خوابگاه در ایتالیا

بدون نظر

بسیاری از شما عزیزان در جستجوی دانشگاه هایی هستید که بتوانید با هزینه های مقرون به صرفه و هزینه های پایین برای زندگی تحصیلات خود را ادامه دهید. ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی است که هزینه های تحصیل و زندگی در آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد و از نظر کیفیت آموزشی، دانشگاه ها و مراکز علمی از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار است. با توجه به همین موضوع دانشجویان زیادی اهداف تحصیلی و علمی خود را در ایتالیا جستجو می کنند. یکی از مهم ترین موضوعات برای دانشجویان بین المللی داشتن محل اقامت و اسکان مناسب است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 • انواع خوابگاه در ایتالیا کدامند؟
 • شرایط رزرو و نکات مهم برای اجاره خوابگاه در ایتالیا چیست؟
 • هزینه خوابگاه دانشجویی در ایتالیا چقدر است؟

امیدواریم شما عزیزان با مطالعه این مقاله که از وبسایت های رسمی و مشورت با وکلای محلی ایتالیا نگارش گردیده است، اطلاعات مفیدی در خصوص انواع خوابگاه دانشجویی در ایتالیا و با شرایط رزرو خوابگاه در ایتالیا و... به دست آوردید. همانطور که می دانید، می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی جهت تحصیل در ایتالیا و اطلاع از شرایط خوابگاه در ایتالیا با مشاورین موسسه MIE تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تماس با ماخوابگاه در ایتالیا

شرایط خوابگاه های دانشجویی در ایتالیا

به صورت کلی دانشجویان برای تحصیل در کشورهای مختلف بایستی برای ویزای تحصیلی که اجازه ورود دانشجویان با هدف تحصیل در آن کشور می باشد، اقدام نمایند. یکی از الزاماتی که دانشجویان در زمان درخواست ویزای تحصیلی ایتالیا نیاز دارند، اثبات داشتن محلی جهت اسکان و زندگی می باشد و از آنجایی که هزینه های خوابگاه کمتر از هزینه اجاره ملک می باشد، عموما دانشجویان برای محل اقامت خوابگاه رزرو می نمایند. در ایتالیا نیز که یکی از مقاصد مهم برای دانشجویان بین المللی شناخته می گردد دانشجویان به انواع خوابگاه های دانشجویی در ایتالیا دسترسی خواهند داشت.

به صورت کلی خوابگاه های دانشجویی یا توسط خود دانشگاه ارائه می گردد که گاها در محوطه خود دانشگاه می باشد یا بیرون از کمپس دانشگاه قرار دارد، یا توسط بنگاه های املاک و شرکت های ارائه دهنده خدمات خوابگاهی در دسترس دانشجویان قرار میگیرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد چطوری با بورس در ایتالیا تحصیل کنیم


فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد چطوری با بورس در ایتالیا تحصیل کنیم

انواع خوابگاه دانشجویی در ایتالیا

همانطور که بیان داشتیم ایتالیا به دلیل بهره مندی از هزینه های ارزان تحصیل و همچنین دانشگاه هایی با رتبه بندی مناسب در سطح دنیا و ارائه انواع بورسیه های تحصیلی ایتالیا و کمک هزینه های تحصیل طرفداران بسیار زیادی دارد. از این رو محل اقامت و داشتن خوابگاه در ایتالیا یکی از چالش های دانشجویان قلمداد می گردد. محل اقامت یا خوابگاه های دانشجویی در انواع مختلفی مانند؛ خوابگاه های خصوصی، خوابگاه های دولتی، خوابگاه های متصل به دانشگاه، سوئیت های دانشجویی، آپارتمان های دانشجویی و... را شامل می شود که در این قسمت به توضیح برخی از اقامتگاه ها و انواع خوابگاه دانشجویی در ایتالیا می پردازیم:

خوابگاه های دانشگاه های ایتالیا (خوابگاه دولتی در ایتالیا)

