مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

بدون نظر

طی مصاحبه ای که مدیر موسسه ملک پور در وین با وکیلی بسیار معروف به نام دکتر شوارتز که از شرکا و وکلای محلی اتریش در امور مهاجرت هستند به نکات جالبی خواهیم پرداخت. هدف از نشر این مصاحبه آشنایی بیشتر با نحوه کار مهاجرت و اطلاع از چگونگی زندگی در اروپا می باشد و با مطالعه این مقاله می توان دریافت که در این زمینه چه چالش هایی را پیش رو خواهید داشت. امید است با نگارش این مقاله گامی در راستای تکمیل اطلاعات در زمینه مهاجرت به اروپا برداشته شده باشد. این متن تحت عنوان مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش ارایه می شود. مادامی که سوالی در این باره ذهن شما را درگیر کرده است می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را بپرسید.

تماس با ما

مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

 

 

معرفی دفتر وکالت دکتر شوارتز در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

دکتر وینفرید شوارتز یکی از وکلای برتر اتریش است. دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش قرار دارد. دفتر وکالت دکتر شوارتز در سال 2006 افتتاح شده اما سابقه فعالیت حرفه ای ایشان نزدیک به 20 سال می رسد. دفتر وکالت دکتر شوارتز دارای 6 شریک و چندین همکار است. حوزه فعالیت این دفتر وکالت مربوط به فعالیت های تجاری، سرمایه گذاری و قوانین شرکت های حقیقی و حقوقی، سرمایه گذاری های خصوصی است و در امر مهاجرت هم فعالیت دارند. علاوه بر این فعالیت در زمینه های انواع مجوز های اقامتی و مالکیت معنوی که حق کپی کردن است (copyright) هم دستی بر آتش دارند. گفتنی است موسسه MIE مهاجرت ها و اقامت های موفقیت آمیزی را رقم زده است.

  • مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

فایل تصویری مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

فایل صوتی مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

 

تجربیات و خدمات دفتر وکالت دکتر شوارتز در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

دفتر وکالت دکتر شوارتز تجربه های زبادی در زمینه یر عهده گرفتن وکالت متقاضیان در زمینه سرمایه گذاری و اقامت های دیگر دارد. متقاضیان در این گونه موارد اینگونه می اندیشند که کارها بسیار ساده و روان و طبق اطلاعات و مدارک مورد نیاز در اینترنت می توان کار را پیش برد اما اینگونه نیست زیرا چالش هایی پیش رو است که از نظر تئوری اطلاعات در مورد مهاجرت که در اینترنت هست شاید درست باشد اما از نظر عملی جزئیات زیادی وجود خواهد داشت که بدون کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای میسر نخواهد بود که در آخر نتیجه مورد نظر متقاضی کسب شود و به نفع متقاضی پروسه به اتمام برسد همکاری ارزشمند و تجربیاتی که در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش به آنها اشاره می شود  بیشتر در زمینه قوانین مهاجرتی است. موضوعاتی که زمینه ساز این همکاری های افتخار آمیز شده اند در زمینه هایی مانند اجازه اقامت تحصیلی برای دانشجویان و اقامت بدون مجوز کار است که مختص متقاضیانی است که با هدف سرمایه گذاری به اتریش مهاجرت می کنند؛ اقامت آنها تحت عنوان اقامت قرمز سفید قرمز شناخته می‌شود و این افراد کاری را با توجه به مهارت خود در اتریش پیدا می کنند.

 

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

اخذ اقامت بدون اجازه کار در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

در سوالی که همیشه در مورد مهاجرت وجود داشته در مورد اخذ اقامت بدون اجازه کار بوده که نحوه اخذ آن چگونه میسر می شود. در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش به این موضوع هم پرداخته شده است. اقامت بدون اجازه کار خیلی ساده است اما در عین حال بسیار دشوار به نتیجه می رسد و این اقامت بدست می آید . در طول یک سال تعداد محدودی از اینگونه اقامت ها صادر می شود بدین معنی که ظرفیت مشخصی وجود دارد که افرادی که زودتر اقدام به درخواست این اقامت کرده اند شانس بیشتری در اخذ آن خواهند داشت. تعداد این مجوز ها را مستقیما دولت تعین می کند که در سال جاری تعداد کل آنها 560 مجوز است یعنی در سال آینده تنها 560 مجوز صادر می شود زمان اقدام به درخواست این اقامت از ژانویه سال آینده شروع خواهد شد بنابراین اگر فردی قصد اخذ چنین اقامتی را دارد از ژانویه سال آینده می تواند قرار ملاقاتی را با مقامات و دولت رزرو کند اینگونه شانس فرد در اخذ این اقامت بالا می رود در موضوه استفاده از فرصت یک روز و حتی 1 ساعت هم اهمیت خواهد داشت. با آماده کردن مدارک در قرار ملاقات با مقامات دولتی ارزیابی مدارک انجام می گیرد و از این نظر که آیا متقاضی محل اقامتی در اتریش را دارا هست یا خیر نیز بررسی می شود. اثبات تمکن مالی و منبع آن و داشتن مقدار کافی از سرمایه نیز مورد تحقیق قرار می گیرد حتی افراد باید نشان دهند که از راه درست سرمایه خود را بدست آورده اند. این اقامت برای افراد و متقاضیانی که قصد کار در اتریش را دارند مناسب نمی باشد زیرا این روش نمی توان به عنوان کارمند یا رئیس یک شرکت فعالیت کرد با این وجود می توان به عنوان یک سرمایه گذار منفعل شرکت و کسب و کار خود را به افراد دیگر سپرد که اداره کند و خود فرد به طور معمول نمی تواند کار کند.

مهاجرت به اتریش

?مهاجرت به اتریش?

 

سرمایه گذاری و اجازه کار در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش

در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش مشخص شد که سرمایه گذاری با ثبت و راه اندازی یک شرکت امکان پذیر است که بواسطه آن ویزای سرمایه گذاری قابل اخذ خواهد شد. فرد با همراه آوردن مبلغی که قصد سرمایه گذاری آن را دارد می تواند بیزینسی تازه را راه اندازی کند امکان خرید بیزینسی آماده و یا خرید و اداره بیزینس از راه دور امکان پذیر نیست. اگر فرد بتواند ثابت کند که با راه اندازی بیزینس جدید بازار کار جدیدی را در کشور اتریش به وجود می آورد تحت چنین شرایطی امکان اخذ مجوز و ویزای سرمایه گذاری امکان پذیر می شود. همچنین ارائه بیزینس پلن تجاری با محاسبه مخارج و هزینه ها و مبلغ سرمایه گذاری به دولت ارایه شود تا بتوان اقامت و مجوز کسب کرد.

 

 

سرمایه گذاری در زمینه هتل داری و خرید فرانچایز ها در در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش

در مواردی که فرد متقاضی تصمیم به سرمایه گذاری در زمینه خاصی دارد. مثلا سرمایه گذاری در زمینه هتل داری امکان پذیر است حتی می توان یک هتل ورشکسته را خریداری کرد و به عنوان یک تجارت تازه دوباره راه اندازی کنید چیزی که در اینجا اهمیت دارد سابقه و تجربه کار در موضوع سرمایه گذاری است زیرا تنها در صورتی سرمایه گذاری فرد قابل قبول است که ثابت کند در زمینه هتل داری تجربه کار دارد در صورتی که فرد کار متفاوتی در گذشته داشته است این جلب اعتماد به منظور توانایی موفقیت در این زمینه غیر ممکن است. سوالی که اینجا پیش آمده این است که متقاضی با سرمایه ای حدود نیم تا یک میلیون یورو می توان در زمینه هتل داری یا فرانچایز سرمایه گذاری کرد؟ در جواب به این سوال باید اشاره کرد که از نظر تئوری این امکان وجود دارد اما سرمایه گذاری روی فرانچایز ها کمی سخت است زیرا واگذاری آنها مربوط به مقامات و دولت نیست و بستگی به کمپانی های دارد که فرانچایز ها را واگذار می کنند. فرانچایز ها قوانین مربوط به خودشان را دارند به طوری که فرانچایزی مانند مک دونات به مقدار مشخصی سرمایه نیاز است که در این زمینه وارد شود بعلاوه سپری کردن یک سری از آموزش ها لازم خواهد بود و روش کار همانگونه که تعریف می شود باید اجرا شود . در این سرمایه گذاری فرانچایز باید توافق نامه ای با دستورالعمل های زیادی امضا شود که توجه و عمل به آنها الزامی است؛ در این صورت است که مک دونات به متقاضی مجوز اعطا می کند و در نهایت می توان اقامت گرفت. واگذاری فرانچایز ها علاوه بر تجربه به توانمندی ها و شرکت در هم احتیاج خواهد داشت. فرد باید بتواند نشان دهد که می تواند کارمندان را مدیریت کند با قرار گرفتن در این کسب و کار و آموزش های را از ابتدا یاد بگیرد و نحوه کار با لوازم و وسایل آنجا را یاد بگیرد. برقراری ارتباط با همکاران و در نهایت با کارمندان خود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اگر فرد متقاضی اینگونه از فرانچایز مهارت هرچند مقدماتی از زبان آلمانی را نداشته باشد انجام این کار تقریبا غیر ممکن است. در مورد سرمایه گذاری در هتل ها برقراری ارتباط با زبان انگلیسی هم امکان پذیر است و فقط باید یک سری رفتارها و آداب را بلد بود.

 

نقش دفتر وکالت دکتر شوارتز در زمینه سرمایه گذاری ها در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

 افرادی که از یک کشور به کشوری دیگر وارد می شوند بدون شک به توصیه ها و مشاوره هایی در زمینه های مختلف نیاز خواهند داشت. افراد به مشاوره های مالیاتی و تجاری برای راه اندازی یک تجارت نیاز دارند؛ تا کاملاً متوجه شوند که تجارت در یک کشور مانند اتریش چگونه است. مثلا راه اندازی هتل در ایتالیا و اتریش با هم متفاوت است فرد باید مسائل رقابتی را بشناسد تا موفق شود؛ مناطقی هستند که از نظر توریستی قوی هستند در این مورد رقابت هایی وجود دارد که فرد باید بتواند با آنها رو به رو شود و بشناسد تا بتواند یک تجارت و سرمایه گذاری خوب را انجام دهد. سرمایه گذاران بین المللی نیازبه راهنمایی دارند؛ در مورد اینکه چگونگی روند کار سرمایه گذاری و سود و زیان و یا مناسب بودن و نبودن نوع سرمایه گذاری در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش باید گفت که علاوه بر این مباحث چیز هایی که در این دفتر وکالت بررسی می شود مربوط به شرکت ها، خرید شرکت ها و هزینه ها را بررسی می کند. بدین معنی اگر فردی بخواهد شرکتی را خریداری کند این دفتر وکالت تجربه کافی در رابطه با ارزیابی مسائل قانونی است. این ارزیابی ها به منظور ارزش واقعی ملک ها سود و زیان آنها، آیا این کمپانی دارای ثبات هست یا خیر و یا این سرمایه گذاری ارزشمند هست یا خیر. در نظر گرفتن مالیات هم در این زمینه ها اهمیت خواهد داشت. اما بررسی بیزینس پلن و اینکه حقوقی که پرداخت می شود کافی است و یا سود کافی برداشت می شود؟ انجام نخواهد شد و بهتر است که این مهم به متخصصین این امر سپرده شود؛ هرچند معرفی افرادی که این بخش از ارزیابی و محاسبات و مشاوره را انجام دهد؛ می تواند توسط دفتر وکالت انجام شود ولی بیزینس پلن و بررسی آن در حوزه این فرایند قرار نخواهد گرفت.

 

همکاری موسسه مشاوره MIE با دفتر وکالت دکتر شوارتز در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

یکی از با ارزش ترین همکاری ها برای ما همکاری موسسه MIE دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش است. موسسه با همکاری دفتر وکالت دکتر شوارتز که از وکلای برتر اتریش هستند در صدد کمک به متقاضیان برای دریافت مشاوره و طی کردن مراحل قانونی بر می آیند. متقاضیان محترم می توانند بدون هیچ گونه نگرانی مسائل مهم و سرمایه گذاری خود را در رابطه با مهاجرت به موسسه MIE بسپارند تا با استفاده از وکلای محلی با ارزش و معتبر خود در صدد مشاوره و حمایت از فرد متقاضی اقدام کند. نا گفته نماند که دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش اولین موسسه در زمینه حقوق بین الملل و ثبت اختراع و ثبت شرکت و copyright است و این افتخار همکاری با موسسه MIE بیش از 4-5 سال قدمت دارد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


پاسخ به سئوالات متداول در مورد مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

✅حوزه فعالیت دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش در چه رابطه است؟

دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش با بیست سال سابقه در زمینه مشاوره  یکی از برترین وکلای محلی اروپا در زمینه حق کپی رایت یا حقوق معنوی است و در ارائه مشاوره های تجاری و طی کردن مراحل قانونی اخذ اقامت و سرمایه گذاری فعالیت دارد.

✅سابقه همکاری موسسه MIE با دفتر وکالت دکتر شوارتز در اتریش در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش به چند سال می رسد؟

سابقه همکاری بین این دو موسسه به 4 تا 5 سال می رسد و این دفتر وکالت در طول این مدت متقاضیان زیادی از عرب و ایرانی را پذیرفته و به آنها خدمات مشاوره حقوقی ارائه کرده تا به هدف خود برسند؟

✅آیا تبدیل ویزای دانشجویی به کارت سفید قرمز سفید در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش امکان پذیر است؟

بله فرد متقاضی تحصیل پس از ورود به اتریش و قبل از اینه اعتبار اقامت او به پایان برسد می تواند برای تغییر ویزای خود اقدام کند.

✅آیا راه اندازی تجارت جدید در اتریش در مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش به آموزش نیاز دارد؟

بله، بدون شک آشنایی با زبان و فرهنگ مردم و معاشرت با آنها لازمه راه اندازی یک تجارت است و فرد متقاضی باید قبل از انتقال سرمایه و راه اندازی تجارت و کسب و کار به این مهم اهمیت دهد.

 


 

_____________سخن نهایی در مورد مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش __________

در این مقاله به نشر مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای محلی اتریش پرداختیم و به نکات جالب و جدیدی دست یافتیم. اخذ اقامت های سرمایه گذاری هرچند ظاهر ساده ای دارند اما در عمل با پیچیدگی همراهند و فرد باید مراحل قانونی و مشاوره و حتی آموزش را پشت سر بگذارد و علاوه ب اینها داشتن تجربه و اثبات اینکه فرد از تمکن مالی هم برخوردار است نیز لازم است. در اقامت بدون اجازه کار فرد دیگر نمی تواند در کسب و کار و شرکت خود مشغول به کار شود ولی در سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس جدید فرد می تواند کار کند. در تحصیل به منظور راه اندازی تجارت و سرمایه گذاری محدودیت سنی وجود ندارد و فرد ابتدا می تئاند برای تحصیل به اتریش وارد شود و سپس قبل از پایان یافتن زمان اقامت مجوز خود را تغییر دهد و کارت قرمز سفید قرمز بگیرد و به تجارت و کار مشغول شود. چنانچه سوال و یا ابهامی در این رابطه دارید می توانید با موسسه  MIE تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید و جواب سوالات خود را هم بپرسید.

 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان