیل انگلستان استفاده کرده و1 سال مدیریت بخواند و گارانتی کار بگیرد و خود فرد هم در این فرصت به دنبال پیدا کردن کار باشد. انگلستان از 1 جولای 2021 علام کرده که افرادی که در این کشور تحصیل کرده اند می توانند دو سال اضافه در این کشور بمانند و دنبال یافتن شغل باشند.

مهاجرت به هلند

متقاضی می تواند از طرح اقامت نوآفرینی هلند استفاده کند و بیزینس خود را داشته باشد و فرد و همسرش اجازه کار دریافت می کنند و دولت هلند از بیزینس فرد حمایت می کند و آن را رشد می دهد بعلاوه اینکه اعضای خانواده اقامت می گیرند و فرزندان تحصیل رایگان دارند. هزینه کلی تحصیل و کسب دانش کسب و کار در کل به 30 هزار یورو هم نمی رسد.

مهاجرت به کانادا

سطح بالایی از زبان انگلیسی و بهره گرفتن از اقامت و مزایای آن

 

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره آیا بهترین کشور برای اقامت اتریش هست؟ هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 سئوالات متداول

✔️آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟

خوب بودن یک کشور برای اقامت به شرایط متقاضی بستگی زیادی دارد.

✔️هزینه دوره اقامت زبان اتریش در آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟

متقاضی در این نوع از اقامت در صوتی که پس از یکسال کار پیدا نکند مجبور به تمدید اقامت خواهد شد و علاوه بر هزینه یادگیری زبان هزینه تمدید اعتبار که به حساب دانشگاه واریز می شود در کل 30 تا 50 هزار یورو هزینه خواهد داشت.

✔️بجای اتریش درجواب به سوال آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟ چه کشورهایی به متقاضی مهاجرت پیشنهاد شده است؟

پس از یادگیری زبان در کشور خود کشور هایی مانند، اتریش، انگلستان، سوئیس، هلند و در صورت کسب سطح بالای از زبان، حتی کانادا

✔️در پاسخ به سوال آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟ بابت تمدید اقامت در اتریش چه هزینه ای قابل پرداخت است؟

فرد در صورت پیدا نکردن شغل پس از یکساله آموزش زبان باید 20 هزار یورو بابت تمدید اقامت به دانشگاه بپردازد.

 


_____________سخن پایانی__________

در این مقاله به سوال و درخواست متقاضی اقامت دوره زبان اتریش پاسخ داده شد. شرایط اخذ اقامت سوئیس با داشتن مدرک زبان و بدون داشتن مدرک زبان تشریح شد و حتی کشور های جایگزینی با شرح مزایا و شرایط هم پیشنهاد شد. در این مقاله توصیه شد که متقاضیان با توجه به شرایط خود کشور مقصد را انتخاب کنند و در جواب به سوال آیا مهاجرت به اتریش برای همه مناسب است؟ باید اظهار کرد که خوب بودن هر کشور بسته به شرایط متقاضی تعریف می شود. چنانچه متقاضی مهاجرت هستید می توانید جهت ارزیابی شرایط و بهره مندی از مشاوره رایگان با موسسه MIE تماس تلفنی بگیرید.

 

 

امتیاز 4 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سپیده
سلام آیا امکان گرفتن جاب آفر مستقیم از کشور اتریش وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان پذیر است
هدی
بهترین کشور برای مهاجرت هنرمند ها اتریش و ایتالیاست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این کشورها، کشورهای خوبی برای هنرمندان هستند ولی برای مهاجرت باید شرایط شما دقیق بررسی شود.
مهین سلیمانی
درود. سپاس از مطالبتون. آیا به نظرتون برای کسی نایت لایف براش مهم هست، اتریش میتونه مقصد مناسبی باشه؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز شما می توانید کشوری مانند بلژیک و اسپانیا را انتخاب نمایید.
حمیده خیری
برای تحصیل در اروپا با ۳۸ سال سن برای مقطع ارشد کدوم کشورها میتونن گزینه بهتری باشن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. کشورهایی مانند اتریش، فنلاند، سوئد، دانمارک، هلند و ... می توانند گزینه های مناسبی باشند که البته شرایط شما برای انتخاب کشور مهم است.
morteza
سلام و وقت بخیر ایا کشور اتریش برای مهاجرت ورزشکاران مقصد مناسبی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بیشتری توسط کارشناسان بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
مینا
من ۴۷ ساله و لیسانس اقتصاد دارم. میتونم برای تحصیلی اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، با ارائه مدرک زبان شانس ویزا خواهید داشت.
سوری
سلام من برای تحصیل میخواستم اقدام کنم از بابت مهاجرپذیری ـاتریش کشور بهتری برای مهاجرین هست یا المان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. تقریبا این دو کشور شرایط مشابهی دارند و کشور انتخابی شما به شرایط شما نیز بستگی دارد.
مشاوره رایگان