مسکن های دانشجویی اغلب توسط دفاتر بین المللی در دانشگاه های ایتالیا مدیریت می شود و این دفاتر پشنهاداتی را برای دریافت خوابگاه های دانشجویی به دانشجویان ارائه می نمایند که بسیار مقرون به صرفه و کم هزنیه تر می باشند. معمولا دانشجویان در سال های اول تحصیل خود، خوابگاه های دانشگاه های ایتالیا (خوابگاه دولتی در ایتالیا) را انتخاب می نمایند. برخی از این خوابگاه ها در محیط دانشگاه قرار دارد و برخی از آنها در خارج از دانشگاه و در محیط شهری قرار دارند. بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خوابگاه نیز با دانشگاه های ایتالیا قرارداد دارد و خدمات خوابگاهی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. خوابگاه های دانشجویی دانشگاه ها عموما فقط به دانشجویان بین المللی که از خارج از اتحادیه اروپا در حال تحصیل در ایتالیا می باشند ارائه می گردد.

خانه های دانشجویی مشترک

برخی از دانشجویان تمایل ندارند زندگی در خوابگاه را تجربه نمایند از همین رو می توانند ملک یا سوئیتی را به تنهایی اجاره نمایند یا ملک اجاره ای را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و هزینه های کمتری را بابت اجاره پرداخت نمایند. علاوه بر این، این امکان نیز وجود دارد که دانشجویان با اجاره اتاقی از یک خانه که صاحبخانه نیز در آن زندگی می کند، ساکن گردند. از مزایای داشتن خانه های دانشجویی مشترک می توان به؛ آزادای عمل و استقلال بیشتر، داشتن دوستان و افرادی با خصوصیات مشترک به عنوان هم خوابگاهی، امکان تزئین و مرتب نمودن اتاق با سلایق شخصی، آزادی انتخاب محل زندگی (دوری یا نزدیکی به دانشگاه) و... اشاره داشت.

خوابگاه های خصوصی در ایتالیا

اقامتگاه های اجاره ای خصوصی یا خوابگاه های خصوصی در ایتالیا یکی از محبوب ترین امکان برای سکونت دانشجویان تلقی می گردد و عموما دانشجویان از سال های دوم تحصیل خوابگاه های خصوصی را برای سکونت انتخاب می نمایند. همانطور که از اسم این خوابگاه ها نیز پیداست، معمولا شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات خوابگاهی می باشند و معمولا دانشجویان از محیط دانشگاه دورتر و به هیاهوی زندگی شهری نزدیک تر هستند. هزینه های این خوابگاه ها به مراتب نسبت به خوابگاه های متصل به دانشگاه بالاتر می باشد.

امکانات خوابگاه ها در ایتالیا

قطعا بسته به نوع خوابگاه یا اقامتگاه های دانشجویی، امکانات و خدمات رفاهی که دانشجویان می توانند از آن بهره ببرند متفاوت می باشد. اما به صورت کلی امکانات خوابگاه ها در ایتالیا که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، به شرح ذیل است:

 • تخت، میز کنار تخت، صندلی، کمد
 • قفسه کتاب، یخچال با فریزر
 • تجهیزات آشپزخانه ای مانند، اجاق گاز، ماکروویو، کمد های شخصی
 • سرویس های بهداشتی، ماشین لباس شویی
 • اینترنت وای فای با سرعت مناسب
 • تعویض شدن ملحفه و حوله در هر ماه یا دوهفته یکبار
 • نظافت اتاق هر دو هفته یکبار
 • خشکشویی (با هزینه)
 • اتاق اتو
 • اتاق مطالعه
 • سالن ورزشی و اتاق بازی
 • اتاق موسیقی و تلویزیون

 

تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی

این مقاله را از دست ندهید: تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی

در این مقاله ما تمام جوانب تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی را به شما خواهیم آموخت.

 

هزینه خوابگاه دانشجویی در ایتالیا

همانگونه که خدماتی که خوابگاه های دانشجویی در اختیار دانشجویان قرار می دهند بسیار متفاوت می باشد، هزینه هایی که نیز دانشجویان پرداخت می کنند بسته به خدمات دریافتی متفاوت می باشد. دانشجویان معمولا برای زندگی خوابگاه ایتالیا را به عنوان گزینه اقامت خود ترجیح می دهند. به طور متوسط هزینه خوابگاه دانشجویی در ایتالیا از مبلغ 300 یورو تا 600 یورو در ماه متغیر می باشد. در لیست هزینه خوابگاه در ایتالیا را می توانید مشاهده نمایید.

