مهاجرت دندانپزشکان به آلمان

23 نظر

کشور آلمان یکی از کشورهای بسیار مطلوب اروپایی و مورد تقاضای سطح بالا جهت مهاجرت بالاخص مهاجرت نیروی کار ماهر و متخصص می باشد. کشور آلمان دارای رفاه اجتماعی بسیار سطح بالایی بوده و مردمان این کشور از موقعیت اجتماعی و درآمد بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار می باشند که باعث جلب توجه بسیاری از مردم جهت اقدام به کار و زندگی در این کشور می شود. مهاجرت دندانپزشکان به آلمان به علت تقاضای زیاد در نوشتار پیش رو تحلیل می گردد. دانش زبان آلمانی برای این امر از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین افراد باید مدرک دندانپزشکی خود را در صورتی که از کشوری دیگر غیر از کشورهای اتحادیه اروپا دریافت نموده باشند، فرایند معادل سازی را به انجام برسانند. تمامی اطلاعات ارائه شده در این مقاله بر اساس مشاوره با وکلای مجرب آلمانی و همچنین بررسی سایت های معتبر جهانی تهیه و تنظیم شده اند و شما خوانندگان گرامی جهت اطلاع از خدمات مهاجرت به آلمان ارائه شده توسط موسسه MIE و اخذ مشاوره رایگان باید با کارشناسان و مشاورین مجرب موسسه تماس حاصل نمایید.

  • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد بهترین پیشنهاد برای پزشکان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد بهترین پیشنهاد برای پزشکان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد بهترین پیشنهاد برای پزشکان

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
مهاجرت دندانپزشکان به آلمان

شرایط مهاجرت دندانپزشکان به آلمان

با توجه به این که کشور آلمان به شدت از افراد ماهر و متخصص استقبال می نماید، این کشور می تواند مقصد بسیار مناسبی برای مهاجرت از جمله مهاجرت دندانپزشکان به آلمان باشد. برای تحقق این امر، داوطلبان می بایست در ابتدا جهت معادل سازی مدرک تحصیلی خود تلاش کنند و در صورت نیاز جهت طی نمودن دوره های لازم به منظور دریافت مجوز کار، پروسه مربوطه را طی نمایند. همچنین با توجه به این که یک دندانپزشک باید توانایی برقراری ارتباط با بیمار خود را داشته باشد، لذا باید دارای مدرک زبان در سطح C1 باشد، اما علاقه مندان به شغل دندانپزشکی در آلمان در صورت داشتن مدرک زبان در سطح B1 نیز می توانند جهت مهاجرت اقدام نموده و در کشور آلمان دوره های زبان در آلمان مربوطه را طی نمایند.

روش های مهاجرت دندانپزشکان به آلمان

جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان راه ها و روش های گوناگونی وجود دارد که هر یک از آنها با توجه به شرایط فرد قابل انتخاب می باشند. برخی از این روشها شامل موارد موجود در زیر می گردند:

مهاجرت تحصیلی

این روش به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش ها جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان شناخته می شود. بسیاری از متقاضیان از همان ابتدا برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در آلمان پیش قدم می شوند تا پس از فارغ التحصیلی بتوانند ویزای کاری آلمان را بدست آورده و در این کشور مشغول به کار شوند. همچنین می توانند در صورتی که مدرک خود را از کشوری دیگر گرفته اند، معادلسازی را در آلمان انجام دهند و دوره ها و دروس مربوطه را طی کنند.

مهاجرت کاری

یکی از روش های بسیار پرطرفدار در میان افراد دارای تخصص و مهارت از جمله شغل دندانپزشکی در آلمان، مهاجرت کاری است. برای انجام این کار فرد باید مدرک خود را معادلسازی نموده و اسناد دانش زبان آلمانی در سطح C1 داشته باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از بهترین مسیرها جهت سرمایه گذاری در آلمان، ثبت شرکت است که فرد باید در ابتدا بیزینس پلن خود را ارائه نموده و با دریافت تاییدیه شرکت را ثبت نموده و جهت دریافت اقامت دائم اقدام نماید.

مهاجرت طریق ازدواج

دوستداران مهاجرت دندانپزشکان به آلمان در صورت ازدواج با شخص دارای تابعیت آلمانی در صورت اثبات واقعی بودن ازدواج و زندگی با شخص، جهت دریافت اقامت دائم و تابعیت آلمان اقدام نمایند.

مهاجرت از طریق تولد

یکی از راه های مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق تولد است که کشور آلمان در این زمینه از سیستم خون پیروی می نماید. در صورتی که کودکی در کشور آلمان متولد گردد تنها در صورتی که والدین وی دارای تابعیت آلمانی باشند، موفق به دریافت تابعیت این کشور می شود.

مهاجرت تحصیلی دندانپزشکان به آلمان

کشور آلمان با داشتن یک نظام آموزش عالی و سیستم تحصیل رایگان، یکی از پر متقاضی ترین کشورها جهت مهاجرت تحصیلی است. یکی از راه های مورد تایید برای مهاجرت دندانپزشکان به آلمان روش تحصیلی است. در این روش متقاضی می تواند جهت طی نمودن دوره دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان پذیرش اخذ نماید. اما انشجویان باید توجه داشته باشند که تنها تحصیل در این کشور آثار اقامتی و تابعیتی ندارد و دانشجو در صورتی که پس از فارغ التحصیلی بتواند وارد بازار کار دندانپزشکان در آلمان شود می تواند با دریافت ویزای کاری جهت کسب اقامت و تابعیت اقدام نماید. برای تحصیل دندانپزشکی در آلمان دانشجویان باید دارای مدرک دیپلم، انگیزه نامه، تمکن مالی، گواهی سوء سابقه کیفری، ریز نمرات و مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه باشند.

شغل دندانپزشکی در آلمان

مهاجرت کاری دندانپزشکان به آلمان

بسیاری از دندانپزشکان تمایل دارند تا از طریق مهاجرت کاری اقدام به ورود و دریافت اقامت آلمان نمایند. جهت مهاجرت کاری به این کشور، دندانپزشکان باید به این نکته توجه نمایند که شغل آنها در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان باشد. با توجه به این که کشور آلمان همیشه به دنبال افراد ماهر و متخصص می باشد و رشته دندانپزشکی در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور قرار دارد، شانس افراد جهت اشتغال به کار در این کشور با درآمد سطح بالا افزایش پیدا می نماید. برای موفقیت در این زمینه علاقه مندان به مهاجرت دندانپزشکان به آلمان باید دارای مدرک معادل سازی شده و مدرک زبان در سطح C1 باشند. جهت کسب اطلاعات کاملتر در ارتباط با کار چگونگی کاریابی در سایر کشوها پیشنهاد می نماییم تا محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه و مشاهده نمایید.

کار در آلمان

معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان و مدارک مورد نیاز آزمون های Fachsprachprüfung و Kenntnisprüfung

یکی از موضوعات دارای اهمیت فراوان در ارتباط با مهاجرت دندانپزشکان به آلمان، معادل سازی مدرک تحصیلی و مراحل و مدارک مربوط به آن می باشد. علاقه مندان به شغل دندانپزشکی در آلمان باید در ابتدا در دوره های کلینیکال شرکت نموده و پس از موفقیت در این دوره ها مدرک معادل خود را دریافت نماید. برای دریافت مدرک معادل سازی پس از طی نمودن دوره مربوطه، دانشجو باید در آزمون Fachsprachorufung و Kenntnisprüfung موفق به کسب امتیاز لازم شود. پس از انجام این کار، متقاضی باید موفق به دریافت تایید کارفرما و دریافت دعوت نامه جهت اشتغال به کار در آلمان شود. متقاضیان مهاجرت دندانپزشکان به آلمان باید مدارک موجود در زیر را جهت انجام فرایند معادل سازی و شرکت در آزمون های Fachsprachorufung و Kenntnisprüfung آماده نمایند:

  • یکی از مهمترین مدارک مدرک پزشکی ترجمه شده به زبان آلمانی می باشد که به دقت توسط کشور آلمان مورد بررسی قرار می گیرد.
  • گواهی تاییدیه مقام پزشکی
  • گواهی سو سابقه پزشکی در طول خدمت شخص
  • ارائه گواهی سلامت جسمی و روحی فرد
  • نامه کاری
  • مدرک زبان آلمانی

تمامی این مدارک باید به صورت دقیق توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شده و توسط دادگستری مورد تایید قرار گیرد.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت دندانپزشکان به آلمان

یکی از مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان، مدرک زبان می باشد. با توجه به این که متقاضی باید بتواند با بیماران آلمانی خود ارتباط برقرار نماید، لذا ارائه مدرک زبان در سطح C1 ضروری است. آن دسته از متقاضیان مهاجرت کاری دندانپزشکان به آلمان که دارای مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می باشند، می توانند در آلمان دوره های زبان خود را تکمیل نمایند.

سابقه کار مورد نیاز مهاجرت دندانپزشک به آلمان

یکی از موضوعات دارای اهمیت فراوان در زمینه مهاجرت دندانپزشکان به آلمان، بحث سابقه کار جهت معادل سازی مدرک تحصیلی می باشد. علاقه مندان به شغل دندانپزشکی در آلمان باید بتوانند سابقه کار مربوط به شغل خود را جهت دریافت ویزای معادل سازی ارایه نمایند. میزان سابقه کار مورد نیاز جهت انجام این کار حدود دو الی سه سال است که شخص باید در هنگام تقاضا جهت دریافت ویزای معادل سازی و اخذ پذیرش نسبت به ارایه آن همراه با سایر مدارک اقدام‌ نماید.

مجوز موقت و دائم کار دندانپزشکان در آلمان (berufserlaubnis و Approbation)

همانگونه که بیان نمودیم جهت دریافت اقامت جهت انجام کار دندانپزشکی در آلمان، متقاضیان باید در ابتدا موفق به دریافت مجوز پزشکی شوند. برای دریافت مجوز پزشکی شخص نیازمند داشتن مدرک زبان در سطح B1 و دریافت جاب آفر از سوی کارفرمای آلمانی است. در ابتدا تمامی مدارک شخص توسط دولت آلمان مورد ارزشیابی قرار گرفته و در صورت موفقیت دعوت نامه ای جهت شرکت در آزمون Approbation برای شخص ارسال می گردد که نوعی مجوز موقت می باشد. پس از طی نمودن این دوره و موفق به اشتغال به کار در آلمان و دریافت ویزای کاری این کشور، متقاضی می تواند به مجوز دائم تحت عنوان berufserlaubnis جهت ادامه به شغل دندانپزشکی در کشور آلمان دست پیدا نماید و موفق به اخذ اقامت دائم و پس از آن شهروندی این کشور بینظیر شود.

هزینه مهاجرت دندانپزشکان در آلمان

همانگونه که میدانیم مهاجرت دندانپزشکان به آلمان دارای هزینه های متعددی برای فرد می باشد. آن دسته از افرادی که اقدام به انجام فرایند معادل سازی می نمایند باید جهت تکمیل فرایند معادل سازی و بالا بردن سطح زبان آلمانی خود، اقامتی دو سال دریافت نماید که در طی این دو سال هزینه دوره زبان حدود ۴۵۰۰ یورو و هزینه یک زندگی دانشجویی حدود ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ یورو در ماه می باشد، بر همین اساس ارایه تمکن مالی از الزامات دریافت ویزای معادل سازی جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان می باشد.

 

درآمد دندانپزشکان در آلمان

یکی از موارد دارای اهمیت در زمینه مهاجرت، درآمد دندانپزشکان در آلمان می باشد که بر اساس آمار و ارقام ارایه شده، دندانپزشکان دارای درآمد سطح بالایی در این کشور می باشند‌. افرادی که به عنوان دندانپزشک در یکی از شهرهای آلمان مشغول به کار می گردند می توانند به درآمدی حدود ۸۶۰۰ یورو در ماه دست پیدا نماید. میانگین میزان درآمد در کشور آلمان از حدود ۳۹۰۰ تا ۱۳۸۰۰ یورو متغیر می باشد. میزان درآمد ذکر شده برای دندانپزشکان به صورت میانگین بوده و با افزایش تجربه و سابقه کار، این مبلغ افزایش پیدا می نماید.

بازار کار شغل دندان پزشکی در کشور آلمان

با توجه به این که کشور آلمان همیشه به دنبال نیروی کار ماهر و جوان می باشد، همچنین نرخ بیکاری در این کشور در سطح پایینی قرار دارد، می توان گفت که بازار کار برای مهاجرت کاری دندانپزشکان به آلمان بسیار مناسب است. کشور آلمان هر سال لیستی از مشاغل مورد نیاز را ارائه می نماید که دندانپزشکی نیز یکی از این موارد بوده و متقاضیان مهاجرت دندانپزشکان به آلمان می توانند با دریافت ویزای کار برای مشاغل خاص وارد این کشور شوند. در کل می توان گفت که بازار کار رشته دندانپزشکی در آلمان بسیار عالی است و ورود به کشور آلمان به عنوان یک دندانپزشک می تواند فرصتی طلایی برای زندگی در کشور تاپ اروپایی باشد.

شرایط اخذ اقامت دائم آلمان برای مهاجرت دندانپزشکان

علاقه مندان به مهاجرت دندانپزشکان به آلمان می‌توانند از امتیاز دریافت بلوکارت یا همان کارت آبی اتحادیه اروپا استفاده نمایند. این کارت مختص آن دسته از افرادی می باشد که با توجه به تخصص وحرفه خود قصد اشتغال به کار در کشور آلمان را دارند. جهت دریافت بلوکارت آلمان متقاضی باید بطور حتم دارای مدرک تحصیلات دانشگاهی بوده و بتواند شغلی را بدست آورد که با سابقه و مدرک وی در ارتباط می باشد، همچنین میزان درآمد وی نباید کمتر از ۵۰ هزار یورو در سال باشد. پس از اخذ بلوکارت آلمان شروط اقامت دائم فراهم می گردد. آن دسته از دندانپزشکانی که دارای اقامت موقت آلمان بوده و قصد دارند تا آن را به اقامت دائم تبدیل نمایند، اثبات این مورد که دو سال پس از معادل سازی در آلمان مشغول فعالیت بوده و بیمه و مالیات پرداخت نموده اند، ضروری است. پس از دریافت اقامت دائم آلمان، در سال هشتم در صورتی که فرد تمام بیمه و مالیات خود را پرداخت نموده باشد، از تمامی قوانین کشور آلمان اطلاع داشته و مرتکب هیچ جرم و جنایتی نشده باشد می تواند برای دریافت تابعیت و پاسپورت آلمان اقدام نماید.

بهترین شهر آلمان برای دندانپزشکان

همانگونه که میدانیم کشور آلمان نیز دارای شهرهای مختلفی می باشد که برخی از مشاغل در برخی از شهرها دارای عملکرد بهتری می باشند. یکی از بهترین شهر آلمان برای دندانپزشکان شهر برلین است. این شهر دارای فرصت های شغلی بسیاری برای دندانپزشکان بوده و شرایط کار مطلوب با درآمد سطح بالا را برای آنان فراهم می نماید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت دندانپزشکان به آلمان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

مدرک زبان لازم جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان چه مدرک زبانی است؟

دندانپزشکان جهت مهاجرت به آلمان باید دارای مدرک زبان آلمانی C1 باشند.

✅ آیا برای مهاجرت دندانپزشکان به آلمان به سابقه کاری نیاز است؟

بله جهت مهاجرت دندانپزشکان به آلمان متقاضی به دو الی سه سال سابقه کاری نیاز دارد.

✅ میانگین درآمد ماهیانه دندانپزشکان در کشور آلمان چقدر است؟

میانگین درآمد ماهیانه دندانپزشکان در کشور آلمان حدود ۸۶۰۰ یورو در ماه است.

✅ هزینه دوره زبان آلمانی در این کشور چقدر است؟

هزینه دوره زبان آلمانی در دانشگاه ها و کالج های آلمان حدود ۴۵۰۰یورو است.

سخن پایانی

ما در این مقاله تلاش نمودیم تا به صورت کلی به بحث و بررسی موضوع مهاجرت دندانپزشکان به آلمان بپردازیم.همانگونه که بیان نمودیم راه های مختلفی جهت مهاجرت افراد فعال در این رشته به کشور آلمان وجود دارد که از بهترین آنها می توان به مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری اشاره نمود. در این مقاله نشان دادیم که اولین اقدام برای مهاجرت کاری به آلمان برای دندانپزشکان معادل سازی مدرک تحصیلی می باشد. ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح C1 ضروری است اما دارندگان مدرک B1 نیز می توانند جهت معادل سازی اقدام نموده و دوره های زبان را در آلمان طی نمایند. بازار کار دندانپزشکی در این کشور بسیار عالی است و دولت آلمان از افراد فعال و متخصص در این زمینه به شدت استقبال می نماید. میزان درآمد رشته پزشکی در آلمان نیز در سطح بالایی قرار دارد. امکان تحصیل این رشته نیز در بهترین دانشگاه های پزشکی آلمان برای تمامی دانشجویان فراهم می باشد که پس از آن متقاضی با یافتن کار میتواند ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نموده و به اقامت و تابعیت آلمان دست پیدا نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات کاملتر در ارتباط با مهاجرت دندانپزشکان به آلمان و دریافت مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه با موسسه MIE تماس حاصل نمایید و یا سوالات خود را در قسمت زیر همین مقاله مطرح نمایید تا هرچه سریعتر پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حمید احمدی
سلام من دندانپزشک عمومی با سابقه ۴ سال هستم و ۲۹ سالمه و میخام برای معادلسازی اقدام بکنم اما من از تمکن مالی برخوردار نیستم آیا شانسی برای اقدام دارم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معادلسازی کشور آلمان هزینه بالایی ندارد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
آرمان
برای کسی ک بخاد در تخصص دندان تحصیل کنه باز هم سابقه کاری الزامیه یا فقط برای ویزای کاری باید سابقه داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چون ابتدا مدرک شما باید معادلسازی شود برای معادلسازی سابقه کار اگر ندارید حتما باید طرح تان را گذرانده و مدرک تان آزاد شده باشد.
li
سلام من چون در دوره شهریه پرداز دندان دانشگاهمون تحصیل کردم مدرکم ازاد هست بعد فارغ التحصیلی میخواستم ایا بازم سابقه کار نیازه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مدارک تان آزاد است و در ایران هم اجازه کار دارید بلی این امکان برای شما فراهم است که برای معادلسازی کشور آلمان اقدام نمایید.
محمد باقر اسفندیاری
با سلام‌، ۵۸ ساله هستم‌. فارغ‌التحصیل رشته دندانپزشکی از بخارست‌، رومانی در سال ۱۹۹۳و با ۲۵ سابقه کاری در رشته دندانپزشکی آیا با شرایط سنی اینجانب امکان مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد‌؟! ممنون بخاطر پاسخگوئی دکتر اسفندیاری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به شرایط سنی شما شانس ویزا پایین می باشد. شما می توانید از روش های خودحمایتی برای کشورهایی مانند اتریش فرانسه ایتالیا و ... اقدام به اخذ اقامت نمایید.
انسیه جلالیان
سلام دندانپزشک عمومی هستم ۹ سال سابقه کار دارم سن ۳۹ دارم. برای معادلسازی میخوام اقدام کنم ایا شانسی برای اقدام دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما می توانید برای کشورهای اروپایی اقدام نمایید
جعفر جوادی
سلام یک سال میشه که از دندان پزشکی عمومی از دانشگاه طبی کابل فارغ شدم سن ام ۲۴ سال است میخواهم برای تخصص اقدام کنم معادل سازی که می‌کنه بر اساس نمرات دانشگاه است یا بر اساس کریدت های که خواندیم؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز مدارک شما بایستی برای وزارت بهداشت این کشور ارسال گردد در دوره معادلسازی زبان المانی شما تقویت می گردد و ازمون های عملی و شفاهی گرفته می شود.
سمر شیبانی
معادل سازی دندانپزشکان در المان پروسه سختی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به توانایی های هرشخص دارد. معمولا پرستاران ایرانی دوره های معادلسازی را نسبتا راحت پشت سر میگذرانند.
رها
سلام و خسته نباشید. ممنون بابت مقاله خوب و توضیحات کاملتون. با پکیج های زبان شما میتونم تو زمان کوتاه به سطح A2 برسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله شما در کمتر از ۳ ماه می توانید به این سطح برسید.
فردین موسوی
سلام و عرض ادب آیا ویزای معادلسازی پزشکان به افراد بالای 50 سال تعلق می گیرد؟ و میتوان شامل خدمات بازنشستگی شد؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله امکان دریافت ویزا برای معادلسازی خواهید داشت اما یک سری خدمات شامل حال متقاضی نمی گردد.
مائده
با سلام. من تازه فارق التحصیل شدم و سابقه کار ندارم. میتونم برای دندانپزشکی المان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی شما بایستی بررسی گردد. در صورت اینکه مدرک دیپلم خود را اخذ کرده اید می توانید برای کالج دندانپزشکی پذیرش بگیرید.
الناز احمدی
با سلام. من ۳۳ سالمه. ۶ سال سابقه کار در کلینیک های خصوصی را دارم. برای مهاجرت به آلمان همسر و پسر ۳ سالم را میتونم با من خودم ببرم؟ همسرم کارمند بانک هستند. ایشون میتونن بطور مجزا درخواست بدند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید باری معادلسازی وارد آلمان شده و همسر و فرزندتان بعدا به شما ملحق شوند و اگر قصد اقدام برای کار همسرتان را داشته باشید باید رزومه و رشته ایشان بررسی شود.
ماریا
سلام، آیا برای معادلسازی مدرک زبان B1 آلمانی داشته باشیم کافی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، برای معادلسازی شما باید مدرک زبان آلمانی C1 داشته باشید ولی می توانید کار خود را با مدرک B1 شروع کنید.
دکتر محسنی
سلام و قت بخیر من 38 سالمه و دندانپزشک هستم. چه مدارکی برای رفتن به آلمان برای انجام معادل سازی و... نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که بتوانید حداقل مدرک زبان آلمانی B2 ارائه نمایید می توانید کار معادلسازی خود را آغاز نمایید و برای گذراندن دوره های معادلسازی وارد کشور آلمان شوید.
ضحی
اگر فرد سی وان‌ زبان آلمانی رو نداشته باشه میتونه از طریق کورس زبان آلمان وارد آلمان بشه و بعد از طی کردن دوره زبان داندانپزشکی را ادامه دهد ??
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
شریفی
سلام. من پزشک هستم و زبان آلمانی نخوندم ولی همسرم دندانپزشک هستند و در حد ب1 آلمانی خوندن و هنوز هم در حال یادگیری هستند. 2 فرزند دوقلوی 9 ساله هم داریم. خواستم بپرسم شرایط کار برای پزشکان بهتر است یا دندانپزشکان و آیا توصیه میکنید همسرم برای معادلسازی اقدام کنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایطی که فرمودید همسرتان شرایط بهتری برای معادلسازی خواهند داشت و کار شما سریع تر پیش خواهد رفت.
احمد علوانی
سلام همسر من تازه مدرکشون رو از آذربایجان گرفتند و خودمم رادیولوژی خوندم، تمکن حدود 2 میلیارد داریم چطور باید اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان ما موسسه تماس حاصل نمایید.
حیدری
سلام و روز بخیر. من ۱۲ سال سابقه کاری در کلینیک های خصوصی و دولتی دندانپزشکی دارم. ۳۹ سال دارم. برای کدوم کشور های اروپایی میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما امکان اقدام برای کشورهای مختلفی از جمله آلمان را خواهید داشت.
رضایی نژاد
سلام و وقت بخیر من برای معادل سازی رشته دندانپزشکی در آلمان بایستی چه سطحی از زبان آلمانی را ارائه کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما باید حداقل مدرک زبان B2 آلمانی را ارائه نمایید.
سحر
سلام خسته نباشيد براي فارغ التحصيلان رشته دندانپزشكي از دانشگاه انكارا تركيه هم آزمون معادل سازي بايد طي بشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز پروسه معادلسازی بایستی طی شود.
نازنین بهادری
سلام اگر مدرک زبان C1 را در ایران بگیریم باز هم نیاز هست که در آلمان دروه ی زبان رو سپری کنیم؟ و تمکن مالی بلاک میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. به طور کلی شما معادلسازی و یک دوره زبان تخصصی خواهید داشت و تمکن مالی هم باید قرار داده شود.
صابر کریمی
سلام وقت بخیر ایا امکان معادلسازی پزشکان قبل ازورود به المان میباشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر. معادلسازی در المان صورت میگیرد.
مهرانه ایزدی
سلام وقت شما بخیر ممنون از سایت خوبتون زبان المانی یه مقدار سخته اگر نتونیم C1 بگیریم اینجا کالجی هست زبان آلمانی رو تو اروپا بخونیم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز می توانید دوره های انلاین را بگذرانید.
shadi
سلام و عرض ادب آیا در صورتی که دوره طرح رو در ایران گذروندیم میشه اقدام برای دوره معادل سازی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی که سطح زبان آلمانی شما در حد B2 باشد میتوانید برای معادلسازی در این کشور اقدام نمایید.
مشاوره رایگان