دوره زبان آلمانی در آلمان

8 نظر

اگر می خواهید گرامر، واژگان و اصطلاحات آلمانی را سریع و دقیق یاد بگیرید، دوره زبان آلمانی در آلمان یک گزینه فوق العاده برای شما خواهد بود. تلفظ آلمانی و کلمات مرکب طولانی گاهی اوقات می تواند باعث لغزش زبان آموزان شود، اما اگر دوره زبان آلمانی در آلمان را بگذرانید، به واسطه برقراری ارتباط به زبان بومی با آلمانی زبانان در مدت زمان بسیار کوتاهی تسلط ویژه ای به این زبان خواهید داشت و با شنیدن آن در اطراف خود، تلفظ بهتری را از‌ خود ارائه خواهید داد. با ظهور مجدد آلمان به عنوان یک قدرت بزرگ اقتصادی جهان، یادگیری زبان آلمانی مفید است. وقتی در یک آموزشگاه زبان آلمانی در آلمان تحصیل می کنید، مهارتی را یاد می گیرید که می توانید از آن به خوبی برای تحصیل رایگان در آلمان و به خصوص کار در جامعه آلمانی استفاده کنید. یادگیری و گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان نه تنها مهارت های آلمانی شما را بهبود می بخشد، بلکه به شما این امکان را می دهد که زندگی روزمره و فرهنگ پر جنب و جوش آلمان را درک کنید. از آن جایی که زبان آلمانی در اروپای مرکزی و شرقی به طور گسترده صحبت و استفاده می شود، گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان مطمئنا نتیجه بخش خواهد بود. در ادامه در خصوص گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان به تفصیل گفتگو خواهیم کرد. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در این زمینه به واسطه تماس با موسسه MIE و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از راهنمایی کارشناسان مجموعه بهره مند گردید و یا سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید.

ویدیو موسسه MIE در مورد دوره زبان آلمان و اتریش


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق یادگیری زبان

تحصیل زبان آلمانی در آلمان برای همه کسانی که می خواهند برای شرکت در دوره زبان بومی این کشور به آلمان ورود کنند آزاد است. این امکان برای افرادی که اقامت آلمان به طور دائم و یا شهروندی کشورهای اتحادیه اروپا را دارا هستند بسیار راحت تر و قابل دسترسی تر است چرا که نیازی به دریافت ویزای آموزش زبان آلمانی نیز ندارند. در نتیجه فرصتی عالی برای زندگی در آلمان، تجربه فرهنگ آلمانی و یادگیری زبان برای افراد فراهم خواهد شد. برای اتباع با تابعیت غیر، نظیر اتباع ایرانی‌ اما لازم است که درخواست ویزا داده و سفارت ‌با این درخواست آن ها موافقت نماید. لازم است بدانید مدت زمان دوره زبان مربوطه قطعاً می بایست بالای شش ماه و عملاً باید حداقل یک ساله باشد در غیر این صورت درخواست اقامت کوتاه مدت بوده و به آن ویزا تعلق نخواهد گرفت. از‌ دیگر نکات و شرایط الزامی این است که متقاضیان حداقل مدرک دیپلم دوازده ساله ارائه نمایند (یعنی حداقل هجده سال داشته باشند) و آشنایی با زبان آلمان در سطوح ابتدایی و ضمناً سن مناسب و گپ تحصیلی پایینی داشته باشند تا ریسک ریجکتی ویزای آموزش زبان آلمانی در انتظار آن ها نباشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای آلمان به همراه آموزش زبان آلمانی


انواع ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان

ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان شما را قادر به زندگی در آلمان بین 3 الی 12 ماه می کند به شرطی که در دوره فشرده زبان آلمانی ثبت نام کرده باشید. منظور از "فشرده" حداقل 18 الی 20 ساعت درس در هفته است و توجه داشته باشید که دوره های زبانی که فقط در عصرها و یا آخر هفته ها برگزار می شوند کافی نیستند. ویزای دوره زبان آلمانی اغلب فقط برای طول دوره زبان متقاضی صادر می شود (به عنوان مثال اگر فقط برای یک دوره زبان 3 ماهه ثبت نام کنید، ویزای شما احتمالا فقط برای یک دوره 3 ماهه صادر می شود). در برخی موارد، ممکن است یک برگه پذیرش برای دوره سه ماهه برای آموزشگاه زبان ارائه دهید و ویزای طولانی تری برای شما صادر شود، اما این به سخاوت افسر پرونده در سفارت یا کنسولگری آلمان بستگی دارد. توجه نمایید ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان به شما اجازه کار در آلمان را نمی دهد. اما بدون شک یکی از مناسب ترین ویزاها برای درخواست است و اگر می خواهید زبان را یاد بگیرید یا زندگی در آلمان را تجربه کنید، گزینه بسیار خوبی است. مهم ترین نکته ای که در این قسمت لازم است مد نظر قرار دهید این که برای ایرانیان ویزا برای دوره سه ماهه صادر نخواهد شد و شما بزرگوارانی که متقاضی تحصیل برای دوره زبان آلمانی در آلمان هستید می بایست حداقل پذیرش دوره شش ماه الی یک ساله را داشته باشید که بتوانید ویزای تحصیلی آلمان برای ورود به این کشور را دریافت نمایید.

انواع دوره های زبان آلمانی در آلمان

دوره های زبان آلمانی در آلمان که توسط مدارس زبان و یا دانشگاه ها ارائه می شوند هر شش سطح زبان آلمانی را پوشش می دهد. این سطوح عبارت اند از؛ A1، A2، B1، B2، C1، C2. توجه داشته باشید که در اکثر مواقع B1 حداقل نیاز زبان در دانشگاه های آلمان است. بسته به رشته تحصیلی خود و هدف از اقامت در این کشور، زبان آلمانی را در زمینه های مختلف یاد خواهید گرفت. اگر دانشجوی بین المللی هستید که مایل به تحصیل در آلمان هستید، دوره شما حول محور مفاهیم رشته تحصیلی شما، اصطلاحات و متون تخصصی آن می چرخد.

سطوح گوناگون زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی در آلمان در شش سطح اصلی از مبتدی تا پیشرفته تقسیم بندی می شوند. به طور کلی اسامی دوره ها به این صورت است؛ A1، A2، B1، B2، C1، C2. اما تمام این سطوح اصلی می توانند به دو بخش تقسیم شود به طور مثال دوره A1 می تواند در دو ترم A1-1 و A1-2 تدریس گردد و یا دوره B1 می تواند به دو دوره B1-1 و B1-2 تقسیم گردد. تمامی این موارد می تواند به نحوه تدریس و چارت درسی موسسه، دانشگاه یا مدرس زبان بستگی داشته باشد. در ذیل در ارتباط با سطح های مختلف آلمانی در بحث آموزش توضیحاتی داده ایم.

  • دوره مبتدی سطح A1 و A2

این سطح از دوره زبان آلمانی در آلمان برای شرکت کنندگان بدون دانش قبلی است. در ابتدا حروف الفبا را آموزش می بینید و سپس یاد می گیرید که خودتان را معرفی کنید، ساعت بخوانید و اولین جملات خود را فرموله کنید و بفهمید. در ادامه دوره؛ واژگان آلمانی خود را با موضوعاتی مانند هتل، رستوران، حمل و نقل و غیره گسترش دهید. در نهایت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با دیگران را در موقعیت های ساده و روزمره بیاموزید. در پایان این سطح شما می توانید سوالات ساده ای بپرسید و زمانی که طرف مقابل مکالمه خود را آهسته صحبت می کند مفاهیم را درک کنید. شما می توانید خود، خانواده و محیط خود را با جملات ساده توصیف کنید. همچنین می توانید یادداشت ها و پیام های کوتاه و ساده را بنویسید و درک کنید. می توانید در مورد اطلاعات ساده یا موضوعات و فعالیت های آشنا صحبت کنید. شما یاد می گیرید که از زبان در سطح بسیار ابتدایی در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

  • دوره متوسطه سطح B1 و B2

در این سطح از دوره زبان آلمانی در آلمان مکالمات آلمانی را در مورد موضوعات ساده دنبال می کنید و یاد می گیرید که در موقعیت هایی که در سفرهای خود در کشورهای آلمانی زبان با آن ها روبرو می شوید تسلط پیدا کنید. متن های ساده از زبان روزمره و حرفه ای برای شما قابل درک می شود و شما یاد می گیرید که روان تر ارتباط برقرار کنید و کم کم می توانید بهتر و بهتر با موقعیت های روزمره به زبان آلمانی کنار بیایید.

  • دوره کاملاً پیشرفته در سطح C1 و C2

در این سطح از دوره زبان آلمانی در آلمان در وهله اول و در سطح C1 شما یاد می گیرید که هم در صحبت کردن و هم در نوشتن در تعداد زیادی از موضوعات منظور خود را به وضوح بیان کنید و تقریباً همه متون را درک خواهید نمود. در پایان دوره C2 شما می توانید به زبان آلمانی منظور خود را کاملاً روان بیان کنید. همچنین شما روی موضوعات ادبی، سیاسی اجتماعی، فرهنگی و علمی کاملاً توانایی درک مطالب داشته و تماماً قادر به برقراری ارتباط و گفتگو در هر زمینه ای می باشید.

لیست دانشگاه های ایرانی مورد تایید آلمان

این مقاله را از دست ندهید: لیست دانشگاه های ایرانی مورد تایید آلمان

در این مقاله ما لیست دانشگاه های ایرانی مورد تایید آلمان را به شما خواهیم آموخت.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزا و اقامت آلمان از طریق دوره زبان آلمانی

در ادامه خلاصه‌ ای از مدارک استاندارد مورد نیاز برای ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان را شرح خواهیم داد. اما در نظر داشته باشید ممکن‌ است الزامات بین سفارتخانه ‌ها و کنسولگری ‌ها متفاوت باشد. به‌ ویژه در رابطه با اثبات وجوه مرتبط با تمکن مالی و بیمه سلامت. با این حال، به طور کلی متقاضی می بایست مدارک زیر را در قرار ملاقات تنظیم شده در سفارت برای اخذ ویزای خود ارائه دهد:

۱. پاسپورت معتبر و فتوکپی از صفحه اطلاعات پاسپورت شما؛

پاسپورت شما باید حداقل 3 ماه بیشتر از مدت اقامت مورد نظر اعتبار داشته باشد. حداقل 2 صفحه خالی داشته باشد و بیش از 10 سال قدمت نداشته باشد. همچنین باید دو فتوکپی از صفحه اطلاعات پاسپورت خود را نیز ارائه دهید.

۲. دو عکس گذرنامه بایومتریک در وضعیت فعلی

 دستورالعمل ها به این صورت است؛

یک عکس از جلو 35 میلی متر در 45 میلی متر با حالت خنثی صورت، دهان بسته، نگاه مستقیم به دوربین، با پس زمینه روشن باید باشد. توصیه می‌ شود این عکس‌ها در یک باجه عکس مخصوص برای پاسپورت گرفته شوند.

۳. دو فرم تکمیل شده درخواست ویزا (Antrag auf Erteilung eines nationalen Visums).

۴. دو اظهارنامه تکمیل شده صحت اطلاعات

این مورد از وب سایت سفارت یا کنسولگری آلمان که متقاضی از آن درخواست می کند قابل دانلود است و اغلب با عنوان صفحه نهایی فرم درخواست ویزا درج می شود.

۵. برگه ثبت نام و پذیرش قطعی و معتبر از یک آموزشگاه زبان آلمانی در آلمان

قبل از درخواست برای ویزای دوره زبان، برای ثبت نام در یک آموزشگاه زبان در آلمان می بایست با آن موسسه ارتباط برقرار نمایید. برای دریافت این برگه پذیرش باید در یک آموزشگاه زبان ثبت نام کرده و برای درخواست ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان، اغلب باید حداقل بیست درصد پیش پرداخت برای دوره های منتخب ثبت نامی خود پرداخت کنید. با همین وجود، اغلب این هزینه غیر قابل بازگشت است. در نظر داشته باشید ریسک اخذ ویزای آموزش زبان آلمانی در آلمان در حال حاضر بسیار بالا می باشد در نتیجه توصیه می شود مبلغ شهریه تماماً پرداخت شود. لازم است زبان آموز‌ به موسسه زبان اطلاع دهد که قصد دارد برای ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان درخواست دهد تا آن ها یک برگه پذیرش قطعی و‌ مناسب برای درخواست ویزای متقاضی تنظیم کنند. این برگه می‌بایست شامل اطلاعات دقیق در خصوص شرایط ثبت نام در موسسه زبان باشد و حداقل 18 الی 20 ساعت درس در هفته را مشخص کند و مدت زمان دوره رزرو شده را برای حداقل 3 ماه نشان دهد. ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان بسته به مدت زمان دوره متقاضی بین 3 ماه تا 1 سال صادر می شود. برگه ثبت نام باید هزینه و سطح کلاس هایی را که رزرو شده است را نیز مشخص کند.

۶. گواهی بیمه مسافرتی/خارجی

برای اعطای ویزای آموزش زبان آلمانی، داشتن بیمه مسافرتی که تمام مدت اقامت متقاضی در آلمان را پوشش می دهد بسیار مهم است. نکته مهم این است که بیمه مسافرتی فرد باید حداقل 30.000 یورو شامل پوشش پزشکی و بازگشت به کشور باشد.


بنرهای مورد نیاز

 

پرسش: سلام من برای مهاجرت به آلمان میخوام به ترکیه برم و بعد از ۶ ماه برای تحصیل اقدام کنم. آیا امکان یادگیری زبان آلمانی در ترکیه هست؟ مدت ویزا چقدره؟ آیا جز ویزای تحصیلی میشه؟

 


هزینه دوره زبان آلمانی در آلمان

در دوره های زبان ارائه شده در دانشگاه، ماژول های تحصیلی ثابت هستند و دانشجویان در مورد ساختار دوره صحبتی ندارند. علاوه بر این، آموزشگاه ‌های زبان خصوصی، شما را در فعالیت ‌های اضافی برای کسب تجربه فرهنگی و تمرین آلمانی در محیط‌ های مختلف درگیر خواهند کرد. ولی علاوه بر این مزیت ها، مدارس خصوصی زبان در آلمان هزینه کمی ندارند. بسته به نوع دوره ای که انتخاب می کنید، تعداد کلاس هایی که می خواهید شرکت کنید و ترجیحات و امکانات مشابه، هزینه هایی برای شما اعمال می شود. اگر شرکت در دوره مرکز زبان دانشگاه را انتخاب کنید، معمولاً هزینه کمتری نسبت به آمزوشگاه های خصوصی خواهید پرداخت. برخلاف این مورد، شهریه اموزشگاه های خصوصی بسیار متفاوت می باشد. عواملی مانند شرایط موسسه ارائه دهنده دوره، نوع دوره انتخابی شما و شخصی که برای تدریس درخواست می کنید، هزینه های دوره زبان آلمانی در آلمان را به شما را نشان می دهد. همانطور که انتظار می رود، هر اولویت و مزیت اضافی که به دست می آورید با هزینه بیشتری همراه است. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک معلم خصوصی داشته باشید که در هر زمانی که آزاد هستید آماده همکاری با شما باشد، مطمئناً هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. به صورت کلی هزینه ها می تواند برای چهار سال 20 هزار یورو باشد.

دوره زبان آلمانی در آلمان2

کالج زبان آلمانی در آلمان

در ذیل این مطلب برخی از آموزشگاه ‌های زبان آلمانی در آلمان را فهرست کرده ‌ایم که با فرآیند ویزا آشنا هستند و دوره‌ هایی را ارائه می‌دهند که حداقل 18 الی 20 ساعت درس در هفته را شامل می شود. متقاضیان می بایست با این موسسات ارتباط بگیرند تا مطمئن شوند که آن ها فرد را برای یک دوره مناسب برای درخواست ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان ثبت نام کرده اند و ضمناً می بایست از این موسسات درخواست شود که یک پذیرش قطعی و معتبر برای دوره زبان آلمانی در آلمان برای درخواست ویزا برای وی آماده کنند.

اسامی برخی از موسسات معتبر برای دوره زبان آلمانی در آلمان

Berlino Schule – Friedrichshain

speakeasy Berlin – Friedrichshain

Deutsche Akademie - Mitte/Alexanderplatz

Logo Sprachenschule - Prenzlauer Berg

Kapitel Zwei - Mitte/Alexanderplatz

Die Neue Schule – Wilmersdorf

GLS - Prenzlauer Berg

شرایط اخذ ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان

در صورتی که اهل استرالیا، کانادا، ایالات متحده، نیوزلند، کره جنوبی، ژاپن، بریتانیا یا اسرائیل هستید پس از ورود به آلمان می توانید برای ویزای دوره زبان آلمانی نیز اقدام کنید. اتباع این کشورها می توانند تا 90 روز بدون ویزا وارد آلمان شوند و سپس مستقیماً از طریق یکی از ادارات مهاجرت در آلمان برای ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان اقدام کنند. شهروندان سایر کشورها باید قبل از ورود به آلمان برای ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان اقدام کنند.

روند درخواست ویزای دوره زبان آلمانی

ویزای آموزش زبان آلمانی برای تحصیل زبان آلمانی در آلمان مراحل خاص خود را دارد که متقاضی می بایست از تمامی مراحل به درستی گذر کند. در وهله اول پیش نیاز این پروسه این است که متقاضی می بایست برای یک دوره زبان مناسب در آلمان و گرفتن پذیرش قطعی و معتبر دوره زبان آلمانی در آلمان و در یک آموزشگاه زبان آلمانی ثبت نام کند. در مرحله بعدی درخواست ویزای موقت دوره زبان آلمانی در سفارت یا کنسولگری آلمان در خارج از کشور می بایست صورت بگیرد. سپس متقاضی می بایست به آلمان برود. آدرس خود را مشخص کرده و به اصطلاح (Anmeldung) با ثبت نام کند و شروع به شرکت در دوره زبان آلمانی در آلمان نماید. سپس در مرحله آخر ویزای موقت دوره زبان را به ویزای دوره کامل زبان در یک اداره مهاجرت در آلمان ارتقا دهد. البته که متقاضیان ایرانی می بایست از ابتدا برای ویزای آموزش زبان آلمانی و دوره بلند مدت آن اقدام نمایند چرا که در حال حاضر برای دوره های سه، شش و یا حتی نه ماهه برای اتباع ایرانی ویزا صادر نخواهد شد.


بنرهای مورد نیاز

 

پرسش: من 18 ساله با دیپلم تجربی و سرمایه خانه و ماشین با سابقه کار حرفه ای عکاسی هستم. لطفا بنده را در زمینه ثبت نام در دانشگاه عکاسی در آلمان و شرایطش راهنمایی بفرمایید.

 


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: امکان اخذ اقامت دائم از طریق دوره زبان آلمانی وجود دارد؟

 


 

 

پرسش: دوره زبان آلمان و اتریش چه مزایایی دارد و برای چه افرادی مفید است؟

 


 

 

پرسش: سلام وقت بخیر با سپاس از مطالب خوبی که ارائه می کنید. بنده 21 ساله و دانشجوی ترم 5 مهندسی مکانیک هستم. پیش زمینه ای در زبان آلمانی ندارم. آیا می توانم برای دوره زبان و دانشگاه های آلمان اقدام کنم؟ طول بازه زمانی سفارت و اخذ ویزا چقدر هست؟ 

 


 

 

پرسش: سلام ببخشید من مدرک کمک بهیار یا همان پرستاری دارم اگر یک سال برم دوره اموزش زبان المانی یاد بگیرم میتونم اقامت کشور المان را بعد از پنج سال اخذ کنم؟

 


سوالات متداول

آیا دوره زبان آلمانی در آلمان بدون شهریه است؟

خیر، اتباع ایرانی الزاماً می بایست هزینه بابت گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان را پرداخت کنند. اما تحصیل زبان آلمانی در آلمان برای اتباع اتحادیه اروپا تقریباً رایگان می باشد.

آیا اتباع ایرانی می توانند برای گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان اقدام کنند؟

برای گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان می بایست از نزدیک ترین کنسولگری آلمان به محل زندگی خود درخواست ویزای تحصیلی در آلمان را داشته باشید. در صورت موافقت سفارت با درخواست شما می توانید برای آموزش زبان به کشور آلمان ورود کنید.

آیا برای دریافت ویزای آموزش زبان آلمانی نیز می بایست تمکن مالی اثبات شود؟

بله در واقع شما برای ویزای تحصیلی قصد اقدام دارید و می بایست حدود 10332 یورو تمکن مالی نشان دهید تا اثبات کنید از پس هزینه های یک سال زندگی در این کشور برخواهید آمد.

مدت زمان ویزای آموزش زبان آلمانی چه مدت خواهد بود؟

به منظور پایین آوردن ریسک ریجکتی ویزا؛ لازم است و توصیه می شود که برای دوره های حداقل یک ساله درخواست ویزا دهید.

سخن پایانی

در نوشتاری که مطالعه نمودید در خصوص دوره زبان آلمانی در آلمان و شرایط درخواست پذیرش و ویزای آن و همچنین بسیاری از جزئیات دیگر شما عزیزان را مطلع نمودیم. همانطور که ملاحظه نمودید افراد مقیم دائم اتحادیه اروپا یا شهروندان این کشورها بدون نیاز به درخواست برای ویزا، با کمترین هزینه و تقریباً رایگان می توانند برای گذراندن دوره های زبان آلمانی در آلمان اقدام کنند. ایرانیان اما علاوه بر دریافت پذیرش قطعی از موسسات و مراکز آموزشی معتبر لازم است که برای ویزای تحصیلی آلمان نیز درخواست خود را ارائه دهند تا بتوانند به واسطه دریافت ویزای تحصیلی به کشور آلمان ورود کرده و دوره های مرتبط را بگذرانند. در نظر داشته باشید سن و گپ تحصیلی از جمله حساسیت های سفارت آلمان است که می تواند سبب ساز ریجکتی ویزا شود. در نتیجه شما می توانید برای بررسی شرایط و شانس خود برای دریافت ویزای تحصیلی دوره زبان آلمانی در آلمان با موسسه Mie ارتباط گرفته و از کارشناسان مجرب و مطلع موسسه مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین توصیه می کنیم سوالات خود را نیز در انتهای صفحه با کارشناسان ما در میان گذارده تا در اسرع وقت پاسخ مناسب خود را دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ساسان حبیبی
سلام ،من فوق دیپلم برق دارم و مدرک A1 زبان آلمانی از گوته را دارم ،۴۰ سالمه ، آیا میتونم برای دوره زبان آلمانی در آلمان ویزا بگیرم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اقدام برای دوره زبان برای شما ریسک بالایی در دریافت ویزا خواهد داشت و این موضوع را توصیه نمیکنیم.
Farzaneh souri
سلام، به جز مدارکی که بابت اقدام برای ویزای زبان گفتین، ایا سفارت از ما مدرک B1 هم میخواد؟ من ۳۰ ساله هستم و A2 دارم، ایا کافیه یا باید B1 رو‌تموم کنم بعد اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت برای همه پرونده ها مدرک زبان نمی خواد با توجه به شرایط سنی تان هم شما ریسک ویزا دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما کامل بررسی شود. متشکرم.
صدیقه میرزایی
سلام.میخواستم برای دوره های زبان المانی در المان شرکت کنم صدیقه میرزایی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. امکان تحصیل زبان آلمان در کشور آلمان هم فراهم است، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Ilyar amo
سلام، ایا اخذ ویزای کورس زبان المانی مشروط پذیرش دانشگاهی است؟ یا همیجور هم میشه ویزا گرفت بدون پذیرش دانشگاه؟ تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر برای ثبت نام در کالج زبان دیپلم داشته باشید کفایت می کند. درمود ویزا هم علاوه بر پذیرش عواملی چون سن، گپ تحصیلی تمکن و انگیزه نامه خیلی مهم است.
حمید بشردوست
سلام شرایط گرفتن ویزا برای اتباع افغانی چطوره ؟ البته ویزای بادگیری زبان المانی من پاسپورت دارم ولی نمیدونم چجوری هست هزینه و مدارک دیگه چه لازمه چون شناس نامم هم از پیشم گم شده فقط یه کپی دارم تمام البته درخواست ویزا از تهران انجام میدم آیا ممکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتیکه در ایران اقامت قانونی دارید امکان اقدام برای مهاجرت وجود دارد. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محسن سجادیان
سلام آیا بدون دیپلم میشه اقدام کرد 19 ساله هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز حتما باید مدرک دیپلم را داشته باشید.
سهیل زعفری نژاد
سلام دختر من ساکن قبرس شمالی هست 19 سال سن وبا ویزای تحصیلی درترم یک دانشگاه درس میخواند می توانیم برای دوره المانی یک ساله ثبت نام کنیم واز کنسولگری المان در نیکوزیا(لفکوشا) تقاضای ویزا کنیم ؟ شما کمکی در خصوص ثبت نام دوره می توانید انجام دهید؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
Asef
سلام با تشکر از خدمات شما من از افغانستان هستم وهیچ مدرک تحصیلیی معتبری ندارم ونه مدرک زبان هتی سطح آیک میخاهم ویزایی دوره زبان بگیرم وبعد از آن وارد دوره آوسبیلدونگ راننده کامیون بشم آیا این ممکن هست واینکه آیا میتوان در هر دویی این دوره ها کار پاره وقت انجام بدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شرایط سن و سایر پارامتر های مهاجرتی شما باید دقیق تر بررسی شودو اما به طور کلی امکان دریافت ویزا برای دوره زبان در آلمان وجود دارد.
مشاوره رایگان