نام خوابگاه

توضیحات

هزینه ها

لیلی هوس

نزدیک دانشگاه روم

تخت های دو نفره با حمام خصوصی 760-890 یورو در ماه

اقامتگاه دانشجویی Cx

7 دقیقه تا دانشگاه رم تور ورگاتا فاصله دارد

تخت یک نفره با حمام خصوصی 510 یورو و استودیو دو نفره با حمام های خصوصی 770 یورو در ماه

خوابگاه دانشجویی cozy

مجاورت با دانشگاه ساپینزا

اتاق های تک نفره با حمام مشترک به مبلغ 500 یورو در ماه

اتاق خواب دو نفره در gianicolense

در مجاورت دانشگاه انجیکوم

هزینه این اقامتگاه 605 یورو در ماه

 

قیمت اجاره خانه دانشجویی در ایتالیا

همانطور که بیان داشتیم برخی از دانشجویان تمایل به زندگی در خوابگاه را ندارند از همین رو برای اجاره خانه دانشجویی اقدام می نمایند. معمولا خانه های دانشجویی به صورت یک خوابه تا سه خوابه می باشد. البته دانشجویانی که متاهل هستند می توانند آپارتمان هایی با خواب های بزرگتر را اجاره نمایند. میانگین قیمت خانه دانشجویی در ایتالیا از مبلغ 1200 یورو تا 2500 یورو بر حسب متراژ و محل متفاوت می باشد. در قسمت ذیل قیمت اجاره خانه دانشجویی در ایتالیا برای علاقه مندان به تحصیل در این کشور خصوصا برای افرادی که در جستجوی خوابگاه متاهلی ایتالیا هستند، ذکر گردیده است:

قیمت خانه دانشجویی در ایتالیا

هزینه ها

خانه مستقل لومونیوس

1200 یورو در ماه

استودیو دانشجویی در Via Piella

1250 یورو در ماه

استودیو دانشجویی در via gianni palmieri

1300 یورو در ماه

استودیو via irnerio

1700 یورو در ماه

استودیو via guglielmo Marconi

1780 یورو در ماه

استودیو via beverara

1480 یورو در ماه

استودیو via san donato

1500 یورو در ماه

آپارتمان سه خوابه via della campagna

1800 یورو در ماه

آپارتمان سه خوابه via riva di reno

2500 یورو در ماه

آپارتمان سه خوابه via ceasre battisti

3250 یورو در ماه

آپارتمان 4 خوابه via s.felice

2300 یورو در ماه

آپارتمان 4 خوابه pizza dellunita1

3000 یورو در ماه

 

بهترین خوابگاه های دانشجویی ایتالیا

همانطور که خاطر نشان کردیم خوابگاه ایتالیا از نظر تعداد و خدمات بسیار زیاد و متنوع هستند. در قسمت ذیل به برخی از بهترین خوابگاه های دانشجویی ایتالیا اشاره نموده ایم:

خوابگاه دانشگاه بولونیا

دانشگاه بولونیا یکی از دانشگاه هایی است که بیشترین تحرکات بین المللی دانشجویی را دارد و به شهر بولونیا به عنوان شهر دانشجویی در ایتالیا شناخته می گردد. لذا دانشجویان بایستی هر چه سریع تر برای اجاره خوابگاه دانشگاه بولونیا اقدام نمایند. یکی از بهترین ارائه دهندگان سرویس مسکن و محل اقامت دانشجویی دانشگاه بولونیا پورتال Er.Go می باشد. با توجه به اینکه دانشگاه بولونیا دارای شعبه های مختلفی مانند سزنا، فرارا، فورلی، مودنا، راوانا و... می باشند، این پورتال اقامتگاه های مختلفی را به دانشجویان ارائه می نماید. در لیست زیر خوابگاه دانشگاه بولونیا و اقامتگاه های مختلف را با توضیحات آن ذکر نموده ایم:

نام اقامتگاه

توضیحات

اقامتگاه کاردوچی

این اقامتگاه دارای 10 طبقه و 284 تخت می باشد. اتاق ها یا استودیو ها معمولا 2 نفره می باشند.

اقامتگاه کاستلاچیو

این اقامتگاه دارای 4 طبقه و 51 تخت و شامل اتاق های دو نفره و استودیو های تکنفره می باشد.

اقامتگاه کلتو تومبا

این اقامتگاه دارای 7 طبقه و 6 تخت می باشد. این بنا در سال 2000 ساخته شده است.

اقامتگاه پانیگال

این اقامتگاه دارای 3 طبقه و 64 تخت می باشد. آپارتمان ها در این ساختمان 4 نفره و خوابگاه ها 2 نفره می باشند.

اقامتگاه فورنی

این اقامتگاه دارای 3 طبقه و 84 تخت میباشد. شامل واحد های 2 تا 6 نفره می باشند.

اقامتگاه گالوانی

این اقامتگاه دارای 3 طبقه و 131 تخت می باشد. این ساختمان دارای باغ اختصاصی و فضای سبز بسیار زیبایی می باشد.

اقامتگاه گیگی

این اقامتگاه در 2 طبقه و دارای 142 تخت می باشد و عموما برای اسکان دانشجویان دارای معلولیت تجهیز شده است و دارای اتاق های 2 تا 6 نفره می باشد.

خوابگاه دانشجویی در ایتالیا

خوابگاه دانشگاه پلی تکنیک میلان

دانشگاه پلی تکنیک میلان نیز یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا با رنکینگ و سطح علمی بسیار بالایی می باشد. این دانشگاه دارای 7 محل اسکان دانشجویی نظیر اقامتگاه های لئوناردو داوینچی، گالیله، انیشتین، پارتو، نیوتون، لوس به عنوان اقامتگاه ها و خوابگاه دانشگاه پلی تکنیک میلان شناخته می گردد. در قسمت ذیل به شرایط خوابگاه دانشگاه پلی تکنیک میلان و اقامتگاه ها مختلف مرتبط با این دانشگاه اشاره نموده ایم:

 • اقامتگاه لئوناردو داوینچی؛ در مجموع دارای 334 تخت در اتاق های تک نفره، 2 نفره و واحد های آپارتمانی کوچک تقسیم شده است و این اقامتگاه به عنوان اولین خوابگاه دانشگاه پلی تکنیک میلان شناخته می گردد و در سال 1934 ساخته شده است. این اقامتگاه به پردیس لئوناردو بسیار نزدیک است.
 • اقامتگاه نیوتون؛ این اقامتگاه در شمال غربی شهر گالاراتسه ایتالیا قرار دارد و دارای 258 تخت در اتاق های تک نفره و دونفره با حمام های اختصاصی می باشد.
 • اقامتگاه ویلفرد پارتو؛ این اقامتگاه در مجموع دارای 232 تخت برای دانشجویان می باشد و شامل اتاق های یک و دو نفره و آپارتمان هایی برای افراد معلول می باشد.
 • اقامتگاه انیشتین؛ یکی از جدیدترین خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه میلان اقامتگاه آلبرت انیشتین می باشد که از سال 2008 تاسی گردیده است. این خوابگاه دارای 214 تخت می باشد.
 • خوابگاه گالیله؛ این خوابگاه بیشتر برای دانشجویانی که در پردیس بووسیا حضور دارند، مناسب می باشد. این محل اسکان دارای 294 تخت در استودیو ها و اتاق های تک نفره با حمام و آشپزخانه مشترک در دسترس دانشجویان قرار دارد.

خوابگاه های تورین

یکی از دانشگاه های ایتالیا که همواره پذیرای دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلفی می باشد و خدمات آموزشی مناسب و با کیفیتی را ارائه می نماید، دانشگاه تورین می باشد. دانشگاه تورین دارای خوابگاه های متعددی برای دانشجویان بین المللی می باشد که در قسمت ذیل به آنها اشاره نموده ایم:

 • یکی از خوابگاه های تورین که در نزدیکی دانشگاه علوم پزشکی تورین واقع شده است، آپارتمان سارکو بنیاد می باشد که یک آپارتمان کاملا مبله می باشد و دارای اتاق های دونفره با آشپزخانه و غذا خوری مشترک است. این خوابگاه دارای 36 تخت برای دانشجویان می باشد.
 • یکی دیگر از خوابگاه های تورین؛ آپارتمان توراتی است که در مرکز شهر واقع شده است و این آپارتمان در سه طبقه که دارای 8 اتاق خواب یک نفره و 10 اتاق خواب دو نفره ی باشد و از تجهیزات رفاهی مناسبی برخوردار است در دسترس دانشجویان قرار دارد.
 • اقامت گاه بورسلینو؛ یکی از اقامتگاه هایی می باشد که در ساختمان 10 طبقه برای دانشجویان تجهیز شده است. این ساختمان دارای 296 اتاق یک نفره و 44 اتاق خواب دو نفره می باشد.
 • اقامتگاه کارلو مولینو؛ این خوابگاه نیز گنجایش 62 نفر را دارد که در اتاق های دو نفره دانشجویان می توانند سکونت داشته باشند.
 • اقامتگاه رزیدنس کاور؛ این اقامتگاه در گذشته به عنوان یک قصر بوده است که اخیرا بازسازی شده است و در نزدیکی آکادمی هنرهای زیبا، دپارتمان معماری و... قرار دارد. این خوابگاه دارای 27 اتاق تک نفره، 42 اتاق دو نفره، 4 اتاق برای معلولین و 12 اتاق سه نفره را شامل می گردد.
 • اقامتگاه جولیا دی بارولو؛ این اقامتگاه کی دیگر از خوابگاه های تورین که در نزدیکی دانشگاه تورین نیز قرار گرفته است و یک ساختمان بازسازی شده از قرن نوزدهم می باشد. ظرفیت این خوابگاه برای 50 نفر می باشد که شامل 22 اتاق تک نفره و 28 اتاق دو نفره می باشد.

نحوه و معرفی سایت اجاره خانه دانشجویی در ایتالیا

در این قسمت تصمیم داریم به نحوه و معرفی سایت اجاره خانه دانشجویی در ایتالیا بپردازیم. دانشجویان بایستی قبل از ورود خود به ایتالیا، خوابگاه یا محل اقامت خود را مشخص نمایند و قبل از شروع دوره تحصیلی بایستی مرتبا در جستجوی محلی برای اقامت باشند و در سایت های مختلف یا پورتال های مختلفی که خدمات خوابگاهی را ارائه می نمایند کاوش نمایند و در خصوص نحوه رزرو خوابگاه در ایتالیا، هزینه خوابگاه در ایتالیا، شرایط قرارداد آنها، نحوه پرداخت هزینه ها، خدماتی که در اختیار دانشجویان قرار می دهد و... اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

یکی از بهترین پورتال های ارائه دهنده خوابگاه متاهلی ایتالیا، سوئیت های دانشجویی، خانه های دانشجویی و... شرکت Housing Anywhere می باشد که با داشتن سایت اجاره خانه در ایتالیا با حدود 170 دانشگاه مختلف در بیش از 65 کشور دنیا قرارداد دارد و در ایتالیا نیز با دانشگاه های مختلفی در شهرهای رم، پیزا، تورین، فلورانس و... قرارداد دارد و خدمات اقامتی مقرون به صرفه ای را به دانشجویان ارائه می نماید. پورتال Uniplaces یک سایت اجاره خانه در ایتالیا با رویکردی جدید برای رزرو آنلاین خوابگاه ایتالیا خصوصا در شهرهای دانشجویی ایتالیا مانند بولونیا، میلان و رم و... می باشد، که هزاران ملک و اقامت گاه های مورد اعتماد را در بهترین شهرهای ایتالیا به دانشجویان ارائه می نماید.

 

نکات مهم برای اجاره خوابگاه در ایتالیا

دانشجویان برای رزرو یا اجاره خوابگاه بایستی قبل از شروع دوره تحصیلی خود اقدام نمایند، چرا که خوابگاه های دانشجویی در ایتالیا یا اقامتگاه های دانشجویی با توجه به درخواست های زیاد ممکن است تکمیل گردند. در قسمت ذیل به برخی از نکات مهم برای اجاره خوابگاه در ایتالیا اشاره داشته ایم:

 • محل اقامت بهتر از به دانشگاه شما نزدیک باشد.
 • شما بایستی هزینه خوابگاه در ایتالیا را داشته باشید (برخی از خوابگاه ها از شما درخواست می نمایند مبلغی برای رزرو قبل از ورود به ایتالیا به آنها پرداخت نمایید).
 • خوابگاه شما بایستی امنیت لازم را داشته باشد.
 • محل اقامت شما بایستی از آرامش جوی برخوردار باشد.
 • در صورتی که قصد زندگی در خانه های دانشجویی مشترک را دارید بایستی در انتخاب دوست دقت کنید.
 • قبل از امضای قرارداد اجاره و پرداخت هزینه خوابگاه بایستی مفاد آن را به درستی مطالعه نمایید و ابهامات خود را مطرح نمایید.
 • امکانات رفاهی و خدماتی که خوابگاه در اختیار شما قرار می دهد را به دقت کاوش نمایید.

مزایای خوابگاه دانشجویی در ایتالیا

از مزایای خوابگاه دانشجویی در ایتالیا می توان به در دسترس بودن انواع خوابگاه ها و اقامتگاه های مختلف یا مسکن های دانشجویی برای دانشجویان بین المللی، هزینه های مقرون به صرفه، امنیت خوابگاه ها، تنوع خدمات رفاهی و شرایط مطلوب آنها، امکان اجاره و رزور آسان خوابگاه ها توجه به پورتال ها و سایت های مختلف ارائه دهنده خوابگاه، داشتن خوابگاه در دانشگاه های مختلف، امکان آشنایی با فرهنگ ها و زبان های مختلف در محیط خوابگاه، ارتقا معلومات و دانش دانشجویان با اشتراک گذاری آنها با هم خوابگاهی ها، بهره مندی از محیط و فضایی آرامش بخش برای زندگی و... اشاره نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ بهترین خوابگاه های دانشجویی ایتالیا برای دانشجویان کدام اند؟

خوابگاه دانشگاه پلی تکنیک میلان، خوابگاه های تورین، دانشگاه بولونیا، خوابگاه دانشگاه پیزا و رم و... از بهترین خوابگاه های دانشجویی تلقی می گردند.

✅ هزینه خوابگاه در ایتالیا چقدر است؟

میانگین هزینه های خوابگاه در ایتالیا بسته به امکاناتی که به دانشجویان ارائه می نمایند، متفاوت است ولی به صورت کلی 400 الی 800 یورو در ماه هزینه اجاره خوابگاه ایتالیا می باشد.

✅ انواع خوابگاه ایتالیا کدام اند؟

خوابگاه ها در ایتالیا شامل خوابگاه های خصوصی، خوابگاه های دانشگاهی، خانه های دانشجویی مشترک، آپارتمان های کوچک و سوئیت های دانشجویی و... می گردند.

سخن پایانی

خوابگاه در ايتاليا، انواع خوابگاه های دانشجویی در این کشور و هزینه ‌های اجاره خانه دانشجویی در ایتالیا یا هزینه خوابگاه از جمله موارد مهمی بود که در این نوشتار به آن پرداختیم. دانشجویان قبل از اینکه به قصد تحصیل در دانشگاه های ایتالیا بخواهند وارد ایتالیا گردند بایستی با پرداخت هزینه خوابگاه در ایتالیا محل سکونت و اقامت خود را مشخص نمایند. خوابگاه در ایتالیا توسط دانشگاه ها، مراکز خصوصی، پورتال های مسکن و ارائه اقامتگاه و... در دسترس دانشجویان قرار میگیرد. هزینه اجاره خوابگاه در ایتالیا به صورت میانگین 400 تا 800 در ماه می باشد. امیدواریم شما عزیزان با مطالعه این مقاله که سعی در معرفی خوابگاه ایتالیا داشتیم، اطلاعات مفیدی را کسب نموده باشید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. در قسمت دیدگاه نیز می‌توانید نظرات و سوالات خود را در خصوص خوابگاه در ایتالیا مطرح فرمایید.

امتیاز 3.57 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان