اقامت نوآفرینی

16 خرداد 1402 بدون نظر

در امر مهاجرت، کار و اشتغال بعد از استقرار در کشور مقصد مهم ترین مسئله برای یک فرد است. یکی از مسیرهای مهاجرتی که افراد زیادی می توانند با دارایی نسبتا مناسب و معقول برای آن اقدام کنند راه اندازی کسب و کار نوآور است. نوآوری در کسب و کار به معنی داشتن ایده نو برای اخذ سوددهی بیشتر و ایجاد مشاغلی است که مشابه آن کمتر وجود داشته است. طرح و ایده شما می بایست در قالب بیزینس پلن یا طرح تجاری ارائه گردد. اقامت نوآفرینی در کشورهای زیادی نظیر کانادا، استرالیا و قاره اروپا قابل دستیابی است. برای اخذ اقامت نوآفرینی نیاز است تا سابقه مدیریت بیزینس داشته باشید. اخیرا اقامت نوآفرینی آفر های جدیدی را ارائه کرده است. این پیشنهادات حاصل ری سرچ های 6 ماهه موسسه MIE است که پیش از اینکه در بین متقاضیانی از کشور های دیگر مطرح شود این موضوع را در بین اتباع و هم وطنان ایرانی معرفی می کند. شرایط اخذ این نوع از اقامت پر طرفدار طی این مقاله منعکس شده است. مادامی که متقاضی بهره مندی از اقامت نوآفرینی هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را بپرسید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی

 

تماس با ما

اقامت نوآفرینی

شرایط اخذ اقامت نوآفرینی

اقامت نوآفرینی یک اقامت خاص است و نیاز است که اطلاعات افراد متقاضی این نوع از اقامت تکمیل شود. این نوع از اقامت که مشخص نیست تا چه زمانی وجود داشته باشد بنابراین بهتر است که تا این طرح وجود دارد از آن استفاده کرد. شرایط بینظیر این نوع از اقامت می تواند مورد استفاده بسیاری از خانواده ها باشد مثلا خانواده ای در ایران که سرمایه خوبی دارد و می تواند با قسمتی از آن سرمایه کسب و کاری را راه اندازی کند. در مهاجرت نمی توان سرمایه خود را که به ریال است را برای خرج زندگی آورد و به دلار یا یورو هزینه کرد. در این مبحث بیشتر از مسئله مهم اقامت این بحث پیش می آید فرد بعد از مهاجرت با چه کاری مشغول شود. کشور های که برای این کارآفرینی انتخاب شده اند از کشور های تاپ دنیا هستند که اصطلاحا به آنها تاپ کانتری گفته می شود.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی در کشورهای مختلف

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی در کشورهای مختلف

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی در کشورهای مختلف

 

چگونگی اقامت نوآفرینی یا استارت آپ

در این نوع از اقامت فرد بسته به شغل و تحصیلات ایده ای را ارائه می کند مثلا مهندسی الکترو نیک مهندسی ساختمان یل هر شغل دیگر و در اقدام بعدی که پرورش قدم به قدم ایده است یک تیم متخصص نیاز است که ایده و بیزینس فرد را برای ارایه به اروپا آماده کند. پس از ارائه ایده باید دولت کشور مقصد آن ایده را تایید کند یک سری از سازمانها و ارگانها وجود دارد که در انگلیس به Endorsing body معروف هستند که از طرف دولت مامور به ارزیابی و چک ایده های افراد در این پروسه را انجام می دهند. این گروه ها پس از چک ایده و تعیین امتیاز این بیزینس که آیا برای کشور آنها مفید است و سود خواهد داد را مشخص می کنند. تنها دغدغه این گروه این است که طرح های جذب شوند که به طور واقعی برای کشورشان سود ده باشند. پس از اینکه طرح و ایده نو ارزیابی شد و تایید شد و طرح امتیاز گرفت پس از رد شدن از این مرحله مهم پروژه در بسیاری از موارد روز به روز به پشتیبانی و مراقبت نیاز دارد؛ بدین معنی که بازار فروش و ثبت شرکت و اخذ وام را هم در پیش خواهد داشت.

 • اقامت نوآفرینی

اقامت نوآفرینی

اقامت نوآفرینی

 

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت نوآفرینی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت نوافرینی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت نوافرینی

اقامت نوآفرینی انگلستان

یکی از روشهای دریافت اقامت انگلستان روش اقامت نوآفرینی می باشد برای اینکه شما بتوانید به اقامت نو آفرینی در کشور انگلستان دست پیدا کنید باید در ابتدا یک بیزینس پلن مناسب در مورد رشته های که در آن حیطه فعالیت کنید بنویسید اینکه شما بتوانید یک بیزینس پلن مورد قبول ارائه دهید کار بسیار مهم و در عین حال کمی دشوار است برای اینکه شما در این زمینه با مشکل مواجه نشوید می توانید از تیم حرفه ای که مورد تایید موسسه ام آی می باشد و تخصصی آنها طراحی بیزینس پلن است کمک دریافت کنید تا طرح شما مورد قبول سازمان های مربوطه قرار گیرد (مبلغی که جهت نوشتن و اجرای بیزینس پلن به تیم حرف های باید پرداخت شود نیز حدود ۴۰ هزار دلار می باشد) اگر طرحی که ارائه می دهید مورد قبول سازمان های مربوطه واقع شود کشور انگلستان نیز به شما ویزای انگلستان را مزایای دریافت اقامت نوآفرینی انگلستان این است که:

 • هزینه تحصیل فرزندانتان رایگان است.
 • میزان سرمایه ای که شما با خود باید به انگلستان ببرید بسیار کم است حدود ۵۰ الی ۱۰۰ هزار دلار که این مبلغ برای خودتان سرمایه گذاری می شود یعنی این مبلغ برای بیزینس شما اجاره آفیس شما و سایر موارد استفاده می شود .
 • از دیگر مزایای دیگر اقامت از طریق نوآفرینی این است که محدودیت سنی ندارد یعنی اگر شما ۵۰ باشد تا زن داشته باشید می توانید از این طریق برای دریافت اقامت انگلستان اقدام کنید .
 • بعد از ۵ الی ۶ سال می توانید درخواست پاسپورت انگلستان را بدهید.

نکات مهمی که باید جهت دریافت این ویزا رعایت شود این است که شما حداقل6 ماه از سال را باید در این کشور حضور داشته باشید اینکه شما به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید و به عبارتی خودتان بتوانید به طور مستقل اشراف کامل به کار خود داشته باشید نیز از نکات مهم این نوع سرمایه گذاری می باشد و در انتها و نکته بسیار مهم این است که در خصوص طراحی بیزینس پلن موفق و ایده آل این نکته نیز حائز اهمیت است که اگر شما بتوانید بیزینس پلن قوی ارائه دهید از مزایای بالایی برای آینده خود می توانید بهره ببرید به عنوان مثال می شود طوری این بیزینس طراحی شود که نیاز به پرداخت مالیات به کشور انگلستان نداشته باشید.

اقامت نوآفرینی کانادا

از آنجا که کشور کانادا از لحاظ موقعیت جغرافیایی به کشور آمریکا نزدیک است از لحاظ ظاهری کشوری بسیار مدرن و از لحاظ فرهنگی به دلیل نزدیکی که با فرهنگ اروپا دارد کشوری کاملاً می باشد به عبارتی کشوری با فرهنگ اروپایی و ظاهر آمریکایی است یکی از نکات مهمی که لازم است در اینجا بیان شود این است که شما با خرید ملک در کشور کانادا می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. یکی دیگر از کشورهایی که می‌توانید از طریق ویزای نوآفرینی به اقامت این کشور دست پیدا کنیم کشور کانادا می باشد کشور کانادا نیز روش نوآوری یا همان نو آفرینی را قبول دارند. تفاوتی که روش نوآوری با روش کارآفرینی دارد این است که در روش کارآفرینی شما باید ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار دلار سرمایه خود را به کشور کانادا ببرید و دو نفر از شهروندان کانادا را استخدام نمایید که هر ماه باید حداقل ماهی ۲۰۰۰ دلار به آنها حقوق پرداخت کنید و بعد از اینکه کار شما رونق گرفت و سود ده بود و تمام شاخص های یک بیزینس موفق را دارا بود در انتها شما می توانید برای دریافت اقامت کانادا اقدام کنید، اما در روش اقامت نوآفرینی کانادا اگر شما یک طرح تجاری موفق ارائه دهید و تنها مبلغ ۱۰۰ هزار دلار سرمایه با خود همراه داشته باشید اگر طرح نوآورانه شما توسط دولت کانادا تایید شود از همان ابتدا می‌توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید و نکته خیلی مهم این است که کشور کانادا شما را در راه رسیدن طرح موفق و اقامت نو آفرینی همراهی می کند و مزایای را در اختیار شما قرار می دهد به عنوان مثال به شما آفیس می دهد، وام می دهد و شما می توانید فرزندان تا ۲۱ سال و همسر خود را از همان ابتدا با خود به همراه کنید از دیگر مزایای اقامت نوآفرینی این است که شما بعد از سه سال می توانید به پاسپورت کانادا دست پیدا کنید. مدت زمانی که ویزای شما صادر می شود و بیزینس پلن شما پذیرفته میشود ۳ الی ۴ ماه است و مدرک زبانی که باید داشته باشید آیلتس ۵ می باشد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت نوآوری،نو آفرینی  و ابتکار کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت نوآوری،نو آفرینی  و ابتکار کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت نوآوری،نو آفرینی  و ابتکار کانادا

 

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از مخاطبین را به خود درگیر کند این است که آیا در نوع فعالیتی که برای بیزینس می خواهیم در نظر بگیریم محدودیت وجود دارد یا به عبارتی برخی از بیزینس ها به بیزینس دیگر برتری دارد؟ در جواب این سوال باید گفت که برخی از رشته ها هستند که عموما رشته های مورد استقبال و پولساز و به در کل رشته های برتری می باشد طبیعی است که اگر شما در این حیطه ها فعالیت کنید شرکت شما برتری خواهد داشت و پرسود خواهد بود.

اقامت نوآفرینی هلند

در این بخش از مقاله قصد داریم اقامت نوآفرینی هلند را مورد بررسی قرار دهیم. اقامت نوآفرینی در هلند به این معنی است که شما طرح و ایده ای را به کشور هلند ارائه می دهید، این طرح باید باید دارای خصوصیاتی باشد از جمله اینکه این طرح باید برای کشور هلند سوده باشد، به عنوان مثال شما می خواهید یک پمپ بنزین در هلند راه اندازی کنید راه اندازی پمپ بنزین سود آنچنانی ندارد اما شما باید طرحی که برای پمپ بنزین ارائه می دهید طوری باشد که یک طرح سوده باشد مثلاً سوپرمارکت هایی که در پمپ بنزین وجود دارند و یا کارواش هایی که در اطراف پمپ بنزین هستند از جمله مواردی هستند که می تواند حاشیه سود یک پمپ بنزین را بالا ببرند. تیم تخصصی ما در اروپا شما را راهنمایی می کنیم تا در زمین های که در آن رشته فعالیت داشته اید و به اصطلاح کاربلد آن رشته هستید بیزینس خود را در هلند راه اندازی کنید ما با یکی از دانشگاههای هلند یک قراردادی را طراحی کرده ایم به این صورت که شما طرح خود را برای راه اندازی بیزینس بیان میکنید و این تیم شما را تا رسیدن به سود عالی و مستقل شدن همراهی خواهد کرد و تمام نکات مربوط به بیزینس شما را به شما آموزش خواهد داد. نکته‌ای که در خصوص اقامت نوآفرینی هلند وجود دارد این است که این طرح نیاز به سرمایه بالایی ندارد اما لازم است که شما پشتوانه مالی داشته باشیم به عبارتی بتوانید هزینه های زندگی خود در کشور هلند را تامین کنید اما اینکه که لازم باشد شما مبلغ کلانی را در حساب خودتان را داشته باشید نیاز ندارد به عنوان مثال برخی از افراد با سرمایه ۵۰ و ۶۰ هزار یورو یک بیزینس موفق را راه اندازی کردند و در حال حاضر نیز کارشان بسیار سود ده است.

اقامت نوآفرینی پرتغال

یکی از روش های نو آفرینی روش نوآفرینی در پرتغال می باشد که این روش می توان گفت که سریع ترین و بهترین راه برای دریافت اقامت کشور پرتغال می باشد اگر شما مدارکتان کامل باشد کمتر از ۵ ماه می توانید اقامت نوآفرینی پرتغال را به دست آورید. موسسه ما یک تیم کاملا حرفه‌ای در اروپا دارد که به شما راهنمایی می کند با توجه به سابقه کاری تان در چه زمینه هایی سرمایه گذاری کنید و چگونه بیزینس خود را بهتر در بهترین حالت ممکن راه اندازی کنیم در واقع این تیم بهترین پروژه و بهترین روش های سرمایه گذاری را میداند و شما را راهنمایی خواهد کرد تا کوتاه ترین و درست ترین راه را طی کنید در این بخش می خواهیم مزایای دریافت اقامت نوآفرینی این کشور را به شما بگوییم:

 • این که ویزای شما نهایتاً ۳۰ روز صادر می شود
 • سرمایه لازم دارید ۱۰۰ الی ۱۷۰ هزار یورو می باشد
 • هزینه تحصیل فرزندان شما رایگان میباشد
 • اگر زبان این کشور را یاد بگیرید ۵ ساله می توانید پاسپورت این کشور را بگیرید
 • کشور پرتغال عضو معاهده شنگن می باشد و با دریافت پاسپورت پرتغال می توانید بدون نیاز به ویزا به تمام کشورهای اروپایی به سادگی بدون نیاز به ویزا سفر کنید.
 • از دیگر مزایای دریافت اقامت نوآفرینی این است که شرط حضور ندارد و با دریافت ویزای نوآفرینی به راحتی میتوانید شرکت مورد نظر خود را راه اندازی کنید

 سوالی که ممکن است در ذهن برخی از همراهان را درگیر خود کند این است که اگر برای اقامت نو آفرینی در بیزینسی فعالیت نکرده باشیم اما علاقه زیادی داشته باشیم که در این بیزینس فعالیت کنیم امکان پذیر است؟ در جواب این سوال باید گفت بله این تیم شما را برای رسیدن به بیزینس دلخواهتان کمک می کنند و به شما آموزش های لازم را می دهند.

اقامت نوآفرینی فنلاند

یکی از کشورهایی که اقامت نوآفرینی را اعطا می کند کشور فنلاند می باشد برای دریافت اقامت نوآفرینی فنلاند همانطور که در بخش های قبل نیز گفته شد لازم است که یک طرح تجاری قوی و قابل دفاع را ارائه دهید به صورتی که این طرح تجاری طرحی باشد که قابل رشد بسط دادن و پیشرفت باشد ارائه این طرح برای بسیاری از اتباع خارجی از جمله ایرانیان و اتباع خارج از اتحادیه اروپا کمی کار دشواری است پس لازم است بسیار دقت کنیم که طرح کارآمد و قوی ارائه شود که این طرح مورد قبول کشور فنلاند واقع شود و و به اصطلاح رد نشود اگر شما بتوانید یک طرح قوی را ارائه دهید می توانید به مزایای بسیار بالای اقامت فنلاند را دست پیدا خواهید کرد از جمله:

 • امکان دریافت ویزای استارتاپ در کمتر از یک سال
 • برای دریافت ویزای استارتاپ نیاز نیست که شما مدرک زبان ارائه دهید
 • فرزندانتان می توانند از تحصیل رایگان در کشور فنلاند برخوردار شوند
 • این امکان برای شما فراهم است که بعد از پنج سال تابعیت این کشور را دریافت کنید
 • بعد از ۵ سال اقامت دائم و بعد از شش سال تابعیت فنلاند را دریافت کمی کنید
 • امکان دریافت وام از کشور فنلاند
 • و نکته بسیار مهم این است که حتی اگر طرح شما با شکست روبرو شد میتوانید به روش کاملا قانونی در این کشور حضور داشته باشید و در این کشور کسب درآمد کنید.

 از آنجایی که ارائه بیزینس پلن کار دشواری است شما میتوانید از تیم حرفه ای که با موسسه ما همکاری می کنند برای نوشتن پروپوزال بیزینس پلن خود کمک بگیرید حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی استارتاپ در کشور فنلاند حدود ۲۰۰ هزار دلار است همچنین برای اثبات تمکن مالی لازم است ثابت کند برای هر فرد خانواده در ماه حداقل هزار دلار در ماه توانایی مالی دارید.

 

مزایای اقامت نوآفرینی در کشورهای مختلف

اقامت نوآفرینی یا استارت آپ دارای مزایای زیادی است. همانگونه که قبلا هم گفته شد در کشور های تاپ دنیا از این اقامت نوآفرینی استفاده می شود. در کانادا متقاضی این طرح از همان اول اقامت دائم دریافت می کند که پس از سه سال می توان آن را به پاسپورت تبدیل کرد و متقاضی اقامت نوآفرینی هلند می تواند پس از سپری کرد 5 سال می تواند پاسپورت بگیرد و متقاضیان اقامت نوآفرینی انگلیس می توانند پس از سپری کردن 3 سال می توانند اقامت دائم را اخذ کنند. بعلاوه این نوع از اقامت سرمایه زیادی را نمی طلبد مثلا در هلند با کمتر از 40 هزار یورو می توان بیزینس خود را راه اندازی کرد.

مزایای نوآفرینی در کانادا

یکی از مزایایی که با طرح اقامت نوآفرینی می توان به آن رسید این است که، با یک ایده نوآورانه افراد زیادی امکان مهاجرت را خواهند داشت. به عنوان مثال حتی افراد پنج خانواده می توانند با یک ایده نوآورانه به کشورهای دیگر از جمله کانادا سفر کنند. که در این حالت هزینه های مهاجرت آنها بسیار کاهش می یابد؛ یعنی برای هر خانواده حدود ۲۰ الی ۲۵ هزار دلار می‌شود. برخی از سازمانهای حمایتی هستند که مورد تایید کشور کانادا هستند و در صورتی که بتوانید نظر آنها را نسبت به ایده خود جلب کنید به شما نامه LOS تعلق میگیرد؛ از طریق این نامه می توانید به اقامت کشور کانادا دست پیدا کنید، اگر بعد از اقامت در این کشور نشان دهید که بیزینس شما فعال نوآور و پربازده است، می ‌توانید به اقامت دائم دست پیدا کنیم بسیاری از مدیران هستند که تمایل دارند به صورت گروهی به اجرایی کردن ایده نوآورانه شمابپردازند به عبارتی شما می‌توانید برای اجرایی کردن ایده خود چند شریک داشته باشید و با همدیگر به صورت اشتراکی کار کنید تا هزینه های مهاجرت آن بسیار کاهش یابد.

خدمات موسسه مشاوره MIE در رابطه با اقامت نوآفرینی

موسسه MIE با تجربه بالا و موفقیت های بیشمار در اخذ اقامت. موسسه MIE آفر های این نوع از اقامت را طی سرچ های متوالی شش ماهه برای هم وطنان ایرانی مطرح کرده است و گام به گام از پیدا کردن ایده تا استارت کسب و کار در کنار متقاضی خواهد بود و خدمات بی شماری را ارائه می کند در بعضی از این موارد فرد به بازار فروش و نت ورک نیاز دارد و در برخی دیگر به استخدام درآوردن کارمند خارجی احتیاج آنی پروژه است؛ موسسه در تمامی موارد کنار فرد متقاضی خواهد بود و خدماتی کامل و از پایه را ارائه می دهد : ثبت شرکت، راه اندازی، اخذ اقامت و پاسپورت را به بهترین نحو ارایه می دهد  و به راحتی و بدون سرمایه بسیار زیاد می توان نتیجه مطلوب را اخذ کرد. لازم به ذکر است که تیمی که رشد و تایید گرفتن پروژه و بیزینس پلن را بر عهده دارد قطعا هزینه خوبی را دریافت خواهد کرد. متقاضیان محترم با سرچ واژه نوآفرینی ملک پور می توانید از اطلاعات و ویدئو های جامعی و کاملی در این زمینه استفاده کنید.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت نوآفرینی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پاسخ به سئوالات متداول در مورد اقامت نوآفرینی

✅هزینه معمول نوآفرینی چقدر است؟

این هزینه در اکثر موارد زیر صد هزار یورو است مثلا در کشوری مانند هلند این مبلغ زیر 40 هزار یورو است.

✅اخذ اقامت نوآفرینی هلند پس از سپری کردن چه مدت منجر به اخذ پاسپورت می شود؟

متقاضی اقامت نوآفرینی هلند می تواند پس از سپری کرد 5 سال می تواند پاسپورت بگیرد.

✅اخذ اقامت نوآفرینی در کانادا چه مدت طول می کشد؟

در کانادا متقاضی این طرح از همان اول اقامت دائم دریافت می کند که پس از سه سال می توان آن را به پاسپورت تبدیل کرد.

✅تایید طرح تجاری در اقامت نوآفرینی برعهده چه کسانی است و اولویت آنها چه چیزی است؟

تیمی که در انگلیس به Endorsing body معروف هستند در همه کشورها برای ارزیابی اقامت نوآفرینی سود و منفعت کشور خود را در اولویت قرار می دهد.

_____________سخن نهایی در مورد اقامت نوآفرینی __________

در این مقاله به انعکاس اقامت نوآفرینی پرداخته شده است. این نوع اقامت که در کشورهای تاپ اروپایی  و کانادا و استرالیا ارائه می شود و فرد متقاضی از مزایایی خوبی برای اخذ اقامت و پاسپورت برخوردار می شود. معمولاً هزینه اقامت نوآفرینی زیر صد هزار یورو است و تیمی متشکل از مشاوران و تیم اقتصادی در این پروسه مراجعه کننده به موسسه  MIE را همراهی می کنند و تا به بار نشستن پروژه در کنار آنها برای اخذ اقامت نوآفرینی هستند. چنانچه متقاضی استفاده از این طرح اقامت نو آفرینی هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید و سوالات خود را هم بپرسید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان